Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 20:43   #4831
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Do tej malutkiej sie schował, numer 133.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (82,8 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2014-03-09 o 20:45
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:49   #4832
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Jak on tam wlazł
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:49   #4833
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

dla IGORKA

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Jak on tam wlazł
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:53   #4834
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

A jak Wercia, Kubuś i mamusie ?
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:09   #4835
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Do tej malutkiej sie schował, numer 133.
pomysłowy jest.Nam kiedyś ALicja schowała się na półce w h&mie.Szukalismy jej 5min.Zniknęła mi z oczu w ciągu kilku sekund,juz poszłam do obługi sklepu by pomogli szukać bo bałam się ,że ktoś ją porwał.Nagle jakiś facet podchodzi do mnie i pokazuje pod ubraniami,ze l moje dziecko leży pod wieszkami z ubraniami z usmiechem na twarzy zadowolone,że udało się jej dobrze schować i miała dobrą zabawę w przeciwieństwie do nas.To było jak miała 2latka.A rok temu na wakacjach uciekła mi na plaży.Nie mogłam jej dogonić i nagle zniknęła mi z oczu>Myślałam,że dostanę zawału.Szukałam jej na pomoście kilka minut i poszłam po ratownika i nagle ktoś mi pokazuje też,że ona siedzi w takim samolociku na 2zł...schowała się do tyłu,żeby jej nie było widać.To było zdecydowanie najgorsze przezycie bo tłum ludzi a ona przepadła.Tak szybko biega,że nie mogłam jej dogonić.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:13   #4836
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Wszystkiego najlepszego dla Igorka

U nas dzisiaj piękna pogoda była, poszliśmy na długi spacer, mała wyszalała się na rowerze

Zrobiłam tego torta bezowego, bardzo dobry i słodki zrobiłam z truskawkami, bo malin nigdzie nie znalazłam

Idę chyba spać, bo padam, do tego jeszcze głowa mnie boli cały dzień
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:19   #4837
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

SARA stoweczka dlA tz- ta.
Ten beżowy robiłaś ktory pokazywałas pare dni temu ? Ja go chce na urodziny małego zrobic , tez z truskawkami zrobie, ja ten drugi dla mnie z alko

CURLY dzieci , zdarza sie , mimo tego ,ze sie wie, ze nie wolno spuścić z oczu , to i tak przynajmniej raz każdemu sie cos takiego przytrafi
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 21:21   #4838
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Na zawał bym zeszła gdyby mi się Żmijka schowała w szafce basenowej. Przecież udusić się może jak już upcha swoją dupeczkę. Zablokuje się i nie wylezie.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:50   #4839
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Wybaczcie, ze z opóźnieniem, ale chciałam dorzucić swoje życzenia dla Lenki, Oli i Igorka. Kolejnych 12 miesięcy slodkiego rozrabiania, mnóstwo siły do zabaw i baaaaaardzo dużo zdrowia, a zero chorowania. Poza tym dużo uśmiechu i samych zwariowanych pomysłow, a dla Igorka jeszcze specjalnie spokojnej, uśmiechniętej, wypoczętej i zrelaksowanej mamy.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:03   #4840
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ze z opóźnieniem, ale chciałam dorzucić swoje życzenia dla Lenki, Oli i Igorka. Kolejnych 12 miesięcy slodkiego rozrabiania, mnóstwo siły do zabaw i baaaaaardzo dużo zdrowia, a zero chorowania. Poza tym dużo uśmiechu i samych zwariowanych pomysłow, a dla Igorka jeszcze specjalnie spokojnej, uśmiechniętej, wypoczętej i zrelaksowanej mamy.
ja również sie podpisuje pod zyczeniami obiema rekami ...

cała ciaze zdrowa jak ryba a przy koncówce dostało mi sie zapalenie gardłą i mnie rozkłada musze sie kurowac bo jak pojde rodzić mam nadzieje ze szybko mi to minie jak arazie czuje sie ujowo
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 04:29   #4841
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
A jak Wercia, Kubuś i mamusie ?
Kubuś już dobrzewczoraj skończył antybiotyk, mam nadzieję, ze paciorkowiec zabity na amen w sumie wybrał 3 antybiotyki pod rząd właśnie zaczyna 3 tydzień niechodzenia do przedszkola...no ale trudno, mógłby już iść bo całkiem zdrowiutki jest, ale niech siedzi ten tydzień jeszcze. Teraz czekam na schodzenie skóry z rąk i nóg. Jeśli zejdzie - to potwierdzi szkarlatynę, a jak nie, to znaczy, że przeszedł różyczkę.
Idę do pracy po tygodniowym zwolnieniu - nic nie zrobiłam przez weekend, nic nie sprawdziłam, nie przygotowałam byczyłam się całe dwa dni
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 05:58   #4842
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Takie częściowo spóźnione życzenia
Sto lat dla Oli, i Igorka. Dla Oli dużo zdrowia, a dla Igorka cierpliwości do ćwiczeń.
Sto lat Gabrysi żeby mogła w tym roku pojechać z mamą na jej najlepsze w życiu wakacje, takie wesołe i ciepłe(o ciepło rodzinne mi chodzi)Wspomnienia najważniejsza rzecz

Bao dzieciaki były szczepione na różyczkę, to i tak można tak ciężko złapać. A mała jak nie złapała od brata.
Ja wczoraj tez miałam dzień lenia, tylko rano trochę pracy bo musiałam dziewczynę z towarem zawieść na targ.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 06:46   #4843
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Witajcie,

Wszystkiego Najlepszego dla Gabrysi!

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
ja również sie podpisuje pod zyczeniami obiema rekami ...

cała ciaze zdrowa jak ryba a przy koncówce dostało mi sie zapalenie gardłą i mnie rozkłada musze sie kurowac bo jak pojde rodzić mam nadzieje ze szybko mi to minie jak arazie czuje sie ujowo
Edzia,faktycznie pech tuż przed porodem zachorować ale moze zdążysz się wykurowac bo musisz mieć dużo siły.Zycze Ci szybkiego powrotu do Zdrowia.bylas u lekarza?bierzesz cos?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-03-10 o 07:05
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 06:51   #4844
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Wszystkiego najlepszego dla Gabrysi Samych radosnych dni

Edzia lecz się dziewczyno, zdrówka

Bao dobrze że Kubuś zdrowy. Niech jeszcze trochę posiedzi w domu jednak trochę antybiotyków zjadł i będzie osłabiony.

Taka ostra różyczka po szczepieniach
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 07:31   #4845
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Wszystkiego najlepszego dla Gabrysi

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
ja również sie podpisuje pod zyczeniami obiema rekami ...

cała ciaze zdrowa jak ryba a przy koncówce dostało mi sie zapalenie gardłą i mnie rozkłada musze sie kurowac bo jak pojde rodzić mam nadzieje ze szybko mi to minie jak arazie czuje sie ujowo
w Twoim przypadku najlepiej woda z solą do płukania gardła , na szklanke ciepłej wody 2 łyżki soli i płucz tym co 2 godziny płucz aż wypłuczesz całą szklankę za każdym razem powinno pomóc
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Kubuś już dobrzewczoraj skończył antybiotyk, mam nadzieję, ze paciorkowiec zabity na amen w sumie wybrał 3 antybiotyki pod rząd właśnie zaczyna 3 tydzień niechodzenia do przedszkola...no ale trudno, mógłby już iść bo całkiem zdrowiutki jest, ale niech siedzi ten tydzień jeszcze. Teraz czekam na schodzenie skóry z rąk i nóg. Jeśli zejdzie - to potwierdzi szkarlatynę, a jak nie, to znaczy, że przeszedł różyczkę.
Idę do pracy po tygodniowym zwolnieniu - nic nie zrobiłam przez weekend, nic nie sprawdziłam, nie przygotowałam byczyłam się całe dwa dni
no i dobrze że się wybyczyłaś ,czasami trzeba trochę przystanąć ,zaraz znów Ci się gonitwa zacznie
przeraziłaś mnie tą różyczką ,oby to nie to było ,może szczepionka nie chroni przed samym zachorowaniem tylko przed powikłaniami właśnie
jeśli to szkarlatyna to już po tygodniu powinna zacząć złazić skóra
zdrówka życzę


Mój mały pokasłuje czasami i ma katar , boję się że zaraz znów będzie nawrót choroby
ja chce już lato ,może wtedy przestanie chorować ,będzie dłuższa przerwa od przedszkola.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 07:41   #4846
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Moja ALa dzisiaj pierwszy raz w przedszkolu po prawie 2tyg.choroby.Jest już całkiem zdrowa,nie ma kataru,nic a nic kaszlu.Martwi mnie,żeby znowu czegoś nie złapała w przedszkolu bo jest osłabiona:/.

Ja jeszcze do środy biorę antybiotyk ale dzisiaj już czuję się dobrze.Te krosty na twarzy zniknęły po kilku dniach brania antybiotyku.Wnioskuję,że miałam gronkowca.Pozostały tylko ślady po krostkach.Wyglądam trochę jak biedronka teraz.To był koszmarny tydzień.Dobrze,że się skończył.

Jakie buty kupujecie dzieciom na wiosnę?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:10   #4847
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

witam, kochane.

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia dla bandytki

I składam spóźnione, ale szczere życzonka zdrowia, radości i beztroski dla Igorka i Oluni.
I oczywiście dla Gabrysi


Trochę mam ostatnio trudny czas, więc i wena na pisanie jakby mniejsza.....ale staram się czytać w miarę na bieżąco.

Póki co doniosę, że sobotnie urodzinki udały się bardzo fajnie, tort wyszedł smaczny i nawet ładny (wkleję potem fotkę), a dzieci jak zawsze zachwycone zabawą

curly, miło czytać, że u taty lepiej
Ja kupiłam już lence półbuty na rzepy z deichmana, akurat nam się ostatnia para skórzanych trafiła przeceniona z 99zł na 39zł. Jeszcze chcę kupić półbuty typu baleriny z paseczkiem i trampeczki jakieś. Kalosze mamy. To taki mój zestaw wiosenno-jeseine must have.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:31   #4848
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Libra on ma w pracy motory , kiedyś się trafi okazja i postawi mnie przed faktem dokonanym

a marzy mu się taki

https://www.google.pl/search?q=bmw+i...ml%3B640%3B480

wybijam mu z bańki , bo ja takiego motoru nie utrzymam

Wszystkiego najlepszego dla Gabrysi

Chyba dziś jakieś okno umyję , bo potem to się do lata z tym nie wyrobię . Śliczną pogodę dzisiaj mamy
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:38   #4849
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Pogoda idealna na mycie okien
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 08:43   #4850
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

CURLY moje juz w wiosennych chodza , w sumie to cały czas prawie w nich chodzili, niepotrzebnie małemu kozaki kupowałam . Narazie nie kupuje bo maja.

ANIA eeee faaany , utrzymasz utrzymasz , bier , tez bym nie pogardzila

EVI czekamy na fotki .

BAO nie mniej wyrzutów , od czasu do czasu nawet najmniejsza komórka musi przejsc "proces gnicia ", zeby sie odbudować i naładować nowa energia
Dobrze ze dzieciaki juz zdrowe .


LIBRA on pakasluje - dalej czy od nowa ?
Nie doleczony jeżeli dalej , albo tak go bieze ze z jednej w druga przechodzi.
Masz juz miod ? Spróbuj mu juz dawać na łyżeczce to powinno mu złagodzić. Malutkie porcje zeby sie przyzwyczaił .

10 marca to dzien mężczyzn ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 09:21   #4851
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Witam,

Samych radosnych dni życzę Oli, Igorowi i Gabrysi. A mamusiom życzę dalszej cierpliwości.


A ja wróciłam. Jestem wykończona i wszystko mnie boli. Ale bawiłam sie swietnie. Tylko ta dieta dąbrowskiej to nie dla mnie. Ja królikiem nie jestem.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 09:23   #4852
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Libra trochę poszalał na rowerze i pokasłuje. Może się oczyszcza bo jednak trochę brudu powdychał. U nas jest bardzo brudno bo dawno nie padało i jest pełno pyłu. Do tego pogoda dość zdradliwa i niby słonko świeci, rozbieramy się b zgrzani i wystarczy lekki wiatr i choroba gotowa.
Ja też chcę już bardziej wyrazistą pogodę nie mam na myśli upałów

Co do butów to mamy z ubiegłego roku skórzane półbuty lasockie + półbuty jeszcze Wojtkowe, kalosze są, tenisówki mamy tylko jeszcze sporo za duże więc się rozejrzymy za czymś. Chciałabym jeszcze coś typu balerinki co sukienek i na wyjścia (mamy szmaciane).
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 09:40   #4853
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Monka ten motor ma taki silnik że ja bym szybko na najbliższym drzewie wylądowała
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 09:42   #4854
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

P0P i jak było? ile kg mniej

Mojemu musiałam w piątek kupić buty, bo niestety te z jesieni były kupowane z zapasem, ale są za małe. Jakiś skok rozwojowy w rozmiarze stopy. Przecież mojemu małemu synkowi musiałam kupić rozmiar 31, toż to kajaki.
On rośnie na sportowca, więc musiały być odpowiednie "szybkie" buty. Kupiłam mu podróby Nike Free Run, podróby dlatego bo oryginały są tylko sznurowane a podróby są na rzepy. Mówi że są super szybkie, więc spełniają jego warunki, no i kolor turkusowo-szary też jego ulubiony. Sandały na lato już ma, jeszcze tylko nowe trampki. Obuwie do pływania(na spływy kajakowe) też już mu kupiłam, i kalosze też. Więc tylko trampole.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 10:43   #4855
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Spóźnione najlepsze życzenia dla Lenki i Igorka oraz dzisiejsze dla Gabrysi Sto lat dzieciaczki!!!

Ja też sobie zrobiłam prezent urodzinowy (jutro mam) i pojechałam do brata na urodziny (wczoraj miał) do Gdynii Zupełny spontan. On rzucił tak dla żartu żebyśmy przyjechali, mama akurat u nas była i podłapała temat. Nakręciliśmy się, zrzutka na paliwo i wczoraj na cały dzień pojechaliśmy. Pogoda świetna, trochę na placu zabaw na plaży posiedzieliśmy, tatusiowie za dzieciakami polatali a mama, bratowa i ja słonko na ławeczce łapałyśmy Niestety kierowca zawsze ma najgorzej

Dzisiaj tz ma wolne to jak Misiek się obudzi - odsypia wczorajszą wyprawę - to powiem żeby zabrał go na rower, trzeba będzie pewnie siodełko sporo podnieść. Na biegowym jeszcze pośmiga a niedługo może na takim z pedałami spróbujemy.

Libra w szoku jestem i dla Mika za jazdę na rowerze

Iza nie mów nic o oknach... Są tak brudne że teraz jak słońce świeci to lepiej nie patrzeć. Może się zmobilizuje w tym tyg. Ale lenia mam bo 3 z rzędu wolny weekend (a mam co 2 tydz wolne od sob14-pon 14) spędziłam poza domem i dość aktywnie. Kiedyś trzeba odpocząć.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Edzia zdrówka i przyjemnej końcówki ciąży

Monka jak mały się wcisnął w tę szafkę?

Misiek mi nigdy nie zwiał czy schował się tak żebym musiała zawału wśród tłumu dostawać. Czasem na parkingu mi próbuje uciec Wczoraj na placu zabaw były takie tłumy (tu byliśmy) że cieszyłam się że tz z Miśkiem lata bo ja ich w zasadzie nigdy nie mogłam zlokalizować. Tyle że Misiek potrzebuje dobrej godziny żeby się oswoić z tłumem i hałasem i dopiero pod koniec zaczął się fajnie bawić...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Bao dobrze że Kubuś już zdrowy. A jak Isia? Nie zaraziła się?

Ania Monka ja się boję motorów. Przerażają mnie, niejeden zginął u nas w okolicy... Michał może zapomnieć że kiedykolwiek się zgodzę żeby miał motor...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:03   #4856
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Lind jaki piękny plac zabaw
Kij z oknami, nie uciekną. Odpocząć też trzeba i akumulatory naładować a nie ciągle zasuwać. Bardzo dobrze że pojechaliście choć na kilka godzin
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:45   #4857
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
SARA stoweczka dlA tz- ta.
Ten beżowy robiłaś ktory pokazywałas pare dni temu ? Ja go chce na urodziny małego zrobic , tez z truskawkami zrobie, ja ten drugi dla mnie z alko

CURLY dzieci , zdarza sie , mimo tego ,ze sie wie, ze nie wolno spuścić z oczu , to i tak przynajmniej raz każdemu sie cos takiego przytrafi

dzięki

Zosi tort nie smakował, wyjadała tylko truskawki. I trochę się rozwala przy krojeniu.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Moje okna też bardzo brudne, czekam aż słońce przestanie trochę świecić i umyję jakieś
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:53   #4858
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Witam Piękne Panie
Dziękujemy za życzenia - ja życzyłam swojemu synowi, żeby gadał i gadał i żeby buzia mu się nie zamykała. Oby!
Zrobiłam tort - smaczny, ale oczywiście paskudny, jak mało co. Chyba jestem mistrzynią paskudnych tortów. Wykończyło mnie to świętowanie na amen. Po wyjściu gości Adam pojechał z chłopakami na basen, a ja uśpiłam małą i jeszcze do przedszkola dziergałam plakat dla Igora - wisi taki urodzinowy tydzień i dzieci dumne podobno są, że takie wyróżnione.



Moc wszystkiego dobrego dla Lenki i Oli - nieco spóźnione, ale najbardziej serdeczne i na czasie dużo, dużo radości dla Gabrysi Sto Lat Dziewczynki!




megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:54   #4859
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Libra on ma w pracy motory , kiedyś się trafi okazja i postawi mnie przed faktem dokonanym

a marzy mu się taki

https://www.google.pl/search?q=bmw+i...ml%3B640%3B480

wybijam mu z bańki , bo ja takiego motoru nie utrzymam

Wszystkiego najlepszego dla Gabrysi

Chyba dziś jakieś okno umyję , bo potem to się do lata z tym nie wyrobię . Śliczną pogodę dzisiaj mamy
fajny motorek
ja też chyba zacznę tak po jednym oknie bo tak samo lato mnie zastanie niecierpię ,nienawidzę ,a jeszcze firanki prać i później prasować
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
LIBRA on pakasluje - dalej czy od nowa ?
Nie doleczony jeżeli dalej , albo tak go bieze ze z jednej w druga przechodzi.
Masz juz miod ? Spróbuj mu juz dawać na łyżeczce to powinno mu złagodzić. Malutkie porcje zeby sie przyzwyczaił .

10 marca to dzien mężczyzn ?
jeszcze po tamtym ,on praktycznie odkąd zaczął chorować to nie był tak do końca całkiem zdrowy
miodu jeszcze nie mam ,może dzisiaj listonosz przyniesie

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

Samych radosnych dni życzę Oli, Igorowi i Gabrysi. A mamusiom życzę dalszej cierpliwości.


A ja wróciłam. Jestem wykończona i wszystko mnie boli. Ale bawiłam sie swietnie. Tylko ta dieta dąbrowskiej to nie dla mnie. Ja królikiem nie jestem.
ile mniej
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Libra trochę poszalał na rowerze i pokasłuje. Może się oczyszcza bo jednak trochę brudu powdychał. U nas jest bardzo brudno bo dawno nie padało i jest pełno pyłu. Do tego pogoda dość zdradliwa i niby słonko świeci, rozbieramy się b zgrzani i wystarczy lekki wiatr i choroba gotowa.
Ja też chcę już bardziej wyrazistą pogodę nie mam na myśli upałów

Co do butów to mamy z ubiegłego roku skórzane półbuty lasockie + półbuty jeszcze Wojtkowe, kalosze są, tenisówki mamy tylko jeszcze sporo za duże więc się rozejrzymy za czymś. Chciałabym jeszcze coś typu balerinki co sukienek i na wyjścia (mamy szmaciane).
też pilnuję żeby czapka była i żeby się gdzieś nie rozpinał ,jak to mój dziadek mawiał że "par (gorąco) kości nie łamie" sama też jak się zgrzeję to i tak zapięta pod szyję jestem
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Spóźnione najlepsze życzenia dla Lenki i Igorka oraz dzisiejsze dla Gabrysi Sto lat dzieciaczki!!!

Ja też sobie zrobiłam prezent urodzinowy (jutro mam) i pojechałam do brata na urodziny (wczoraj miał) do Gdynii Zupełny spontan. On rzucił tak dla żartu żebyśmy przyjechali, mama akurat u nas była i podłapała temat. Nakręciliśmy się, zrzutka na paliwo i wczoraj na cały dzień pojechaliśmy. Pogoda świetna, trochę na placu zabaw na plaży posiedzieliśmy, tatusiowie za dzieciakami polatali a mama, bratowa i ja słonko na ławeczce łapałyśmy Niestety kierowca zawsze ma najgorzej

Dzisiaj tz ma wolne to jak Misiek się obudzi - odsypia wczorajszą wyprawę - to powiem żeby zabrał go na rower, trzeba będzie pewnie siodełko sporo podnieść. Na biegowym jeszcze pośmiga a niedługo może na takim z pedałami spróbujemy.

Libra w szoku jestem i dla Mika za jazdę na rowerze

Iza nie mów nic o oknach... Są tak brudne że teraz jak słońce świeci to lepiej nie patrzeć. Może się zmobilizuje w tym tyg. Ale lenia mam bo 3 z rzędu wolny weekend (a mam co 2 tydz wolne od sob14-pon 14) spędziłam poza domem i dość aktywnie. Kiedyś trzeba odpocząć.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Edzia zdrówka i przyjemnej końcówki ciąży

Monka jak mały się wcisnął w tę szafkę?

Misiek mi nigdy nie zwiał czy schował się tak żebym musiała zawału wśród tłumu dostawać. Czasem na parkingu mi próbuje uciec Wczoraj na placu zabaw były takie tłumy (tu byliśmy) że cieszyłam się że tz z Miśkiem lata bo ja ich w zasadzie nigdy nie mogłam zlokalizować. Tyle że Misiek potrzebuje dobrej godziny żeby się oswoić z tłumem i hałasem i dopiero pod koniec zaczął się fajnie bawić...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Bao dobrze że Kubuś już zdrowy. A jak Isia? Nie zaraziła się?

Ania Monka ja się boję motorów. Przerażają mnie, niejeden zginął u nas w okolicy... Michał może zapomnieć że kiedykolwiek się zgodzę żeby miał motor...
fajnie że sobie odpoczęliście chwilkę ,każdemu to potrzebne
i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Evi super że impreza się udała
Madzia mój mały tez ma 31 numer buta a starszy 45

Ja na razie kupiłam w lidlu te traperki ,ale żałuję że je wzięłam ,fajne są ,ale sznurowane i sam sobie nie poradzi więc będą na podwórko a do przedszkola kupie jakieś na rzepy ,nie mam na oku żadnych konkretnych
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:59   #4860
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Już ładnie wierszyki recytujemy ,4 latka mieć będziemy. III-IV. 2010 r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Lind jaki piękny plac zabaw
Kij z oknami, nie uciekną. Odpocząć też trzeba i akumulatory naładować a nie ciągle zasuwać. Bardzo dobrze że pojechaliście choć na kilka godzin
Gdzie ty jakiś plac zabaw widzisz

Libra nie wspominaj mi nawet nic o firankach

Właśnie dostałam poleconym radar ze straży miejskiej . Idę poczytać czy to płacić trzeba
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 14:43:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.