uczulenie od KERASTASE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 14:27   #1
sunshine30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 6
Red face

uczulenie od KERASTASE


witam
od 3 dni uzywam do wlosow szampon i odzywke kerastase (linia z cementem). Na poczatku wszystko bylo ok ale wczoraj wieczorem po wyjsciu spod prysznica bolalo mnie czolo a dzis tragedia cale boli jakbym siniaki miala wszedzie i pojawila sie drobna wysypka. czy to moze od kerastase? tylko jesli tak to czemu od samego poczatku by sie nie pojawila? nie chce odstawiac tych kosmetykow, super dzialaja na wloski ( co myslicie???
z gory dzieki za odp. pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!
sunshine30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 14:38   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: uczulenie od KERASTASE

czy zakupilas produkty w jakis sprawdzonych miejscach? czy na pewno sa oryginalne? sprawdz date waznosci.

czy wczesniej uczulaly Cie jakies kosmetyki?

odstaw na pare dni a potem znow sprobuj
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:19   #3
sunshine30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 6
Dot.: uczulenie od KERASTASE

dziekuje za odp.
no wlasnie raczej nie mialam uczulenia od kosmetykow... a zaraz, mialam od balsamow i zelow pod prysznic NIVEA ... dostawalam po nich wysypki na dekoldzie. kosmetyki kerastase kupilam w salonie wiec sa napewno oryginalne.. kurcze moze ten cemet czy inny skladnik jest naprawde taki mocny, ze przy dluzszym kontakcie ze skora powoduje uczulenie?
sunshine30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:24   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: uczulenie od KERASTASE

a moze sa intensywnie perfumowane?

sama nie wiem...

odstaw chociaz szampon, a odzywke nakladaj na same wlosy, aby nie miala kontaktu ze skora.

kup w aptece wapno musujace, wypij od razu dawke 1000mg, to powinno pomoc na te wysypke
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:41   #5
sunshine30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 6
Dot.: uczulenie od KERASTASE

dziekuje slicznie za odp odstawie a potem sprobuje myc nie dotykajac skory twarzy... troche ciezko bedzie a , one nie sa perfumowane, wrecz przeciwnie, strasznie 'pachna' aptecznie... mam nadzieje, ze minie i bede mogla je stosowac bo juz po 3 dniach widze pozytywna roznice ... niestety tylko jesli chodzi o wlosy
sunshine30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 13:04   #6
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: uczulenie od KERASTASE

hmmm odkąd używam tej samej serii też tak mam ale staram się żeby nie spływało mi na czoło i już jest lepiej chyba rzeczywiście mają coś w sobie
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:34   #7
sunshine30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 6
Dot.: uczulenie od KERASTASE

witam czyli nie tylko mi sie to przydarzylo..jestem strasznie ciekawa co to kerastase ma w sobie takiego, czy to ten cement czy inne cudo...uzywam tego juz ponad tydzien i...nadal to samo, ciagle cos mi na twarzy wyskakuje a juz bylo tak dobrze pierwszy raz sie z spotykam z taka reakcja na szampon staram sie zeby wlosy nie lecialy mi na twarz ale nie zawsze mi sie to udaje i stad pewnie niespodzianki.. nie zrezygnuje jednak z uzywania bo super dzialaja na wlosy)
sunshine30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 11:57   #8
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: uczulenie od KERASTASE

Cytat:
Napisane przez sunshine30 Pokaż wiadomość
witam
od 3 dni uzywam do wlosow szampon i odzywke kerastase (linia z cementem). Na poczatku wszystko bylo ok ale wczoraj wieczorem po wyjsciu spod prysznica bolalo mnie czolo a dzis tragedia cale boli jakbym siniaki miala wszedzie i pojawila sie drobna wysypka. czy to moze od kerastase? tylko jesli tak to czemu od samego poczatku by sie nie pojawila? nie chce odstawiac tych kosmetykow, super dzialaja na wloski ( co myslicie???
z gory dzieki za odp. pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!
najprawdopodomniej to własnie one wywołały uczulenie - reakcja alergiczna może się pojawić po pierwszym użyciu jakiegoś kosmetyku, jaki i po wielu miesiącach jego stosowania - tu nie ma żednej reguły. być może też kupiłaś jakieś 'felerne sztuki' - trzymane w nieodpowiednich warunkach itp, możliwe też, że np bierzesz jakieś leki, które moga uwrażliwiać skórę. na razie jednak radziłabym ci odstawić je i zaopatrzyć się w jakiś łagodny srodek myjący, np szampon Physiogel - podlecz uczulenie a za jakiś czas spróbuj ponownie i zaobserwuj, co się będzie działo
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 16:04   #9
ElSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: uczulenie od KERASTASE

hej nie miałam jeszcze żadnego produktu Kerastase i zastanawiam sie czy warto zakupic bo o ile sie zorientowalam ceny sa spore.... prosze kogos kto sie przekonal na swojej glowie o szczera opinie
ElSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:08   #10
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: uczulenie od KERASTASE

Elsu, zamiast pytać o opinie, lepiej przejrzyj KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/
Tam wypowiadamy się stricte na tematy związane z działaniem kosmetyków.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.