Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-02, 21:55   #151
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Wink Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witak kochane dziewczyny
Powiem Wam tak: jest super W sumie Diacneal zastosowałam na razie 3 razy, efektów wielkich na razie nie widzę, ale jestem pozytywnie nastawiona. Buźka rano rzeczywiście bardziej się świeci, ale za to wszelkie syfki świetnie się wysuszają. A mianowicie miałam jednego takiego drania na policzku, drugiego na czółku, ale już oba ślicznie się podsuszyły Ehhh jest cudnie
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:59   #152
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Wink Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Aaa w ogóle polecam Wam, jeśli macie cerę tłustą lub mieszaną-rewelacyjne meczko matujące do demakijażu Eris Lirene. Jest REWELACYJNE, naprawdę matuje, nie świecę się po nim jak po innych mleczkach. Jest na nim napisane, że jest beztłuszczowe, ale to nie przeszkadza mu rozprawić się nawet z tuszem do rzęs. To tak na marginesie
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:01   #153
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Hm, to dziwne. Ja jak kupowałam Effaclar, to mi aptekarz od razu wepchał.
Jak masz paragon to idź walczyć
Sandija, nie mam paragonu, ja ich nigdy ze sobą nie zabieram...

Oliva, ja tez jestem bardzo zadowolona z działania Diacnealu, ale do tej pory nie miałam okazji sprawdzic jego dzialania anytbakteryjnego.....do dziś, kiedy to wyskoczyl mi piękny "okaz" na brodzie. Posmarowalam sie D. na noc i zobaczymy. Jutro czas na EffaclarK!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:34   #154
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Łeee, a mi Diacneal nie działa na niespodzianki jakie to niesprawiedliwe
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:39   #155
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Mam wrażenie, że parę małych niespodzianek wyrzucił mi na wierzch A dokładnie 3 sztuki.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 23:23   #156
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Mam wrażenie, że parę małych niespodzianek wyrzucił mi na wierzch A dokładnie 3 sztuki.
Och,mi oczywiście tez "powyrzucał" ale nic to,w porównaniu z efektem jakim cieszę się do dziś!
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 08:58   #157
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witam Was dziewczyny
u mnie jak na razie zmniejszyło sie złuszczanie na policzkach , brodzie i nosie , za to teraz troch emocniej łuszczy sie czoło. Troche to smiesznie wyglada, zwłaszcza jak przypudruje twarzyczkę

Ale mam wrazenie ze starsznie wysuszyla mi sie skóra pod oczami , alebi to ten efekt "staruszki" czy jak to sie zwie

Nie chce zapeszać ale dawno nie widziałam swojej twaryz bez makijazu w takim stanie tzn, wyrównany koloryt skóry, zdnych zaczerwień poza tymi które sa świezo złuszczone , ale to inna bajka Ale nie zanczy ze jest super i nie moze być lepiej

Teraz juz bede uzyewała co 2-3 dni , nie codziennie , dopóki przestane sie łuszczyć.

Tfu, tfu nie zapeszam oby tak dalej
anggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 09:19   #158
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

DZiewczyny czy ta skóra "staruszki'" pod oczami zniknie aby na pewno ? Bo az sie boje ze mi tak zostanie , co radzicie robić zeby ten stan mam nadzieje przejsciowy zalagodzić??
anggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 09:22   #159
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

O ja też zauważyłam , że diacneal przyspiesza mi gojenie sie niespodzianek i wogóle pozytywnie na nie wpływa. Jednak ja nie używam go codziennie, postanowiłam ok. 2 razy w tygodniu bo coś pod oczami sucho mi się zrobiło . Ponadto chciałabym uniknąć łuszczenia.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 09:38   #160
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Angi74
Och,mi oczywiście tez "powyrzucał" ale nic to,w porównaniu z efektem jakim cieszę się do dziś!
Mam nadzieję, że i ja będę się cieszyła takim efektem
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:55   #161
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczyny, a czy EffaclaK moze powyciągac na wierzch zanieczyszczenia? Moja broda wyglada fatalnie - mam 2 bolące podskórne gule, robia mi sie co jakis czas od kilku lat i nikt [kosmetyczka, dermatolog] nie potrafia mi pomoc. Mialam przez kilka m-cy spokoj, az do wczoraj. Grrrrrr
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 11:08   #162
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Dziewczyny, a czy EffaclaK moze powyciągac na wierzch zanieczyszczenia? Moja broda wyglada fatalnie - mam 2 bolące podskórne gule, robia mi sie co jakis czas od kilku lat i nikt [kosmetyczka, dermatolog] nie potrafia mi pomoc. Mialam przez kilka m-cy spokoj, az do wczoraj. Grrrrrr
L_V jak effaclar K zachowa się przy takich bolących gulach to niewiem, ale jak ja go używałam to powyciągał mi na wierzch wszystki takie zaskórniki i np. moglam je zdrapać paznokciem.Więc nie miałam żadnych blizn. A Diacneal nie działa u Ciebie na takie wypryski????
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:57   #163
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

L-V u mnie Effalar zawsze wyciąga bulwy, oczyszcza, co Ci i tak by kiedyś wyszło. On po prostu przyspiesza. Weź posmaruj to tormentiolem czy maścią ichtilową, zejdzie błyskawicznie.
Anggie skóra staruszki pod oczkami jest normalna, też tak miałam. Ja dla równowagi pół godziny po Diacnealu smaruje AG Clinique'a i rano skóra jest mięciutka.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 15:28   #164
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dołącza kolejna fanka Diacneala Jestem w trakcie pierwszej tubki, stosuję codziennie od stycznia, również w okolicach oczu (tutaj co 2-3 dni). Diacneal ładnie ujednolica skórę, zmniejszają się pory, znikają zaskórniki, wyskakuje mniej niespodzianek, jestem naprawdę zadowolona. Jeśli chodzi o łuszczenie to zaobserwowałam jedynie w okolicach nosa.
Pod oczami początkowo wywołuje przesuszenie, zmarszczki się uwidaczniają, potem skóra się przyzwyczaja, tylko nie można zapominać o dobrym nawilżeniu i natłuszczeniu (u mnie Haut Balsam Bubchena) Zbyt częste stosowanie pod oczy może doprowadzić do podrażnienia - zaaplikowałam sobie 3 dni pod rząd i mam za swoje Piecze i wywołuje mocne zaczerwienienie - osoby z cerą naczynkową powinny być wyjątkowo ostrożne.
Aha Diacenal nie poradził sobie u mnie z zaskórnikami na nosie- dlatego wprowdzam zamiennie Lysanel-tonik, jeden tydzień Diacneal, drugi Lysanel, na razie efekty są obiecujące, ale nie zapeszam
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 15:41   #165
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczyny nie obawiajcie się !!! Efekt staruszki jest chwilowy Aby zminimalizować efekt warto stosować kremy solidnie nawilżające skórę
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:49   #166
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez ewunia2
L_V jak effaclar K zachowa się przy takich bolących gulach to niewiem, ale jak ja go używałam to powyciągał mi na wierzch wszystki takie zaskórniki i np. moglam je zdrapać paznokciem.Więc nie miałam żadnych blizn. A Diacneal nie działa u Ciebie na takie wypryski????

Ewunia, Sandija, dzięki za wsparcie

DIacneal raczej przysusza pryszcze - takie odnoszę wrażenie.
Mam więc nadzieję ze Effaclar oczysci mi te brode, bo i tak juz od paru lat morduje sie z tymi gulami, to moze raz a dobrze teraz...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 23:12   #167
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Wink Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

L_V nie martw się, do niedawno broda też była moim największym koszmarem. Najwięcej własnie tam zdarzało się bolacych czerwonych niespodzianek, ale jakoś od kilku m-cy (puk puk) się uspokoiło. Zostały mi tylko blizny , no i od czasu do czasu ta broda się jeszcze babrze :/ Ale nie jest jak kiedyś, kiedy nawet zatuszowanie nie pomagało, bo wiadomo, jak to broda-ciągle w ruchu, ten puder brzydko się marszczył, był bardzo widoczny i w ogóle. Teraz używam tylko korektora dla ujednolicenia bródki i przypudrowania żeby się nie świeciła.

To mój 4-ty dzień z Diacnealem i powiem, że im dłużej go stosuję, tym bardziej mnie szczypie po nałożeniu, ale to chwilowe. Nie będę już stosować codziennie (chciałam przyzwyczaić skórę), tylko co 2 dni. Zauważyłam milutkie łuszczenie w okolicy noska, gdzie w sumie skóra jest ładna, to szkoda że sie złuszczy :P Poza tym skóra jest sucha na miejscu tych "niespodzianek", które Diacneal właśnie zwalcza, ale to dobrze, może dzięki temu nie zostaną mi blizny.
Nie wiem tylko co z moimi naczynkami, bo mam je w paru miejscach... Jak mam być "ostrozna" w stosowaniu D.na naczynkach? Bo troche tego nie rozumiem...
I jeszcze jedno pytanko. Byc może o tym już było, ale zapytam jeszcze raz-czego używacie do nawilżenia buzi? Bo ja w sumie oprócz maseczek nic, jedynie krem bambino, ale ja wiem czy on coś nawilża... Rozumiem, że przy dłuższym stosowaniu D.może wystąpić przesuszenie skóry. Jak się ratować?

Póki co lecę spiunkać.

Dobranoc
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 06:33   #168
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Oliva
Nie wiem tylko co z moimi naczynkami, bo mam je w paru miejscach... Jak mam być "ostrozna" w stosowaniu D.na naczynkach? Bo troche tego nie rozumiem...
I jeszcze jedno pytanko. Byc może o tym już było, ale zapytam jeszcze raz-czego używacie do nawilżenia buzi? Bo ja w sumie oprócz maseczek nic, jedynie krem bambino, ale ja wiem czy on coś nawilża... Rozumiem, że przy dłuższym stosowaniu D.może wystąpić przesuszenie skóry. Jak się ratować?

Póki co lecę spiunkać.

Dobranoc
Z naczynkami i diacnealem to bym uważała. Zapomniałam wcześniej o tym napisać, ale u mnie było tak. Mam naczynka widoczne wyłącznie na skrzydełkach nosa i troszeńkę pod nimi. Nakładałam tam minimalną ilość diacnealu (dziś nie wiem po co). Efekt był niezbyt ładny. Te naczynka, które pod skrzydełkami były ledwie widoczne, rozlały się że się tak wyrażę w kierunku ust, okalając je od góry brzydką czerwoną plamą. Stan ten, okropny zresztą, utrzymywał się z dobry miesiąc po odstawieniu diacnealu. Potem naczynka zbladły i jest teraz tak jak przed tym bezsensownym eksperymentem. Także ostrożna - znaczy chyba tyle, żeby nie nakładać preparatu na naczynka, to jedyny sposób by ich nie rozjuszyć diacnealem.

Co do nawilżenia. Nie jestem fanką kremu bambino, ale nie wiem o jakie nawilżenie ci chodzi. Jeśli masz na myśli krem nakładany na diacneal, to tu najlepiej spisują się 2 w/w przez dziewczyny - czyli physiogel krem i Avene lekki nawilżający (obydwa bezparafinowe - w przeciwieństwie do bambino).
Na dzień powinien wystarczyć dobrze dobrany krem z filtrem.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 06:34   #169
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Oliva
I jeszcze jedno pytanko. Byc może o tym już było, ale zapytam jeszcze raz-czego używacie do nawilżenia buzi? Bo ja w sumie oprócz maseczek nic, jedynie krem bambino, ale ja wiem czy on coś nawilża... Rozumiem, że przy dłuższym stosowaniu D.może wystąpić przesuszenie skóry. Jak się ratować?

Olivko ja np używam zwykłego kremu który mam na noc, to fakt skóra może się przesuszyć, ja użyłam diacneala zaledwie kilka razy np. pod oczy i wczoraj lekko skóra mi schodziła. Dziewczyny bardzo często pisały, że używają kremów o prostych składach (nanobase, lipobase - to b.tłuste wręcz maści, które podobno świetnie radzą sobie z podrażnieniami).Z tego co widzę co robi diacnel-ten podstępny drań - chyba sama będę musiała coś takiego kupić.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 06:42   #170
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Diacnealu używam już 3 miesiące, wcześniej nakładałam Ystheal+, ale był za łagodny i sięgnęłam po mocniejszy kaliber .
Mam cerę strasznie wrażliwą i bałam się szczypania, swędzenia itp. sensacji. Na początku było to niewielkie szczypanie, ale wytrzymałam, buzia zaczeła się delikatnie łuszczyć.
Teraz łuszczenie minęło, efekt staruszki pod oczami też odchodzi w zapomnienie.
Nawilżam się physiogelem, moja cera nigdy lepiej nie wyglądała
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:27   #171
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Rzadko się ostatnio odzywałam, ale czytałam Was pilnie

L_V u mnie Effaclar K kosztuje 48,50 zł Musze jeszcze poszperać po innych aptekach, byłam już w kilku, ale nie mieli. Na necie zaś widziałam za 34 zł + wysyłka = 40 zł -> zastanawiam się nad tą opcją.

Co do działania Diacnealu to musze przyznać, że powoli oczyszcza moje pory na nosie. Stosuję go co drugi dzień. W dzień zaś filtr LRP DP Łuszczenia jak na razie nie widzę żadnego.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:38   #172
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
L_V u mnie Effaclar K kosztuje 48,50 zł Musze jeszcze poszperać po innych aptekach, byłam już w kilku, ale nie mieli. Na necie zaś widziałam za 34 zł + wysyłka = 40 zł -> zastanawiam się nad tą opcją.
Polecam Allegro oraz apteki internetowe .
Jak kupiłam Effaclar K razem z przesyłką i próbkami za 30,95 zł.
http://www.allegro.pl/item94106861_l...m_prezent.html

Jest też apteka w Krakowie, która prowadzi sprzedaż internetową, gdzie również kosztuje koło 30 zł
http://www.hygieia.pl/e_apteka/index.html

Swoją drogą nie rozumiem jak w jednej aptece (i to nie internetowej) produkt może być droższy o 15 zł od innej.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:38   #173
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Rzadko się ostatnio odzywałam, ale czytałam Was pilnie

L_V u mnie Effaclar K kosztuje 48,50 zł Musze jeszcze poszperać po innych aptekach, byłam już w kilku, ale nie mieli. Na necie zaś widziałam za 34 zł + wysyłka = 40 zł -> zastanawiam się nad tą opcją.

Co do działania Diacnealu to musze przyznać, że powoli oczyszcza moje pory na nosie. Stosuję go co drugi dzień. W dzień zaś filtr LRP DP Łuszczenia jak na razie nie widzę żadnego.

Pozdrawiam
Chyba wiem skąd takie różnice w cenach Efaclaru. W moje aptece [wtedy kiedy kupowalam effaclar] byl akurat tydzien La Roche Posay i wszystkie kosmetyki byly przecenione o 10%...na aptece wisi plakat dopiero dzis go odkryłam przechodząc nieopodal. Grunt to spostrzegawczosc...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:44   #174
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Hej Dziewczyny,
skoro mowa o Effaclaru, to sprawdziłam u mnie w jednej aptece i tam kosztuje 39,50

A mnie się dziś łuszczyła część policzka. O!

Pozdrawiam serdecznie
PS. Alchemiczko, próbka doszła?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 09:04   #175
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Hej dziewczyny

ja po kilku dniach stosowanie Diacnealu stwierdzam ze jest to wbrew pozoraom bardzo silny srodek .

Po miesiecznym stosowaniu Acne-Dermu myslalam ze moja skóra juz tak nie zareaguje wrazliwie. A jednak .

Zreszta od poczatku powoduje u mnie złuszczanie , na poczatku doś intensywne , teraz juz bardzo delikatne ( policzki, nos, broda)

Ale za to moje czółko zareagowało na niego poźniej , niz reszta twarzy i mam teraz za swoje

Przez pierwsze dni stosowalam na cala twarz , poźniej ju tylko na czoło ( bo mi sie nic nie działo ) i teraz mam za swoje - podraznione i czerwone

Wygladam dziwnie - skóra mi sie tam łuszczy i jest czerwone

Dziewczyny czym to złagodzić ?? Tylko prosze nie polecajcie mi kremów za 30-40 zł , bo zbankrutuje Moze cos prostego i skutecznego

Może Sudocrem by mi pomógł , alebo masc z wit A?

Please pomózcie

I bardzo prosze o rozwage w stosowaniu tego "ustrojstwa"
anggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:54   #176
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Anggie, ja Ci napisalam juz swoja recepte - siemie lniane, lagodzi podraznienia jak nic.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:14   #177
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Czy ktoras z Was stosowala moze kwas hialuronowy?Ma on niby lagodzic i jednoczesnie zwiekszac penetracje retinoidow i wlasnie sie nad nim zastanawiam
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:37   #178
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez anggie


ja po kilku dniach stosowanie Diacnealu stwierdzam ze jest to wbrew pozoraom bardzo silny srodek .
Trzeba z nim ostrożnie, no i nie do każdej cery się nadaje.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:23   #179
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Myszi
Polecam Allegro oraz apteki internetowe .
Jak kupiłam Effaclar K razem z przesyłką i próbkami za 30,95 zł.
http://www.allegro.pl/item94106861_l...m_prezent.html

Jest też apteka w Krakowie, która prowadzi sprzedaż internetową, gdzie również kosztuje koło 30 zł
http://www.hygieia.pl/e_apteka/index.html

Swoją drogą nie rozumiem jak w jednej aptece (i to nie internetowej) produkt może być droższy o 15 zł od innej.
A czy ten sprzedawca z Allego jest uczciwy, to znaczy czy produkty przyszły w dobrym stanie, nienaruszone, z odpowiednio długą datą ważności itp.???

A swoja drogą to jest możliwe, by ceny różniły się tak drastycznie. Podaje przykład z mojego miasta: w jednej aptece Diroseal kosztuje 55 zł, a w innej 68 zł i co Ty na to???

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź o tym Sprzedawcy z Allegro
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:26   #180
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Hej Dziewczyny,
skoro mowa o Effaclaru, to sprawdziłam u mnie w jednej aptece i tam kosztuje 39,50

A mnie się dziś łuszczyła część policzka. O!

Pozdrawiam serdecznie
PS. Alchemiczko, próbka doszła?
próbka doszła
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.