Zdrowie intymne kobiety - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 15:54   #601
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Chyba z tego wszystkiego dopiero pojde kiedys w przyszlooooci :P
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:59   #602
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Chyba z tego wszystkiego dopiero pojde kiedys w przyszlooooci :P
Bez przesady to już lekko dziecinne. Chyba zdrowie ważniejsze...
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:14   #603
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Moja Mama pierwszy raz poszła do ginekologa w ciąży jak miała 22 lata to się z Niej śmiał i ochranił bo nawet 16 latki chodzą.Jeśli masz okresy jak w zegarku,nie zbyt obfite,nie zbyt bolesne i ogółem czujesz,że wszystko okej ze zdrowiem to możesz pójść tak dla kontroli ale jak masz coś takiego lub inne dolegliwości to szczerze niemal musisz :P mój też jest facetem ale za cholere nei chciałabym być dotykana przez babę bo mnie zwyczajnie to obrzydza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:16   #604
elwira9500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Blagam pomocy miesiaczka spozniala mi sie. 20 dni okolo i wkoncu dostalam okres dosc skapy trwal oko 5 dni brzuch bolal tylko chwilke po 5 dniach kochalam sie z chlopakiem i w trakcie zaczelam krwawic. Krwawienie trwa juz 2 dzien na poczatku bylo skape a tera sie rozchulalo nie boli mnie brzuch jak na @ czuje sie jakbym miala wybuchnac jestem ezdeta boli mnie tylkokrzyz alenie jest to mocny bol.j jesten aktywna seksualnie z chkipakiem zdaza nam sie nie zabezpieczyc wiec jak najbardziej nie wykluczam ciazy chodz nigdynie doszedk we mnie. Dodam ze wyjechalam na dwa msc praca sezonowa i nie nialam jak isv do gin ale gdy tak dkugi soiznial misie okres robilam chyba z 5testow i nic.. Teraz tez zrobilam bardzo boje sieze to cos powaznego wiec uporczywie szukam tej kreski na tescie :/ do ginanoge isc dopiero za dwa tyg jak bede w polsce ..
elwira9500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:31   #605
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez elwira9500 Pokaż wiadomość
Blagam pomocy miesiaczka spozniala mi sie. 20 dni okolo i wkoncu dostalam okres dosc skapy trwal oko 5 dni brzuch bolal tylko chwilke po 5 dniach kochalam sie z chlopakiem i w trakcie zaczelam krwawic. Krwawienie trwa juz 2 dzien na poczatku bylo skape a tera sie rozchulalo nie boli mnie brzuch jak na @ czuje sie jakbym miala wybuchnac jestem ezdeta boli mnie tylkokrzyz alenie jest to mocny bol.j jesten aktywna seksualnie z chkipakiem zdaza nam sie nie zabezpieczyc wiec jak najbardziej nie wykluczam ciazy chodz nigdynie doszedk we mnie. Dodam ze wyjechalam na dwa msc praca sezonowa i nie nialam jak isv do gin ale gdy tak dkugi soiznial misie okres robilam chyba z 5testow i nic.. Teraz tez zrobilam bardzo boje sieze to cos powaznego wiec uporczywie szukam tej kreski na tescie :/ do ginanoge isc dopiero za dwa tyg jak bede w polsce ..
Ile jeszcze takich postów napiszesz? Raz z chłopakiem raz z innym gościem i ciągły problem z zabezpieczeniem... widzę trudny przypadek ;P
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:48   #606
elwira9500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Dzieki za odp
elwira9500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 17:26   #607
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Zastanawiam sie tak skad sie wlasciwie u kobiet biora zaburzenia hormonalne ze jedne je maja a inne nie? :O @MascarpOOne moze pogadac na priv?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 19:05   #608
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie tak skad sie wlasciwie u kobiet biora zaburzenia hormonalne ze jedne je maja a inne nie? :O @MascarpOOne moze pogadac na priv?
Wolę na mailu, podam Ci na priv
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 19:58   #609
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Nie wiem czy dobry wątek??

Wiadomo, że internet to źródło wiedzy, ale nie zawsze prawdziwej, jednakże zauważyłam u siebie pewne objawy, które się zgadzają "w internecie" i chciałabym z racji tego zrobić badania hormonalne.

Co mam w takiej chwili począć?
a) iść do ginekologa - a może endokrynologa?, poprosić o skierowania hormonalne ( i czy się płaci za nie czy idzie z NFZ?)
b) iść samej do laboratorium, zapłacić za to, co chcę i tyle?
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 23:37   #610
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobry wątek??

Wiadomo, że internet to źródło wiedzy, ale nie zawsze prawdziwej, jednakże zauważyłam u siebie pewne objawy, które się zgadzają "w internecie" i chciałabym z racji tego zrobić badania hormonalne.

Co mam w takiej chwili począć?
a) iść do ginekologa - a może endokrynologa?, poprosić o skierowania hormonalne ( i czy się płaci za nie czy idzie z NFZ?)
b) iść samej do laboratorium, zapłacić za to, co chcę i tyle?
Ze skierowaniem się nie płaci w sumie zlecić możne nawet zwykły lekarz w przychodni
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 16:35   #611
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ze skierowaniem się nie płaci w sumie zlecić możne nawet zwykły lekarz w przychodni
Dziękuję! Pozdrawiam
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 23:29   #612
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

A ja jeszcze jedno pytanie mam. Po wzięciu tylu tabletek ile lekarz kazał, dokładnie Metronidazolu i Nystatyny na drugi dzień uprawiałam seks. Seks był z prezerwatywą, więc nie sądzę aby w razie czego partner się zaraził, ale tak się zastanawiałam czy te leki (brałam dopochwowo) mogły jakoś wpłynąć na prezerwatywę. W ulotce nic nie znalazłam, więc sądzę, że nie, ale pytam zapobiegawczo.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 11:58   #613
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja jeszcze jedno pytanie mam. Po wzięciu tylu tabletek ile lekarz kazał, dokładnie Metronidazolu i Nystatyny na drugi dzień uprawiałam seks. Seks był z prezerwatywą, więc nie sądzę aby w razie czego partner się zaraził, ale tak się zastanawiałam czy te leki (brałam dopochwowo) mogły jakoś wpłynąć na prezerwatywę. W ulotce nic nie znalazłam, więc sądzę, że nie, ale pytam zapobiegawczo.
No chyba nie, zresztą sama widziałaś czy była cała czy nie prawda?
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:49   #614
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
No chyba nie, zresztą sama widziałaś czy była cała czy nie prawda?
Szczerze? Nie przyglądałam się, ale nie sądzę aby robiły się jakieś mikroskopijne dziurki. A dużą to wiadomo, widziałabym pewnie i bez szczególnego przyglądania się.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 14:02   #615
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Szczerze? Nie przyglądałam się, ale nie sądzę aby robiły się jakieś mikroskopijne dziurki. A dużą to wiadomo, widziałabym pewnie i bez szczególnego przyglądania się.
No więc właśnie
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:48   #616
007loveme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Hej, mam nadzieje że któraś z Was mi doradzi. Od dłuższego czasu walcze z infekcjami pochwy, lekarz wielokrotnie leczył mnie na grzybice, jednak bezzskutecznie. Wymusiłam na lekarzu wymaz z pochwy i okazało się ze nie ma żadnych grzybów, jedynie bakterie. Przeszłam kuracje antybiotykami i faktycznie ulga jest niesamowita ale mam wrażenie że jednak coś jest nie tak. Na wargach sromowych mam dziwny biały nalot, czasami jest go wiecej czasami, mniej i odczuwam pewnien dyskonfort, jak by suchośc ale nie jest to swędzenie. Czy to możliwe że grzybica występuje tylko na wargach sromowych i nie rozprzestrzenila się dalej przez co nie wyszła w wymazie? może ten dyskonfort i suchośc to jedynie efekty wielomiesięcznego stosowania leków dopochwowych i doustnych.Powiedzcie mi proszę czy Wy też macie taki nalot, może jest to po prostu wydzielina? Dodam, że moj ginekolog aktualnie przebywa w szpitalu a lekarz rodzinny nie bardzo umiał mi doradzic i jedynie zalecił Lactovaginal. Prosze o jakieś wskazówki, miłego popołudnia.
007loveme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:04   #617
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez 007loveme Pokaż wiadomość
Hej, mam nadzieje że któraś z Was mi doradzi. Od dłuższego czasu walcze z infekcjami pochwy, lekarz wielokrotnie leczył mnie na grzybice, jednak bezzskutecznie. Wymusiłam na lekarzu wymaz z pochwy i okazało się ze nie ma żadnych grzybów, jedynie bakterie. Przeszłam kuracje antybiotykami i faktycznie ulga jest niesamowita ale mam wrażenie że jednak coś jest nie tak. Na wargach sromowych mam dziwny biały nalot, czasami jest go wiecej czasami, mniej i odczuwam pewnien dyskonfort, jak by suchośc ale nie jest to swędzenie. Czy to możliwe że grzybica występuje tylko na wargach sromowych i nie rozprzestrzenila się dalej przez co nie wyszła w wymazie? może ten dyskonfort i suchośc to jedynie efekty wielomiesięcznego stosowania leków dopochwowych i doustnych.Powiedzcie mi proszę czy Wy też macie taki nalot, może jest to po prostu wydzielina? Dodam, że moj ginekolog aktualnie przebywa w szpitalu a lekarz rodzinny nie bardzo umiał mi doradzic i jedynie zalecił Lactovaginal. Prosze o jakieś wskazówki, miłego popołudnia.
Biały nalot na wargach sromowych jest jednak objawem grzybicy i fakt może dotyczyć tylko i wyłącznie tych warg polecam Ci byś spróbowała maści cortimazol, jest na prawdę bardzo skuteczna ;-)
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 11:55   #618
007loveme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Dziekuje bardzo, spróbuje maści, a tak dla pewności, mój partner może ją również stosowac, prawda?
007loveme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 13:01   #619
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez 007loveme Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo, spróbuje maści, a tak dla pewności, mój partner może ją również stosowac, prawda?
tak
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 18:42   #620
JuliaBydg
Raczkowanie
 
Avatar JuliaBydg
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Dziewczyny!
Otrzymałam dziś wyniki cytologii:
wynik badania cytologicznego jest nieprawidłowy, gr. III
wyszły komórki LSIL, co odpowiada CIN I

Oczywiście przed oczami straszna choroba, łzy poleciały itd... Na wizytę u ginekologa udam się dopiero za 10 dni, ponieważ mam urlop i jutro wyjeżdżam...

Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jak wygląda sprawa ze współżyciem?
JuliaBydg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 10:08   #621
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez w_e_r_o_n_i_k_a Pokaż wiadomość
Jest wiele sposobów na radzenie sobie z nietrzymaniem moczu - przeszłam przez to wszystko razem z moją mamą o i jej problemem. Często bezskutecznie próbujemy się go pozbyć ćwiczeniami mięśni Kegla, czy przyjmowaniem leków. Nie u wszystkich to pomaga. Mamie pomógł zabieg laserowy. Ktoś miał przeprowadzany? Bezbolesny, szybki, a co najważniejsze - pozbył się problemu raz na zawsze
A mnie półroczne ćwiczenie mięśni pomogło
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:13   #622
magdaakornelia
Raczkowanie
 
Avatar magdaakornelia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: okolice
Wiadomości: 169
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

hej
ostatni stosunek miał miejsce 2 października, z zabezpieczeniem, 3 października powinnam dostać okres, tak się jednak nie stało, co więcej nabawiłam się zapalenia pęcherza moczowego, brałam antybiotyk, jest koniec października, okresu nie ma, od wczoraj pobolewa mnie co jakiś czas lewy jajnik
aa, robiłam w październiku morfologię i poniżej wyniku optymalnego wyszło BASO, co może wskazywać między innymi na nadczynność tarczycy..

powinnam iść do ginekologa?
ciąża? zabezpieczenie, dzień niepłodny
__________________
http://www.lastfm.pl/user/magdaakornelia


w każdym z Was jest wariat
magdaakornelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 09:39   #623
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez magdaakornelia Pokaż wiadomość
hej
ostatni stosunek miał miejsce 2 października, z zabezpieczeniem, 3 października powinnam dostać okres, tak się jednak nie stało, co więcej nabawiłam się zapalenia pęcherza moczowego, brałam antybiotyk, jest koniec października, okresu nie ma, od wczoraj pobolewa mnie co jakiś czas lewy jajnik
aa, robiłam w październiku morfologię i poniżej wyniku optymalnego wyszło BASO, co może wskazywać między innymi na nadczynność tarczycy..

powinnam iść do ginekologa?
ciąża? zabezpieczenie, dzień niepłodny
Oczywiście, że w pierwszej kolejności idź do ginekologa, może da Ci zwyczajnie luteinę na wywołanie miesiączki i bd oki.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:20   #624
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Krwawienie w drugiej połowie cyklu, zwykle po stosunku. Czasem więcej brązowej wydzieliny na wkladce. Ginekolog przepisala mi Duphatson i skierowanie na usg transvaginalne - na usg wolne terminy dopiero w grudniu mam. Brałam któraś z Was ten lek? Mam zalecony od 16 do 25 dnia cyklu.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 18:56   #625
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Dziewczyny ! Ostatni miesiąc był dla mnie jednym, wielkim, skupiskiem nerw.
Miesiączka spóźniła mi się więc zrobiłam test wyszły II kreski a po minucie była I kreska, później drugi i wyszła tylko 1 kreska, tydzień później dostałam miesiączkę a 10 dnia cyklu czyli wczoraj zauważyłam, że szyjka macicy jest rozpulchniona, twarda i plami krwią. Do tego nie jestem w stanie jej dotykać ponieważ odczuwam wtedy niesamowity ból i kłucie. Myślicie, że może to być wynik stresu?
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 00:51   #626
anusja95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cześć. Jestem taka głupia.. Tyle z tym zwlekałam. Bardzo długo, z rok albo dłużej już mam tak, że w okolicach dni płodnych mam śluz brązowawy, tak jakby trochę z krwią. Ogólnie okres mam co ok 34-36 dni. W grudniu pójdę chyba do ginekologa. Mam się bać?? Nie współżyję.
anusja95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 04:08   #627
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez anusja95 Pokaż wiadomość
Cześć. Jestem taka głupia.. Tyle z tym zwlekałam. Bardzo długo, z rok albo dłużej już mam tak, że w okolicach dni płodnych mam śluz brązowawy, tak jakby trochę z krwią. Ogólnie okres mam co ok 34-36 dni. W grudniu pójdę chyba do ginekologa. Mam się bać?? Nie współżyję.
już nie odkładaj wizyty, nie szukaj odpowiedzi w necie tylko idź do ginekologa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:20   #628
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

ostatnio mam pewien problem, który mam wrażenie jedynie się potęguje. odczuwam straszny dyskomfort z powodu suchości stref intymnych, powoduje to podrażnienia, obtarcia, a co za tym idzie też pojawia się pieczenie itd. ostatnio ginekolog poradził mi by udać się na zabieg laserowy monalisa touch, zielona jestem w temacie, może któraś z Was ma jakieś doświadczenia?
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 13:26   #629
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
ostatnio mam pewien problem, który mam wrażenie jedynie się potęguje. odczuwam straszny dyskomfort z powodu suchości stref intymnych, powoduje to podrażnienia, obtarcia, a co za tym idzie też pojawia się pieczenie itd. ostatnio ginekolog poradził mi by udać się na zabieg laserowy monalisa touch, zielona jestem w temacie, może któraś z Was ma jakieś doświadczenia?
najlepiej pójdź na konsultację do lekarza który wykonuje takie zabiegi. polecam lux med, tzn nie korzystałam z tego zabiegu osobiscie, ale wiem ze zajmują się takimi tematami, bo moja bliska znajoma wykonała zabieg tym laserem. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że sumiennie podchodzą do pacjentów
umow się na wizytę, lekarz ci najlepiej wytlumaczy.
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 22:09   #630
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Zdrowie intymne kobiety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
najlepiej pójdź na konsultację do lekarza który wykonuje takie zabiegi. polecam lux med, tzn nie korzystałam z tego zabiegu osobiscie, ale wiem ze zajmują się takimi tematami, bo moja bliska znajoma wykonała zabieg tym laserem. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że sumiennie podchodzą do pacjentów
umow się na wizytę, lekarz ci najlepiej wytlumaczy.
domyślam się, że najlepsza wiedza to ta od lekarza po nowym roku idę skonsultować moje problemy do przychodni, bo właśnie tam najbliżej mi po drodze z pracy, może coś mi poradzą

Edytowane przez Kolorowa_Kredka87
Czas edycji: 2014-12-28 o 22:10
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 23:09:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.