Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-11, 13:44   #4171
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Mam bardzo cienkie w³osy chocia¿ jest ich du¿o, s± za ramiona, my¶lê ¿e s± bardzo dobrze zadbane, skalp sie okropnie przet³uszacza wiêc myje g³owê codziennie joanna rzep± (¶wietna jest tak apropos) no niestety s± bardzo wra¿liwe: rok temu trzy razy rozja¶nia³am u fryzjerki w³osy, prostowa³am codziennie przez jakie¶ 3 tygodnie (bez ochronnego kosmetyku) no i to wystarczy³o ¿eby je totalnie zniszczyæ, kruszy³y siê i lama³y niemi³osiernie no ale obciê³am je na d³ugo¶æ 5 cm i od tej pory dbam o nie bardzo. Aha, niedawno farbowa³am po raz pierwszy od ponad roku w³osy na ciemny br±z. Wiêcej w moim albumie (uff ale offtop)

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Mam bardzo cienkie w³osy chocia¿ jest ich du¿o, s± za ramiona, my¶lê ¿e s± bardzo dobrze zadbane, skalp sie okropnie przet³uszacza wiêc myje g³owê codziennie joanna rzep± (¶wietna jest tak apropos) no niestety s± bardzo wra¿liwe: rok temu trzy razy rozja¶nia³am u fryzjerki w³osy, prostowa³am codziennie przez jakie¶ 3 tygodnie (bez ochronnego kosmetyku) no i to wystarczy³o ¿eby je totalnie zniszczyæ, kruszy³y siê i lama³y niemi³osiernie no ale obciê³am je na d³ugo¶æ 5 cm i od tej pory dbam o nie bardzo. Aha, niedawno farbowa³am po raz pierwszy od ponad roku w³osy na ciemny br±z. Wiêcej w moim albumie (uff ale offtop).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 14:43   #4172
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
No bo niestety te drogie s± lepsze :/ Zasada jest taka, ¿e szampon nie musi byæ jaki¶ super drogi, mo¿e byæ za 3z³, wa¿ne ¿eby dobrze my³ i oczyszcza³ w³osy i skórê g³owy. Natomiast w od¿ywkê i preparat chroni±cy w³osy przed wysok± temperatur± najlepiej zainwestowaæ. Zreszt± czêsto profesjonalne produkty mo¿na kupiæ w wielkich pojemno¶ciach i wtedy cenowo wychodzi podobnie co zwyk³e drogeryjne kosmetyki.
A jaki masz typ w³osów, mo¿esz napisaæ co¶ o nich wiêcej to mo¿e co¶ doradzê?
Nie zgadzam siê z tym¿e drogie jest zawsze lepsze od tañszego. Zw³aszcza je¶li chodzi o maski i od¿ywki. W ka¿dym przedziale cenowym znale¼æ mo¿na i buble, a Wiza¿anki poleci³y mi ju¿ mnóstwo kosmetycznych pere³ek za ma³e pieni±dze. U¿ywam np. oleju kokosowego i Himalaya (podobno pobudza cebulki) i naprawdê cudnie na w³osy wp³ywaj±, a nie kosztuj± du¿o. Tak samo wychwalane na wi¿a¿u Lorysy, Gloria czy Bingo albo maseczka z ¿ó³tka i rycyny. Tak ¿e my¶lê, i¿ kosmetyk lepiej wybieraæ pod k±tem sk³adu i potrzeb w³osów a nie tego ile trzeba za niego zap³aciæ

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Mam bardzo cienkie w³osy chocia¿ jest ich du¿o, s± za ramiona, my¶lê ¿e s± bardzo dobrze zadbane, skalp sie okropnie przet³uszacza wiêc myje g³owê codziennie joanna rzep± (¶wietna jest tak apropos) no niestety s± bardzo wra¿liwe: rok temu trzy razy rozja¶nia³am u fryzjerki w³osy, prostowa³am codziennie przez jakie¶ 3 tygodnie (bez ochronnego kosmetyku) no i to wystarczy³o ¿eby je totalnie zniszczyæ, kruszy³y siê i lama³y niemi³osiernie no ale obciê³am je na d³ugo¶æ 5 cm i od tej pory dbam o nie bardzo. Aha, niedawno farbowa³am po raz pierwszy od ponad roku w³osy na ciemny br±z. Wiêcej w moim albumie (uff ale offtop)

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Mam bardzo cienkie w³osy chocia¿ jest ich du¿o, s± za ramiona, my¶lê ¿e s± bardzo dobrze zadbane, skalp sie okropnie przet³uszacza wiêc myje g³owê codziennie joanna rzep± (¶wietna jest tak apropos) no niestety s± bardzo wra¿liwe: rok temu trzy razy rozja¶nia³am u fryzjerki w³osy, prostowa³am codziennie przez jakie¶ 3 tygodnie (bez ochronnego kosmetyku) no i to wystarczy³o ¿eby je totalnie zniszczyæ, kruszy³y siê i lama³y niemi³osiernie no ale obciê³am je na d³ugo¶æ 5 cm i od tej pory dbam o nie bardzo. Aha, niedawno farbowa³am po raz pierwszy od ponad roku w³osy na ciemny br±z. Wiêcej w moim albumie (uff ale offtop).
Zaraz tam offtop Gratulujê odwagi ze ¶ciêciem - teraz na pewno rosn± piêkne i zdrowe
__________________
"A ¿e j± Pan Bóg stworzy³, a Szatan opêta³, wiêc bêdzie na wieki i grzeszna i ¶wiêta..."
dymka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 15:36   #4173
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Thumbs up Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

To by³a totalna desperacja! No ale teraz nie narzekam na kondycjê. Ale kszta³t okropny, dlatego chce prostowac (oczywi¶cie nie codziennie) i czekam na odpowied¼ lalaith. ¯eby zakoñczyæ offtopa to og³aszam, ¿e zaczynam kuracjê tomikiem joanna, pisze, ¿e pobudza cebulki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 16:05   #4174
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
To by³a totalna desperacja! No ale teraz nie narzekam na kondycjê. Ale kszta³t okropny, dlatego chce prostowac (oczywi¶cie nie codziennie) i czekam na odpowied¼ lalaith. ¯eby zakoñczyæ offtopa to og³aszam, ¿e zaczynam kuracjê tomikiem joanna, pisze, ¿e pobudza cebulki.
Te¿ mam ten tonik (o rzepkowym mówisz - tak?) bardzo fajny, ladnie pachnie, tylko trochê przesusza skórê, ale to akurat mo¿e Ci pasowaæ
__________________
"A ¿e j± Pan Bóg stworzy³, a Szatan opêta³, wiêc bêdzie na wieki i grzeszna i ¶wiêta..."
dymka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 16:53   #4175
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Mam bardzo cienkie w³osy chocia¿ jest ich du¿o, s± za ramiona, my¶lê ¿e s± bardzo dobrze zadbane, skalp sie okropnie przet³uszacza wiêc myje g³owê codziennie joanna rzep± (¶wietna jest tak apropos) no niestety s± bardzo wra¿liwe: rok temu trzy razy rozja¶nia³am u fryzjerki w³osy, prostowa³am codziennie przez jakie¶ 3 tygodnie (bez ochronnego kosmetyku) no i to wystarczy³o ¿eby je totalnie zniszczyæ, kruszy³y siê i lama³y niemi³osiernie no ale obciê³am je na d³ugo¶æ 5 cm i od tej pory dbam o nie bardzo. Aha, niedawno farbowa³am po raz pierwszy od ponad roku w³osy na ciemny br±z. Wiêcej w moim albumie (uff ale offtop)
[
No to je¶li masz bardzo zadbane w³osy to chyba znaczy ¿e dobrze o nie dbasz, wiêc nie wiem czy potrzebujesz moich rad. Zaopatrz siê w jaki¶ dobry spray przeciw wysokiej temperaturze (np czerwony Babyliss, pomarañczowy albo czarny Matrix, CHI Farouka), bo ciê¿szy kosmetyk mo¿e obci±¿yæ w³osy i sprawiæ ¿e bêd± Ci siê jeszcze bardziej przet³uszczaæ, i spryskuj nim w³osy obficie przed prostowaniem.
Aha, i ja nie farbujê w³osów, jedynie delikatnymi tonerami bez amoniaku czasem podkre¶lam kolor, wiêc nic nie poradzê w tym wzglêdzie.

Cytat:
Napisane przez dymka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zgadzam siê z tym¿e drogie jest zawsze lepsze od tañszego. Zw³aszcza je¶li chodzi o maski i od¿ywki. W ka¿dym przedziale cenowym znale¼æ mo¿na i buble, a Wiza¿anki poleci³y mi ju¿ mnóstwo kosmetycznych pere³ek za ma³e pieni±dze. U¿ywam np. oleju kokosowego i Himalaya (podobno pobudza cebulki) i naprawdê cudnie na w³osy wp³ywaj±, a nie kosztuj± du¿o. Tak samo wychwalane na wi¿a¿u Lorysy, Gloria czy Bingo albo maseczka z ¿ó³tka i rycyny. Tak ¿e my¶lê, i¿ kosmetyk lepiej wybieraæ pod k±tem sk³adu i potrzeb w³osów a nie tego ile trzeba za niego zap³aciæ

Mo¿e i tak, ale w moim przypadku akurat zwykle profesjonalne kosmetyki lepiej wp³ywa³y na w³osy ni¿ te drogeryjne, zreszt± napisa³am ¿e czêsto wcale nie s± od nich dro¿sze je¶li wybiera siê du¿e pojemno¶ci.
My¶lê ¿e olejki dla kogo¶ kto ma bardzo przet³uszczaj±ce siê w³osy nie bêd± dobrym rozwi±zaniem, a te¿ nie ka¿demu siê chce babraæ w naturalnych sk³adnikach typu rzepa, piwo czy jajka (mnie by siê nie chcia³o). Z naturalnych sposobów to tylko ostatnie p³ukanie w³osów po myciu zimn± wod±.
Gloria jest fajna ale bez jakiej¶ wielkiej rewelacji, chyba wolê z takich tanich maseczkê Joanny Naturia z cytryn± i miodem. A produkty Joanna Rzepa jak dla mnie REWELACJA.
Reszty z tych co wymieni³a¶ (Laurys, Bingo) nie próbowa³am. Nie próbowa³am te¿ Vatiki, ale na razie nie mam miejsca w szafie na kolejne kosmetyki Ale na pewno kiedy¶ w przysz³o¶ci nie omieszkam wypróbowaæ.
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 17:43   #4176
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e i tak, ale w moim przypadku akurat zwykle profesjonalne kosmetyki lepiej wp³ywa³y na w³osy ni¿ te drogeryjne, zreszt± napisa³am ¿e czêsto wcale nie s± od nich dro¿sze je¶li wybiera siê du¿e pojemno¶ci.
My¶lê ¿e olejki dla kogo¶ kto ma bardzo przet³uszczaj±ce siê w³osy nie bêd± dobrym rozwi±zaniem, a te¿ nie ka¿demu siê chce babraæ w naturalnych sk³adnikach typu rzepa, piwo czy jajka (mnie by siê nie chcia³o). Z naturalnych sposobów to tylko ostatnie p³ukanie w³osów po myciu zimn± wod±.
Gloria jest fajna ale bez jakiej¶ wielkiej rewelacji, chyba wolê z takich tanich maseczkê Joanny Naturia z cytryn± i miodem. A produkty Joanna Rzepa jak dla mnie REWELACJA.
Reszty z tych co wymieni³a¶ (Laurys, Bingo) nie próbowa³am. Nie próbowa³am te¿ Vatiki, ale na razie nie mam miejsca w szafie na kolejne kosmetyki Ale na pewno kiedy¶ w przysz³o¶ci nie omieszkam wypróbowaæ.
Te¿ mam parê profesjonalnych i je sobie chwalê - serum Kadusa nie oddam za ¿adne skarby Ale u¿ywam te¿ rzeczy taniutkich i jestem nimi zachwycona.
Masz na pewno bardzo przemy¶lan± pielêgnacjê, ale sku¶ siê kiedy¶ na olejek (oczywi¶cie nie na skórê g³owy, ale na w³osy) babrania z tym niewiele, nak³adasz, idziesz spaæ, rano zmywasz - efekty s± naprawdê niesamowite, a mi nie spowodowa³ absolutnie szybczego przet³uszczania (a myjê co 2 dni) tylko trzeba dok³adnie zmyæ.
A rzepka joanny fajna jest
Jak siê zacznie rok akademicki to pewnie bêdê musia³a zacz±æ suszyæ w³osy - to wtedy Ciê pomêczê pytaniami o spraye ochronne, bo widzê, ¿e masz spore do¶wiadczenie
Zaraz dostanê po g³owie za offtop
__________________
"A ¿e j± Pan Bóg stworzy³, a Szatan opêta³, wiêc bêdzie na wieki i grzeszna i ¶wiêta..."
dymka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 18:02   #4177
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Lalaith dziêkujê bardzo za odpowied¼ w³a¶nie to chcia³am wiedzieæ o co poleci³aby¶ mi do prostowania, dziêkujê Ci za radê Dymko w³a¶nie ten tonik mam ale narazie bojê siê go u¿ywaæ bo dopiero co wyleczy³am ³upie¿ (po ostatniej wizycie u fryzjera) i nie chcia³bym traktowaæ alkoholem którego ma w sk³adzie w³a¶nie ten tonik, wiadomo ¿e wysuszenie na chorym jeszcze skalpie nie jest porz±dane. Ale za tydzieñ pewnie go wypróbujê bo jeszcze mnie to swêdzenie g³owy niepokoi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 18:35   #4178
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Co do tych spray'ów do prostowania to radzi³abym uwa¿aæ - 90% ma w sk³adzie alkohol denat...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 18:42   #4179
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A wyjasnij co to i co robi? Wysusza?Tak?
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 19:32   #4180
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Lalaith dziêkujê bardzo za odpowied¼ w³a¶nie to chcia³am wiedzieæ o co poleci³aby¶ mi do prostowania, dziêkujê Ci za radê Dymko w³a¶nie ten tonik mam ale narazie bojê siê go u¿ywaæ bo dopiero co wyleczy³am ³upie¿ (po ostatniej wizycie u fryzjera) i nie chcia³bym traktowaæ alkoholem którego ma w sk³adzie w³a¶nie ten tonik, wiadomo ¿e wysuszenie na chorym jeszcze skalpie nie jest porz±dane. Ale za tydzieñ pewnie go wypróbujê bo jeszcze mnie to swêdzenie g³owy niepokoi.
Jak mnie swêdzi g³owa, albo jest przesuszona po rzepce to aplikujê na skórê ¿el Palomy - super koi i na porost te¿ dobry a z ³upie¿em parê miesiêcy walczy³am, wiêc znam ten ból
__________________
"A ¿e j± Pan Bóg stworzy³, a Szatan opêta³, wiêc bêdzie na wieki i grzeszna i ¶wiêta..."
dymka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 19:44   #4181
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez dymka Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam parê profesjonalnych i je sobie chwalê - serum Kadusa nie oddam za ¿adne skarby Ale u¿ywam te¿ rzeczy taniutkich i jestem nimi zachwycona.
Masz na pewno bardzo przemy¶lan± pielêgnacjê, ale sku¶ siê kiedy¶ na olejek (oczywi¶cie nie na skórê g³owy, ale na w³osy) babrania z tym niewiele, nak³adasz, idziesz spaæ, rano zmywasz - efekty s± naprawdê niesamowite, a mi nie spowodowa³ absolutnie szybczego przet³uszczania (a myjê co 2 dni) tylko trzeba dok³adnie zmyæ.
A rzepka joanny fajna jest
Jak siê zacznie rok akademicki to pewnie bêdê musia³a zacz±æ suszyæ w³osy - to wtedy Ciê pomêczê pytaniami o spraye ochronne, bo widzê, ¿e masz spore do¶wiadczenie
Zaraz dostanê po g³owie za offtop
Ale¿ ja stosujê olejek rycynowy Tylko wmasowujê go na porost pó³ godziny przed myciem w³osów po czym robiê masa¿ masa¿erem z allegro tym druciakiem, kupi³am za rad± dziewczyn za 6z³ . Na poranne sp³ukiwanie i uk³adanie w³osów zwykle nie mam czasu ale mo¿e kiedy¶ w weekend wypróbujê
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 19:55   #4182
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 945
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Lalaith dziêkujê bardzo za odpowied¼ w³a¶nie to chcia³am wiedzieæ o co poleci³aby¶ mi do prostowania, dziêkujê Ci za radê Dymko w³a¶nie ten tonik mam ale narazie bojê siê go u¿ywaæ bo dopiero co wyleczy³am ³upie¿ (po ostatniej wizycie u fryzjera) i nie chcia³bym traktowaæ alkoholem którego ma w sk³adzie w³a¶nie ten tonik, wiadomo ¿e wysuszenie na chorym jeszcze skalpie nie jest porz±dane. Ale za tydzieñ pewnie go wypróbujê bo jeszcze mnie to swêdzenie g³owy niepokoi.
Aniu ja tez mam ten czerwony Babyliss,uwazam , ze jest dobry niz te drogeryjne ja zaplacialm za niego 43zl w hurtownii fryzjerskiej
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 20:01   #4183
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

olejek kokosowy uzywam vatiki taki jak na ich stronie

http://www.dabur.com/Products-Person...a%20Hair%20Oil

wiem, ¿e na allegro jest jeszcze inny te¿ dabur vatika, ale nie wiem, ma inne opakowanie, chociaz podobny sk³ad, ale na stronie firmowej go nie znalaz³am, czy ktos wie, czy to ta sama firma tylko opakowanie inne, mo¿e starsze?

http://www.allegro.pl/item739635760_...ka_gratis.html
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam w³oski od zapa³ki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkê kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkê 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 20:12   #4184
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

niutka1 obydwa sa dobre i oryginalne Ja mam ten drugi
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 20:16   #4185
blackberry04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Tak, to jest ta sama firma
Wydaje mi sie,ze to jest ten sam olejek, poniewaz obydwa maja w skladzie amle, henne i limonke.
Ostatnio przegladalam dokladnie ich stronke i wydaje mi sie, ze maja rozna game produktow w roznych krajach. Moze dlatego tez inne opakowanie....
blackberry04 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 20:38   #4186
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ ja stosujê olejek rycynowy Tylko wmasowujê go na porost pó³ godziny przed myciem w³osów po czym robiê masa¿ masa¿erem z allegro tym druciakiem, kupi³am za rad± dziewczyn za 6z³ . Na poranne sp³ukiwanie i uk³adanie w³osów zwykle nie mam czasu ale mo¿e kiedy¶ w weekend wypróbujê
Chorujê na ten druciak g³ownie ze wzglêdu na doznania zmys³owe ale mam obiecany, wiêc mo¿e nied³ugo bêdê go mieæ, je¶li wierzyæ facetom
__________________
"A ¿e j± Pan Bóg stworzy³, a Szatan opêta³, wiêc bêdzie na wieki i grzeszna i ¶wiêta..."
dymka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:01   #4187
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
A wyjasnij co to i co robi? Wysusza?Tak?
No alkohol denat to alkohol poprostu mo¿e wysuszaæ , chocia¿ te¿ s± tacy co im nie wysusza - ale z moich robi siano

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Poka¿ wiadomo¶æ
Aniu ja tez mam ten czerwony Babyliss,uwazam , ze jest dobry niz te drogeryjne ja zaplacialm za niego 43zl w hurtownii fryzjerskiej
Nie ¶mierdzi alkoholem ? bo w nim wiecej jest alku ni¿ wody dobre ze chocia¿ jakie¶ silikony sie tam znalaz³y....

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez blackberry04 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, to jest ta sama firma
Wydaje mi sie,ze to jest ten sam olejek, poniewaz obydwa maja w skladzie amle, henne i limonke.
Ostatnio przegladalam dokladnie ich stronke i wydaje mi sie, ze maja rozna game produktow w roznych krajach. Moze dlatego tez inne opakowanie....
Mi sie wydaje ze oni generalnie zmieniaja opakowania np. na helfach ma³a pojemno¶æ (75 ml) ma ju¿ to nowe, bardziej zielone opakowanie (to co jest na stronie Dabur) a wiêksze maj± jeszcze to stare
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:18   #4188
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Dziewczyny zaplanowa³am sobie wszystko w ten sposób. Powiedzcie czy w miare dobrze i nie za du¿o tego wszystkiego.

Codziennie:
rano:
- NISIM Fast Szampon + Od¿ywka
- Vigor Complete
- herbatka pokrzywowa z dwóch torebek

wieczór:
- wcierka z nerilu, adenozyny, skórki jab³ka
- dro¿d¿e z mlekiem

(1 dzieñ dodatkowo):
- Na noc maseczka na w³osy i skóre g³owy z olejku rycynowego, jajka i Kallosa


(2 dzieñ dodatkowo):
- Na noc maseczka na skórê g³owy z olejku kokosowego

(3 dzieñ dodatkowo):
- Na noc maseczka z olejku czosnkowego

I tak na zmiane i w kó³o. Co my¶licie?

Co dorzuciæ, co odrzuciæ ?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2009-09-11 o 21:20
LifUnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:27   #4189
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Jest ok ale ja jesli moge doradzic to do tego zestawu Nisim Fast rano dodalabym jakas odzywke na wlosy bo Nisim moze Ci przesuszyc. Dawalabym Nisim tylko na skalp a na reszte jakas dobra odzywke Reszta spoko i ladnie
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 21:30   #4190
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Od¿ywka mo¿e byæ kallos albo po tym wax zagraniczny na godzinke?

A nie przedobrze u¿ywaj±c nisimu i tej wcierki w tym samym czasie? Czy one nie bêd± siê k³uci³y ?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:33   #4191
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja kombinuje i stosuje rozne cuda i jest ok

Moze byc Kallos, a co do Waxa to moze byc dwa razy w tygodniu (nie codziennie).
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:36   #4192
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ok dziekuje

Teraz moim problemem jest to czy zamówiæ listrowe opakowania czy 330ml :P
Nie mogê siê zdecydowaæ. Niby to wiêksze siê du¿o bardziej op³aca, ale boje siê ¿e mo¿e mnie uczuliæ, albo na mnie nie dzia³aæ
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2009-09-11 o 21:38
LifUnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:48   #4193
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LifUnia Poka¿ wiadomo¶æ
ok dziekuje

Teraz moim problemem jest to czy zamówiæ listrowe opakowania czy 330ml :P
Nie mogê siê zdecydowaæ. Niby to wiêksze siê du¿o bardziej op³aca, ale boje siê ¿e mo¿e mnie uczuliæ, albo na mnie nie dzia³aæ
Ja na pierwszy raz bra³abym mniejsze - bo co jak Ci nie podpasuje albo nie zadzia³a?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:48   #4194
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Sprobuj najpierw te male bo wiem,ze nie na wszystkich dziala Malo jest takich osob ale jednak
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:53   #4195
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

To zakupie ma³e. Chocia¿ mam ogromn± nadziejê ¿e jednak bêdzie dzia³a³ ten szampon cudaa na mojej g³owie. Nie wiem czy to dobre nastawienie, bo je¿eli tak niebêdzie to siê bardzo rozczarujê :P


EDIT: Zmienili moze pojemno¶æ szamponu ? Wydaje mi siê ¿e wcze¶niej by³o 360ml a nie 330 ? ;>
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2009-09-11 o 21:59
LifUnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:04   #4196
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A chyba byl0 360
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:14   #4197
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
na helfach ma³a pojemno¶æ (75 ml) ma ju¿ to nowe, bardziej zielone opakowanie (to co jest na stronie Dabur) a wiêksze maj± jeszcze to stare
Ja mam 300 ml w tym nowym opakowaniu, tzn. tym ciemnozielonym z zalinkowanej wy¿ej strony Dabur

ten ze strony allegro w jasnym opakowaniu ma taki sk³ad
sk³ad INCI:
Coconut oil (Cocos nucifere oil)
Neem (Azadirachta indica Leaf extract)
Brahmi (Centella asiatica Plant extract)
Fruit extracts of Amla
Bahera and Harar (extracts of emblica officinalis Terminalia belirica and Terminalia chebula),
Kapur kachri (Hedychium spicatum rhizome extract)
Henna (Lawsonia inermis leaf extrac)
Milk (lac)
Rosemary oil (Rosmarinus officinalis oil)
Lemon oil (Citrus limonum oil)
TBHQ (t-butyl hydroquinone)

a ten mój ciemnozielone wysokie, smuk³e opakowanie jak na stronie Dabur

ingredients:

Mehndi(Lawsonia inermis)
Amla (Emblica officinalis)
Harar (Terminalia chebula)
Bahera (Terminalia bellirica)
Neem( Azadirachta indica)
Brahmi (Centella asiatica)
Kapur Kachri ( Hedychium spicatum)
Dugdha
Lemon Oil ( Citrus limon)
Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis)
Lecithin (Soya lecithin)
Sugandhit Dravyas
Naryal Tail (Cocos nucifera)
Q.S.


i co jest jakas róznica?
wydaje mi sie, ¿e sa róznice, chociaz ten sk³ad nie jest podany tak samo jak tamten, nie znam sie na tym, spisa³am jak na opakowaniu, (tylko pomine³am ilo¶ci, bo tez by³y podane )
ale po nazwach widaæ, ¿e chyba niektóre sk³adniki sie rózni±... podkre¶li³am te, które wydawa³y mi sie te same w obu sk³adach.
jest tu cos co pomaga na porost w tym moim??? - chyba amla, henna...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam w³oski od zapa³ki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkê kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkê 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-09-11 o 22:41
niutka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-12, 07:31   #4198
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 227
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ ja stosujê olejek rycynowy Tylko wmasowujê go na porost pó³ godziny przed myciem w³osów po czym robiê masa¿ masa¿erem z allegro tym druciakiem, kupi³am za rad± dziewczyn za 6z³ . Na poranne sp³ukiwanie i uk³adanie w³osów zwykle nie mam czasu ale mo¿e kiedy¶ w weekend wypróbujê
a jak u Ciebie dzia³a ten druciak?gdzie kupi³a¶?
aven jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-12, 09:37   #4199
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez dymka Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mnie swêdzi g³owa, albo jest przesuszona po rzepce to aplikujê na skórê ¿el Palomy - super koi i na porost te¿ dobry a z ³upie¿em parê miesiêcy walczy³am, wiêc znam ten ból
a gdzie ten ¿el mogê kupiæ za wyj±tkiem rossmana? (bo u mnie w mie¶cie nie ma tej drogerii)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-12, 11:16   #4200
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

niutka1, powiem szczerze ze ja sama nie wiem, bo ten sk³ad jest strasznie dziwnie podany na tej butelce(mam ten ze strony Dabur), bo jak s± ekstrakty to jest jak INCI czyli od najwiekszej zawarto¶ci do najmniejszej, a jak zaczynaja podawaæ olejki to jest na odwrót
Ale generalnie ekstrakty w obu s± nielam¿e takie same
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.