WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-09, 14:13   #4051
blodeuwedd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny, z tym wypadaniem to trzeba porządnie policzyć. Najlepiej liczyć wszystkie włosy, które znajdujecie na poduszce, na podłodze, codziennie liczcie te na szczotce, oczywiście trzeba wszystkie skrzętnie pozbierać i wyrzucić,żeby nie myliły się przy liczeniu dnia następnego. I tak przez tydzień liczcie i wyliczcie średnią. Jeśli liczba wypadających włosów nie przekracza 100/dzień to jest to norma,więc bez paniki, lepiej dobrze policzyc, ja jestem przy 3 dniu liczenia, narazie jest całkiem nieźle bo ok.60-ciu dziennie, więc albo coś przeoczyłam, albo Alpicort i witaminy działają bardzo dobrze

Edytowane przez blodeuwedd
Czas edycji: 2009-09-09 o 14:20
blodeuwedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:43   #4052
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez blodeuwedd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z tym wypadaniem to trzeba porządnie policzyć. Najlepiej liczyć wszystkie włosy, które znajdujecie na poduszce, na podłodze, codziennie liczcie te na szczotce, oczywiście trzeba wszystkie skrzętnie pozbierać i wyrzucić,żeby nie myliły się przy liczeniu dnia następnego. I tak przez tydzień liczcie i wyliczcie średnią. Jeśli liczba wypadających włosów nie przekracza 100/dzień to jest to norma,więc bez paniki, lepiej dobrze policzyc, ja jestem przy 3 dniu liczenia, narazie jest całkiem nieźle bo ok.60-ciu dziennie, więc albo coś przeoczyłam, albo Alpicort i witaminy działają bardzo dobrze
Jestem księgową, więc liczenie nie jest mi obce, ale tak naprawdę nie wyobrażam sobie, że mogłabym dokładnie policzyć (co do sztuki ), to co mi dziennie wypada. Owszem z poduszki, z grzebienia tak, ale z podłogi to u mnie raczej niewykonalne. Mam jasne panele w całym mieszkaniu, jestem blondynką, więc musiałabym chyba na czworakach z lupą szukać tych włosów.
Moja średnia dzienna, przynajmniej z ostatnich 2 tygodni, nie wypada tak źle. Mimo wszystko chciałabym dojść do takich efektów, jakie miałam na początku roku - parę włosów na dzień.

MalaArielka, a może to swędzenie głowy ma inne podłoże. Może jakiś szampon czy odżywka Ci nie służy?? Może jesteś na jakiś składnik uczulona.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:52   #4053
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Myślę, że to swędzenie jest od łupieżu. To swędzenie ustaje po umyciu głowy, dopiero jakiś czas później się nasila.
Kilka razy przejechałam teraz ręką po włosach i za każdym razem zostało po kilka włosów.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 15:01   #4054
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Myślę, że to swędzenie jest od łupieżu. To swędzenie ustaje po umyciu głowy, dopiero jakiś czas później się nasila.
Kilka razy przejechałam teraz ręką po włosach i za każdym razem zostało po kilka włosów.
Faktycznie, może to od łupieżu.
Ja noszę spięte włosy w ciągu dnia. Dopiero wieczorem, jak rozczeszę zobaczę, co będzie. Rano było mniej, niż zwykle, wieczorem liczę na to samo.
Pozdrawiam.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:58   #4055
blackberry04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 155
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hej Dziewczyny
Co do siemienia, to ja mam w ziarenkach, i po prostu rozgryzam Wiadomo, ze wszystkiego sie nie rozgryzie, ale takie polkniete w calosci bardzo dobrze dziala na jelita, tak wiec 2 w 1... Tylko, ze jem dosc nieregularnie...
P. S. Mnie tez ostatnio swedzi skora glowy, a nigdy nie mialam takiego problemu. Dodam, ze nie mam lupiezu.. Boje sie, ze to od ziolowego szamponu Vatika
blackberry04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:10   #4056
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jeśli Cię swędzi to musisz zaobserwować od czego i to koniecznie odstawić. Po nieodpowiednich szamponach można nawet dostać łupieżu.
Czego używałaś ostatnio oprócz Vatiki?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:00   #4057
blackberry04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 155
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

MalaArielka no wlasnie w tym problem, ze wszystkiego Odkad zaczelam uzywac roznych olejkow, szampon organiczny... Na poczatku myslalam, ze to od siemienia, bo utrwalalam nim loki, ale juz sie w to nie bawie..
I trudno mi jednoznacznie swierdzic, co jest przyczyna
Probuje teraz zmieniac szampon co pare myc i zobaczymy...
Jeszcze tylko lupiezu mi brakuje...
blackberry04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 19:37   #4058
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hej kobietki!!

Rozczesałam włosy po powrocie do domu i znowu ze 40 mniej, plus 80 z rana i to co w ciągu dnia, czyli więcej niż norma. Cały czas zastanawiam się nad tym olejkiem. Z jednej strony, jak go nie używałam mniej mi wypadało, z drugiej jednak, to co martwe i tak wypaść musi. Ale czy jak teraz wypada ze zdwojoną siłą, to za chwilę całkowicie przestanie?? A te oleje takie dobre recenzje mają, więc chyba jednak działać muszą. Byle szybko jednak.
Chyba jednak za dużo myślę.
Miłego wieczoru. Pozdrawiam.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 20:58   #4059
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja mam podobny dylemat, Anulinko. Przy nakładaniu maseczki wypada mi dużo włosów, jednak wiem, że za to powinna wzmacniać włosy, które nie są przeznaczone do wypadnięcia. Więc na razie ją stosuję.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 21:26   #4060
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ja mam podobny dylemat, Anulinko. Przy nakładaniu maseczki wypada mi dużo włosów, jednak wiem, że za to powinna wzmacniać włosy, które nie są przeznaczone do wypadnięcia. Więc na razie ją stosuję.
Dla mnie pociechą są nowe włosy.
Z drugiej strony, jak sobie pomyślę, ile ludzie mają różnych problemów i trosk ( naprawdę poważnych ), to to moje wypadanie przy tym wszystkim jest niczym ważnym.
Trzeba wierzyć...

Edytowane przez anulinka2009
Czas edycji: 2009-09-09 o 21:32
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:48   #4061
blodeuwedd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Stosowała może któraś z Was olejek na pororst włosów firmy Khadi, to tez naturalny i ekologiczny olejek jak Sesa, ale jako pierwszą właściwość ma porost włosów, mi już włosy wypadają poniżej normy, tylko nie chca ronąć, więc zastanawiam się czy ten nie byłby lepszy...
blodeuwedd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 12:11   #4062
joannagrudziadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

już prawie od miesiąca stosuje ten olejek,najpier nie widziałam znaczących efektów,ale juz dzis z calą pewnościa moge stwierdzić,ze pojawiło sie sporo nowych włosków.Zeby szybciej rosły to raczej nie,ale sterczących krótkich włoskow zauważyłam bardzo duzo.Sa cienkie,ale sa.No i juz mi tak nie wypadaja i bardziej błyszczą.
joannagrudziadz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 14:09   #4063
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Proszę, odezwijcie się dziewczyny, które pisały, że im wypada dziennie grubo ponad 100. Dałyście radę to zatrzymać?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 14:56   #4064
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

MalaArielka, w zeszłym roku pomogły mi: Aminexil z L'Oreala oraz sok z czarnej rzepy.
Sok wmasowywałam na noc przed myciem, aminexil po myciu włosów.

Dzisiaj rano przy czesaniu miałam 6 włosów.
U mnie to same skrajności są. Wczoraj grubo ponad setkę, dzisiaj minimalnie.
Pozdrawiam
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 15:05   #4065
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Kupowałaś świeżą rzepę/ rzodkiew i wyciskałaś sok? Myślę, że trudno będzie mi ją znaleźć w sklepach...
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 15:20   #4066
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Tak, kupowałam na targu czarną rzepę, ścierałam na tarce ( drobne oczka ), przecedzałam przez ściereczkę i sam sok wcierałam w skórę głowy. I tak szłam spać, a rano myłam zwykłym szamponem. Schodziło od razu. Zapach taki sobie, ale działało.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 17:52   #4067
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Domyślam się, że to dużo daje, a poza tym nie trzeba tego soku zmywać tyle razy szamponami jak olejów. Tylko nie wiem czy znajdę taką rzepę... Być może teraz będzie na nią sezon(?) Na razie kupiłam siemię lniane
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 18:20   #4068
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

MalaArielka, nie pamiętam aż tak dokładnie, ale używałam rzepy w zeszłym roku jesienią. Nie miałam problemów z jej zakupem. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale zobacz najlepiej na jakimś targu. W marketach raczej nie ma.

Dzisiaj za cały dzień ok. 30 włosów mniej
Pozdrawiam.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 19:16   #4069
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mieszkam w Krakowie. Rozejrzę się po targach, może natrafię.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 19:43   #4070
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

MalaArielka, masz chyba dużo więcej możliwości, niż ja w swojej 40 tysięcznej mieścince. Makłowicz w swoim programie robił zakupy warzywne na takim dużym krakowskim bazarze. Szukajcie, a znajdziecie - stara metoda biblijna
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:21   #4071
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Masz rację- myślę, że znajdę tę rzepę.
Dzisiaj zrobiłam sobie herbatę z siemieniem lnianym. Poczekałam aż trochę wystygnie, ale jednak nie do końca i herbata miała trochę dziwny smak. No ale cóż- ćwiczenie czyni mistrza.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:28   #4072
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Podziwiam!! Pamiętam z dzieciństwa siemie lniane zalewane wrzątkiem - jak dla mnie nie do strawienia. Dlatego wybrałam formę " na zimno" - dzisiaj w pracy jadłam z jogurtem.
A jak dzisiejsze wypadanie?? Zmieściłaś się w normie??
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:57   #4073
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Rano przy czesaniu naliczyłam ok. 40 sztuk, potem w ciągu dnia co jakiś czas widziałam włosy na ubraniu. Poza tym co przejechałam ręką po włosach to wylatywał co najmniej jeden. Myślę, że dzisiaj było ok. 100 tylko, że to jest dzień, w którym wypada mi najmniej włosów- doba po myciu.
Wydaje mi się, że ostatnio pierwszego dnia po myciu przy czesaniu wypadło mi też ok. 40 włosów. Chyba więc te wartości są w miarę stałe.
Zobaczę czy coś się poprawi przy częstszym myciu.
Kiedy potraktujesz włosy kolejną porcją olejku? Nakładasz go co 3 dni?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:59   #4074
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dziewczyny! ostatnio wypadanie się zmniejszyło - ok 60 dziennie przy myciu plus 30 w ciągu dnia. przedwczoraj wieczorem naolejowalam wlosy (wyszlo ok 200 razem z myciem), ale okazało się, że muszę umyć je jeszcze raz, rano (wtedy wypadło ich ok. 30). dziś po południu myłam włosy po raz kolejny, uprzednio wsmarowując w skalp maskę dermaglin. wypadło ich znowu 200! jestem załamana, myślalam, że jest już jakaś poprawa (tym bardziej, że przy codziennym myciu wypadalo już ok 60.) co gorsza tracę dużo małych, nowych włosków.
nie mam już sił, chce mi się wyć. ;(

może to dlatego, że już od kilku dni nie biorę znow hemoferu (dermatolog zaleciła przerwę i kazała brać revalid i cynk)? a może ta maseczka po prostu tak działa, jak myślicie?
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683

Edytowane przez kurtyzana
Czas edycji: 2009-09-10 o 21:00
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 21:16   #4075
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Kurtyzano, wypadanie włosów przy wsmarowywaniu różnych maseczek jest normalne- od masażu wypadają te obciążone włosy, które i tak miały wypaść. Na pewno nie jest to spowodowane zaprzestaniem brania Hemoferu.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 22:07   #4076
blackberry04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 155
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hejka
A wiec przy wczorajszym nakladaniu olejkow wypadlo mi mniej wlosow niz ostatnio - okolo 40.
Ale niestety przy myciu i czesaniu polecialo jakies 100
A dzisiaj, dzien wolny od mycia, zaledwie kilka....Czesze tylko rano i bardzo ostroznie.
Planuje podciac koncowki w weekend, zeby je troche odciazyc
blackberry04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 22:17   #4077
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hahaha, muszę się podzielić tym głupim szczęściem w nieszczęściu

Nasilenie wypadania obserwowałam od maja...
Od jakiegoś czasu pracowicie liczę wypadnięte włosy. Na drzwiach mam przypiętą tabelkę z długopisem, żeby to spisywać w ciągu dnia Któregoś razu postanowiłam dane wklepać do Excela, wyrysować piękny wykres, obliczyć średnią i takie tam (tyle lat pisania sprawozdań chyba mi jakieś zacięcie wyrobiło...) I co widzę? Wypadanie się waha, ale linia trendu jest wyraźnie spadkowa! Ucieszyło mnie to niezmiernie. To już końcowy okres leczenia, po ampułkach i szamponie Vichy i po zestawie Dermeny i po długich a ciężkich mam naoczne efekty. Polecam metodę z wykresem
A wszystkie borykające się z tym okropnym problemem ciepło pozdrawiam
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 22:22   #4078
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Scully Pokaż wiadomość
Hahaha, muszę się podzielić tym głupim szczęściem w nieszczęściu

Nasilenie wypadania obserwowałam od maja...
Od jakiegoś czasu pracowicie liczę wypadnięte włosy. Na drzwiach mam przypiętą tabelkę z długopisem, żeby to spisywać w ciągu dnia Któregoś razu postanowiłam dane wklepać do Excela, wyrysować piękny wykres, obliczyć średnią i takie tam (tyle lat pisania sprawozdań chyba mi jakieś zacięcie wyrobiło...) I co widzę? Wypadanie się waha, ale linia trendu jest wyraźnie spadkowa! Ucieszyło mnie to niezmiernie. To już końcowy okres leczenia, po ampułkach i szamponie Vichy i po zestawie Dermeny i po długich a ciężkich mam naoczne efekty. Polecam metodę z wykresem
A wszystkie borykające się z tym okropnym problemem ciepło pozdrawiam
To chyba już jest zboczenie zawodowe. Ale może sama spróbuję.
Ile wypada Ci teraz mniej więcej włosów, a ile było na początku?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 22:29   #4079
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Coś mi się wakacje bez Excela łyse wydawały po prostu

Moje wypadanie nie było jakieś bardzo tragiczne, zorientowałam się, gdy tych włosów było około 120 w ciągu dnia, teraz stabilizuje się na poziomie 50. Mam nadzieję, że jeszcze spadnie, bo kiedyś nie znałam tego pojęcia... No i współlokatorzy mają dość kłaków na podłodze
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 05:41   #4080
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Rano przy czesaniu naliczyłam ok. 40 sztuk, potem w ciągu dnia co jakiś czas widziałam włosy na ubraniu. Poza tym co przejechałam ręką po włosach to wylatywał co najmniej jeden. Myślę, że dzisiaj było ok. 100 tylko, że to jest dzień, w którym wypada mi najmniej włosów- doba po myciu.
Wydaje mi się, że ostatnio pierwszego dnia po myciu przy czesaniu wypadło mi też ok. 40 włosów. Chyba więc te wartości są w miarę stałe.
Zobaczę czy coś się poprawi przy częstszym myciu.
Kiedy potraktujesz włosy kolejną porcją olejku? Nakładasz go co 3 dni?
Pożyczyłam olejek i szampon mojej bratowej ( na spróbowanie ), bo okazało się, że też borka się z tym problemem. Ona jednak ma bardzo gęste włosy, więc prześwity na pewno jej nie grożą.
W związku z tym w czasie weekendu umyję włosy tym samym szamponem, co przed kuracją. Sama jestem ciekawa, ile wtedy włosów wypadnie.

Kurtyzna, mam to samo, przy olejowaniu dużo ponad normę, a wczoraj gdzieś tylko 30.

Blackberry04, po podcięciu końcówek i saunie przez tydzień miałam spokój z wypadaniem, ale rozpoczęłam olejowanie i stres wrócił ( średnio co 3 dni - kiedy myję ).

Dziewczyny będzie ok. Pozdrawiam
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.