dziwne zachowanie ch³opaka - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-12, 13:31   #1
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Unhappy

dziwne zachowanie ch³opaka


Hej wszystkim,
Chcia³abym poradziæ siê was co mam zrobiæ w takiej oto sytuacji:
Mój ch³opak nieodpowiednio siê do mnie odzywa, np. sytuacja z dzisiaj....Dzwoniê do niego, pytam siê co planuje na dzisiejszy dzieñ, on wymienia ¿e to tamto itd, wiêc pytam a czy dzi¶ siê zobaczymy a on na to ¿e nie chce siê ze mn± widzieæ...g³ównym problemem jest to, ¿e w nastêpnym tygodniu nie bêdziemy siê widzieli wgl bo bêdzie pracowa³ od 15 do 23 wiêc nie ma nawet jak...a teraz ma zwolnienie lekarskie, siedzi w domu i z racji tego ¿e bêdziemy mieli od siebie tydzieñ odpoczynku, to chcia³abym spêdziæ z nim jak najwiêcej czasu....tyle ¿e on nie chce, powiedzia³ ¿e chce pograæ na komputerze(ma20 lat), i to nie pierwsza sytuacja kiedy woli graæ ni¿ widzieæ siê ze mn±...a dzi¶ powiedzia³ mi ¿ebym siê od niego odpie***li³a....zgrywa wielkiego cwaniaka, co mam o tym my¶leæ? Znudzi³am mu siê? jeste¶my razem ponad 2 lata....
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:35   #2
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomo¶ci: 1 982
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

A wcze¶niej te¿ tak siê do Ciebie odnosi³?
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzie³a
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Ksi±¿kowy w±tek
kasica6662 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:37   #3
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Poka¿ wiadomo¶æ
A wcze¶niej te¿ tak siê do Ciebie odnosi³?
w³asnie chodzi o to ze nie.... na poczatku jak to na poczatku wszystko bylo ok cudnie i pieknie a teraz jest tylko gorzej...
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:37   #4
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomo¶ci: 500
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

No w³a¶nie. Bo je¶li nagle sta³ siê taki opryskliwy to mo¿e warto go po prostu zapytaæ dlaczego tak siê do Ciebie odnosi?
significant jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:38   #5
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 332
GG do eeela
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim,
Chcia³abym poradziæ siê was co mam zrobiæ w takiej oto sytuacji:
Mój ch³opak nieodpowiednio siê do mnie odzywa, np. sytuacja z dzisiaj....Dzwoniê do niego, pytam siê co planuje na dzisiejszy dzieñ, on wymienia ¿e to tamto itd, wiêc pytam a czy dzi¶ siê zobaczymy a on na to ¿e nie chce siê ze mn± widzieæ...g³ównym problemem jest to, ¿e w nastêpnym tygodniu nie bêdziemy siê widzieli wgl bo bêdzie pracowa³ od 15 do 23 wiêc nie ma nawet jak...a teraz ma zwolnienie lekarskie, siedzi w domu i z racji tego ¿e bêdziemy mieli od siebie tydzieñ odpoczynku, to chcia³abym spêdziæ z nim jak najwiêcej czasu....tyle ¿e on nie chce, powiedzia³ ¿e chce pograæ na komputerze(ma20 lat), i to nie pierwsza sytuacja kiedy woli graæ ni¿ widzieæ siê ze mn±...a dzi¶ powiedzia³ mi ¿ebym siê od niego odpie***li³a....zgrywa wielkiego cwaniaka, co mam o tym my¶leæ? Znudzi³am mu siê? jeste¶my razem ponad 2 lata....
Gdyby mi facet powiedzia³ ¿ebym siê od niego od☠☠☠☠☠☠☠i³a to bym to zrobi³a na dobre.
Zerwij z bucem, niech zostanie ze swoim komputerem, skoro nie chce Ciê widzieæ.
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:38   #6
S³odkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar S³odkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim,
Chcia³abym poradziæ siê was co mam zrobiæ w takiej oto sytuacji:
Mój ch³opak nieodpowiednio siê do mnie odzywa, np. sytuacja z dzisiaj....Dzwoniê do niego, pytam siê co planuje na dzisiejszy dzieñ, on wymienia ¿e to tamto itd, wiêc pytam a czy dzi¶ siê zobaczymy a on na to ¿e nie chce siê ze mn± widzieæ...g³ównym problemem jest to, ¿e w nastêpnym tygodniu nie bêdziemy siê widzieli wgl bo bêdzie pracowa³ od 15 do 23 wiêc nie ma nawet jak...a teraz ma zwolnienie lekarskie, siedzi w domu i z racji tego ¿e bêdziemy mieli od siebie tydzieñ odpoczynku, to chcia³abym spêdziæ z nim jak najwiêcej czasu....tyle ¿e on nie chce, powiedzia³ ¿e chce pograæ na komputerze(ma20 lat), i to nie pierwsza sytuacja kiedy woli graæ ni¿ widzieæ siê ze mn±...a dzi¶ powiedzia³ mi ¿ebym siê od niego odpie***li³a....zgrywa wielkiego cwaniaka, co mam o tym my¶leæ? Znudzi³am mu siê? jeste¶my razem ponad 2 lata....

Dziwne? Chyba chamskie zachowanie ch³opaka...

Po takim tekscie ju¿ wiêcej bym do niego nie dzwoni³a... I nie wa¿ne czy po roku, dwóch czy piêciu by tak powiedzia³.

Wiem, ¿e Ci przykro ale jak dla mnie nie ma siê tu nad czym zastanawiaæ...
S³odkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:39   #7
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez significant Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie. Bo je¶li nagle sta³ siê taki opryskliwy to mo¿e warto go po prostu zapytaæ dlaczego tak siê do Ciebie odnosi?
pyta³am go tyle razy a odpowied¼ jest ciagle taka sama....mowi ze go wkurzam tyle ze czym? tym ze go kocham i chce sie spotkac? tym ze pytam go o spotkanie z grzecznosci i z teksnoty?
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 13:39   #8
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 332
GG do eeela
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez significant Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie. Bo je¶li nagle sta³ siê taki opryskliwy to mo¿e warto go po prostu zapytaæ dlaczego tak siê do Ciebie odnosi?
Ja bym nie pyta³a. Co takiego musia³aby zrobiæ ¿eby on tak zacz±³ siê do niej odzywaæ. Przecie¿ to prostak i cham jest, nie jest wart ¿adnej dziewczyny.
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:40   #9
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez eeela Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby mi facet powiedzia³ ¿ebym siê od niego od☠☠☠☠☠☠☠i³a to bym to zrobi³a na dobre.
Zerwij z bucem, niech zostanie ze swoim komputerem, skoro nie chce Ciê widzieæ.
tak latwo powiedziec lecz trudniej zrobic....strasznie duzo do niego czuje...
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:41   #10
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 332
GG do eeela
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
tak latwo powiedziec lecz trudniej zrobic....strasznie duzo do niego czuje...
Wiem, ale u¶wiadom sobie, ¿e on nie ma do Ciebie ani odrobiny szacunku. Normalny facet, który kocha, nie odzywa siê tak do swojej dziewczyny.
Mo¿e ma kogo¶?
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:42   #11
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez eeela Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym nie pyta³a. Co takiego musia³aby zrobiæ ¿eby on tak zacz±³ siê do niej odzywaæ. Przecie¿ to prostak i cham jest, nie jest wart ¿adnej dziewczyny.
sama nie wiem o co mu wlasciwie chodzi....jednego dnia jest wszystko ok, nastepnego ma do mnie pretensje chyba o to ze zyje i do niego dzwonie zeby zaproponowac spotkanie....

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez eeela Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ale u¶wiadom sobie, ¿e on nie ma do Ciebie ani odrobiny szacunku. Normalny facet, który kocha, nie odzywa siê tak do swojej dziewczyny.
Mo¿e ma kogo¶?
nie chcialabym....
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:43   #12
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
pyta³am go tyle razy a odpowied¼ jest ciagle taka sama....mowi ze go wkurzam tyle ze czym? tym ze go kocham i chce sie spotkac? tym ze pytam go o spotkanie z grzecznosci i z teksnoty?
Wkurzasz go tym wlasnie, ze pomimo tego, ze on do Ciebie nie ma szacunku, Ty zdajesz sie tego nie widziec i nadal go kochasz tak samo i chcesz sie z nim spotykac. TO go wkurza. Jakbys tupnela noga i powiedziala: 'Ty chamowaty bucu' i trzasnela sluchawka, to moze by sie zastanowil... a tak to i tak wie, ze sobie moze pozwalac, bo za nim jestes.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:43   #13
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim,
Chcia³abym poradziæ siê was co mam zrobiæ w takiej oto sytuacji:
Mój ch³opak nieodpowiednio siê do mnie odzywa, np. sytuacja z dzisiaj....Dzwoniê do niego, pytam siê co planuje na dzisiejszy dzieñ, on wymienia ¿e to tamto itd, wiêc pytam a czy dzi¶ siê zobaczymy a on na to ¿e nie chce siê ze mn± widzieæ...g³ównym problemem jest to, ¿e w nastêpnym tygodniu nie bêdziemy siê widzieli wgl bo bêdzie pracowa³ od 15 do 23 wiêc nie ma nawet jak...a teraz ma zwolnienie lekarskie, siedzi w domu i z racji tego ¿e bêdziemy mieli od siebie tydzieñ odpoczynku, to chcia³abym spêdziæ z nim jak najwiêcej czasu....tyle ¿e on nie chce, powiedzia³ ¿e chce pograæ na komputerze(ma20 lat), i to nie pierwsza sytuacja kiedy woli graæ ni¿ widzieæ siê ze mn±...a dzi¶ powiedzia³ mi ¿ebym siê od niego odpie***li³a....zgrywa wielkiego cwaniaka, co mam o tym my¶leæ? Znudzi³am mu siê? jeste¶my razem ponad 2 lata....
1. Jak czêsto siê widujecie?
2. Czy dajesz mu prawo do tego, aby mia³ swój wolny czas - taki tylko dla niego, przeznaczony na jego sprawy, czy wymagasz, aby widywa³ siê z Tob± zawsze, gdy dysponuje jakimkolwiek czasem wolnym? - przemy¶l to.
3. Pierwszy raz odezwa³ siê do Ciebie przekleñstwem? Czy ju¿ wcze¶niej zdarza³y siê niezbyt przyjemne sytuacje?
4. W jakim tonie odbywa³a siê ta rozmowa, a mo¿e to by³a k³ótnia? Jak do tej pory wygl±da³a komunikacja miêdzy Wami?
5. Jak zareagowa³a¶ na jego s³owa? Co mu powiedzia³a¶?
6. Jak siê spotykacie to co robicie?
7. Dlaczego z nim jeste¶? Pytam o konkretne powody, jakie jego cechy charakteru Ci odpowiadaj±?
8. Co dla siebie wzajemnie robicie?
9. Co s±dz± o Waszym zwi±zku Twoi lub wspólni znajomi?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:46   #14
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomo¶ci: 1 982
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
pyta³am go tyle razy a odpowied¼ jest ciagle taka sama....mowi ze go wkurzam tyle ze czym? tym ze go kocham i chce sie spotkac? tym ze pytam go o spotkanie z grzecznosci i z teksnoty?
Buc i burak. Wiem, ¿e to trudne, ale skoro chce, ¿eby¶ siê od niego odpier... to przestañ siê do niego odzywaæ. Jak sam spróbuje nawi±zaæ kontakt to ok, ale je¶li nie to ju¿ mu nie zale¿y. Je¶li to 1 to porozmawiaæ, niech siê t³umaczy, bo jednak ma z czego...
Chocia¿ ja bym nie chcia³a byæ z kim¶ kto siê tak do mnie odzywa...
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzie³a
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Ksi±¿kowy w±tek
kasica6662 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:47   #15
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
tak latwo powiedziec lecz trudniej zrobic....strasznie duzo do niego czuje...
Ale niekoniecznie on do Ciebie tyle samo. Poza tym kochanie kogo¶ nie oznacza tego, ¿e trzeba z t± osob± spêdzaæ ka¿d± woln± chwilê. Jasne, lepiej czê¶ciej, ni¿ rzadziej, ale bez przesady. Mo¿liwe, ¿e niez³y z niego buc, ale mo¿liwe jest te¿, ¿e doprowadzi³a¶ go do bia³ej gor±czki tym mêczeniem go o spotkanie.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:51   #16
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 155
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Co masz my¶leæ? ¯e to cham. Latasz za nim i on wie, ¿e nawet jak Ciê oleje i bêdzie ¼le traktowa³, to Ty i tak bêdziesz dalej za nim lataæ. Zastanów siê nad tym.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿liwe, ¿e niez³y z niego buc, ale mo¿liwe jest te¿, ¿e doprowadzi³a¶ go do bia³ej gor±czki tym mêczeniem go o spotkanie.
Nawet bardzo mo¿liwe, ¿e ch³opak ma do¶æ jej proszenia siê o spotkania, ale to i tak go nie wybiela w kwestii mówienia do niej, ¿eby siê odpier...
Weronikapr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 13:57   #17
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
1. Jak czêsto siê widujecie?
2. Czy dajesz mu prawo do tego, aby mia³ swój wolny czas - taki tylko dla niego, przeznaczony na jego sprawy, czy wymagasz, aby widywa³ siê z Tob± zawsze, gdy dysponuje jakimkolwiek czasem wolnym? - przemy¶l to.
3. Pierwszy raz odezwa³ siê do Ciebie przekleñstwem? Czy ju¿ wcze¶niej zdarza³y siê niezbyt przyjemne sytuacje?
4. W jakim tonie odbywa³a siê ta rozmowa, a mo¿e to by³a k³ótnia? Jak do tej pory wygl±da³a komunikacja miêdzy Wami?
5. Jak zareagowa³a¶ na jego s³owa? Co mu powiedzia³a¶?
6. Jak siê spotykacie to co robicie?
7. Dlaczego z nim jeste¶? Pytam o konkretne powody, jakie jego cechy charakteru Ci odpowiadaj±?
8. Co dla siebie wzajemnie robicie?
9. Co s±dz± o Waszym zwi±zku Twoi lub wspólni znajomi?
1.Prawie codziennie
2.tak dajê bo widzimy sie dopiero wieczorami godz 19 lub 20 wiec popoludnie ma wolne czasami nawet caly dzien
3. to nie jest pierwszy raz
4.ja bylam wkurzona ze woli gre niz spotkanie ze mna, bo to juz jest denerwujace gdy gra zadowala go bardziej, ale to nie znaczy ze odezwalam sie do niego po chamsku bo tak nie bylo
5.powiedzialam ze tego pozaluje i zeby potem nie plakal za mna
6.rozmawiamy, przytulamy sie, wiadomo jak dziewczyna z chlopakiem, ogladamy filmy spacerujemy
7.jest inny niz reszta, kochany, troskliwy, opiekunczy, wyrozumialy, czuly,romantyczny
8.tak jak w zwiazku czasami trzeba isc na kompromis, pomagamy sobie nawzajem itd
9.slyszalam od kolezanki ze jestesmy fajna para, takie 2 miski, ciagle sie przytulaja i kochaja nawzajem

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Poka¿ wiadomo¶æ
Buc i burak. Wiem, ¿e to trudne, ale skoro chce, ¿eby¶ siê od niego odpier... to przestañ siê do niego odzywaæ. Jak sam spróbuje nawi±zaæ kontakt to ok, ale je¶li nie to ju¿ mu nie zale¿y. Je¶li to 1 to porozmawiaæ, niech siê t³umaczy, bo jednak ma z czego...
Chocia¿ ja bym nie chcia³a byæ z kim¶ kto siê tak do mnie odzywa...
sadze ze gdybym mu powiedziala ze jest burakiem to obrazilby sie na amen...wlasnie problem polega na tym ze jest za duzo samowolki z jego strony...on mysli ze moze mi powiedziec wszystko, a ja i tak bede za nim latala....

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale niekoniecznie on do Ciebie tyle samo. Poza tym kochanie kogo¶ nie oznacza tego, ¿e trzeba z t± osob± spêdzaæ ka¿d± woln± chwilê. Jasne, lepiej czê¶ciej, ni¿ rzadziej, ale bez przesady. Mo¿liwe, ¿e niez³y z niego buc, ale mo¿liwe jest te¿, ¿e doprowadzi³a¶ go do bia³ej gor±czki tym mêczeniem go o spotkanie.
ale ja go nie meczylam, tylko zaproponowalam czy sie zobaczymy, a on od razu ze nie!!! nie mam ochoty! pytam sie co bedziesz robil w takim razie, a oczywiste jest ze bedzie gral....znam to juz doskonale gdy gra jest oh ah i eh a ja ide w odstawke .... on potrafi siedziec i grac caly dzien, zapominajac o tym ze wgl ja istnieje...
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:03   #18
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
1.Prawie codziennie
2.tak dajê bo widzimy sie dopiero wieczorami godz 19 lub 20 wiec popoludnie ma wolne czasami nawet caly dzien
3. to nie jest pierwszy raz
4.ja bylam wkurzona ze woli gre niz spotkanie ze mna, bo to juz jest denerwujace gdy gra zadowala go bardziej, ale to nie znaczy ze odezwalam sie do niego po chamsku bo tak nie bylo
5.powiedzialam ze tego pozaluje i zeby potem nie plakal za mna
6.rozmawiamy, przytulamy sie, wiadomo jak dziewczyna z chlopakiem, ogladamy filmy spacerujemy
7.jest inny niz reszta, kochany, troskliwy, opiekunczy, wyrozumialy, czuly,romantyczny
8.tak jak w zwiazku czasami trzeba isc na kompromis, pomagamy sobie nawzajem itd
9.slyszalam od kolezanki ze jestesmy fajna para, takie 2 miski, ciagle sie przytulaja i kochaja nawzajem
(...)
Twierdz±ca odpowied¼ na pkt. 3 wiele wyja¶nia i w sumie przekre¶la wiele spraw. Skoro nie pierwszy raz siê tak do Ciebie odezwa³ i najwidoczniej to tolerujesz, skoro nadal z nim jeste¶, to w czym niby mo¿na Ci pomóc? I czemu siê dziwisz, ¿e taka sytuacja siê zdarzy³a? Skoro do tej pory nie rozwi±zali¶cie problemu, to bêdzie tylko gorzej.

Generalnie komunikacja u Was le¿y i kwiczy, bo rzucasz jakimi¶ has³ami zamiast po ludzku mu powiedzieæ dlaczego nie powinien siê tak odzywaæ i ¿e to Ciê boli.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:05   #19
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Twierdz±ca odpowied¼ na pkt. 3 wiele wyja¶nia i w sumie przekre¶la wiele spraw. Skoro nie pierwszy raz siê tak do Ciebie odezwa³ i najwidoczniej to tolerujesz, skoro nadal z nim jeste¶, to w czym niby mo¿na Ci pomóc? I czemu siê dziwisz, ¿e taka sytuacja siê zdarzy³a? Skoro do tej pory nie rozwi±zali¶cie problemu, to bêdzie tylko gorzej.

Generalnie komunikacja u Was le¿y i kwiczy, bo rzucasz jakimi¶ has³ami zamiast po ludzku mu powiedzieæ dlaczego nie powinien siê tak odzywaæ i ¿e to Ciê boli.
tyle ze gdybym powiedziala mu wprost co mysle to dobrze by nie bylo
jestem nerwowa i gdy mam powiedziec co mi lezy na sercu to konca nie widac, w gre wchodza ostre slowa....
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:06   #20
Isabello
Raczkowanie
 
Avatar Isabello
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim,
Chcia³abym poradziæ siê was co mam zrobiæ w takiej oto sytuacji:
Mój ch³opak nieodpowiednio siê do mnie odzywa, np. sytuacja z dzisiaj....Dzwoniê do niego, pytam siê co planuje na dzisiejszy dzieñ, on wymienia ¿e to tamto itd, wiêc pytam a czy dzi¶ siê zobaczymy a on na to ¿e nie chce siê ze mn± widzieæ...g³ównym problemem jest to, ¿e w nastêpnym tygodniu nie bêdziemy siê widzieli wgl bo bêdzie pracowa³ od 15 do 23 wiêc nie ma nawet jak...a teraz ma zwolnienie lekarskie, siedzi w domu i z racji tego ¿e bêdziemy mieli od siebie tydzieñ odpoczynku, to chcia³abym spêdziæ z nim jak najwiêcej czasu....tyle ¿e on nie chce, powiedzia³ ¿e chce pograæ na komputerze(ma20 lat), i to nie pierwsza sytuacja kiedy woli graæ ni¿ widzieæ siê ze mn±...a dzi¶ powiedzia³ mi ¿ebym siê od niego odpie***li³a....zgrywa wielkiego cwaniaka, co mam o tym my¶leæ? Znudzi³am mu siê? jeste¶my razem ponad 2 lata....
Co za brak szacunku do CiebiePo takiej odzywce zakoñczy³abym zwi±zek z tym prostakiem.
Isabello jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:13   #21
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Angry Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Isabello Poka¿ wiadomo¶æ
Co za brak szacunku do CiebiePo takiej odzywce zakoñczy³abym zwi±zek z tym prostakiem.
jak narazie wylaczylam telefon i domyslam sie ze gdy bedzie dzwonil do mnie i uslyszy abonent jest niedostepny to padna podejrzenia ze z kims sie spotkalam...mam na mysli jakiegos chlopaka....
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:14   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim,
Chcia³abym poradziæ siê was co mam zrobiæ w takiej oto sytuacji:
Mój ch³opak nieodpowiednio siê do mnie odzywa, np. sytuacja z dzisiaj....Dzwoniê do niego, pytam siê co planuje na dzisiejszy dzieñ, on wymienia ¿e to tamto itd, wiêc pytam a czy dzi¶ siê zobaczymy a on na to ¿e nie chce siê ze mn± widzieæ...g³ównym problemem jest to, ¿e w nastêpnym tygodniu nie bêdziemy siê widzieli wgl bo bêdzie pracowa³ od 15 do 23 wiêc nie ma nawet jak...a teraz ma zwolnienie lekarskie, siedzi w domu i z racji tego ¿e bêdziemy mieli od siebie tydzieñ odpoczynku, to chcia³abym spêdziæ z nim jak najwiêcej czasu....tyle ¿e on nie chce, powiedzia³ ¿e chce pograæ na komputerze(ma20 lat), i to nie pierwsza sytuacja kiedy woli graæ ni¿ widzieæ siê ze mn±...a dzi¶ powiedzia³ mi ¿ebym siê od niego odpie***li³a....zgrywa wielkiego cwaniaka, co mam o tym my¶leæ? Znudzi³am mu siê? jeste¶my razem ponad 2 lata....
wiesz no powiedzenie, ze sie nie chce kogos widziec jest faktycznie troche niemile, to wyglada na maly kryzys miedzy Wami. Ale nie musial az tak mocnych slow uzywac, na codzien tez przeklina?
Tak czy siak, ja bym odradzala pierwsza dzwonic, moze nawet bym odmowila, gdyby on zadzwonil.

Aha to ze to trudne, to my wszystkie dobrze wiemy.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:16
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:16   #23
Isabello
Raczkowanie
 
Avatar Isabello
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
jak narazie wylaczylam telefon i domyslam sie ze gdy bedzie dzwonil do mnie i uslyszy abonent jest niedostepny to padna podejrzenia ze z kims sie spotkalam...mam na mysli jakiegos chlopaka....
To dobrze, ze wy³±czy³a¶ telefon i na razie nie chcesz z nim rozmawiaæ A on niech Ciê nie podejrzewa, tylko zastanowi siê nad sob± i przeprosi za swoje wulgarne odzywki.
Isabello jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:25   #24
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 398
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
jak narazie wylaczylam telefon i domyslam sie ze gdy bedzie dzwonil do mnie i uslyszy abonent jest niedostepny to padna podejrzenia ze z kims sie spotkalam...mam na mysli jakiegos chlopaka....
On by tak pomy¶la³ czy ty chcesz ¿eby tak my¶la³? W ogóle oboje macie problem ze sob±.

A mo¿e mu siê ju¿ "misiowanie" znudzi³o (co by mnie nie zdziwi³o).

Poza tym po co mu mówisz, ¿e tego po¿a³uje skoro i tak nic nie zrobisz i on niczego nie po¿aluje? Pisa³a¶, ¿e to nie pierwsza tego typu odzywka, wiêc hm...jest takie nieeleganckie powiedzenie "nie strasz, nie strasz..."
__________________



Zakrêcona na punkcie zakrêconego w³osa od 22.02.2012
Madia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:26   #25
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Oooooj mo¿e ja jestem zbyt impulsywna...ale po takim tek¶cie, ¿e nie chce siê ze mn± zobaczyæ - to ola³abym go na ca³ej linii - a¿ spokornieje, a jak nie to jego strata . Ja rozumiem - kryzys... chêæ odpoczywania od siebie...ale nie takim tekstem - nie chce mi siê, wolê graæ... no b³agam. To jak siê do siebie zwracamy - ¶wiadczy o podej¶ciu do drugiej osoby i szacunku...szacunku, którego tutaj nie widzê. A po s³owach, które pó¼niej nast±pi³y... jeeeeezu wpad³abym chyba w furiieee! Kochana - Ty chcesz siê zobaczyæ z osob±, która co¶ dla Ciebie znaczy a ON z takim tekstem??? do swojej dziewczyny??? Mo¿e ³atwo siê mówi...ale spójrz na to ca³kiem z boku, wyobra¼ sobie, ¿e To sytuacja Twojej przyjació³ki - co by¶ jej poradzi³a?
Twoja decyzja...ale ja bym zostawi³a szczeniaka....mi³o¶æ mi³o¶ci±...ale po latach zwi±zek opiera siê na zaufaniu, szacunku i wspó³pracy itp.... a brak jednego elementu burzy zwi±zek...
Trzymaj siê... i dobrych decyzji ¿yczê,

PS. Pamiêtaj, ¿e gdzie¶ chowaj± siê fajni faceci, którzy dla ukochanej stan± nawet na rzêsach...zw³aszcza po 2 latach i wiêcej
Tusiaczek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:28   #26
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Isabello Poka¿ wiadomo¶æ
To dobrze, ze wy³±czy³a¶ telefon i na razie nie chcesz z nim rozmawiaæ A on niech Ciê nie podejrzewa, tylko zastanowi siê nad sob± i przeprosi za swoje wulgarne odzywki.
kochana Isabello, problem polega glownie na tym ze on mysli ze moze powiedziec mi doslownie wszystko a ja i tak cala w skowronkach podejde do niego i bede go miziala jak szalona....wielokrotnie klocilismy sie z jego strony padaly takie okreslenia, nie powiem juz nawet jak mnie kiedys nazwal ale mu wybaczylam...chodzi mi o to ze on chyba nie rozumie jak wiele do niego czuje i ile znaczy dla mnie spedzanie czasu z nim...po tym jak mnie kiedys nazwal ostrzeglam go ze odezwal sie do mnie tak po raz ostatni...powiedzialam mu ze albo sie zmieni albo ja tego nie wytrzymam bo nie chce byc traktowana jak jakies g*wno, ktorego sie nie dotyka, tylko jak dziewczyna...no i...zmiany nie widze....
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:29   #27
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 651
GG do araneaa
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
7.jest inny niz reszta, kochany, troskliwy, opiekunczy, wyrozumialy, czuly,romantyczny
wybacz, ale jak mozesz mowic o nim WYROZUMIALY albo CZULY po tym jak on mowi tobie ze masz sie odpier....? czego¶ tutaj nie ogarniam. s³owa takiego sortu nie swiadcza o nim raczej ze jest czu³y albo troskliwy moja droga.
__________________


zaczynamy walkê z wag±!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma byæ )
araneaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:33   #28
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomo¶ci: 10 949
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Facet nigdy nie powinien sie tak do Ciebie zwracac. Najzwyczajniej w swiecie Cie nie szanuje i Ty siebie chyba tez nie, skoro cos takiego Cie nie obraza. Ja bym wogole sie do niego nie odezwala i albo oczekiwala przeprosin, albo zerwala i juz. Wyglada na to, ze mu sie znudzilas, moze chce od Ciebie odpoczac, moze sa jakies inne przyczyny... ale nie wyglada to za rozowo. Ja na Twoim miejscu zuplenie bym sie z nim nie kontaktowala, poczekala na jakis krok z jego strony i na podstawie tego, co zrobi, zastanowila sie co robic dalej.
__________________
"There is a crack in everything, that´s how the light gets in."
monita01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:35   #29
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 5 437
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
jak narazie wylaczylam telefon i domyslam sie ze gdy bedzie dzwonil do mnie i uslyszy abonent jest niedostepny to padna podejrzenia ze z kims sie spotkalam...mam na mysli jakiegos chlopaka....
Dziewczyno, otwórz oczy! ¯aden kochaj±cy facet nie powiedzia³by tak do swojej kobiety. Rozumiem, ¿e mia³ jakie¶ w³asne plany, gry, chcia³ pobyæ sam, ale móg³ powiedzieæ choæby: "Chcê pograæ, daj mi spokój, zobaczymy siê kiedy¶tam", a nie bluzgaæ We¼ siê w gar¶æ, bo to jest strasznie smutne co robisz - on mo¿e Ciê obra¿aæ, a Ty siê boisz powiedzieæ mu, ¿e jest burakiem, bo siê obrazi?! On siê jako¶ o Twoje uczucia nie troszczy. Zacznij pracowaæ nad charakterem, bo jak zostaniesz tak± dobr±, ciapowat± dziewczynk± to ka¿dy facet Ci na g³owê wlezie. Jak bêdzie Ciê podejrzewa³ o potajemne spotkania to NIE t³umacz siê: "Misiu, przepraszam, zez³o¶ci³am siê, TY jeste¶ dla mnie jedyny, no ju¿, ju¿, tylko nie krzycz, bêdê dobr± dziewczynk±" tylko powiedz, ¿e chcia³a¶ mieæ czas dla siebie, wy³±czy³a¶ telefon i w tym czasie ogl±da³a¶ seriale. A na nastêpnym spotkaniu z nim powiedz twardo, ¿e NIE MA PRAWA siê tak odzywaæ do Ciebie, nie jeste¶ jego lalk± do towarzystwa. Chyba, ¿e chcesz byæ, wtedy dawaj mu siê tak zachowywaæ


Widzia³am Twoje fotki w albumie - jeste¶ piêkn± dziewczyn±, mo¿esz mieæ kogo¶, kto zamiast "odpie***l siê" bêdzie Ciê na rêkach nosi³.
Nuova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:37   #30
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 155
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana Isabello, problem polega glownie na tym ze on mysli ze moze powiedziec mi doslownie wszystko a ja i tak cala w skowronkach podejde do niego i bede go miziala jak szalona....wielokrotnie klocilismy sie z jego strony padaly takie okreslenia, nie powiem juz nawet jak mnie kiedys nazwal ale mu wybaczylam...chodzi mi o to ze on chyba nie rozumie jak wiele do niego czuje i ile znaczy dla mnie spedzanie czasu z nim...po tym jak mnie kiedys nazwal ostrzeglam go ze odezwal sie do mnie tak po raz ostatni...powiedzialam mu ze albo sie zmieni albo ja tego nie wytrzymam bo nie chce byc traktowana jak jakies g*wno, ktorego sie nie dotyka, tylko jak dziewczyna...no i...zmiany nie widze....
Bo jeste¶ niekonsekwenta i sama pokazujesz, ¿e mo¿e Ciê traktowaæ jak tylko chce? Musisz byæ s³owna, je¶li chcesz by ktokolwiek Ciê traktowa³ serio.
Weronikapr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.