Depilacja woskiem u nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 15:57   #1
zuza989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1

Depilacja woskiem u nastolatki


Hej, mam 13 lat i nie wiem jak namowic mame na depilacje woskiem (chcialam korzystac z wosku w rolce) bo za kazdym razem mowi, ze nie, ze mi to nie potrzebne i to jest meczace ( wiem o tym, ale bardzo mi sie to przyda). Chcialabym uzywac wosku bo nogi musze golic co 2 dni ( tak czesto bo zaczelam golic w wieku 8-9 lat bo byly wtedy bardzo dlugie i ciemne jak na rękach) ( mam ciemno brazowe wlosy i tak samo jest z wlosami na nogac i rekach) i chcialabym depilowac rece bo mam bardzo dlugie i geste ciemne wlosy (tak jak wspominalam wyzej), kiedys 1-2 razy ogolilam je maszynka i to byla zla decyzja. Po wosku wloski bylyby slabsze i jaśniejsze, a po depilacji maszynka rosna szybciej i sa ciemniejsze i dluzsze. Wiec jak mam ja namowic? Probowalam kilkanascie razy i ciagle mowi,ze a ja wstydze sie ubierac koszulki na krotki rekaw.
zuza989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 18:35   #2
201707180908
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja woskiem u nastolatki

Po goleniu maszynką włosy nie rosną ani szybciej, ani nie są grubsze/gęstsze. Nie ma tutaj też nic do rzeczy wiek pierwszego golenia. To jak szybko rosną włosy to kwestia bardzo osobnicza, mi też szybko rosną, nogi golę codziennie - przynajmniej latem
Może spróbuj kupić sobie najpierw jakieś plastry z woskiem w drogerii i wypróbuj na małym obszarze ręki. Ja też mam gęste i długie włoski na rękach z natury, ale wiem też że depilacja nie jest dla mnie. I tu nie chodzi o ból tylko o wrastanie włosków. Serio nie powtarzaj mojego błędu i nie depiluj sobie pierwszy raz całych rąk. Ja tak zrobiłam i przez pierwsze dni byłam zadowolona, ale później włoski zaczęły wrastać na taką skalę, że wyglądałam, jakbym miała trądzik na rękach. Dosłownie wyglądało jak pryszcz na pryszczu że tak brzydko powiem. Zrobiłam tak latem i przez całe lato wstydziłam się chodzić w krótkim rękawie, bo wyglądało to okropnie. Później przebarwienia na skórze po tym zostały mi na kilka miesięcy.
201707180908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 19:35:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.