Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 20:36   #4681
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Witamy wraz z moim odrostem

Załącznik 5386908
Jakie śliczne, bajecznie długie włosy! Brawo!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 23:24   #4682
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
to jak ja



albo brazowe albo czarne bo oprocz henny jest tez indygo i amla a ogniscie rudy wyjdzie tylko na blond wlosach na brazwych wyjdzien mahon albo kasztan....

ja tez mam mocne ciagaty do henny ale z drugiej strony chcialabym sobie ''pomiec'' swoje naturalne bo to taki zlocisty braz a rudosci w hennie nieco mi sie juz znudzily,
wiec rozumiem niezdecydowanie
A kto powiedział, ze mam brązowe włosy? Mam na poziomie 8/7. No i doskonale wiem ze oprocz lawsonii jest jeszcze indigoria, czy indygowiec(jak kto woli) i inne krzaki, dzięki ktorym mogę osiągnąc różne kolory, ale jestem dośc leniwa i nie chciałoby mi się babrac, dobierac odpowiednich proporcji. Z resztą musiałabym sporo razy nakłaść tej papki począwszy od chny, zeby wyszły mi np.czarne. Do indygo sie już porządnie uprzedziłam i jest mi zdecydowanie zle w ciemnych włosach. Mam fajny sklep zielarski niedaleko, gdzie pan sprowadza fajny i mocny proszek, który wogóle się nie zmywa. No i czysta ruda mi sie najbardziej podoba. Swego czasu nosiłam henne na włosach przez ponad rok az mi sie znudziło. Boli mnie to ze z henną rosły, nie łamały się i były bardzo błyszczące. Ale i tak znajdę milion "ale" do kazdego mojego pomysłu.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Witamy wraz z moim odrostem

Załącznik 5386908
śliczne włosy
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 12:18   #4683
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny a jak to w ogóle jest z henną? Niszczy włosy? Można nakładać np na rude włosy po hennie brązową hennę? Z tego co ja wiem, to nie można za bardzo z nią kombinować, mieszać itp...
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 12:54   #4684
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
A kto powiedział, ze mam brązowe włosy? Mam na poziomie 8/7. No i doskonale wiem ze oprocz lawsonii jest jeszcze indigoria, czy indygowiec(jak kto woli) i inne krzaki, dzięki ktorym mogę osiągnąc różne kolory, ale jestem dośc leniwa i nie chciałoby mi się babrac, dobierac odpowiednich proporcji. Z resztą musiałabym sporo razy nakłaść tej papki począwszy od chny, zeby wyszły mi np.czarne. Do indygo sie już porządnie uprzedziłam i jest mi zdecydowanie zle w ciemnych włosach. Mam fajny sklep zielarski niedaleko, gdzie pan sprowadza fajny i mocny proszek, który wogóle się nie zmywa. No i czysta ruda mi sie najbardziej podoba. Swego czasu nosiłam henne na włosach przez ponad rok az mi sie znudziło. Boli mnie to ze z henną rosły, nie łamały się i były bardzo błyszczące. Ale i tak znajdę milion "ale" do kazdego mojego pomysłu.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------



śliczne włosy
nie pisalam,ze masz brazowe wlosy pisalam ja to wyjdzie bo wiele osob nie wie w zasadzie nic o hennie poza tym,ze jest ruda . A Twoj post zrozumiala tak,ze nie chcesz rudych ale jesli jest odwrotnie i lubisz ten kolor to no problemo

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to w ogóle jest z henną? Niszczy włosy? Można nakładać np na rude włosy po hennie brązową hennę? Z tego co ja wiem, to nie można za bardzo z nią kombinować, mieszać itp...
Henna nie niszczy wlosow, wrecz je ''odzywia'' bo laczy sie z keratyna przez co wlos jest grubszy i mocniejszy. Tak samo indygo(czarny barwnik). Jest jeszcze amla, ktora sie dodaje zeby braz byl zimny i bezbarwna cassia.
Ja farbowalam henna i indygo kilka lat-najpierw na jasne brazy a potem na ciemniejsze i czernie. Henne jak najbardziej mozna mieszac i kombinowac tylko nalezy miec swiadomosc 2-ch rzeczy:
-henna nie rozjasni wlosow,a jesli zrobisz sobie kilka razy czarne indygo(po 1 razie raczej sie nie utrwali chociaz costam na wlosach zstanie) to juz potem nie wyjdziesz na jasnybraz. Kolor , ktory sie uzyska zalezy od wyjsciowego
-mieszanek nie rozjasnisz, bo po indygo blondy beda zielone(chyba ,ze sie rozjasni,zeby pokryc brazowa henna to wyjdzie)

no i heena zawsze jest z rudawym polyskiem wiec na zloty braz to nie ma co liczyc.

Z rezcy na plus to naprawde wzmacnia wlosy i nadaje polysk.


Ja sie wlasnie nie moge zdecydowac czy zapuszzac naturalne dalej czy jednak wrocic do henny
a przypomne tylko,ze trafilam to po tym jak ombre chcialam zrobic na wlosach po indygo i byl dramat tak wiec henne trzeba przemyslec
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 12:57   #4685
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie chciałabym tu robić zachęty do kolorowania włosów (bo nie temu służy ten wątek ) ale ta bezbarwna cassia mnie zaintrygowała... Z kolei rudy polysk zupełnie mnie odstraszył
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 13:11   #4686
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
nie pisalam,ze masz brazowe wlosy pisalam ja to wyjdzie bo wiele osob nie wie w zasadzie nic o hennie poza tym,ze jest ruda . A Twoj post zrozumiala tak,ze nie chcesz rudych ale jesli jest odwrotnie i lubisz ten kolor to no problemo
no ja własnie chce i nie chce rudych brązy u mnie odpadają, no jeszcze jest cassia, której jakoś nie brałam wczesniej pod uwagę, bo boję się żołtka, a ona podobno potrafi to zrobić z bardzo jasnymi włosami. Ja też tu trafiłam po próbie rozjaśnienia indygo. Włsciwie, to miałam indygiem robione tylko refleksy na chnie, ktore wyglądały swietnie, taki chłodny kasztan i wydawało mi się, że się wypłukało, bo włosy były jasno rudawe, własciwie juz miodowy blond. No myliłam sie i zielen dalej wyłazi.... Z henną tzeba uwazać. Ale chyba już mi przeszło
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 13:40   #4687
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym tu robić zachęty do kolorowania włosów (bo nie temu służy ten wątek ) ale ta bezbarwna cassia mnie zaintrygowała... Z kolei rudy polysk zupełnie mnie odstraszył
no wlasnie mnie ta rudosc tez juz zaczynala draznic, z kolei samo indygo jest dla mnie za chlodne bo mam cieply typ urody
tez myslalam ostatnio o cassi, bo to wlasnie taka forma odzywki ale trzeba uwazac bo niektorzy produceni sprzedaja ja pomieszana z henna i mozna dostac rude refleksy gratis
tak samo na jasnych blond wlosach podobno niektorym wychodza jakies zolte refleksy, ale ja jestem szatynka wiec tego sie nie boje

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
no ja własnie chce i nie chce rudych brązy u mnie odpadają, no jeszcze jest cassia, której jakoś nie brałam wczesniej pod uwagę, bo boję się żołtka, a ona podobno potrafi to zrobić z bardzo jasnymi włosami. Ja też tu trafiłam po próbie rozjaśnienia indygo. Włsciwie, to miałam indygiem robione tylko refleksy na chnie, ktore wyglądały swietnie, taki chłodny kasztan i wydawało mi się, że się wypłukało, bo włosy były jasno rudawe, własciwie juz miodowy blond. No myliłam sie i zielen dalej wyłazi.... Z henną tzeba uwazać. Ale chyba już mi przeszło
zawsze mozesz sprobowac np na kontrolnym pasemku... ja mam sredni braz wiec nie mam pojecia jak to jest z jasnymi ale ogolnie chyba trzeba bardzo uwazac bo slyszlaam ,ze nawet niektore ziola zazieleniaja itp
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 12:11   #4688
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć Wam, jestem spowrotem Nie pomalowałam włosów przeprowadzałam się :P

+ zaczęłam pić pokrzywę, dzisiaj już 3 kubek!
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:29   #4689
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Panda brawo za nieugięcie się!

U mnie załamka nad wyglądem włosów....
niby od olejowania są gładsze, bardziej zdyscyplinowane, ale ciągle napuszone. Czy dalsze olejowanie coś da? Jakoś nie zblizają się do tego, aby być lejące

Oczywiście mowa o tych farbowańcach, naturalne cud, miód i orzeszki
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 13:32   #4690
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Panda brawo za nieugięcie się!

U mnie załamka nad wyglądem włosów....
niby od olejowania są gładsze, bardziej zdyscyplinowane, ale ciągle napuszone. Czy dalsze olejowanie coś da? Jakoś nie zblizają się do tego, aby być lejące

Oczywiście mowa o tych farbowańcach, naturalne cud, miód i orzeszki
Da! Ja 3 miesiące walczyłam, teraz są w miarę ok nie poddawaj się!
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 13:58   #4691
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Panda brawo za nieugięcie się!

U mnie załamka nad wyglądem włosów....
niby od olejowania są gładsze, bardziej zdyscyplinowane, ale ciągle napuszone. Czy dalsze olejowanie coś da? Jakoś nie zblizają się do tego, aby być lejące

Oczywiście mowa o tych farbowańcach, naturalne cud, miód i orzeszki
A jak długo olejujesz, w jaki sposób i jakimi olejami?
Ja też zawsze miałam problem z puszeniem, ale po 2 miesiącach olejowania widzę znaczną poprawę i jak włosy mają dobry dzień, to blisko im właśnie do lejących.
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 14:13   #4692
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
A jak długo olejujesz, w jaki sposób i jakimi olejami?
Ja też zawsze miałam problem z puszeniem, ale po 2 miesiącach olejowania widzę znaczną poprawę i jak włosy mają dobry dzień, to blisko im właśnie do lejących.
Olejuję odkąd pamiętam, czyli już ze dwa i pół jak nie 3 lata, oczywiście z ostatnim rokiem wariactw i farbowań, ale wciąż z tego nie rezygnowałam. Indyjskimi olejkami(Heenara, Sesa,Amla), kokosem i zawsze na olej nakładam maskę
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 15:09   #4693
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Olejuję odkąd pamiętam, czyli już ze dwa i pół jak nie 3 lata, oczywiście z ostatnim rokiem wariactw i farbowań, ale wciąż z tego nie rezygnowałam. Indyjskimi olejkami(Heenara, Sesa,Amla), kokosem i zawsze na olej nakładam maskę
Pytanie było do Kaataarzynaa1, ale dziękuję
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 15:27   #4694
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
A jak długo olejujesz, w jaki sposób i jakimi olejami?
Ja też zawsze miałam problem z puszeniem, ale po 2 miesiącach olejowania widzę znaczną poprawę i jak włosy mają dobry dzień, to blisko im właśnie do lejących.
Już odpowiadam Olejuję krótko, 2 tygodnie. Szczerze mówiąc już po 3 razie było widać poprawę. Używam oliwy z oliwek, nakładam ją teraz na suche włosy (zaczynałam od nakładania na mokre), trzymam 45min- godzinę, mycie szamponem, a potem szybka odżywka (1min).

Czyli mówicie, ze bedzie lepiej?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 15:31   #4695
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Pytanie było do Kaataarzynaa1, ale dziękuję
faktycznie, nie spojrzałam kto pisał,a komp mi dzisiaj się tnie
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:59   #4696
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Już odpowiadam Olejuję krótko, 2 tygodnie. Szczerze mówiąc już po 3 razie było widać poprawę. Używam oliwy z oliwek, nakładam ją teraz na suche włosy (zaczynałam od nakładania na mokre), trzymam 45min- godzinę, mycie szamponem, a potem szybka odżywka (1min).

Czyli mówicie, ze bedzie lepiej?
Na pewno będzie lepiej

Ja do olejowania podeszłam po raz pierwszy ponad rok temu, ale nie widziałam efektów i zrezygnowałam, a jak się później okazało używałam olejków nie do mojej porowatości włosów.
Teraz zmieniłam technikę, zmieniłam oleje i minęły niecałe 2 miesiące, a mała poprawa już jest


Także metodą prób i błędów Ci się uda

Edytowane przez MartaMaria
Czas edycji: 2013-09-04 o 22:12
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 22:05   #4697
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Na pewno będzie lepiej

Ja do olejowania podeszłam po raz pierwszy ponad rok temu, ale nie widziałam efektów i zrezygnowałam, a jak się później okazało używałam olejków nie do mojej porowatości włosów.
Teraz zmieniłam technikę, zmieniłam oleje i minęły nie całe 2 miesiące, a mała poprawa już jest


Także metodą prób i błędów Ci się uda
Dzięki za pocieszenie
Przejrzę wątek na forum o olejach.

Bożeeee najchętniej założyłabym jutro czapkę/chustę/torbę na głowę Pod koniec września koniecznie muszę się farbnąć, tym razem już na brąz, bo teraz przebija mi obrzydliwy blond, po prostu

Nie ma jak początki pielęgnacji
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:58   #4698
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Panda brawo za nieugięcie się!

U mnie załamka nad wyglądem włosów....
niby od olejowania są gładsze, bardziej zdyscyplinowane, ale ciągle napuszone. Czy dalsze olejowanie coś da? Jakoś nie zblizają się do tego, aby być lejące

Oczywiście mowa o tych farbowańcach, naturalne cud, miód i orzeszki
Daj im czas, spróbuj innego oleju, oleje nie działaja od razu, trzeba trochę poczekać na pierwsze efekty

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Już odpowiadam Olejuję krótko, 2 tygodnie. Szczerze mówiąc już po 3 razie było widać poprawę. Używam oliwy z oliwek, nakładam ją teraz na suche włosy (zaczynałam od nakładania na mokre), trzymam 45min- godzinę, mycie szamponem, a potem szybka odżywka (1min).

Czyli mówicie, ze bedzie lepiej?
a jakim szamponem myjesz? może spróbuj tez zacząć nakładać jakieś fajne maski na dłużej a nie tylko odżywkę na 1 min, to też ma bardzo duży pływ na włosy.
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:56   #4699
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A jakie polecacie oleje dla nikoporowatych? Może być vatika?
W ogóle z przodu wydaje mi się,że jest ok,dużo naturalek,ale zobaczyłam moje zdjęcie z tyłu i masakra,jakby wcale nie rosły.Nie chcę ścinać na krótko,bo tak do ramion jest wygodniej,zwiąże w koka i mi nie przeszkadzają.A dwa,że chcialabym w końcu mieć długie,tak do piersi,tylko zastanawiam się ile czasu mi to zajmie.Piję pokrzywę,jantar,wda brzozowa i ciągle jeszcze męczę się z odrostami-a minęło już 16 miesięcy.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 11:47   #4700
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
A jakie polecacie oleje dla nikoporowatych? Może być vatika?
W ogóle z przodu wydaje mi się,że jest ok,dużo naturalek,ale zobaczyłam moje zdjęcie z tyłu i masakra,jakby wcale nie rosły.Nie chcę ścinać na krótko,bo tak do ramion jest wygodniej,zwiąże w koka i mi nie przeszkadzają.A dwa,że chcialabym w końcu mieć długie,tak do piersi,tylko zastanawiam się ile czasu mi to zajmie.Piję pokrzywę,jantar,wda brzozowa i ciągle jeszcze męczę się z odrostami-a minęło już 16 miesięcy.
Mi bardzo służy sezamowy (z Lidla z tygodnia azjatyckiego ), kiedyś używałam też oleju ze słodkich migdałów i również był świetny

A moich włosów przybywa w oczach Nakładanie wszelkich wcierek, masek, olejów jest bajecznie proste i bezproblemowe, praktycznie co godzinę chodzę do łazienki i coś wcieram
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 07:16   #4701
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Zdjęcie robione w kompletnych ciemnościach, więc nie widać jak jasne mam teraz włosy, ale widać dobrze cięcie Na razie są ułożone "na ostro", ale na co dzień będę się czesać bardziej na Emmę, dziewczęco I co najważniejsze - czuję się cudownie i cała jestem naturalna
aaa! cudownie wyglądasz, znacznie lepiej niż w długich, szalenie ci do twarzy. zbiłabym za taką długość <3 kojarzy mi się z francuskimi elegantkami. szkoda że nie mam jaj, zawsze marzyłam o króciutkiej fryzurce. odważyłam się najkrócej na długość za ucho, w sumie to co 3-4lata tak się ścinam. później szybko żałuję, bo związać się nie da i włosy lecą do oczu (wiecznie chodzę w koczkach), a do tego nie cierpię odrastającej długości do połowy szyi i przed ramiona - z końcówek robi mi się mop, mam podatne na zniszczenia. na chłopaka to nosiłam się do końca przedszkola, uroczo wyglądałam przy urodzie laleczki i ciemnych włoskach .

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Piję pokrzywę,jantar,wda brzozowa
wodę brzozową pijesz? o ty pijusie

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez DevilGirl1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i również walczę z odrostami
Wszystkie macie piękne włosy i mam nadzieje, że przetrwamy te ciężkie chwile
Ja włosy ostatni raz farbowałam 28.12.2012r.
A od tygodnia zaczęłam o nie intensywnie dbać a o to mój odrost
witam rówieśnicę, 31.12.12 się kłania
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 17:54   #4702
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

animale-haha o matko musze z tym skończyć ;d
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 23:12   #4703
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dawno mnie tu nie było, ale już się poprawię. U mnie zmiany na głowie. Miałam już odrost z 6 cm i zaczął mnie wkurzać, więc zdecydowałam się na przyciemnianie. Pofarbowałam i kolor wyszedł identycznie jak moj naturalny. Starałam się nie ruszać odrostu, tylko w niektorych miejscach troche go pokryłam. Zlał się z resztą włosow i bardzo się z tego cieszę. A teraz zapuszczam dalej i sprobuje z nich wydobyć dawny skręt, bo widzę, że już zaczynają się falować.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 07:48   #4704
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Eh dziewczyny a ja nie wiem co ze sobą zrobić No bo uwielbiam swoje krótkie włosy, są cudowne, wygodne, bezproblemowe.. Ale z drugiej strony, chciałabym mieć długie, rude, takie dziewczęco-kobiece, żeby robić z nich takie duże loki, miękkie fale.. No naprawdę nie wiem, podobno ładnie mi w króciutkich (Wizażanko na A- nie pamiętam twojego nicku, ale genialna fryzurka, pjona, też ścięłam z długich). No i wiadomo - przy krótkich szybciej widać odrost, trzeba je podcinać co chwilę, żeby utrzymać kształt fryzury, (po miesiącu już jest brzydka). Nie wiem co mam robić.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 09:17   #4705
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Eh dziewczyny a ja nie wiem co ze sobą zrobić No bo uwielbiam swoje krótkie włosy, są cudowne, wygodne, bezproblemowe.. Ale z drugiej strony, chciałabym mieć długie, rude, takie dziewczęco-kobiece, żeby robić z nich takie duże loki, miękkie fale.. No naprawdę nie wiem, podobno ładnie mi w króciutkich (Wizażanko na A- nie pamiętam twojego nicku, ale genialna fryzurka, pjona, też ścięłam z długich). No i wiadomo - przy krótkich szybciej widać odrost, trzeba je podcinać co chwilę, żeby utrzymać kształt fryzury, (po miesiącu już jest brzydka). Nie wiem co mam robić.
Zapuszczaj!!! Ja też zapuszczam
Najwyżej potem zetniemy, a nie ma jak ciach na długich włosach i taka ulgaaaaa
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 11:47   #4706
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Zapuszczaj!!! Ja też zapuszczam
Najwyżej potem zetniemy, a nie ma jak ciach na długich włosach i taka ulgaaaaa
Popieram, też zapuszczam
A drożdże + CP + skrzypokrzywa dają u mnie świetne wyniki nie mierzę co prawda nic na żadnym pasemku kontrolnym, ale po ścięciu 12.08 moje włosy leciutko tylko dotkały ramion, teraz widzę ze już ładnie na ramionach spoczywają i układają się, urosły naprawdę dużo, a jeszcze nie ma miesiąca od ścięcia
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:07   #4707
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Popieram, też zapuszczam
A drożdże + CP + skrzypokrzywa dają u mnie świetne wyniki nie mierzę co prawda nic na żadnym pasemku kontrolnym, ale po ścięciu 12.08 moje włosy leciutko tylko dotkały ramion, teraz widzę ze już ładnie na ramionach spoczywają i układają się, urosły naprawdę dużo, a jeszcze nie ma miesiąca od ścięcia
Również zapuszczam stosuję u siebie prawie to samo co Ty (tylko samą pokrzywę bez skrzypu) + Jantar i widzę, że włoski szybko rosną! U mnie od ścięcia minęły dopiero 3 tygodnie.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 13:11   #4708
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Też zapuszczam Marzą mi się takie piękne,długie włosy,chociaż coś czuję,że je zetnę,bo nie będą mi się podobać.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 13:49   #4709
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Przybijcie piątkę Dziewczyny

Ja nic nie piję i nic nie wcieram za to uzyłam wczoraj do olejowania olejku z Oriflame i jest dobrze! Troszkę się puszą, ale wiadomo, wszystko w swoim czasie. Może jednak oliwa z oliwek to nie jest to dla moich włosów.

Odrost ma się bardzo dobrze, gdzieś z tyłu mam dłuższe baby hair i trochę sterczą we wszelkie strony
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:21   #4710
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Też zapuszczam Marzą mi się takie piękne,długie włosy,chociaż coś czuję,że je zetnę,bo nie będą mi się podobać.
Piękne, długie i zdrowe włosy to moje marzenie jak już takie osiągnę to na 99% nie zetnę. Teraz ścięłam tylko dlatego, bo były masakrycznie zniszczone no i szybciej będę mieć naturalne.
Jednak najlepiej czuję się w długich włosach
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.