Esthelis- do p.Beaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 20:25   #1
KotkaPsotka
Przyczajenie
 
Avatar KotkaPsotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Lightbulb

Esthelis- do p.Beaty


P. Beato,
mam 25 lat, chciałabym powiększyć usta (powiększenie na rok- dwa lata w zupełności mi wystarczy).Słyszałam pochlebne opinie o preparacie Esthelis-czy to prawda,ze daje b naturalne efekty?Czy występują efekty uboczne?
Proszę także o rade kochane Wizażanki- czy któraś może polecić w Krakowie jakiś sprawdzony,duży gabinet wykonujący tego typu zabiegi?

Z góry dziękuję za pomoc
KotkaPsotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 12:01   #2
KotkaPsotka
Przyczajenie
 
Avatar KotkaPsotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

up,up !
KotkaPsotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:37   #3
weronikao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Varioderm Fine Line jest najnowszej generacji kwasem hialuronowym do powiększania ust i likwidacji drobnych i średnich zmarszczek takze tych wokół ust. Miałam w Warszawie w Salonie Venus Wellnes & SPA w Blue Citi robione usta preparatem Varioderm , żadnych efektów ubocznych , a usta wyglądają bardzo ładnie i naturalnie. Nie wystąpiły obrzęki i nie było sinaków. Jestem bardzo zadowolona , więc szczerze polecam powiększanie ust Varioderm Fine Line . Z tego co się dowiedziałam od lekarza to Varioderm Fine Line jest to kwas hiakluronowy najnowszej generacji niemieckiego laboratorium Adoderm , różni się tym od innych wypełniaczy ,że jest 100 procent usieciowany , i homogenizowany, co oznacza ,że jest bezpieczny , bardzo gładkiej konsystencji , nie powoduje grudek i bardzo długo utrzymuje się efekt bo aż około 18 miesięcy. Ja już mam Varioderm wstrzyknięty koło 6 miesięcy , koszt podobie do innych wypełniaczy ale za to gwarancja długotrwałości .Polecam !
weronikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 10:35   #4
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Mnie ciekawi czy przy dużych zmarszczkach mimicznych na czole te preparaty jak Esthelis też pomagają? Mam też dużą mimikę twarz, czy w takiej sytuacji warto robić mezoterapię?
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:57   #5
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Myslę że powinnas to pytanie zadać specjaliście, ja wprawdzie mam doświadczenie z kwasem hialuronowym, ale niewielkie bo tylko likwidowałam zmarszczki wokół oczu . Jest taka fajna stronka www.miastokobiet.net.pl gdzie na pytania odpowidają specjaliści - równiez od medycyny estetycznej
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:55   #6
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Dziękuję za linka, oczywiście nie omieszkam zapytać i tam, ponieważ bardzo mnie to interesuje, a z tego co czytam to kwas ten jest naprawdę dobrą alternatywą.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:44   #7
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Przy dużych bruzdach preparat wstrzykuje się głębiej i większe ilości kwasu się wstrzykuje.
Do głębokiego wypełniania przeznaczony jest preparat Frotelis.
A jeśli chodzi o mezoterapię to dzięki niej szybko, w sposób nie chirurgiczny można poprawić kondycję i wygląd skóry, do mezoterapii stoswany jest preparat mesolis.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 17:50   #8
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Kusi mnie ostatnio ta mezoterapia - taka ta moja twarzyczka jest lekko już posunięta w czasie W prawdzie robiłam sobie już skórę wokół oczu (nadal jest prześliczna), ale jakoś tak chciałabym zadbać o resztę swojego "fejsu" . Czytałam że po takiej mezoterapii skóra jest bardziej wypoczęta i odżywiona. Mam starszną ochotę poprwaić sobie samopoczucie
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 20:24   #9
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Warto zadbać o skórę dopóty dopóki nie ma na niej mega zmarszczek, wtedy terapie są skuteczniejsze i dłużej buźka jest młoda.
Zabieg mezoterapii jest prawie bezbolesny. Osobom wrażliwym zaleca się stosowanie kremu znieczulającego np. Emla, na godzinę przed zabiegiem lub skórę znieczula lekarz chlorkiem etylu.
Częstość zabiegów mezoterapii lekarz dostosowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jeśli chodzi o odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu, najlepszym sposobem jest zastosowanie terapii uderzeniowej złożonej z 2 do 3 zabiegów w odstępach tygodniowych. Dobre rezultaty zapewni seria zabiegów trwających około 2 miesięcy.
W czasie zabiegu w miejscach wstrzyknięć powstają małe bąbelki, wypełnione preparatem. Wchłania się on szybko. W ciągu doby, dwóch, wraca do normy kolor zaczerwienionej po zabiegu skóry. Po dwóch dniach znikają też krwiste kropeczki po zastrzykach. Jeżeli igła trafi w naczynko, powstaje siniak, ale znika w ciągu trzech dni. Miejsca nakłuć łatwo zakamuflować podkładem ale można to uczynić dopiero następnego dnia po zabiegu.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 08:54   #10
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Afadro łatwo powiedzieć, na mimikę często nie mamy wpływu i żadne kremy czy pielęgnacja nie pomoże. A jak jesteśmy młode to nie myśli się o tym za ile lat pojawią się zmarszczki itd. Owszem warto dbać o to, by skóra była jak najdłużej jędrna itp. Co do preparatów z kwasem hialuronowym, to najlepiej jak lekarz go nam wskaże jaki dla nas jest najlepszy.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 15:02   #11
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Ja wiem, że mimika jest głównym sprawcom naszych zmarszczek, więc dbajmy intensywniej o obszary twarzy które najbardziej marszczymy
Ale mnie własnie o to chodzi, ze warto wcześniej się zainteresować problemem zmarszczek a nie dopiero wtedy kiedy mamy już takie bruzdy, że pół litra kwasu trzeba wstrzyknąć.
Nie da się ustalić wieku kiedy warto poddać się mezoterapii aby poprawić kondycje skóry. No weźmy przykładowo dwie trzydziestolatki i jednej wystarczy właśnie ta mezoterapia, a druga będzie miała już tak duże bruzdy przynosowe że niestety tylko wypełnienie ich przywróci jej ładny wygląd buzi.
Oczywiście, że lekarz wskaże nam najlepszy preparat ale my możemy sobie wybrać firmę z której chcemy mieć preparat. Przykładowo ja bym chciała preparat firmy anteis, a lekarz mi wskaże czy na moje zmarszczki wystarczy produkt esthelis, który aplikuje się płytko pod skórę, czy też będzie potrzebny twardszy fortelis, który stosowany jest na głębokie bruzdy bo jest twardszy.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 09:25   #12
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Tu masz rację, jednak te preparaty są drogie, a która z młodych kobiet może sobie na nie pozwolić? Co prawda i starsze kobiety niestety wiele z nich nie stać na to. Są też kremy z kwasem hialuronowym ale to już nie da takiego efektu jak mezoterapia.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:43   #13
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Jestem już po zabiegu mezoterapii Mezolift. Kosmetyczka stwierdziła że jeżeli zalezy mi na odzywieniu skóry i wygładzeniu zmarszczek to jest to najlepszy wybór. Mąż po zabiegu nabija się ze mnie że od mojej twarzy "bije promienny blask" Faktycznie widzę zmiany na lepsze - skóra napięta, nie łuszczy się już tak jak kiedyś, jest lepiej nawilżona - i pomysleć że to wszystko dzięki kwasu hialuronowego, a nie skalpela i to cholernie ostrego
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:54   #14
aris11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Też ostatnio kusi mnie ta mezoterapia - skalpela to bym się bała, ale ten injection system o któym sobie poczytałam to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla mnie panikary która nienawidzi bólu. Moja twarz kobiety po trzydziestce potrezbuje usilnie pomocy, bo i brak jej spręzystości, no i tego blasku, który kiedyś tak oczarował mojego męża A nie wiesz w jakich gabinetach w Poznaniu robią ten Mezolif ?
aris11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 09:38   #15
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

O mezolift nie słyszałam, czym się różni od innej mezoterapii? Czy to nazwa preparatu, który podaje się podczas mezoterapii?? Coraz więcej jest tego widać.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 09:36   #16
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Mesolift to jeden z zabiegów mezoterapii na twarz. Odżywia i wygładza zmarszczki. Polega na ostrzyknięciu przede wszystkim szyi i dolnej części twarzy, dla poprawienia owalu twarzy odpowiednio dobranym przez lekarza koktajlem. W jego skład wchodzi m.in. kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, kwas polimlekowy, o działaniu silnie regenerującym i zagęszczającym zwiotczałą skórę twarzy. Także witaminy, oligoelementy, aminokwasy. Koktajl ten w sposób widoczny i szybki regeneruje skórę twarzy poprawiając jej elastyczność, jędrność.
Zabieg wykonuje się po wcześniejszym znieczuleniu kremem Emlą , a następnie cienką igiełką podaje się wcześniej przygotowany koktajl dokładnie ostrzykując wybrane okolice. Po zabiegu wykonuje się masaż , aby równomiernie rozprowadzić podane preparaty.
Specjalną postacią zabiegu mesoliftu jest ostrzyknięcie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni preparatem kwasu hialuronowego, który podany specjalną techniką do wierzchnich warstw skóry właściwej poprawia uwodnienie, zwiększa elastyczność oraz likwiduje wszelkie drobne zmarszczki przez dobre nawodnienie skóry. Zabieg można wykonać bez znieczulenia, bezpośrednio po zabiegu może być niewielkie zaczerwienie, ślady ukłuć lub pojedyncze drobne siniaczki, można wykonać makijaż. Zabiegi w zależności od stanu skóry wykonuje się 3-4 co 2 tygodnie, następnie 3 co miesiąc i dla utrzymania efektu zabieg przypominający co 3-6 miesięcy.

Mam nadzieję że wyjasniłam troszeczkę Takie informacje uzyskałam przed wykonaniem zabiegu. Jakby co to służę dalszymi informacjami bo ulotek informacyjnych mam dość "mnogo"
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:50   #17
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Ale do takiego mesoliftu też mogą użyć injection system, czyli tych elektronicznych penów wykorzystywanych przy zabiegu wypełniania zmarszczek i mezoterapii. Wtedy siniaków nie powinno być, ewentualnie takie kropeczki jak po ukłuciu.
Arpka a Tobie czym wstrzykiwali preparat do mesoliftu?
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:28   #18
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Pewnie że zdecydowałam się na injection system - szukałam gabinetu tylko takiego który własnie w ten ssposób ostrzykiwuje , bo ja panikara jestem. A tak wogóle to nie lubię - z resztą jak wielu z nas - niepotzrebnie narażać się na ból. A podawanie kwasu za pomoca specjalnego pena daje gwarancję bezbolesnego zabiegu, no i faktycznie tych siniaków miałam mało
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 11:57   #19
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Czytam tak sobie ten wątek i aż samą mnie kusi, aby poddać się mezoterapii - głównie chodzi mi o okolice oczu, ponieważ jak się śmieje to mam okropne zmarszczki mimiczne wokół oczu + podkowy pod oczami od wielogodzinnej pracy przy komputerze. W takim tempie to jeszcze z 5 lat i będę wyglądać po prostu staro
Dziewczyny, a wiecie, gdzie stosują ten injection system - chodzi mi o to bezbolesne wstrzyknięcie koktajli. Czy wykonują to gdzieś w małopolsce?
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 18:29   #20
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Kurcze ja wiem tylko o gabinetach w Warszawie (sharley, viva-derm i yeshe) i w Białymstoku w nefretete.
Nic nie wiem na temat małopolski niestety.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 10:57   #21
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

No ja własnie też wiem o Nefretete w Białymstoku, a nazwy warszawskich klinik, to poznałam dopiero przez minutką

Nie jestem w ogóle pewna, czy małopolskie kliniki pracują na tych preparatach, niemniej jednak już tyle się o nich dowiedziałam i naczytałam dobrego, że nie chciałabym żadnych innych.

Ale czy opłaca mi się jechac do Warszawy? hmmm
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 17:05   #22
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Esthelis- do p.Beaty

Myślę, że się opłaca będziesz miała przyjemne z pożytecznym. Pozwiedzasz Warszawę, zrobisz zabieg bez nerwów, że coś będzie nie tak
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.