Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 11:26   #1831
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja kupiłam dzisiaj z Hidden World róż i najjaśniejszy cień. Róż zapowiada się rewelacyjnie, ale cień rzeczywiście jest bardzo słabo napigmentowany. Dla mnie w sumie na plus, bo ostatnio ograniczam się właśnie do takiego jasnego, rozświetlającego cienia (jak dotąd z Essence Crystalliced) i tuszu do rzęs. Jak dla mnie wygląda całkiem ładnie, choć nie powala.

Dziękuję osobie (chyba coco_kiciusia) która polecała wycofane konturówki z Catrice. Moja mama oddała mi piękną czerwoną szminkę Diora, która jej nie podpasowała i szukałam jakiejś konturówki, bo nie wyobrażam sobie bez niej ust a la Gwen Stefani. Jest miękka, trwała i jeszcze ma końcówkę z pędzelkiem

Hidden World w Krakowie w Solvay. Wczoraj wpadłam do N. po limitowankę, ale jeszcze nie była wprowadzona do systemu. Umówiłam się z panią Naturzanką, że wrócę po dwóch godzinach i będzie już wystawiona, ale niestety panie nie zdążyły i odłożyły mi cień i róż. Dzisiaj nie wystawili jeszcze tych kosmetyków, ale wydaje mi się, że wieczorem powinny być

Oczywiście nie było łatwo, musiałam poprosić, sympatyczną skądinąd, panią naturzankę, opowiedzieć łzawą historię o swojej podróży aż z Bronowic i poćwiczyć trochę błagalny wyraz twarzy. Jednak dziewczyny, nie dawajcie się tak łatwo zbywać tekstem "niestety, jest na zapleczu i proszę przyjść wieczorem", bo skoro już się pofatygowałyście, to szkoda odpuszczać

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2012-03-02 o 11:31
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:41   #1832
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj z Hidden World róż i najjaśniejszy cień. Róż zapowiada się rewelacyjnie, ale cień rzeczywiście jest bardzo słabo napigmentowany. Dla mnie w sumie na plus, bo ostatnio ograniczam się właśnie do takiego jasnego, rozświetlającego cienia (jak dotąd z Essence Crystalliced) i tuszu do rzęs. Jak dla mnie wygląda całkiem ładnie, choć nie powala.

Dziękuję osobie (chyba coco_kiciusia) która polecała wycofane konturówki z Catrice. Moja mama oddała mi piękną czerwoną szminkę Diora, która jej nie podpasowała i szukałam jakiejś konturówki, bo nie wyobrażam sobie bez niej ust a la Gwen Stefani. Jest miękka, trwała i jeszcze ma końcówkę z pędzelkiem

Hidden World w Krakowie w Solvay. Wczoraj wpadłam do N. po limitowankę, ale jeszcze nie była wprowadzona do systemu. Umówiłam się z panią Naturzanką, że wrócę po dwóch godzinach i będzie już wystawiona, ale niestety panie nie zdążyły i odłożyły mi cień i róż. Dzisiaj nie wystawili jeszcze tych kosmetyków, ale wydaje mi się, że wieczorem powinny być

Oczywiście nie było łatwo, musiałam poprosić, sympatyczną skądinąd, panią naturzankę, opowiedzieć łzawą historię o swojej podróży aż z Bronowic i poćwiczyć trochę błagalny wyraz twarzy. Jednak dziewczyny, nie dawajcie się tak łatwo zbywać tekstem "niestety, jest na zapleczu i proszę przyjść wieczorem", bo skoro już się pofatygowałyście, to szkoda odpuszczać
babcia_miecia Ty jesteś z Bronowic??
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:44   #1833
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Wsiadam na przystanku 'uniwersytet pedagogiczny". Nie wiem czy to już Bronowice, ale ten tekst podziałał. Pani naturzanka od razu zmiękła
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:48   #1834
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

no ja trochę dalej, w stronę bronowic to my jesteśmy sąsiadkami
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:50   #1835
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kupiłam dziś bazę jestem jej ciekawa a przez Was chcę jeszcze róż chociaż wcale mi nie jest potrzebny
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:51   #1836
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

A mnie się podoba Revoltaire, piękne opakowania, cienie wyglądają ciekawie, róż i lakiery. Ale z lakierami to chciałabym zobaczyć jakieś swatche, mam nadzieję, ze się będą pojawiać. Żaluję, że ta limitka ma być w Niemczech w kwietniu, bo pod koniec marca Mąż jedzie do Berlina, jak znalazł nakazałabym mu nabyć coś z Rev., ale jeszcze nie będzie...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:05   #1837
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Uwaga Lublin, panie z Ametystowej schowały HW, bo podobno coś się nie zgadzało (czyżby ceny ). Informuję, żebyście mnie czasem nie wysłały na leczenie. Nie przywidziało mi się, wczoraj była, dziś nie ma
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 12:16   #1838
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Też mi się podoba bo nie ma tam dzikich tłumów. I mam sentyment, bo tam kupiłam puder z pańcią, który mi się już niestety kończy.
Jak chcesz mogę kupić Ci u mnie i wysłać
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:10   #1839
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Coco, a patrzyłaś na moje zdjęcia? oprócz tego jasnego, co faktycznie raczej daje błysk, to tamte dwa są moim zdaniem fajnie napigmentowane, spróbowałam różowy rozetrzeć na oku i było całkiem całkiem ;>
Jutro zrobię na pewno nimi oczy, to od razu zdjęcie też
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Coco, ja dorwałam tylko ten brązowy cień i mam dziś nim zrobione oko. Na razie bardzo podoba mi się odcień. To jest taki średni ciepławy brąz, ale nie wyglądam w nim jak ofiara przemocy po kilku dniach od zdarzenia, co się bardzo ceni
Poza tym kolor fajnie można budować- od lekkiej poświaty po dosyć mocny efekt. Sam solo też bardzo dobrze wyglada na powiece, ale co do trwałości w takim stanie nie wypowiem się, bo dziś mam go jako bazę podbijającą kolor moich inglotów
Dzięki laski - wiedziałam, że mogę na Was liczyć
więc ich nie skreślam, a portfel niech się stracha
To są takie moje kolory mam dopiero 8 cieni w kremie, trzeba to zmienić
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dziękuję osobie (chyba coco_kiciusia) która polecała wycofane konturówki z Catrice. Moja mama oddała mi piękną czerwoną szminkę Diora, która jej nie podpasowała i szukałam jakiejś konturówki, bo nie wyobrażam sobie bez niej ust a la Gwen Stefani. Jest miękka, trwała i jeszcze ma końcówkę z pędzelkiem
Babciu ja polecałam konturówki wycofywane ale z Essence w każdym razie dzięki
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Uwaga Lublin, panie z Ametystowej schowały HW, bo podobno coś się nie zgadzało (czyżby ceny ). Informuję, żebyście mnie czasem nie wysłały na leczenie. Nie przywidziało mi się, wczoraj była, dziś nie ma
woohoo, jaki żal
no cóż może gdzie indziej już jest
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:24   #1840
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź a zostało jeszcze cos jak byłaś czy już świeci pustkami? a nie wiesz jak w Gemini?
Wczoraj o 17 został 1 różowy lakier, reszta nie tknięta
W Gemini nie byłam.
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:25   #1841
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dzięki laski - wiedziałam, że mogę na Was liczyć
więc ich nie skreślam, a portfel niech się stracha
To są takie moje kolory mam dopiero 8 cieni w kremie, trzeba to zmienić

Babciu ja polecałam konturówki wycofywane ale z Essence w każdym razie dzięki

woohoo, jaki żal
no cóż może gdzie indziej już jest
Haha, no koniecznie, co to jest 8 cieni w kremie pfff

Jeśli mówimy o tych samych (jeszcze stare logo, z jednej strony pędzelek ), to też polecam te konturówki Ja mam 040 Nude rose - prawie idealny kolor moich ust, kupiłam drugą na zapas. Jeśli trafię gdzieś jeszcze czerwoną, to też wezmę.

No nie? Nie wiem co oni tam wyprawiają w tych Naturach, ale w sumie się ciesze, że załapałam się na te niższe ceny. Catrice prawie w cenie Essence
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 13:42   #1842
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Trafiłam wczoraj na HW i Circus z Essence ale... nic nie wzięłam
Za to z Catrice nabyłam Kameleona i Szlachetnych Rycerzy, tak jak planowałam
Wy macie rację, że Kameleon to jest cudak, nietypowy zupełnie, podoba mi się ten zielony refleks w nim

Oficjalnie stwierdzam, że kufer nie wytrzymał i się nie dopiął
Muszę zarządzić ewakuację do nowego, większego lokum - szufladki zamówione, boję się co dalej
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:45   #1843
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dzięki laski - wiedziałam, że mogę na Was liczyć
więc ich nie skreślam, a portfel niech się stracha
To są takie moje kolory mam dopiero 8 cieni w kremie, trzeba to zmienić
Dotrzymałam obietnicy - zrobiłam dziś oko nowymi cieniami i zdjęcie też, ładuję na bloga. Malowałam się po 8 rano, wyśmienicie szybko poszło, miałam dziś biegania trochę, w tę i z powrotem, zapobiegawczo nałożyłam te cienie na bazę, tak na wszelki wypadek i powiem Wam, że się zakochałam. Nie nałożyłam ich dużo, bo chciałam raczej delikatny efekt, świetnie sprawdziło się wklepanie. Zaraz będą na blogu fotki

edit: oprócz tego w obu naturach rozdziewiczyłam limitki jedną wczoraj, drugą dziś
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-03-02 o 14:00
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:55   #1844
pani-radosna
Raczkowanie
 
Avatar pani-radosna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

W Dąbrowie Górniczej resztki HW. Ja zabrałam ostatni najjaśniejszy cień, zostało jeszcze po 1 sztuce z pozostałych, 1 róż, 1 baza, kilka błyszczyków.
Na półkach 'wyprzedażowych' przyuważyłam różne ciekawostki, m.in. puder z pańcią.
pani-radosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:04   #1845
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj z Hidden World róż i najjaśniejszy cień. Róż zapowiada się rewelacyjnie, ale cień rzeczywiście jest bardzo słabo napigmentowany. Dla mnie w sumie na plus, bo ostatnio ograniczam się właśnie do takiego jasnego, rozświetlającego cienia (jak dotąd z Essence Crystalliced) i tuszu do rzęs. Jak dla mnie wygląda całkiem ładnie, choć nie powala.

Dziękuję osobie (chyba coco_kiciusia) która polecała wycofane konturówki z Catrice. Moja mama oddała mi piękną czerwoną szminkę Diora, która jej nie podpasowała i szukałam jakiejś konturówki, bo nie wyobrażam sobie bez niej ust a la Gwen Stefani. Jest miękka, trwała i jeszcze ma końcówkę z pędzelkiem

Hidden World w Krakowie w Solvay. Wczoraj wpadłam do N. po limitowankę, ale jeszcze nie była wprowadzona do systemu. Umówiłam się z panią Naturzanką, że wrócę po dwóch godzinach i będzie już wystawiona, ale niestety panie nie zdążyły i odłożyły mi cień i róż. Dzisiaj nie wystawili jeszcze tych kosmetyków, ale wydaje mi się, że wieczorem powinny być

Oczywiście nie było łatwo, musiałam poprosić, sympatyczną skądinąd, panią naturzankę, opowiedzieć łzawą historię o swojej podróży aż z Bronowic i poćwiczyć trochę błagalny wyraz twarzy. Jednak dziewczyny, nie dawajcie się tak łatwo zbywać tekstem "niestety, jest na zapleczu i proszę przyjść wieczorem", bo skoro już się pofatygowałyście, to szkoda odpuszczać
Nowy avatar? a tak mi się podobała mina tej żabci. Teraz będę musiała się przyzwyczaić

Ciekawe czy HW poczeka na mnie aż do poniedziałku
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:24   #1846
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Nowy avatar? a tak mi się podobała mina tej żabci. Teraz będę musiała się przyzwyczaić

Ciekawe czy HW poczeka na mnie aż do poniedziałku

Haha, też polubiłam smutną żabcię ...bo ja w ogóle żaby
Mam nadzieję, że na mnie choć do jutra coś poczeka z HW. Nadzieja w jednej N. na obrzeżach miasta
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:38   #1847
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
\
Zbiorowo: lakier ten brzoskwinkowy ma piękny kolor ale krycie woła o pomstę do nieba. 3 Warstwy jeszcze nie dają satysfakcjonującego efektu. Ale przynajmniej szybko schnie, nawet ta 3cia warstwa.
Róż: bardzo ładny naturalny efekt, konsystencja w opakowaniu wydaje się mega dziwna, ale nie ma żadnych problemów z rozsmarowywaniem itd. Nie wiem jak długo się trzyma, bo mam go dopiero od połowy dnia.
Różowy cień: bardzo ładny ma kolorek, ładnie się rozprowadzał na ręku, ale te drobinki ma sporawe. Ja takich nie lubię
co do lakieru to chyba zrobię sobie przegląd starych w tych kolorach i się zastanowię jeszcze....
z różu już się wyleczyłam, wmawiam sobie że może nie polubiłabym tak samo jak nie polubiłam wampirkowego Essence.
A cień.. nadal nie wiem blondynka z niebieskimi oczami w takim rózu? hmm....
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:59   #1848
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Haha, też polubiłam smutną żabcię ...bo ja w ogóle żaby
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Nowy avatar? a tak mi się podobała mina tej żabci. Teraz będę musiała się przyzwyczaić
Szukam jakiegoś nowego Nie dość, że mam nick babcia_miecia, to jeszcze mnie użytkowniczki kojarzą z żabą
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:10   #1849
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Czy któraś z Was skusiła się na ten biały lakier z HW? Jestem bardzo ciekawa opinii o nim.
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 15:11   #1850
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś nowego Nie dość, że mam nick babcia_miecia, to jeszcze mnie użytkowniczki kojarzą z żabą
Dziewczyny, pojedynczo z tymi awatarami, nie wszystkie na raz Jeszcze do nowej Śniegowej się nie przyzwyczaiłam, a tu następna się przepoczwarza z żaby ubolewającej nad ujemną deltą w zdjęcie z rodzinnego albumu muminków Tak jak w realu nie pamiętam imion, tylko twarze, tutaj pamiętam awatary, a nicki to różnie A Wy mi jeszcze utrudniacie będę lać
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:16   #1851
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was skusiła się na ten biały lakier z HW? Jestem bardzo ciekawa opinii o nim.
wg mnie frostowy brzydal

co do różowego lakieru to tak chyba najbliższy z moich jest Essence Heart Chakra, tyle że bez drobinek.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:20   #1852
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wg mnie frostowy brzydal
Jestem podobnego zdania

http://www.honeyandmilk.net/2012/03/catrice-million-styles-le-return-of.html Million styles - Return of Space Cowboys

http://montys0711blog.wordpress.com/...view-swatches/ Million Styles swatche
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2012-03-02 o 15:24
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:26   #1853
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wg mnie frostowy brzydal

co do różowego lakieru to tak chyba najbliższy z moich jest Essence Heart Chakra, tyle że bez drobinek.

Brzydal? A miałam na niego chęć

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Patrzcie co znalazłam:

http://blogerettejoelle.blogspot.com...s-shoplog.html

chyba jednak go wezmę
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:28   #1854
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dzolls - mamy dziś prawie taki sam makijaż oka - też poleciałam z cieniami z HW, te same kolorki, na baze, tylko dodałam jeszcze cienką czarną kreskę. Efekt faktycznie delikatny, ale podoba mi się, taki wiosenny i lekki. A różowy można nawet na policzki nałożyć zamiast rózu.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:30   #1855
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Wy niedobre kusicielki! Przez Was padłam dziś do N i zagarnęłam róż, nawet nie macając testera. W autobusie z ciekawości maznęłam na dłoń i normalnie mało nie spadłam z siedzenia- zero koloru, rozsmarował się jak zwykły wazelinowy krem Myślę sobie, WTF? I już zaczynałam pluć sobie w brodę, że nie zmacałam uprzednio testera.
Jednak w domu umalowałam się nim i jestem totalnie zachwycona Nie wiem jakim cudem, ale na policzkach daje przepiękny wiosenny i bardzo świeży efekt. Pigmentacja jest ok- nie ma jakiejś tam poświaty (chociaż przy minimalnej ilości produktu można ją osiągnąć) tylko piękny dziewczęcy kolor. Cudo, już dawno żaden odcień tak mnie nie urzekł Poza tym sama forma bardzo przyjemna i łatwa w aplikacji bo nie tworzy nieestetycznych zacieków czy smug (nakładałam palcami).
A ostatnio co nie położę na buźkę to mi jakoś nie pasuje- mam nieustający dzień paszteta wiec tym bardziej jestem zadowolona (a jadąc do domu miałam czarne myśli na jego temat- w ostateczności komuś bym oddała).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:33   #1856
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Brzydal? A miałam na niego chęć

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Patrzcie co znalazłam:

http://blogerettejoelle.blogspot.com...s-shoplog.html

chyba jednak go wezmę
Jak dla mnie po prostu nieszczególny, no ale zależy co kto lubi
http://goodlacknail.wordpress.com/20...dden-world-le/

Wydaje mi się, że prezentuje się najgorzej z całej trójki i będzie ciężko z kryciem
http://www.belindapol.nl/?p=4293

Ale mnie to nie słuchaj, bo walczę sama ze sobą, żeby żadnego nie kupić
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:38   #1857
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

PieceOfMoris- nie kupię to bede płakać

Najwyżej dam go na wymianę albo coś wymyśle będę dobrej myśli
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:38   #1858
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Uwaga, uwaga, ogłaszam alarm dla miasta Lublina - HW na Świętoduskiej, calutka, nieruszana, przynajmniej ok 15 taka była.

Chciałam brać różowy cień, bo śliczny, ale walczę jeszcze ze sobą... bo mam i Golden Rose z KOBO i ten koralowy Sensique i jeszcze # 25 z jedynek Essence... Znowu dylemat

I zastanawiam się nad lakierem, ale chyba podobny efekt uzyskam malując Heart Chakra i 'białym' topem z Balleriny...

Grunt, to sobie wytłumaczenie znaleźć
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:45   #1859
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, ogłaszam alarm dla miasta Lublina - HW na Świętoduskiej, calutka, nieruszana, przynajmniej ok 15 taka była.

Chciałam brać różowy cień, bo śliczny, ale walczę jeszcze ze sobą... bo mam i Golden Rose z KOBO i ten koralowy Sensique i jeszcze # 25 z jedynek Essence... Znowu dylemat

I zastanawiam się nad lakierem, ale chyba podobny efekt uzyskam malując Heart Chakra i 'białym' topem z Balleriny...

Grunt, to sobie wytłumaczenie znaleźć
Dzięki za wieści

Mam wszystkie, które wymieniłaś, oprócz tego z Essence, ale się ugięłam i wzięłam różowy dla towarzystwa. Pozostałe dwa kolory też Za to dałam sobie bana na lakiery Nie wspomnę, że z nowych C&G się obkupilam Widziałaś może 97 absolutely blue, taki niezapominajkowy?
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2012-03-02 o 15:49
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:58   #1860
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość

Haha, też polubiłam smutną żabcię ...bo ja w ogóle żaby
Mam nadzieję, że na mnie choć do jutra coś poczeka z HW. Nadzieja w jednej N. na obrzeżach miasta
Ja też polubiłam, a teraz muminy. Nie lubię muminków w ogóle

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
co do lakieru to chyba zrobię sobie przegląd starych w tych kolorach i się zastanowię jeszcze....
z różu już się wyleczyłam, wmawiam sobie że może nie polubiłabym tak samo jak nie polubiłam wampirkowego Essence.
A cień.. nadal nie wiem blondynka z niebieskimi oczami w takim rózu? hmm....
Też jestem blondyna z niebieskimi , znaczy się ciemna blondyna
Gdzieś na blogu wyczytałam, że pasuje super. To ja się słucham
Zwłaszcza, że opalizuje na złoto.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś nowego Nie dość, że mam nick babcia_miecia, to jeszcze mnie użytkowniczki kojarzą z żabą
[COLOR="rgb(112, 128, 144)"]I właśnie o to chodzi żeby kojarzyć[/COLOR]
[COLOR="rgb(112, 128, 144)"]Znajdź inną żabcię[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pojedynczo z tymi awatarami, nie wszystkie na raz Jeszcze do nowej Śniegowej się nie przyzwyczaiłam, a tu następna się przepoczwarza z żaby ubolewającej nad ujemną deltą w zdjęcie z rodzinnego albumu muminków Tak jak w realu nie pamiętam imion, tylko twarze, tutaj pamiętam awatary, a nicki to różnie A Wy mi jeszcze utrudniacie będę lać
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wy niedobre kusicielki! Przez Was padłam dziś do N i zagarnęłam róż, nawet nie macając testera. W autobusie z ciekawości maznęłam na dłoń i normalnie mało nie spadłam z siedzenia- zero koloru, rozsmarował się jak zwykły wazelinowy krem Myślę sobie, WTF? I już zaczynałam pluć sobie w brodę, że nie zmacałam uprzednio testera.
Jednak w domu umalowałam się nim i jestem totalnie zachwycona Nie wiem jakim cudem, ale na policzkach daje przepiękny wiosenny i bardzo świeży efekt. Pigmentacja jest ok- nie ma jakiejś tam poświaty (chociaż przy minimalnej ilości produktu można ją osiągnąć) tylko piękny dziewczęcy kolor. Cudo, już dawno żaden odcień tak mnie nie urzekł Poza tym sama forma bardzo przyjemna i łatwa w aplikacji bo nie tworzy nieestetycznych zacieków czy smug (nakładałam palcami).
A ostatnio co nie położę na buźkę to mi jakoś nie pasuje- mam nieustający dzień paszteta wiec tym bardziej jestem zadowolona (a jadąc do domu miałam czarne myśli na jego temat- w ostateczności komuś bym oddała).
Ot! I kolejna zadowolona z nowości, a ja nie mam jeszcze nic.
Niech mi się uchowają chociaż cienie plizzz
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.