dużo starszy mężczyzna .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-27, 09:41   #1
Promyk1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7

dużo starszy mężczyzna ....


cze sc chcialabym podzielic sie z wami pokrotce moja historia.. otoz... jakis czas temu poznalam przez internet mezczyzne( tu pozowle sobie ominac cala historie bo vym was zanudzila) jakby nie bylo sciagnal mnie z zagranicy zamieszkalismy razem - jest super. jest starszy ode mnie o 18 lat - ja mam 26...
Poznac w zasadzie pojechalismy sie do Grecji -7dniowe wakacje. bylo bosko.. patrzyl na mnie z pozadaniem , dotykal calowal pieścil.. kiedy pokazalm sie w bieliznie - mowil jestes cudowna... tlumaczyl ze nigdy z nikim nie czul sie tak swobodnie w lozku, ze to odbicie tego co czujemy...
wrocilismy z wakacji i...?
wszystko sie zmienilo. prowdzi wielka firme wiec ma naprawde duzo na glowie- zrobil sie malomowny jest ciagle zamyslony, seks jest tylko kiedy sie o to doprosze a czulosci, dotyku pieszczot nie ma wcale...

tlumaczylam mu ze nie czuje sie przy nim kobieta, ze nie czuje sie pożądana... mowi ze nie mam powodow... ale jak to nie mam...

tu wszelkie podejrzenia ze mnie zdradza itd ospadaja- tego jestem pewna ana 100% ze to nie w tym rzecz..

rozmawialismy ostatnio otwarcie i mowi ze z racji wieku kwestie seksu postrzega inaczej.. ze nie to jest najwazniejsze itd...

ale powiedzcie mmi.. jak to mozliwe zeby faceta nie pociagalo piekne mlode cialo....? (wiem jestem nieskromna ale chce zebyscie wiedzieli dokladnie jaka jest sytuacja...)

moze ktos z was jest w podobnym zwiazku..?

wiecie..wczoraj np siedzielismy caly wieczor przed tv... zamist rozpalic kominek polozyc sie na podlodze i np calowac namietnie, przytulac glaskac...rozumiecie o co mi chodzi ? nie ma tego ognia, polotu ....
Promyk1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 09:48   #2
Sprytna Madzia
Raczkowanie
 
Avatar Sprytna Madzia
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 38
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Starszy mężczyzna inaczej podchodzi do kwestii seksu. Jest bardziej dojrzały i czuły. Pokaz mu ze też taka jesteś. Nic na siłę. Nie traktuj tego też jako próbę.
Sprytna Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 10:56   #3
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Poznawaliście się przez internet i tydzień na wakacjach, czyli właściwie się nie poznaliście. Pewnie tak naprawdę dopiero teraz widzisz z jakim człowiekiem się związałaś. A wiek z pewnością zmienia podejście do wielu rzeczy, do seksu również. Jesteście na innych etapach życia, może okazać się to różnicą nie do przeskoczenia.
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 11:05   #4
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Może jest tak jak piszesz, dużo pracy, stres i facet jest po prostu fizycznie zmęczony. Może to ty będziesz musiała przejąć inicjatywę, spróbuj facetowi zorganizować wolny dzień ( może jeden na dwa tygodnie ) zabaw się w gejszę ( zorganizuj i wykąp swojego mężczyznę niech głowa uwolni mu się od pracy i stresu a zacznie myśleć tym co ma na dole ( brutalne ale prawdziwe, musi zacząć myśleć o seksie właśnie tam na dole a głowa dołączy potem).
Nie czekaj na inicjatywę faceta, bo jak ma bilans roczny w głowie albo wykres sprzedaży to niema w niej miejsca na romantyzm i uniesienia.
To na tyle, napisz jak ci poszło.
Pa.
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 12:22   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Koleś ma 44 lata więc jest w kwiecie wieku, u facetów w żadnym wieku nie zmienia się podejście do seksu bo lubią seks i mogliby go uprawiać do grobowej deski z viagrą czy bez.

Dla mnie sprawa jest dziwna i albo rozmowa/psycholog/seksuolog albo do widzenia.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 14:12   #6
wolny lopes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 92
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

u facetów w żadnym wieku nie zmienia się podejście do seksu bo lubią seks i mogliby go uprawiać do grobowej deski z viagrą czy bez.

nie potwierdzam.
facet.
wolny lopes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 06:14   #7
Promyk1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

dzieki za te ..przemyslane odpowiedzi - te "od serca" kocha mnie niesamowicie to wiem na pewno - gdyby bylo inaczej facet w jwgo "pozycji" powiedzialby jak sie cos wiecznie nie podoba to zegnam... a on kiedy ja placze i mowie mu przykre rzeczy ktorych wcale nie chce tylko czasem dzieje sie to juz z bezsilnosci , placze razem ze mna... jest bardzo wrazliwy , mowi ze lubi sie ze mna kochac, ze jest to dla niego przyjemne ze nie widzi problemu. proponowalam wizyte u seksuologa- mowi ze nie widzi takiego problemu zeby z nim isc do lekarza... zanalazlam tez jakis czas temu w szafce w kuchni tabletki na potencje... wierze wiec a przynajmniej sie staram ze to rzeczywiscie natlok obowiazkow i zawqlona glowa są powodem... z drugiej jednak striny nie raz mowilam mu ze moze ze mna w lozku odreagowac wszytkie stresy,ze tez po to jestem dla niego - mowil ze wie... i na tym koniec... uwielbiam go .. kocham jego cialo jego dotyk , uwielbiam patrzec na jego twarz pelna rozkoszy kiedy juz siekochamy , kocham jego glos kiedy mu dobrze... Boże... co ja mam robić?...

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez wolny lopes Pokaż wiadomość
u facetów w żadnym wieku nie zmienia się podejście do seksu bo lubią seks i mogliby go uprawiać do grobowej deski z viagrą czy bez.

nie potwierdzam.
facet.
nie potwierdzasz? napisz prosze coś wiecej... jak to jest od strony mezczyzny...?pomoż jakos mi zrozumiec
Promyk1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 08:06   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Chyba żartujesz Przecież to oczywiste: wakacje, luz, dostał co chciał, teraz wrócił do rutynowych zajęć, a ty jesteś dla niego jak ładny dodatek
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:53   #9
wolny lopes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 92
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

"wierze wiec a przynajmniej sie staram ze to rzeczywiscie natlok obowiazkow i zawqlona glowa są powodem... "
W tym wieku ten "natłok" jest elementem stałym.
Stres,zmęczenie,naturalny spadek testosteronu i...
mamy sytuację wręcz podręcznikową.
Twoje potrzeby będą jeszcze rosły a Jego...
cóż-są tabletki,podawanie testosteronu ale moim zdaniem
to rozwiązania chwilowe.
Czy miłość będzie lekarstwem?
Nie wiem.
wolny lopes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:54   #10
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Facet jak każdy żywy organizm jest składanką wielu czynników.
Może twój 44 latek nigdy nie miał wielkich potrzeb seksualnych bo ma niski poziom hormonów a przy długotrwałym wysiłku psychicznym i stresie nastąpiło obniżenie libido i jeden stosunek seksualny na miesiąc w zupełności mu wystarcza do szczęścia. Tylko zmiana trybu życia twojego faceta ( więcej czasu dla was a mniej w pracy ) może pomóc. Dopóki nie rozwiążecie problemów ze stresem to nie ma mowy o odreagowaniu w łóżku. Jeżeli to ty jesteś stroną bardziej aktywną i masz duże potrzeby seksualne to nie możesz popłakiwać i załamywać rąk tylko zacząć sterować waszym związkiem.
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 06:12   #11
Promyk1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

sterować zwiazkiem ale w jaki sposob i w jakim kierunku mam isc, co robic? zdaje sobie z tego sprawe ze nie bedzie szalal tak jak ja- wiem o tym i nie tego oczekuje..ale potrzebuje zainteresowania, czuc, ze lgnie do mnie, ze potrzebuje spedzac ze mna czas, ze teskni, ze uwielbia... rozumiecie...? to bardzo trudne bo gdyby byl zlym, czlowiekiem i bylabym dla nego ozdoba tak jak tu niektorzy sugeruja(co jest bardzo krzywdzace) to nie plakalby kiedy sieklocimy...kocham go i on mnie tez..Boze jak nmam pomoc... co zrobic zeby zaczal sie mna interesowac, zabiegac o mnie, o moj czas...?
Promyk1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 10:39   #12
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Hm, są faceci którzy całują po rączkach, przepuszczają w drzwiach, kupują kwiaty, prezenty, wysyłają sms-y, wydzwaniają i zapewniają, że kochają a maje równolegle ze dwie kochanki na boku albo chodzą do prostytutek. Znam faceta, który w kilkuletnim związku kupił swojej kobiecie ze 2 razy kwiaty, nie dzwoni, nie całuje rączek ( czyli nic specjalnego ) ale jak trzeba to jest zawsze tam gdzie trzeba,
Czasami trudno zgadnąć co jest lepsze dla związku.
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 11:45   #13
AdrianS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Cytat:
Napisane przez ankolmar Pokaż wiadomość
Hm, są faceci którzy całują po rączkach, przepuszczają w drzwiach, kupują kwiaty, prezenty, wysyłają sms-y, wydzwaniają i zapewniają, że kochają a maje równolegle ze dwie kochanki na boku albo chodzą do prostytutek. Znam faceta, który w kilkuletnim związku kupił swojej kobiecie ze 2 razy kwiaty, nie dzwoni, nie całuje rączek ( czyli nic specjalnego ) ale jak trzeba to jest zawsze tam gdzie trzeba,
Czasami trudno zgadnąć co jest lepsze dla związku.
Święta racja, najlepiej wszystkiego po trochu. Nikt nie jest ideałem !
AdrianS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 11:53   #14
63marzena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Myślę, że to naturalne iż facet jak ma dużo na głowie i jest przemęczony to ma mniejszą ochote na seks.
63marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:52   #15
Pejsik
Raczkowanie
 
Avatar Pejsik
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 197
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Cytat:
Napisane przez 63marzena Pokaż wiadomość
Myślę, że to naturalne iż facet jak ma dużo na głowie i jest przemęczony to ma mniejszą ochote na seks.
Dlatego mężczyzna powinien być tylko młodszy - takiego można jeszcze ułożyć a i z seksem problemu nie ma
__________________
"Sodomitą to może być byle żak, mnich, żebrak, chłop czy inny łazęga. O książętach i dostojnikach Kościoła mówimy natomiast, że w sprawach miłości cielesnej wznoszą się ponad zwyczajowe standardy kultywowane przez większość społeczności." - Ja Inkwizytor. Wieże do nieba (Jacek Piekara)
Pejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 07:39   #16
Promyk1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Podnieca mnie niesamowicie ..patrze na niego i czuje cos oblednego dzieje sie z moim cialem... poza tym okropnie go kocham
Promyk1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:14   #17
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Koleś ma 44 lata więc jest w kwiecie wieku, u facetów w żadnym wieku nie zmienia się podejście do seksu bo lubią seks i mogliby go uprawiać do grobowej deski z viagrą czy bez.

Dla mnie sprawa jest dziwna i albo rozmowa/psycholog/seksuolog albo do widzenia.
Nie zgodze sie. Moj maz ma 19 lat wiecej jak ja i kiedys uprawial seks codziennie a teraz dwa razy w tygodniu mu wystarczy takze nie wszyscy tak maja jak piszesz.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 08:29   #18
Promyk1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Czyli..to normalne..pomogliście mi i uspokoiliscie trochę. Nieco bardziej go teraz rozumiem i już nie zastanawiam sie czy to ze mną jest coś nie tak ze go nie pociągam . Pozostaje mi tylko przystosować sie do sytuacji bo bardzo sie kochamy. Dziękuje wam bardzo
Promyk1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 09:24   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Cytat:
Napisane przez ankolmar Pokaż wiadomość
Facet jak każdy żywy organizm jest składanką wielu czynników.
Może twój 44 latek nigdy nie miał wielkich potrzeb seksualnych bo ma niski poziom hormonów a przy długotrwałym wysiłku psychicznym i stresie nastąpiło obniżenie libido i jeden stosunek seksualny na miesiąc w zupełności mu wystarcza do szczęścia. Tylko zmiana trybu życia twojego faceta ( więcej czasu dla was a mniej w pracy ) może pomóc. Dopóki nie rozwiążecie problemów ze stresem to nie ma mowy o odreagowaniu w łóżku. Jeżeli to ty jesteś stroną bardziej aktywną i masz duże potrzeby seksualne to nie możesz popłakiwać i załamywać rąk tylko zacząć sterować waszym związkiem.
A przeczytalas caly post? podczas urlopu miala wysokie libido.

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie. Moj maz ma 19 lat wiecej jak ja i kiedys uprawial seks codziennie a teraz dwa razy w tygodniu mu wystarczy takze nie wszyscy tak maja jak piszesz.
Nie wiem ile masz lat wiec trudno mi się odnieść.
Oprócz wieku na niechec do czestego seksu moze sie zlozyc tez inne czynniki np rutyna, znużenie, nuda w zwiazku, itd- a sa tacy co z zona 1 na miesiac, a na boku codziennie.

Cytat:
Napisane przez Promyk1805 Pokaż wiadomość
Czyli..to normalne..pomogliście mi i uspokoiliscie trochę. Nieco bardziej go teraz rozumiem i już nie zastanawiam sie czy to ze mną jest coś nie tak ze go nie pociągam . Pozostaje mi tylko przystosować sie do sytuacji bo bardzo sie kochamy. Dziękuje wam bardzo
Nie wierze, ze sie uspokoilas, bedzie cie to gryzo nadal i to coraz bardziej.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 09:28   #20
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Paula ja mam 23 niestety stety moj maz pracuje fizycznie dosyc ciezko wiec tez ma wplyw.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 09:37   #21
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Koleś ma 44 lata więc jest w kwiecie wieku, u facetów w żadnym wieku nie zmienia się podejście do seksu bo lubią seks i mogliby go uprawiać do grobowej deski z viagrą czy bez.
Facet 44 letni jest w kwiecie wieku ? Żart. Albo twoje pobożne życzenia
Już po 30tce stopniowo, ale stale spada facetom poziom testosteronu co przekłada się na popęd seksualny i ogólnie, na tzw. życiową witalność (dochodzą też choroby 'typowe' dla wieku, stres, zmęczenie - wiadomo jak jest, tzw. życie dokucza). Im dalej po 30tce, tym jest gorzej pod tym względem. 60cio latek ma ok. 40 % mniej testosteronu jaki miał w wieku 30tu lat. Dlatego wielu facetów w dojrzałym wieku 'dogaduje' się w łóżku z kobietami znacznie młodszymi od siebie, bo z kolei one rozkwit seksualny i szczyt potrzeb w tym 'temacie' mają jeszcze przed sobą. Dlatego jak ktoś słusznie wcześniej zauważył, facet powinien być młodszy, a nie podstarzały na starcie życia kobiety. Z tego są potem zwykle same problemy.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-10-31 o 20:51
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 09:45   #22
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Paula Ty naprawdę myślisz, że wszyscy faceci są tacy sami i w każdym wieku potrzebują codziennie seksu?
I nie widzę związku wysokiego libido podczas urlopu, w dodatku z nowo poznaną dziewczyną, a życiem codziennym. Wybacz, ale na urlopie nawet Ci co kochają się raz na miesiąc potrafią godzinami z łóżka nie wychodzić.
Zgodzę się z Tobą tylko co do jednego - autorce wątku sama wiedza, że tak bywa raczej nie pomoże.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 09:47   #23
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Jeszcze na dodatek seks seksem i ciało ciałem, ale w związku który nie jest oparty tylko na bzykaniu, to potrzeba czegoś więcej niż młode ciało.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 09:52   #24
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Jeszcze na dodatek seks seksem i ciało ciałem, ale w związku który nie jest oparty tylko na bzykaniu, to potrzeba czegoś więcej niż młode ciało.
Właśnie. Mężczyzna to też kurde nie jest jakiś tępy buhaj, któremu wystarczy zamachać cipką przed nosem, żeby kopulował. Zwłaszcza jak już nie jest najmłodszy. Trzeba czegoś więcej.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-10-31 o 09:57
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 10:02   #25
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Jakiś paskudny stereotyp tutaj na wątku krąży zw facet to pukanie każde ładne opakowanie. Otóż nie. W związku tak nie jest.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 10:49   #26
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Inaczej męczy 8-10 godzin fizycznej pracy na przykład na budowie ( wystarczy dobry posiłek, piwo albo wino + plus kilkadziesiąt minut drzemki i facet nawet po 40-stce jest w miarę zregenerowany ) 8 lub więcej godzin w biurze przy komputerze albo w obsłudze klienta i facet jest wykończony ( myślę że kobieta tak samo albo nawet więcej ) a potrzeba o wiele więcej czasu na odpoczynek.
Myślę, że Paulinka może to potwierdzić z własnej obserwacji. Co do uspokojenia nerwów, jest pewien typ ludzi, którzy są bardzo podatni na sugestię otoczenia.
Czytałam kiedyś taką teorię ( może stereotyp ale coś w tym chyba jest ), że " prawdziwy facet " ( ? ) idąc z swoją kobietą na widok ładnej dziewczyny rzuci na nią okiem.
Dyskretnie lub mnie, co o tym sądzicie?
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:41   #27
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Anklomar uwierz mi ze jesli czlowiek pracuje 8h fizycznie a jest w pewnym wieku to pewne rzeczy nie sa do przeskoczenia. Moj np robi w fabryce i schyla sie min 4 tys razy po skrzynki. Ja tam wole dwa x w tygodni a pozadnie a nie co chwile z dodatkiem a bo opada bo on jest zmeczony czy jakies inne sprawy. W takich zwiazkach z roznica naprawde trzeba szukac duzych kompromisow we dwoje.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 13:01   #28
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Paulinka, pisałem o różnicach w zmęczeniu ( czasie jaki jest potrzebny na odpoczynek ) a nie chęci na sex, sorry złe sformułowałem myśl.
Pa.
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 18:34   #29
Dyziax3
Raczkowanie
 
Avatar Dyziax3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 153
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Wiesz, ja byłam dwa lata w związku z facetem starszym o 12 lat... i on też na początku był taki strasznie napalony a z czasem mu przeszło. Po rozmowie, dość trudnej nie ukrywam, okazało się że on chce też oprócz seksu czegoś głebszego, relacji jak z przyjacielem a nie że seks jest podstawą .
__________________
` Aby oszukać kobietę potrzebny był wąż, aby oszukać mężczyznę potrzebna była kobieta. `
Dyziax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 09:30   #30
Promyk1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: dużo starszy mężczyzna ....

Widzicie moi drodzy.. Tym którzy wulgarnie próbują mnie zaszufladkować z głupia lalka która myśli ze wystarczy zamachać ci.. W ogóle nawet nie odpisze bo to nie mój poziom i nie w tych kategoriach tu rozpatrujemy temat. Widzę ze jest kilka osób które są w podobnej sytuacji i dokładnie wiedza o czym mowię bo same to przeszły i tu za ich naprawdę głębokie i cenne wpisy wielkie dziękuje. I wcale nie jest tak kochani ze poczytałam trochę i uffff już mi lepiej sytuacja sie uzdrowiła . Pisząc ze mi pomogliście miałam na myśli to ze zdałam sobie sprawę z tego ze nie jest to nic niezwykłego i żaden odosobniony przypadek - ze to zwyczajne. Ale tu pewnie tez ci którzy maja-doskonale zrozumieli a ci którzy próbuja wszystko sprowadzić do płytkiego myślenia myśle ze są na poziomie dojrzałości mentalnej dziecka.. Nikogo nie obrażając oczywiście. Po prostu zrozumcie ze to nie jest sztuka będąc incognito próbować sprawić komuś przykrość, albo zrobić z niego idiotę.. Myśle ze to tyle w tym temacie .. Wszystkim "w temacie" raz jeszcze dziekuje
Promyk1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-12 05:12:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.