Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 08:31   #1
Kamila1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2

Pomocy


Witam!
Jestem pierwszy raz na forum i mam trochę kłopotów, mam nadzieję że w dobrym miejscu piszę wiadomość.
Chciałabym zadać pytanie odnośnie moich włosów.Mianowicie mam włosy koloru ciemny blond, od jakiegoś czasu (tzn.ponad rok) rozjaśniam je, ,po takim czasie praktycznie nie widać już mojego naturalnego koloru.Dlatego chgciałam zrobic sobie troszkę ciemniejszych pasemek.By nie niszczyć włosów poprosiłam fryzjerkę o naniesienie szamponu Welli colo touch, z tymże fryzjerka uznała że trzeba użyć ciemnego brązu do moich rozjaśnianych włosów bo inny w ogóle nie wyjdzie.Ale niestety wyszedł kolor czarny a moje blond pasemka są prawie niewidoczne. Chcę mieć z powrotem blond włosy, bo ten szampon w ogóle się nie zmywa. Ale od farbowania minęły dopiero dwa dni. Czy jeśli naniosę na włosy rozjaśniacz to czy nie wypadną mi i czy w ogóle odzywskam kolor blond.Co mam zrobić pomóżcie bo wyglądam okropnie.
Pozdrawiam
Kamila
Kamila1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:06   #2
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Pomocy

Moze i nie wypadna,ale na pewno bardzo je oslabisz.
Pozatym poczekaj, minely dopiero dwa dni,wella nalezy do grupy raczej dobrych srodkow i szybko zejsc nie powinna,kolor na pewno po jakims czasie zblednie.
odnosnie rozjasniania- bardzo inwazyjny zabieg,rozjasniajac farbowane na tak ciemny kolor wlosy uzyskasz pewnie jakis rudy badz zolty kolor (moje czarne musialem dekoloryzowac 2 razy).
Jesli juz wlosy rozjasnisz, to musisz nalozyc kolejna farbe, bo rozjasniacz rzadko kiedy chwyta na taki kolor jak chcemy.
Farba na rozjasnianych wlosach nie bedzie trzymala dobrze,a w zaleznosci od barwnikow ktore sa w niej zawarte, wlosy moga przybrac zielony odcien (przy zimnych brazach, blondach)
Wsztrzymaj sie przez jakis czas z farbowaniem/rozjasnianiem,poczekaj jakies 2-3 tyg i moze dopiero wtedy sproboj je nieco rozjasnic,ale poprzez wykonanie "lekkich", nie kontrastujacych pasemek badz baleyage'u /oczywiscie u fryzjera/

pozdrawiam- moorph
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:07   #3
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Pomocy

sprobuj myc włosy szamponem przeciwłupieżowym
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:15   #4
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Pomocy

sprostuje tylko,ze by bylo dokladniej - przeciwlupiezowy wyplukuje barwnik
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 12:21   #5
Kamila1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy

Dziękuję za informację i pomoc. Niestety muszę się trochę pomęczyć, niektóre osoby może i chciałyby uzyskać taki kolor ale ja chcę mieć jasne włosy a teraz mam praktycznie ciemne bo moje blon pasemka zagubiły się w tym ciemnym kolorze.Nawet od was wiem że rozjaśniane włosy nie przyjmują kolorów aż tak intensywnie, a u mnie ta reguła się nie sprawdził abo kolor wyszedł identyczny jak na palecie barw.
Kamila1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.