Essence cz. VII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 17:23   #1231
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
jennifer777 pochwal się potem co kupiłaś
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
I co sądzisz o tych kosmetykach I czy połknęłaś bakcyla
Wracam z zakupamizamiast 3 wzięłam 5 produktow, niestety nie mialam okazji przetestowac, bo dopiero wrocilam z uczelni a zaraz widze sie z tz ale kupiłam:
1.lakier multi dimension xxl shine kolor 66 most wanted- kawowy takiego,moze ciut jasniejszego szukałam ciekawe jak na paznokciach..nie chce niszczyc frenchu bo wczoraj malowałam ale jestem meeega ciekawa, moze macie jakies swatche?
2.pasiak sun club dla blondynek, mysle ze poczeka u mnie do wiosny, poki co uzywam estee lauder bronze goddess ktory jest matowy, zawsze uzywałam matowych wiec jestes ciekawa czy sie przyzwyczaje
3.polecona mi paletka do brwi
4. tusz multi action ten zielono-zolty, babka mowila ze lepszy jest rozowy, ale wiecej komentarzy było dot zielonego, wiec zaufałam wizazowi
5. czarny liner black mania carbon black, chciałam w zelu ale nie było...
myślie ze do dobry wybor?


dot zakatowania Huskiegosmutna historia, sama studiuje prawo i uważam ze sędziowie powinni skazywać takich ********* na dużo wyższe kary, nie wiem skad u ludzi takie pomysły

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/zestaw-essence-kul...365227584.html

znowu ktoś nam kradnie recenzje w celach marketingowych. Chyba nie ma do tego prawa... ?
to nie moja specjalizacjaale wydaje mi sie, że w ogole nie można zamieszczać linkow do zewnetrznych stron, a kwc jest własnościa wizazu
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:35   #1232
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 1 637
Wyślij wiadomość przez ICQ do anonyme GG do anonyme Wyślij wiadomość przez Yahoo do anonyme Send a message via Skype™ to anonyme
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
4. tusz multi action ten zielono-zolty, babka mowila ze lepszy jest rozowy, ale wiecej komentarzy było dot zielonego, wiec zaufałam wizazowi
Akurat na wizażu większość nie lubi zielonego i poleca różowy

Kilka wygooglowanych zdjęć tego lakieru, na wątku swatchowym może jeszcze coś jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence_multidimendion_lack_grau_killermiez_swatch.jpg (33,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essence_MultiDimension_MostWanted_66_1.jpg (81,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mat (10).jpg (14,3 KB, 57 załadowań)
__________________
Actual Women

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-12-14 o 17:39
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:37   #1233
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Wracam z zakupamizamiast 3 wzięłam 5 produktow, niestety nie mialam okazji przetestowac, bo dopiero wrocilam z uczelni a zaraz widze sie z tz ale kupiłam:
1.lakier multi dimension xxl shine kolor 66 most wanted- kawowy takiego,moze ciut jasniejszego szukałam ciekawe jak na paznokciach..nie chce niszczyc frenchu bo wczoraj malowałam ale jestem meeega ciekawa, moze macie jakies swatche?
2.pasiak sun club dla blondynek, mysle ze poczeka u mnie do wiosny, poki co uzywam estee lauder bronze goddess ktory jest matowy, zawsze uzywałam matowych wiec jestes ciekawa czy sie przyzwyczaje
3.polecona mi paletka do brwi
4. tusz multi action ten zielono-zolty, babka mowila ze lepszy jest rozowy, ale wiecej komentarzy było dot zielonego, wiec zaufałam wizazowi
5. czarny liner black mania carbon black, chciałam w zelu ale nie było...
myślie ze do dobry wybor?


dot zakatowania Huskiegosmutna historia, sama studiuje prawo i uważam ze sędziowie powinni skazywać takich ********* na dużo wyższe kary, nie wiem skad u ludzi takie pomysły

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------


to nie moja specjalizacjaale wydaje mi sie, że w ogole nie można zamieszczać linkow do zewnetrznych stron, a kwc jest własnościa wizazu
cos do zielonego MA to uwazam, ze to jeden z najgorszych tuszy jakie testowałam, zaraz za takim jednym avonu

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/zestaw-essence-kul...365227584.html

znowu ktoś nam kradnie recenzje w celach marketingowych. Chyba nie ma do tego prawa... ?
juz raz była afera na minerałkach...
tylko, ze tu nie ma nicków wizazanek więc nie wiem...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:46   #1234
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Akurat na wizażu większość nie lubi zielonego i poleca różowy

Kilka wygooglowanych zdjęć tego lakieru, na wątku swatchowym może jeszcze coś jest

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
cos do zielonego MA to uwazam, ze to jeden z najgorszych tuszy jakie testowałam, zaraz za takim jednym avonu

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------


juz raz była afera na minerałkach...
tylko, ze tu nie ma nicków wizazanek więc nie wiem...
hahaha brawo, nie byłabym sobą... czyli jednak różowy, tak?
edit. paletka do brwi jest świetna!!!! myślałam, że nie bede uzywałam tych szablonow, ale sa rewelacyjne, jedynym minusem jest to ze cienie sa bardzo bardzo miękkie, co znaczy ze mniej wydajne, ale za taka cene to mozna i co miesiac kupować jasniejszego cienia nie bede uzywac bo mam naturalnie ciemne brwi
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2010-12-14 o 17:50
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:09   #1235
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość



hahaha brawo, nie byłabym sobą... czyli jednak różowy, tak?
edit. paletka do brwi jest świetna!!!! myślałam, że nie bede uzywałam tych szablonow, ale sa rewelacyjne, jedynym minusem jest to ze cienie sa bardzo bardzo miękkie, co znaczy ze mniej wydajne, ale za taka cene to mozna i co miesiac kupować jasniejszego cienia nie bede uzywac bo mam naturalnie ciemne brwi
różowego nie miałam, bo strasznie zraził mnie ten zielony i kupiłam max factora, ale pewnie skuszę się kiedys na różowy
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:19   #1236
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Akurat na wizażu większość nie lubi zielonego i poleca różowy

Kilka wygooglowanych zdjęć tego lakieru, na wątku swatchowym może jeszcze coś jest
A mi się wydaje, ze po prostu większość ma różowy, bo jest starszy i dlatego więcej info o różowym.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ten filmik jest straszny!
wrzucę go sobie do podpisu...



_______________

dziewczyny czy któryś z podkładów essence jest taki 'cięższy' żeby nadawał sie na zimę, czyli chronił buźke przed mrozem?
Ja też wrzucę i nie mogę sie opanować. Cały czas bluzgam. Podpisałam i wysłałam dalej.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie polecałyście wcześniej tej beżowej kredki z Essence, a macie może jakąś w zastępstwie? Bo biała nie dla mnie.
Ja polecam kredke Basic. Wiem, miałam zrobic recenzję. Brak czasu, ale jutro się za to zabiorę

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
heheh no właśnie u mnie 90% makijażu to są brązowe cienie... bez względu na porę roku. teraz... no dobra, nie latam z brązerem na policzkach ale za to mam róż który jest prawie jak brązer, podrasowuję nim róż adorable i tak sobie chodzę


mojego kota też bym nauczyła, ale to niegrzeczny paskud jest

A co do Xperience MF to wyjątkowo dużo złych opinii słyszałam na jego temat. Wolę już sobie sprawić Colorstay'a w ramach świątecznego prezentu (a czego ja sobie nie zamierzam sprawić, chyba ogłoszę plajtę w ramach wejścia w nowy rok ), już się na niego wystarczająco długo czaję a podkłądów nigdy nie dość
Kot mojej kumpeli robi lol słychać takie loooooooooollllllll:hahah a:

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
któraś tak jak ja,codziennie klia w ten adwentowy kalendarz ?
Dzisiaj fairytale do wygrania
Ja klikam


A jeszcze sie pochwalę. Kupiłam dzis paletkę My secret Gold za 4,99zł, kiedy,ś 17,99zł. Fakt jedeń cień trochę ukruszony, ale i tak całego nie zużyję.Złoty brokat Top Choice za 2zł,Cień My secret 207 magic dust za 3,99zł i cień Essence 32 Dazzling Flash za 1,49zł. Jestem happy. Szukajcie, może u Was też są promocje


---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
blyszczykow mam lacznie cos okolo 30stu i niestety ich nie wykorzystuje jakos...

kupilam taki fajniuchny w golden rose, dosc drogi jak na niska polke bo chyba 26 zl. i jest ekstra, mocno kryjacy, wspanialy wodny blask, ciemny mocny kolor, a teraz do tuszu wzielam eveline jaśniutki powiekszajacy blyszczyk i nie jest najgorszy, a chcialam cos jasnego. musze w koncu sie wziac za helenę rubinstein-nie wiem czy dobrze napisalam- bo dalam za blyszczyk ponad stowe i też lezy

wiec u mnie blyszczyki odpadaja, puderek, roz, podklad, moze korektor ;p na to sie skusze chetnie a koniec pracy blisko i galerie mozna odwiedzic
Ja policzyłam swoje błystki. Mam ich 60. A skąd tyle to ja nie wiem Dziś kupiłam na promocji Rimmela, więc 61

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nigdzie nie pójdę Będę tu siedziała, pisała i kusiła:P
Ja też go bardzo lubię. Ostatni nawet robiłam porównanie relacji cena/ilość pudrów sypkich MS, Inglot i YR i MS wychodzi najkorzystniej
Czyli mówisz,z ę najlepszy Ms??Ale z kryciem tak samo, bo myślałam nad Inglotem. Każdy chwali, a szukam fajnego transpara do buzi.Żeby zmatowić
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-12-14 o 18:16
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:42   #1237
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Wracam z zakupamizamiast 3 wzięłam 5 produktow, niestety nie mialam okazji przetestowac, bo dopiero wrocilam z uczelni a zaraz widze sie z tz ale kupiłam:
1.lakier multi dimension xxl shine kolor 66 most wanted- kawowy takiego,moze ciut jasniejszego szukałam ciekawe jak na paznokciach..nie chce niszczyc frenchu bo wczoraj malowałam ale jestem meeega ciekawa, moze macie jakies swatche?
2.pasiak sun club dla blondynek, mysle ze poczeka u mnie do wiosny, poki co uzywam estee lauder bronze goddess ktory jest matowy, zawsze uzywałam matowych wiec jestes ciekawa czy sie przyzwyczaje
3.polecona mi paletka do brwi
4. tusz multi action ten zielono-zolty, babka mowila ze lepszy jest rozowy, ale wiecej komentarzy było dot zielonego, wiec zaufałam wizazowi
5. czarny liner black mania carbon black, chciałam w zelu ale nie było...
myślie ze do dobry wybor?
Pięknie się obkupiłaś Powinnaś być zadowolona bo to na prawdę dobre kosmetyki.
Ja mam zielony MA i tak: nie powala mnie na kolana bo nie lubię takich gigantycznych szczoteczek. Miałam go już oddać koleżance ale stwierdziłam, że jednak nie i sama sobie poużywam. Co prawda opis na opakowaniu przekłamuje i tusz nie robi wszystkiego ale u mnie ładnie wydłuża i tak mega długie rzęsy. Na kolejny się już nie skuszę (ze względu na mega szczotę) ale nie żałuję zakupu bo jak na tusz za 8zł jest bardzo dobry. A i jeszcze... nie podrażnił moich wiecznie szczypiących oczu, nie osypuje się (puki co) i nie rozmazuje się pomimo tego, że ciągle łzawię
Ale zdanie o nim i tak musisz sobie wyrobić sama


Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kot mojej kumpeli robi lol słychać takie loooooooooollllllll:hahah a:

A jeszcze sie pochwalę. Kupiłam dzis paletkę My secret Gold za 4,99zł, kiedy,ś 17,99zł. Fakt jedeń cień trochę ukruszony, ale i tak całego nie zużyję.Złoty brokat Top Choice za 2zł,Cień My secret 207 magic dust za 3,99zł i cień Essence 32 Dazzling Flash za 1,49zł. Jestem happy. Szukajcie, może u Was też są promocje

Ja policzyłam swoje błystki. Mam ich 60. A skąd tyle to ja nie wiem Dziś kupiłam na promocji Rimmela, więc 61

Czyli mówisz,z ę najlepszy Ms??Ale z kryciem tak samo, bo myślałam nad Inglotem. Każdy chwali, a szukam fajnego transpara do buzi.Żeby zmatowić
Dobry kot

Dziewczyno Ty jesteś maniaczką zakupów Non stop piszesz, że gdzieś obczaiłaś jakąś promocję i coś kupiłaś. W sumie to mnie nawet nie dziwi, że masz 61 błyszczyków Ciekawe ile przy tym masz cieni do powiek W sumie to już by mnie chyba nic nie zdziwiło w Twoim wykonaniu - nawet jakbyś napisała, że 100

Nie wiem czy najlepszy bo to mój pierwszy sypki puder ale cenowo wychodzi najkorzystniej - 12zł za 12g, Inglot kosztuje 35zł za 30g, YR 42zł (w promocji) za 20g a Kryolan ok.50zł za 30g. Z tym, że Kryolan jest biały więc zupełnie nie będzie krył. Myślę, że najbardziej kryjący będzie Inglot. Chociaż trzeba uważać bo w większości Inglotowskich sypańców widziałam błyszczące drobinki.
Sama też się chyba zdecyduję na Inglota bo już kończę MS ale na razie się jeszcze waham

P.S. Zapomniałam dodać, że YR i Inglot nie mają transparentów. Yr ma Transparen Beige i Transparent Rose i w Inglocie też są różne odcienie różu i beżu.

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-12-14 o 18:45
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 18:44   #1238
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 1 637
Wyślij wiadomość przez ICQ do anonyme GG do anonyme Wyślij wiadomość przez Yahoo do anonyme Send a message via Skype™ to anonyme
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość

edit. paletka do brwi jest świetna!!!! myślałam, że nie bede uzywałam tych szablonow, ale sa rewelacyjne, jedynym minusem jest to ze cienie sa bardzo bardzo miękkie, co znaczy ze mniej wydajne, ale za taka cene to mozna i co miesiac kupować jasniejszego cienia nie bede uzywac bo mam naturalnie ciemne brwi
Tak się wydaje, ja mam tę paletkę już bardzo długo i mały ubytek
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, ze po prostu większość ma różowy, bo jest starszy i dlatego więcej info o różowym.
Być może, ale ja czytałam dużo negatywnych opinii na temat zielonego, sama również nie polecam, praktycznie nic nie robi z rzęsami, tylko się osypuje
A różowy lubię
__________________
Actual Women
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:46   #1239
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. VII

Byłam zobaczyc czy jest u mnie nowa limitowanka i nadal resztki DW

Dziewczynki czy któraś pomogłaby mi w zakupie kilku rzeczy z metalics (szara paletka, pędzelek i jakiś lakier) proszę
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:57   #1240
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

u mnie zielony skleja rzęsy i sypie się;/
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:04   #1241
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/zestaw-essence-kul...365227584.html

znowu ktoś nam kradnie recenzje w celach marketingowych. Chyba nie ma do tego prawa... ?
akurat ma do tego prawo, według prawa autorskiego można wykorzystywać jeżeli został link do strony podany
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 20:03   #1242
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Daj znać, jak już go otworzą
jutro o 9h otwarcie będę około 16/17 i dam znać strasznie się cieszę,że go otwierają, bo będę mogła w kapciach po kosmetyki lecieć, tak blisko
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:31   #1243
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Wracam z zakupamizamiast 3 wzięłam 5 produktow, niestety nie mialam okazji przetestowac, bo dopiero wrocilam z uczelni a zaraz widze sie z tz ale kupiłam:
1.lakier multi dimension xxl shine kolor 66 most wanted- kawowy takiego,moze ciut jasniejszego szukałam ciekawe jak na paznokciach..nie chce niszczyc frenchu bo wczoraj malowałam ale jestem meeega ciekawa, moze macie jakies swatche?
2.pasiak sun club dla blondynek, mysle ze poczeka u mnie do wiosny, poki co uzywam estee lauder bronze goddess ktory jest matowy, zawsze uzywałam matowych wiec jestes ciekawa czy sie przyzwyczaje
3.polecona mi paletka do brwi
4. tusz multi action ten zielono-zolty, babka mowila ze lepszy jest rozowy, ale wiecej komentarzy było dot zielonego, wiec zaufałam wizazowi
5. czarny liner black mania carbon black, chciałam w zelu ale nie było...
myślie ze do dobry wybor?


dot zakatowania Huskiegosmutna historia, sama studiuje prawo i uważam ze sędziowie powinni skazywać takich ********* na dużo wyższe kary, nie wiem skad u ludzi takie pomysły

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------


to nie moja specjalizacjaale wydaje mi sie, że w ogole nie można zamieszczać linkow do zewnetrznych stron, a kwc jest własnościa wizazu

Co do pieska - powinni im zrobić to samo, co oni zrobili temu biednemu stworzeniu! Tyle w kwestii mojego komentarza. Nienawidzę takich ludzi, nie mam dostatecznie obraźliwych słów na określenie takich gnid i d*****!

Podpisałam się pod petycją.


Piękne zakupy!
Co do paletki - jest baaardzo wydajna Długo Ci posłuży, zabaczysz
Ten różowy tusz jest lepszy, następnym razem kup koniecznie, ja go uwielbiam - to taki tańszy (ale nie gorszy) odpowiednik Masterpiece
Co do pasiaczka - uwielbiam go, zobaczysz, że jak użyjesz, to będziesz go lubić. Jestem blada, ale pięknie się daje nim konturować buźkę I ten elegancki połysk
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-12-14 o 20:43
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:31   #1244
Sconosciuta
Przyczajenie
 
Avatar Sconosciuta
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Essence cz. VII

Witam Jestem na wizażu od niedawna i podczytuję ten wątek bo zainteresowałam się ostatnio kosmetykami Essence Zaczęło się od paletki do brwi i na dobre się wkręciłam Mam pytanko do was: jak oceniacie ten nowy róż: multi colour blush ? czy rzeczywiście jest podobny do CaH ? Warto kupić ?
Sconosciuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:48   #1245
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sconosciuta Pokaż wiadomość
Witam Jestem na wizażu od niedawna i podczytuję ten wątek bo zainteresowałam się ostatnio kosmetykami Essence Zaczęło się od paletki do brwi i na dobre się wkręciłam Mam pytanko do was: jak oceniacie ten nowy róż: multi colour blush ? czy rzeczywiście jest podobny do CaH ? Warto kupić ?
Wg mnie róż jest bardzo fajny, można stopniować kolor - ja używam małego mięciutkiego pędzelka i zbieram najwięcej z tego intensywnie różowego paska zahaczając o te jaśniejsze Porównania do CaH nie mam. Mogę jutro zrobić jakieś swatche jak ktoś chce.

Co do tuszu to polecam MA różowy, obecnie mój ulubiony Odpowiednio nałożony daje efekt podobny do mojego kochanego 2000 calorie MF.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:53   #1246
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


Czyli mówisz,z ę najlepszy Ms??Ale z kryciem tak samo, bo myślałam nad Inglotem. Każdy chwali, a szukam fajnego transpara do buzi.Żeby zmatowić
Tak sobie czytam i myślę, że się wtrącę Miałam ten z My secret i tak się szybko skończył, że w ogóle nie był opłacalny a i matu mocnego nie tworzył, nawet na mojej suchej skórze. Z inglota oglądałam i one nie są wcale jasne i jeszcze mają mnóstwo drobinek. Mam za to z Vipery ma 15 g i kosztuje 19 zł. Starcza na długo ja mam go od maja. Zapewnia całkowity mat a przy tym jest niewidoczny. Polecam.

A mam do was pytanie o bronzer Essence ten ze stałej oferty. Nie tworzą wam się placki? Jakiś taki pomarańczowy przy tym jest i jasny. Kupiłam nawet polecany na Youtube pędzel Hakuro, ale wciąż nie wygląda to dobrze. A do czego używać tego rozświetlacza ze stałej oferty jak się błyszczę po nim jak bombka. Mogłabym spokojnie na choince się powiesić
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:57   #1247
sonetkrymski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Wracam z zakupamizamiast 3 wzięłam 5 produktow, niestety nie mialam okazji przetestowac, bo dopiero wrocilam z uczelni a zaraz widze sie z tz ale kupiłam:
1.lakier multi dimension xxl shine kolor 66 most wanted- kawowy takiego,moze ciut jasniejszego szukałam ciekawe jak na paznokciach..nie chce niszczyc frenchu bo wczoraj malowałam ale jestem meeega ciekawa, moze macie jakies swatche?
2.pasiak sun club dla blondynek, mysle ze poczeka u mnie do wiosny, poki co uzywam estee lauder bronze goddess ktory jest matowy, zawsze uzywałam matowych wiec jestes ciekawa czy sie przyzwyczaje
3.polecona mi paletka do brwi
4. tusz multi action ten zielono-zolty, babka mowila ze lepszy jest rozowy, ale wiecej komentarzy było dot zielonego, wiec zaufałam wizazowi
5. czarny liner black mania carbon black, chciałam w zelu ale nie było...
myślie ze do dobry wybor?



niemal jakbym czytała o swoich dzisiejszych zakupach!
kupiłam MA (tyle że różowy), paletkę do brwi oraz lakier w tym samym odcieniu.
oprócz tego standardowo czarną kredkę LL i błyszczyk na wypróbowanie. generalnie więc zaszalałam

Edytowane przez sonetkrymski
Czas edycji: 2010-12-14 o 21:00
sonetkrymski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:05   #1248
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

kupilam dzis balsamik z drobinkami, temperowke oraz roz... bo nic innego mi nie wpadlo w oczy szczerze mowiac...

ale i tak skusilam sie potem na biale praliny w sephorze

no i nie wytrwalam... mam dwie nowe palety z inglota... korektor pod oczy...itrzy vertigo pojedyncze........

odwyyyk
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:06   #1249
Sconosciuta
Przyczajenie
 
Avatar Sconosciuta
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Essence cz. VII

ooo to ja poproszę o swatche tego różu
Sconosciuta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 21:31   #1250
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

mojego? wzielam najciemniejszy ten niby jedwabisty czy jakos tak, ale i tak wiem ze bedzie za jasny i pewnie go wydam, ale coz musialam cos kupic
policzylam TYLKO cienie inglota.... ponad trzydziesci sie zebralo:P cholewka
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:45   #1251
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Pięknie się obkupiłaś Powinnaś być zadowolona bo to na prawdę dobre kosmetyki.
Ja mam zielony MA i tak: nie powala mnie na kolana bo nie lubię takich gigantycznych szczoteczek. Miałam go już oddać koleżance ale stwierdziłam, że jednak nie i sama sobie poużywam. Co prawda opis na opakowaniu przekłamuje i tusz nie robi wszystkiego ale u mnie ładnie wydłuża i tak mega długie rzęsy. Na kolejny się już nie skuszę (ze względu na mega szczotę) ale nie żałuję zakupu bo jak na tusz za 8zł jest bardzo dobry. A i jeszcze... nie podrażnił moich wiecznie szczypiących oczu, nie osypuje się (puki co) i nie rozmazuje się pomimo tego, że ciągle łzawię
Ale zdanie o nim i tak musisz sobie wyrobić sama




Dobry kot

Dziewczyno Ty jesteś maniaczką zakupów Non stop piszesz, że gdzieś obczaiłaś jakąś promocję i coś kupiłaś. W sumie to mnie nawet nie dziwi, że masz 61 błyszczyków Ciekawe ile przy tym masz cieni do powiek W sumie to już by mnie chyba nic nie zdziwiło w Twoim wykonaniu - nawet jakbyś napisała, że 100

Nie wiem czy najlepszy bo to mój pierwszy sypki puder ale cenowo wychodzi najkorzystniej - 12zł za 12g, Inglot kosztuje 35zł za 30g, YR 42zł (w promocji) za 20g a Kryolan ok.50zł za 30g. Z tym, że Kryolan jest biały więc zupełnie nie będzie krył. Myślę, że najbardziej kryjący będzie Inglot. Chociaż trzeba uważać bo w większości Inglotowskich sypańców widziałam błyszczące drobinki.
Sama też się chyba zdecyduję na Inglota bo już kończę MS ale na razie się jeszcze waham

P.S. Zapomniałam dodać, że YR i Inglot nie mają transparentów. Yr ma Transparen Beige i Transparent Rose i w Inglocie też są różne odcienie różu i beżu.
Kot niezły i jeszcze tak przekrzywia głowę.
Z ciekawości policzę i dam znać. Co ja poradzę, ze jak gdzieś jestem to jakieś promocje. Nio błyszczyk Rimmela, ważny jeszcze 1,5 roku, nieotwierany za 5,90zł?Ludzie, nie mogłam się opanować Jeszcze są jakieś dwa.
Ja na pewno sobie kupie z Inglota,a le nie wiem kiedy. Posiedze w sklepie i się doradzę babek, który będzie najlepszy. A MS kupie z ciekawości.


---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
mojego? wzielam najciemniejszy ten niby jedwabisty czy jakos tak, ale i tak wiem ze bedzie za jasny i pewnie go wydam, ale coz musialam cos kupic
policzylam TYLKO cienie inglota.... ponad trzydziesci sie zebralo:P cholewka
Oj tam, nie przejmuj się. Łodzianki tak mają Musimy się spotkać na oglądanie zbiorów
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:49   #1252
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

nie ma sprawy moge zaoferowac wieczornego drinka jakies moze inne lodzianki sie skusza? a z inglotem chetnie pomogę, bardzo go lubię
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:52   #1253
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam i myślę, że się wtrącę Miałam ten z My secret i tak się szybko skończył, że w ogóle nie był opłacalny a i matu mocnego nie tworzył, nawet na mojej suchej skórze. Z inglota oglądałam i one nie są wcale jasne i jeszcze mają mnóstwo drobinek. Mam za to z Vipery ma 15 g i kosztuje 19 zł. Starcza na długo ja mam go od maja. Zapewnia całkowity mat a przy tym jest niewidoczny. Polecam.

No właśnie ja też się dziwię, że tak go szybko ubywa. Kupiłam go może ze 2miesiące temu a już się kończy (nie maluję się codziennie). Co do matu to u mnie tworzy idealny i długo trzyma. Chociaż to jak pisałam wcześniej zależy od podkładu. Jak polecasz Viperę to poszukam i może się skuszę
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:17   #1254
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

No właśnie ja też się dziwię, że tak go szybko ubywa. Kupiłam go może ze 2miesiące temu a już się kończy (nie maluję się codziennie). Co do matu to u mnie tworzy idealny i długo trzyma. Chociaż to jak pisałam wcześniej zależy od podkładu. Jak polecasz Viperę to poszukam i może się skuszę
Wypróbuj, bo warto tylko transparentny matujący. Mam też transparentny odbijający światło i ma sporo brokatu i nie jest już tak fajny. Podoba mi się też, że rozjaśnia podkład, bo ja nigdy nie mogę się wcelować w kolor numer niżej za jasny, wyżej za ciemny. Więc to dobra opcja.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:23   #1255
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Ja polecam
Ja ją kiedyś nawet miałam, ale mama zużyła mi do rysowania kresek na materiałach np. przy skracaniu spodni.

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja mam taką beżową z MF, uwielbiam, białe mi nie leżą, oczy wydają mi się wtedy niebiesko-różowe
Właśnie nad MF myślałam, tylko jak z Essence równie dobra, to może nie warto płacić więcej. Dziękuję za polecenie.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


Ja polecam kredke Basic. Wiem, miałam zrobic recenzję. Brak czasu, ale jutro się za to zabiorę

Właśnie dużo pozytywnych komentarzy słyszę o tej firmie, szkoda że u mnie drogerie z tymi kosmetykami są tak daleko.


Dziewczyny widziałyście na youtubie filmik o korektorach Digitalgirl13 (czyli wizazowej SmileofAngel)? Pojawiają się korektory z Essence i teraz znowu zastanawiam się nad paletką korektorów z Essence.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-12-14 o 22:42 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:06   #1256
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VII

Najpierw o piesku:
Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
a telbuh, nie chodzi o bezczynne siedzenie a owszem o dzialanie, tylko takie ktore ma jakies szanse a to uwazam ze nie ma za wielkich predzej przed sadem jakis event by dal radę
Zobaczymy, jak to się potoczy mam nadzieję, że sprawa będzie miała jak największy wydźwięk (już dziś była w TVN Interwencje) i sędzia też inaczej na to spojrzy (więcej info w wątku)
Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
dot zakatowania Huskiegosmutna historia, sama studiuje prawo i uważam ze sędziowie powinni skazywać takich ********* na dużo wyższe kary, nie wiem skad u ludzi takie pomysły
Ja bym im zrobiła to samo, co oni jemu


Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie polecałyście wcześniej tej beżowej kredki z Essence, a macie może jakąś w zastępstwie? Bo biała nie dla mnie.
Ja ją polecam Ładnie rozświetla spojrzenie.
Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Wracam z zakupamizamiast 3 wzięłam 5 produktow, niestety nie mialam okazji przetestowac, bo dopiero wrocilam z uczelni a zaraz widze sie z tz ale kupiłam:
2.pasiak sun club dla blondynek
Uwielbiam go
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A jeszcze sie pochwalę. Kupiłam dzis paletkę My secret Gold za 4,99zł, kiedy,ś 17,99zł. Fakt jedeń cień trochę ukruszony, ale i tak całego nie zużyję.Złoty brokat Top Choice za 2zł,Cień My secret 207 magic dust za 3,99zł i cień Essence 32 Dazzling Flash za 1,49zł. Jestem happy. Szukajcie, może u Was też są promocje
Czyli mówisz,z ę najlepszy Ms??Ale z kryciem tak samo, bo myślałam nad Inglotem. Każdy chwali, a szukam fajnego transpara do buzi.Żeby zmatowić
Tam u Ciebie na Plantowej takie promocje mają?
A MS już mam kolejne opakowanie i bardzo lubię. U mnie pięknie matuje na długi czas (tłusta skóra).
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
jutro o 9h otwarcie będę około 16/17 i dam znać strasznie się cieszę,że go otwierają, bo będę mogła w kapciach po kosmetyki lecieć, tak blisko
ale fajnie masz
Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ale i tak skusilam sie potem na biale praliny w sephorze
Na co?? brzmi pięknie
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oj tam, nie przejmuj się. Łodzianki tak mają Musimy się spotkać na oglądanie zbiorów
To trzeba na to wybrać naprawdę dłuugi weekend

edit.: z cyklu wiadomości łódzkich: w ross na Wyszyńskiego essence brak
__________________
http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez telbuh
Czas edycji: 2010-12-14 o 23:09 Powód: dopisek
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:07   #1257
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
różowego nie miałam, bo strasznie zraził mnie ten zielony i kupiłam max factora, ale pewnie skuszę się kiedys na różowy
ja mam na razie zapas, zobacze jutro jak ten zielony, dla mnie chyba najgorszym tuszem był srebrny telescopic
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Pięknie się obkupiłaś Powinnaś być zadowolona bo to na prawdę dobre kosmetyki.
Ja mam zielony MA i tak: nie powala mnie na kolana bo nie lubię takich gigantycznych szczoteczek. Miałam go już oddać koleżance ale stwierdziłam, że jednak nie i sama sobie poużywam. Co prawda opis na opakowaniu przekłamuje i tusz nie robi wszystkiego ale u mnie ładnie wydłuża i tak mega długie rzęsy. Na kolejny się już nie skuszę (ze względu na mega szczotę) ale nie żałuję zakupu bo jak na tusz za 8zł jest bardzo dobry. A i jeszcze... nie podrażnił moich wiecznie szczypiących oczu, nie osypuje się (puki co) i nie rozmazuje się pomimo tego, że ciągle łzawię
Ale zdanie o nim i tak musisz sobie wyrobić sama
Ja mam taki patent,ze tusze ktore np dostanę a totalnie mi nie pasują kładę jako pierwszą wartstę, a druga juz tym ulubionym i faktycznie sie sprawdza, a marnuje mniej tego ktory lubie
Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Tak się wydaje, ja mam tę paletkę już bardzo długo i mały ubytek

Być może, ale ja czytałam dużo negatywnych opinii na temat zielonego, sama również nie polecam, praktycznie nic nie robi z rzęsami, tylko się osypuje
A różowy lubię
oooo to super, dobre wiadomosci, nie wiem co mi strzeliło z tym zielonym, chyba w pamieci utkwiło mi zdjecie na kwc i pomieszałam...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
u mnie zielony skleja rzęsy i sypie się;/

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Co do pieska - powinni im zrobić to samo, co oni zrobili temu biednemu stworzeniu! Tyle w kwestii mojego komentarza. Nienawidzę takich ludzi, nie mam dostatecznie obraźliwych słów na określenie takich gnid i d*****!

Podpisałam się pod petycją.


Piękne zakupy!
Co do paletki - jest baaardzo wydajna Długo Ci posłuży, zabaczysz
Ten różowy tusz jest lepszy, następnym razem kup koniecznie, ja go uwielbiam - to taki tańszy (ale nie gorszy) odpowiednik Masterpiece
Co do pasiaczka - uwielbiam go, zobaczysz, że jak użyjesz, to będziesz go lubić. Jestem blada, ale pięknie się daje nim konturować buźkę I ten elegancki połysk
Mam nadzieje, chociaz fajnie byłoby kupować wszystkie kosmetyki w takich cenach w takim razie jutro zamiast estee wyprobuje pasiak z essence
Cytat:
Napisane przez sonetkrymski Pokaż wiadomość
niemal jakbym czytała o swoich dzisiejszych zakupach!
kupiłam MA (tyle że różowy), paletkę do brwi oraz lakier w tym samym odcieniu.
oprócz tego standardowo czarną kredkę LL i błyszczyk na wypróbowanie. generalnie więc zaszalałam
i jak sie spisuje błyszczyk?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:26   #1258
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]

Na co?? brzmi pięknie

edit.: z cyklu wiadomości łódzkich: w ross na Wyszyńskiego essence brak


biale pralinki to zapaszki plynu do kapieli z pieknymi bialawymi sniegowymi drobineczkami, takie skrzące cudo, i innych z tej serii, ja sie nie moglam opanowac i zlapalam balsamik. pachnie tak ze mialam posmarowane rece i mnie jeden kontrahent az zapytal co tak przepieknie pachnie. idealnie sie uzupelnia z moim hypnotic poison diora

najnowsze wiesci z galerii lodzkiej:

resztki metalica i eclipse w douglasie, w naturze dwie szafy, jedna z seria letnia chyba prawie pelna, druga chyba klasyczna, kobiety nie slyszaly o limitowankach zadnych:P
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:34   #1259
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

ktoś pytał o czarny liner black mania
hmm, jak dla mnie to on jest poniżej przeciętnej
po pierwsze, aplikator jest tragiczny. tak trudno nim zrobić cienką kreskę i ostre zakończenie że szok... a poza tym jeden fałszywy ruch i robi się gruba krecha w niewłaściwym miejscu z którą nie wiadomo co zrobić
po drugie, jest rzadki, trzeba go kilkakrotnie poprawiać przez co rośnie ryzyko zrobienia wspomnianej grubej krechy...
czerń taka powiedziałabym... normalna, nie tam żadna carbonowa. Chyba następny w kolejce do wypróbowania będzie super liner carbon black L'oreala... (z L'oreala miałam 2 tusze carbon black i to dopiero była czerń )... ewentualnie liner essence ale nie black mania tylko ten ze stałej oferty.

Lublin, Plaza: w rossmannie nic ciekawego (czyli nowej szafy) nie ma
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:38   #1260
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam i myślę, że się wtrącę Miałam ten z My secret i tak się szybko skończył, że w ogóle nie był opłacalny a i matu mocnego nie tworzył, nawet na mojej suchej skórze. Z inglota oglądałam i one nie są wcale jasne i jeszcze mają mnóstwo drobinek. Mam za to z Vipery ma 15 g i kosztuje 19 zł. Starcza na długo ja mam go od maja. Zapewnia całkowity mat a przy tym jest niewidoczny. Polecam.

A mam do was pytanie o bronzer Essence ten ze stałej oferty. Nie tworzą wam się placki? Jakiś taki pomarańczowy przy tym jest i jasny. Kupiłam nawet polecany na Youtube pędzel Hakuro, ale wciąż nie wygląda to dobrze. A do czego używać tego rozświetlacza ze stałej oferty jak się błyszczę po nim jak bombka. Mogłabym spokojnie na choince się powiesić
Ja mam tylko brązer w kulkach, ale chyba mówisz o innym, bo ten mój jest super delikatny

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
nie ma sprawy moge zaoferowac wieczornego drinka jakies moze inne lodzianki sie skusza? a z inglotem chetnie pomogę, bardzo go lubię
Oooo tak. na drinka bym poszła
Ja z Inglota mam parę rzeczy i strasznie napalam się na jakiś puder
Taki właśnie matowiący i dobrze trzymający się.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.