Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-04, 18:33   #2641
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej. Arkusz przelecia³am migiem jeszcze w pracy. Bêdzie dobrze.
Sylwia, matura rozszerzona jest po to by byc z siebie dumn±.
Dziêki Wam, maturzysci mam miejsce siedz±ce w autobusie.

Wiecie co? Cholernie nie chce mi siê jechaæ na to wesele. Okropnie. Mam nadziejê, ze bêdzie udane.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:39   #2642
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Co roku s± jakie¶ niejasno¶ci i mówi± o tym wszêdzie. A¿ w koñcu siê okazuje, ¿e jest okej. Temat by³ skomplikowany. Te¿ czyta³am go kilka razy i rozdrabnia³am na czynniki pierwsze (umys³ ¶cis³y w koñcu) a¿ w koñcu go zrozumia³am. I tak nie napisa³am tak w ca³o¶ci na temat

misislipy, bêdziecie mieli D¿umê za rok!
Dziêki za kciuki
Widzê, ¿e nie odpu¶cisz tej D¿umy
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:42   #2643
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co? Cholernie nie chce mi siê jechaæ na to wesele. Okropnie. Mam nadziejê, ze bêdzie udane.
Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e im bardziej nie chce siê i¶æ na jak±¶ imprezê, tym (jak siê pó¼niej okazuje) bardziej jest ona udana
Mam nadziejê, ¿e tak równie¿ bêdzie i w Twoim przypadku
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:53   #2644
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Te¿ mam tak± nadziejê. Ale mój niechcemis objawia sie tym, ze np zapomnia³am spakowaæ sukienkê Dobrze, ze j± zauwa¿y³am. Le¿a³a uszykowana i nie widzia³am. Lecê do "mojego ma³ego spa". Moze mi siê poprawi.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:04   #2645
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Arkusz przelecia³am migiem jeszcze w pracy. Bêdzie dobrze.
Sylwia, matura rozszerzona jest po to by byc z siebie dumn±.
Dziêki Wam, maturzysci mam miejsce siedz±ce w autobusie.

Wiecie co? Cholernie nie chce mi siê jechaæ na to wesele. Okropnie. Mam nadziejê, ze bêdzie udane.
A myslalam, ze aby dostac sie na lepsze studia

Lunatyczka, rzeczywiscie temat dosc dziwnie sformulowany
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:12   #2646
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Oj,ja maturê zdawa³am 3 lata temu...Na ustny polsk by³am perwsza z ca³ej szko³y ma³am 17pkt na 20 ogólne dobrze zdalam,z bol± posz³o gorzej hehe mam 2 tygodnie odpoczynku od jazd i ju¿ têskniê Dace radê dziewczyny

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Literka i mi nie wskakuje... zrobi³am 3 sa³atki:ziemnaczan± z ³ososiem, druga z oliw± i trzecia owocowa:ananas,pomarañcz banan idê je¶æ Wierzê w Was
__________________
Sztuk± jest wiara w siebie...Chcê nad tym pracowaæ
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:16   #2647
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ja nie mia³am jeszcze D¯umy, ale to przede mn± Ja bym prosi³a Medaliony ;D moja najukochañsza lektura jeszcze z czasów gimnazjum
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 19:22   #2648
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI


Powodzenia jutro maturzystki (wczoraj mnie nie by³o ¿eby ¿yczyæ na dzi¶)

My Misislipy bêdziemy za rok prze¿ywaæ, jeszcze wszystko przed nami..
A lektur z gimnazjum nie pamiêtam w ogóle. czy mog± w ogóle zapodaæ jak±¶ lekturê z gimnazjum?

Druga czê¶æ tematu rzeczywi¶cie do¶æ dziwna

Jomic mog³abym jechaæ za Ciebie gdyby nie te dwie ¿a³oby, lubiê wesela chocia¿ nie do koñca odpowiada mi klimat niektórych ale jeszcze nie ¶wiadkowa³am, nie mam wprawy. czekamy na zdjêcia!

A ja dzi¶ pierwszy dzieñ w banku...bol± mnie nogi od szpilek, ale siê nachodzi³am jutro idê w p³askich, trudno

Mnie te¿ ostatnio na melancholiê zebra³o, ale trochê w innym temacie..na przyk³ad w nocy z niedzieli na poniedzia³ek kilka godzin rycza³am a to tylko dlatego ¿e na podstawie jakiej¶ wypowiedzi z Intymnego stwierdzi³am ¿e muszê siê porz±dnie zastanowiæ nad zwi±zkiem z T¯tem...Nastêpnego dnia ch³odna kalkulacja i stwierdzi³am ¿e jak ja w ogóle mog³am siê zastanawiaæ! @ robi ze mn± co chce

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-05-04 o 19:26
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:22   #2649
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Monia i jej D¿uma haha a moja klasa obstawia³a na wesele;] tez im cos nie wysz³o
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:27   #2650
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Nie ma medalionów w kanonie lektur. Zreszt± za du¿o by by³o tej Na³kowskiej
catttt, nie mog±. Dostaniesz kartkê A4 z wypisanymi wszystkimi lekturami i tydzieñ przed matur± bêdziesz siê w ni± patrzy³a jak w obrazek. Ja w tej chwili znam ten spis na pamiêæ
Wiecie co? Nie warto sobie zawracaæ g³owy tymi lekturami. W dwa dni przeczyta³am streszczenia wiêkszo¶ci lektur, oczywi¶cie granicê sobie darowa³am, zrobi³ mi siê z tego wielki misz masz i po co? Mog³am ten czas przeznaczyæ na biologiê.

catttt, co robisz w tym banku?

Jomic, jak ju¿ powiedzia³a Minie, podobno jak siê nie chce i¶æ, to znaczy, ¿e bêdziesz siê super bawiæ. Ja jestem dziwna, nie lubiê wesel
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:33   #2651
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Monia, to Ty dosta³a¶ jak±¶ kartke? a ja nic dok³adnie, 2-3 dni wcze¶niej poczytaæ streszczenia i git ja jedynie w ca³o¶ci przeczyta³am 'Dziady', 'Nie-Boska...', 'Kordiana', i 'Przedwio¶nie'
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 19:35   #2652
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma medalionów w kanonie lektur. Zreszt± za du¿o by by³o tej Na³kowskiej
catttt, nie mog±. Dostaniesz kartkê A4 z wypisanymi wszystkimi lekturami i tydzieñ przed matur± bêdziesz siê w ni± patrzy³a jak w obrazek. Ja w tej chwili znam ten spis na pamiêæ
Wiecie co? Nie warto sobie zawracaæ g³owy tymi lekturami. W dwa dni przeczyta³am streszczenia wiêkszo¶ci lektur, oczywi¶cie granicê sobie darowa³am, zrobi³ mi siê z tego wielki misz masz i po co? Mog³am ten czas przeznaczyæ na biologiê.

catttt, co robisz w tym banku?
Mam praktyki w banku w ramach mojego przysz³ego zawodu, bo ja technikum

Na szczê¶cie nie bêdê jutro wychodziæ na salê gdzie obs³uguj± interesantów, wiêc mogê bardziej na luzie przyj¶æ
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:36   #2653
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

No, na pocz±tku roku z wymaganymi lekturami od cke. W ca³o¶ci to chyba tylko te króciutki dramaty czyta³am i ferdydurke. Lubiê czytaæ, ale po kilku stronach tych nudziarstw przerzuca³am siê na ambitniejsze ksi±¿ki.

Fajne takie praktyki Czyli parzysz kawê i wycierasz kurze?

Edytowane przez Eroll
Czas edycji: 2011-05-04 o 19:37
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:46   #2654
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

jaaa fajne takie praktyki
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:54   #2655
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Przychodzi do nas np. kto¶ depozytów (¿yczy³abym sobie aby by³a to moja siostra) opowiada nam o swojej pracy, my sobie wszystko notujemy w dzienniczkach praktyk, daje nam dokumenty jakie w tym dziale wype³niaj±, my sobie je wype³niamy fikcyjnymi danymi i dopinamy do dzienniczka i mamy z praktyk 6, które liczy siê do ¶redniej ocen
Mamy te¿ w programie praktyk obs³ugê interesantów
I jeszcze pod koniec na zaliczenie praktyk musimy zrobiæ prezentacjê o banku, o strukturze organizacyjnej, o ich ofercie itd.

Posz³am trochê na ³atwiznê bo mam praktyki w banku który s³ynie z tego, ¿e trzyma praktykantów od 9 do 12, wiêc siê nie przemêczê

Kawki to mo¿e robiæ nie bêdê, ale podobno czasem praktykanci porz±dkuj± archiwum
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:56   #2656
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ

Mnie te¿ ostatnio na melancholiê zebra³o, ale trochê w innym temacie..na przyk³ad w nocy z niedzieli na poniedzia³ek kilka godzin rycza³am a to tylko dlatego ¿e na podstawie jakiej¶ wypowiedzi z Intymnego stwierdzi³am ¿e muszê siê porz±dnie zastanowiæ nad zwi±zkiem z T¯tem...Nastêpnego dnia ch³odna kalkulacja i stwierdzi³am ¿e jak ja w ogóle mog³am siê zastanawiaæ! @ robi ze mn± co chce
Ona robi czasem z cz³owiekiem co chce... Ja ostatnio mojego T¯ta prawie zabi³am, taka nerwowa chodzi³am. A on mi nawet tego nie wypomina . Dziwiê siê, ¿e mnie gdzie¶ do rzeki nie wrzuci³

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Mam praktyki w banku w ramach mojego przysz³ego zawodu, bo ja technikum

Na szczê¶cie nie bêdê jutro wychodziæ na salê gdzie obs³uguj± interesantów, wiêc mogê bardziej na luzie przyj¶æ
A co tam robisz?
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:58   #2657
eezee
Przyczajenie
 
Avatar eezee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

DZiewczyny, nawet nie zdawa³am sobie sprawy, ¿e jestem taka têpa
Ale od pocz±tku:
Od rana dobry humor mia³am, nastawienie do egzaminu jak najbardziej pozytywne - w koñcu to tylko teoria
W zwi±zku z remontem ulicy przy której jest WORD musia³am jechaæ jedynym autobusem w te okolice, a potem od przystanku oko³o kilometr pieszo Ju¿ my¶la³am , ¿e nie zd±¿ê na czas, ale siê uda³o 10 minut przed czasem. Posz³am do toalety , wychodzê, idê do poczekalni. Chcê siê przygotowaæ, wyci±gam ¶wistek z WORDU i portfel, a w portfelu d...pa.
NIE MIA£AM DOWODU !!!
Jutro idê siê zapisaæ na nowy termin, pocieszaj±ce jest chocia¿ to, ¿e po³owê kaski trzazap³aciæ, to zostanie na czekoladê pyszn±
eezee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:01   #2658
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

catttt lektury z gimnazjum s± ponownie przerabiane w szkole ¶redniej i dodaj± jeszcze wiecej, ale lektury która by³a w gimnazjum a nie obowi±zuje w szkole ¶redniej nie mog± daæ na maturze jak np. Kamienie na szaniec... i dobrze Ale Medaliony z tego co wiem bedziemy przerabiac w przyszlym roku
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:03   #2659
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez eezee Poka¿ wiadomo¶æ
DZiewczyny, nawet nie zdawa³am sobie sprawy, ¿e jestem taka têpa
Ale od pocz±tku:
Od rana dobry humor mia³am, nastawienie do egzaminu jak najbardziej pozytywne - w koñcu to tylko teoria
W zwi±zku z remontem ulicy przy której jest WORD musia³am jechaæ jedynym autobusem w te okolice, a potem od przystanku oko³o kilometr pieszo Ju¿ my¶la³am , ¿e nie zd±¿ê na czas, ale siê uda³o 10 minut przed czasem. Posz³am do toalety , wychodzê, idê do poczekalni. Chcê siê przygotowaæ, wyci±gam ¶wistek z WORDU i portfel, a w portfelu d...pa.
NIE MIA£AM DOWODU !!!
Jutro idê siê zapisaæ na nowy termin, pocieszaj±ce jest chocia¿ to, ¿e po³owê kaski trzazap³aciæ, to zostanie na czekoladê pyszn±
No to faktycznie niefajnie...
Ale to tylko teoria .
Ja dowód zawsze noszê przy sobie.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;26716082]catttt lektury z gimnazjum s± ponownie przerabiane w szkole ¶redniej i dodaj± jeszcze wiecej, ale lektury która by³a w gimnazjum a nie obowi±zuje w szkole ¶redniej nie mog± daæ na maturze jak np. Kamienie na szaniec... i dobrze Ale Medaliony z tego co wiem bedziemy przerabiac w przyszlym roku [/QUOTE]
Medalionów nie ma w kanonie . Nauczyciele czasem przerabiaj± je dodatkowo, albo zachêcaj± przeczytaæ
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 20:05   #2660
eezee
Przyczajenie
 
Avatar eezee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dowód zawsze noszê przy sobie.

No w³a¶nie ja te¿ zawsze go mam ze sob±, a tu zonk, pogoda siê zmieni³a, ubra³am inna kurtkê, a co za tym idzie inn± torebkê wziê³am, ale niestety dowodu zapomnia³am wyj±æ z poprzedniej torebki :-( Za to mia³am ze sob± dwa poprzednie dowody osobiste, niestety ju¿ niewa¿ne:brzydal :
eezee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:05   #2661
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Ona robi czasem z cz³owiekiem co chce... Ja ostatnio mojego T¯ta prawie zabi³am, taka nerwowa chodzi³am. A on mi nawet tego nie wypomina . Dziwiê siê, ¿e mnie gdzie¶ do rzeki nie wrzuci³


A co tam robisz?
Napisa³am wy¿ej, chwileczkê przed Twoim postem
A dzi¶ jako ¿e pierwszy dzieñ to zostawili nas samych na sali konferencyjnej z regulaminem i statutem do przestudiowania

Mój to siê zawsze nabija z mojego PMSa, 'bez kija i czekolady nie podchod¼'

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-05-04 o 20:07
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:07   #2662
kaszkasz
Rozeznanie
 
Avatar kaszkasz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z 2go piêtra
Wiadomo¶ci: 640
GG do kaszkasz
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

witam


matko i córko Wy to wenê hihi

trzymam kciuki za egzaminy maturalne

wesel i ja nie lubiê ...przezywa³am swoje bo to bardziej dla rodziców ¿eby dobrze przed rodzin± wypa¶æ ... dla mnie mog³oby go nie byæ .... ale po wszystkim chcia³am je jeszcze raz prze¿yæ bo by³o super !

jomic, na pewno wesele udane bêdzie
eezee, a to pech z tymi dokumentami.

zimno w domu brrrr
nie rozumiem jednego ... skoro p³acê za ogrzewanie,mam mierniki to dlaczego spó³dzielnia mieszkaniowa zamyka dop³yw ciep³a wrrrr

wypi³am lampkê wina i mo¿e siê troszkê rozgrzejê
__________________
[...]
twoje blizny s± twoj± si³±

-------------------
kaszkasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:17   #2663
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Lunatyczka no co Ty? no niee... po co mi niby jaka¶ D¿uma jak mo¿na lepiej medaliony daæ

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

A przerabia³y¶cie Sklepy cynamonowe? Podobno nie ma ich w spisie lektur na maturê, ale nam nauczycielka da³a w spisie na ten rok szkolny
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:26   #2664
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

eezee dobrze ¿e to tylko 11 z³ przepad³o

praktyki...uwielbia³am je. Pamiêtam, ¿e na pierwszej obs³udze ( technik ¿ywienia i gospodarstwa domowego) szpilka mi jako¶ siê tak po¶lizgnê³a i prawie wywinê³am or³a..na szczê¶cie sz³am z pust± tac±
raz kelner wytr±ci³ mi ³okciem talerz z ³ososiem

w 3 klasie opinie wystawili nam kelnerzy oczywi¶cie same pozytywne i wypisali nam 6
a w 4 klasie by³a masakra. Szef restauracji popad³ w d³ugi i by³ takim chodz±cym PMSie s±dzi³am ¿e cz³owiek mo¿e siê zmieniæ do tego stopnia w ci±gu nieca³ego roku. Pracownikom ucina³ wyp³aty za przerwê na papierosa (ogl±da³ ta¶my z kamer), odmawia³ im urlopu albo nie p³aci³ za niego, my mieli¶my zapierdziel ¿e ho ho ostatniego dnia praktyk przyczepi³ siê do nas o strój... opinie on nam wypisa³ i oceny tak¿e-wystawi³ nam 5 pracowali¶my 6 godzin mimo ¿e wszyscy którzy mieli gdzie indziej (hotele, sto³ówki pracowali 4h rano) ogólnie to byli¶my poszkodowani, poszli¶my do naszej kierowniczki od praktyk.mówimy ¿e jeste¶my w maturalnej klasie, pracujemy po 6 godzin i mamy dwie zmiany (10-16 i 16-22), ale niestety w³a¶ciciel by³ jej koleg± i nic na to nie poradzi³a.
3 klasa by³a wspania³a, atmosfera i w ogóle nasze wpadki bi³y rekordy
4 by³a okropna przez tego szefa. Inni pracownicy wspaniali. Z 2 ch³opakami do tej pory utrzymujê kontakt
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2011-05-04 o 20:34
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:27   #2665
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Mój to siê zawsze nabija z mojego PMSa, 'bez kija i czekolady nie podchod¼'
Mój tylko zawsze wie, kiedy to nadejdzie po samym moim zachowaniu


[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;26716460]Lunatyczka no co Ty? no niee... po co mi niby jaka¶ D¿uma jak mo¿na lepiej medaliony daæ

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

A przerabia³y¶cie Sklepy cynamonowe? Podobno nie ma ich w spisie lektur na maturê, ale nam nauczycielka da³a w spisie na ten rok szkolny[/QUOTE]
Nie ma
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:28   #2666
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie te¿ ostatnio na melancholiê zebra³o, ale trochê w innym temacie..na przyk³ad w nocy z niedzieli na poniedzia³ek kilka godzin rycza³am a to tylko dlatego ¿e na podstawie jakiej¶ wypowiedzi z Intymnego stwierdzi³am ¿e muszê siê porz±dnie zastanowiæ nad zwi±zkiem z T¯tem...Nastêpnego dnia ch³odna kalkulacja i stwierdzi³am ¿e jak ja w ogóle mog³am siê zastanawiaæ! @ robi ze mn± co chce
sk±d ja to znam te¿ mnie kilka dni przed i podczas @ nachodz± g³upie my¶li, s± nie do wytrzymania:nie : zawsze jak siê wkurzam to T¿ wyskakuje z pytaniem "znów masz okres?" i to mnie jeszcze bardziej podburza

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Mam praktyki w banku w ramach mojego przysz³ego zawodu, bo ja technikum

Na szczê¶cie nie bêdê jutro wychodziæ na salê gdzie obs³uguj± interesantów, wiêc mogê bardziej na luzie przyj¶æ
Moja kole¿anka (tegoroczna maturzystka) te¿ mia³a rok temu praktyki w pko bodaj¿e bo Ty te¿ technik ekonomista?
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:33   #2667
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

jomic wesele na pewno bêdzie udane. My¶lê, ¿e to przez "stres" nie chce Ci siê tam i¶æ, a po wszystkim bêd± wspania³e wspomnienia

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

kaszkasz dlatego uwielbiam swój domek i centralne ogrzewanie

w ogóle to nie chcia³abym mieszkaæ w bloku
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:33   #2668
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Powodzenia jutro na matmie!!! (o ile mnie pamiêæ nie myli)

Dziewczyny, nie przejmujcie siê, matura to bzdura

Je¶li marzycie o jakim¶ kierunku to tak d³ugo bêdziecie poprawiaæ maturê (odpukaæ oczywi¶cie ) a¿ siê w koñcu uda! Wiem co mówiê
Mam nadziejê, ¿e nie odbierzecie tego ¼le, to tak w ramach podbudowania

Nie ma takich rzeczy, których nie mogliby¶my przeskoczyæ!

I Wy same mi to wpoi³y¶cie!

Wiêc proszê nie opowiadaæ g³upot

POWODZENIA
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:33   #2669
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez 3mw Poka¿ wiadomo¶æ
sk±d ja to znam te¿ mnie kilka dni przed i podczas @ nachodz± g³upie my¶li, s± nie do wytrzymania:nie : zawsze jak siê wkurzam to T¿ wyskakuje z pytaniem "znów masz okres?" i to mnie jeszcze bardziej podburza



Moja kole¿anka (tegoroczna maturzystka) te¿ mia³a rok temu praktyki w pko bodaj¿e bo Ty te¿ technik ekonomista?
ja mam w miñskim BS.
Ooo z Ekonoma?
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:50   #2670
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, nie przejmujcie siê, matura to bzdura

Je¶li marzycie o jakim¶ kierunku to tak d³ugo bêdziecie poprawiaæ maturê (odpukaæ oczywi¶cie ) a¿ siê w koñcu uda! Wiem co mówiê
podpisuje siê pod tym obur±cz

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam w miñskim BS.
Ooo z Ekonoma?
tak
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.