Rozstanie z facetem XXVIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-11, 10:03   #1
zyciowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 62
Exclamation

Rozstanie z facetem XXVIII


Witaj w kolejnej części.

W tym wątku głównie wspieramy się w okresie przed-po-w trakcie-rozstania i zawsze możemy na siebie liczyć



Link do części XXVII https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=698588

5 przykazań Bożo-porozstaniowych

które stworzyła Malla


1. Nie przestaje się kochać z dnia na dzień, tylko psuje się wcześniej.
2. Słowa i czyny, których odbiorcami jesteśmy między wygaśnięciem uczucia a tego werbalnym wyrażeniem, mogą być odzwierciedleniem stanu ducha na dany moment, a nie stanu permanentnego, ponadto mogą być przykryciem realnych uczuć, złudzeniem, że się coś poprawi, więc jeśli ktoś TERAZ mówi, że uczuć NIE MA, to teraz właśnie tak czuje, a to co, jest teraz, jest przecież najważniejsze i trzeba się z tym pogodzić.
3. Najzdrowszą formą kontaktu jest BRAK kontaktu. Kontakt wzbudza niepotrzebną nadzieję i frustrację, nie pozwala na odcięcie się i życie na własny rachunek.
4. Myślcie logicznie i dostrzeżcie wartość i siłę w samych sobie. Po co ma się Wami interesować były facet, któremu na Was nie zależy i który nie jest już Waszą bliską osobą? Po co ma wysłuchiwać Waszych narzekań, żali i aluzji, odpisywać na smsowe epopeje, odbierać telefony w środku nocy? Wyzwólcie swój instynkt samozachowawczy. Do przyjaźni po rozstaniu trzeba dorosnąć, a i nie zawsze jest ona możliwa, bo w grę wchodzą silne emocje.
5. Nie każdej parze wychodzi, nawet jeśli obie strony się starają. Kwestia statystyki. Uczmy się na błędach, przełykajmy gorzkie pigułki porażek, zaciśnijmy zęby i idźmy dalej.


12 znaków,że nadszedł czas na zakończenie związku:

1. Kiedy bardziej żyjesz wspomnieniami z przeszłości niż teraźniejszością
2. Kiedy związek przynosi Ci więcej bólu niż radości
3. Kiedy on/ona oczekuje, że się zmienisz
4. Kiedy pozostajesz w związku oczekując,że on/ona się zmieni
5. Kiedy cały czas usprawiedliwiasz jego zachowania przed sobą
6. Kiedy on/ona krzywdzi Cię emocjonalnie/fizycznie/werbalnie
7. Kiedy te same sytuacje /zachowania/problemy wciąż się powtarzają, mimo, że mówiłeś/Aś o tym swojej drugiej połówce
8. Kiedy on/ona nie wkłada najmniejszego wysiłku wbudowanie związku
9. Kiedy wasze fundamentalne wartości, plany na przyszłość są kompletnie różne
10. Kiedy związek Cię „przytrzymuje” i nie możecie się swobodnie rozwijać jako indywidualności
11. Kiedy tkwisz w związku,bo liczysz na to,że będzie lepiej i on/ona się poprawi
12. Kiedy nie czujecie do siebie tego samego

Znaki ostrzegawcze w relacjach (tzw. red flags albo czerwone światła) - na podstawie dr. Margaret Paul


1. Ten ktoś wydaje się idealny na początku, mówi Ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, komplementuje aż do przesady
2. Ten ktoś złości się, obraża się, staje się krytyczny lub wycofuje się, gdy mówisz "nie"
3. Ten ktoś udaje racjonalnego i pod tym płaszczykiem próbuje Ci wmówić, że Twoje uczucia i doświadczenia nie są ważne, wmawia Ci, że czujesz coś innego
4. Ten ktoś cały czas mówi o sobie i nie pyta o Ciebie za bardzo albo jest niezainteresowany, gdy mówisz o sobie
5. Ten ktoś to starszy mężczyzna lub kobieta, którzy nigdy nie byli w relacji, mieli wiele nieudanych relacji albo wiele nieudanych małżeństw
6. Ten ktoś doświadczył przemocy jako dziecko i nie uczestniczył w terapii/nie przeszedł procesu uleczania swoich ran
7. Temu komuś brakuje empatii i współczucia
8. Ten ktoś opuścił swoje dziecko.
9. Ten ktoś nie jest otwarty, aby uczyć się na konfliktach w związku
10. Ten ktoś ma nałogi, które dla Ciebie nieakceptowalne - narkotyki, papierosy, komputer, hazard, cokolwiek
11. Ten ktoś jest finansowo nieodpowiedzialny.
12. Wyczuwasz, że ten ktoś nie jest szczery.
13. Ten ktoś nie ma bliskich przyjaciół, nie jest blisko ze swoją rodziną.
14. Ten ktoś jest bardzo krytyczny wobec siebie i innych, często mówi o ludziach w upokarzający sposób.
15. Ten ktoś jest zaborczy i zazdrosny, staje się smutny, gdy zajmujesz się sobą
16. Ten ktoś ma kompletnie inne opinie i wartości od Twoich w sprawach takich jak religia, duchowość, zdrowie, odżywianie, chęć posiadania dzieci, polityka etc.
17. Ten ktoś ma mało zainteresowań.
18. Ten ktoś nie ponosi odpowiedzialności za swoje własne uczucia

12 znaków, że jeszcze Ci nie przeszło:
1. Myślisz o eksie bardzo często, częściej,niż powinnaś
2. Kiedy myślisz o eksie nawet jeśli tego nie chcesz.
3. Kiedy nadal przywołujesz z pamięci wspomnienia z nim związane, najczęściej te szczęsliwe.
4. Kiedy on jest pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem.
5. Jeśli nadal masz pytania i wątpliwości co do przeszłości.Zastanawiasz się co mogłoby być gdyby,zastanawiasz się dlaczego wyszło tak a nie inaczej.
6. Kiedy obwiniasz o zerwanie siebie/jego/okoliczności.
7. Kiedy myśli o nim,znaki od niego nadal wywołują u Ciebie szczególne emocje: awersję, złość, irytację, frustrację, rezygnację
8. Kiedy cały czas próbujesz się zmienić i nad sobą pracować, bo uważasz,że nie byłaś dość dobra
9. Kiedy chcesz robić na złość eksowi, chcesz, żeby pożałował tego co zrobił/co się stało.
10. Jeśli nadal często wspominasz o nim w rozmowach, nawet jeśli nie mają one z nim związku
11. Jeśli masz ochotę nawiązywać z nim kontakt, namawiać go do utrzymywania kontaktu, nawet jeśli wcześniej powiedziałaś sobie, że tego nie chcesz.
12. Jeśli nadal żyjesz w tym samym bałaganie, powtarza się ten sam wzorzec: związek polega na ciągłym zrywaniu i wracaniu do siebie, jeśli związek do niczego nie prowadzi i nie ma przyszłości a mimo to nadal chciałabyś powrotu.



Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia.
Przechodził obok Anioł i zapytał:
“- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?”
A Pan odpowiedział:
“- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia – od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami.”
Anioł był pod wrażeniem.
“- Tylko dwiema rękami… niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień… Jutro dokończysz.”
“- Nie będę czekać do jutra - powiedział Pan - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła.
Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie.”
Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety.
“- Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie.”
„- Jest miękka” - powiedział Pan - lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać.”
“- Czy ona potrafi myśleć?" - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
“- Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować.”
Anioł dotknął policzka kobiety…
“- Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów.”
“- Ona nie przecieka… To łza” - poprawił Pan Anioła.
“- Łza? A co to takiego?” - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
“- Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy.”
To zrobiło duże wrażenie na Aniele.
„- Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna!”
„- Rzeczywiście jest! Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi. Walczy o to, w co wierzy.
Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie” jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę...
Zapomina, ile jest warta…“

NAJWAŻNIEJSZE JEST NASZE SZCZĘŚCIE

Edytowane przez zyciowo
Czas edycji: 2013-08-23 o 15:14 Powód: dodanie tekstu
zyciowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:38   #2
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

No to melduję się jako pierwsza Obym jak najkrócej musiała tu siedzieć - czego i Wam wszystkim życzę
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:40   #3
wycinanka85
Raczkowanie
 
Avatar wycinanka85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 171
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Melduję się również - niestety.
wycinanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:45   #4
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

i ja :P dzisiaj mam mocne postanowienie pousuwać kolejne wspomnienia z dysku...
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:45   #5
diferente
Raczkowanie
 
Avatar diferente
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 107
Odp: Rozstanie z facetem XXVIII

Rowniez sie melduje. K-n ale wpadac i pomagac innym zawsze mozesz

Ja mialam durny sen z eks. Musze wam go strescic.
Bylam w liceum i czekalam na jakis apel (o matko, kiedy to ja chodzilam do liceum xD). Byli tam jacys moi znajomi. Dali mi cynka, ze eks idzie. Cos gadal, olalam go. Potem weszlam na aule. Siedzial z super ladnymi laskami. Alez bylam zazdrosna.
Nie wiem skad sie to u mnie wzielo :/
Pogieta jestem

change, usuwaj! A wyjdzie Ci to na zdrowie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez diferente
Czas edycji: 2013-08-11 o 10:48
diferente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:49   #6
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Odp: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez diferente Pokaż wiadomość
Rowniez sie melduje. K-n ale wpadac i pomagac innym zawsze mozesz

Ja mialam durny sen z eks. Musze wam go strescic.
Bylam w liceum i czekalam na jakis apel (o matko, kiedy to ja chodzilam do liceum xD). Byli tam jacys moi znajomi. Dali mi cynka, ze eks idzie. Cos gadal, olalam go. Potem w

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ano wpadać i pomagać mogę, chętnie Ale Wy też możecie do mnie pisać
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:49   #7
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

btw myślicie, że facet który ostatnio polubił stronę typu "lubię cycki" i film TED (Film opowiada historię 35-letniego mężczyzny. Pewnego dnia jego pluszowy przyjaciel z dzieciństwa ożywa. Miś nie okazuję się mimo wszystko przykładowym towarzyszem młodych lat. Do gustu przypadają mu dziewczyny, narkotyki, gry wideo i inne nieprzyzwoite rzeczy Miś 35-letniego Johna ożył i dorósł razem z właścicielem. Ma skłonność do picia alkoholu, zażywania narkotyków i prowadzenia bujnego życia towarzyskiego.) oraz jakieś nowe gry wyścigowe ma kogos?
Chyba żadna szanująca się dziewczyna nie byłaby z takim idiotą, po tym wnioskuje, że chyba z nową mu nie wyszlo, ale nie mam odwagi jeszcze o to podpytac jego przyjaciela.. moze do tego czasu zdaze sie zająć sama soba i przestanie mnie to obchodzic :P
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 11:18   #8
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Też się melduję Zaliczyłam wczoraj miły wieczór w klubie, jak zwykle sporo darmowych drinków i mnóstwo komplementów Co prawda niepotrzebnie dałam swój nr jednemu facetowi, będę musiała go zbyć, a nie lubię takich sytuacji

Wczoraj dotarło do mnie, że już na pewno tegoroczną jesień i zimę spędzę w samotności, jakoś mnie to kiepsko nastroiło Ale jeszcze 4 miesiące temu taka wizja przyprawiłaby mnie o zawał serca, więc jest postęp
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 11:28   #9
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Nowy wątek?! Nie wierzę, co ja tutaj robię nadal...
Witam kobity
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 11:32   #10
zyciowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 62
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też się melduję Zaliczyłam wczoraj miły wieczór w klubie, jak zwykle sporo darmowych drinków i mnóstwo komplementów Co prawda niepotrzebnie dałam swój nr jednemu facetowi, będę musiała go zbyć, a nie lubię takich sytuacji
Zawsze po rozstaniach znajomi, rodzina mówią, "facet nie jest ciebie wart, jesteś młoda, ładna, inteligentna, masz dużo do zaoferowania", czy "głupio zrobił, będzie żałował" sypie się wiele komplementów. Nie wiem jak was, ale mnie takie słowa nie pocieszają, a raczej bardziej dołują, bo gdyby tak było to nie zostawiali by tak po prostu..Czy żałują? Wątpię, skoro to facet zostawia to nie po to by żałować, a po to by żyć swoim życiem.
zyciowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 12:16   #11
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Melduję się i ja

Co do snów z eksem w roli głównej to jest to niestety moja zmora,praktycznie co drugą noc mi się śni. Raz śniło mi się,że byliśmy tacy szczęśliwi,obudziłam się i nie zdawałam sobie przez chwilę sprawy,że przecież tego już nie ma i sprawdzałam czy napisał mi smsa na dzień dobry. To było okropne. Moja psychika mnie przeraża.

W poprzednim wątku pisałyście o powrotach po kilku latach. Znam jedną taką historię,zerwali chyba po 5 latach,przez następne 7(!) nie mieli żadnego kontaktu aż ich drogi znowu przypadkiem się spotkały. Teraz są małżeństwem,mają dwoje dzieci i są przeszczęśliwi Życie potrafi zaskoczyć.
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 12:17   #12
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez zyciowo Pokaż wiadomość
Zawsze po rozstaniach znajomi, rodzina mówią, "facet nie jest ciebie wart, jesteś młoda, ładna, inteligentna, masz dużo do zaoferowania", czy "głupio zrobił, będzie żałował" sypie się wiele komplementów. Nie wiem jak was, ale mnie takie słowa nie pocieszają, a raczej bardziej dołują, bo gdyby tak było to nie zostawiali by tak po prostu..Czy żałują? Wątpię, skoro to facet zostawia to nie po to by żałować, a po to by żyć swoim życiem.
Ja zawsze słyszę sporo komplementów, więc nie sądzę, by miało to coś wspólnego z rozstaniem Mnie akurat nikt nie pocieszał w ten sposób, może dlatego, że nasze rozstanie było spowodowane poważniejszą sprawą niż to, że przestaliśmy sobie pasować. Zresztą wszyscy znajomi wiedzą, co sądzę o sobie, przekonywanie mnie o tym jaka to jestem wspaniała nie ma po prostu sensu

Jeśli chodzi o żałowanie, to wiesz, może być różnie Istnieje spora grupa ludzi, którzy zaczynają żałować po czasie, bo stwierdzają, że jednak popełnili błąd. Co do mojego eksa jestem przekonana na 100%, że będzie żałował i będzie pluł sobie w brodę, że nie zmienił dla mnie swoich poglądów Jest to pewne, jako że lepszej nie znajdzie w całym swoim życiu, nie ma szans Bo chociaż biorę pod uwagę, że gdzieś na świecie są dziewczyny lepsze ode mnie, to z całą pewnością nie zwiążą się z moim byłym. Wszyscy w moim otoczeniu uważają powyższe za pewnik - i to zarówno moi, jak i jego znajomi.

Ogólnie to radzę nie uzależniać swojej samooceny od tego, że jakiś facet Cię zostawił. Znajomi chcą Cię trochę nieudolnie pocieszać, ale najwidoczniej uznają, że jest Ci to potrzebne. Musisz zrozumieć, że to, że on już Cię nie kocha wcale nie oznacza, że coś jest z Tobą nie tak
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 12:23   #13
zadziora85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Hej dziewczyny.. Dołączam i ja do tego wątku, do tej grupy.. 6lat związku poszło w niepamięć. Na początku uważałam,że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, teraz czuję się na maxa samotna,że aż chce się do exa odezwać Wam też jest tak cholernie pusto i dziwnie jak mi?
zadziora85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:01   #14
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

@zadziora85
Witamy
nie martw się, z każdym dniem będzie lepiej. Zajmij się czymś, a poczucie pustki minie.
Skoro podjęłaś decyzję, to nie odzywaj się do niego. To tylko rozdrapywanie ran.


Mnie skręca w żołądku na myśl o jutrzejszym spotkaniu z ex. Poprosił mnie o to, ale wcale nie chcę się z nim widzieć. Musimy obgadać jednak parę spraw... no cóż...
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:14   #15
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

melduję się i ja-ehh...uwielbiam Was dziewczyny,ale już kolejna edycja tego wątku,a ja tu dalej...

co do żałowania,to ja sadzę,że nie kazdy facet,ktory zerwał żałuję, jestem pewna tego,że mój ex nie żałuję tego,co zrobił i zapewne już nigdy do mnie się nie odezwie( jakoś nie rozpaczam z tego powodu,no ale taka prawda), nie będzie chciał wracać i nie będzie szczęśliwego happy endu, na początku się łudziłam,że może,że poczuje się samotny, a nawet jak znajdzie dziewczyne,to go rzuci,zrani i wróci do mnie... nie,nie moje drogie-to nie komedia romantyczna, takie rzeczy sie nie zdarzają.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zadziora85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.. Dołączam i ja do tego wątku, do tej grupy.. 6lat związku poszło w niepamięć. Na początku uważałam,że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, teraz czuję się na maxa samotna,że aż chce się do exa odezwać Wam też jest tak cholernie pusto i dziwnie jak mi?
Mi na początku tez bylo,też 6 letni związek,tylko,że to on zerwał, do tego byłam w tedy w złym stanie psychicznym,ba fatalnym! leki terapie itd, on mnie w tedy zostawił w tym wszystkim, było mi nie tylko pusto,ale też byłam w rozpaczy,musisz sobei dać czas,zająć się czymś-ogladaj seriale,czytaj ksiązki, wychodź ze znajomymi,może jakiś sport? po jakimś czasie wpadniesz w rutynę,ale już bez niego,pustkę wypęłnisz czymś innym.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość

Wczoraj dotarło do mnie, że już na pewno tegoroczną jesień i zimę spędzę w samotności, jakoś mnie to kiepsko nastroiło Ale jeszcze 4 miesiące temu taka wizja przyprawiłaby mnie o zawał serca, więc jest postęp
niby skąd ta pewność?
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:24   #16
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

melduję się i ja

och dziewczyny, nie było mnie parę dni bo narobiłam głupot
nie będę się rozpisywać co, dlaczego itd. ale chodzi o to, że przez kilka ostatnich dni eks nocował u mnie. Nie, nic z tych rzeczy- spaliśmy każdy w osobnym łóżku, ale jednak spędzaliśmy poranki i wieczory razem. Wczoraj już nocował u siebie i po prostu jestem wrakiem człowieka nie umiem się pozbierać, czuję się jak zaraz po rozstaniu Wiem, że sama jestem sobie winna, ale myślałam, że już ze mną dobrze i mam to już za sobą, że potrafię się z nim spotkać, pogadać, że już zrozumiałam pewne kwestie. Nawet czułam się tak w miarę neutralnie gdy był, bez jakichś mega ochów i achów, a jednak gdy go zabrakło serce na nowo mi pękło Płaczę cały dzień, nic mi się nie chce jeść... po prostu jestem cieniem. W dodatku jak typowa autodestrukcyjna osoba napisałam do niego co przeżywam i że musimy na maxa ograniczyć kontakt (urwać nie da rady bo pracujemy w jednej firmie) póki się nie wyleczę i odpisał, że rozumie i że też teraz cholernie tęskni za mną i bardziej mu mnie brakuje
Po co mi to było próbuję się pozbierać ale mi nie wychodzi... kiedy to minie...?
Jeszcze gdzie nie spojrzę, widzę same szczęśliwe pary, nie wyrabiam już
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:27   #17
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
melduję się i ja

och dziewczyny, nie było mnie parę dni bo narobiłam głupot
nie będę się rozpisywać co, dlaczego itd. ale chodzi o to, że przez kilka ostatnich dni eks nocował u mnie. Nie, nic z tych rzeczy- spaliśmy każdy w osobnym łóżku, ale jednak spędzaliśmy poranki i wieczory razem. Wczoraj już nocował u siebie i po prostu jestem wrakiem człowieka nie umiem się pozbierać, czuję się jak zaraz po rozstaniu Wiem, że sama jestem sobie winna, ale myślałam, że już ze mną dobrze i mam to już za sobą, że potrafię się z nim spotkać, pogadać, że już zrozumiałam pewne kwestie. Nawet czułam się tak w miarę neutralnie gdy był, bez jakichś mega ochów i achów, a jednak gdy go zabrakło serce na nowo mi pękło Płaczę cały dzień, nic mi się nie chce jeść... po prostu jestem cieniem. W dodatku jak typowa autodestrukcyjna osoba napisałam do niego co przeżywam i że musimy na maxa ograniczyć kontakt (urwać nie da rady bo pracujemy w jednej firmie) póki się nie wyleczę i odpisał, że rozumie i że też teraz cholernie tęskni za mną i bardziej mu mnie brakuje
Po co mi to było próbuję się pozbierać ale mi nie wychodzi... kiedy to minie...?
Jeszcze gdzie nie spojrzę, widzę same szczęśliwe pary, nie wyrabiam już
ale czemu on u Ciebie nocował?
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:43   #18
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Jestem i ja.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:46   #19
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

bo miał remont u siebie a ja sądząc, że już naprawdę sobie wszystko poukładałam w głowie i w sercu mu zaproponowałam nocleg ...
naprawdę gdy był u mnie, to czułam, że po prostu kumpel u mnie śpi, serio nie czułam jakiegoś szału i wręcz lepiej mi było bo myślałam sobie "no to git, już mnie to nie rusza, więc jestem wolna" za to teraz....
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 13:50   #20
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Bry ponownie, ja tu pewnie długo posiedzę.
Tak ogólnie rozmawiam wczoraj z koleżanką, ma ona gdzieś 26 - 27 lat i do tej pory bez chłopa... Normalna, bardzo fajna, bardzo ładna kobitka, a mimo to sama - jak na kogoś trafi to ten ktoś przeważnie woli kumpli niż ją, a znajomość nawet miesiąc nie trwa. A znajomych ma i z domu wychodzi.
Ot moje miasto... też mnie to będzie czekać o ile nie wyjadę, a na to nie mam chwilowo żadnych szans.
Pięknie...
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:12   #21
klaudia179654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

No i ja też się melduje niestety pewnaKa ja mam to samo jestem pewna,że mój eks nie żałuje i żałować nie będzie bo to typ narcyza i egoisty liczy się tylko On i jego szczęście całą winę za rozpad związku obarcza mną tylko w końcu kto kogo zdradził i grał na dwa fronty?Mój były nawet mnie nie przeprosiłI wiem,że jest szczęśliwy z tamtą gdzie tu sprawiedliwość?
klaudia179654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:15   #22
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez klaudia179654 Pokaż wiadomość
No i ja też się melduje niestety pewnaKa ja mam to samo jestem pewna,że mój eks nie żałuje i żałować nie będzie bo to typ narcyza i egoisty liczy się tylko On i jego szczęście całą winę za rozpad związku obarcza mną tylko w końcu kto kogo zdradził i grał na dwa fronty?Mój były nawet mnie nie przeprosiłI wiem,że jest szczęśliwy z tamtą gdzie tu sprawiedliwość?
mój mnie nie zdradził,ale zaraz po zakonczeniu związku,zaczął się umawiać na randki i teraz ma jakąś dziewczynę z którą pewnie jest szczęśliwy,ale trudno,jak śpiewa Adele: "Never mind
I'll find someone like you"
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:29   #23
diferente
Raczkowanie
 
Avatar diferente
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Naomi21 Sama mówisz, że zainteresowani są to czemu myślisz, że do zimy nikt się nie pojawi?

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
@zadziora85
Mnie skręca w żołądku na myśl o jutrzejszym spotkaniu z ex. Poprosił mnie o to, ale wcale nie chcę się z nim widzieć. Musimy obgadać jednak parę spraw... no cóż...
Jesteś pewna, że MUSICIE? Pamiętaj, że możesz poczuć się po tym jeszcze gorzej.

pewnaKa Nawet nie chcę myśleć jak bardzo ciężkie musi być rozstanie w tak momencie i po tylu latach

czaroownica87
Widzisz, no i masz nauczkę. Teraz już wiesz, że jeśli nie chcesz działać autodestrukcyjne to musisz zerwać z nim kontakt i to trwale.

Drakan Taka mała miejscowość?
diferente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:37   #24
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

lubię
http://www.youtube.com/watch?v=WderG_DxTvo&hl=en&fs=1&">http://www.youtube.com/watch?v=WderG_DxTvo&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
__________________
happines depends upon ourselves

Edytowane przez czaroownica87
Czas edycji: 2013-08-11 o 14:46
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:41   #25
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez zyciowo Pokaż wiadomość
Zawsze po rozstaniach znajomi, rodzina mówią, "facet nie jest ciebie wart, jesteś młoda, ładna, inteligentna, masz dużo do zaoferowania", czy "głupio zrobił, będzie żałował" sypie się wiele komplementów. Nie wiem jak was, ale mnie takie słowa nie pocieszają, a raczej bardziej dołują, bo gdyby tak było to nie zostawiali by tak po prostu..Czy żałują? Wątpię, skoro to facet zostawia to nie po to by żałować, a po to by żyć swoim życiem.

Ja słyszałam to samo i nie pocieszało mnie to z tego względu właśnie, że gdybym faktycznie taka była to 1. nie zostawiłby mnie 2. znalazłby się ktoś inny, a tu niestety półtora roku nie ma nikogo. Dlatego mnie to dołuje, a nie pociesza.
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:41   #26
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez diferente Pokaż wiadomość
pewnaKa Nawet nie chcę myśleć jak bardzo ciężkie musi być rozstanie w tak momencie i po tylu latach
tak szczerze, to w tedy upadłam na samo dno,by się od niego odbić,więc koniec końców,chyba wychodzi mi to na dobre,mogłam zacząć naprawdę od nowa zycie.Czasem myśle,że to rozstanie nie było takie przypadkowe,może własnie było po to,bym była szczęśliwsza w przyszłości? i może faktycznie złe rzeczy w naszym życiu są po to,by było lepiej.
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:46   #27
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

kurcze co robię źle, że nie umiem tego linka tak fajnie wstawić
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 14:51   #28
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez diferente Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że MUSICIE? Pamiętaj, że możesz poczuć się po tym jeszcze gorzej.
Niestety tak i wiem, że może mnie trafić po tym spotkaniu, ale cóż...
nie chcę oddawać mu reszty rzeczy przez posłańców i odwrotnie, zwłaszcza, że to też kwestia kluczy do mieszkania, które dał mi w rocznicowym prezencie (później się do niego wprowadziłam) i przy rozstaniu powiedział, że mam je zostawić do momentu kiedy będę pewna w 100%, że to koniec... (zaznaczam, że nie trzymałam go w niepewności, bo dawno powiedziałam jak się sprawy mają). Poza tym o niektórych rzeczach on nie chce rozmawiać przez telefon czy na FB...
Mam ochotę dać mu w twarz, ale wątpię żebym się na to zdobyła...
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 15:03   #29
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

God why... ja tu właśnie robię czystki na komputerze, zeby o gadzie zapomnieć a wizaż mi o nim przypomina... Właśnie wyświetla mi się reklama na forum z adresem ulicy na której mieszka, roznica to pare nr ..... :/ <facepalm>
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 15:10   #30
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
God why... ja tu właśnie robię czystki na komputerze, zeby o gadzie zapomnieć a wizaż mi o nim przypomina... Właśnie wyświetla mi się reklama na forum z adresem ulicy na której mieszka, roznica to pare nr ..... :/ <facepalm>

Złośliwość Ja kiedyś oglądałam 'Przyjaciółki' i tam mąż - ten prawnik - umawiał się z recepcjonistką, ona wysłała mu adres smsem. Ulica mojego byłego. Z całej Warszawy wybrali sobie akurat tą Chyba ze 3 numery różnicy były
Także znam to uczucie
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.