Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 10:29   #4591
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Chciałam nice, ale póki co niedostępny

Obey-ge oraz (Stone)fox póki co te dwie
też się na nią grzeję
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 10:44   #4592
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Tą mini kredkę do zakupów kosmetyków MJ dodają tylko stacjonarnie czy internetow też?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2015-03-31 o 11:12
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 10:50   #4593
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Zrobisz zdjęcia tego różu? Jestem mega ciekawa bo ja mam Evocation i jestem z niego BARDZO zadowolona. Są super napigmentowane, ładnie się prezentują na buzi, długo się utrzymują. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś innego koloru :p
Pewnie, zrobię wieczorem - chciałam kupić ten róż co ma Poziomka Reckless od MJ , ale jak zobaczyłam taki śliczny kolor z Chanel, na dodatek przeceniony, to się nie wahałam. Kolor zbliżony trochę jest do różu z Boujois Rose d'Or, który również mam. Zrobię zdjęcia i do porównania dam też ten z Bourjois to sobie zobaczysz Ale trzeba uważać, bo trochę pyli... ale kolor cudo pomazałam nim sobie policzki testowo w domu, ale swój wielki występ będzie miał na Święta
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-03-31 o 10:53
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 10:55   #4594
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
TA mini kredkę do zakupów kosmetyków MJ dodają tylko stacjonarnie czy internetow też?
Chyba tylko stacjonarnie (ponoć takie info jest w katalogu). w kazdym razie do dwóch zamówień internetowych z MJ nic nie dostałam.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Pewnie, zrobię wieczorem - chciałam kupić ten róż co ma Poziomka Reckless od MJ , ale jak zobaczyłam taki śliczny kolor z Chanel, na dodatek przeceniony, to się nie wahałam. Kolor zbliżony trochę jest do różu z Boujois Rose d'Or, który również mam. Zrobię zdjęcia i do porównania dam też ten z Bourjois to sobie zobaczysz
Mam Rose Glacier, bardzo fajny . Jak z przeceny, to bierz, ja niestety kupowałam za standardową cenę, i to jeszcze musiałam na niego polować .

Edit - sorry, coś pomieszałam, już go masz, więc moje zachęty są bez sensu

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-31 o 10:56
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:06   #4595
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam Rose Glacier, bardzo fajny . Jak z przeceny, to bierz, ja niestety kupowałam za standardową cenę, i to jeszcze musiałam na niego polować .

Edit - sorry, coś pomieszałam, już go masz, więc moje zachęty są bez sensu
Tak, ale makupola zastanawia się czy kupić więc możemy we dwójkę ją zachęcać , bo róże Chanel już zawsze będę kupować to mój drugi, mam już Frivole ale marzył mi się ładny różowy. Kupiłam 3 miesiące temu dwa z Bourjois (Rose d'or i Rose de Jaspe), ale to nie ten sam zachwyt co Chanel, chociaż złe nie są i jak na tą półkę cenową są naprawdę fajne, ale wolę Chanel
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:13   #4596
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, ale makupola zastanawia się czy kupić więc możemy we dwójkę ją zachęcać , bo róże Chanel już zawsze będę kupować to mój drugi, mam już Frivole ale marzył mi się ładny różowy. Kupiłam 3 miesiące temu dwa z Bourjois (Rose d'or i Rose de Jaspe), ale to nie ten sam zachwyt co Chanel, chociaż złe nie są i jak na tą półkę cenową są naprawdę fajne, ale wolę Chanel
Chanel jest u mnie na miejscu drugim, zaraz po MAC, jeśli chodzi o róże, szminki i cienie. W sumie lubię Chanel porównywalnie z MAC, a to drugie miejsce to głównie ze względu na ilość . Ile mam różów Chanel to nawet teraz nie pamiętam, ale jak na szybko liczę, to wychodzi siedem (plus dodatkowo dwa rozświetlacze).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:14   #4597
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chyba tylko stacjonarnie (ponoć takie info jest w katalogu). w kazdym razie do dwóch zamówień internetowych z MJ nic nie dostałam.


Mam Rose Glacier, bardzo fajny . Jak z przeceny, to bierz, ja niestety kupowałam za standardową cenę, i to jeszcze musiałam na niego polować .

Edit - sorry, coś pomieszałam, już go masz, więc moje zachęty są bez sensu
Dzieki, a jak to jest z tymi rabatami, ja muszę osiągnąć określoną kwotę przed rabatem czy po (tam trzeba wydać 185 zł)
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 11:15   #4598
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dzieki, a jak to jest z tymi rabatami, ja muszę osiągnąć określoną kwotę przed rabatem czy po (tam trzeba wydać 185 zł)
Tego to nie wiem niestety.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 13:03   #4599
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

W Krakowie w S utworzyli tez stoisko Urban decay... Podobają mi sie te zestawy róż rozświetlacz bronzer i nie wiem czy kupować... Co sądzicie?
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 14:54   #4600
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
W Krakowie w S utworzyli tez stoisko Urban decay... Podobają mi sie te zestawy róż rozświetlacz bronzer i nie wiem czy kupować... Co sądzicie?
Ja kupiłam zestaw Streak i podarowałam siostrze, jest zadowolona. Wg mnie to fajne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, co nie mają w nadmiarze brązerów, rozświetlaczy i różów (czyli zasadniczo nie dla mnie ).
Wszystko w tym zestawie (ze 2 razy sama się pomalowałam) jest dobrej jakości, no i dobrze się poszczególne elementy komponują, aczkolwiek jak tak spojrzeć całościowo, to nic mi tyłka nie urwało (mam swoich ulubieńców nie do pobicia )
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 15:01   #4601
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja kupiłam zestaw Streak i podarowałam siostrze, jest zadowolona. Wg mnie to fajne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, co nie mają w nadmiarze brązerów, rozświetlaczy i różów (czyli zasadniczo nie dla mnie ).
Wszystko w tym zestawie (ze 2 razy sama się pomalowałam) jest dobrej jakości, no i dobrze się poszczególne elementy komponują, aczkolwiek jak tak spojrzeć całościowo, to nic mi tyłka nie urwało (mam swoich ulubieńców nie do pobicia )
Jaki jest Twój róż nie do pobicia i bronzer? Ja jestem wierna różom Dior i bronzerowi z Shiseido :P
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 16:03   #4602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dzieki, a jak to jest z tymi rabatami, ja muszę osiągnąć określoną kwotę przed rabatem czy po (tam trzeba wydać 185 zł)
Liczą kwotę po rabacie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 16:41   #4603
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Jaki jest Twój róż nie do pobicia i bronzer? Ja jestem wierna różom Dior i bronzerowi z Shiseido :P
Jeśli chodzi o brązer, to przede wszystkim Armani Sheer Bronzer nr 01 (niestety wycofany, ale mam jeszcze zapas). W dalszej kolejności brązery MAC (Sculpt i Taupe) i mój ostatni nabytek, który jeszcze oswajam - Kevyn Aucoin Tropical Nights.
Gorzej z różami, jeśli chodzi o wskazanie tego jednego jedynego , ale najczęściej używani ulubieńcy to Chanel - Horizon, Rose Glacier, Accent, Discretion, kremowy Chamade, MAC - Petal Power, Animal Instincts, Stunner, Royal Sunset itd., no i jeszcze Nars Sin oraz Korres nr 16. Poza tym ostatnio często sięgam po Rouge Bunny Rouge Orpheline. Mam jeszcze sporo innych, ale te chyba lubię najbardziej. Kolory zmieniam w zależności od pory roku .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-31 o 16:42
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:53   #4604
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Właśnie raczej nie należę do tych co mają jakieś niedobory w bronzerach, różach (tu aż ciężko wymienić) a już na pewno nie w rozświetlaczach... mam kulki guerlain, diora, 2 shimmerbricki z bobbi wiec... rozwazam czy ten zakup jest mi potrzebny
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 18:35   #4605
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Właśnie raczej nie należę do tych co mają jakieś niedobory w bronzerach, różach (tu aż ciężko wymienić) a już na pewno nie w rozświetlaczach... mam kulki guerlain, diora, 2 shimmerbricki z bobbi wiec... rozwazam czy ten zakup jest mi potrzebny
Myślę, że nie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 20:14   #4606
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o brązer, to przede wszystkim Armani Sheer Bronzer nr 01 (niestety wycofany, ale mam jeszcze zapas). W dalszej kolejności brązery MAC (Sculpt i Taupe) i mój ostatni nabytek, który jeszcze oswajam - Kevyn Aucoin Tropical Nights.
Gorzej z różami, jeśli chodzi o wskazanie tego jednego jedynego , ale najczęściej używani ulubieńcy to Chanel - Horizon, Rose Glacier, Accent, Discretion, kremowy Chamade, MAC - Petal Power, Animal Instincts, Stunner, Royal Sunset itd., no i jeszcze Nars Sin oraz Korres nr 16. Poza tym ostatnio często sięgam po Rouge Bunny Rouge Orpheline. Mam jeszcze sporo innych, ale te chyba lubię najbardziej. Kolory zmieniam w zależności od pory roku .
Co do bronzera Armani to teraz jest jakiś inny. Masz porównanie nr 100 do Twojego 01? Ja próbowałam wielu, ale powiem Ci, że jestem blada i taka Hoola czy Nars to dla mnie pomarańczki są
O dziwo pokochałam bronzer z Shiseido 02, mimo że w opakowaniu nie jest jasny, to na buzi wygląda pięknie i dopasowuje się
Róże kocham całym sercem Musze bliżej przyjrzeć się tym z Chanel. Po prostu częściej robię zakupy online i z tym Chanel to mi nie po drodze.
Moje ukochane to Dior Pink Reverie, Estee Lauder Pink Tease, Guerlain Over Rose, Benefit Hervana i YSL nr 4, który chyba został wycofany niestety. Z MAC lubię róże, ale powiem Ci, ze jakoś specjalnie mi tyłka nie urwały, bo mam lepsze. Z MAC u mnie szmineczki rządzą tylko i wyłącznie.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 20:31   #4607
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Co do bronzera Armani to teraz jest jakiś inny. Masz porównanie nr 100 do Twojego 01? Ja próbowałam wielu, ale powiem Ci, że jestem blada i taka Hoola czy Nars to dla mnie pomarańczki są
O dziwo pokochałam bronzer z Shiseido 02, mimo że w opakowaniu nie jest jasny, to na buzi wygląda pięknie i dopasowuje się
Róże kocham całym sercem Musze bliżej przyjrzeć się tym z Chanel. Po prostu częściej robię zakupy online i z tym Chanel to mi nie po drodze.
Moje ukochane to Dior Pink Reverie, Estee Lauder Pink Tease, Guerlain Over Rose, Benefit Hervana i YSL nr 4, który chyba został wycofany niestety. Z MAC lubię róże, ale powiem Ci, ze jakoś specjalnie mi tyłka nie urwały, bo mam lepsze. Z MAC u mnie szmineczki rządzą tylko i wyłącznie.
Nie macałam tych nowych brązerów Armaniego, ale słyszałam, że właśnie nr 100 ma być najbardziej zbliżony kolorem do 01 Sheer Bronzer.
O Shiseido dużo dobrego słyszałam i jak będę w brązerowej potrzebie , to pewnie na niego spojrzę w pierwszej kolejności .
Róże to też moje uzależnienie (zresztą co nim nie jest w moim przypadku ). Do MACowych mam sentyment, a poza tym jest wiele unikatowych kolorów, których raczej się nie znajdzie w ofercie innych marek. Potem pokochałam też Chanele. Z Benefit mam trzy, w tym Hervanę, ale jakoś rzadko po nie sięgam, choć są bardzo dobre - nie wiem w sumie dlaczego .
Jeśli chodzi o szminki, to rzecz jasna najwięcej mam z MAC'a ,ale też uwielbiam Chanel Rouge Allure, choć nie wszystkie się u mnie sprawdziły (np. Extatique leży i się kurzy). Polubiłam też Toma Forda.
Tak naprawdę to lubię prawie wszystko z kolorówki . Krócej wymieniać, czego nie lubię .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 21:32   #4608
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie macałam tych nowych brązerów Armaniego, ale słyszałam, że właśnie nr 100 ma być najbardziej zbliżony kolorem do 01 Sheer Bronzer.
O Shiseido dużo dobrego słyszałam i jak będę w brązerowej potrzebie , to pewnie na niego spojrzę w pierwszej kolejności .
Róże to też moje uzależnienie (zresztą co nim nie jest w moim przypadku ). Do MACowych mam sentyment, a poza tym jest wiele unikatowych kolorów, których raczej się nie znajdzie w ofercie innych marek. Potem pokochałam też Chanele. Z Benefit mam trzy, w tym Hervanę, ale jakoś rzadko po nie sięgam, choć są bardzo dobre - nie wiem w sumie dlaczego .
Jeśli chodzi o szminki, to rzecz jasna najwięcej mam z MAC'a ,ale też uwielbiam Chanel Rouge Allure, choć nie wszystkie się u mnie sprawdziły (np. Extatique leży i się kurzy). Polubiłam też Toma Forda.
Tak naprawdę to lubię prawie wszystko z kolorówki . Krócej wymieniać, czego nie lubię .
Super są szminki z YSL, ale za to nie widzę fenomenu Guerlain. Najczęściej kupuję MAC, bo cena idzie w parze z jakością. Nie są aż tak drogie jak te wysokopółkowe.
Najmniej lubię...podkłady. Wiem, ze największe zdziwienie, ale mam problemy z cerą i mi ciężko dopasować coś dobrego Mam cerę suchą i nadają się do niej tylko trzy podkłady, z czego nie wszystkie utrzymują się długo. Bourjois HM, Clarins Skin Illusion i Guerlain Parure de Lumiere. Nie mogę doczekac się lata, bo wtedy skóra zmierza ku mieszanej Ile kasy już straciłam na podkłady, które poszły w świat
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 21:42   #4609
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na co dzień używam EL DW (mam Sand, Desert Beige i Ecru) i EL DW Light 01.
Poza tym "męczę" jeszcze równolegle Dior Star, Dior Nude, Armani Lasting Silk i jakiś z Bourjois, ale to tylko w weekendy, jak nie zależy mi za bardzo na trwałości .
Na lato mam jeszcze taki podkład w kompakcie z Shiseido, seria słoneczna, ale on teraz jest stanowczo za ciemny.
Poza tym ciągle testuję inne podkłady, ale dotąd niczego lepszego od EL nie znalazłam. Mam jeszcze sporo próbek, tylko w odcieniach jak dla Mulatek, więc nadal będę szukać, no i muszę jeszcze przetestować zalinkowanego przez
Też jestem wierna EL DW, sama sephorzanka kiedyś wspomniała, że z kryjących jest najlepszy i najtrwalszy
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2015-03-31 o 21:43
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 21:44   #4610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też jestem wierna EL DW, sama sephorzanka kiedyś wspomniała, że z kryjących jest najlepszy i najtrwalszy
Obecnie najtrwalszy i najbardziej kryjący, a do tego wcale nie ciezki jest EL DW Maximum Cover.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 21:57   #4611
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też jestem wierna EL DW, sama sephorzanka kiedyś wspomniała, że z kryjących jest najlepszy i najtrwalszy
ale Ty masz taką ładną cerę, po co Ci kryjący podkład? )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 22:07   #4612
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ale Ty masz taką ładną cerę, po co Ci kryjący podkład? )
Kochana ja widzę na nie wszystko i narzekam, że niedoskonała, więc muszę co nie co zakrywać


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obecnie najtrwalszy i najbardziej kryjący, a do tego wcale nie ciezki jest EL DW Maximum Cover.
Trza się z nim zapoznać
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2015-03-31 o 22:09
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 22:10   #4613
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Trza się z nim zapoznać
Troszke moze byc zadanie utrudnione, bo tylko w salonach EL jest.
To mój numero uno jesli idzie o podkłady kryjące
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 23:01   #4614
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Super są szminki z YSL, ale za to nie widzę fenomenu Guerlain. Najczęściej kupuję MAC, bo cena idzie w parze z jakością. Nie są aż tak drogie jak te wysokopółkowe.
Najmniej lubię...podkłady. Wiem, ze największe zdziwienie, ale mam problemy z cerą i mi ciężko dopasować coś dobrego Mam cerę suchą i nadają się do niej tylko trzy podkłady, z czego nie wszystkie utrzymują się długo. Bourjois HM, Clarins Skin Illusion i Guerlain Parure de Lumiere. Nie mogę doczekac się lata, bo wtedy skóra zmierza ku mieszanej Ile kasy już straciłam na podkłady, które poszły w świat
Z YSL mam jedną z serii Rouge Volupte (trzymam tylko dla opakowania, bo to staroć już ) i średnio ją lubię, no i jeszcze dwa lakiery do ust. Z kolei z Guerlain mam dwie z serii Rouge G (chyba tak to się zwie) i nie lubię ich m.in. za rozlewanie się poza kontur ust.

Ja też najmniejszą przyjemność mam z kupowania podkładów, choć problemy ze skórą mam odwrotne . W sumie jeszcze nie spotkałam podkładowego ideału, a najgorsze jest to, że często nawet sprawdzony podkład, przy takiej samej pielęgnacji, potrafi mi się np. zwarzyć czy podkreślić pory. No i jeszcze dochodzi do tego problem z doborem koloru i - przynajmniej w moim przypadku - konieczność kupowania kilku odcieni w zależności od pory roku.



Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też jestem wierna EL DW, sama sephorzanka kiedyś wspomniała, że z kryjących jest najlepszy i najtrwalszy
Sephorzankom i ich wiedzy to tak do końca bym nie ufała .
EL u mnie najlepiej się sprawdza, ale ideałem mimo to nie jest - chyba takiego dla mnie nie ma
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Troszke moze byc zadanie utrudnione, bo tylko w salonach EL jest.
To mój numero uno jesli idzie o podkłady kryjące
No i to jest przyczyna, z powodu której jeszcze go nie mam .
A serio - pewnie gdzieś w internetach można nabyć, ale znowu trafiać w ciemno z kolorem trochę mi się nie widzi.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 23:27   #4615
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co planujesz z kolorówki uzupełnić?
A koniecznie podkłady, ze dwa by mi się przydały i myślę nad Dior Air, bo po testach mi pasował, choć rzeczywiście 010 to jasny kolorek, ale taki...bez życia; Clarins True Radiance 102,5 - ale tu bym musiała kombinować z kupowaniem za granicą; i ulubionym na lato Givenchy Eclat Matissime, choć ten na chwilę obecną za ciemny.

Do tego lekki i nieprzesuszający korektor, bo wywaliłam ostatnio kilka po terminie. Chcę albo Remedy MJ, albo Prep + Prime MACa (masz może porównanie? który fajniejszy?), albo Shiseido Eye zone.

Bazę pod cienie, ale to w Kiko za grosze, konturówki do ust Make up for ever i jakąś na próbę Urban Decay, z MACa jeszcze jakieś duperele, liner do brwi Armani, sporo tego i pewnie zaraz coś mi się jeszcze przypomni
Ale możliwe, że z czegoś zrezygnuję na rzecz sportowych rzeczy, bo ostatnio kasę przeznaczoną na kosmetyki wydaję na powyższe i dzięki temu coś tam zużyłam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 23:35   #4616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

No i to jest przyczyna, z powodu której jeszcze go nie mam .
A serio - pewnie gdzieś w internetach można nabyć, ale znowu trafiać w ciemno z kolorem trochę mi się nie widzi.
Wiesz co, z kolorem to chyba problemu nie ma za bardzo, bo mało jest dostepnych. Mysle ze najjaśniejszy Vanilla by Ci pasował. On dla mnie deczko za ciemny, ale wybaczam mu, bo pod każdym innym względem go kocham No i nie kosztuje ponad 200 stówy tylko 170 zeta.

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A koniecznie podkłady, ze dwa by mi się przydały i myślę nad Dior Air, bo po testach mi pasował, choć rzeczywiście 010 to jasny kolorek, ale taki...bez życia; Clarins True Radiance 102,5 - ale tu bym musiała kombinować z kupowaniem za granicą; i ulubionym na lato Givenchy Eclat Matissime, choć ten na chwilę obecną za ciemny.

Do tego lekki i nieprzesuszający korektor, bo wywaliłam ostatnio kilka po terminie. Chcę albo Remedy MJ, albo Prep + Prime MACa (masz może porównanie? który fajniejszy?), albo Shiseido Eye zone.

Bazę pod cienie, ale to w Kiko za grosze, konturówki do ust Make up for ever i jakąś na próbę Urban Decay, z MACa jeszcze jakieś duperele, liner do brwi Armani, sporo tego i pewnie zaraz coś mi się jeszcze przypomni
Ale możliwe, że z czegoś zrezygnuję na rzecz sportowych rzeczy, bo ostatnio kasę przeznaczoną na kosmetyki wydaję na powyższe i dzięki temu coś tam zużyłam
O tak, z tym sie zgodze mogłabym za truposza robić w nim za free
Eclat Mattisime kochałam niestety, nie ma dla mnie koloru


Hmm i Remedy i Duo macowy super są...ale wybrałabym na Twoim miejscu Remedy, jesli tylko pdo oczy Ci potrzebny.

Ja ostatnio na sportowe też wydałam co nieco Nowe cichobiegi, koszula z długim rekawem do biegania, spodenki, a chciałam jeszcze jedne cichobiegi, tym razem Asisa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 23:47   #4617
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z YSL mam jedną z serii Rouge Volupte (trzymam tylko dla opakowania, bo to staroć już ) i średnio ją lubię, no i jeszcze dwa lakiery do ust. Z kolei z Guerlain mam dwie z serii Rouge G (chyba tak to się zwie) i nie lubię ich m.in. za rozlewanie się poza kontur ust.

Ja też najmniejszą przyjemność mam z kupowania podkładów, choć problemy ze skórą mam odwrotne . W sumie jeszcze nie spotkałam podkładowego ideału, a najgorsze jest to, że często nawet sprawdzony podkład, przy takiej samej pielęgnacji, potrafi mi się np. zwarzyć czy podkreślić pory. No i jeszcze dochodzi do tego problem z doborem koloru i - przynajmniej w moim przypadku - konieczność kupowania kilku odcieni w zależności od pory roku.

Ja nawet nie wiem, czy istnieje idealny podkład. Zawsze są jakieś minusy.
Teraz w sumie mam fazę na pielęgnację i szukam kremu pod oczy.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 03:16   #4618
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o brązer, to przede wszystkim Armani Sheer Bronzer nr 01 (niestety wycofany, ale mam jeszcze zapas). W dalszej kolejności brązery MAC (Sculpt i Taupe) i mój ostatni nabytek, który jeszcze oswajam - Kevyn Aucoin Tropical Nights.
Gorzej z różami, jeśli chodzi o wskazanie tego jednego jedynego , ale najczęściej używani ulubieńcy to Chanel - Horizon, Rose Glacier, Accent, Discretion, kremowy Chamade, MAC - Petal Power, Animal Instincts, Stunner, Royal Sunset itd., no i jeszcze Nars Sin oraz Korres nr 16. Poza tym ostatnio często sięgam po Rouge Bunny Rouge Orpheline. Mam jeszcze sporo innych, ale te chyba lubię najbardziej. Kolory zmieniam w zależności od pory roku .
Hehe, chyba tylko w tym wątku na pytanie o ulubiomy róż dostanie się 10 róznych z zaznaczeniem, ze to akurat te najczesciej uzywane

Tak, tak, uwielbiam ten wątek
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 04:06   #4619
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Bazę pod cienie, ale to w Kiko za grosze
Ta baza jest fatalna jeżeli chodzi o utrzymywanie cieni na tłustej powiece. Podobnie jak UD Eden i Anti-Ageing. Wszystkie te pod tym względem bije śmiesznie tani Hean. Tylko szkoda, że nie ma żółtego pigmentu i nie kryje jak Kiko.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 06:09   #4620
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Czyli z rozmiarem 36 nie mam czego szukać?
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Hehe, chyba tylko w tym wątku na pytanie o ulubiomy róż dostanie się 10 róznych z zaznaczeniem, ze to akurat te najczesciej uzywane

Tak, tak, uwielbiam ten wątek
ja też... dlatego nawet nie pytam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.