Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 13:49   #2461
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Zawitałam dziś do MACa w Arkadii i ponownie się zakochałam w Phloof!, do tego Shroom i Smut
Kamil jaką Twój Smut ma konsystencję? Bo ten arkadiowy jest strasznie twardy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:14   #2462
Marta_kzy
Przyczajenie
 
Avatar Marta_kzy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jeśli można to ja jestem chętna na ten tusz. Jeśli się załapałam na niego to daj znać na prv.
Marta_kzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 16:38   #2463
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dzisiaj około 13stej poleciały przesyłki do Natj, Geonia, Raspberry, Taniya

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zawitałam dziś do MACa w Arkadii i ponownie się zakochałam w Phloof!, do tego Shroom i Smut
Kamil jaką Twój Smut ma konsystencję? Bo ten arkadiowy jest strasznie twardy.
mój jest miękki, bardzo dobrze sie nabiera i cieniuje

Cytat:
Napisane przez Marta_kzy Pokaż wiadomość
Jeśli można to ja jestem chętna na ten tusz. Jeśli się załapałam na niego to daj znać na prv.
napisze pw
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:48   #2464
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Nowości styczniowe na Temptalii http://www.temptalia.com/mac-in-lill...zer-collection

Odkąd mam 188 kuszą mnie róże w kremie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:09   #2465
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hej ^^
Ja jak na razie mam tylko korektor pod oczy MACa i cienie, ale jestem bardzo zainteresowana. Planuję zakup innych produktów. Co mogłybyście mi polecić? Co sądzicie o szminkach MAC Hello Kitty?
http://allegro.pl/item788475268_mac_...ty_nowa_1.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:44   #2466
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

chyba jeszcze nikt nie zamieszczał: http://www.temptalia.com/mac-in-lill...zer-collection nowa kolekcja MACowa
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:05   #2467
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Hej ^^
Ja jak na razie mam tylko korektor pod oczy MACa i cienie, ale jestem bardzo zainteresowana. Planuję zakup innych produktów. Co mogłybyście mi polecić? Co sądzicie o szminkach MAC Hello Kitty?
http://allegro.pl/item788475268_mac_...ty_nowa_1.html
Sądzę ,że nie są oryginalne, nie ma podanych kolorów tylko numery, po drugie sprzedawca naruszył prawo i ukradł moje zdjęcia ust z bloga, dodatkowo ordynarnie podpisał je własną nazwą
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 20:14   #2468
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Sądzę ,że nie są oryginalne, nie ma podanych kolorów tylko numery, po drugie sprzedawca naruszył prawo i ukradł moje zdjęcia ust z bloga, dodatkowo ordynarnie podpisał je własną nazwą
Ale chamstwo
Napisałas do niego?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:28   #2469
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Tak? O to nieźle. To lepiej napisz do niego. Ale chamstwo.

A od których sprzedawców na allegro kupię oryginalne produkty?

No i ponawiam pytanie o jakość tych szminek Hello Kitty.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:34   #2470
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kolekcja styczniowa jakoś nie przemawia do mnie. jedynie co to połasiłabym sie na puder ale mógłby mieć trochę zbyt ciemny kolor, szkoda że tylko jedna wersja kolorystyczna!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Sądzę ,że nie są oryginalne, nie ma podanych kolorów tylko numery, po drugie sprzedawca naruszył prawo i ukradł moje zdjęcia ust z bloga, dodatkowo ordynarnie podpisał je własną nazwą
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ale chamstwo
Napisałas do niego?
O jaaa!! zgadzam się z geonią! masakra... nie ma jak leń któremu nawet nie chce się zrobić własnych zdjęć tylko bezczelnie kradnie czyjąś ciężką pracę...tępić tępić!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:49   #2471
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mój jest miękki, bardzo dobrze sie nabiera i cieniuje
Super, czyli ten sklepowy był albo z felernej partii albo był wymacany przez tabun ludzi cieszy mnie to, bo kolor przypadł mi do gustu - ale przy pierwszym maźnięciu palcem w ogóle nie było odrobiny koloru.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 21:11   #2472
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Mam problem normalnie prawie filozoficzny... co byście polecili do stonowanego delikatnego makijażu oka coby pasowało do Satin Taupe...?
A i jeszcze jedno - różyk dla blondynki, cera NC15 coby ozywił buźkę... myślę nad Peachykeen albo Springsheen któryś by pasował?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:25   #2473
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam problem normalnie prawie filozoficzny... co byście polecili do stonowanego delikatnego makijażu oka coby pasowało do Satin Taupe...?
A i jeszcze jedno - różyk dla blondynki, cera NC15 coby ozywił buźkę... myślę nad Peachykeen albo Springsheen któryś by pasował?
do Satin Taupe Shroom i Jest (z naciskiem na ten pierwszy)
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:37   #2474
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam problem normalnie prawie filozoficzny... co byście polecili do stonowanego delikatnego makijażu oka coby pasowało do Satin Taupe...?
A i jeszcze jedno - różyk dla blondynki, cera NC15 coby ozywił buźkę... myślę nad Peachykeen albo Springsheen któryś by pasował?

Może pigment vanilia
Kasiu ja stawiam na springsheen, chyba ma u mnie najwieksze zuzycie.
A widzialaś mnie na żywo też jestem blond bladzioch. Moze ciut ciemniejszy od Ciebie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:27   #2475
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Hej ^^
Ja jak na razie mam tylko korektor pod oczy MACa i cienie, ale jestem bardzo zainteresowana. Planuję zakup innych produktów. Co mogłybyście mi polecić? Co sądzicie o szminkach MAC Hello Kitty?
http://allegro.pl/item788475268_mac_...ty_nowa_1.html
na pozostałych akcjach ma paskudne chińske palety pseudo MAC + kradnie zdjęcia = nie kupuj u niego

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Sądzę ,że nie są oryginalne, nie ma podanych kolorów tylko numery, po drugie sprzedawca naruszył prawo i ukradł moje zdjęcia ust z bloga, dodatkowo ordynarnie podpisał je własną nazwą
tęp zarazę

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nowości styczniowe na Temptalii http://www.temptalia.com/mac-in-lill...zer-collection

Odkąd mam 188 kuszą mnie róże w kremie
puderek będzie mój

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam problem normalnie prawie filozoficzny... co byście polecili do stonowanego delikatnego makijażu oka coby pasowało do Satin Taupe...?
A i jeszcze jedno - różyk dla blondynki, cera NC15 coby ozywił buźkę... myślę nad Peachykeen albo Springsheen któryś by pasował?
obydwa róże są ładne, ja zaproponował bym jeszcze Style, w sztucznym swietle wydawał się czysta morelą, ale w dziennym widać jednak dodatek różu, a bardziej ciepły niż chłodny, pieknie ożywia

a do Satin Taupe lubie klasycznie Beautiful Iris albo Da Bling, próbówałem z Naked Lunch i tez fajnie, z Jest, czy pigmentem Blonds Gold. Bardzo podoba mi się z Vex, chyba najbardziej z nim bo maja podobna temperaturę, obydwa są dyskretne i różowa opalizacja w Vex ożywia całość, przy rzęsach mozna wtedy dać nieco Smut

Wogóle ostatnio czesto uzywam tą trójkę Vex-Satin Taupe-Smut
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-10-19 o 22:39
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:46   #2476
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Może pigment vanilia
Kasiu ja stawiam na springsheen, chyba ma u mnie najwieksze zuzycie.
A widzialaś mnie na żywo też jestem blond bladzioch. Moze ciut ciemniejszy od Ciebie
Pigmenty to mam chciałam prasowańca
ale pomysł przedni

pomyślę więc nad tym springsheenem, szkoda że nie mamy jak się spotkać poki co - pomacałabym go
Kamil - dzięki za info... to teraz zamiast z dwóch wybieram z trzech jeden, no ładnie... Style cieplejszy niż Pinch O'Peach?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-10-19 o 22:49
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:47   #2477
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
puderek będzie mój
i mój

słuchajcie dość intensywnie schodzą mi napisy z pędzli wszystkie oryginalne, kupione w salonach MACa.. dziwne toto, bo w sumie używam ich od kilku miesięcy dopiero, nawet nie pół roku

na 219 nie mam już prawie nic.. na 217 niewiele więcej zostało.. na 239 też sama resztka
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 23:02   #2478
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Pigmenty to mam chciałam prasowańca
ale pomysł przedni

pomyślę więc nad tym springsheenem, szkoda że nie mamy jak się spotkać poki co - pomacałabym go
Kamil - dzięki za info... to teraz zamiast z dwóch wybieram z trzech jeden, no ładnie... Style cieplejszy niż Pinch O'Peach?
tak Style to taki kolor w którym więcej moreli niz różu lekko błyszczący, taka odwrotność Springsheen w którym więcej różu mniej moreli
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 09:05   #2479
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Sądzę ,że nie są oryginalne, nie ma podanych kolorów tylko numery, po drugie sprzedawca naruszył prawo i ukradł moje zdjęcia ust z bloga, dodatkowo ordynarnie podpisał je własną nazwą
No własnie. Wiedziałam, że znam te swatche. Gnojek chorobliwy A szminki nieoryginalne, aż w zęby gryzą, kotek na szmince wypukły, MAC miał wklęsłego, poza tym szminek w kolekcji HK było 3.

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
A od których sprzedawców na allegro kupię oryginalne produkty?

No i ponawiam pytanie o jakość tych szminek Hello Kitty.
W pierwszym poście jest podana lista

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

słuchajcie dość intensywnie schodzą mi napisy z pędzli wszystkie oryginalne, kupione w salonach MACa.. dziwne toto, bo w sumie używam ich od kilku miesięcy dopiero, nawet nie pół roku

na 219 nie mam już prawie nic.. na 217 niewiele więcej zostało.. na 239 też sama resztka
Ja też mam oryginały i też już bez napisów. Ale ważne jak pędzel działa, a nie czy ma napis, i tak można poznać, że to MAC
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-10-20 o 09:07
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 12:23   #2480
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja też mam oryginały i też już bez napisów. Ale ważne jak pędzel działa, a nie czy ma napis, i tak można poznać, że to MAC
pewnie, że tak.. tylko dziwi mnie to troszkę.. bo jak coś robią to niech robią dobrze.. bo skoro mi zwykłej użytkowniczce pędzli wszystko poschodziło po 4-5 miesiącach.. to wizażystom i makijażystom, który częściej pędzli używają wszystko musi chyba znikać po kilku tygodniach

ostatnio ktoś pytał jak działa Back2Mac w Anglii.. pytałam wczoraj u siebie (w Irlandii) w MACu i pani powiedziała mi, że wymienić można tylko na szminki.. na błyszczyki nie w Anglii ponoć jest tak samo..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-10-20 o 12:24
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:17   #2481
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tak Style to taki kolor w którym więcej moreli niz różu lekko błyszczący, taka odwrotność Springsheen w którym więcej różu mniej moreli
Kamilu, to wszysto to róże z wykończeniem błyszczącym... Jeden róż ze złota poświatą mam, więc Springsheen raczej odpada, na makeupalley piszą że niektórym dziewczynom zostaje w zasadzie jedynie ta poświata a nie tego szukam..
Mógłbyś na swatchowy wrzucić zdjęcie tego Twojego różu Style?? morelka to w sumie ładny dla blondynki kolor ale nie chciałabym żeby wpadał w pomarańcz... Chyba zaryzykuję, najwyżej pójdzie na Allegro.


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pewnie, że tak.. tylko dziwi mnie to troszkę.. bo jak coś robią to niech robią dobrze.. bo skoro mi zwykłej użytkowniczce pędzli wszystko poschodziło po 4-5 miesiącach.. to wizażystom i makijażystom, który częściej pędzli używają wszystko musi chyba znikać po kilku tygodniach

ostatnio ktoś pytał jak działa Back2Mac w Anglii.. pytałam wczoraj u siebie (w Irlandii) w MACu i pani powiedziała mi, że wymienić można tylko na szminki.. na błyszczyki nie w Anglii ponoć jest tak samo..
Mój napis póki co się trzyma jak coś się zacznie z pędzlem dziać - na pewno Wam się pożalę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:48   #2482
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mój napis póki co się trzyma jak coś się zacznie z pędzlem dziać - na pewno Wam się pożalę
to ja nie wiem Kasiu jak Ty to robisz
może ja w złym miejscu trzymam te pędzle
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:07   #2483
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pewnie, że tak.. tylko dziwi mnie to troszkę.. bo jak coś robią to niech robią dobrze.. bo skoro mi zwykłej użytkowniczce pędzli wszystko poschodziło po 4-5 miesiącach.. to wizażystom i makijażystom, który częściej pędzli używają wszystko musi chyba znikać po kilku tygodniach

ostatnio ktoś pytał jak działa Back2Mac w Anglii.. pytałam wczoraj u siebie (w Irlandii) w MACu i pani powiedziała mi, że wymienić można tylko na szminki.. na błyszczyki nie w Anglii ponoć jest tak samo..
Jak dla mnie nawet farba mogłaby zleźć, byle tylko trzonek i włosie zostały takie, jak są Nie no, może nie aż tak. Ja trzymam w pokrowcu takim, w jakim sprzedawane są na allegro pędzle, więc przy wkładaniu i wyciąganiu pędzli to zrozumiałe, że napis się starł.

Niestety. Chyba tylko w USA i Kanadzie jest taka dowolność, że można sobie wybrać wkład do palety, szminkę albo błyszczyk w zależności od sklepu... Och my biedni nieszczęśliwi...chociaż szminki bardziej się opłaca, w końcu normalnie trzeba za nią zapłacić koło 70 zł
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:09   #2484
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to ja nie wiem Kasiu jak Ty to robisz
może ja w złym miejscu trzymam te pędzle
no ale Kochana weź pod uwagę, ze ja go mam jakieś 2 tygodnie dopiero hehe

Dlatego mówię, jak się coś zacznie dziać to będę panikować
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:26   #2485
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nawet farba mogłaby zleźć, byle tylko trzonek i włosie zostały takie, jak są Nie no, może nie aż tak. Ja trzymam w pokrowcu takim, w jakim sprzedawane są na allegro pędzle, więc przy wkładaniu i wyciąganiu pędzli to zrozumiałe, że napis się starł.
a ja nie trzymam ich w pokrowcu, tylko musiały się zetrzeć w trakcie używania/malowania..

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Niestety. Chyba tylko w USA i Kanadzie jest taka dowolność, że można sobie wybrać wkład do palety, szminkę albo błyszczyk w zależności od sklepu... Och my biedni nieszczęśliwi...chociaż szminki bardziej się opłaca, w końcu normalnie trzeba za nią zapłacić koło 70 zł
no, ale tylko szminki, to lekka przesada.. przecież w Polsce można wymieniać na błyszczyki a ja akurat szminek nie używam, tylko błyszczyki właśnie więc będę musiała wymienić w Polsce

choć w sumie nie spytałam czy można na Slimshiny ale to przecież szminka

a czy się szminki bardziej opłaca to nie wiem.. kosztują ok 12 funtów.. a błyszczyki - Dazzleglassy i Plushglassy - ok 14.. to znaczay opłaca się, ale im

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no ale Kochana weź pod uwagę, ze ja go mam jakieś 2 tygodnie dopiero hehe

Dlatego mówię, jak się coś zacznie dziać to będę panikować
no to faktycznie.. 2 tygodnie to za mało..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:06   #2486
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

no, ale tylko szminki, to lekka przesada.. przecież w Polsce można wymieniać na błyszczyki a ja akurat szminek nie używam, tylko błyszczyki właśnie więc będę musiała wymienić w Polsce

choć w sumie nie spytałam czy można na Slimshiny ale to przecież szminka
W Polsce też można wymieniać tylko na szminki, poza serią Viva Glam, na błyszczyki nie Z tego co się orientuję w Stanach też tylko szminki, zresztą pisze to na ich stronie internetowej. Moja koleżanka ze Stanów swoje puste opakowania wymienia na pewno na szminki, nie pisała mi nigdy żeby było coś do wyboru
A czy Slimshine też się wlicza do puli to nie wiem szczerze mówiąc...
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:10   #2487
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
W Polsce też można wymieniać tylko na szminki, poza serią Viva Glam, na błyszczyki nie
naprawdę? to co mi się ubzdurało, że na błyszczyki

zadzwoniłam do MACa do Wrocławia i pani powiedziała mi, że można wymienić na wszystkie pomadki, również z serii limitowanych, poza serią Viva Glam.. Slimshiny bo to błyszczyki w pomadkach
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-10-20 o 15:16
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:30   #2488
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

A ten róż cena niska ale to licytacja ??
http://www.allegro.pl/item776163865_...peach_6gr.html

Słuchajcie w pierwszym poście mamy listę sprawdzonych sprzedawców z allegro
czy możemy utworzyć taką sama ale dla ebay??
Powoli przymierzam się do rozpoczęcia zakupów na ebay ale nadal kiepsko rozpoznaję podróby

podróba, szminki Arden od 5,50

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-10-20 o 15:35
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:23   #2489
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


no to faktycznie.. 2 tygodnie to za mało..
noo
także spoko, mój na pewno nie jest wyjatkowy i też się zetrze

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
naprawdę? to co mi się ubzdurało, że na błyszczyki

zadzwoniłam do MACa do Wrocławia i pani powiedziała mi, że można wymienić na wszystkie pomadki, również z serii limitowanych, poza serią Viva Glam.. Slimshiny bo to błyszczyki w pomadkach
Slimshine'y mi się śnią po nocach już,...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:32   #2490
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a ja dostałam swoje pędzle 217 i 239 - dziś wypróbowałam razem z paletką Warm Eyes i jestem bardzo zadowolona

kolory cudne, a pędzle takie.... chyba precyzyjne to najlepsze słowo

i paczuszka szła z Kanady niecały tydzień, obyło się bez cła i jeszcze dostałam jako gratis ogromną odsypkę pigmentu Cocomotion (taki mały słoiczek wypełniony po brzegi)

tylko robić zakupy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.