produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 15:21   #1
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Talking

produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D


Witam! załozyłam ten watek,poniewaz zdaje mi sie,ze nie ma podobnego na wizazu a bardzo jestem ciekawa jakie stosujecie produkty do włosów ciemnych.Ja uzywałam tylko timotei z henna ale dawno temu i nie pamietam czy był dobry.Zapraszam do dyskusji
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 18:32   #2
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Amla mam wrazenie, ze ochladza i przyciemnia.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 20:22   #3
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

ochładza?;p
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:58   #4
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

ochładza czyli niweluje ciepłe refleksy na włosach, z rudawych ciepłych na popielate czyli chłodne.
Włosy nieco przyciemnia maseczka z olejku rycynowego stosowana raz w tygodniu, niedawno wyszedł nowy polski wax do włosów ciemnych. Ładnie wydobywa brązy szampon i odżywka petrole . Kiedyś używałam pantina do brązowych włosów, żadnych efektów nie zauważyłam. Ładnych błysków doczekałam się po płukance z kory dębu a także po szamponie fitomedu z henną ale mnie przesuszył trochę. Czekoladowych tonów nadał mi kiedyś szampon Marion bodajże z kawą, cudny zapach . Różne płukanki przyciemniające znajdsziesz w wątku o naturalnej zmianie koloru włosów, czyli płukanki z wyżej wymienionej kory a także mocnej ciemnej herbaty, kawy, szałwii, pokrzywy. Orzechowych tonów da płukanka z łupin orzecha a złotawych cebuli.
Z kupnych kosmetyków to oczywiście także seria do włosów brązowych nivea , a poza tym goldwell "odcienie brązu", yves rocher, glisskur "satynowy brąz", ziaja "czekoladowy kolor zaprogramowany". l'oreal shine brown. Dora ma maskę do włosów koloryzującą z pigmentami do włosów kasztanowych i ciemnych oraz do czarnych z wyciągiem z fiołka. Jeśli masz bardzo ciemne włosy i chcesz uzyskać efekt aksamitnej, chłodnej czerń to możesz je potraktować basmą,przyciemni je mieszanka z henną i basmą, z tym że potem nie można farbować póki henna się nie zmyje.
Więcej nic nie pamiętam, obecnie bardziej skupiam się na "wyrudzeniu" włosów niż przyciemnieniu.
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 12:59   #5
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

aha napewno cos sproboje,a ty co polecasz?:P
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 14:58   #6
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Niczego szczególnie długo nie używałam ale podobał mi się efekt płukanki z zagotowanej kory dębu. Włosy były zdecydowanie ciemniejsze a kolor ładnie ożywiony, taki z lekko miedzianymi refleksami, trzeba potem pamiętać o odżywce bo się nie rozplącze włosów. Lubiłam szampon Marion tylko że teraz nigdzie nie mogę go dostać. Fitomed byłby całkiem całkiem, dawał również ładne refleksy, zdecydowanie ciepłe ale moje włosy mają za dużą skłonność do puszenia i on je troszkę wysuszył. Z tego co wiem, loreal też fajny jeśli chodzi o kolorek ale ja spodziewałabym się także pielęgnacji po takim produkcie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8511
wiele wizażanek chwali ten produkt http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12286 oraz inne z tej serii. Musisz wybrać coś dla siebie, kazdy trochę inaczej reaguje na rózne kosmetyki
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:14   #7
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Dziewczyny, orientujecie się może czy szamponu Timotei z henną można uzywać, jeśli w miarę regularnie farbuje się włosy zwyczajnymi,sklepowymi kosmetykami koloryzacyjnymi? Słyszałam, że nie należy nakładać ogólnodostępnych sklepowych farb na włosy barwione wcześniej henną, gdyż efekty mogą być bardzo niepożądane (np uzyskujemy zielony odcień włosów). Z drugiej strony na szamponie jest napisane, że przeznaczony jest do włosów brązowych naturalnych i farbowanych. Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie? Farbuję włosy co jakiś czas Castingiem z L'Oreal oraz różnymi szamponetkami koloryzującymi i szczerze mówiąc trochę się boję używać tego Timotei, właśnie ze względu na ekstrakt z henny
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 15:22   #8
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

możesz bez obaw używać tego szamponu, ilość henny jest tak mała, że nić złego nie może się zdarzyć, jak używałam na farbowane włosy i ani ożywienia koloru ani zzielenienia się nie doczekałam
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:23   #9
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

dawniej uzywałam Timotei z henna. obecnie sotsuje od jakiegos czasu szamponu i odżywki do ciemnych włosów John Frieda Brilliant brunette. Moje włosy z sianowatych znów staja sie normalne
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 10:40   #10
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Nanatsusaya,chyba sproboje ten gliss kur,chociaz obawiam sie ,ze włosy stana sie trudne do ułozenia,jak to było z inna seria z glisskura
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 11:41   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Ochladza - tak, jak wspomniala Nana wyzej - niweluje cieple (rudawe, zlociste) refleksy. Amla jest jednak przede wszystkim nieprawdopodobnie odzywcza dla wlosa - no i wydajna (jesli mowimy o wersji olejkowej w plynie). Dodatkowo wmasowywana w skalp pobudza wzrost wlosow. Uzycie jest proste: wcierasz ja w cala dlugosc wlosa i owijasz glowe recznikiem na min. godzine - ja zazwyczaj spalam z nia na wlosach. Pozniej myjesz glowe - wlosy sa nawilzone, odzywione, blyszczace. W moim przypadku podkreslila glebie koloru. W tej chwili musze farbowac, wiec czekam na mix henna+indygo, ale zachecam do stosowania amli
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 12:08   #12
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

tulipanna,a gdzie moge to dostac?
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:13   #13
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Cytat:
Napisane przez Jusias Pokaż wiadomość
tulipanna,a gdzie moge to dostac?
Ja zaopatrywalam sie na allegro. Jednak bezpieczniej kupic chocby tu: http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:40   #14
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

dzieki bardzo
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 13:30   #15
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Bardzo dobry pomysł założyć taki wątek. Ja z kolei prosiłabym o pomoc w sprawie nadania rudego odcieniu włosom. Ale nie takiego czerwono-rudego a właśnie takiego porudziałego brązu. Dodam że nie pytam o farby czy szampony koloryzujące a raczej o naturalne metody i odżywki i maski do włosów brązowych które nadałyby ciepłego rudawego odcieniu.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 14:19   #16
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Jeśli masz naturalnie ciemne włosy to mysle że płukanki z rumianku powinnny ci pomóc, bo rozjasniaja włosy. U mnie działało tak, że dzieki tym płukanką miałam rudawe włosy, a jestem naturalna brunetką
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:01   #17
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Nanatsusaya, a tą odżywkę Nivea do włosów brązowych stosowałaś? były jakieś efekty?

Jusias, ja kiedyś miałam odżywkę glisskur do włosów brązowych i w ogóle nie przypadła mi do gustu. Nie widziałam żadnej pielęgnacji, różnicy w kolorze też. Natomiast włosy były tłuste, ciężkie i nie do ułożenia właśnie. Chyba nawet nie byłam w stanie zużyć do końca.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:36   #18
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Ja uwielbiam serię Marion do brązowych farbowanych włosów.
Po szamponie mam mniej złotych przebłysków (stają się bardziej brązowe).
A maseczką (w saszetkach jest) radzę sobie z odrostami przy przedziałku (włosy przyciemniane, odrosty z szaro-brązowych robią się troszkę rudawo-brązowe -> w rezultacie odrosty nie dają tak po oczach).
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:38   #19
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Cytat:
Napisane przez kruszynka1985 Pokaż wiadomość
Jeśli masz naturalnie ciemne włosy to mysle że płukanki z rumianku powinnny ci pomóc, bo rozjasniaja włosy. U mnie działało tak, że dzieki tym płukanką miałam rudawe włosy, a jestem naturalna brunetką
Właśnie problem w tym że to raczej jasny brąz.. A słyszałam coś o płukankach z łupinach orzecha Może ktoś wie jak to się robi i jakie daje rezultaty? (Chyba odbiegłam od tematu i pewnie odeślecie mnie do innego wątku )

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Nanatsusaya, a tą odżywkę Nivea do włosów brązowych stosowałaś? były jakieś efekty?

Jusias, ja kiedyś miałam odżywkę glisskur do włosów brązowych i w ogóle nie przypadła mi do gustu. Nie widziałam żadnej pielęgnacji, różnicy w kolorze też. Natomiast włosy były tłuste, ciężkie i nie do ułożenia właśnie. Chyba nawet nie byłam w stanie zużyć do końca.

Co do odżywki nivea to własnie postanowiłam ją kupić przy najbliższej okazji. Gliss kura używałam jakiś rok temu ale z szamponu szybko zrezygnowałam bo strasznie przetłuszczał co do odżywki to niewiele pamiętam ale wiem że miałam wtedy ładniejsze odcienie takie jakby przyciemnione ale możliwe że to była sprawka olejku rycynowego którego w tym czasie też używałam?
__________________


Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-08 o 19:27 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 21:45   #20
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Mi nivea nie służy, gliceryna źle działa na moje włosy. O glisskurze słyszałam skrajne opinie,od wychwalania pod niebiosa do przekleństw, ja go nie lubię bo po nim moje fale wyglądają jak jakieś strąki.
Piękna jeśli chcesz cieplejszych refleksów to polecam Ci płukankę z kory dębu. Ja dawałam bodajże 2 płaskie łyżki stołowe na 2 szklanki wody i chwilę gotowałam później zaś odstawiałam na jakiś czas wywar i przecedzałam. Włosy po umyciu płuczemy i chodzimy po domku ze 2 godzinki (o ile Cię nie podrażni) po spłukaniu trzeba sporo odżywki nałożyć, ponieważ przez garbniki włosy są splątane i trudne do ułożenia. Z kupnych preparatów własnie fitomed daje ciepłe błyski oraz wspomniany loreal shine brown do ciepłych odcieni włosów. Jakiś czas myłam głowę szamponem z kroplą olejku cynamonowego, włosy bardziej złocisty, lecz głowa płonęła mi zywym ogniem. Herbata nadaje brązowych rudości ona też ma garbnikii, im podlejszy gatunek tym lepiej bo więcej garbników i bardzie barwi ale jeśli zapomni się o odżywce to będzie masakra. Dodawałam też do odżywki papryki(słodkiej, niedodwajacie chili ) i włoski miały ładne rudawo-czerwony połysk.

Kilka info zaczerpniętych z forum laboratorium urody
do przyrudzenia - cynamon, gozdziki, henna, szalwia, buraczki, kawa.

"Lupiny orzecha wloskiego tez sa uzywane do przyciemniania brazowych wlosow. Nie sa latwe w uzyciu bo barwia nie tylko wlosy, ale tez i skore glowy. Ale jezeli jestes ostrozna, wez swieze lupiny orzecha i wloz je do gotujacej wody. Zmniejsz ogien i podgrzewaj az odparuje polowa wody. Dodaj odrobine alkoholu jako konserwanta. "

"Mieszanka 1 czesci henny na 3 czesci rumianku nada cieplych, orzechowych tonow wyblaklym ciemnym wlosom. Mieszanka henny z rumiankiem w proporcjach pol-na-pol nada tym samym wlosom brazowo-czerwony odcien"


DO CIEMNYCH WLOSOW - cynamon, gozdziki, kawa, szalwia, pokrzywa, liscie poziomki, rozmaryn, tymianek, zielone lupiny orzechow wloskich. I oczywiscie - henna.
szałwia działa za pierwszym razem.
Lekko szalwia dobrze jest tez przeplukac farbowane na blond wlosy, kiedy odcien jest za bardzo zloty. Szalwia go troche przypopieli, stonuje.

Powyższe informacje (jeśli komuś chce się czytać i doszedł tak daleko) pochodzą z wizażu, laboratorium urody i moich eksperymentów
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 08:30   #21
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Nanatsusaya dziękuję Ci bardzo że też chciało Ci się tyle pisać Czytałam też na innych stronach i chyba spróbuję kory dębu albo herbaty. A gdzie kupić korę dębu i ile to kosztuje? A herbata to taka zwykła czarna jak piję w domku tylko bardzo mocna?? Tak zrozumiałam

Bo w ogóle to nabrałam chęci na "porudziałości" po obejrzeniu zdjęcia. Normalnie moje włosy wyglądają tak jak na zdjęciu drugim a na słońcu nagle wyszły takie rude jak na pierwszym. Chciałabym teraz połączyć oba kolory żeby wyszedł taki porudziały brąz
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2008-08-19 o 10:01 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:33   #22
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Ja też dążę do ładnej rudości , korę kupisz w aptece lub zielarskim kosztuje grosze, nie pamiętam dokładnie ile. Herbata najtańsza najlepiej ale może być też taka domowa, tylko bez dodatków smakowych, robisz mocny napar z niej. Uważaj tylko na ręczniki bo farbuje, ja do takich eksperymentów używam starego granatowego ręczniki , bo by mnie mam ubiła .
Ładny kolorek Piękna, tylko, że jeśli chcesz mieć takie jak na pierwszym zdjęciu to kora i herbata Ci nie pomoże, ponieważ chcesz mieć włosy jaśniejsze niż teraz a one przyciemniają.
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 17:56   #23
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

no właśnie bym chciała taki jak na zdjęciu pierwszym ale troszkę ciemniejszy Może i wymyślam ale bym takie coś po środku między tymi dwoma chciała A co do herbaty to mama mi kiedyś chyba rajstopy przyciemniała

A tak w ogóle to może trochę kiepskie zdjęcie dodałam to drugie bo to chyba zdjęcie z zimy i mam włosy ciemniejsze, w lecie natomiast mi blakną na słońcu i mam takie kolorowe.. końcówki tych z wierzchu to prawie blond podczas gdy spod spodu są takie jak na drugim zdjęciu. A właśnie chcę uciec od tego blondu i już mi się ten rudawy spodobał
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2008-08-09 o 19:12
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:42   #24
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Nanatsusaya, a tą odżywkę Nivea do włosów brązowych stosowałaś? były jakieś efekty?

Jusias, ja kiedyś miałam odżywkę glisskur do włosów brązowych i w ogóle nie przypadła mi do gustu. Nie widziałam żadnej pielęgnacji, różnicy w kolorze też. Natomiast włosy były tłuste, ciężkie i nie do ułożenia właśnie. Chyba nawet nie byłam w stanie zużyć do końca.
musze poprostu isc do kosmetycznego i wybrac cos dla kazdego jets co inne dobre,wiec sproboje sama,ale dziex
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:27   #25
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Ja polecam odżywkę do włosów brązowych z oriflame-włosy z średniego nijakiego blondu przeszły mi w ładny brązik już po 1 opakowaniu. Tyle że trzymałam ją na głowie dość długo-minimum 45 minut zawinięta w folię i ręcznik.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:59   #26
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

A jak jeszcze pielęgnowała ta odżywka?? Tylko kolor czy ładnie nawilżała? Mogłabyś podać skład jeśli to mozliwe?
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 07:05   #27
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: produkty pielegnacyjne dla ciemnowłosych:D

Aqua,cetearyl alcohol, cetyl palmitate,dicocoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, dicaprylylether, lauryl alcohol, propylene glycol, parfum, hydroxyethylcellulose, methylparaben, juglans regia, butyl methoxydibenzoylmethane, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, panthenol, rubus fruticocus, CI 14700,CI 19140, CI 42090.

Czyli zawiera ekstrakty z orzecha i jeżyny.Odżywiała u mnie kompleksowo całość, nawilżyła moje włosy,co proste nie jest z racji że mam kręcone włosy.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.