Kosmetyki naturalne Alverde - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 20:48   #31
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Od niedawna mam okazje potestować niektóre kosmetyki alverde.

Posiadam:

-sypki puder mineralny 01 porcelain- jest naprawde świetny! Wcześniej używałam EDM-ów, ale zdecydowanie wole alverde. Nic a nic nie zapycha, ma świetny skład, jest go całe 10g za jakieś 4 euro.
Dostępne są tylko 2 odcienie (porcelain i ciemniejszy natural), ale jak to minerały dopasowują się i tak do cery i mi porcelain odpowiada jak najbardziej. Moja mama- posiadaczka ciemniejszej- karnacji wybrała natural i również jej odpowiada.

-kamuflaż w kremie 001 sand- podchodziłam do tego odcienia sceptycznie, jak i do samego korektora w kremie. Wpada ciut w róż bardziej, ale okazał się i tak bardzo dobry... Świetnie maskuje cienie pod oczami, ładnie kryje niedoskonałości i jest bardzo kremowy i ma ładny zapach. Starczy na bardzo długo Wystepuje w dwóch odcieniach- 001 sand jak już pisałam ciut wpada w róż, i 002 beige bardziej żółty.

-podkład natural make-up(fluid)- Posaidam odcień 20 golden amber. Fajny zapach, ładne naturalne krycie, nawilża, nie zapycha. Czego chcieć więcej No i ma bardzo higieniczną pompke

-kompakt make-up- czyli taki w sumie puder w kompakcie. Jestem w posiadaniu odcienia 010 light beige. Próbowałam narazie tylko na ręce. Jest dość tłustawy, myśle, że mocno kryjący.. Ma drobinki świecące. Podoba mi się opakowanie- lustereczko, miejsce na gombeczke. Nawet jeżeli mi nie podpasuje zostawie sobie to cud opakowanie do torebki:P

Świetnie, że jest takie miejsce gdzie można się podzielić opiniami o tych wspaniałych i naprawde tanich naturalnych kosmetykach. Na KWC niewiele znalazłam na temat interesującej mnie kolorówki tej marki...
Jestem w tych kosmetykach zakochana! Moim niewątpliwie kolejnym must have jest duo bronzer, ten jaśniejszy
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 16:10   #32
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Muszę ich poszukać. Mieszkam dość blisko granicy Czeskiej, do Niemieckiej też nie jest przesadnie daleko, trzeba oblecieć okoliczne bazarki z chemią z Niemiec albo sprawdzić w Aldim. A jak nie to zrobię sobie wycieczkę. Nie wiem czy w przygranicznych czeskich miasteczkach jest DM, ale w Pradze widziałam
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 16:21   #33
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Od niedawna mam okazje potestować niektóre kosmetyki alverde.

Posiadam:

-sypki puder mineralny 01 porcelain- jest naprawde świetny! Wcześniej używałam EDM-ów, ale zdecydowanie wole alverde. Nic a nic nie zapycha, ma świetny skład, jest go całe 10g za jakieś 4 euro.
Dostępne są tylko 2 odcienie (porcelain i ciemniejszy natural), ale jak to minerały dopasowują się i tak do cery i mi porcelain odpowiada jak najbardziej. Moja mama- posiadaczka ciemniejszej- karnacji wybrała natural i również jej odpowiada.

-kamuflaż w kremie 001 sand- podchodziłam do tego odcienia sceptycznie, jak i do samego korektora w kremie. Wpada ciut w róż bardziej, ale okazał się i tak bardzo dobry... Świetnie maskuje cienie pod oczami, ładnie kryje niedoskonałości i jest bardzo kremowy i ma ładny zapach. Starczy na bardzo długo Wystepuje w dwóch odcieniach- 001 sand jak już pisałam ciut wpada w róż, i 002 beige bardziej żółty.

-podkład natural make-up(fluid)- Posaidam odcień 20 golden amber. Fajny zapach, ładne naturalne krycie, nawilża, nie zapycha. Czego chcieć więcej No i ma bardzo higieniczną pompke

-kompakt make-up- czyli taki w sumie puder w kompakcie. Jestem w posiadaniu odcienia 010 light beige. Próbowałam narazie tylko na ręce. Jest dość tłustawy, myśle, że mocno kryjący.. Ma drobinki świecące. Podoba mi się opakowanie- lustereczko, miejsce na gombeczke. Nawet jeżeli mi nie podpasuje zostawie sobie to cud opakowanie do torebki:P

Świetnie, że jest takie miejsce gdzie można się podzielić opiniami o tych wspaniałych i naprawde tanich naturalnych kosmetykach. Na KWC niewiele znalazłam na temat interesującej mnie kolorówki tej marki...
Jestem w tych kosmetykach zakochana! Moim niewątpliwie kolejnym must have jest duo bronzer, ten jaśniejszy

możesz wkleić fotki ze swoimi zdobyczami co do ich kolorówki to tylko zostaje mi allegro
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 08:07   #34
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
możesz wkleić fotki ze swoimi zdobyczami co do ich kolorówki to tylko zostaje mi allegro
Nie ma problemu, może zaraz porobie. Osobiście najbardziej lubie ten puder mineralny. Do sypkich podkładów, pudrów trzeba nawilżać dobrze twarz na codzień. Moim nawilżaczem nocnym jest krem babydream za całe 5zł i nie mam problemu z przesuszoną skórą.

Jeżeli nie miałby mi kto kupić kosmetyków alverde, które najbardziej mi pasują zamówiłabym na all, bo są świetne. Ale ogólnie pierwsze zamówienie udało mi się zrealizować za pośrednictwem cioci, która ma do tych kosmetyków dostęp. Kolejne zrobie przez koleżanke, która mi je wyśle jak przyjedzie do Pl np. żeby było jak najtaniej z wysyłką również.
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2013-01-01 o 08:10
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 08:32   #35
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

1.Puder mineralny
2. Kamuflaż w kremie
3. Kompakt
4. Fluid
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2081.jpg (67,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2082.jpg (41,8 KB, 43 załadowań)
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 10:54   #36
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

dziękuję za fotki
połasiłabym się na kamuflaż szukam czegoś żółtego na swoje cienie pod oczami
Oj szkoda że nie mam do nich dostępu -kiedyś czaiłam się na puder mineralny na allegro ale nie było mojego koloru
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:00   #37
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Jeżeli chodzi o kamuflaż to bardziej w żółty idzie 002 beige. Ładnie maskuje cienie i trzyma się co najważniejsze. Jest bardzo kremowy.

Z pudrem jest tak, że dopasowuje się do cery, więc poprostu wziełam jasny wiedząc, że dla mojej bladej cery będzie ok.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 10:36   #38
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Dzień dobry


Mam pytanie do fanek alverde: miała któraś z Was odżywkę dwufazową do włosów aloes&hibiskus ?? Konkretnie chodzi mi o sposób jej używania, na opakowaniu po czesku (kupiłam w Pradze) pisze, żeby nałożyć ją na umyte wilgotne włosy i zostawić, natomiast na polskich stronach w opisach piszą, żeby po 5 minutach spłukać. I w końcu nie wiem, czy jest do spłukiwania czy bez ???
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 14:31   #39
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Użyłam sobie dzisiaj trochę olejku z paczuli na końcówki Teraz jestem chodzącą perfumą <3
didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:08   #40
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Mam pytanie do fanek alverde: miała któraś z Was odżywkę dwufazową do włosów aloes&hibiskus ?? Konkretnie chodzi mi o sposób jej używania, na opakowaniu po czesku (kupiłam w Pradze) pisze, żeby nałożyć ją na umyte wilgotne włosy i zostawić, natomiast na polskich stronach w opisach piszą, żeby po 5 minutach spłukać. I w końcu nie wiem, czy jest do spłukiwania czy bez ???
ja mam tę odżywkę i używam jej na wilgotne włosy po umyciu, bez spłukiwania i tak jest na opakowaniu, że użyć po osuszeniu włosów ręcznikiem i układać jak zwykle, przynajmniej tak mi się wydaje, bo moja znajomość języka niemieckiego nie jest na wysokim poziomie
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:06   #41
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
ja mam tę odżywkę i używam jej na wilgotne włosy po umyciu, bez spłukiwania i tak jest na opakowaniu, że użyć po osuszeniu włosów ręcznikiem i układać jak zwykle, przynajmniej tak mi się wydaje, bo moja znajomość języka niemieckiego nie jest na wysokim poziomie
I dobrze robisz, na stronie DM pisze tak:
Przed użyciem wstrząsnąć,po myciu spryskać wilgotne włosy i ułożyć wedle uznania. Nie spłukiwać i nie pryskać w oczy!
pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

W ogóle mi się powoli kosmetyki do włosów kończą, więc będę niebawem "testować " alverde maski i odzywki do włosów. bo powiem szczeże że dwa razy tylko od nich do włosów rzeczy mialam i to byly szampony- zle wspominam niestety ale odzywkę mam na końcówki i jest OK. Także jakby co dam wam znać co i jak.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 22:02   #42
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
ja mam tę odżywkę i używam jej na wilgotne włosy po umyciu, bez spłukiwania i tak jest na opakowaniu, że użyć po osuszeniu włosów ręcznikiem i układać jak zwykle, przynajmniej tak mi się wydaje, bo moja znajomość języka niemieckiego nie jest na wysokim poziomie
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
I dobrze robisz, na stronie DM pisze tak:
Przed użyciem wstrząsnąć,po myciu spryskać wilgotne włosy i ułożyć wedle uznania. Nie spłukiwać i nie pryskać w oczy!
pozdrawiam

Dziękuję Wam, kochane
Też tak zrozumiałam napis na czeskiej naklejce...ale mój czeski raczej do najlepszych nie należy oryginalnego niemieckiego tekstu z nalepki nawet nie próbowałam tłumaczyć, bo to już dla mnie więcej niż czarna magia, więc wolałam zasięgnąć porady.

A jak z jej skutecznością ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:13   #43
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam, kochane
Też tak zrozumiałam napis na czeskiej naklejce...ale mój czeski raczej do najlepszych nie należy oryginalnego niemieckiego tekstu z nalepki nawet nie próbowałam tłumaczyć, bo to już dla mnie więcej niż czarna magia, więc wolałam zasięgnąć porady.

A jak z jej skutecznością ??
Racja Dobrze sie czasem poradzić.
Ze skutecznością nie wiem ale na pewno ma dobry skład i nie ma (jak większość takich odzywek) w sklacie Alkocholu DEnat. ktory wysusza mega więc Powinna być OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 11:00   #44
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Racja Dobrze sie czasem poradzić.
Ze skutecznością nie wiem ale na pewno ma dobry skład i nie ma (jak większość takich odzywek) w sklacie Alkocholu DEnat. ktory wysusza mega więc Powinna być OK

Właśnie ze względu na skład ją zakupiłam. Do tej pory nie miałam nic z Alverde...tylko z rossmannowej Alterry. Opinii na KWC brak..więc trzeba mi będzie przetestować na własnej skórze

A jakie są maski i odżywki do włosów Alverde?? bo też zastanawiam się nad zrobieniem takowych zakupów... ale ze względu na dostęp muszą to być zakupy hurtowe a nie chcę w ciemno brać 5 masek, które okażą się wtopą.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 11:08   #45
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Właśnie ze względu na skład ją zakupiłam. Do tej pory nie miałam nic z Alverde...tylko z rossmannowej Alterry. Opinii na KWC brak..więc trzeba mi będzie przetestować na własnej skórze

A jakie są maski i odżywki do włosów Alverde?? bo też zastanawiam się nad zrobieniem takowych zakupów... ale ze względu na dostęp muszą to być zakupy hurtowe a nie chcę w ciemno brać 5 masek, które okażą się wtopą.
tzn skład fajny , zapach super mają.. ale co do działania to nie wiem ale ja chce przetestować tą maskę i odżywkę. mam juz to serum na koncowki dlatego do tego dobiorę też odbudowującą maskę i odżywke

http://www.dm.de/cms/servlet/segment...heabutter.html

http://www.dm.de/cms/servlet/segment...e-avocado.html

cenowo nie są złe maska 3,50 a odzywka 2,20 chyba.. ;]
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 11:14   #46
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
tzn skład fajny , zapach super mają.. ale co do działania to nie wiem ale ja chce przetestować tą maskę i odżywkę. mam juz to serum na koncowki dlatego do tego dobiorę też odbudowującą maskę i odżywke

http://www.dm.de/cms/servlet/segment...heabutter.html

http://www.dm.de/cms/servlet/segment...e-avocado.html

cenowo nie są złe maska 3,50 a odzywka 2,20 chyba.. ;]


Też mam to serum na końcówki - na razie czeka aż obetnę włosy, bo na połamane końcówki szkoda darów natury Mam też olejek arganowo-0migdałowy, ale też jeszcze nie używany...
W sumie odżywka i maska Alterra są u nas hitem...więc te z Alverde, jako dośc podobne, też powinny być niezłe
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 20:27   #47
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Właśnie ze względu na skład ją zakupiłam. Do tej pory nie miałam nic z Alverde...tylko z rossmannowej Alterry. Opinii na KWC brak..więc trzeba mi będzie przetestować na własnej skórze

A jakie są maski i odżywki do włosów Alverde?? bo też zastanawiam się nad zrobieniem takowych zakupów... ale ze względu na dostęp muszą to być zakupy hurtowe a nie chcę w ciemno brać 5 masek, które okażą się wtopą.
Jak narazie mam pozytywne wrażenia co do tej w spray'u, ale tak na prawdę zbyt krótko jej używam, żeby zauważyć efekt. Mam jeszcze tę odżywkę z avokado i tą z amarantem i jak dla mnie to działają podobnie jak ta z Alterry rossmanowskiej z granatem i aloesem
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:07   #48
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Jeśli chodzi o włosy, jestem bardzo zadowolona z odżywki Awokado&Winogrona (Repair-Spülung Traube Avocado), ujarzmia przyzwoicie moje kręcące się włosy (z dziwnej, suchej szopy wydobywała jakiśtam skręt). Dobry jest również szampon Ultra Sensitiv Shampoo, kupiłam go gdy miałam przesuszoną i swędzącą skórę głowy. Jest delikatny, nieinwazyjny. Najbardziej chyba jednak jestem zadowolona z kuracji nabłyszczającej Glanz-Haarkur Zitronenblüte Aprikose, która wcale nie jest aż tak niewydajna jak mogłaby wskazywać pojemność. Jest baaardzo gęsta i pięknie pachnie. Nie widzialam nigdzie maski z awokado (wersja w tubce i słoiczku? to chyba 2 różne produkty, ich nazwy: Repair-Haarmaske Traube Avocado [tubka] i Repair-Haarbutter Avocado Sheabutter [słoik] ), a chętnie bym ich spróbowała
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 00:07   #49
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Jak narazie mam pozytywne wrażenia co do tej w spray'u, ale tak na prawdę zbyt krótko jej używam, żeby zauważyć efekt. Mam jeszcze tę odżywkę z avokado i tą z amarantem i jak dla mnie to działają podobnie jak ta z Alterry rossmanowskiej z granatem i aloesem
U Mnie spray czeka jak włoski odrosną - dzisiaj obciełam na bardzo krótko, bo i tak żadna odżywka nie dałaby rady uratowac popalonych blondków Także odżywki i maski na razie w sferze planów...bądź zapasów na za pół roku

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o włosy, jestem bardzo zadowolona z odżywki Awokado&Winogrona (Repair-Spülung Traube Avocado), ujarzmia przyzwoicie moje kręcące się włosy (z dziwnej, suchej szopy wydobywała jakiśtam skręt). Dobry jest również szampon Ultra Sensitiv Shampoo, kupiłam go gdy miałam przesuszoną i swędzącą skórę głowy. Jest delikatny, nieinwazyjny. Najbardziej chyba jednak jestem zadowolona z kuracji nabłyszczającej Glanz-Haarkur Zitronenblüte Aprikose, która wcale nie jest aż tak niewydajna jak mogłaby wskazywać pojemność. Jest baaardzo gęsta i pięknie pachnie. Nie widzialam nigdzie maski z awokado (wersja w tubce i słoiczku? to chyba 2 różne produkty, ich nazwy: Repair-Haarmaske Traube Avocado [tubka] i Repair-Haarbutter Avocado Sheabutter [słoik] ), a chętnie bym ich spróbowała
Ta kuracja nałyszczająca wydaje się być tym, czego mi trzeba!! Pomarzę o niej... moje matowe, krótkie i liche włosięta by takiej chciały
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 17:33   #50
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Moje ostatnie małe Alverdowe szaleństwo

http://box-with-colours.blogspot.com...-zakupowe.html
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:52   #51
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Moje ostatnie małe Alverdowe szaleństwo

http://box-with-colours.blogspot.com...-zakupowe.html
faktycznie,szaleństwo.. z tych produktów mam jeden olej z różą i używałam tego czerwonego i brązowego szamponu kiedyś..
a ja niedawno zakupiłam z promocji tusz do rzęs z alverde.."perfekt definition" brązowy, prawie wcale go nie widać..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alverde-Mascara.jpg (21,3 KB, 4 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 19:10   #52
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Hej, miałam i mam okazje korzystać z kosmetyków Alverde ale dla mnie one po prostu nie powalają, do tej pory byłam zadowolona tylko z żelu pod prysznic i żelu do mycia twarzy do cery tradzikowej, taki czerwono biały z glinką - dobrze mył, twarz, nie wysuszał ale żeby poprawiać jakoś stan skóry też tego nie robił.
Krem do twarzy z nagietkiem - kompletny niewypał, jest na alkoholu jak każdne te naturalne kosmetyki ale szczypał w twarz, nie nawilżał wcale, ponieważ odrazu się wchłaniał, aż za bardzo. Do tego śmierdział
Szampony - ja nie moge ich używać za długo, ponieważ odrazu mam łupież próbowałam chyba każdy rodzaj (no moze oprócz tej ostatniej nowości - żółtej serii) najgorszy jest do włosów farbowanych (czerwony) po prostu siano robi jak nie wiem. A cała reszta dla mnie działa tak samo, nie widzę różnicy.
Odżywki - to samo. Do tego strasznie niewydajne.
Balsam do ciała z jaśminem i białą herbatą hmm nic specjlanego, wchłania sie dobrze, lekko nawilża, pachnie lekko jogurtem.
Masło do ciała z grejfrutem (jak dla mnie śmierdzi, ale tylko wąchałam, nie używałam).
Co jeszcze... aha żele do mycia ciała, musze przyznać, że są dobre, szczególnie czerwony z wiśnią i cynamonem czy jakoś tak - pachniał pięknie, pienił się bardzo dobrze, skóra była tak fajnie doczyszczona - bardzo przyjemnie się używało.
Z mandarynki - pomarańczowy- jak dla mnie zapach nie do wytrzymania. Ale ogólnie, żele są ok.

Mam zamiar wypróbować teraz z kolorówki - korektor w słoiczku, mam nadzieje, że będę choć troche zadowolona...
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:33   #53
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

barbarka444 ja z tego korektora jestem zadowolona bardziej niż ze wszystkich poprzednich. Świetny pod oczy, bo mega kremowy, nie wysusza. Jakieś niedoskonałosci też nim zakrywam. Warto wypróbować. starczy mi na bardzo długo.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 01:00   #54
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Moje ostatnie małe Alverdowe szaleństwo

http://box-with-colours.blogspot.com...-zakupowe.html

niezłe to szaleństwo

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
faktycznie,szaleństwo.. z tych produktów mam jeden olej z różą i używałam tego czerwonego i brązowego szamponu kiedyś..
a ja niedawno zakupiłam z promocji tusz do rzęs z alverde.."perfekt definition" brązowy, prawie wcale go nie widać..

Też miałam ten tusz, ale w kolorze czarnym... i faktycznie,prawie go nie widać ale dla mnie to wielki minus... liczyłam, że będzie moim nowym makijażowym hitem, a okazał sie klapą.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 05:03   #55
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Moje ostatnie małe Alverdowe szaleństwo

http://box-with-colours.blogspot.com...-zakupowe.html
A w moim dm (a mam w mieście sąsiedzkim 2) nie ma już tego olejku z paczulą.. chyba wycofany już jest, wzięłam z różą, całkiem fajny, ale zapah zasem coś mnie drażni.

Ten tusz w zielonym opakowanku z najprostszą szczoteczką posiadam i ja ) Z tym że jest to jeden z moich ulubionyh tuszy, może mam mało wymaające rzęsy. Jako jedyny mi oczu nie podrażnia (nie testowałam tylko aptecznych
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:15   #56
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
barbarka444 ja z tego korektora jestem zadowolona bardziej niż ze wszystkich poprzednich. Świetny pod oczy, bo mega kremowy, nie wysusza. Jakieś niedoskonałosci też nim zakrywam. Warto wypróbować. starczy mi na bardzo długo.
No ja pod oczy nie potrzebuje, bardziej mi chodziło o niedoskonałości...
Cytat:
Napisane przez pannaporanna Pokaż wiadomość
A w moim dm (a mam w mieście sąsiedzkim 2) nie ma już tego olejku z paczulą.. chyba wycofany już jest, wzięłam z różą, całkiem fajny, ale zapah zasem coś mnie drażni.

Ten tusz w zielonym opakowanku z najprostszą szczoteczką posiadam i ja ) Z tym że jest to jeden z moich ulubionyh tuszy, może mam mało wymaające rzęsy. Jako jedyny mi oczu nie podrażnia (nie testowałam tylko aptecznych
Ten olejek z paczulą (fioletowy?) jest zastąpiony olejkiem z kokosem.
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:39   #57
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
barbarka444 ja z tego korektora jestem zadowolona bardziej niż ze wszystkich poprzednich. Świetny pod oczy, bo mega kremowy, nie wysusza. Jakieś niedoskonałosci też nim zakrywam. Warto wypróbować. starczy mi na bardzo długo.
Używałam tego korektora, ale w wersji zielonej, na zaczerwienienia Ma fajną konsystencję, jest bardzo kremowy (używałam chyba z Kobo, takiego, który był twardy i bardzo widoczny na skórze). Z racji koloru jest trochę problematyczny w użyciu, ale jak się go umiejętnie nałoży to daje dobry efekt.
Gorzej jest z zieloną bazą pod podkład (mała buteleczka z pompką), której używam, ale nie wiem po co, bo efekt jest żaden. Jest zbyt lekka, nie sądzę, żeby cokolwiek wyrównywała.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 20:36   #58
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

barbarka444 to też nim zakrywam, ale głównie lubię go pod oczy za konsystencje.

ridja devojka ja miałam chrapke na ten żółty pod oczy, ale ostetcznie ciesze się z kamuflazu w kremie
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 21:19   #59
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
barbarka444 to też nim zakrywam, ale głównie lubię go pod oczy za konsystencje.

ridja devojka ja miałam chrapke na ten żółty pod oczy, ale ostetcznie ciesze się z kamuflazu w kremie
Ale dobrze zakrywa jak np. takie wielkie czerwone coś wyskoczy? czy mimo nakładania i tak przebija?
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 08:09   #60
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez barbarka444 Pokaż wiadomość
Ale dobrze zakrywa jak np. takie wielkie czerwone coś wyskoczy? czy mimo nakładania i tak przebija?
Nie wiem jak na takie niespodzianki (mówię o zielonym), ale na zaczerwienione poliki czy naczynka popękane, przy skrzydełkach nosa, jest całkiem ok (z tym, że ja miałam trochę trudności z używaniem go; koleżanka lepiej sobie radziła, nakładała go naprawdę duuuużo, zakrywała podkładem no i była jednolita Z tym, że duże ilości szły. A na takie punktowe niespodzianki to chyba lepszy beżowy.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:35:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.