Antykoncepcja hormonalna a biegunka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-06, 13:53   #1
elitte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2

Antykoncepcja hormonalna a biegunka


Witam. Od około roku przyjmuję Vibin mini. Tabletki przyjmuję codziennie o 11. Wczoraj wieczorem dopadła mnie biegunka, dziś rano również miałam luźny stolec...i niestety o 14 też- równo 3 godziny po przyjęciu tabletki (10 z opakowania). Czy skoro teoretyczny czas na wchłonięcie wynosi 3-4 godziny, to czy powinnam przyjmować tabletkę z kolejnego opakowania? Co, jeśli przyjmę kolejną tabletkę i znowu dostanę biegunki? Pytam, bo wciąż czuję rewolucje w żołądku. Wyczytałam też gdzieś radę, by przyjąć kolejną- 11 tabletkę w moim przypadku, a nie 10 z kolejnego opakowania... Mam mętlik. Martwię się, ponieważ w ciągu siedmiu ostatnich dni zdarzyły mi się dwa czy trzy stosunki z wytryskiem do środka...
elitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 22:23   #2
201707171403
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 179
Dot.: Antykoncepcja hormonalna a biegunka

Cytat:
Napisane przez elitte Pokaż wiadomość
Witam. Od około roku przyjmuję Vibin mini. Tabletki przyjmuję codziennie o 11. Wczoraj wieczorem dopadła mnie biegunka, dziś rano również miałam luźny stolec...i niestety o 14 też- równo 3 godziny po przyjęciu tabletki (10 z opakowania). Czy skoro teoretyczny czas na wchłonięcie wynosi 3-4 godziny, to czy powinnam przyjmować tabletkę z kolejnego opakowania? Co, jeśli przyjmę kolejną tabletkę i znowu dostanę biegunki? Pytam, bo wciąż czuję rewolucje w żołądku. Wyczytałam też gdzieś radę, by przyjąć kolejną- 11 tabletkę w moim przypadku, a nie 10 z kolejnego opakowania... Mam mętlik. Martwię się, ponieważ w ciągu siedmiu ostatnich dni zdarzyły mi się dwa czy trzy stosunki z wytryskiem do środka...
Ja bym przyjęła następna pigułkę oraz jakiś lek na biegunkę (laremid, stoperan), skoro dalej czujesz rewolucje w żoładku.
201707171403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 08:25   #3
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Antykoncepcja hormonalna a biegunka

Tak, ja też bym przyjeła dodatkową tabletkę, wiem że przy belarze tak właśnie trzeba zrobić ale w przypadku tych tabletek gdzie każda ma inny skład to naprawdę nie wiem. Pytanie do którego rodzaju należą tabletki autorki, czy każda ma taką samą ilość hormonu.
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 09:25:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.