pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:| - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 20:59   #1
kaskanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10

pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|


prosze pomozcie bo ja w to juz zwatpilam...wlosy mam biale od rozjasniania az za bardzo i przez to zniszczone ale najwiekszy problem w tym ze ich nie moge zafarbowac...wyszly mi siwe wiec kupilam szamponetke piaskowy blond a po doslownie 2 min wlosy zaczelam miec rozowe:| dzis kupilam juz zwykly blond bo chcialam zrobic balejaz ciemniejszy zeby te wlosy jakos normalnie wygladaly i zrobilam probe na 1 pasemku i nica trzymalam tyle ile trzeba troszke przy skorze mi chycilo a reszta taka biala jak byla:| juz mam takie martwe wlosy ze dlatego nie da sie zafarbowac czy co:|?co mam zrobic?tak w ogole to do wlosow uzywam kosmetykow ze sklepu fryzjerskiego i jedwabiu a w salonach fryzjerskich go...wiedza nawet doradzic nic nie umieja;/pomozcie
kaskanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:12   #2
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

idż do porządnego salonu fryzjerskiego na tonowanie
albo spróbuj nałozyc np casting creme gloss np swietlisty blond
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 11:47   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

Cytat:
Napisane przez kaskanh Pokaż wiadomość
prosze pomozcie bo ja w to juz zwatpilam...wlosy mam biale od rozjasniania az za bardzo i przez to zniszczone ale najwiekszy problem w tym ze ich nie moge zafarbowac...wyszly mi siwe wiec kupilam szamponetke piaskowy blond a po doslownie 2 min wlosy zaczelam miec rozowe:| dzis kupilam juz zwykly blond bo chcialam zrobic balejaz ciemniejszy zeby te wlosy jakos normalnie wygladaly i zrobilam probe na 1 pasemku i nica trzymalam tyle ile trzeba troszke przy skorze mi chycilo a reszta taka biala jak byla:| juz mam takie martwe wlosy ze dlatego nie da sie zafarbowac czy co:|?co mam zrobic?tak w ogole to do wlosow uzywam kosmetykow ze sklepu fryzjerskiego i jedwabiu a w salonach fryzjerskich go...wiedza nawet doradzic nic nie umieja;/pomozcie
nie rozumiem pogrubionego zdania

zmasakrowalas sobie wlosy i dlatego farba nie chwyta, odczekaj chociaz pare dni-tydzien, regeneruj je

jezeli sa bardzo zniszczone, pomysl o obcieciu

ale tak jak kolezanka ekstradyska radzilabym jednak przejsc sie do salonu na konsultacje, bo sama mozesz nie dac sobie rady
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 13:38   #4
kaskanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

dziekiaaaaa chodzilo mi o to ze juz nawet nie stosuje szamponow/odzywek z marketow tylko pokupowalam te lepsze np rigenol i fakt ze mi pomog ale i tak mam dramat;/ wlosy mam biale matowe koszmar....a do fryzjera to sie po czesci boje isc bo jakies 2 mies temu poszlam...wydalam 260 zl...i wlosy mialam niebieskie;(((((((((nie pomogl mi ten fryzjer w niczym nie doradzil nic;/...wiec sie zrazilam...
kaskanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:14   #5
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

to po co drugi raz maltretowałas włosy rozjasniaczem
jak raptem 2 mies. temu miałas niebieskie
dziewczyno zastanów sie troche nad soba i miej pretensje do siebie, a nie do włosów, fryzjerek i profesjonalnych masek...
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 22:02   #6
kaskanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

widac nie mozna liczyc tutaj na PORADY tylko jakis''beszt''...:| po pierwsze nie nakladalam rozjasniacza na cale wlosy tylko farbe po drugie co do mojego ''ale''do fryzjerow tyczylo sie dokladnie tego,iz mowilam fryzjerowi,ze chce miec cieply blond zaden popiel srebrzysty fiolet niebieski(zaden chlodny blond)a pomimo tego co mowilam zrobil mi kupe NIEBIESKA na glowie wg chyba swojego uznania nie liczac sie z tym o co prosilam...a pytanie moje na tym forum dotyczylo tego czy to mozliwe,ze przez moj nadmiar farbowania wlosy nie lapia ciemniejszego koloru bo nie jestem fryzjerka i nie wiem czym to spowodowane i co z tym zrobic...mozna bylo normalnie to napisac...
kaskanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 22:09   #7
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
narazie nie farbuj bo mam koleżankę, która też farbowała bo jej nie wyszło coś i zaczęły jej wypadać. Teraz ma raptem "kilka" włosków. Kup jakieś odżywki do regeneracji lub maseczki. Są sklepy dla fryzjerów może tam doradzą. Kosmetyki takie lepsze do włosów są drogie

ah pytałaś w sklepie

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-02 o 22:43 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 22:42   #8
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

Prawie żadna szamponetka nie łapie na rozjaśnianych włosach. A zwłaszcza blondy! Przeczytaj dokładnie ulotkę, jeśli jeszcze masz.

Farbę odradzam, bo albo włosy Ci się połamią, albo wypadną. Idź do dobrego fryzjera, niech nałoży Ci jakąś maskę nawilżającą. Zabieg powtórz najlepiej kilka razy. Używaj szamponu, odżywki i maski Dove z tej granatowej serii - świetne są. Zamiast maski Dove możesz kupić WAXa. Na pewno pomoże odżywić trochę włoski.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:00   #9
kaskanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

chyba nawet nie mam po co isc do fryzjera bo mam 2 farby loreal preference w domu i sprawdzilam na 2 pasemkach co mi wyjdzie i...z blondu bezowo-perlowego wyszly fioletowe a ze zlotego opalizujacego rozowewiec zadna juz farba chyba nie zafarbuje mi tak jak powinna nawet te u fryzjera...tylko ile mam czekac zeby farba wychodzila mi tak jak trzeba?chyba ze zafarbuje na braz i bede miec spokoj...no chyba ze skoro blondy nie lapia koloru to braz tez nie...:|a w odzywki i szampony zaopatrzona jestem ze sklepow fryzjerskich i sa dobre
kaskanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 13:33   #10
kamkit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

Ja, postawiłabym na loreal casting(jest stosunkowo delikatny) ma ładne kolory blond- np 930- słoneczny, albo 834 bursztynowy - napewno nie chwyci na chłody odcień, nie zawiera amoniaku wiec nie wysuszy ich dodatkowo, a te o których wspomniałaś perłowe, opalizujące zawsze mają pigmenty fiolet czy róż.. Jeśli rozjaśniałaś włosy dobrymi kosmetykami to nic im nie bedzie.A potem dobre odżywianie, wax, nafta kosmetyczna anna, albo markowe produkty fryzjerskie.
kamkit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 16:26   #11
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: pomocy;(mam tak zniszczone wlosy ze nie chca sie zafarbowac:|

Postawmy sprawę jasno: to, że zaczniesz teraz odżywiać włosy najlepszymi odżywkami nie sprawi, że nagle uda się je zafarbować, bo efekt odżywiania nie będzie wieczny. Pamiętajmy o tym, że nasze włosy są martwe i nie posiadają zdolności regenerowania się. Nawet przy używaniu 'wspomagaczy', czyli wszelkiego rodzaju odżywek i nawet leków. Radzę zaprzestać używania jakichkolwiek środków chemicznych, które mogą je obciążać (z szamponami koloryzującymi włącznie) i raczej starać się o to, żeby ci nie wypadły, zamiast męczyć je kolejnymi próbami koloryzacji, bo pewnego dnia obudzisz się, wstaniesz z łóżka, a włosy ci na poduszce zostaną i dopiero wtedy będziesz miała problem.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.