Czarnow³ose;) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-03-23, 13:49   #1321
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm czermn z blondem...odwa¿nie.

Ja narazie zrezygnowa³am z czerni.znudzi³a mi sie znowu teraz stosujê czekoladowe odcienie br±zów....ale pewnie znów nieudane farbowanie,albo mój narzeczony sprawi,ze wróce do czerni ... na pewno na swój ¶lub ,ale to za jaki¶ czas hehehe



P.S. WESO£YCH ¦WI¡T WSZYSTKIM U¯YTKOWNICZK¡ I MOKREGO DYNGUSA Oraz CZARNEJ CZERNI NA G£OWIE
ja z czerni nigdy nie zrezygnuje ale dla urozmaicenia lubie dodatki np pasemka w koncu czarna jestem juz 2 lata

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Poka¿ wiadomo¶æ
strippi ¶liczna czern ale te pasemka niepotrzebne, burz± tylko fryzure.
wiesz w czarnych brakowalo mi czegos nie wiedzialam co...zrobilam czarne brwi...dalej nic...karnacja tez ciemna wiec nie wiem co to bylo....
zrobilam pasemka odrazu inaczej

dzis umylam glowe i pasemka blond zrobily sie troszku niebiesko srebrne (2 mycie po farbowaniu na czarno wlosow farba sie splukiwala jeszcze ) wygladaja jeszcze lepiej
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-25, 08:57   #1322
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose;)

No brawo brawo..ja tak by³am kilka lat czarna ale znudzi³o mi siê potem zów jakie¶ pó³ roku i teraz mia³am do¶æ i mam czarno br±zowe
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-25, 10:15   #1323
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka¿ wiadomo¶æ
No brawo brawo..ja tak by³am kilka lat czarna ale znudzi³o mi siê potem zów jakie¶ pó³ roku i teraz mia³am do¶æ i mam czarno br±zowe
kobieta zmienn± jest dlatego d³ugo przy jednym nie zabawi
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-25, 11:38   #1324
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomo¶ci: 28 698
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
a próbowa³a¶ henny, albo chocia¿ szamponów koloryzacyjnych. One nie powinny podra¿niaæ skóry g³owy .
Henny nie próbowa³am i trochê siê bojê bo mam farbowane w³osy farbami chemicznymi i nie wiem co mi wyjdzie...
Z drugiej strony ostatnio mam koszmarne siano na g³owie nie mam pojecia czemu - przeciez tak staram siê dbac o moje k³aczki... i bojê siê, ze henna jeszcze bardzej mi je wysuszy.
Finlora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-25, 15:19   #1325
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka¿ wiadomo¶æ
Henny nie próbowa³am i trochê siê bojê bo mam farbowane w³osy farbami chemicznymi i nie wiem co mi wyjdzie...
Z drugiej strony ostatnio mam koszmarne siano na g³owie nie mam pojecia czemu - przeciez tak staram siê dbac o moje k³aczki... i bojê siê, ze henna jeszcze bardzej mi je wysuszy.
Ja mia³am te¿ farbowane chemicznymi farbami i odczeka³am miesi±c i w³a¶nie balsamem venity "czarna czkolada" zafarbowa³am i chwyci³o ³adnie. Tylko trzeba czêsto powtarzaæ farbowanie, bo ekspresowo sie spiera . Ja musia³am co ok. 3 tygodnie.
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-25, 19:00   #1326
karolie
Przyczajenie
 
Avatar karolie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomo¶ci: 11
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do karolie
Dot.: Czarnow³ose;)

ostatnio uzylam farby Garnier
bardzo dobra jest
a szampon i odzywka tylko TRESemme
karolie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-26, 12:30   #1327
brattby
Raczkowanie
 
Avatar brattby
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Czarnow³ose;)

Cze¶æ dziewczyny Mam naturalnie czarne w³osy - wracam w³a¶nie do nich po 5 latach rozja¶niania. Ostatni raz farbowa³am je ponad pó³tora roku temu - zafarbowa³am na czarno i rosn± sobie. Moje w³asne s± ju¿ tak do brody. Niestety to czarne ni¿ej ju¿ do¶æ mocno siê spra³o i w³osy poni¿ej brody s± ja¶niejsze od odrostów. Zastanawia³am siê, czy mo¿e nie u¿yæ jakiego¶ szamponu koloryzuj±cego ¿eby je o¿ywiæ, ale nie bardzo wiem jakiego - mog³yby¶cie co¶ poleciæ? Czy tylko farba wchodzi w grê? Je¶li ju¿ bym farbowa³a to chyba tylko kucyk - to ja¶niejsze.
brattby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 15:33   #1328
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose;)

Kobieta jest zmienna i to bardzo :P Min±³ tydziêñ a ja stwierdzi³am,ze lepiej mi w czarnych i znów jestem czarnula Mo¿e kiedy¶ sobie pasemka zrobiê czerwone tzn tak z 3 ...ju¿ mam wizjê artystyczn±...hehehe :P
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-28, 16:05   #1329
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

No proszê super
jak ju¿ masz wizjê to pewnie nied³ugo bêdziesz je mia³a
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-28, 17:18   #1330
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

ciesze sie ze trafilam na ten watek, bo w³asnie podje³am decyzje o farbowaniu w³osow na czarno=) teraz jestem blondynk± i raczej znajomi mi to odradzali ale ja postanowilam zaryzykowac ;P czarny jest slicznymm kolorkiem i po prostu zwariowa³am na jego punkcie
i takie marzenie o czarnych wloskach ktore za niedlugo sie zi¶ci
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-28, 18:02   #1331
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Poka¿ wiadomo¶æ
ciesze sie ze trafilam na ten watek, bo w³asnie podje³am decyzje o farbowaniu w³osow na czarno=) teraz jestem blondynk± i raczej znajomi mi to odradzali ale ja postanowilam zaryzykowac ;P czarny jest slicznymm kolorkiem i po prostu zwariowa³am na jego punkcie
i takie marzenie o czarnych wloskach ktore za niedlugo sie zi¶ci
tez bylam blondynka :d a teraz juz 2 lata jestem czarnula
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 18:12   #1332
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Poka¿ wiadomo¶æ
ciesze sie ze trafilam na ten watek, bo w³asnie podje³am decyzje o farbowaniu w³osow na czarno=) teraz jestem blondynk± i raczej znajomi mi to odradzali ale ja postanowilam zaryzykowac ;P czarny jest slicznymm kolorkiem i po prostu zwariowa³am na jego punkcie
i takie marzenie o czarnych wloskach ktore za niedlugo sie zi¶ci
sprobuj najpierw zmywalna farba, a jak bedziesz sie dobrze czula w czerni, popraw trwala farba

taka rada od serca, bo watki "juz nie chce miec czarnych wlosow, chce znow miec blond" wyrastaja jak grzyby po deszczu
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-28, 18:21   #1333
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Truskawkowawiosna Dzieki za rade mam w³asnie taki zamiar najpierw zrobie sobie szamponetka, a jak bedzie mi sie podobac to zrobie farba balabym sie od razu robic farba, bo jednak mam jasne wlosy i by byla obawa ze bede sie zle czuc w tym kolorze, i co potem..
A tak szamponem zmywalnym zrobie bez zadnych obaw
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-28, 18:44   #1334
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 129
GG do siusan89
Dot.: Czarnow³ose;)

pewnie albo na poczatek pomaluj na czarno ale z gory pusc z 5 pasemek jasnych, zeby nie bylo odrazu za ciemno. zawsze pozniej bedzisz mogla przyciemnic, bo z czrnych juz nie rozjasnisz odrazu, bedziesz miala pomarancz ha ha....
siusan89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-28, 21:04   #1335
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

czy moze mi ktos pomoc?? w³asnei zafarbowa³am w³osy na czarno i wyszed³ mi granatowy z jasnego blondu.. Nie moge na to nawet patrzec, wygladam jak jakis oszolom dodam jeszcze ze do niedzieli musi mi to okropienstwo zniknac.. umie ktos mi pomóc?
prosze
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-28, 21:36   #1336
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Poka¿ wiadomo¶æ
czy moze mi ktos pomoc?? w³asnei zafarbowa³am w³osy na czarno i wyszed³ mi granatowy z jasnego blondu.. Nie moge na to nawet patrzec, wygladam jak jakis oszolom dodam jeszcze ze do niedzieli musi mi to okropienstwo zniknac.. umie ktos mi pomóc?
prosze
niestety blond wlosy mocniej chwytaja kolor
kup jutro w jakis szampon przeciwlupiezowy np. Nizoral, przyspieszy spieranie sie koloru
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-29, 10:20   #1337
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 1 083
Dot.: Czarnow³ose;)

Nie wiem jak wy, ale ja zauwa¿y³am, ¿e czarne w³osy to teraz hit, co druga ma czarne w³osy Gdy 3 lata temu zaczê³am farbowaæ ma³o która dziewczyna mia³a czarne w³osy a teraz a¿ siê ich roi na ulicy a najwa¿niejsze w tym jest to, ¿e tak naprawdê ma³o której dziewczynie czarny kolor w³osów pasuje. Nie chcê nikogo obraziæ ale wiêkszo¶ci blondynkom nie pasuje tzn czarne w³osy+ jasne brwi to mnie odstrasza i czarne w³osy+ostre rysy twarzy to te¿ wygl±da niekorzystnie. A wy co o tym my¶licie?
__________________
,,Stosunek do zwierz±t jest najlepsz±
miar± naszego cz³owieczeñstwa''
malinka18222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-29, 11:58   #1338
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomo¶ci: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem jak wy, ale ja zauwa¿y³am, ¿e czarne w³osy to teraz hit, co druga ma czarne w³osy Gdy 3 lata temu zaczê³am farbowaæ ma³o która dziewczyna mia³a czarne w³osy a teraz a¿ siê ich roi na ulicy a najwa¿niejsze w tym jest to, ¿e tak naprawdê ma³o której dziewczynie czarny kolor w³osów pasuje. Nie chcê nikogo obraziæ ale wiêkszo¶ci blondynkom nie pasuje tzn czarne w³osy+ jasne brwi to mnie odstrasza i czarne w³osy+ostre rysy twarzy to te¿ wygl±da niekorzystnie. A wy co o tym my¶licie?
Te¿ to zauwa¿am od jakiego¶ czasu.
A czy pasuje.. Co¿, jednemu lepiej drugiemu gorzej z czarnymi w³osami, nawet niektórym jasnym blondynkom mo¿e byæ lepiej w czarnych w³osach.
Je¶li chodzi o jasn± oprawê oczu, to od czego jest makija¿?
Ja mam w³a¶nie mimo naturalnie ciemnych w³osów jasn± oprawê oczu i zawsze poprawia³am kredk± i tuszem, ¿eby nie wygl±daæ dziwnie
__________________
Zapuszczam w³osy
Najd³u¿szy punkt: 72 cm.
Bêdzie: ...e, nie bêdzie
Eyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-29, 15:33   #1339
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 129
GG do siusan89
Dot.: Czarnow³ose;)

szampon moze Ci pomoze troche zmyc szybciej kolor ale nie zmyjesz go nigdy do monca to raz a dwa nie do niedzieli. nie wim co chcesz z tym zrobic czy miec czarne czy jakos to zlikridowac? bo jak chcesz miec czarne to kup jeszcze jedna farbe i jeszce raz pomaluj. duzo osob sie przezucilo na czarne farby bo te farby sa zdrowsze, rozjasniacze sa robione na wodzie 12% a te ciemne na 3% albo gora 6% czyli woda ktora leje sie na rane......
siusan89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 16:53   #1340
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: Czarnow³ose;)

hej, mam takie pytanko, od dluzszego czasu farbuje na czarno, chcialam kiedys wrocic do kawy palonej joanny niestety czarne wlosy maja to do siebie ze nic nie chce na nich lapac, no i odradzam czaerwonych pasemek (nie ma nic gorszego potwierdzila mi to fryzjerka, szybko staje sie rudy i na czarnych wlosach zawsze sie spiera), myslalam zeby wrocic do swojego koloru wlosow "prawie czarne" ale mimo ze nikt nie widzi odrostow to ja je widze i mnie cos trafia, mam wrazenie ze po tych wszytskich farbowaniach moje wlosy sa matowe i juz nigdy nie beda jak dawniej. Ostatnimi czasy stwierdzilam ze bede farbowac szamponetkami a nie farba, zrobilam juz tak z 3 moze 4 razy srednio co 2-3 miesiace, tylko ze kolor mi sie nie zmywa, i tak sie zastanawiam czy farbowac farba czy szamponetka na 24 mycia??, uzywam firmy joanna bo w malym stopniu niszczy wlosy, i jeszcze jedno pytanko jesli zostanie mi troche faby moge ja uzyc ponowie? niby jest napisane ze nie wolno no ale juz tak robilam i niby nic mi nie bylo, ale zastanawiam sie jak bardzo szkodze swojej czuprynce
julka610 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-02, 18:13   #1341
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez julka610 Poka¿ wiadomo¶æ
i jeszcze jedno pytanko jesli zostanie mi troche faby moge ja uzyc ponowie? niby jest napisane ze nie wolno no ale juz tak robilam i niby nic mi nie bylo, ale zastanawiam sie jak bardzo szkodze swojej czuprynce
jezeli polaczysz farbe z utleniaczem to taka mieszanka jest pozniej do wyrzucenia, wlosy nie chwyca koloru.

najlepiej rozrobic polowe tubki farby z polowa utleniacza i to nalozyc na odrosty. a za miesiac lub dwa zrobic to samo z reszta skladnikow, ktore pozostaly. wyjdzie ekonomicznie, a efekt bedzie taki sam.

trzeba tylko pamietac aby dobrze zakrecic buteleczke, fiolke z utleniaczem. to samo tyczy sie tubki z farba
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-02, 20:00   #1342
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: Czarnow³ose;)

dzieki no nigdy nie mieszam ale czesc farby jest w saszetce wiec zamknac szczelnie sie jej nie da no i co mniej niszczy wlosy farba czy szamponetka na 24 zmycia??
julka610 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-02, 20:08   #1343
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Hejka,mam pytanko...jestem naturalna ciemna blondynka,ktora od kilku lat jest platynowa...no i chce byc brunetka
Zakupilam farbe Garnier Nutrisse cream w kolorze ciemny braz...i tak sie zastanawiam,czy dobrze pokryje mi wszystkie blond? Czytalam recenzje na temat tej farby i niektore mnie troche zniechecily. Ktora farbe polecacie do wlasnie platynowych blond,zeby wyszedl ladny brazik? sa tu jakies "byle"blondynki?
~Gosienka~ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-03, 08:45   #1344
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 129
GG do siusan89
Dot.: Czarnow³ose;)

pokryje Ci wszystkie jak nie bedziesz robila tego sama i ktos dobrze Ci to zrobi. jedynie za pierwszym farbowanie kolor bedzie Ci sie zplukiwal i bedziesz miala przeswity, dlatego pomaluj raz na ten br±z i po paru myciach jeszcze raz wtedy kolor juz zlapie
siusan89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-03, 15:00   #1345
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomo¶ci: 28 698
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am te¿ farbowane chemicznymi farbami i odczeka³am miesi±c i w³a¶nie balsamem venity "czarna czkolada" zafarbowa³am i chwyci³o ³adnie. Tylko trzeba czêsto powtarzaæ farbowanie, bo ekspresowo sie spiera . Ja musia³am co ok. 3 tygodnie.
Dziêki
Skoro Tobie ³adnie wysz³o i w³osy Ci nie wypad³y to jest szansa, ¿e mi te¿ nie wyemigruj± nagle
Na razie zastanawiam siê jeszcze nad jakim¶ szamponem koloryzuj±cym
Finlora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-04, 10:09   #1346
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Czarnow³ose;)

dziewczyny rossman (widzia³am parê dni temu) ma nowe balsamy koloryzuj±ce z henny do w³osów . Co¶ czujê, ¿e za jaki¶ czas jak mi chemiczny szampon zejdzie to spróbuje . Czarny jest O taki w³a¶nie : http://www.allegro.pl/item334539748_...lowy_krem.html
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-09, 13:14   #1347
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: Czarnow³ose;)

oleczka87 myslisz zze to nie zniszczy wlosow?? bo normalna henna moje strasznie niszczyla
julka610 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-09, 14:02   #1348
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomo¶ci: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czarnow³ose;)

Julka610 - Tobie basma/chna zniszczy³a w³osy? U¿ywa³a¶ zwyk³ej, naturalnej, czy w kremie?
__________________
Zapuszczam w³osy
Najd³u¿szy punkt: 72 cm.
Bêdzie: ...e, nie bêdzie
Eyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-09, 17:23   #1349
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez julka610 Poka¿ wiadomo¶æ
oleczka87 myslisz zze to nie zniszczy wlosow?? bo normalna henna moje strasznie niszczyla
mi moje henna od¿ywi³a, a to by³a henna w balsamie.
A tak w ogóle widzia³am dzisiaj te¿ farby do w³osów z marion bez amoniaku i wody utlenionej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20753
i by³a czarna. Zastanawiam siê na jakiej zasadzie to dzia³a.
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-09, 17:30   #1350
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomo¶ci: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
mi moje henna od¿ywi³a, a to by³a henna w balsamie.
A tak w ogóle widzia³am dzisiaj te¿ farby do w³osów z marion bez amoniaku i wody utlenionej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20753
i by³a czarna. Zastanawiam siê na jakiej zasadzie to dzia³a.
S³ysza³am, ¿e kolor bardzo szybko p³owieje w przypadku tych farb.

Mi te¿ chna nigdy w³osów nie zniszczy³a, ale trzeba pamiêtaæ, ¿e zdrowy wygl±d w³osów jest spowodowany obklejeniem ich przez ten specyfik
__________________
Zapuszczam w³osy
Najd³u¿szy punkt: 72 cm.
Bêdzie: ...e, nie bêdzie
Eyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.