Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 15:36   #1
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79

Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??


Witajcie Kochani

Mam problem jak w tytule z krzesłami. Mianowicie nie dam rady nigdzie znaleźć konketnych krzeseł pod wysokośc blatu. Blat ma wysokość 87cm i wypadałoby dobrać do niego wyższe krzesła, nie standardowe hokery, tylko tzw półhokery. Takie któer mają siedzisko na wysokości min.60cm.

Szukam i szukam i nigdzie nie widzę konkternych na metalowych nogach, najlepiej tapicerowane w czarnej skórce i w konkretnej cenie(tzn mniejszej niż 450zł, bo dla mnie ta cena jest porażająca jak za jedno krzesło).

Są oczywiście takie hokery które mi sie baaaardzo podobają, ale cena mnie zwala z nóg. Czy może ktoś wie gdzie mogę zrobić takie cudo na zamówienie??

Poniżej zdjęcia czegoś co mi się w miare podoba, a nie mogę znaleźć tego w rozsądnej cenie. Ewentualnie w grę wchodzi jescze stołek, tylko taki porządny. Znnalazłam podobny w ikei, ale niestety nawet na zdjęciach widać że jakośćią nie powala.

Mam nadzieję że ktoś z Was jest w satnie mi pomóc
Pozdrawiam
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:09   #2
wiolcysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
GG do wiolcysia
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Hej hej, spróbuj w "Nowym Stylu", mysle ze powinnas cos znalezc..
http://www.centrumkrzesel.pl/przedmi...-41-49-100-101
np takie cos, lub bardzoej 'odwazne' jak pinacolada, ale to juz barowe
wiolcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:50   #3
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez wiolcysia Pokaż wiadomość
Hej hej, spróbuj w "Nowym Stylu", mysle ze powinnas cos znalezc..
http://www.centrumkrzesel.pl/przedmi...-41-49-100-101
np takie cos, lub bardzoej 'odwazne' jak pinacolada, ale to juz barowe
No tak wszystko by się zgadzało, bardzo fajne krzesełko, tylko w parametrach o ile dobrze zauważyłam ma wysokość siedziska 77cm, a to do blatu 87 troszke za wysoko niestety I w tym cały problem. Bo takich typowych hokerów jest od groma i jeszcze troszkę, a tych niższych nie dardzo.

Ale dzięki za link, zaraz coś poszperam i może coś wypatrze niższego.
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:14   #4
wiolcysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
GG do wiolcysia
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Ale tam obok jest na 67! w paseczku na dole, mysle ze znajdziesz cos u nich. swoja droga nawet to krzeslo mi sie podoba
wiolcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 05:47   #5
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

no właśnie wczoraj wieczorem też zauważyłam i się bardzo intensywnie nad nimi zastanawiam I nawet cena nie jest jakaś strasznie zaporowa

Dzięki

A swoją drogą to dziwne że nigdzie nie można znaleźć takich zwykłych stołków, czy taboretów z tapicerowanym siedzeniem. Kiedyś wydawało mi się że tego tyle wszędzie.

Edytowane przez kotamam
Czas edycji: 2010-08-26 o 05:49
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:58   #6
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez kotamam Pokaż wiadomość
Witajcie Kochani

Mam problem jak w tytule z krzesłami. Mianowicie nie dam rady nigdzie znaleźć konketnych krzeseł pod wysokośc blatu. Blat ma wysokość 87cm i wypadałoby dobrać do niego wyższe krzesła, nie standardowe hokery, tylko tzw półhokery. Takie któer mają siedzisko na wysokości min.60cm.

Szukam i szukam i nigdzie nie widzę konkternych na metalowych nogach, najlepiej tapicerowane w czarnej skórce i w konkretnej cenie(tzn mniejszej niż 450zł, bo dla mnie ta cena jest porażająca jak za jedno krzesło).

Są oczywiście takie hokery które mi sie baaaardzo podobają, ale cena mnie zwala z nóg. Czy może ktoś wie gdzie mogę zrobić takie cudo na zamówienie??

Poniżej zdjęcia czegoś co mi się w miare podoba, a nie mogę znaleźć tego w rozsądnej cenie. Ewentualnie w grę wchodzi jescze stołek, tylko taki porządny. Znnalazłam podobny w ikei, ale niestety nawet na zdjęciach widać że jakośćią nie powala.

Mam nadzieję że ktoś z Was jest w satnie mi pomóc
Pozdrawiam
Miałam podobny problem, nie udało mi się znaleźć półhokerów" rozwiązałam problem tak że kupiłam wysokie (na 4 metalowych nóżkach) i poprosiłam kolegę żeby mi je odrobinę przyciął.
Efekt znakomity.
W makro i selgrosie mieli jeden model takich połówkowych, ale miały niewygodnie wyprofilowane oparcia dlatego jednak wolałam wybrać wygodne z których będę korzystała i przyciąć im nóżki.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2010-08-26 o 14:00
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 15:33   #7
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

A wiesz że w akcie desperacji też brałam pod uwagę takie wyjście, tylko nie wiedziałam że takie cos mozna w ogóle zrobić Bo tutaj to krzesełko powyższe nawet wysokości 67cm chyba bedzie za duże. Najlepiej by było tak 55-max 60cm.
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 18:19   #8
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez kotamam Pokaż wiadomość
A wiesz że w akcie desperacji też brałam pod uwagę takie wyjście, tylko nie wiedziałam że takie cos mozna w ogóle zrobić Bo tutaj to krzesełko powyższe nawet wysokości 67cm chyba bedzie za duże. Najlepiej by było tak 55-max 60cm.
No ja mam w zasadzie taką samą sytuację jak u Ciebie, blat jest na wysokości 86 cm, blat ma 4 cm. Siedzenie po przycięciu jest na wysokości 60 cm i jest to odpowiednia wysokość aby wygodnie usiąść.

Zrobiłam zdjęcia żebyś mogła ocenić jak to wygląda.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 05:54   #9
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

A powiedz mi, nie było problemu z ucięciem nóg? Właśnie się tak zastanawiam, już w sumie zdecydowałam się na krzesełka z chromowanymi nogami, tylko myślę jak to się będzie zachowywało przy ucinaniu?? Czy to nie będzie nic odpryskiwać?

Faktycznie wysokość wydaje się idealna i na 100% będę ciąć te nogi innego wyjścia nie mam, tym bardzie że mój małżonek kochany ma 2m wzrostu, więc gdybym go posadziła na wyższym krzesełku, to by chyba lewitował nad stolikiem

Dzięki jeszcze raz za rady i zdjęcia
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:26   #10
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez kotamam Pokaż wiadomość
A powiedz mi, nie było problemu z ucięciem nóg? Właśnie się tak zastanawiam, już w sumie zdecydowałam się na krzesełka z chromowanymi nogami, tylko myślę jak to się będzie zachowywało przy ucinaniu?? Czy to nie będzie nic odpryskiwać?

Faktycznie wysokość wydaje się idealna i na 100% będę ciąć te nogi innego wyjścia nie mam, tym bardzie że mój małżonek kochany ma 2m wzrostu, więc gdybym go posadziła na wyższym krzesełku, to by chyba lewitował nad stolikiem

Dzięki jeszcze raz za rady i zdjęcia
Nic nie odprysnęło, kolega ciął gumówką. No i użyłam tych samych zaślepek z uciętych końcówek, planuję jednak kupić filcowe końcówki bo jak się krzesełkami po płytkach przesuwa to strasznie hałasuje i pewnie sąsiedzi strasznie przeklinają.

Ta wysokość którą mam daje możliwość aby schować nogi pod blatem, czyli usiąść i wygodnie zjeść.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:12   #11
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Hmm, wiec znalazłam kilka niskich hokerów, a właściwie z regulowana wysokością - tylko nie wiem, czy taki styl Ci odpowiada. Są w wysokości od 57-90 cm, ja byłabyś zainteresowana to powiem Ci gdzie można je kupić
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 11:12   #12
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez cornelly Pokaż wiadomość
Hmm, wiec znalazłam kilka niskich hokerów, a właściwie z regulowana wysokością - tylko nie wiem, czy taki styl Ci odpowiada. Są w wysokości od 57-90 cm, ja byłabyś zainteresowana to powiem Ci gdzie można je kupić
Niestety podejrzewam że za mechanizm regulacji trzeba odpowiednio dopłacić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 12:39   #13
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez cornelly Pokaż wiadomość
Hmm, wiec znalazłam kilka niskich hokerów, a właściwie z regulowana wysokością - tylko nie wiem, czy taki styl Ci odpowiada. Są w wysokości od 57-90 cm, ja byłabyś zainteresowana to powiem Ci gdzie można je kupić

Właśnie najbardziej pasowałyby mi na czterech metalowych nogach a z takimi to juz trudno z wysokością 60cm. Z regulowanymi hokerami raczej problemu nie ma, tylko mi się wymysliło metalowe nogi i tapicerowana góra w skórce, a już całkiem super by było żeby miały jeszcze tapicerowane niskie oparcie
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 12:57   #14
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez kotamam Pokaż wiadomość
Właśnie najbardziej pasowałyby mi na czterech metalowych nogach a z takimi to juz trudno z wysokością 60cm. Z regulowanymi hokerami raczej problemu nie ma, tylko mi się wymysliło metalowe nogi i tapicerowana góra w skórce, a już całkiem super by było żeby miały jeszcze tapicerowane niskie oparcie
Tapicerowanego oparcia raczej nie znajdziesz, lepiej patrzeć czy wygodnie się na nich siedzi. W tych moich oparcia są bardzo wygodne.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:34   #15
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Tapicerowanego oparcia raczej nie znajdziesz, lepiej patrzeć czy wygodnie się na nich siedzi. W tych moich oparcia są bardzo wygodne.

No właśnie znalazłam
Teraz mam niezły orzech do zgryzienia bo się nie mogę zdecydować. No w każdym razie mam czarno-białą kuchnię z granitowymi blatami w kolorze czarnym i startowo krzeselka miały być czarne, ale myślę że białe będą jescze ładniejsze

http://allegro.pl/show_item.php?item=1181502240

i drugie:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1182954743

I tak myślę że te z metalowym oparciem będą jednak delikatniejsze
Jejku jak fajnie że mogę uciąć te nogi Asiulka zdjełaś ze mnie kilkudniowy problem
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:58   #16
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Ja bym chyba wybrała te z metalowymi bo oparcie jest w kształcie łuku i najprawdopodobniej będzie znacznie wygodniejsze.
Mam trochę wątpliwości z tą ceną, bo ja płaciłam 170zł za sztukę, a wygląda mi że to jest ta sama produkcja.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 14:08   #17
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

No tak, chociaz szczerze powiem że te są najtańsze z tych które znalazłam. Na aukcji kosztują 249zł, a na stronach typu krzesła.pl czy centrumkrzeseł.pl w najtańszej opcji grubo ponad 300zł. Więc nie jest aż tak źle(chociaż nie obraziłabym się gdyby cena była mniejsza )

Kurcze ale i tak sie cieszę że mam problem z głowy jak przyjdą to wrzucę fotkę i się pochwale


O Boże asiulka właśnie zobaczyłam!! jaki Ty masz sernik w przepisach!!! siedze w pracy i ślinkę przełykam..........

Edytowane przez kotamam
Czas edycji: 2010-08-27 o 14:14
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 18:09   #18
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez kotamam Pokaż wiadomość
No tak, chociaz szczerze powiem że te są najtańsze z tych które znalazłam. Na aukcji kosztują 249zł, a na stronach typu krzesła.pl czy centrumkrzeseł.pl w najtańszej opcji grubo ponad 300zł. Więc nie jest aż tak źle(chociaż nie obraziłabym się gdyby cena była mniejsza )

Kurcze ale i tak sie cieszę że mam problem z głowy jak przyjdą to wrzucę fotkę i się pochwale


O Boże asiulka właśnie zobaczyłam!! jaki Ty masz sernik w przepisach!!! siedze w pracy i ślinkę przełykam..........
No jak w sklepach internetowych są droższe to znaczy że tyle muszą kosztować.

Sernik faktycznie jak zrobię to znika bardzo szybko.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 09:53   #19
camellia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Niestety podejrzewam że za mechanizm regulacji trzeba odpowiednio dopłacić.
Ja kupiłam ostatnio za 159,00 zł za sztukę na allegro właśnie regulowane (miałam ten sam problem z wysokością blatu) i do tego tapicerowane. Mechanizm działa super
camellia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 19:18   #20
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez camellia10 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio za 159,00 zł za sztukę na allegro właśnie regulowane (miałam ten sam problem z wysokością blatu) i do tego tapicerowane. Mechanizm działa super
O to całkiem niezła cena.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:31   #22
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??


Hej dzięki za odzew
Juz całe szczęście mam moje krzesełka, nogi poobcinane do wysokości 60cm i jest idealnie, wygodnie itp. Krzesełka są o tyle fajne że mają taką fajną szerokość siedzenia, że można sobie swobodnie usiąść w obie strony i przodem do stołu i boczkiem i swobodnie się oprzeć Niestety kosztowały też nie mało, ale było warto

Więc się chwale:
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:37   #23
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Efekt bardzo ładny. Tak z ciekawości to ten blat robili zna zamówienie? Czy kupowaliście gdzieś gotowy?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:46   #24
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Efekt bardzo ładny. Tak z ciekawości to ten blat robili zna zamówienie? Czy kupowaliście gdzieś gotowy?

Podejrzewam że był robiony na zamówienie. Kupiliśmy mieszkanie z całą wyposażona kuchnią i juz był. Ale z tego co wiem kuchnia była robiona na zamówienie więc blat pewnie też. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić, wolałam cos bardziej tradycyjnego, ale powiem szczerze że teraz jestem z niego ogromnie zadowolona. Sama bym tego lepiej nie wymyśliła
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 12:09   #25
fasso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Witam,
KOTAMAM zapraszam na strone FASSO.PL w znajdz kontakt do Dawida Dudka chetnie udziele Tobie pomocy. Jestesmy w stanie wykonac dla Ciebie hoker na zadana wysokosc w czarnej skorze. Jest to prawdziwa skora sciagana z Wloch. Koszt hokera Lentini 340 zl brutto. Podaj sie na moja wiadomosc tutaj a cena bedzie jak tu napisalem.
Pozdrawiam
fasso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:46   #26
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez kotamam Pokaż wiadomość
Podejrzewam że był robiony na zamówienie. Kupiliśmy mieszkanie z całą wyposażona kuchnią i juz był. Ale z tego co wiem kuchnia była robiona na zamówienie więc blat pewnie też. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić, wolałam cos bardziej tradycyjnego, ale powiem szczerze że teraz jestem z niego ogromnie zadowolona. Sama bym tego lepiej nie wymyśliła
Stolik jest ładny bo blat ma zaokrąglone brzegi. U mnie został wykorzystany zwykły blat i oklejony taśmą, więc cięcie jest pionową linią prostą.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:11   #27
kotamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez fasso Pokaż wiadomość
Witam,
KOTAMAM zapraszam na strone FASSO.PL w znajdz kontakt do Dawida Dudka chetnie udziele Tobie pomocy. Jestesmy w stanie wykonac dla Ciebie hoker na zadana wysokosc w czarnej skorze. Jest to prawdziwa skora sciagana z Wloch. Koszt hokera Lentini 340 zl brutto. Podaj sie na moja wiadomosc tutaj a cena bedzie jak tu napisalem.
Pozdrawiam
Niestety troszke za późno Hokerki już są i nawet podobne do tych które proponujesz tylko w korzystniejszej cenie
Ale dzięki.
kotamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 11:25   #28
Helpless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Też miałam podobny problem, więc kupiliśmy po prostu z regulowaną wysokością. I w sumie to był strzał w dychę, bo do blatu w kuchni pasują jak są maksymalnie w górze, ale można je zawsze do stołu dopasować (jak się więcej ludzi pojawi niż krzeseł w jadalni ) Na szybko to coś takiego jak te tutaj pedrali xxx no tylko te regulowane mają specyficzny kształt, więc nie do każdego wnętrza pasują.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-07 o 21:03 Powód: Link.
Helpless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 20:00   #29
Katarzyna6915
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Krzesła nietypowiej wysokości tzw PÓŁHOKERY! Może ktoś wie gdzie kupie??

Cytat:
Napisane przez kotamam Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odzew
Juz całe szczęście mam moje krzesełka, nogi poobcinane do wysokości 60cm i jest idealnie, wygodnie itp. Krzesełka są o tyle fajne że mają taką fajną szerokość siedzenia, że można sobie swobodnie usiąść w obie strony i przodem do stołu i boczkiem i swobodnie się oprzeć Niestety kosztowały też nie mało, ale było warto

Więc się chwale:
moglabym prosic zdjecie tych krzeselekbo tez obecnie mam taki sam problem
Katarzyna6915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-10 21:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.