Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 09:33   #481
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez basiao84
margop, jesteś bosska- pokazujesz nam tanie i rewelacyjne sposoby na bycie piękną- pasta cukrowa, tusz w kamieniu... No rewelacja!

Pastę stosowałam już kilkakrotnie, ale w wydaniu z paskami materiału bo tak mi łatwiej, i naprawdę mniej boli niż wosk czy depilator!

I tanie jak woda jest
Ooooo, dzięki za uznanie . Staram się bo prawdę mówiąc żołądek mi się przewraca gdy widzę to zdzierstwo w handlu. Szczególnie w porównaniu z cenami obowiązującymi na zachodzie. My zwyczajnie przepłacamy, szczególnie, że to co oferowane nie jest tego warte. Dotyczy to również ciuchów. Ostatnio przyjechała znajoma z USA i przeglądając jakąś babską gazetę za głowę się złapała gdy zobaczyła ceny właśnie tuszów do rzęs.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 00:09   #482
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez margop
To wygląda na zbyt krótko gotowane. Minimalnie zbyt krótko.... Po pewnym czasie dojdziesz do wprawy Nie padaj duchem. Powodzenia.
ale ja mam paste z allegro. camzakisi-rzekomo najlepsza:/
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:46   #483
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ash
ale ja mam paste z allegro. camzakisi-rzekomo najlepsza:/
Widać jednak nie. Być może mogłabyś ją wykorzystać z paskami materialu ale dla mnie to niepotrzebna babranina. Widzisz, trzeba było sobie samej zrobić. Przynajmniej byś zaoszczędziła i mogła ją teraz zmodyfikować. Może tą też można podgotować? Jest na niej coś o składzie?
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:57   #484
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ash, a może za długo to wyrabiasz. Spróbuj to wcześniej do ciała przyklejać.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:57   #485
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

na allegro pisza ze mozna stosowac ja na zimno oraz podgrzewac.tez mialam sobie ja tam kupic ale poszlam po rozum do glowy i zajrzalam tutaj
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:27   #486
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

I bardzo dobrze .
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:27   #487
marchefffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 78
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej, mam pytanko. Otóż zamierzam sobie srobiś taką pastę, Ale po jakim czasie włoski odrastają????
marchefffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 22:49   #488
siemalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Słuchajcie! Naiwność ludzka nie zna granic Przeglądając na allegro wszystko do depilacji natknęłam się na aukcję przepisu na pastę cukrową za 2,50 - pomyślałam świetnie przekonam sie wreszcie z czego to się robi. 2,50 nie majątek przysłała mipani skład i bardzo lakoniczny opis. Oczy satanęły mi w słup jak zobaczyłam jakie proste są składniki i dopiero w tym momencie wrzciłam w przeglądarkę hasło pasta cukrowa i tak trafiłam tutaj po przeczytaniu wielu wypowiedzi skorygowałam otrzymany przepis tam było pół szkl. cukru i szkl.wody i pół cytryny. Więc wziełam kubasek cukru jedną cytrynę i wody trochę na oko i co???? i wyszło. Pasta idealna jak dla mnie do okolic bikini niestety za bardzo nie miałam jak poobserwować efektów bo niedawno używałam wosku w rolce (też super tylko te resztki ciężko schodzą) ale pasta sie udała za pierwszym razem a skóra po paście cukrowej wyjątkowo delikatna. Niewielką ilością naprawdę długo da się depilować. Suber wyrywają się te włoski grubsze i dłuższe a te cieniutkie nie długie troszke gorzej ale ogólnie ok.
Pasta nie oblepiała niczego tylko łapała włosy i trach już ich nie było.
DODAM ZE TAKI ŚWIETNY EFEKT ZA PIERWSZYM RAZEM OSIĄGNĘŁAM DOKŁADNIE CZYTAJĄC TO CO TU JUŻ NAPISAŁYŚCIE. POMOCNE BYŁY I TE DOBRE I TE ZŁE DOŚWIADCZENIA. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM.
Fajna zabawa i radocha że sie samemu coś takiego zrobiło
Reszte karmelku w lodówce do następnego razu czeka. Musiałam tylko pilnować żeby mąż mi wszystkiego nie zjadł
Pozdrawiam WAS WSZYSTKIe i panią która sprzedała mi tą pastę za 2,50
W razie czego mogę już podzielić się szczegółowiej swoim doświadczeniem!
Jedno wiem na pewno najważniejszy jest moment wyczucia kiedy trzeba zdjąć z ognia
siemalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 23:45   #489
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Musiałam tylko pilnować żeby mąż mi wszystkiego nie zjadł




no szczegolnie tego z wlosami zdolna jestes ze ci tak wyszlo za pierwszym razem.ale sprzedawanie przepisu to jest dopiero ..a moze ta receptura jest zasrzezona i ktos ma wykupione prawa?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 09:31   #490
siemalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a skąd obie panie sprzedające te przepisy na allegro piszą że jedna zna przepis d znajomej kosmetyczki a druga od koleżanki . Gdyby to był zastrzeżony przepis to na pewno nie był by tak ogólno dostępny w internecie. Ze mnie po prostu straszna gapa że nie poszukałam wcześniej tego przepisu tuta j. tylko zastanawiam się jaki komentarz wystawić tej Pani teraz haha
siemalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 21:38   #491
nataila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ile razy można dogotowywać tą pastę? Bo ja już 3 razy dogotowywałam i ciągle jest miękka po wystygnięciu. Dzisiaj nawet myślałam, że przesadziłam i spaliłam. Ale chyba jednak nie, skoro nawet twarda nie jest.
nataila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 21:48   #492
siemalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

W tej temp.otoczenia trudno aby karmel ztwardniał a spalić łatwo. Ja mysle ze dogotowywać mozna tyle razy ile trzeba ja nie dogotowywałam tylko w trakcie sprawdzania odrobinę karmelu brałam na łyzke i buch do lodówki na moment jeśli jest obawa przegotowania w tym czasie zdejmowałam z ognia i jesli w lodówce po chwilinie zrobi sie kamień to jeszcze na chwilkę na gaz. Jak zaczęło brązowieć stałam i spradzałam czy krople twardnieją juz na skałę właśnie w lodówce.
siemalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 08:47   #493
marchefffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 78
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja wczoraj zrobiłam. Ehhh.....wody dałam mniej niż pół szklanki, cukru troszke więcej. Sok z cytryny wg przepisu, czyli połówka. Gotowałam możę 15 minut, a to ciągle było :wcale nie gęste, wcale nie brązowe, ba nawet słomkowe nie... No to odstawiałam, czekałam: może zgęstnieje?????? Szkoda, że nie przeczytałam wcześniej Twojej, Siemalek wiadomośći. Ale nie ęstniało, więc ja jeszcze raz gotuje, czekam , aż woda sie odparuje.....no, wreszccie nabrało jaikegoś karmelowego kolorku. Ale nadal jest jakieś przezroczyste. TAk ma być??? Na noc wstawiłam do lodówki. Było wtdy takie....troche gste, ale strasznie klejące i lepiące. DZis wyjęłam, to okrutnie twarde. Kied chciałam wyjąć na siłę łyżkę, która tam była, to sie złamała biedaczka.. No ale spróbuje podgrzac suszarką, i wgrzebać troche tej pasty(?). Za jakąś godzinkę opiszę pierwsze wrażenia. Pozdro
marchefffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:46   #494
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Przede wszystkim tego nie trzeba trzymać w lodówce. U mmnie to stoi w słoiczku na półce w kuchni. To się nie zepsuje.
Poza tym to musi być twarde, zupełnie twarde po wystygnięciu.
A co do przepisu. Świat należy do przedsiebiorczych . To jest stary przepis, Arabki takiej pasty używają od wieków.
I jeszcze po raz nie wiem który: Naprawdę nie ma znaczenia z jakiej proporcji: ja robię ze szklanki cukru, pól szklanki wody (może nawet mniej żeby sie szybko ugotowało) i sok z pól cytryny. ten przepis z allegro też może być ale skoro już brudzę rondelek to robię tego taką właśnie porcję i przelewam do słoiczka. Mam na jakiś czas.
Przy gotowaniu trzeba wyczuć moment kiedy się zaczyna robić brązowe. Wtedy uważam, patrzę i jak widzę taki nikły pierwszy dymek to na bank jest dobre. Wyłączam i dla pewności aby nie było zbyt twarde schładzam dno rondelka przez wstawienie do zimnej wody.
A dogotowywać można ile razy się chce. Dużo gorzej jest z taką pastą zbyt długo gotowaną. Wtedy dodanie wody i ponowne gotowanie jest trudniejsze.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:55   #495
marchefffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 78
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ehhh...jakieś totalne beztalencie ze mnie. Ta pasta strasznie się lepi!!! WOgóle nie spełnia swogo przeznaczenia. Pewnie jak zwkle cos sknociłam. Dziś zrobie nową... Nie wiem.... Może się uda
marchefffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:47   #496
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Skoro aż tak się lepi to widocznie jest zbyt krótko gotowana. Prawidłowo zrobiona w ogóle nie pozostaje na skórze. Skóra pozostaje po jej użyciu lepka ale bez śladów pasty. Dopiero po pewnym czasie przyklejania i zrywania małe kawałki pasty zaczynają zostawać na skórze. Świadczy to o jej zużyciu się i wtedy trzeba wziąć kolejną porcję pasty. przy tych upałach jakie nam teraz panują pasta szybciej osiąga taki stan i szybciej ją trzeba wymienić. Ale jedną porcją spokojnie jestem w stanie wydepilować pachy i bikini.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 15:15   #497
nataila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a moja pasta po spędzeniu dwóch dni w lodówce owszem, jest twarda, ale na wierzchu jest strasznie lepka warstwa
nataila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 08:15   #498
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

To chyba ją jednak za krótko gotowalaś. Bo ona powinna być twarda bez lodówki.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:17   #499
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

probuje jutro
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 09:57   #500
kassiczek_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Przeczytałam cały wątek od początku, zrobiłam sobie pastę, wyszła na ale nie depiluje zbyt dokładnie pozostawia pojedyncze włoski.
Konsystencja ok, po ugnieceniu też taka jak być powinna, tylko ta niedokładność.
Nie wiem czy to wina twardego, golonego maszynką włosa?
Proszę o jakąś radę chciałabym być gładziutka.
kassiczek_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:11   #501
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja juz chyba z 6 razy robilam, i tylko raz mi wyszla twarda masa! Tak to jest miekka, moge ja uzywac tak jak normalny cieply wosk, do tego nakladam specialne paski.

Mysle, ze to moze miec cos wspólnego z iloscia cytryny!
I taki miekki, uzywany z plastrami, mnie lepiej depiluje! Ale itak wszystkich sie nie pozbywam!
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:54   #502
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Ja juz chyba z 6 razy robilam, i tylko raz mi wyszla twarda masa! Tak to jest miekka, moge ja uzywac tak jak normalny cieply wosk, do tego nakladam specialne paski.

Mysle, ze to moze miec cos wspólnego z iloscia cytryny!
I taki miekki, uzywany z plastrami, mnie lepiej depiluje! Ale itak wszystkich sie nie pozbywam!
Według mnie nie ma to związku z ilością cytryny. Ja do swojej proporcji dodawałam sok z pół cytryny albo z całej. Nie widzialam różnicy w jakości pasty.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:57   #503
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kassiczek_2
Przeczytałam cały wątek od początku, zrobiłam sobie pastę, wyszła na ale nie depiluje zbyt dokładnie pozostawia pojedyncze włoski.
Konsystencja ok, po ugnieceniu też taka jak być powinna, tylko ta niedokładność.
Nie wiem czy to wina twardego, golonego maszynką włosa?
Proszę o jakąś radę chciałabym być gładziutka.
Tak, to może być przyczyna. Po pewnym czasie włosy się osłabią i będą łatwiej wychodzić. Ale i dziś jeszcze mi się zdarza, że jakiś pojedynczy włosek zostanie i wymga to ponownego przyklejenia pasty w tym samym miejscu. Ogólnie skóra jest bardzo gładziutka po takiej depilacji.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:11   #504
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

margop, a opalenizne, taka naturalna tez Ci "zgarnia" ta pasta?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:37   #505
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja juz probowalam z tym ze doustnie haha na razie mam takie ciagutki za rzadkie chyba wiec czekam i sprobowalam..bardzo dobre lizaki z dziecinstwa mi sie przypomnialy,az szkoda to marnowac na wlosyobym nie wyjadla wszystkiego zanim stwardnieje
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:21   #506
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ash
margop, a opalenizne, taka naturalna tez Ci "zgarnia" ta pasta?
Wiesz, to opalenizny nie "zgarnia" tylko zgarnia taki wysuszony naskórek, który albo już się łuszczy albo gotowy jest do złuszczenia. Więc jeśli jesteś opalona a skóra jest przesuszona to ta pasta ją ściągnie, nie wszystko tylko tą najbardziej suchą warstwę. Dlatego pasta dość łatwo się rozprawia z samoopalaczem. Bo jak kiedyś zauważyłam (teraz już nie używam) samoopalacz bardzo wysusza skórę i powoduje powstawanie na powierzchni skóry takiej jakiejś warstwy, nie wiem jak to powiedzieć, jakby skóra była czymś po wierzchu pomalowana. I pasta to raczej zdejmie. Nie wiem jakie teraz są samoopalacze bo nie używam. Próbowalam jakieś dwa-trzy lata temu i takie są moje wrażenia. Całkiem mi to nie odpowiadało.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:26   #507
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

prosze o rade w spr mojej pasty.kolor ma brazowy ale konsystencja chyba nieodpowiednia,lezala cala noc w lodowce i wciaz jest taka sama.nie rzadka ale ciagnaca.podobno powinna stwardniec na kamien:/co robic dodac cukru?
poza tym moja jest taka jak burtszyn a na zdjeciu w artykule widzialam ze jest raczej matowa bialawo-zoltawa
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:40   #508
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez bess
prosze o rade w spr mojej pasty.kolor ma brazowy ale konsystencja chyba nieodpowiednia,lezala cala noc w lodowce i wciaz jest taka sama.nie rzadka ale ciagnaca.podobno powinna stwardniec na kamien:/co robic dodac cukru?
poza tym moja jest taka jak burtszyn a na zdjeciu w artykule widzialam ze jest raczej matowa bialawo-zoltawa
Po prostu ją za krótko gotowałaś. I nie ma potrzeby trzymania tego w lodówce. A ta matowa białawo-żółtawa jest dopiero po wyrobieniu. Wcześniej jest przezroczysta jak bursztyn. Przeczytaj sobie przynajmniej pierwszy post w tym wątku.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 10:07   #509
Ewa_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dane usunięte przez moderatora - reklama w serwisie wizaż.pl jest płatna

Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2006-07-30 o 10:56
Ewa_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 10:39   #510
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No wlasnie chodzi o to aby nie kupowac
Czy na forum wolno sie reklamowac??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.