mój idealny mąż mnie zdradził.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 16:30   #61
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Autorko, proponuję wspólną terapię małżeńską.

Jeśli jesteś zdecydowana, że nie chcesz/nie umiesz się rozstać, a chcesz jakoś to naprawić i twój mąż także chce naprawić - idźcie na terapię. Może w ten sposób, za pomocą specjalisty, będziecie potrafili w końcu się dogadać, powiedzieć szczerze, co leży na sercu i wybaczyć.
To długi i bolesny proces, ale może się udać, więc jeśli wam obojgu zależy, to spróbujcie.

Da się wyjść na prostą w związku, gdzie doszło do zdrady. To nie jest łatwe i nieczęsto się udaje, ale nie jest niemożliwe. Większość ludzi nie chce dawać drugiej szansy i ja też bym pewnie nie dała. Ale jednak są tacy, którzy zaryzykowali i uratowali związek.

Spróbuj w tę stronę, jeśli nie chcesz od męża odchodzić.

Nie robiąc nic, tylko płacząc (ty) i zamiatając pod dywan (twój mąż) doprowadzicie do rozpadu związku, ale takiego z hukiem, że się znienawidzicie i będziecie sobie wzajemnie życzyć wszystkiego, co najgorsze. Chyba nie chcesz, żeby twoje dziecko na to patrzyło?

SAMO nic się nie naprawi, niestety.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 16:35   #62
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Pewnie boisz się to zakończyć, nie dziwię się. Pomyśł, czy będziesz mogła zapomnieć o tym co zrobił.
Znam parę, którzy odbudowali wszystko po zdradzie faceta i ułożyli sobie wszystko od nowa, są szczęśliwi. Ja bym tak nie umiała, oni potrafili.
Mój kolega zdradzał swoją dziewczynę i jak ona się o tym dowiedziała, nagle otrzeźwiał, zrozumiał, że ją kocha. Ona go rzuciła i chyba wtedy zrozumiał co stracił i co zrobił. Dwa lata walczył o nią, zeszli się, obecnie są po ślubie, mają roczną córkę a on jest przykładnym tatusiem a za żoną lata jak głupi.

Co teraz robi Twój mąż, stara się jakoś specjalnie, zabiega o Ciebie, czy siedzi na kanapie, dłubie w nosie i obwinia Cię, że płaczesz?

Edytowane przez Nameria
Czas edycji: 2015-01-05 o 16:37
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 16:59   #63
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Terapia, praca wspólna nad małżeństwem, jeśli naprawdę chcesz z nim być. Ale ciężka praca RAZEM, zaangażowanie wspólne, nie tylko twoje.

Albo się rozstać i to bym radziła. Nie wybaczyłabym facetowi takiego numeru. Czułabym obrzydzenie, złość i nie zaufałabym nigdy więcej
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 17:30   #64
aleowoc
Raczkowanie
 
Avatar aleowoc
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 80
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Ja się w ogóle nie dziwię, że nadal go kochasz. Nie jest tak łatwo przestać kogoś kochać, nawet jeśli ta osoba nas bardzo zraniła. I nie jest łatwo odejść.

Jednak to nie zmienia faktu, że jest dupkiem
__________________
"Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem."- C.B.
aleowoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:40   #65
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Ten związek nigdy nie mógł być idealny. On się nie zmienił jak wyjechał. Musiałoby być coś w waszym związku nie halo wcześniej.

Ale.... On Cię zdradzał, oszukał, kochal inną, w zamian Ty poszłaś i sie puściłaś z innym. Oboje jesteście bardzo dojrzali.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:55   #66
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ten związek nigdy nie mógł być idealny. On się nie zmienił jak wyjechał. Musiałoby być coś w waszym związku nie halo wcześniej.

Ale.... On Cię zdradzał, oszukał, kochal inną, w zamian Ty poszłaś i sie puściłaś z innym. Oboje jesteście bardzo dojrzali.
Nie oceniam Autorki i jej męża bo ich nie znam. Ale sądząc po czynach to mają remis. Jestem w stanie zrozumieć ból, żal, rozpacz, wściekłość po zdradzie. Ale leczyć zdradę własną zdradą to już mnie przerasta. On popełnił straszliwy czyn. I to on jest za niego odpowiedzialny, żadne tłumaczenia o zauroczeniu i samotności mnie nie przekonują. Ale za swoją zdradę, Autorko jesteś odpowiedzialna wyłącznie Ty sama.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:56   #67
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie oceniam Autorki i jej męża bo ich nie znam. Ale sądząc po czynach to mają remis. Jestem w stanie zrozumieć ból, żal, rozpacz, wściekłość po zdradzie. Ale leczyć zdradę własną zdradą to już mnie przerasta. On popełnił straszliwy czyn. I to on jest za niego odpowiedzialny, żadne tłumaczenia o zauroczeniu i samotności mnie nie przekonują. Ale za swoją zdradę, Autorko jesteś odpowiedzialna wyłącznie Ty sama.
Owszem jednak śmiem stwierdzić, że w idealnym związku ludzie się nie zdradzają. Coś musiało się w nim dziać. Nawet jeśli to charakter faceta to przecież nie zmienił się po przekroczeniu granicy. Co innego zrobić głupstwo po pijanemu. Nadal zdrada jest okropna, ale można w jakiś sposób ją wytłumaczyć. To był długotrwały romans. Facet specjalnie ją ściągnął i oszukiwał żonę. Nie każdy to umie.
Samotność? Toć to były 3 miesiące (dobrze pamiętam?) A romans ciągnął się miesiącami. Co to za partner który potrzebuje smyczy, bo jak wyjedzie to od razu mu odwala? Czy warto budować z nim życie? Tak postępuje dojrzały facet?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 00:06   #68
miss_rubia
Raczkowanie
 
Avatar miss_rubia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 54
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
I tak go nie zostawisz. Masz dziecko, dwa razy mu wybaczyłaś, sama go zdradziłaś. Ja tu idealnego związku nie widzę.
Poza tym- skoro ciągle mu zdradę wypominasz to Ty mu wcale nie wybaczyłaś, tylko nie chcesz od niego odejść z jakiegoś powodu.
dokladnie tak!!
skoro nadal wypominasz mu zdrade, sama zdradzilas ale nadal jestescie razem to chyba cos jest nie tak. Moze powinnas sie zastanowic i Twoj maz tez, czego chcecie i czego oczekujecie od zwiazku i siebie. jezeli Ty nie wybaczysz, oboje nie przestaniecie zdradzac i nie zaczniecie 'na nowo' nie widze przyszlosci.
__________________
I'm chasing my dreams...in high heels, of course!
miss_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 09:30   #69
ag87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 246
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
boże... ja to wszystko chyba robie po to zeby do niego dotarło co mi zrobił, a ja dnia bez niego nie moge wytrzymać... rozłąka nie jest prosta, pomijając finanse bo mam rodzine która na pewno pomogłaby mi w tej sytuacji. To 9 lat bycia razem i nie potrafie się odkochać

A to właśnie jest jeden z Twoich podstawowych błędów. Oczekujesz od niego zmiany, praktycznie natychmiastowej, a to tak nie działa. Nie znasz tego powiedzenia, że jak chcesz kogoś zmienić to zacznij od siebie? Czekanie, aż go grom z nieba trafi i oświeci jest kompletnym marnowaniem czasu i niszczeniem swojej psychiki. Szkoda, tylko, że znając życie zdasz sobie z tego sprawę dopiero jak będzie za późno na nowe życie dla Ciebie i Twojego dziecka, a nawet jak nie będzie za późno to już nie będziesz miała siły, bo całą Twoją życiową energię pochłonie walka z wiatrakami.

Nikt nie oczekuje, ze odkochasz się w dzień, tydzień czy miesiąc. Nikt także nie każe przestać Ci go kochać bo okazał się świnią. Ale bardziej powinnaś kochać siebie niż jego, bardziej powinno Ci zależeć na dobru Twoim i Twojego dziecka niż jego. Dopóki Ty sama nie będziesz u siebie na pierwszym miejscu to po prostu nie będzie maiło prawa się udać. Niestety do niektórych rzeczy musimy po prostu dorosnąć, szkoda tylko, że często zajmuje to zdecydowanie zbyt długo, żeby później nawet widzieć sens całej tej walki. Tak na dobra sprawę to Ty mu nawet nie dajesz szansy, żeby o was walczył, nie dajesz mu szansy się wykazać, wszystko podajesz mu na srebrnej tacy. Jak on ma to docenić? Coś co dostał zupełnie za darmo, albo nawet śmiem twierdzić za przewinienie. Dobre rzeczy przychodzą do tych którzy czekają, Ty nie dałaś mu szansy czekać, więc nie oczekuj, ze będziesz dla niego dobrą rzeczą.


Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
NIE MAM ODWAGI tego zakończyć dlatego daje czas sobie i jemu 3 razu psychicznie mogę nie unieśc ale może otrzezwieje...
Ale dlaczego nie masz odwagi? Nie bardzo rozumiem. Gdybyś nikogo na świecie nie miała, to byłabym w stanie pojąć, że po prostu nawet nie masz na koncie tyle pieniędzy, żeby wyjechać. W pewnym sensie bym Cię rozumiała. Ale pisałaś, ze masz rodzinę, która Ci pomoże więc Twoje wymówki są niezbyt wiele warte. Wiesz co aj bym zrobiła? Spakowała walizki swoje i dziecka i wróciła do rodziny. A później zobaczyłabym jak on zareaguje, czy w ogóle będzie chciało mu się starać. Wcześniej jedna dziewczyna napisała bardzo dobry przykład z życia wzięty, koleś dwa lata prosił dziewczynę o wybaczenie i o powrót do niego. Ciężko byłoby założyć, ze facetowi nie zalezało skoro poświęcił tyle czasu, żeby ją odzyskać. A co zrobił Twój mąż żeby odzyskać Ciebie?
ag87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 09:50   #70
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Niestety kochana autorko powiem Ci tak.... Twoja zdrada nic nie dała ani Tobie ani jemu... To wcale nie jest ulga tylko jeszcze większe poczucie winy, a także zniżenie się do jego poziomu. Przecież macie dziecko więc jak mogła go zbałamucić jakaś dziewczyna... Tym bardziej to dopiero 2 lata małżeństwa. Nie wiem czy jest sens dalej tkwić w tej relacji bo on nawet z nią nie zerwał kontaktu + wyznał jej miłość. To nie był tylko seks jednorazowy... Oczywiście nawet gdyby był to nic by nie zmieniło, ale Twoja sytuacja jest gorsza.
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:58   #71
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Co za frajer... Jeszcze zwraca się do niej jak do Ciebie... Nie potrafi tego zakończyć... Ja pierniczę, który normalny koleś robi coś takiego przecież macie dziecko, rodzinę... Jak w ogóle może zrzucać na Ciebie odpowiedzialność i mówić, że zapomniał jak to jest być z Tobą... Kochana naprawdę ten związek już nie istnieje. Miej godność.

Ps. jak Ty możesz z nim potrafić pójść do łóżka... Nie mieści mi się to w mojej małej głowie.
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 14:42   #72
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Masz dwuletnią córeczkę. Twoja córka wyrośnie na kobietę. A teraz pytanie: co doradziłabyś swojej córce w takiej sytuacji, jak Ty? Co byś myślała o mężczyźnie, który tak się do niej zwraca i tak ją traktuje?
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:34   #73
Arwena29
Raczkowanie
 
Avatar Arwena29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 32
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
a on mi mówi, że jak chce z nim być i bede go tak dręczyć to on sobie coś zrobi i czy nie lepszy bedzie rozwód.
Jestem dorosłą córką kobiety, która też nie wiedziała, kiedy odejść. Została przy moim ojcu do dziś. Może bo jej żal było odejść, może bo się bała. Ale wiesz, co ja widziałam i widzę od ponad 30 lat? Umęczony, nieszczęśliwy, pozbawiony jakiejkolwiek radości życia, zakompleksiony, bezradnie uwiązany i rozgoryczony cień człowieka, któremu zabrakło odwagi, by odejść i nie zmarnować sobie życia. Chcesz być za 30 lat takim cieniem?

W Twojej wypowiedzi uderzyło mnie zdanie: "a on mi mówi, że jak chce z nim być i bede go tak dręczyć to on sobie coś zrobi i czy nie lepszy bedzie rozwód" - typowe zagranie człowieka, który nie chce brać na siebie odpowiedzialności, bo miałby poczucie winy, podejmowanie decyzji zostawia więc innym, by móc z czystym sumieniem powiedzieć: "to ona mnie porzuciła". Twój mąż to tchórz, który pewnie wcale nie żałuje tego, co zrobił, a w duchu modli się, żebyś to Ty odeszła, bo miał odwagę zdradzić, ale nie ma odwagi powiedzieć Ci, że mu się podobało i że w gruncie rzeczy nie ma nic przeciwko, żebyś znikła. To Ty masz zapomnieć i nie drążyć, bo on sobie coś zrobi, więc jeśli miłe Ci jego bezpieczeństwo, to albo się zamknij, albo podejmij decyzję o rozwodzie - oto jego taktyka. To Ty powinnaś teraz zadbać o komfort psychiczny biednego misia... Nie widzisz, że po raz kolejny liczy się on i jego potrzeby? Nie widzisz, że to karykatura człowieka, który najpierw Cię zdradza i okłamuje, a potem manipuluje Tobą, byś to Ty podjęła decyzję o rozwodzie, bo wtedy będzie mógł mówić, że on taki biedny, żona go rzuciła? Nadal konsekwentnie dba o swoje dobro i pretekst, by nie mieć wyrzutów sumienia. Chyba powinnaś zacisnąć zęby i rzucić egoistę. I niech się wtedy skarży podobnym sobie kreaturom, że zła żona go zostawiła... Powinnaś wiedzieć swoje i nie oglądać się na kogoś, kto tak Cię potraktował i traktuje nadal, od początku do końca.

Edytowane przez Arwena29
Czas edycji: 2015-01-06 o 15:46
Arwena29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:12   #74
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: mój idealny mąż mnie zdradził....

Arwena ma racje... Typowe zachowanie zrzucajace odpowiedzialnosc na Ciebie autorko... Ty odejdziesz, a on sobie zbuduje zycie na smutnej historii w ktorej go zona opuscila. Podle
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 21:12:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.