Alfaparf na studio-urody.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 16:39   #1
pearline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5

Alfaparf na studio-urody.pl


Hej, czy ktos z was kupowal jakiekolwiek produkty w tym sklepie? Chcialam zakupic Alfaparf olejek ale wydaje mi sie dziwnie tani (60 zl) w porownaiu do innych sklepow (89zl). Zastanawiam sie czy to nie podroba......ktos moze cos powiedziec o tym sklepie? Z gory dziekuje!
pearline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 20:41   #2
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

uwazam ,że cena jest normalna i jest to oryginalny olejek tej firmy. ja kupilam niedawno w innym sklepie internetowym ten sam olejek ,ale 16ml za 25zł , a tu jest za 28zł.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 21:11   #3
pearline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

Kruk, dzieki za odpowiedz, znalazlam jedna wypowiedz na temat "oszustow internetowych" gdzie link tego wlasnie sklepu byl podany,

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189624

potem rozmowa zeszla jednak na uzytkownikow allegro, wartych badz nie wartych zaufania... a co do olejku, Ty takze podzielasz opinie wiekszosci osob i uwazach go za cudo?
pearline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 10:56   #4
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

zamawiałam go w tym tygodniu i użyłam raz. ładnie pachnie i włosy po nim blyszczą,ale na razie nie moge nic powiedziec o jego wlaściwościach pielegnujących.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 12:16   #5
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

pearline ja stosuję go od jakiegoś miesiąca i muszę powiedzieć, że efekty widzę może nie są one ogromne, ale jak dla mnie naprawdę warte swych pieniędzy a do tego ten zapach mmmmmmmm co do sklepu internetowego nie mogę się wypowiedzieć,bo nie zamawiałam tam nic
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 12:59   #6
pearline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

Dziewczyny a gdzie kupowalyscie ten olejek? Macie cos jeszcze z Alfaparfu? Nigdy wczesniej nie slyszalam o tej firmie....
pearline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:21   #7
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

ja kupowalam na studio-urody dosc wiele kosmetykow. W tym takze ampulki alfaparf - te niebieskie - mysle ze nie da rady ich otworzyc, dlatego powinny byc oryginalne, choc ja jakiegos super dzialania nie widzialam na swoich wloskach. Zadowolona bylam z masek Loreala, ale ampulki ktore zakupilam z Loreala byly wyraznie inne niz te ktore wczesniej kupowalam od fryzjera. Inna konsystencja, juz nawet przy nakladaniu wlosy nie byly tak miekkie w dotyku, a po splukaniu nie wygladaly az tak zdrowo, jak po ampulce kupionej od fryzjera. To mnie zrazilo i wstrzymalam sie z dalszymi zakupami na tej str studio-urody.
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 16:47   #8
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

ja kilka razy zamawialam produkty z tej strony http://www.amstar.bazarek.pl/index.php
i jak do tej pory jestem zadowolona. uwazam ,ze kosmetyki alfaparf sa jedne z najlepszych. przynajmniej dla moich włosow
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:19   #9
pearline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

Dzieki klejuszek za informacje, byc moze te produkty sa podrabiane juz na etapie produkcji a nie poprzez rozcienczanie, bo jak inaczej wytlumaczyc roznice ktora zauwazylas? Kruk, chodzi mi o Semi Di Lino Diamente Illuminating Essential Olio, na stronie, ktora podalas te ampulki kosztuja 36 zl!!! Na studio urody 60 a w sklepie kalamis.pl (jedyny o ktorym znalazlam w sieci dobre komentarze) 89 zl!! Mozna sie pogubic. Zastanawiam sie jak to mozliwe, z jednj strony nie chce przeplacac a z drugiej boje sie ze kupie nic nie warty bubel....
pearline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:43   #10
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

Nie wiem gdzie akurat ampulki Loreal byly podrabiane - ale nie sadze ze u producenta. Juz sam zapach byl nie tak intensywny jak u tego co kupilam w salonie fryzjerskim, i wlosy po zastosowaniu nie byly tak bardzo wygladzone i zdyscyplinowane tylko miekkie i napuszone... Potem kupilam jeszcze raz u fryzjera i widac bylo faktycznie roznice. Mysle ze mozesz spokojnie kupic ampulki alfaparf - nie ma szans ze podrobione, a 60 zl to cena promocyjna a nie stala, i warto skorzystac
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 07:36   #11
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

Cytat:
Napisane przez pearline Pokaż wiadomość
Dzieki klejuszek za informacje, byc moze te produkty sa podrabiane juz na etapie produkcji a nie poprzez rozcienczanie, bo jak inaczej wytlumaczyc roznice ktora zauwazylas? Kruk, chodzi mi o Semi Di Lino Diamente Illuminating Essential Olio, na stronie, ktora podalas te ampulki kosztuja 36 zl!!! Na studio urody 60 a w sklepie kalamis.pl (jedyny o ktorym znalazlam w sieci dobre komentarze) 89 zl!! Mozna sie pogubic. Zastanawiam sie jak to mozliwe, z jednj strony nie chce przeplacac a z drugiej boje sie ze kupie nic nie warty bubel....
to ja myslałam o innym olejku
dodam tylko,ze to hurtownia ,a w sklepach czasami jest przebitka 100%
zalezy tez ile tych ampułek jest. na "mojej" stronie jest ich 6 za 36 zł. , a na "Twojej" stronie 12 za 60zł.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 09:14   #12
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Alfaparf na studio-urody.pl

Ja mam szampon i maskę Alfaparf Semi Di Lino Diamente Illuminating
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 10:10   #13
pearline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Rzeczywiscie, chodzi tylko o 6 ampulek, nie zauwazylam.....dzieki za link

Cybercat11 a gdzie kupowalas?? I jaka jest twoja opinia o tych produktach??

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-10-05 o 19:28 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
pearline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.