Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 07:48   #1501
palmer
Raczkowanie
 
Avatar palmer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: my little heaven
Wiadomości: 226
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

wszystkiego najlepszego dziewczyny !!

ja konczę śniadanie i wio na trening
__________________
no pain no gain
palmer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 07:48   #1502
Starless
Raczkowanie
 
Avatar Starless
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 141
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

cudownych facetów cudownym kobietom zyczę

dziewczyny powiedzcie jak wam ćwiczenia działają na ból związany z @? moja siostra mowi, że jej spinanie mięśni brzucha pomaga nawet. Dzis pierwszy dzien a ja o dziwo póki co lecę tylko na jednej no-spie i bez zadnych dodatkowych przeciwbolowcow (ktore zwykle łykam). myslicie ze te wszystkie cwiczenia mogą mieć w tym swoją zasługę?

Edytowane przez Starless
Czas edycji: 2013-03-08 o 07:50
Starless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 07:51   #1503
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
W temacie fast foodowego jedzenia i jego wpływów na zdrowie polecam film nt na YT



Ja nie pamiętam skąd to wzięłam ale chyba był to cho mik?
dzięki, zobaczę
Cytat:
Napisane przez Starless Pokaż wiadomość
cudownych facetów cudownym kobietom zyczę

dziewczyny powiedzcie jak wam ćwiczenia działają na ból związany z @? moja siostra mowi, że jej spinanie mięśni brzucha pomaga nawet. Dzis pierwszy dzien a ja o dziwo póki co lecę tylko na jednej no-spie i bez zadnych dodatkowych przeciwbolowcow (ktore zwykle łykam). myslicie ze te wszystkie cwiczenia mogą mieć w tym swoją zasługę?
mnie jak kiedyś delikatnie bolał brzuch to po ćwiczeniach przeszło. a innym razem jak miałam @, ale akurat mnie nie bolał, to jak zaczęłam ćwiczyć to zaczął
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 07:51   #1504
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Starless Pokaż wiadomość
cudownych facetów cudownym kobietom zyczę

dziewczyny powiedzcie jak wam ćwiczenia działają na ból związany z @? moja siostra mowi, że jej spinanie mięśni brzucha pomaga nawet. Dzis pierwszy dzien a ja o dziwo póki co lecę tylko na jednej no-spie i bez zadnych dodatkowych przeciwbolowcow (ktore zwykle łykam). myslicie ze te wszystkie cwiczenia mogą mieć w tym swoją zasługę?
Nattiv (?) chyba o tym pisała, ze dzięki ćwiczeniom nie ma wiekich bólów podczas @
Ja odkąd ćwiczę, nie mam migren
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 07:53   #1505
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Ja dziś mam day off. No nie mam siły, i jeszcze cały dzień mnie łeb boli (mam ochotę użyć bardzo brzydkiego, długiego słowa na "n") Zrobię tylko coś na pupę.
Chcę zacząć coś Jillian, jak nie mam planu to nieciekawie.
ewwwa ty za chwilę kończysz Shreda, na co się decydujesz dalej? Już doczytałam w innym wątku- Ripped. Skąd bierzesz trening? Nigdzie go nie widzę
LINK DO RIPPED NA TORRENT ZA FREE http://kat.ph/jillian-michaels-rippe...-t5686648.html

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Obejrzałam ten Ripped i...zapowiada się hardcore Albo muzyka tak działa, albo widok tych kobiet wyglądającyh jak roboty. Zwłaszcza ta blondyna
Wielbię Jillian (rewelacyjnie wygląda w tym filmiku )

Jestem zdecydowana, od niedzieli ruszam
Jak dla mnie herdcore zaczyna się w trzecim tygodniu wcześniej to tak lajtowo dość było. Przynajmniej robiłam wszystko bez chwili przerwy a wczoraj to mało jęzora nie wyplułam

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dobrze wejsc o 7 rano na forum, bo nie ma duzo do nadrabiania. O 9 to juz bym pewnie miala milion stron.
Koncze owsianke i siadam do nauki jeszcze na godzinke. Dwa kolosy dzisiaj, jeden po drugim, na dwoch laboratoriach gdzie nie bede miala nawet poj minuty przerwy, bo wg planu z automatu sie spozniam pol godziny z jednych na drugie.... nienawidze piatkow....
za kolosy
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 07:55   #1506
Starless
Raczkowanie
 
Avatar Starless
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 141
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Nattiv, ja też chętnie zajrzę do tych ćwiczen, dzięki.
Starless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:00   #1507
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Nattiv (?) chyba o tym pisała, ze dzięki ćwiczeniom nie ma wiekich bólów podczas @
Ja odkąd ćwiczę, nie mam migren
Tak ja pisałam Mnie brzuch boli przez pierwsze 24 godziny. Po treningu ból znika na dobre kilka godzin i później pojawia się zdecydowanie rzadziej, a wcześniej musiałam brać tabletki przeciwbólowe.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 08:05   #1508
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Co do Jill to nie mogę doczekać się przejścia do programu Killer Buns & thighs po pierwsze to ćwiczenia idealne dla mojej figury, a po drugie bo są tam Natalie i Anita z 30 Day Shred A ja uwielbiam te przekomarzanie się Jill z Natalie W ogóle obejrzałam sobie to i na początku Levelu 3 Killer B&T Jill mówi : Głupio zrobiłaś włączając ten trening Czyli będzie ostro
Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tak ja pisałam Mnie brzuch boli przez pierwsze 24 godziny. Po treningu ból znika na dobre kilka godzin i później pojawia się zdecydowanie rzadziej, a wcześniej musiałam brać tabletki przeciwbólowe.
Czyli dobrze pamiętałam!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:05   #1509
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
już nie jem frytek,a tak uwielbiam

a nie ma tego ripper w całości na YT, skąd bierzecie?



co za TZ,takiego to tylko podziwiam,że taka silna jesteś mając cały dom na głowie,dzieci i jeszcze ćwiczenia oby z kolanami było lepiej

tego też nie ma na YT, skąd wziąć?

masakra
w ripped jest jeden filmik na kazdy tydzien, wydaje mi sie ze widzialam na yt kiedys
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:07   #1510
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

A no i wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia
Ja nie ukrywam, że dziś zgrzeszę ale jeszcze nie wiem czym
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:15   #1511
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

To ja wrzucam z YT to co znalazłam:
Jillian Michaels 30 Day Shred Level1,2,3 - całość
Jillian Michaels: 6 Week Six-Pack Abs Workout- Level 1
Jillian Michaels: Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout
Jillian Michaels: Yoga Meltdown Level 1
Jillian Michaels No More Trouble Zones (PLAYLISTA!!!)
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 08:28   #1512
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Kurcze, ten Shred tak się tu przewija i przewija, że mnie zaczyna kusić Ale nie wiem, czy to będzie miało sens, jak czasami będę miała jeden dzień przerwy?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:30   #1513
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Kurcze, ten Shred tak się tu przewija i przewija, że mnie zaczyna kusić Ale nie wiem, czy to będzie miało sens, jak czasami będę miała jeden dzień przerwy?
Nic się nie stanie jak zrobisz np 2 dni przerwy w ciągu tygodnia Efekty i tak będą widoczne.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:31   #1514
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

duska20: Kochana czy do BR zamiast ekspandera mogę użyć czerwonej taśmy to pilatesu? Obejrzałam zwiastun BR i mam na niego chrapkę
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:40   #1515
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
ja bilans 6-latka, szczepienie 5-latka, do tego małej cos wylazło na skórze... brzydzkie, szorstkie, czerwone i się rozprzestrzenia kompletnie nie wiem co to moze być. Pediatra nie pomogla, wysylają do ermatologa. Nie ma u nas typowego dla dzieci, więc szukanie...
I jeszcze te moje kolana ... ładna pogoda, więc wszędzie wózkiem i aż łzy mi do oczu naplywały z bólu ... dzisiaj pół nocy masowałam je i smarowałam ketopromem

mój TZ niestety nie czuje się dobrze w roli ojca ... dużo by tu pisać... rola męża też mu jakoś nie podeszła ... wieczny " bezdzietny kawaler"


a ja kocham chemię nawet teraz milo wspominam olimpiady chemiczne

DZiewczynki,
wszystkiego naj z okazji Dnia KObiet...
wspanialych facetow u boku, masę kasy na kiecki i buty, tony słodyczy zjadanych bezkarnie i rewelacyjnej figury do lata
horo wspolczuje z kolanami
Moj Tz potrzebowal dwoch lat zeby siee wczuc w role taty...jak sie corka urodzila to nawet nie mieszkalismy razem..dopiero jak cora skonczla dwa lata sie wprowadzilismy i na poczatku to byla masakra ..a jak zaszlam w druga ciaze to zaczelo byc lepiej..a potem jak syn sie urodzil pisalam magisterke i musialam sie do egzaminow uczc i pracowalam jeszcze to wtedy juz bylo super..bo i sie dzieciakami zajal i zakup robil i teraz czesto je zabiera w weekendy na wcieczki zebym miala troche wolnego i mogla pocwiczc..choc ja ani teraz nie pracuje ani sie nie ucze a on nawet w weekendy do pracy idzie..wiec poprawil sie o 180% ale tez jeszcze sobie robi wychodne i spi u kolegow, ale ma moje przyzwolenie

wings oje..ale super zaczety poranek
o kurcze straszne takie historie u nas ostatnio popsuly sie wszystkie! czujniki dymu i jdna noc nie moglam spac bo sobie wobrazalam ze cos sie bedzie palic i w snie umrzmy ... na szczescie juz mam zalozone, bo bym nie mogla zasnac chyba..

Starless mi cwiczenia o dziwo ostatnio nie pomogly na @ .. jak nigdy mialam pierwszego dnia okropne bole brzucha, czego juz nie mam od dawna a sam @ mam po drugiej ciazy bardzo skapy i krotki..ale ja tez mam juz swoje lata..moze zbliza sie menopauza

ewwwa dokladnie ja odkad cwicze mam duzo zadziej migreny..zawsze przy @ mialam a teraz juz nie pamietam kiedy ostatnio

dobra ide cwiczc..dzisiaj musze dzieci wczesnije odebrac z przedszkola... wiec nie moge za duzo sie obijac

Duuuzo Szczscia Radosci i Suuuper Figury dla wszystkich Kobitek
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:46   #1516
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Wszystkiego najlepszego dziewczyny:ro za:
Pięknych, wysportowanych ciał i wspaniałych facetów
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:46   #1517
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
horo wspolczuje z kolanami
Moj Tz potrzebowal dwoch lat zeby siee wczuc w role taty...jak sie corka urodzila to nawet nie mieszkalismy razem..dopiero jak cora skonczla dwa lata sie wprowadzilismy i na poczatku to byla masakra ..a jak zaszlam w druga ciaze to zaczelo byc lepiej..a potem jak syn sie urodzil pisalam magisterke i musialam sie do egzaminow uczc i pracowalam jeszcze to wtedy juz bylo super..bo i sie dzieciakami zajal i zakup robil i teraz czesto je zabiera w weekendy na wcieczki zebym miala troche wolnego i mogla pocwiczc..choc ja ani teraz nie pracuje ani sie nie ucze a on nawet w weekendy do pracy idzie..wiec poprawil sie o 180% ale tez jeszcze sobie robi wychodne i spi u kolegow, ale ma moje przyzwolenie

wings oje..ale super zaczety poranek
o kurcze straszne takie historie u nas ostatnio popsuly sie wszystkie! czujniki dymu i jdna noc nie moglam spac bo sobie wobrazalam ze cos sie bedzie palic i w snie umrzmy ... na szczescie juz mam zalozone, bo bym nie mogla zasnac chyba..

Starless mi cwiczenia o dziwo ostatnio nie pomogly na @ .. jak nigdy mialam pierwszego dnia okropne bole brzucha, czego juz nie mam od dawna a sam @ mam po drugiej ciazy bardzo skapy i krotki..ale ja tez mam juz swoje lata..moze zbliza sie menopauza

ewwwa dokladnie ja odkad cwicze mam duzo zadziej migreny..zawsze przy @ mialam a teraz juz nie pamietam kiedy ostatnio

dobra ide cwiczc..dzisiaj musze dzieci wczesnije odebrac z przedszkola... wiec nie moge za duzo sie obijac

Duuuzo Szczscia Radosci i Suuuper Figury dla wszystkich Kobitek
nasze dzieci (wspólne; bo mam najstarszego syna nie z nim) mają 6 lat, 5 lat i najmlodsza pół roku, więc... mial czas, zeby wczuć się w rolę ojca... ale to taki typ - liczy się on, jego plany, hobby...
ja wyjść z koleżanką na kawę nie mogę, a jak mam zrobić badania okresowe to oczywiście z dziećmi, bo on nier jest niańką
no i oczywiście gość w domu... ma przecież kolegów i koleżanki... a jak już jest w domu, to ma tv i komputer... no i z telefonem to się nie rozstaje nawet jak idzie się kąpać
cięęęęężkoooo jest
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:51   #1518
wings6
Wtajemniczenie
 
Avatar wings6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 2 815
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
no i oczywiście gość w domu... ma przecież kolegów i koleżanki... a jak już jest w domu, to ma tv i komputer... no i z telefonem to się nie rozstaje nawet jak idzie się kąpać
cięęęęężkoooo jest
ehhh... Ci faceci...
__________________
teraz:
http://krooopka.blogspot.com/
wings6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:54   #1519
duska20
Zadomowienie
 
Avatar duska20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
ja bilans 6-latka, szczepienie 5-latka, do tego małej cos wylazło na skórze... brzydzkie, szorstkie, czerwone i się rozprzestrzenia kompletnie nie wiem co to moze być. Pediatra nie pomogla, wysylają do ermatologa. Nie ma u nas typowego dla dzieci, więc szukanie...
I jeszcze te moje kolana ... ładna pogoda, więc wszędzie wózkiem i aż łzy mi do oczu naplywały z bólu ... dzisiaj pół nocy masowałam je i smarowałam ketopromem

mój TZ niestety nie czuje się dobrze w roli ojca ... dużo by tu pisać... rola męża też mu jakoś nie podeszła ... wieczny " bezdzietny kawaler"


a ja kocham chemię nawet teraz milo wspominam olimpiady chemiczne

DZiewczynki,
wszystkiego naj z okazji Dnia KObiet...
wspanialych facetow u boku, masę kasy na kiecki i buty, tony słodyczy zjadanych bezkarnie i rewelacyjnej figury do lata
Współczuję kochana
A dzieciątko ma jeszcze jakieś objawy? Może to AZS? Albo alergia na coś.
Dzięki za życzenia i wzajemnie
__________________
Skalpel 51/Killer 2/turbo 39/TZG 4
Mel B 44
Zuzka Light Zwow 19
Jilian Michaels Body Revolution
AB Ripper 2
Riiped in 30 Jilian Michaels
Ćwiczę od 29.05.2012
duska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 08:56   #1520
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
nasze dzieci (wspólne; bo mam najstarszego syna nie z nim) mają 6 lat, 5 lat i najmlodsza pół roku, więc... mial czas, zeby wczuć się w rolę ojca... ale to taki typ - liczy się on, jego plany, hobby...
ja wyjść z koleżanką na kawę nie mogę, a jak mam zrobić badania okresowe to oczywiście z dziećmi, bo on nier jest niańką
no i oczywiście gość w domu... ma przecież kolegów i koleżanki... a jak już jest w domu, to ma tv i komputer... no i z telefonem to się nie rozstaje nawet jak idzie się kąpać
cięęęęężkoooo jest
Rzeczywiście ciężko masz z nim
Mój też czasem okazuje, że ważniejsze hobby i koledzy
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:57   #1521
duska20
Zadomowienie
 
Avatar duska20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
duska20: Kochana czy do BR zamiast ekspandera mogę użyć czerwonej taśmy to pilatesu? Obejrzałam zwiastun BR i mam na niego chrapkę
Hejka
Myślę, że tak Na szczęście ćwiczeń z ekspanderem jest mało. Chyba z 2 jak na razie w 1 poziomie.
Ja niestety nie posiadam a skakankę mam mało rozciągliwą i ćwiczyłam tak na sucho. Bez niczego.
Zaraz biorę się za ostatnie cardio , jutro przerwa a od niedzieli poziom drugi. Aż się boję
__________________
Skalpel 51/Killer 2/turbo 39/TZG 4
Mel B 44
Zuzka Light Zwow 19
Jilian Michaels Body Revolution
AB Ripper 2
Riiped in 30 Jilian Michaels
Ćwiczę od 29.05.2012
duska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:58   #1522
Starless
Raczkowanie
 
Avatar Starless
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 141
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Kurcze, ten Shred tak się tu przewija i przewija, że mnie zaczyna kusić Ale nie wiem, czy to będzie miało sens, jak czasami będę miała jeden dzień przerwy?
mi się wydaje ze te 30dni ma słuzyc jako plan, pomoc w dążeniu do celu. ale i jako obietnica (ze po 30 dniach cos sie zmieni). no ale blagam! to nie jest dieta kopenhaska przy ktorej nie mozesz zmienic ani grama składu bo inaczej wszystko w diabły. cwicz ile potrzebujesz i chcesz - to ma byc przyjemnosc a nie nudna rutyna do której musisz się zmuszać. jeśli chcesz szybkich efektów i jestes zmotywowana, będziesz ćwiczyc częściej. ale nie traktuj tego jako przykry obowiązek, plan który musisz odhaczyc. ja przynajmniej tak patrzę na ćwiczenia
Starless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:59   #1523
ewuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar ewuuuuu
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 186
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

dziewczyny
dużo wytrwałości i zapału w tym, co robimy nam życzę
żebyśmy się nie poddały i dzielnie figurę na lato sobie wyrzeźbiły
poza tym dużo radości z każdego dnia, dużo miłości i ciepła, nawet w tak pochmurny dzionek jak ten..
buziaczki
ćwiczymy dalej !

myślę sobie, co mam zjeść na śniadanie, wiem już co zjem potem (budyń malinowy) ale co na to śniadanie..hmm
potem turbo
__________________
walczę o wymarzoną figurę

05.01.15 63,3 kg
05.02.15 61,1 kg
05.04.15 57,1 kg

celem jest osiągnąć 55 kg (waga sprzed roku)
ewuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:59   #1524
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
nasze dzieci (wspólne; bo mam najstarszego syna nie z nim) mają 6 lat, 5 lat i najmlodsza pół roku, więc... mial czas, zeby wczuć się w rolę ojca... ale to taki typ - liczy się on, jego plany, hobby...
ja wyjść z koleżanką na kawę nie mogę, a jak mam zrobić badania okresowe to oczywiście z dziećmi, bo on nier jest niańką
no i oczywiście gość w domu... ma przecież kolegów i koleżanki... a jak już jest w domu, to ma tv i komputer... no i z telefonem to się nie rozstaje nawet jak idzie się kąpać
cięęęęężkoooo jest
zastanawiam się co Cię przy nim trzyma i tak jesteś sama ze wszystkim i tak
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 09:03   #1525
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez duska20 Pokaż wiadomość
Hejka
Myślę, że tak Na szczęście ćwiczeń z ekspanderem jest mało. Chyba z 2 jak na razie w 1 poziomie.
Ja niestety nie posiadam a skakankę mam mało rozciągliwą i ćwiczyłam tak na sucho. Bez niczego.
Zaraz biorę się za ostatnie cardio , jutro przerwa a od niedzieli poziom drugi. Aż się boję
Ja co prawda jeszcze nie startuję z BR, ale robię research hehe Czyli taśma będzie ok
Hehe, trzymam kciuki! Ja w przyszłym tygodniu ruszam z Ripped, już nie mogę się doczekać
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 09:07   #1526
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Ja mam lekkie zakwasy na plecach po wczorajszym. Oj zapomniałam już jak to jest mieć kwasiory
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 09:29   #1527
evelaeve
Raczkowanie
 
Avatar evelaeve
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 189
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Wszystkiego najlepszego kobietki
Ja mialam pierwszego meza takiego,ktory patrzyl tylko na siebie, a nie interesowal sie mna i corka. Teraz mam meza,z ktorym mam druga corcie i kocha tak samo ta starsza jak i mlodsza, no i mnie oczywiscie(tak przynajmniej twierdzi)
Dzis w planach mam shreda i moze jakis terning z Ewa bo po jej treningach czuje przyplyw sil i wogole super jakos mi jest
evelaeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 09:30   #1528
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

do mnie przemawia tylko mel B - a tak malo filmikow z nia;/
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 09:55   #1529
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez duska20 Pokaż wiadomość
Współczuję kochana
A dzieciątko ma jeszcze jakieś objawy? Może to AZS? Albo alergia na coś.
Dzięki za życzenia i wzajemnie
Cytat:
Napisane przez wings6 Pokaż wiadomość
ehhh... Ci faceci...
Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ciężko masz z nim
Mój też czasem okazuje, że ważniejsze hobby i koledzy
Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
zastanawiam się co Cię przy nim trzyma i tak jesteś sama ze wszystkim i tak
ja też się czasem nad tym zastanawiam
może wieczna nadzieja na to, ze w końcu dojrzeje...
no i dzieci... mimo wszystko dzieci zawsze kochają i chcą, aby rodzice byli razem
chyba byłoby prościej, gdyby to on odszedł (wiele razy go o to prosiłam)... nie mialabym wyrzutów sumienia, ze ja go zostawiłam i że skazałam dzieci na życie w rozbitej rodzinie...On nie mial dobrego przykładu w swoim domu rodzinnym i widzę, ze teraz przenosi relacje pomiędzy swoimi rodzicami do naszego życia...
no i z każdą poierdą leci do mamusi...
jak jest niezadowolony z obiadu (bo np. wg niego spaghetti to nie obiad), to biegnie do mamusi pożalić się jaką ma złą żonę i z mamusią idzie do restauracji ...tyle takich pierdół jest (niby śmiesznych, ale obraca się to przeciwko mnie), że wstyd byłoby opisywać

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez evelaeve Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego kobietki
Ja mialam pierwszego meza takiego,ktory patrzyl tylko na siebie, a nie interesowal sie mna i corka. Teraz mam meza,z ktorym mam druga corcie i kocha tak samo ta starsza jak i mlodsza, no i mnie oczywiscie(tak przynajmniej twierdzi)
Dzis w planach mam shreda i moze jakis terning z Ewa bo po jej treningach czuje przyplyw sil i wogole super jakos mi jest
to zazdroszczę
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 10:01   #1530
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cześć dziewczyny, wczoraj tu nie zaglądałam i przyznaje, że nie ćwiczyłam. Wróciłam późno do domu i byłam tak zmęczona, że na nic, a jeszcze czekało mnie odrabianie lekcji z młodym.
Najgorsze jest to, że dzisiaj obudziłam się też zmęczona.
Zabrałam się jednak za ćwiczenia, bo wieczorem nie dam rady. Czeka mnie bankiet służbowy, a do wieczora jestem w pracy. Ehh, nieważne, melduję dzisiejsze ćwiczenia:
Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1
Mel B / 10 minute Back & Chest

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość
Niestety nie, ale jutro wieczorem bądź w piątek postaram się go poszukać i tutaj udostępnić
Ok dzięki.
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
no niestety od jutra, bo dzisiaj 24 godz w pracy:P
O rany, współczuję.

Wracam nadrabiać to co naskrobałyście.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.