Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 22:49   #451
lils_
Raczkowanie
 
Avatar lils_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Lowczyni, bardzo Ci dziękuję za pomoc! Rozejrzę się i poczytam, dzięki za wskazówki, bo tak jak wspominałam - zupełnie się nie znam na składach kosmetyków odpowiednich dla tak przesuszonej skóry, a nie chcę na nim eksperymentować, żeby nie pogorszyć sprawy.
Jeśli ktoś chciałby dodać coś jeszcze, to będę wdzięczna

Przejrzałam kilka kosmetyków przez internet, z takiej półki, żeby nie wydawać mnóstwa pieniędzy na coś, co nie wiadomo, czy okaże się skuteczne, jednak nie mam pojęcia, na który z nich się zdecydować - a może na żaden?

To moje typy:
L'Oreal -> Men Expert Hydra Energetic Comfort Max Intensywnie nawilżający
albo: Men Expert Hydra24h krem nawilżający do skóry wrażliwej

SVR -> Topialyse krem emoliecyjny, intensywna pielęgnacja skóry suchej, bardzo suchej, atopowej lub alergicznej
albo: Xerial 5 krem do twarzy do suchej skóry

AA Men -> Intensywnie nawilżający balsam po goleniu 20+
albo: AA Help Cera Atopowa krem nawilżający bezzapachowy do skóry nadwrażliwej, podatnej na przesuszanie i podrażnienia

Eucerin AQUAporin ACTIVE krem intensywnie nawilżający

Iwostin -> Sensitia krem intensywnie nawilżający spf20

Physiogel -> krem intensywnie nawilżający do twarzy


jestem bezradna i nie mam zielonego pojęcia, który z nich wybrać...

Edytowane przez lils_
Czas edycji: 2013-05-03 o 00:16
lils_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 22:13   #452
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez lils_ Pokaż wiadomość
Lowczyni, bardzo Ci dziękuję za pomoc! Rozejrzę się i poczytam, dzięki za wskazówki, bo tak jak wspominałam - zupełnie się nie znam na składach kosmetyków odpowiednich dla tak przesuszonej skóry, a nie chcę na nim eksperymentować, żeby nie pogorszyć sprawy.
Jeśli ktoś chciałby dodać coś jeszcze, to będę wdzięczna

Przejrzałam kilka kosmetyków przez internet, z takiej półki, żeby nie wydawać mnóstwa pieniędzy na coś, co nie wiadomo, czy okaże się skuteczne, jednak nie mam pojęcia, na który z nich się zdecydować - a może na żaden?

To moje typy:
L'Oreal -> Men Expert Hydra Energetic Comfort Max Intensywnie nawilżający
albo: Men Expert Hydra24h krem nawilżający do skóry wrażliwej

SVR -> Topialyse krem emoliecyjny, intensywna pielęgnacja skóry suchej, bardzo suchej, atopowej lub alergicznej
albo: Xerial 5 krem do twarzy do suchej skóry

AA Men -> Intensywnie nawilżający balsam po goleniu 20+
albo: AA Help Cera Atopowa krem nawilżający bezzapachowy do skóry nadwrażliwej, podatnej na przesuszanie i podrażnienia

Eucerin AQUAporin ACTIVE krem intensywnie nawilżający

Iwostin -> Sensitia krem intensywnie nawilżający spf20

Physiogel -> krem intensywnie nawilżający do twarzy


jestem bezradna i nie mam zielonego pojęcia, który z nich wybrać...
Jesli chodzi o Loreal to obydwa sa ok

SVR lepiej ten XÉRIALINE - KREM DO TWARZYi wogole seria xerialine
Ta co ty podalas bedzie dla niego za tlusta, jesli juz to na noc.

NA razie cos z tego bym zakupila. Loreal jest w miare cenowo przystepna, svr powinnac dostac probki w dobrej aptece i wtedy niech sprobuje czy mu pasuje.

Niech jak ognia unika kosmetyków z dodatkiem alkoholu, goli sie z włosem, używa peelingu enzymatycznego

Z kremami do atopowej skory bym sie wstrzymala. Bo mysle ze jego problem wynijka ze zlej pielegnacji a raczej jej braku Dobry krem powinien mu pomoc. I pamiętaj że jak jakiś mu spasuje niech nie uzywa jednego opakowania za drugim, bo skora sie przyzwyczaja i rezultaty nie sa juz takie rewelacyjne. Lepiej zmienic i wrocic za kolejnym zakupem
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2013-05-03 o 22:15
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 22:56   #453
lils_
Raczkowanie
 
Avatar lils_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc, w takim razie tak zrobię i zobaczymy, czy będą jakieś efekty dzięki raz jeszcze!
lils_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:56   #454
Energy917
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 53
Nivea men żel-krem do twarzy q10 skin energy

Witam mam 20 lat cere tłusta

I mam takie pytanie do was czy ten krem nie zapycha porów ?
Energy917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:24   #455
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nivea men żel-krem do twarzy q10 skin energy

Cytat:
Napisane przez Energy917 Pokaż wiadomość
Witam mam 20 lat cere tłusta

I mam takie pytanie do was czy ten krem nie zapycha porów ?
Kwestia zapychania to sprawa bardzo indywidualna. Nie sądzę aby ktokolwiek był w stanie powiedzieć czy ten konkretny kosmetyk zapcha Twoje pory. Można jedynie podejrzewać, biorąc pod uwagę znajomość składników w kosmetykach które na Ciebie działają komedogennie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:31   #456
Energy917
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 53
Dot.: Nivea men żel-krem do twarzy q10 skin energy

ok czyli trzeba przetestowac
Energy917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:43   #457
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nivea men żel-krem do twarzy q10 skin energy

Cytat:
Napisane przez Energy917 Pokaż wiadomość
ok czyli trzeba przetestowac
Dokładnie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 19:29   #458
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Nivea men żel-krem do twarzy q10 skin energy

Cytat:
Napisane przez Energy917 Pokaż wiadomość
ok czyli trzeba przetestowac
I to najlepiej na próbkach, taniej wyjdzie
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 18:08   #459
Banan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Jak zadbać o męską twarz?

Witam, na to forum sprowadziła mnie walka z własną twarzą, mam nadzieję, że znajdę tutaj pomoc

Moje problemy to:
- pryszcze, nasilające się dzień dwa po goleniu. Zwykle utrzymują się w ilości 1-3szt "aktywnych" + 5-10 blizn
- podkrążone oczy, niewiele lepiej wyglądające niż podbite
- suche, spękane usta

Trwały od zawsze, ale teraz zdecydowałem się spróbować powalczyć z nimi na poważnie odsuwając na chwilę na bok moje obrzydzenie metroseksualizmem. W końcu robię to w wyższych, heteroseksualnych celach

Golę się 2x w tygodniu, maszynką elektryczną mytą przed i po goleniu+jednorazówka(używ ana zawsze tylko raz) do poprawek. Po goleniu balsam łagodzący nivea.
Niezaleznie od golenia 2x dziennie żel do mycia twarzy iwostin purritin, krem iwostin rosacin, żel pod oczy oillan ballance, na usta pomadka medplus blistex.
Przez kilka tygodni stosowania nic się nie zmieniło nie licząc tego, że usta z suchych i spękanych zmieniły się na suche, spękane i pokryte woskowatą warstwą.
Mam nadzieję, że będziecie mi w stanie pomóc
Banan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:41   #460
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Jak zadbać o męską twarz?

Cytat:
Napisane przez Banan123 Pokaż wiadomość
Witam, na to forum sprowadziła mnie walka z własną twarzą, mam nadzieję, że znajdę tutaj pomoc

Moje problemy to:
- pryszcze, nasilające się dzień dwa po goleniu. Zwykle utrzymują się w ilości 1-3szt "aktywnych" + 5-10 blizn
- podkrążone oczy, niewiele lepiej wyglądające niż podbite
- suche, spękane usta

Trwały od zawsze, ale teraz zdecydowałem się spróbować powalczyć z nimi na poważnie odsuwając na chwilę na bok moje obrzydzenie metroseksualizmem. W końcu robię to w wyższych, heteroseksualnych celach

Golę się 2x w tygodniu, maszynką elektryczną mytą przed i po goleniu+jednorazówka(używ ana zawsze tylko raz) do poprawek. Po goleniu balsam łagodzący nivea.
Niezaleznie od golenia 2x dziennie żel do mycia twarzy iwostin purritin, krem iwostin rosacin, żel pod oczy oillan ballance, na usta pomadka medplus blistex.
Przez kilka tygodni stosowania nic się nie zmieniło nie licząc tego, że usta z suchych i spękanych zmieniły się na suche, spękane i pokryte woskowatą warstwą.
Mam nadzieję, że będziecie mi w stanie pomóc
Kto ci dobierał taki zestaw kosmetyków, bo jak dla mnie jest chybiony.
Jeśli nic się nie zmieniło to znaczy że te kosmetyki ci nie pasują. Dlatego najlepiej zawsze wypróbować próbki a potem jak się okazę że jest ok kupić duże opakowanie.
Spróbuj do mycia twarzy używać La roche Posay Effeclera (albo możesz zostać przy tym co masz) , do ust kup jedną z pomadek carmex, krem pod oczy z witaminą C również z La Roche Posay (witamina c rozjaśnia worki pod oczami, uszczelnia naczynia krwionośne itd), jeśli chodzi o krem pod oczy wypróbuj próbki z la roche posay, z aveny.

Teraz ja mam parę pytań: ile masz lat, czy używasz peelingów do twarzy (przy twoim rodzaju cery bez tego ani rusz), jaki masz rodzaj pracy, czy wysypiasz się i jak się odżywiasz, uprawiasz jakiś sport, w którą strone się golisz, czy przed goleniem myjesz skórę?.

Ważne jest jak się odżywiasz, bo jak ktoś kiedyś mądrze napisał jesteśmy tym czym jemy i to na prawdę sprawdza się w kondycji skóry.
Wysuszenie naskóra może być spowodowane tym że po prostu za mało pijesz, pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu, w domu do tego gorące kaloryfery, niska wilgotnośc w powietrzu w którym przebywasz i masz efekty.

Peeling powinienes stosować raz w tygodniu, ale jak pojawia ci się jakiś ropny wyprysk, to nie trzyj go w tym miejscu. Ach na początek peeling drobnoziarnisty, jeśli po nim więcej wyskakiwałoby "niespodzianek" wtedy przerzuc się na enzymatyczny.

Nie wiem dlaczego wybrales krem do cery z trądzikiem różowatym, już delikatniejszego nie mogłeś znaleźć. Podejrzewam że masz cere mieszaną, bądź trądzikową i ten który wybrałeś nijak się ma do twoich problemów.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 23:03   #461
Banan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zadbać o męską twarz?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Kto ci dobierał taki zestaw kosmetyków, bo jak dla mnie jest chybiony.
Ten dobór to uśredniony wynik z równania tego co miały do pożyczenia koleżanki, tego co było polecane na forum w innych wątkach i tego co znalazłem w sklepie na miejscu.
Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Teraz ja mam parę pytań: ile masz lat, czy używasz peelingów do twarzy (przy twoim rodzaju cery bez tego ani rusz), jaki masz rodzaj pracy, czy wysypiasz się i jak się odżywiasz, uprawiasz jakiś sport, w którą strone się golisz, czy przed goleniem myjesz skórę?.

Ważne jest jak się odżywiasz, bo jak ktoś kiedyś mądrze napisał jesteśmy tym czym jemy i to na prawdę sprawdza się w kondycji skóry.
Wysuszenie naskóra może być spowodowane tym że po prostu za mało pijesz, pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu, w domu do tego gorące kaloryfery, niska wilgotnośc w powietrzu w którym przebywasz i masz efekty.
23 lata, nie używam peelingów, praca głównie siedząca, przy klimie, trochę chemii w powietrzu ale żadne wielkie ilości. W domu za to raczej chłodne kaloryfery i spora wilgotność(nawet trochę za dużą). Co do sportu ok 4x w tygodniu siłownia, 5x na tydzień kilka km rowerem, a parę razy w miesiącu bieganie ok 10km lub rower 50-100km. Dieta zróżnicowana, dużo warzyw, procent tłuszczu, białka i ww ciągle pod kontrolą, do tego multiwitamina, magnez i cynk. Piję 3-5l/dobę. Wysypiam się co drugi tydzień-praca na dwie zmiany. Golę się pod włos elektryczną, a jednorazówką różnie-tam gdzie wiem że mam bardziej wrażliwą skórę i łatwiej o zacięcia i podrażnienia z włosem, reszta pod włos.
Dzięki, rozejrzę się za peelingiem i kremami o których pisałaś.
Po jakim czasie powinny być widoczne efekty? Tzn. po jakim czasie bez zauważonych efektów powinienem szukać innego rozwiązania-tydzień, dwa tygodnie, miesiąc?
Banan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 07:46   #462
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Jak zadbać o męską twarz?

Cytat:
Napisane przez Banan123 Pokaż wiadomość
Ten dobór to uśredniony wynik z równania tego co miały do pożyczenia koleżanki, tego co było polecane na forum w innych wątkach i tego co znalazłem w sklepie na miejscu.

23 lata, nie używam peelingów, praca głównie siedząca, przy klimie, trochę chemii w powietrzu ale żadne wielkie ilości. W domu za to raczej chłodne kaloryfery i spora wilgotność(nawet trochę za dużą). Co do sportu ok 4x w tygodniu siłownia, 5x na tydzień kilka km rowerem, a parę razy w miesiącu bieganie ok 10km lub rower 50-100km. Dieta zróżnicowana, dużo warzyw, procent tłuszczu, białka i ww ciągle pod kontrolą, do tego multiwitamina, magnez i cynk. Piję 3-5l/dobę. Wysypiam się co drugi tydzień-praca na dwie zmiany. Golę się pod włos elektryczną, a jednorazówką różnie-tam gdzie wiem że mam bardziej wrażliwą skórę i łatwiej o zacięcia i podrażnienia z włosem, reszta pod włos.
Dzięki, rozejrzę się za peelingiem i kremami o których pisałaś.
Po jakim czasie powinny być widoczne efekty? Tzn. po jakim czasie bez zauważonych efektów powinienem szukać innego rozwiązania-tydzień, dwa tygodnie, miesiąc?
Super że prowadzisz taki aktywny tryb życia
Może tak na spróbę spróbuj uzywać2 tygodnie elektrycznej maszynki i zobacz czy po niej samej też ci coś wyskakuje. a potem 2 tygodnie tylko jednorazówka (najlepiej z włosem). Gdzie najczęściej wyskakują ci te "niespodzianki" w których miejsach.
Po każdym sporcie musisz umyć twarz żelem. Przydałoby się kupić wodę termalną w spray (można trafić na bardzo dobre promocje w superpharmie), najlepiej z firmy Uriage bo nie musisz ją wycierać (rezta od razu po spryskaniu muisz twarz osuszych). I tak jak jesteś na siłowni itp to co jakiś czas spryskaj twarz, a po umyciu jej żelem to samo

Rezultaty powinieneś widzieć nie wcześniej niż po miesiącu bo tyle trwa cykl odnawiania się skóry, na pewno nie szybciej. Chodź po uzyciu peelingu odrazu poczujesz różnicę że jest gładasz i lepiej się w nią wchłania krem.

Jakbyś trafił na kosmetyki z dodatkiem kwasów, to koniecznie wypróbuj i pamiętaj one nie nadają się na lato. Kwasy w sklepowych komsetykach są delikatne więc się nie martw.
Ach fajny żel i tani (ale ciązko dostępny w aptekach) nazywa się Acnemineralne, możesz nim myć twarz i stosować punktowa jak coś wyskoczy. Ma bardzo dobry skłąd, borowine siarki, jest z naszej Buskowego zagłębia spa i senatoriów. Powodzenia i napisz czy coś pomogłam.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 12:39   #463
Banan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zadbać o męską twarz?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Super że prowadzisz taki aktywny tryb życia
Może tak na spróbę spróbuj uzywać2 tygodnie elektrycznej maszynki i zobacz czy po niej samej też ci coś wyskakuje. a potem 2 tygodnie tylko jednorazówka (najlepiej z włosem). Gdzie najczęściej wyskakują ci te "niespodzianki" w których miejsach.
Po każdym sporcie musisz umyć twarz żelem. Przydałoby się kupić wodę termalną w spray (można trafić na bardzo dobre promocje w superpharmie), najlepiej z firmy Uriage bo nie musisz ją wycierać (rezta od razu po spryskaniu muisz twarz osuszych). I tak jak jesteś na siłowni itp to co jakiś czas spryskaj twarz, a po umyciu jej żelem to samo

Rezultaty powinieneś widzieć nie wcześniej niż po miesiącu bo tyle trwa cykl odnawiania się skóry, na pewno nie szybciej. Chodź po uzyciu peelingu odrazu poczujesz różnicę że jest gładasz i lepiej się w nią wchłania krem.

Jakbyś trafił na kosmetyki z dodatkiem kwasów, to koniecznie wypróbuj i pamiętaj one nie nadają się na lato. Kwasy w sklepowych komsetykach są delikatne więc się nie martw.
Ach fajny żel i tani (ale ciązko dostępny w aptekach) nazywa się Acnemineralne, możesz nim myć twarz i stosować punktowa jak coś wyskoczy. Ma bardzo dobry skłąd, borowine siarki, jest z naszej Buskowego zagłębia spa i senatoriów. Powodzenia i napisz czy coś pomogłam.
W moim wypadku sport to konieczność, zanim zacząłem regularnie trenować byłem jednocześnie chudzielcem i otyłym
Wcześniej używałem samej jednorazówki i było gorzej niż teraz, dochodziły jeszcze mocne podrażnienia-skóra była czerwona i piekła mimo stosowania balsamu. Na elektrycznej nie ma podrażnień ale zostają pojedyncze włosy albo kępki które muszę poprawić jednorazówką. "niespodzianki" wyskakują losowo, niezależnie czy goliłem to miejsce jednorazówką czy elektryczną, zwykle broda i policzki.
Zastosuje się do rad i zobaczę czy coś się zmieni.
Banan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 07:40   #464
JamesBD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam

Szukam porady dotyczącej kremu do twarzy. Jestem zielony w tych sprawach i nie wiem jaki krem dobrać do swojej buźki. Ostatnio zaczęły mi się z nią dziać dziwne rzeczy. Jest niby sucha gdyż pojawiają się płatki łuszczącej się skóry, ale zarazem tłusta bo strasznie szybko zaczynam się świecić jak żarówka. Towarzyszy mi też uczucie napiętej skóry. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś krem bądź serię kosmetyczną do takich trudnych przypadków . Z góry dziękuję.
JamesBD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 18:42   #465
Banan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Po tygodniu pierwszy raport:
Trafiłem tą pomadkę carmex i jest sporo lepiej-z ust ciągle schodzą skórki ale nie są już wysuszone i spękane.
Peeling użyłem na razie dwa razy, raczej nic więcej nie wyskoczyło, może 2 szt, w każdym razie wysypu nie było. Po peelingu nic się nie zmieniło, ani na lepsze ani na gorsze. Kupiłem też serum siarkowe i używam jak kremu 2x na dzień(nie wiem czy to dobry pomysł)
Kremu z wit c jeszcze szukam
Banan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 20:45   #466
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Banan123 Pokaż wiadomość
Po tygodniu pierwszy raport:
Trafiłem tą pomadkę carmex i jest sporo lepiej-z ust ciągle schodzą skórki ale nie są już wysuszone i spękane.
Peeling użyłem na razie dwa razy, raczej nic więcej nie wyskoczyło, może 2 szt, w każdym razie wysypu nie było. Po peelingu nic się nie zmieniło, ani na lepsze ani na gorsze. Kupiłem też serum siarkowe i używam jak kremu 2x na dzień(nie wiem czy to dobry pomysł)
Kremu z wit c jeszcze szukam
Myśle że ta pomadka pomorze ci uporać się z problemem ust Peeling używasz ziarnisty? jak nic prawie nie wyskoczyło to super, teraz używaj go regularnie 2 razy w tygodniu.
Serum siarkowe nie zaszkodzi, tylko żeby nie przesadzić i stosować raczej punkowo bo mocnoa wysusza.
Jak po tygodniu to nie jest żle
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 01:10   #467
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Banan123 Pokaż wiadomość
Po tygodniu pierwszy raport:
Trafiłem tą pomadkę carmex i jest sporo lepiej-z ust ciągle schodzą skórki ale nie są już wysuszone i spękane.
też mam okropne kłopoty z przesuszającymi się ustami (dokłada się do tego alergia która nasila ten przesusz i obłażenie ust a do tego okropny nałóg skubania suchych skórek...)
i polecam ci poza nawilżaniem-natłuszczaniem żebyś robił peeling ust
to bardzo pomaga
peeling możesz sobie zrobić sam z cukru wymieszanego np. z miodem (masę podobnych przepisów można wygooglać)
albo zaopatrzyć się w zwykłą szczoteczkę do zębów do tego celu i nią przecierać usta - świetnie się sprawdza
jak sobie codziennie wieczorem delikatnie przetrzesz usta i posmarujesz nawilżającym mazidłem to powinny się po jakimś czasie bardzo poprawić
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 10:17   #468
Energy917
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam mam 20 lat cere tlusta i tak zamówilem sobie olejek Tamanu Paese i bede go stosował na noc a teraz potrzebuje kremu a dzien dla skory tlustej.Sprawdzalem nivea skin energy ale ten krem troche tez wysusza a nie o to chodzi polecacie jakies kremy dla skory tlustej nawilzajace niezatykajace ?

Edytowane przez Energy917
Czas edycji: 2014-11-09 o 10:20
Energy917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 13:49   #469
Banan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

No i to była przedwczesna radość, dzisiaj z parudniowym opóźnieniem mnie wypryszczyło :/ Jeden policzek jest w miarę ok-nic nowego się nie pojawiło, tylko kilka starych blizn, ale na drugim dzieje się armagedon, dzisiaj pojawiły się 4 ropne+ok 10 starych blizn, peeling robiłem ze 3 dni temu. Chyba jednak będę musiał przejść na enzymatyczny, chociaż do czasu aż poznikają. Czy peeling enzymatyczny jest słabszy od zwykłego ściernego? Lepiej zostać na stałe przy enzymatycznym czy wrócić do ściernego kiedy wszystko się zaleczy?

Kasia, dzięki, jak nic się nie poprawi to spróbuję
Banan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 13:17   #470
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Banan123 Pokaż wiadomość
No i to była przedwczesna radość, dzisiaj z parudniowym opóźnieniem mnie wypryszczyło :/ Jeden policzek jest w miarę ok-nic nowego się nie pojawiło, tylko kilka starych blizn, ale na drugim dzieje się armagedon, dzisiaj pojawiły się 4 ropne+ok 10 starych blizn, peeling robiłem ze 3 dni temu. Chyba jednak będę musiał przejść na enzymatyczny, chociaż do czasu aż poznikają. Czy peeling enzymatyczny jest słabszy od zwykłego ściernego? Lepiej zostać na stałe przy enzymatycznym czy wrócić do ściernego kiedy wszystko się zaleczy?

Kasia, dzięki, jak nic się nie poprawi to spróbuję
Spróbuj się przerzucić na peeling enzymatyczny, jesto o wiele słabszy. Możliwę że te granulki w peelingu ścierny podrażniają skórę i dlatego tak się zachowuje.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 14:51   #471
Energy917
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej mam olejek Tamanu smaruje twarz i jakos powstaja po nim niewielkie czerwone kropeczki eh ale na pojedyncze zmiany działa bardzo dobrze Polcacie jakis olejek ktory nawilży ale nie natłusci mojej cery tłustej ?
Energy917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 15:30   #472
Banan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

W dłuższej perspektywie metoda chyba nie przynosi efektu, a przynajmniej nie eliminuje problemu. Nowe pryszcze dalej się pojawiają, a blizny po starych zostają na bardzo długo. Jest jakiś sposób żeby chociaż przyspieszyć gojenie blizn?
Banan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 21:13   #473
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Banan123 Pokaż wiadomość
W dłuższej perspektywie metoda chyba nie przynosi efektu, a przynajmniej nie eliminuje problemu. Nowe pryszcze dalej się pojawiają, a blizny po starych zostają na bardzo długo. Jest jakiś sposób żeby chociaż przyspieszyć gojenie blizn?
No cóż pozostaje mi poradzić abyś poszukał na prawdę dobrej kompetentnej kosmetyczki. Bo na prawdę ciężko doradzać nie widząc cery. Może czas zrobić oczyszczanie twarzy, może serie kwasów ale tego ci nie doradzę bo nie widzę jak to wygląda, nie mogę dotknąć twojej skóry itd.
Trzymam tylko kciuki że taką znajdziesz
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.