Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 17:30   #1
Dairine
Raczkowanie
 
Avatar Dairine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31

Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!


Witam! Nie wiem czy taki temacik juz byl wiec pokusilam sie o zalozenie Ciekawi mnie ile z Was zaliczylo taka "mila wpadke" i jakie zabezpieczenia Was zawiodly? Jak zmienilo sie Wasze zycie, gdy dowiedzialyscie sie, ze nosicvie w sobie nowe zycie?
Dairine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:44   #2
magdamagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Reutlingen, Niemcy
Wiadomości: 18
GG do magdamagdalena
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

hmm bardzo intymne pytanie
U mnie ciaza to byla niespodzianka. ;o)
Bylismy z moim mezem krotko razem , planowalismy najpierw cos wynajac , lepiej sie poznac , dopiero pozniej pomyslec o kupieniu czegos a na koncu o dzieciach
No ale los chcial inaczej Jestesmy happy Dziecko ma juz prawie 2 lata a my mlodzi Bedziemy i jestesmy fajnymi rodzicami A jak syn dorosnie, my jeszcze mlodzi i piekni Nadrobimy uroki mlodosci Nasz pierworodny to nasz najwiekszy SKARB i duma.
Niedlugo postaramy sie o siostrzyczke lub braciszka juz bardziej planowanego Ale nie cofnelibysmy czasu :P Nie wyobrazam sobie zycia bez mojego Slonka
magdamagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:05   #3
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

hmmm nie wim czy dwa lata po slubie mozna jeszcze mowic o wpadce ale Oli zdecydowanie nie byl planowany.... akurat zaczelam nowa prace itd.... ale od samego poczatku sie ta ciaza cieszylismy.... pracy nie zaluje i wszystko sie jakos ulozylo....
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:00   #4
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

Hah, my z mężem myśleliśmy o ciąży od marca, bo tak nam pasowały terminy zawodowe. W styczniu okazało się jednak, że trochę się pospieszyliśmy Więc w sumie planowaliśmy, ale później, a wpadka okazała się szczęśliwa
karamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:23   #5
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

My nie planowaliśmy jakoś szczególnie. W sierpniu zeszłego roku wzięliśmy ślub. A w okolicach listopada pomyśleliśmy , że może czas zacząć się starać. Po rozmowie nie wracaliśmy do tematu, mąż praca ja praca. A w styczniu okazało się, że maleństwo w drodze. Panie w aptece powiedziały mojemu mężowi, że nie często zdarza im się widzieć osoby z uśmiechem przychodzące po drugi test, żeby potwierdzić dwie kreseczki.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:54   #6
Dairine
Raczkowanie
 
Avatar Dairine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

Fajnie, ze jednak pomimo tego, iz nie planowalyscie, to jestescie szczescliwe z ta "Wpadka" ^^
Dairine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:25   #7
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

My tez nie planowaliśmy. Też braliśmy ślub w sierpniu 2008 r., ale ponieważ mąż jeszcze studiuje, chcieliśmy poczekać z dzidziusiem rok-dwa lata. Ja chciałam też nacieszyc się małżeństwem - bardzo długo czekałam na mojego kochanego małża. Poza tym lekarze sugerowali zespół policystycznych jajników, a wiec leczenie, trudne zajście w ciążę. Więc nie przejmowaliśmy się tak strasznie bardzo antykoncepcją. A na początku grudnia okazało się, ze będziemy mieć dziecko! Nie powiem, byłam w niezłym szoku, no i co tu kryć - strachu - jak sobie z tym wszystkim poradzimy? Ale teraz z każdym miesiącem kocham moje Maleństwo bardziej i nie mogę się go doczekać, choć nie powiem, zebym się nie bała tej całkowitej zmiany życia (mniej czasu dla siebie nawzajem itp.). A mąż od początku cieszył sie jak wariatuńcio.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 09:35   #8
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

oj jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze.

Na początku to sie nie chce bo za wczesnie, a jak juz przyjdzie odpowiedni (powiedzmy ze odpowiedni bo zawsze bedzie niepewnosc ) to jest trudno o dzidziusia. Włąśnie mija rok jak sie staramy. Jak sobie pomysle ze moglismy zaliczyc wpadke kilka lat wczesniej to załuje ze tak sie nie stało
Mam nadzieje ze przyjdzie czas i dla nas. Póki co takie staranka bez ograniczen tez są przyjemne
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 09:43   #9
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

Gooha3, powodzenia w staraniach! Oby i dla was czas nadszedł wkrótce
karamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 09:50   #10
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
oj jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze.

Na początku to sie nie chce bo za wczesnie, a jak juz przyjdzie odpowiedni (powiedzmy ze odpowiedni bo zawsze bedzie niepewnosc ) to jest trudno o dzidziusia. Włąśnie mija rok jak sie staramy. Jak sobie pomysle ze moglismy zaliczyc wpadke kilka lat wczesniej to załuje ze tak sie nie stało
Mam nadzieje ze przyjdzie czas i dla nas. Póki co takie staranka bez ograniczen tez są przyjemne
Trzymam kciuki! Na pewno się uda!
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:49   #11
Dairine
Raczkowanie
 
Avatar Dairine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

gooha3 moze niedl bedziesz kolejna "szczesliwa wpadka" obdarzona Ja niecierpliwie czekam wtorku
Dairine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 05:33   #12
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

Moja ciąża też była wpadką, urodziłam w wieku 21 lat, teraz bardzo się cieszę , że tak się stało , bo gdybym miała się decydować , to nie wiem jak by to wyglądało.Na drugą ciążę długo się nie mogłam zdecydować , może i tak miało być , bo trochę mi się życie póżniej skomplikowało.Ale teraz już jest dobrze i od kilku miesięcy próbuję zajść w ciążę i na razie niestety nie udało się. Może to skutek brania tabletek antykoncepcyjnych przez wiele lat? Chciałabym być już znowu w ciąży , a jak się okazuje to nie takie proste.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:13   #13
Martacin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MTK
Wiadomości: 209
Smile Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

X

Edytowane przez Martacin
Czas edycji: 2014-01-30 o 07:16
Martacin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 09:55   #14
natalkaNN2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

heh... Mój synuś ma już 8 miesięcy, a urodziłam go mając lat 20 Na początku załamanie ale teraz świata poza nim nie widzę I nie wyobrażam sobie życia bez niego. Tak więc mimo młodego wieku można być dobrą mamą i mimo "wpadki" kochać swój skarb najbardziej na świecie
natalkaNN2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 10:14   #15
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

u nas też wpadka, ale tak sie zastanawiam, czy to dobre słowo, gdy dwoje ludzi sie kocha i wie, że ze sobą będą. po prostu nie planowaliśmy, ale było to najlepsze, co mnie w życiu spotkało. córcia zmieniła moje nastawienie do świata o 180 stopni i jest największym bogactwem, jakie mam. też można powiedzieć, że to nie był idealny moment, w młodym wieku, świeżo po przeprowadzce do innego miasta, z ogromnymi planami zawodowymi,jeszcze w trakcie studiów, ale jak sie okazało, wszystkie ambicje można zrealizować i wszystkie cele w życiu osiągnąć, tylko pomaga cierpliwość. ja po prostu troszke później rozwinęłam swoje skrzydła zawodowo, ale to było opóźnienie może dwuletnie.. teraz, jak patrze na moje koleżanki, które starają sie zajść w ciąże wszelkimi sposobami, bo im zegar tyka, a w dodatku im to nie wychodzi, mają na koncie dwukrotne poronienia itd, to mam ogromną satysfakcję , że nie tylko nie mam takiego problemu, ale o tyle lat dłużej mam swojego skarba i moge cieszyć sie jej uśmiechem. a przypominam sobie ich "antydzieciaczkowy- biznesowy" stosunek i miny współczucia na wieść o mojej radosnej nowinie jakby to było wczoraj...
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:34   #16
edittha
Przyczajenie
 
Avatar edittha
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 13
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

Ja z moim mężem jestem po ślubie we wrześniu będzie 2lata. Nie planowaliśmy narazie dziecka, chcieliśmy poczekać aż skończę studia a 2 tygodnie temu dowiedzieliśmy się że będziemy mieć dziecko (teraz jest to 7 tydzień ciąży) bardzo się boję tej odpowiedzialności, tego że gdy urodzę w grudniu to w styczniu sesja a w czerwcu kolejna sesja i obrona magisterska, ale teraz również martwię się o to żeby dziecko tylko było zdrowe bo jak narazie lekarze mówili, że trzeba czekać bo wszystko jest zamałe żeby stwierdzić czy się prawidłowo rozwija. Choć jest to dziecko nie planowane to już z mężem je bardzo kochamy ale strach jest ogromny!
edittha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 17:06   #17
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

Ja zaliczyłam wpadkę która miała 4 lata :P
Zaczełam sie spotykać z facetem który mieszkał z 4 letnią dziewczynką, jesteśmy razem do dzisiaj, a dla małej jestem już "mamusią".
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:26   #18
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Szczęśliwa Wpadka czyli Nie Planowałam A Kocham!

a ja mając 21 lat dowiedziałam się o ciąży,nie planowaliśmy jeszcze,ale byłam bardzo szczęśliwa,a miesiąc później moje szczęście minęło,poroniłam...
żałuję ,że stosowałam antykoncepcje wcześniej,może przez te tabletki tak się stało...
teraz staranka trwają ponad rok i nic...
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.