Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 20:05   #61
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

A on nic nie skomentowal jak zobaczyl w google wlasny adres? No chyba ze to nie jego i dlatego nie skojarzyl.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:07   #62
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

No to mam nadzieje, że sprawa się wyjaśni. Czekam na relacje, bo jestem ciekawa. Pozdrawiam!
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:54   #63
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez marble_heart Pokaż wiadomość
Matko, chciałam jakies śledcze akcje przeprowadzać....

X przyszedł, spytał, czy może coś szybko na moim kompie sprawdzić. Jasne, niech sprawdza. Otwiera kompa, a tam.... Google i wyszukiwanie ul. Desperacji 10/15. Wiecie, wpisałam ten z trudem zdobyty adres, ot tak, żeby sprawdzić, czy czasem coś mi nie wyskoczy. I zostawiłam

Myślicie, że już powinnam aplikować do FBI, MI5 itd? Bo ewidentnie się marnuje w mojej obecnej pracy

Nie mieliśmy czasu pogadać za bardzo, ale teraz już musze z tym bratem i wyprowadzką do niego lecieć. Bo jak inaczej wytłumaczę googlowanie jego adresu? Z NUMEREM MIESZKANIA?

Matko, to już zaczyna się robić tak absurdalne, że nie ma wyjścia - coś się musi wyjaśnić.


ps i powtarzam jeszcze raz - te jego uniki a propos rodziny i jakiś innych detali miały miejsce na samym poczatku, więc nie piszcie mi "jak można być pół roku z facetem i nie wiedzieć, czy ma rodzeństwo". Wiem. Wychodzimy też razem, pokazujemy się w miejscach publiczych. Jest normalnie - poza ta sytuacją z mieszkaniem i notoryczną chęcią wyjazdów w weekendy oczywiście(która, nota bene, jakoś się zmniejszyła ostatnio.... właśnie sobie uświadomiłam)
Bez przesady, to jakaś zbrodnia zobaczyć na mapie adres chłopaka? Równie dobrze mogłabyś patrzeć czy w jego okolicy nie ma parków na spacer. Wg mnie to nie jest jakaś dziwna sprawa.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam

Edytowane przez vyenna
Czas edycji: 2016-07-03 o 20:55
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 22:20   #64
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Czytam watek i nie wiem na ile facet sie ukrywa, a na ile autorka panicznie boi zapytac. Ja pewnie zapytalabym ponownie gdybym chciala wiedziec. Przeciez za kazdym razem facet nie wyjdzie do wc jak ona zapyta go o rodzenstwo. Jak zmieni temat, to zawsze mozna wrocic do sprawy typu "mowiles wczoraj, ze masz rodzenstwo to brat? siostra? "

Do mieszkania tez mozna zapytac o powod nie zapraszania.

Troche zastanawia krotki pobyt w miescie, nikogo nie zna poza kolegami z pracy, ale juz zna jakiegos kumpla, ktory po rozwodzie musi nocowac akurat u niego. Autorko poznalas tego kolege?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 22:39   #65
marble_heart
Raczkowanie
 
Avatar marble_heart
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 164
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Rena - facet nie chodzi do wc za każdym razem.... przeczytaj, co wyżej napisałam.

Kolegi nie poznałam, to było wiosną, już raczej nie poznam.

Umówmy się, googlowanie ulicy ma sens, googlowanie numeru bloku i numeru mieszkania jast trochę głupie Jak zobaczył to się zdziwił, taki zdziwiony popatrzył na mnie, nic nie powiedział Ale miał taxi czekajace na niego pod blokiem, spieszył się, więc zakładam, że wrócimy do tematu. Ja w każdym razie wrócę...
marble_heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:15   #66
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

A dlaczego tak prosto z mostu nie zapytasz go dlaczego jest tak bardzo skryty? Nie ufa Ci? Boi się, że go będziesz nękać?
Serio, nie ogarniam dlaczego otwarcie z nim nie porozmawiasz o jego dziwacznym zachowaniu i jak Ty się z tym czujesz.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 08:10   #67
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

A moze miec zone w innym miescie? Byl tu juz taki watek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 08:24   #68
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A moze miec zone w innym miescie? Byl tu juz taki watek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Życie uczy, że wszytko jest możliwe.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:31   #69
Emm1926
Przyczajenie
 
Avatar Emm1926
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Kurczę, podejrzana sprawa.
A może miał po prostu jakąś nieprzyjemną sytuację z którąś z byłych partnerek? W sensie za dużo jej zdradził o sobie na samym początku, a później się na tym przejechał? Zawsze mógł trafić na jakąś wariatkę
Hm. No nic, czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
Emm1926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:35   #70
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

chyba najbardziej prawdopodobna wydaje się druga kobieta, w sumie sama nie wiem, wątek ciekawy, będę śledzić
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 16:22   #71
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

a może jest introwertykiem taka osobowość, co zapytasz to odpowiedź jest w jednym wyrazie.
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 17:04   #72
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Ja jestem introwertykiem, a się tak nie zachowuje, no chyba że są różne stopnie zaawansowania
Jeszcze jedno mi do głowy przyszło, a może się Ciebie wstydzi?
Ja bym chyba nie wytrzymała i słownie go przydusiła.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 17:51   #73
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
a może jest introwertykiem taka osobowość, co zapytasz to odpowiedź jest w jednym wyrazie.
Bez przesady.
Mój facet jest introwertykiem który w obecności ludzi niemal zamiera. Zachowuje się jak odcięty od nich grubą szybą.
Za to jak jesteśmy razem to gada jak najęty i jeszcze ma pretensje, że mu nie daje się do końca wypowiedzieć i przerywam
Więc można sobie być introwertykiem ale w bliskiej, zażyłej relacji, a zakładam, że autorka w takiej od pół roku jest, trochę się jednak otworzyć.

Obstawiam, że wybranek autorki ma jednak coś mocno z głową albo wcale nie czuje żeby był z nią w związku i stąd ta patologiczna skrytość.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 18:04   #74
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Może z autorką tylko dla seksu jest?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 19:04   #75
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

O matko.
Ciekawa jestem jak u Autorki?
Wparowala do niego na kilka dni czy jak się rozwija "sprawa"?

Nie wiem jak inni,ale jakbym zobaczyła swój adres u kogoś w przeglądarce to pierwsze co bym zrobiła to zapytała "o co chodzi".
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 19:50   #76
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
O matko.
Ciekawa jestem jak u Autorki?
Wparowala do niego na kilka dni czy jak się rozwija "sprawa"?

Nie wiem jak inni,ale jakbym zobaczyła swój adres u kogoś w przeglądarce to pierwsze co bym zrobiła to zapytała "o co chodzi".
a ja bym pewnie odpowiedziała, że szukałam w googlach drogi. w końcu Google ma zakładkę "mapy"
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 21:55   #77
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

cóż. poznałam takiego skrytego faceta bez fb. trochę podobny schemat działania, facet miał żonę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 22:13   #78
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Ale jakby miał żonę/narzeczoną to chyba przez pół roku ona zdążyłaby już wywęszyć, że coś jest nie halo, tak sądzę, bo ileż można kombinować bezkarnie.


Za mną przed maturą, chodził taki jeden. Mi w głowie nauka, ale w końcu namówił mnie na spotkanie, jedno, drugie, póki mnie jego żona na ulicy nie dorwała. Zwyzywała mnie kobieta od najgorszych, a ja nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Faceta już nie zobaczyłam, jakby się zapadł pod ziemię, a miałam ochotę go rozszarpać w tamtym momencie.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 22:53   #79
Goss_
Raczkowanie
 
Avatar Goss_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;62609331]Ale jakby miał żonę/narzeczoną to chyba przez pół roku ona zdążyłaby już wywęszyć, że coś jest nie halo, tak sądzę, bo ileż można kombinować bezkarnie.


Za mną przed maturą, chodził taki jeden. Mi w głowie nauka, ale w końcu namówił mnie na spotkanie, jedno, drugie, póki mnie jego żona na ulicy nie dorwała. Zwyzywała mnie kobieta od najgorszych, a ja nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Faceta już nie zobaczyłam, jakby się zapadł pod ziemię, a miałam ochotę go rozszarpać w tamtym momencie.[/QUOTE]
oja niezła historia
Goss_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 23:01   #80
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Ale przecież istnienie żony i zwłaszcza dzieci nie jest tak łatwo ukryć przed współpracownikami. Benefity, ubezpieczenia, dodatki wakacyjne i świąteczne... Kupę "kwitów" poświadczających istnienie rodziny się wypełnia... A oni nie ukrywają w pracy swoich relacji.

Poza tym czy on miałby czas na inną kobietę...? Skoro przeprowadził się niedawno, wieczory (?) i weekendy spędza z autorką, to kiedy?
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 08:05   #81
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Ale przecież istnienie żony i zwłaszcza dzieci nie jest tak łatwo ukryć przed współpracownikami. Benefity, ubezpieczenia, dodatki wakacyjne i świąteczne... Kupę "kwitów" poświadczających istnienie rodziny się wypełnia... A oni nie ukrywają w pracy swoich relacji.

Poza tym czy on miałby czas na inną kobietę...? Skoro przeprowadził się niedawno, wieczory (?) i weekendy spędza z autorką, to kiedy?
Ja właśnie spotykałam się z takim, co miał współpracowników i... żonę.
Myślicie, że któryś powiedział, że on ładuje mnie w bambus?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 08:37   #82
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;62609331]Ale jakby miał żonę/narzeczoną to chyba przez pół roku ona zdążyłaby już wywęszyć, że coś jest nie halo, tak sądzę, bo ileż można kombinować bezkarnie.


Za mną przed maturą, chodził taki jeden. Mi w głowie nauka, ale w końcu namówił mnie na spotkanie, jedno, drugie, póki mnie jego żona na ulicy nie dorwała. Zwyzywała mnie kobieta od najgorszych, a ja nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Faceta już nie zobaczyłam, jakby się zapadł pod ziemię, a miałam ochotę go rozszarpać w tamtym momencie.[/QUOTE]
można latami.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Ale przecież istnienie żony i zwłaszcza dzieci nie jest tak łatwo ukryć przed współpracownikami. Benefity, ubezpieczenia, dodatki wakacyjne i świąteczne... Kupę "kwitów" poświadczających istnienie rodziny się wypełnia... A oni nie ukrywają w pracy swoich relacji.

Poza tym czy on miałby czas na inną kobietę...? Skoro przeprowadził się niedawno, wieczory (?) i weekendy spędza z autorką, to kiedy?
jeśli nie ma dzieci to łatwo ukryć.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 08:38   #83
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja właśnie spotykałam się z takim, co miał współpracowników i... żonę.
Myślicie, że któryś powiedział, że on ładuje mnie w bambus?
Pracowaliście razem w jednym biurze? Do tego Ty dłużej, a on nowy?
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:02   #84
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Ale przecież istnienie żony i zwłaszcza dzieci nie jest tak łatwo ukryć przed współpracownikami. Benefity, ubezpieczenia, dodatki wakacyjne i świąteczne... Kupę "kwitów" poświadczających istnienie rodziny się wypełnia... A oni nie ukrywają w pracy swoich relacji.

Poza tym czy on miałby czas na inną kobietę...? Skoro przeprowadził się niedawno, wieczory (?) i weekendy spędza z autorką, to kiedy?
jak wieksza firma to sie malo wie. a jak korpo to nic nie wiesz:0
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:14   #85
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
jak wieksza firma to sie malo wie. a jak korpo to nic nie wiesz:0
Aktualnie pracuję od niedawna w korpo o zatrudnieniu ok. 5.000 os. Moje papiery przeszły przez minimum dwie osoby w moim zespole, przez co pewne rzeczy nie były tajemnicą.

Ale już pomijając pracę, to ile czasu on z nią spędza, że przez pół roku nie orientuje się, czy facet ma drugą kobietę. Tym bardziej, że często razem na weekendy wyjeżdżali, a poza tym nie ukrywają się na mieście.
Dlatego akurat to mało mi się wydaje prawdopodobne.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:41   #86
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Aktualnie pracuję od niedawna w korpo o zatrudnieniu ok. 5.000 os. Moje papiery przeszły przez minimum dwie osoby w moim zespole, przez co pewne rzeczy nie były tajemnicą.

Ale już pomijając pracę, to ile czasu on z nią spędza, że przez pół roku nie orientuje się, czy facet ma drugą kobietę. Tym bardziej, że często razem na weekendy wyjeżdżali, a poza tym nie ukrywają się na mieście.
Dlatego akurat to mało mi się wydaje prawdopodobne.
Byl watek tutaj podobny. Zona z dzieckiem w rodzicow a mezus w wawie robil na dwa fronty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 11:26   #87
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Byl watek tutaj podobny. Zona z dzieckiem w rodzicow a mezus w wawie robil na dwa fronty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pamiętam ten wątek. Wydało się że pan mąż robi na dwa fronty czy to tylko teoria wizażu?
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 11:27   #88
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;6262604 6]Pamiętam ten wątek. Wydało się że pan mąż robi na dwa fronty czy to tylko teoria wizażu?[/QUOTE]
Chyba tam kogos mial nie pamietam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 11:44   #89
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Chyba tam kogos mial nie pamietam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie było jakoś niedawno?
Ta żona podobno nigdy u niego w Warszawie nie była, nawet adresu nie znała, coś mi świta...
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 11:45   #90
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy facet coś ukrywa, czy widze coś, czego nie ma?

Cytat:
Napisane przez Vilena Pokaż wiadomość
To nie było jakoś niedawno?
Ta żona podobno nigdy u niego w Warszawie nie była, nawet adresu nie znała, coś mi świta...
Tak to chyba to. Wiec ja sie dziwie ze chlop moze nie miec sladu kobiety w mieszkaniu i ze to zaden wyznacznik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 09:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.