Żony 2015 cz.7 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-16, 19:02   #4981
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Pamiętacie przygodę z moim prezentem od Teściów na gwiazdkę?
Dla przypomnienia: zestaw kosmetyków Nivea dawany co roku mimo tego że wiedzieli że jestem uczulona.
Zgadnijcie jakiej firmy dali cały zestaw kosmetyków Młodej?

Kurtyna

Wiadomo może nie być uczulona ,Ale ostatnio uczulil ją Hipp o czym teściowa wiedziała...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym podziękowała, powiedziała że nie mogę przyjąć bo obie jesteście uczulone( masz ją w rękawiczkach smarować??) i na pewno przyda się komuś innemu.


Masakra!!!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:11   #4982
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja bym podziękowała, powiedziała że nie mogę przyjąć bo obie jesteście uczulone( masz ją w rękawiczkach smarować??) i na pewno przyda się komuś innemu.


Masakra!!!
To dobre !
Z tym ze prezent przejął Tz i jak zobaczył co to ulotnil się do pokoju ,zobaczyłam co Tesciowie sprezentowali po ich wyjściu.
Ale teraz tak myślę że jak przyjadą oddam im dla drugiej wnuczki bo Nas uczula. Choć pewnie i to ich a raczej jej nie nauczy

Ale już wiem po kim mój Tz taki bystry !
Uwierzycie ze on próbując złagodzić sytuację powiedział "No ale może ona nie jest uczulona ?"
Z mordem w oczach wycedzilam żeby nie był idiota
Zlagodzil nie ma co....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:30   #4983
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mam póki co rzut plus linki do wyposażenia więc nie ma co pokazywać w sumie :P będę się chwalić efektem końcowym.

Imprezy współczuję..







Biorąc pod uwagę że nowe i tak wystarane to bym siedziała i płakała... Ja rozumiem deskę od toalety i szkło.. Ale lodówka? Lampa? Dużo ludzi było!? bo brzmi jakby przez chatę przeszedł Ci komplet 20 studentów na początku miesiąca...






Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
To matka piła a mąż nie? Ona nie karmi?

Wszystko zależy od tego kto i w jakich okolicznościach zrobił te szkody. Tak czy siak w akademiku bardziej dbalismy żeby czego nie popsuć






Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Pysia bo mnie to zaintrygowało piliscie tak przy dziecku. Tzn ono sobie spało, a wy imprezka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już Wam pisze co się działo, właśnie wróciłam z roboty zaprosiliśmy 5 znajomych, 2 małżeństwa i nasza wspólna koleżanka wiek 29-33lata. Wszyscy ustatkowani, dobrze sytuowani (nie jakas żulownia :P). No i ta moja przyjaciółka byla z dzieckiem. Ona karmiła przez pierwsze miesiąc, a raczej próbowała bo miała bardzo mało pokarmu. Ona się męczyła, mały się męczył. Więc zaprzestała karmienia. Mały był z nami caly czas w pokoju. Spał, albo sobie leżał. On lubi jak jest głośno, więc nie miał problemu ze spaniem. Od godziny 17 do północy nie płakał ani razu i w sumie spał chyba z 4h Złote dziecko skad te szkody? Koleżanka tańcząc chwyciła się lampy (dosc nisko mam zawieszone) no i się urwała. I też ta sama kolezanka porysowala mi lodówkę bo wisiał tam mój grafik i chciala żebym gdzies z nią szła i zaznaczyła mi na grafiku....nożem ze tam mam mieć wolne dla niej jej maz wszedl mi do garderoby I bral moj plaszcz i kapelusz i tanczyl w nim :/ w sumie na 6osob pijacych poszlo: 3piwa, dwie butelki whisky 0,7, 1 absolut gruszkowy 0,7, 1 cherry 0,5litra i pol butelki czystej wodki 0,5litra. Masakra!!!


Ta sama ekipa chciala się wbic na Sylwestra, ale raczej nie bedziemy robic chyba ze w czworke ze Swiadkowa i z jej Mezem no i z ich Synkiem nawet Tż mówi że ten Mały jest cudny


Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Pamiętacie przygodę z moim prezentem od Teściów na gwiazdkę?
Dla przypomnienia: zestaw kosmetyków Nivea dawany co roku mimo tego że wiedzieli że jestem uczulona.
Zgadnijcie jakiej firmy dali cały zestaw kosmetyków Młodej?

Kurtyna

Wiadomo może nie być uczulona ,Ale ostatnio uczulil ją Hipp o czym teściowa wiedziała...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za ludzie
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:32   #4984
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Już Wam pisze co się działo, właśnie wróciłam z roboty zaprosiliśmy 5 znajomych, 2 małżeństwa i nasza wspólna koleżanka wiek 29-33lata. Wszyscy ustatkowani, dobrze sytuowani (nie jakas żulownia :P). No i ta moja przyjaciółka byla z dzieckiem. Ona karmiła przez pierwsze miesiąc, a raczej próbowała bo miała bardzo mało pokarmu. Ona się męczyła, mały się męczył. Więc zaprzestała karmienia. Mały był z nami caly czas w pokoju. Spał, albo sobie leżał. On lubi jak jest głośno, więc nie miał problemu ze spaniem. Od godziny 17 do północy nie płakał ani razu i w sumie spał chyba z 4h Złote dziecko skad te szkody? Koleżanka tańcząc chwyciła się lampy (dosc nisko mam zawieszone) no i się urwała. I też ta sama kolezanka porysowala mi lodówkę bo wisiał tam mój grafik i chciala żebym gdzies z nią szła i zaznaczyła mi na grafiku....nożem ze tam mam mieć wolne dla niej jej maz wszedl mi do garderoby I bral moj plaszcz i kapelusz i tanczyl w nim :/ w sumie na 6osob pijacych poszlo: 3piwa, dwie butelki whisky 0,7, 1 absolut gruszkowy 0,7, 1 cherry 0,5litra i pol butelki czystej wodki 0,5litra. Masakra!!!


Ta sama ekipa chciala się wbic na Sylwestra, ale raczej nie bedziemy robic chyba ze w czworke ze Swiadkowa i z jej Mezem no i z ich Synkiem nawet Tż mówi że ten Mały jest cudny




Co za ludzie
Z całym szacunkiem ale to ze zarabiają dobrze a to że potrafią się zachować i napić jak ludzie to nie to samo. Co widać na załączonym obrazku... Współczuję mówiąc szczerze.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:41   #4985
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Pamiętacie przygodę z moim prezentem od Teściów na gwiazdkę?
Dla przypomnienia: zestaw kosmetyków Nivea dawany co roku mimo tego że wiedzieli że jestem uczulona.
Zgadnijcie jakiej firmy dali cały zestaw kosmetyków Młodej?

Kurtyna

Wiadomo może nie być uczulona ,Ale ostatnio uczulil ją Hipp o czym teściowa wiedziała...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poważnie?!

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Kurczę szkoda że tam bo skoro Tz chce nie długo wracać...a z drugiej strony może jakiś mały domowy biznes ?
nie wiem... w PL to nierealne, bo wymogi sanitarne są kosmiczne. z kolei w NL muszę i tak wynająć biuro, bo przed zarejestrowaniem firma musi już mieć siedzibę. więc chcąc legalnie pracować, to początkowe koszta będą wysokie. już nie wspomnę o piekarnikach (minimum dwóćh), lodówkach, chłodniach, robotach kuchennych, zmywarce, formach do pieczenia... a gdzie do tego samochód, reklama, produkty na start, jakieś stoliki, krzesełka, ekspres do kawy, zastawa, remont pomieszczeń.... nisko oprocentowany kredyt w wysokości 50 tys euro może być za mało...
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:44   #4986
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
poważnie?!



nie wiem... w PL to nierealne, bo wymogi sanitarne są kosmiczne. z kolei w NL muszę i tak wynająć biuro, bo przed zarejestrowaniem firma musi już mieć siedzibę. więc chcąc legalnie pracować, to początkowe koszta będą wysokie. już nie wspomnę o piekarnikach (minimum dwóćh), lodówkach, chłodniach, robotach kuchennych, zmywarce, formach do pieczenia... a gdzie do tego samochód, reklama, produkty na start, jakieś stoliki, krzesełka, ekspres do kawy, zastawa, remont pomieszczeń.... nisko oprocentowany kredyt w wysokości 50 tys euro może być za mało...
A to nie możesz zacząć fak żeby domowym sposobem dać radę? I się rozwijać? tzn ja się nie znam jak robię ciasto to jedno na miesiąc a nke trzy na weekend ale tak bym to widziała...Ale wiadomo że ja się znam tak że wcale

Aczkolwiek...ja po uk chyba nigdy nikomu nie poradzę wyjazdu za granicę. Choć wiem że są tłumy które są zadowolone... Więc może ja po prostu trzymam kciuki żebyś była z mężem szczęśliwa ))
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:44   #4987
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Już Wam pisze co się działo, właśnie wróciłam z roboty zaprosiliśmy 5 znajomych, 2 małżeństwa i nasza wspólna koleżanka wiek 29-33lata. Wszyscy ustatkowani, dobrze sytuowani (nie jakas żulownia :P). No i ta moja przyjaciółka byla z dzieckiem. Ona karmiła przez pierwsze miesiąc, a raczej próbowała bo miała bardzo mało pokarmu. Ona się męczyła, mały się męczył. Więc zaprzestała karmienia. Mały był z nami caly czas w pokoju. Spał, albo sobie leżał. On lubi jak jest głośno, więc nie miał problemu ze spaniem. Od godziny 17 do północy nie płakał ani razu i w sumie spał chyba z 4h Złote dziecko skad te szkody? Koleżanka tańcząc chwyciła się lampy (dosc nisko mam zawieszone) no i się urwała. I też ta sama kolezanka porysowala mi lodówkę bo wisiał tam mój grafik i chciala żebym gdzies z nią szła i zaznaczyła mi na grafiku....nożem ze tam mam mieć wolne dla niej jej maz wszedl mi do garderoby I bral moj plaszcz i kapelusz i tanczyl w nim :/ w sumie na 6osob pijacych poszlo: 3piwa, dwie butelki whisky 0,7, 1 absolut gruszkowy 0,7, 1 cherry 0,5litra i pol butelki czystej wodki 0,5litra. Masakra!!!


Ta sama ekipa chciala się wbic na Sylwestra, ale raczej nie bedziemy robic chyba ze w czworke ze Swiadkowa i z jej Mezem no i z ich Synkiem nawet Tż mówi że ten Mały jest cudny

w sumie to nie wiem, jak to skomentować...
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 19:45   #4988
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem ale to ze zarabiają dobrze a to że potrafią się zachować i napić jak ludzie to nie to samo. Co widać na załączonym obrazku... Współczuję mówiąc szczerze.
Nie no, wiadomo, tylko chciałam zobrazować. W zasadzie to tylko jedno małżeństwo takie hardcorowe, tak jak patrzę to wszystkie szkody oni zrobili. Ale byliśmy z nimi na Sylwka w zeszłym roku i zachowywali się normalnie. Nie wiem co im odbilo :/ ale fakt, jak ich zaproszę kolejnym razem grubo się zastanowie.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:46   #4989
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 cz.7

A koleżanka się zeeflektowala że może da na lampę(nie mówię że lodówkę...) bo jak po pijaku mogło smieszyc tak na trzeźwo to żenada...
My raz ubrudzilismy u przyjaciółki ścianę w nowym domu (czasy wczesne studia, nowy dom jej rodzicow) więc na kacu w tej samej ekipie szybko.odmalowalismy... I jakoś przeszło...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:47   #4990
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A to nie możesz zacząć fak żeby domowym sposobem dać radę? I się rozwijać? tzn ja się nie znam jak robię ciasto to jedno na miesiąc a nke trzy na weekend ale tak bym to widziała...Ale wiadomo że ja się znam tak że wcale

Aczkolwiek...ja po uk chyba nigdy nikomu nie poradzę wyjazdu za granicę. Choć wiem że są tłumy które są zadowolone... Więc może ja po prostu trzymam kciuki żebyś była z mężem szczęśliwa ))
dziękuję jestem bardzo szczęśliwa. przez te 6 tygodni ani razu się nie pokłóciliśmy

no właśnie nie mogę. obostrzenia sanitarne są rygorystyczne, a gdybym robiła coś bez rejestracji i nie daj panie jakieś zatrucie (ktoś, kto ode mnie kupi będzie źle przechowywał..) to mi kryminał grozi...
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:52   #4991
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
poważnie?!



nie wiem... w PL to nierealne, bo wymogi sanitarne są kosmiczne. z kolei w NL muszę i tak wynająć biuro, bo przed zarejestrowaniem firma musi już mieć siedzibę. więc chcąc legalnie pracować, to początkowe koszta będą wysokie. już nie wspomnę o piekarnikach (minimum dwóćh), lodówkach, chłodniach, robotach kuchennych, zmywarce, formach do pieczenia... a gdzie do tego samochód, reklama, produkty na start, jakieś stoliki, krzesełka, ekspres do kawy, zastawa, remont pomieszczeń.... nisko oprocentowany kredyt w wysokości 50 tys euro może być za mało...
faktycznie dużo tego potrzeba ej nie wiem jakie wymogi trzeba spełnić ale ja zamawiam torty a u takiej babki co w mieszkaniu piecze i normalnie sie na fb
ogłasza. Nie wiem czy w jej mieszkanju są spelnione jakies normy, a domniemam że działalność ma założona, choc tego nie wiem.




Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość

w sumie to nie wiem, jak to skomentować...
Wiem, brak słów

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A koleżanka się zeeflektowala że może da na lampę(nie mówię że lodówkę...) bo jak po pijaku mogło smieszyc tak na trzeźwo to żenada...
My raz ubrudzilismy u przyjaciółki ścianę w nowym domu (czasy wczesne studia, nowy dom jej rodzicow) więc na kacu w tej samej ekipie szybko.odmalowalismy... I jakoś przeszło...
Tak się zreflektowala że napisała mi dzis smsa :"co złego to nie my".....
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 19:59   #4992
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
faktycznie dużo tego potrzeba ej nie wiem jakie wymogi trzeba spełnić ale ja zamawiam torty a u takiej babki co w mieszkaniu piecze i normalnie sie na fb
ogłasza. Nie wiem czy w jej mieszkanju są spelnione jakies normy, a domniemam że działalność ma założona, choc tego nie wiem.






Wiem, brak słów

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------



Tak się zreflektowala że napisała mi dzis smsa :"co złego to nie my".....
Ja bym jej odpisała: "niestety co zlego to wlasnie wy "
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 20:00   #4993
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Żony 2015 cz.7

Pysia masakra... u nas nawet w czasach studenckich nie było takich szkód na imprezach.

Lips ja trzymam kciuki, żebyś podjęła decyzję najlepszą dla Was.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 20:13   #4994
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cały czas podczytuje ale nie mam za bardzo co pisać :P

Powrót do rzeczywistości był drastyczny przez to całe zajście z berobociem
Kot stęskniony nie dawał nawet spać w nocy bo "całował" cały czas.

A wczoraj byliśmy u koleżanki Wróciliśmy ok 4 nad ranem, po kilku butelkach wina - ale cała trójka miała uśmiechy na twarzy od ucha do ucha


Magic współczuje "rozumnej" teściowej

Lips koszty spore, może spróbuj wyszukać informacji na temat kateringu. Może nie są aż tak rygorystyczne a koszty na poczatek byłyby mniejsze. Ja tam trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Pysia znajomi widze "pierwsza klasa". Nie powiem u nas też jakieś delikatne zabrudzenia na białych ścianach w przedpokoju się zdarzają po imprezach (no bo jak ktoś się ubiera to sie opiera o ściane :P), ale ani my ani nikt u nas czegoś takiego nie wyprawiał nigdy - mimo że niekiedy ludzie mają niezłą śrubę

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Aaaa... Dziewczyny założyłam już Nowy wątek. Piszę teraz bo lece oglądąć film z TŻ
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 20:16   #4995
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Cały czas podczytuje ale nie mam za bardzo co pisać :P

Powrót do rzeczywistości był drastyczny przez to całe zajście z berobociem
Kot stęskniony nie dawał nawet spać w nocy bo "całował" cały czas.

A wczoraj byliśmy u koleżanki Wróciliśmy ok 4 nad ranem, po kilku butelkach wina - ale cała trójka miała uśmiechy na twarzy od ucha do ucha


Magic współczuje "rozumnej" teściowej

Lips koszty spore, może spróbuj wyszukać informacji na temat kateringu. Może nie są aż tak rygorystyczne a koszty na poczatek byłyby mniejsze. Ja tam trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Pysia znajomi widze "pierwsza klasa". Nie powiem u nas też jakieś delikatne zabrudzenia na białych ścianach w przedpokoju się zdarzają po imprezach (no bo jak ktoś się ubiera to sie opiera o ściane :P), ale ani my ani nikt u nas czegoś takiego nie wyprawiał nigdy - mimo że niekiedy ludzie mają niezłą śrubę

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Aaaa... Dziewczyny założyłam już Nowy wątek. Piszę teraz bo lece oglądąć film z TŻ
Aż strach pomyśleć co by było gdybym miała białe ściany w mieszkaniu
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 20:18   #4996
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Żony 2015 cz.7

dzięki dziewczyny!

będziemy myśleć na pewno
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 20:33   #4997
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 cz.7

Ja rozumiem impreza, istra zabawa, alkohol sie leje, duzo sie dzieje, ale kurczę, no jakis poziom trzeba trzymac. Inna kwestia, ze tu juz nie o alkohol chodzi, nie i straty a o podejscie znajomych. Co zkego to nie my? Lepiej juz aby przyszla z byle kwiatkiem z przeprosinami, a nie...

Kupilismy mojej mamie na imieniny tablet, wlasnie nauczyła sie korzystac z messenera- przeprowadzilysmy trzy rozmowy, w tym dwa wideoczaty, teraz mi wysyła zdjecia matko, co ja narobilam ale z drugiej strony podjarana jest strasznie
Macie jakies ebooki obyczajowe? Cos bym jej pozgrywala...

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Wlasnie sobie zdalam sprawe, ze my przecież pojutrze do krakowa jedziemy. A ja nieogarnieta życiowo
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 20:37   #4998
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 cz.7

To się ogarniaj!!!

Oj to jak mama na messengerze... Piszę non stop, wysyła zdjęcia kwiatów w ogrodzie, pyta o tonę rzeczy... Dziś od 3h wysyła komentarze i polecenia dlaczego powinnam włączyć TVP kultura i oglądać konkurs wieniawskiego
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 20:45   #4999
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Żony 2015 cz.7

Dwa pytania jaka walizkę kabinowke polecacie? I gdzie warto się w Trójmieście zatrzymać?
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 21:06   #5000
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To się ogarniaj!!!

Oj to jak mama na messengerze... Piszę non stop, wysyła zdjęcia kwiatów w ogrodzie, pyta o tonę rzeczy... Dziś od 3h wysyła komentarze i polecenia dlaczego powinnam włączyć TVP kultura i oglądać konkurs wieniawskiego
Czuje, ze u mnie będzie to samo

Nie wiem jak sie mam ogarnac, co pakowac, no niiiic. Jestem niczym scarlet..."pomyślę o tym jutro"
Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Dwa pytania jaka walizkę kabinowke polecacie? I gdzie warto się w Trójmieście zatrzymać?
Ja mam z,Wittchen i jest fajna. Jakis czas temu byly mega promocje na ochnika, a jak nie w sklepie to na pewno w outletach coś przyzwoitego sie znajdzie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 21:09   #5001
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja mam z,Wittchen i jest fajna. Jakis czas temu byly mega promocje na ochnika, a jak nie w sklepie to na pewno w outletach coś przyzwoitego sie znajdzie.
Widzę na ochniku że te małe są po jakieś 200 zł. Tylko zastanawiam się które lepsze: w sensie z jakiego materialu
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 21:11   #5002
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Widzę na ochniku że te małe są po jakieś 200 zł. Tylko zastanawiam się które lepsze: w sensie z jakiego materialu
Ja mam z Puccini i jest swietna. Caly komplet walizek. Maja duzo fajnych promocji. Mam z tego twardego tworzywa, ale to nie plastik. Sama w sobie jest lekka ale bardzo wytrzymala.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 21:13   #5003
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 cz.7

Ja najbardziej lubie poliweglanowe, ale to juz kwestia gustu kabinowka to kabinowka, w samolocie jej nikt nie będzie rzucal, wiec to juz kwesta estetyki co sie wybierze, wg mnie materialowa mozna bardziej wypchać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 21:14   #5004
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ja mam z Puccini i jest swietna. Caly komplet walizek. Maja duzo fajnych promocji. Mam z tego twardego tworzywa, ale to nie plastik. Sama w sobie jest lekka ale bardzo wytrzymala.
Dzięki. Muszę się rozejrzeć w takim razie.

A i jest plan że jedziemy na weekend listopadowy prawdopodobnie do Trójmiasta albo do Jarosławca
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 21:24   #5005
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Dwa pytania jaka walizkę kabinowke polecacie? I gdzie warto się w Trójmieście zatrzymać?






Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Czuje, ze u mnie będzie to samo

Nie wiem jak sie mam ogarnac, co pakowac, no niiiic. Jestem niczym scarlet..."pomyślę o tym jutro"

Ja mam z,Wittchen i jest fajna. Jakis czas temu byly mega promocje na ochnika, a jak nie w sklepie to na pewno w outletach coś przyzwoitego sie znajdzie.






Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubie poliweglanowe, ale to juz kwestia gustu kabinowka to kabinowka, w samolocie jej nikt nie będzie rzucal, wiec to juz kwesta estetyki co sie wybierze, wg mnie materialowa mozna bardziej wypchać
Ja mam witchen poliwęglan
Karol ma Puccini materiał obie spoko...duże mamy witchen :" we wro jest outlet więc fajne ceny

Kabinowka nikt nie będzie rzucał pod warunkiem że będzie faktycznie podręcznym. Nie raz nie dwa nie osiem podchodziła do mnie stewaedessa ze dużo ludzi ma bagaż podręczny, samolot na full a miejsc na bagaże mniej niż na ludzi i mój bagaż idzie do luku ...Na nic tłumaczenia że elektronika ze służbowe... Tak przecież zniszczyli mi mojego witchena jak na Wielkanoc z UK lecielismy inna sprawa że jak zniszczą to oddają kasę/lub walizkę
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 21:50   #5006
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 cz.7

Magic Albo teściowie mooooocno nieogarnięci i wiecznie im ten fakt umyka, albo złośliwi... Zresztą nie słyszałam jeszcze o tym, żeby osoba X dawała osobie Y zawsze ten sam prezent Tzn. no czasem w parze tak się zdarza i ma to związek z jakąś rocznicą na przykład, ale żeby tak teściowie synowej zawsze to samo... Już by mogli postawić na kosmetyki, ale te marki chociaż zmieniać

Prezent bym oddała, z uśmiechem i zdaniem wyjaśnienia, powtórzonym tak 3 razy na różne sposoby. A przy następnej tego typu akcji (odpukać!) już inaczej bym zwracała uwagę: "Oj, ale w połowie października mówiłam, że obie jesteśmy na tę markę uczulone, niech mama i tata (czy jak tam się do nich zwracasz - nieistotne) sobie to może zapiszą?"

A co do imprezy... U nas właśnie się skończyła, szkód żadnych. 6 osób, towarzystwo 25-28 lat. Każdy rodzaj alkoholu był na stole Rozumiem wypadki, ale żeby już po fakcie nie poczuwać się do jakiejś rekompensaty... Znam to z czasów studenckich i współlokatorów z I roku studiów. A tu 30-latek ma takie samo poczucie odpowiedzialności, no nie spodziewałabym się...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Teraz doczytałam, że jest nowy wątek, już chciałam swój post do niego kopiować, ale nikt tam się jeszcze nie udzielał

To podrzucam link jeszcze raz, Justus dodała link, ale może nie każda widziała: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=66451561
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-10-16 o 21:51
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 22:00   #5007
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Żony 2015 cz.7

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
faktycznie dużo tego potrzeba ej nie wiem jakie wymogi trzeba spełnić ale ja zamawiam torty a u takiej babki co w mieszkaniu piecze i normalnie sie na fb
ogłasza. Nie wiem czy w jej mieszkanju są spelnione jakies normy, a domniemam że działalność ma założona, choc tego nie wiem.






Wiem, brak słów

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------




Nie... Nie ma spelnionych norm. W Polsce nie ma czegos takiej jak legalne pieczenie w domu. Tzn tak ale musi byc osobne wejście, osobne zlewy itp. Można to jakby obejść (jak np.kosmetyczki z "dojazdem do klienta") no ale to śliski temat bo jak cokolwiek będzie nie tak (np klient będzie zle przechowywał) i się struje no to juz prokuratura siada:/



Lips, ale w Holandii jest tak samo? Czytałam ze w krajach UE jest to bardziej liberalne niż w Polsce.
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 23:12   #5008
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 cz.7

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;66456101]Nie... Nie ma spelnionych norm. W Polsce nie ma czegos takiej jak legalne pieczenie w domu. Tzn tak ale musi byc osobne wejście, osobne zlewy itp. Można to jakby obejść (jak np.kosmetyczki z "dojazdem do klienta") no ale to śliski temat bo jak cokolwiek będzie nie tak (np klient będzie zle przechowywał) i się struje no to juz prokuratura siada:/



Lips, ale w Holandii jest tak samo? Czytałam ze w krajach UE jest to bardziej liberalne niż w Polsce.[/QUOTE]

A no to gorzej. Ja się nie znam, ja tylko od takiej babki kupuje

Ogarnelam w miarę tą chate. Podrapana lodówkę zakrylam nowym grafikiem, Tż lampę naprawil, ale kibla juz nie. Ehs no nic, trzeba iść spać bo jutro do roboty, na szczęście na 11 dopiero. A we wtorek wolne, gin, odwiedziny u Mamci
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 00:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.