Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 21:44   #1
panituniestala
Panituniestala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Question

Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.


Cześć,

potrzebuję Waszej rady!

Sprawa wygląda następująco: obracam się w dość ukulturalnionym środowisku i znam z jam session z widzenia gościa, basistę, który bardzo mi się podoba. Nie znam go osobiście, ale mamy wspólne grono dalszych znajomych. Niestety, nikt nas nigdy sobie nie przedstawił i raczej na to nie liczę. Podczas gdy znajdujemy się w jednym pubie zdarza się nam spotkać wzrokiem, czuje, że na mnie zerka co jakiś czas, jednak nigdy nie podszedł i nie zagadał, mimo, że w ogólnym rozrachunku nie brakuje mu języka w gębie. Ja też jestem dość przebojowa, ale gdy chodzi o sprawy sercowe jestem totalną dupą wołową .

Korzystając z dobrodziejstw techniki - dopasowałam się z nim dwa razy - raz za pomocą Tindera (nie brałam tego na poważnie ze względu na charakter aplikacji - "obczajka towaru na mieście"), ale tydzień temu to samo stało się za pomocą Happn. Postanowiłam, że wykorzystam najbliższą okazję by zagadać do niego "na żywo". Niestety, ze względu na organizację ostatniego koncertu, technicznie nie było to możliwe, a jak już stał przed klubem po występie, to w otoczeniu obcych mi osób, więc podejście do niego wydałoby się wszystkim stronom dość dziwne, mimo, że po koncercie spojrzał na mnie z dwa razy.

Stąd moje pytanie: czy powinnam sama napisać do niego na Happn czy jednak poczekać na kolejną okazję by zagadać "w realu"? Nie wiem czy to, że w ogóle do mnie nie napisał nie jest oznaką tego, że nie jest mną zainteresowany?
Facet strasznie mi się podoba, mimo, że znam go tylko z widzenia. Na sto procent wiem, że jest "do wzięcia".

Edytowane przez panituniestala
Czas edycji: 2016-06-07 o 21:45
panituniestala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:28   #2
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Cytat:
Napisane przez panituniestala Pokaż wiadomość
Cześć,

potrzebuję Waszej rady!

Sprawa wygląda następująco: obracam się w dość ukulturalnionym środowisku i znam z jam session z widzenia gościa, basistę, który bardzo mi się podoba. Nie znam go osobiście, ale mamy wspólne grono dalszych znajomych. Niestety, nikt nas nigdy sobie nie przedstawił i raczej na to nie liczę. Podczas gdy znajdujemy się w jednym pubie zdarza się nam spotkać wzrokiem, czuje, że na mnie zerka co jakiś czas, jednak nigdy nie podszedł i nie zagadał, mimo, że w ogólnym rozrachunku nie brakuje mu języka w gębie. Ja też jestem dość przebojowa, ale gdy chodzi o sprawy sercowe jestem totalną dupą wołową .

Korzystając z dobrodziejstw techniki - dopasowałam się z nim dwa razy - raz za pomocą Tindera (nie brałam tego na poważnie ze względu na charakter aplikacji - "obczajka towaru na mieście"), ale tydzień temu to samo stało się za pomocą Happn. Postanowiłam, że wykorzystam najbliższą okazję by zagadać do niego "na żywo". Niestety, ze względu na organizację ostatniego koncertu, technicznie nie było to możliwe, a jak już stał przed klubem po występie, to w otoczeniu obcych mi osób, więc podejście do niego wydałoby się wszystkim stronom dość dziwne, mimo, że po koncercie spojrzał na mnie z dwa razy.

Stąd moje pytanie: czy powinnam sama napisać do niego na Happn czy jednak poczekać na kolejną okazję by zagadać "w realu"? Nie wiem czy to, że w ogóle do mnie nie napisał nie jest oznaką tego, że nie jest mną zainteresowany?
Facet strasznie mi się podoba, mimo, że znam go tylko z widzenia. Na sto procent wiem, że jest "do wzięcia".
Ja bym napisała spróbuj! trzymam kciuki
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:33   #3
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Pisz
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:00   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Ja bym napisała, bo nie wiadomo kiedy pojawi się okazja do zagadania "w realu".
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:01   #5
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Autorko jak tam? Odezwalas się do niego?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 15:36   #6
panituniestala
Panituniestala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Cześć! Dziękuję za jednogłośne poparcie pomysłu.

Tak, poszłam za Waszą radą i napisałam do niego przez appkę, że bardzo podobał mi się jego koncert, ale szkoda, że ze względu na sytuację nie udało mi się tego powiedzieć wprost.

Teraz tylko czekam czy odpisze. Jak na razie od ostatniego logowania nie wszedł na aplikację, dam znać jak potoczy się akcja!

PS a co byście zrobiły na moim miejscu jakby on przeczytał tę wiadomość i nie odpisał? Olały czy próbowały szczęścia dalej "w realu"? Pytam, bo nie mam zbytniego doświadczenia z randkowaniem on-line...
panituniestala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 15:46   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Cytat:
Napisane przez panituniestala Pokaż wiadomość
Cześć! Dziękuję za jednogłośne poparcie pomysłu.

Tak, poszłam za Waszą radą i napisałam do niego przez appkę, że bardzo podobał mi się jego koncert, ale szkoda, że ze względu na sytuację nie udało mi się tego powiedzieć wprost.

Teraz tylko czekam czy odpisze. Jak na razie od ostatniego logowania nie wszedł na aplikację, dam znać jak potoczy się akcja!

PS a co byście zrobiły na moim miejscu jakby on przeczytał tę wiadomość i nie odpisał? Olały czy próbowały szczęścia dalej "w realu"? Pytam, bo nie mam zbytniego doświadczenia z randkowaniem on-line...
Spokojnie, odpisze najwyżej później będziemy się martwić.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 16:04   #8
Fajtlapka33
Raczkowanie
 
Avatar Fajtlapka33
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Dokładnie, tak jak dziewczyny wyżej napisały poczekać cierpliwie. Co potem, to się ogarnie.
Fajtlapka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 20:52   #9
panituniestala
Panituniestala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Znamy się tylko z widzenia... i dwóch aplikacji randkowych.

Drogie, odpisał, ale bardzo zdawkowo i niejednoznacznie (w sensie: zostawił przestrzeń do pociągnięcia rozmowy z mojej strony). Wydaje mi się, że gdyby nie chciał ze mną rozmawiać napisałby po prostu "dziękuję" i już. Tylko znowu od wczoraj nie zagląda czy mu odpisałam.

Nie jestem niecierpliwa, ale po moich poprzednich doświadczeniach boję się, że może to być sygnał, że jednak nie chce poznać mnie bliżej, bo chyba gość, któremu podoba się dziewczyna, raczej sprawdzałby czy mu odpisała, bądź sam pociągnął zaczepkę...

Wybaczcie, że nie cytuję dosłownie tego, co pisze, ale chcę by zostało to gdzieś w przestrzeni wizażowej (z tego co wiem wątków nie da się usuwać ). Jeśli któraś z Was chciałaby mi udzielić porady, a potrzebowałaby dokładnie wiedzieć co napisał, to chętnie zdradzę na priv.
panituniestala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-12 21:52:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.