Palenie u mojej dziewczyny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 16:04   #31
vapid1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 13
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

W takim razie przy następnej okazji jak się spotkamy po prostu powiem jej wszystko że to złe niezdrowe i to nałóg i nie chce tego dla niej i chciałbym żeby przestała a potem nie będę o tym w ogóle mówił to chyba ma największy sens
vapid1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 16:42   #32
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vapid1234 Pokaż wiadomość
W takim razie przy następnej okazji jak się spotkamy po prostu powiem jej wszystko że to złe niezdrowe i to nałóg i nie chce tego dla niej i chciałbym żeby przestała a potem nie będę o tym w ogóle mówił to chyba ma największy sens
przecież już jej to 100 razy mówiłeś
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 16:42   #33
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Eque Pokaż wiadomość
Kup jej e-fajkę i liquidy 0 mg nikotyny.
Tyle że to bardziej niezdrowe niż zwykły papieros.

Autorze najlepiej będzie jak ona nie będzie paliła w Twojej obecności, może z czasem przestanie a może nie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 17:05   #34
_pantograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 221
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Ja nie palę i szczerze mówiąc nie chciałbym być z palącą dziewczyną.

Wizażowa rada #1: nie akceptujesz to odchodzisz. Żeby jeszcze życie było takie proste i wszyscy tacy idealni (lekki sarkazm).
_pantograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 18:06   #35
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Zazdroszczę dziewczynie, ze ma niepalącego faceta. Sama palę od liceum, i staram sie to rzucic. Jest strasznie ciężko, i jeszcze ciężej, jak ma sie druga osobe która zawsze ma tą paczkę i pali. Uwielbiam zapach dymu i ogolnie te sprawy typu, o mam 5 min do autobusu, zapalę, albo stresuję się czymś, zapalę, alkohol, fajki wchodzą. To jest straszne, mam teraz tak, że kaszlę bez powodu, mam poszarzałą cerę, chcę skoncyc z tym, ale nie jest to takie proste. W wieku 16 lat jak ona już mówi, że lubi, pali po 5 fajek... skąd ona ma pieniądze? Kto jej sprzedaje? Dla jej własnego dobra musisz ją jakos zszokowac, może zerwanie będzie dobrym sposobem, jesli cie kocha powinno dac jej to do zrozumienia.

Edytowane przez lusianna
Czas edycji: 2015-06-29 o 18:08
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 18:08   #36
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

lusianna - naprawdę polecam tę książkę : Allen Carr "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie". Kawał solidnej, antynikotynowej propagandy , wielu osobom już pomogła.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 18:18   #37
vapid1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 13
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Zazdroszczę dziewczynie, ze ma niepalącego faceta. Sama palę od liceum, i staram sie to rzucic. Jest strasznie ciężko, i jeszcze ciężej, jak ma sie druga osobe która zawsze ma tą paczkę i pali. Uwielbiam zapach dymu i ogolnie te sprawy typu, o mam 5 min do autobusu, zapalę, albo stresuję się czymś, zapalę, alkohol, fajki wchodzą. To jest straszne, mam teraz tak, że kaszlę bez powodu, mam poszarzałą cerę, chcę skoncyc z tym, ale nie jest to takie proste. W wieku 16 lat jak ona już mówi, że lubi, pali po 5 fajek... skąd ona ma pieniądze? Kto jej sprzedaje? Dla jej własnego dobra musisz ją jakos zszokowac, może zerwanie będzie dobrym sposobem, jesli cie kocha powinno dac jej to do zrozumienia.
ale ona ma na razie 16 lat i jeszcze tego nie rozumie jedyne co mi zostaje to czekać a jakoś sobie z tym poradzimy
vapid1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 20:04   #38
Eque
Raczkowanie
 
Avatar Eque
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 42
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Tyle że to bardziej niezdrowe niż zwykły papieros.

Autorze najlepiej będzie jak ona nie będzie paliła w Twojej obecności, może z czasem przestanie a może nie.
Zależy w jakich źródłach szuka się opinii, podobno wiele z tych negatywnych sponsorowane jest przez koncerny produkujące zwykłe papierosy.

,,W Polsce badania nad e-papierosami prowadzi prof. Andrzej Sobczak, kierownik akładu ChemZii Ogólnej i Nieorganicznej Wydziału Farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Bada skład zarówno płynów nikotynowych, jak i aerozolu trafiającego do płuc palacza. Dotychczasowe wyniki jego prac pozwalają stwierdzić, że większości toksycznych i rakotwórczych związków chemicznych znajdujących się w dymie papierosowym nie ma w parach e-papierosa. Pozostałe zaś występują w śladowych ilościach, np. rakotwórczych nitrozoamin jest ok. 600 razy mniej niż w dymie papierosowym. Wyniki badań przeprowadzonych przez innych naukowców wykazały, że e-papierosy nie wpływają na zmianę ciśnienia tętniczego, pulsu, morfologii krwi. Stąd można wnioskować, że ryzyko chorób nowotworowych, a także układu oddechowego i krążenia jest mniejsze u użytkowników elektronicznych papierosów. Na ile mniejsze, tego nie wiemy, bo brak długofalowych badań klinicznych. Spostrzeżenia samych palaczy sugerują, że gdy zastąpi się nimi tradycyjne papierosy, poprawia się wydolność fizyczna i umysłowa, zmniejsza kaszel, podrażnienie gardła."


Nie ma zdrowych papierosów, to pewne, ale uznanie e-palenia za bardziej szkodliwe, nie jest logiczne, ale nie o tym temat
Eque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 20:21   #39
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Nienawidzę palenia u kobiet.
Szkoda, że tak dużo fajnych kobiet pali.

Ja bym tam kobiecie postawił warunek, tabletki, leczenie...
Osobiście nawet się z takimi nie próbuję umawiać.
Skończyłoby się na warunku- rzucasz, albo sorry.
Szkoda nawet zaczynać.

Najgorzej, w przypadku np. zakochanej kobiety. Sądzę że w takim przypadku byłaby motywacja do rzucenia.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 20:43   #40
vapid1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 13
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Sam nie uwierzyłem ale napisała do mnie "dzięki że chcesz mi pomóc" byłem w szoku i na początku myślałem że to sarkazm a potem powiedziała mi że zastanawiała się w to popołudnie nad tym wszystkim co jej mówiłem i mówiłem że wszystko dla ludzi ale z głową porozmawialiśmy chwile o tym i doszliśmy do wniosku że palenie codziennie odpada ale raz na jakiś czas na imprezce przejdzie myślę że to dobry pomysł bo to jej inicjatywa po raz pierwszy wiem że to całkowicie nie skreśla problemu ale to jest jednak ogromny krok w tym że ONA chce a raz na jakiś czas nie będzie aż takie złe wydaje sie to koniec problemu nietety to zapewne zalążek góry lodowej ale jeżeli będziemy się trzymać takiego układu to ma to szanse wyjść co myślicie?
vapid1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 21:21   #41
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vapid1234 Pokaż wiadomość
Sam nie uwierzyłem ale napisała do mnie "dzięki że chcesz mi pomóc" byłem w szoku i na początku myślałem że to sarkazm a potem powiedziała mi że zastanawiała się w to popołudnie nad tym wszystkim co jej mówiłem i mówiłem że wszystko dla ludzi ale z głową porozmawialiśmy chwile o tym i doszliśmy do wniosku że palenie codziennie odpada ale raz na jakiś czas na imprezce przejdzie myślę że to dobry pomysł bo to jej inicjatywa po raz pierwszy wiem że to całkowicie nie skreśla problemu ale to jest jednak ogromny krok w tym że ONA chce a raz na jakiś czas nie będzie aż takie złe wydaje sie to koniec problemu nietety to zapewne zalążek góry lodowej ale jeżeli będziemy się trzymać takiego układu to ma to szanse wyjść co myślicie?
Zależy. Jeśli ona tak naprawdę się z papierosami tylko lansuje, to tak. Jeśli jest uzależniona, to gorzej. Z nałogami jest tak, że nie da się w tym cofnąć, jak wracamy do nałogu, to wracamy do tego momentu, w którym przerwaliśmy. Może przez jakiś czas uda jej się wytrwać w postanowieniu, ale będzie się męczyła, i tak będzie non stop o tym myśleć itd. Wtedy ja osobiście polecam totalne odstawienie, chociaż akurat z nałogiem papierosowym nie miałam do czynienia.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 22:03   #42
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Dla faceta bym nie przestała palić. Bardzo długo paliłam i lubiłam to, ta chwila przerwy dla mózgu, żaden facet nie zastąpi dymka na spokojnie
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 07:05   #43
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Mnie mój facet też próbował zniechęcić do papierosów. Ja przy nim pzrestałam palić, ale jak tylko wyszedł z domu to pierwsze co to sięgałam po papierosa. Niby nie paliłam dużo, ale nie miałam na tyle silnej woli żeby przestać. Na weekendy jeździłam do szkoły i nawet jak już chciałam przestać palić to ktoś namówił na papierosa na odstresowanie w przerwie miedzy zajęciami.
Nie palę od listopada, pewnie bym paliła gdybym nie była w ciąży. Nie mam zamiaru wracać do palenia po urodzeniu córezki.
Wniosek jest taki, że chociażbyś zabraniał, szantażował ona jak będzie chciała zapalić to znajdzie okazję, a po prostu będzie ci ściemniać, że nie pali.
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 20:51   #44
Anielka94
Przyczajenie
 
Avatar Anielka94
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 14
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Tyle że to bardziej niezdrowe niż zwykły papieros.

Autorze najlepiej będzie jak ona nie będzie paliła w Twojej obecności, może z czasem przestanie a może nie.
Skąd takie informacje że bardziej niezdrowe? Badania możesz znaleźć na ten temat nawet Polskie... (z Instytutu Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego Uniwersytetu Śląskiego)

Co ciekawe już nawiązując do nikotyny, amerykańce ostatnio donosili o jej pozytywnym wpływie na koncentracje i pamięć. W papierosach zło to głównie substancje smoliste. Poczytajcie sobie w necie jak rzucić palenie z właśnie papierosem elektronicznym. PS: E-papierosa się nie pali bo to para wodna.

Edytowane przez Anielka94
Czas edycji: 2015-07-16 o 22:12
Anielka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 21:11   #45
blackalice2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Mój chłopak też popalał tylko dla towarzystwa. Do momentu aż się zorientował, że spala paczkę dziennie. Wtedy przerzucił się na e-papierosa, a od niedawna "pali" tylko liquidy 0mg. Poznałam go jak już był przy e-papierosie, a zwykłego zapalił przy mnie tylko raz. Jeszcze zanim go podpalił powiedziałam mu że o całowaniu mnie tego wieczoru może zapomnieć. Podziałało, wypalił ok 1/3 i oddał koledze. Co do e-papierosa nie mam pretensji, bo samej mi się zdarza z nim zapalić.
blackalice2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 22:39   #46
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Anielka94 Pokaż wiadomość
Skąd takie informacje że bardziej niezdrowe? Badania możesz znaleźć na ten temat nawet Polskie... (z Instytutu Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego Uniwersytetu Śląskiego)

Co ciekawe już nawiązując do nikotyny, amerykańce ostatnio donosili o jej pozytywnym wpływie na koncentracje i pamięć. W papierosach zło to głównie substancje smoliste. E-papierosa się nie pali bo to para wodna.
Tu jest taki bałagan że ciężko cokolwiek zrozumieć, jedni naukowcy mówią że szkodzą, inni że nie, ale pewne jest jedno jest tam tytoń więc zdrowe to, to nie jest a do tego palacze są bardziej bezczelni bo palą to niemal wszędzie, zwłaszcza tam gdzie do tej pory nie palono nawet normalnych papierosów.
Lepiej rzucić to raz na zawsze, zamiast przechodzić na jakieś odpowiedniki w postaci e-papierosów.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 23:01   #47
blackalice2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

Tam nie ma tytoniu tylko jest nikotyna. A poza tym nie ma substancji smolistych
blackalice2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 06:29   #48
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Palenie u mojej dziewczyny

W liquidach do e-papierosów nie ma co szkodzić - wystarczy przeczytać skład, żeby to wiedzieć. Jedyne, co można z tym zrobić negatywnego, to przesadzić z ilością, bo mniej czuje się, że się pali, więc przedawkowanie nikotyny jest możliwe, i wiąże się z podtruciem. Ale z pewnością nie większym, niż przedawkowywanie substancji smolistych.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 07:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.