Praca jako au-pair - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 14:44   #4231
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
raczej sie nie zgadzam,znam duzo osob,ktore pracowaly w ten sposob,ale moze to ze wzgledu na hmm srodowisku w jakim sie obracam. Fakt faktem,ze jest chyba malo rodzin w Polsce,ktore przyjmuja au-pair,ale to tez pewnie dlatego,ze nianie nie s takie drogie jak na Zachodzie

Kachaa, ja wzielam te wszystkie rzeczy,ale hostka byla nawet zdziwiona, bo miala przyszykowane. Nie wiem, mysle,ze nie zaszkodzi zapytac
napisze do niej ale za jakis tydzien bo teraz wiem ze w tym tyg lub w przyszlym do londynu wracaja wiec latania troche ma

spytam sie czy mnie odbierze z lotniska i o te szmpony,reczniki etc.
myslalam nawet zeby mi kupila a ja jej oddam z wyplaty potem za ta paste, szampon itd bo skoda mi miejsca w walizce, lae zobaczymy co odpowie


a ja wlasnie chcialabym miec au pair
dzieci angielskiego sie podszkolily by, polacy sa zacofani i nie zapraszaja aupairek
a moze to zmienilo by o nas zdanie na lepsze chociaz troche
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:49   #4232
anyoneBUTyou
Raczkowanie
 
Avatar anyoneBUTyou
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: Praca jako au-pair

no dziewczyny dzięki za informacje ja na razie tak tylko zbieram informacje, żeby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę. i doświadczenie mam, bo jestem wolontariuszką i zajmuje się dzieckiem a poza tym moi sąsiedzi często proszę mnie o przypilnowanie ich maluchów.
__________________
If you don't aim at anything you achieve nothing!

TIME TO CHANGE!

Now you're just somebody that I used to know..
anyoneBUTyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 15:53   #4233
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
no nie wiem czy sie spytac o te reczniki itp czy nie


ja bede do 26wrzesnia, milo ze nie bede sama

a potem na studia?
na co?
wracam na drugi rok studiów. Skończyłam pierwszy filologii angielskiej
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 17:27   #4234
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Madzioonia Pokaż wiadomość
wracam na drugi rok studiów. Skończyłam pierwszy filologii angielskiej

ooo a gdzie studiujesz?
dzienne czy czaiczne?

ja tez na to chce isc
to ty jestes rocznik 89?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 19:41   #4235
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Praca jako au-pair

ja kiedys patrzylam na au pair world to bylo pare rodzinek z polski ktore szukaly au pair z zagranicy... tylko kwestia jest taka pewnie, ze malo kto chce jechac do Pl... bo i po co jezyk polski za granica? W zadnych szkolach sie go nia ucza... i praktycznie nikt nie uzywa polskiego.. nie liczac oczywiscie polakow mieszkajacych za granica... mysle, ze to jest glowny problem
I ile w Polsce rodzina moze zaplacic takiej au pair? 260 e.... to by juz miala za ta cene super opiekunke, niestety nasze realia... ;//
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 19:57   #4236
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

moniaaa ale mysle ze jak sa dziewczyny tak jak my ktore na wakacje tylko szukaja wiec uwazam ze do polski moze i by przyjechaly.
zalezy od osob, nie ma co mowic ze ie bo dla niektorych polska jest tez ladnym krajem

a ze jezyk polski to co z tego, do danii czy norwegii bym wyjechala tez bym po angielsku gadala z Hostami a dunskiego czy norweskiego ni w zab wiec ja uwazam ze to sie nie rozni niczym
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 20:18   #4237
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Praca jako au-pair

Kasiu moze masz racje ;-)
Ja w przyszlosci bym chciala miec au pair dla swoich dzieci Tzn. bym chciala dac komus taka szanse jaka i ja dostalam
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 20:25   #4238
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

moniaaaa ja tez bym chciala
jak mnie bedzie stac to chetnie przygarne au pair

ale musze poszukac ile placa w ogole w PL

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

windykatorka nas podczytuje widze heloł odezwij się
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 20:45   #4239
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Praca jako au-pair

Kachaa ja na tym wątku jestem częściej niż którakolwiek z Was
Kurde ale strasznie szybko to minęło(tzn.twój czas do wyjazdu) jeszcze niedawno było 50 a teraz 23 dni :O
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 20:57   #4240
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

no juz za jutro odliczylam bo jutro wejde wieczorem lub wcale jak Tż wpadnie
a rano robota, sprzatnaie i ciasto a potem gosci

a sanarioo chce rodzinke swoja oddac londynu pisala tu, pisalas z nia moze?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:06   #4241
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

a ja ogladalam pogrzeb michela i ni stad ni z owad xD sie poplakalam xD

i caly czas slucham teraz Michael Jackson "Heal the world"
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 21:10   #4242
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

a ja go nie lubilam

adka ty grubasie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:11   #4243
malpkajuja
Raczkowanie
 
Avatar malpkajuja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 246
Dot.: Praca jako au-pair

u mnie to słyszałam, że gdzieś ktoś tam kiedyś był au pair. parę razy mi się tak zdarzyło, ale akurat moim znajomym musiałam tłumaczyć jak to wszystko wygląda z au pair. najbardziej z rodziny byli wystraszeni, że to wszystko przez internet...


Kachaaa a ile Ci zajęły poszukiwania i umówienie się z rodzinką bo jestem ciekawa? w sumie fajnie masz, tzn termin fajny nie?

a piosenka mojego dzieciństwa/ młodości jest "will you be there" właśnie Jacksona
__________________
I always look on the bright side of life and approach it with energy

Edytowane przez malpkajuja
Czas edycji: 2009-07-07 o 21:12
malpkajuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:19   #4244
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

nie no ja nie bylam jego fanka ale to pogrzeb wszyscy zaczeli plakac to ja tez :P

Kachaaa !! cicho !
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:31   #4245
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Praca jako au-pair

Au Pairki a jak dziala na was jedzenie na obczyznie? bo ja przytylam 6 kg probuje sie tego pozbyc ale cos ciezko mi idzie

Pamietam ze jak bylam au pair to bylo baardzo gorace lato i caly czas w krotkich spodenkach lub dresach biegalam i wrocilam po troszke ponad 2 miesiacach do domu.... probuje w jeansy wejsc... a tu nie da rady!! wszystkie za male! tez 6 kg przytylam... ale wtedy wracajac do mamusi jedzenia szybko spadlam... a tutaj walcze i cos mi nie idzie :P
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:32   #4246
malpkajuja
Raczkowanie
 
Avatar malpkajuja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 246
Dot.: Praca jako au-pair

fanka nie byłaś, ale jak wszyscy znasz jego muzykę. po tym rozpoznaje się legendy a ja byłam fanką, najgorętszą w wieku 4-7 lat teraz mi się o nim przypomniało jak umarł he he, ale nie wiem czy to dobry wątek na wspominki o "Jacko"
__________________
I always look on the bright side of life and approach it with energy
malpkajuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:50   #4247
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Ja tez sie poryczalam, zwlaszcza, jak jego corka sie wypowiadala, masakra, a dla mnie to byl zawsze wzor tancerza, bo pol zycia tanczylam wiec smutno. Nie bylam wielka fanka, dla mnie to bylo naturalne, ze on byl zawsze i nawet nie myslalam nigdy o jego smierci.

Kasia, ja bym nie brala tych rzeczy, ja bralam, bo nie wiedzialam, czy beda mieli w hotelu, ale mieli no i w efekcie nie musze uzywac.

Dziewczyny, co sie dzieje z Mycha? Czy mi juz sie nicki myla, albozle czytam?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:55   #4248
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Au Pairki a jak dziala na was jedzenie na obczyznie? bo ja przytylam 6 kg probuje sie tego pozbyc ale cos ciezko mi idzie

Pamietam ze jak bylam au pair to bylo baardzo gorace lato i caly czas w krotkich spodenkach lub dresach biegalam i wrocilam po troszke ponad 2 miesiacach do domu.... probuje w jeansy wejsc... a tu nie da rady!! wszystkie za male! tez 6 kg przytylam... ale wtedy wracajac do mamusi jedzenia szybko spadlam... a tutaj walcze i cos mi nie idzie :P
nic mi nie mow..mi sie juz brzuszek pojawil a jestem tydzien z hakiem! w domu jem malo,a czesto(nie ejstem an diecie po prostu tak sie przyzwyczailam), a tu praktycznie 2 razy( bo malutkiego sniadania nie licze) przy czym kolacje sa bardzo obfite. raz byla kolacja z 5 dan,jesli za danie mozna uznac lody
ale ogolnie glupio mi odmawiac,szczegolnie,ze bardzo mili sa i po prostu glupio tak nie zejsc na kolacje, a ja juz serio nie mam sily tyle ejsc(szczegolnie,ze ejstem dosc niska,wiec juz sobie wyobrazam jak bede wygladac)
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:14   #4249
malpkajuja
Raczkowanie
 
Avatar malpkajuja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 246
Dot.: Praca jako au-pair

Kinia pochwal się tym tańczeniem, bo chyba mamy coś wspólnego... gdzie, co i jak?!


ciekawe niektóre laski mówią, że jako au pairki są/ były prawie zagłodzone, a Wy tu proszę jak jesteście rozpieszczane. lepiej tak
__________________
I always look on the bright side of life and approach it with energy
malpkajuja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 22:20   #4250
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ooo a gdzie studiujesz?
dzienne czy czaiczne?

ja tez na to chce isc
to ty jestes rocznik 89?
studiuję na PWSZ dziennie, już Ci chyba kiedyś pisałam Jestem rocznik 90, ale poszłam wcześniej do szkoły także mam rok w zapasie

No i przygotowuję się do wyjazdu powoli. Kupiłam już specjalne wtyczki co bym mogła się podłączyć do ich fikuśnych gniazdek no i obmyślam zabawy i zajęcia dla moich dziewczyn. Macie może jakieś sprawdzone, zawsze działające?
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:21   #4251
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Praca jako au-pair

Ja uwielbiam zupki i w PL mama zawsze gotowala mniaaaam wiec czasem sie objadlam sama zupa i mialam dosc A potem jako au pair u tej rodzinki raczej zup zadnych, bo dzieci nie przyzwyczajone do takiego jedzenia... tylko takie konkretne obiady zawsze i na kolacje zawsze sie napychalam żebym nie była głodna potem bo czasami głupio było mi kolo 24 lub 1 jak nie moglam zasnac po lodowce szperac, w kuchni, ktora znajdowala sie zaraz obok sypialni hostow ;/ ;P

Madzioonia moje dziewczyny to wszystko lubia robic, malowac kredkami i farbami, grac w chowanego, czytac ksiazki, sluchac opowiadan, bawic sie w Pipi Langstrumpf, w Piratow, w szukanie skarbow, w lekarza... kurcze juz sama nie wiem co ja z nimi robilam
Ale... kurcze juz 2 rodzina w ktorej najmlodsza dziewczyna uwielbia.... KONIE!! ojj... normalnie juz mam dosc bawienia sie w koniki, ona jest koniem a ja musze ja do stani zaprowadzac, karmic, wyprowadzac na wybieg... na pamiec juz znam to wszystko Ma obsesje na tym punkcie ;/ W poprzedniej rodzinie bylo identycznie... ehh... :P

Edytowane przez moniaaaaaaa86
Czas edycji: 2009-07-07 o 22:28
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:25   #4252
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

jesli chodzi o jedzenie to u mnie teraz tez masakra ale toz mojej winy xD pierwszy tydzien nie jadlam praktycznie nic bo hostka bylla w domu i sie wstydzilam. a teraz ? od 8 do 16 bez przerwy jem jem i jem !! najgorsze jest to ze oni maja duzo slodyczy w domu i nawet jak nie jestem glodna to jem xD fakt, ze kolacji nie jem ale i tak juz przytylan :/ na rowerku treningowym tez nie chce duzo jezdzic bo bede miec duze lydki ...

brr ide prasowac zeby sie czyms zajac xd

ps. wlasnie ugotowalöam sobie makaron z serem i ketchupem :p tylko chyba nie dogotowalam makaronu
__________________
travel blog

stylishtravlr

Edytowane przez adka0401
Czas edycji: 2009-07-08 o 11:43
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:43   #4253
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
moniaaa ale mysle ze jak sa dziewczyny tak jak my ktore na wakacje tylko szukaja wiec uwazam ze do polski moze i by przyjechaly.
zalezy od osob, nie ma co mowic ze ie bo dla niektorych polska jest tez ladnym krajem
Mam kolezanke z Francji, ktora jest zachwycona Polska, zapisala sie na nauke polskiego i w sierpniu mnie odwiedza. I jest niesamowicie przejeta nasza historia, az bylam zdziwiona, ze ktos moze tak sie nami interesowac. To byl pierwszy przypadek takiej fascynacji, jaka spotkalam.

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Au Pairki a jak dziala na was jedzenie na obczyznie? bo ja przytylam 6 kg probuje sie tego pozbyc ale cos ciezko mi idzie

Pamietam ze jak bylam au pair to bylo baardzo gorace lato i caly czas w krotkich spodenkach lub dresach biegalam i wrocilam po troszke ponad 2 miesiacach do domu.... probuje w jeansy wejsc... a tu nie da rady!! wszystkie za male! tez 6 kg przytylam... ale wtedy wracajac do mamusi jedzenia szybko spadlam... a tutaj walcze i cos mi nie idzie :P
Generalnie wiekszosc czasu chodzilam glodna ( chyba wszystkie pamietamy przymusowe glodowki niektorych z nas no i slawetne pesto i makarony ), no i jedne spodnie ze mnie spadaja, ale chyba wczesniej tez tak bylo. Ogolnie zauwazylam spory przyrost brzucha. Wygladam czasami, jakbym byla w ciazy. Z drugiej strony wszystkie ciuchy w sklepach na mnie wisza.

Cytat:
Napisane przez malpkajuja Pokaż wiadomość
Kinia pochwal się tym tańczeniem, bo chyba mamy coś wspólnego... gdzie, co i jak?!


ciekawe niektóre laski mówią, że jako au pairki są/ były prawie zagłodzone, a Wy tu proszę jak jesteście rozpieszczane. lepiej tak
Dluga historia, zaczelam tanczyc majac 8 lat, tanczylam regularnie do gimnazjum, potem zaczely mi szwankowac kolana i juz nie tanczylam tak regularnie, ale jesli tylko moge, to sie zapisuje na jakies zajecia, niestety teraz musze chodzic znowu do poczatkujacych ze wzgledu na spadek formy, ale wtedy jestem z reguly najlepsza w grupie. A Ty co tanczysz?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:09   #4254
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez malpkajuja Pokaż wiadomość
u mnie to słyszałam, że gdzieś ktoś tam kiedyś był au pair. parę razy mi się tak zdarzyło, ale akurat moim znajomym musiałam tłumaczyć jak to wszystko wygląda z au pair. najbardziej z rodziny byli wystraszeni, że to wszystko przez internet...


Kachaaa a ile Ci zajęły poszukiwania i umówienie się z rodzinką bo jestem ciekawa? w sumie fajnie masz, tzn termin fajny nie?

a piosenka mojego dzieciństwa/ młodości jest "will you be there" właśnie Jacksona
no na poczatku zla bylam bo chccialam na cale wakacje, ale teraz mysle ze to fajnie bo i z Tż pobede sobie a jak on czasu potem nie bedzie mial bo ma prace to mnie nie bedzie
i dobrze wyszlo.
ja szukalam od marca jakos, a zaczelam pisac z nia 27 marca
a umowiona na 100% bylam 29 marca
bilet mialam 16 maja
[sprawdzilam maile]
Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
nie no ja nie bylam jego fanka ale to pogrzeb wszyscy zaczeli plakac to ja tez :P

Kachaaa !! cicho !


Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Au Pairki a jak dziala na was jedzenie na obczyznie? bo ja przytylam 6 kg probuje sie tego pozbyc ale cos ciezko mi idzie

Pamietam ze jak bylam au pair to bylo baardzo gorace lato i caly czas w krotkich spodenkach lub dresach biegalam i wrocilam po troszke ponad 2 miesiacach do domu.... probuje w jeansy wejsc... a tu nie da rady!! wszystkie za male! tez 6 kg przytylam... ale wtedy wracajac do mamusi jedzenia szybko spadlam... a tutaj walcze i cos mi nie idzie :P
ja mam nadzieje ze przytyje

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Ja tez sie poryczalam, zwlaszcza, jak jego corka sie wypowiadala, masakra, a dla mnie to byl zawsze wzor tancerza, bo pol zycia tanczylam wiec smutno. Nie bylam wielka fanka, dla mnie to bylo naturalne, ze on byl zawsze i nawet nie myslalam nigdy o jego smierci.

Kasia, ja bym nie brala tych rzeczy, ja bralam, bo nie wiedzialam, czy beda mieli w hotelu, ale mieli no i w efekcie nie musze uzywac.

Dziewczyny, co sie dzieje z Mycha? Czy mi juz sie nicki myla, albozle czytam?
mi sie stale nicki myla

napisze do Hostki czy brac czy nie

Cytat:
Napisane przez Madzioonia Pokaż wiadomość
studiuję na PWSZ dziennie, już Ci chyba kiedyś pisałam Jestem rocznik 90, ale poszłam wcześniej do szkoły także mam rok w zapasie

No i przygotowuję się do wyjazdu powoli. Kupiłam już specjalne wtyczki co bym mogła się podłączyć do ich fikuśnych gniazdek no i obmyślam zabawy i zajęcia dla moich dziewczyn. Macie może jakieś sprawdzone, zawsze działające?
aha ja tez chcialam na PWSZ na dzienne, polecasz ogolnie bo rozne opinie kraza?

ja musze przejsciowke tez miec ale w polsce dostane przejsciowke na angielskie kontakty?
bo nie wiem
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:53   #4255
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Przejsciowke w Polsce znajdziesz, jesli nie, to od biedy kupisz w Anglii, zapytaj hostki, czy nie ma.
A z ta pasta i innymi, to mysle, ze nie musisz nawet oddawac kasy, jesli ktos sobie pozwala na au pair, to pasta i inne nie sa dla niego zadnym wydatkiem.

Ja sie dzis poryczalam. Kladlam Indie spac, bylam przy jej lozku i ona mnie zlapala za reke i powiedziala, ze mam nie wracac do Polski, tylko zostac z nimi. Jest mi cholernie smutno, a zostalo w sumie juz tylko 20 dni...
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:00   #4256
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

kinia to sie do ciebie przywiazala India
a ile ma lat?

napisze do Hostki ale w przyszlym tygodniu bo teraz w tym tyg do Londynu zpowrotem sie przenosi wiec jest napewno zajeta, na facebooku tez jej nie widze

dodalam zdjecia z dziecmi kuzynki na nk i na fb zaraz dodam
kochane
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:08   #4257
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Oj tak, mam z nia taka jakas wiez, ona dzis mi nawet pomagal przekonac Olimpie, zeby poszla spac, jak sie rozryczala, ze nie chce.
A India ma 4 latka.

A Twoja hostka byla na urlopie w Dublinie, tak? I tylko na urlop wzieli ta au pair, ktora jest przed Toba?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Madzioonia moje dziewczyny to wszystko lubia robic, malowac kredkami i farbami, grac w chowanego, czytac ksiazki, sluchac opowiadan, bawic sie w Pipi Langstrumpf, w Piratow, w szukanie skarbow, w lekarza... kurcze juz sama nie wiem co ja z nimi robilam
Ale... kurcze juz 2 rodzina w ktorej najmlodsza dziewczyna uwielbia.... KONIE!! ojj... normalnie juz mam dosc bawienia sie w koniki, ona jest koniem a ja musze ja do stani zaprowadzac, karmic, wyprowadzac na wybieg... na pamiec juz znam to wszystko Ma obsesje na tym punkcie ;/ W poprzedniej rodzinie bylo identycznie... ehh... :P
Skad ja to znam. Zwlaszcza te konie i Pippi Langstrumpf! Az czasami sama sobie nuce " Zwei mal, drei mail, vier ... tararara".
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:42   #4258
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

kachaaa masz fb ?

ejj !! a moje dziecko chyba narkotyzuja w kicie !! bo ona zaczyna teraz mowic i jest tak wesola jak przenigdy w zyciu jak dlugo tu jestem ! no naprawde zachowuje sie jak nacpany maly ludek xD
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:00   #4259
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

adka masz mnie na fb przeciez w znajomych

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Oj tak, mam z nia taka jakas wiez, ona dzis mi nawet pomagal przekonac Olimpie, zeby poszla spac, jak sie rozryczala, ze nie chce.
A India ma 4 latka.

A Twoja hostka byla na urlopie w Dublinie, tak? I tylko na urlop wzieli ta au pair, ktora jest przed Toba?

nieee

ona jest aktorka i w Dublinie jest jak nagrywaja ten serial, i byla tam od kwietnia do polowy lipca i wraca do londynu
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:06   #4260
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
adka masz mnie na fb przeciez w znajomych

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------



napewni nie ! mam tylko nk
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.