Lubelskie panny młode 2016 ! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-21, 18:31   #1531
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez mycha2017 Pokaż wiadomość
I jak, warto było ?
Ja już po slubie , ale polecam
Podobało nam się z TŻ-em

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 21:39   #1532
focusonme
Raczkowanie
 
Avatar focusonme
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez mycha2017 Pokaż wiadomość
I jak, warto było ?
Może być, chwilami trochę przynudzali ale dało się wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
focusonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 16:55   #1533
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Jesteśmy już po naukach. Powiem tak: naprawdę dało nam wiele do myślenia to co mówił ksiądz Łukasz, naprawdę to o czym mówi trafia w serducho panie z poradni do przeżycia jedna przynudzala trochę za to druga bardzo fajnie mówiła, co prawda nic odkrywczego ale dało sie jej słuchać ksiądz Paweł tez nas nie zanudził strasznie i wszystko jasno wyjaśnił co nas czeka pod czas mszy ślubnej
Ogólnie wszystko do przeżycia i na plus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:29   #1534
karolisiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Witajcie Dziewczyny, chciałabym prosić Was o polecenie niedrogiej sali z pysznym jedzeniem i ładnym otoczeniem na przyjęcie weselne na 80-100 osób. Najlepiej do 160 zł/os.
karolisiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 10:50   #1535
Optymistka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 38
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Trzy róże. Cena troche wyżej niż 160zł, ale naprawdę warto dopłacić. Nawet sie nie zastanawiaj, pyszne jedzenie, piękny wystrój, perfekcyjna szybka obsługa, jedzenie dostawiane na stoły do zakończenia imprezy, puste talerze nie stoją. Piękne otoczenia, świetna menadżerka. Polecam.
Optymistka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 16:47   #1536
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Myślę że Trzy Róże mają cenę sporo większą niż 160 zł.
Za to w bliskiej okolicy jest Hotel Kmicic.
Jak my szukaliśmy sali na wesele ( to było 2 lata temu mniej więcej) to zajechaliśmy też tam, chociaż mówiłam ówczesnemu narzeczonemu że to mała sala i dla nas się nie będzie nadawać.
Baaardzo spodobało mu się otoczenie i sam hotel. Z ciekawości zapytaliśmy o cenę, w sumie nie wiem po co, bo i tak to miejsce dla nas się nie nadawało.
I w sumie dość mnie zaskoczyła, bo właściciel/menager? powiedział 140 zł. Byłam pewna, że jest dużo wyższa.
Daaawno temu byłam tam na weselu i jedynym minusem ( albo plusem, zależy kto co lubi) było to że impreza odbywa się na 2 salach- oddzielnej do jedzenia, oddzielnej na zabawę.

Lokali jest sporo, my nie jeździliśmy po niektórych ze względu na wielkość ( szukaliśmy dużej), ale w sporej większości ceny zaczynały się od 170 i więcej ( 2 lata temu!). Łącznie z "Różami"
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 19:29   #1537
mycha2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 25
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Jesteśmy już po naukach. Powiem tak: naprawdę dało nam wiele do myślenia to co mówił ksiądz Łukasz, naprawdę to o czym mówi trafia w serducho panie z poradni do przeżycia jedna przynudzala trochę za to druga bardzo fajnie mówiła, co prawda nic odkrywczego ale dało sie jej słuchać ksiądz Paweł tez nas nie zanudził strasznie i wszystko jasno wyjaśnił co nas czeka pod czas mszy ślubnej
Ogólnie wszystko do przeżycia i na plus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki bardzo, zapiszemy się po nowym roku, mam nadzieję, że coś z tych nauk wyniesiemy
mycha2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 19:35   #1538
lajna
Zadomowienie
 
Avatar lajna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 473
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Potwierdzam, 3 róże owszem mają cenę poniżej 200 zł, ale tylko jeśli będzie powyżej 220 osób lub między 180-219 osób.
lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 07:35   #1539
Ewelewe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 14
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez karolisiek90 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny, chciałabym prosić Was o polecenie niedrogiej sali z pysznym jedzeniem i ładnym otoczeniem na przyjęcie weselne na 80-100 osób. Najlepiej do 160 zł/os.
Przy takich kryteriach to polecam Dwór Lwowski w Bogucinie. Jedzenie pycha, obsługa świetna, lokal bardzo klimatyczny i pięknie się prezentuje. Ale mnie osobiście najbardziej zachwyciło otoczenie - stawy (gdzie nieraz można spotkać mewy), pełno kwiatów, skalniaki, mostki, jest gdzie połazić, posiedzieć na zewnątrz. Może o tej porze co teraz nie robi to aż takiego wrażenia, ale wiosną, latem czy wczesną jesienią jest przepięknie Nasi goście byli zachwyceni miejscem podobnie jak my. Teraz czasem wracamy tam z mężem żeby po prostu posiedzieć nad wodą i zjeść pycha obiad. Aa i ceny za talerzyk są (przynajmniej w tym roku były) właśnie od 160 zł, choć to pakiet podstawowy jeśli chodzi o ilość dań to w zupełności wystarczający i nie do przejedzenia Jednym słowem - polecam!
Ewelewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 10:02   #1540
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Mam pytanie - wszędzie czytam że za zezwolenie na ślub nic się nie płaci, ewentualnie "co łaska" a za licencję połowę kwoty za ślub. To dlaczego w parafii mojego chłopa zażyczyli sobie 250 zł za zezwolenie? Chyba ich poniosło...Poproszę o rachunek albo fakturę Tu 250, tam 500...i ślub mnie wyniesie 1400 zł...
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 11:38   #1541
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Mam pytanie - wszędzie czytam że za zezwolenie na ślub nic się nie płaci, ewentualnie "co łaska" a za licencję połowę kwoty za ślub. To dlaczego w parafii mojego chłopa zażyczyli sobie 250 zł za zezwolenie? Chyba ich poniosło...Poproszę o rachunek albo fakturę Tu 250, tam 500...i ślub mnie wyniesie 1400 zł...
To weźcie z twojej parafii. Obojętne czy od Ciebie czy od niego będzie zezwolenie ;-)
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 09:45   #1542
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
To weźcie z twojej parafii. Obojętne czy od Ciebie czy od niego będzie zezwolenie ;-)
U mnie w parafii proboszcz w ogóle nie zezwala na śluby w innym kościele także 250zł poszło...
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 20:58   #1543
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Mam pytanie - wszędzie czytam że za zezwolenie na ślub nic się nie płaci, ewentualnie "co łaska" a za licencję połowę kwoty za ślub. To dlaczego w parafii mojego chłopa zażyczyli sobie 250 zł za zezwolenie? Chyba ich poniosło...Poproszę o rachunek albo fakturę Tu 250, tam 500...i ślub mnie wyniesie 1400 zł...
U nas w "starej" parafii ksiądz sobie zażyczył 500 zł (za ślub bierze 400 zł), więc jeszcze lepiej. W dodatku się obraził i nawrzeszczał na nas. Straszny człowiek Na szczęście przed ślubem zmieniliśmy parafię i w tej "nowej" nie zapłaciliśmy nic za zezwolenie. Chociaż z tego co widzę to prawie wszędzie chcą jakąś kwotę za to zezwolenie, niby co łaska, ale nie mniej niż...
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 08:19   #1544
passja89
Przyczajenie
 
Avatar passja89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez karolisiek90 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny, chciałabym prosić Was o polecenie niedrogiej sali z pysznym jedzeniem i ładnym otoczeniem na przyjęcie weselne na 80-100 osób. Najlepiej do 160 zł/os.
Polecam Sonatine w Dominowie, blisko Lublina, cena (przyznajmniej w tamtym roku) 160 zł /osoba, sala na taka ilosc osob jest w sam raz mają piękny ogród, nocą oświetlony. W samym Lublinie ciężko jest coś znaleźć do 160zł, chyba że się ma więcej gości
passja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:18   #1545
Krzysiekta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Witam często bywam w na weselach ( zawodowo) polecam Zajazd Hajduk w Lublinie... super jadło, obsługa która wie co robi no i akustyka w sali, lokal jest "w drewnie" więc wszystko brzmi super, dodatkowo jest część sali oddalona od miejsca gdzie gra zespół można tam śmiało rozlokować starszych gości którym przeszkadza głośna muzyka. Jeszcze raz polecam.
Krzysiekta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:59   #1546
maglapko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez karolisiek90 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny, chciałabym prosić Was o polecenie niedrogiej sali z pysznym jedzeniem i ładnym otoczeniem na przyjęcie weselne na 80-100 osób. Najlepiej do 160 zł/os.
Jeżeli chodzi o 3 róże to my z narzeczonym właśnie na tę salę będziemy się decydować. Cena za talerzyk to wlasnie 160 zl ale w zimie. A nam wlasnie zima sie marzy wiec moze jezeli pora roku nie gra u Ciebie wiekszej roli to warto wziac ten lokal pod uwage bo jest poprostu piękny i z kim nie rozmawiam kto tam był na jakimkolwiek przyjęciu to jest zachwycony
maglapko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 05:30   #1547
nocotymowisz
Przyczajenie
 
Avatar nocotymowisz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

160zł za talerzyk to naprawdę dobra cena...

A znacie może jakąś makijażystke i/lub fryzjerkę z okolic Świebodzina, Międzyrzecza? Najlepiej dojeżdżająca do klientek...
nocotymowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:34   #1548
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

W Hajduku może i spoko, ale parkingu praktycznie w ogóle nie ma więc jak ma się gości przyjezdnych to słabo. Poza tym to trzeba lubić taki karczmiany styl
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 17:14   #1549
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Kobietki! Potrzebuje sprawdzonej kosmetyczki - powiem szczerze na co dzień maluje się mocno i każdy mnie chwali hehe więc jestem dość wymagająca w tej kwestii. Dodatkowo szukam fryzjerki, dobrej i niedrogiej florystki i...szkoły tańca :P Mój chłop się uparł bo twierdzi, że może wyjść i przestawiać nogi ale na swoim to kicha
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 18:20   #1550
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Kobietki! Potrzebuje sprawdzonej kosmetyczki - powiem szczerze na co dzień maluje się mocno i każdy mnie chwali hehe więc jestem dość wymagająca w tej kwestii. Dodatkowo szukam fryzjerki, dobrej i niedrogiej florystki i...szkoły tańca :P Mój chłop się uparł bo twierdzi, że może wyjść i przestawiać nogi ale na swoim to kicha
Ze szkołą tańca to nie podpowiem, ale co do reszty to tak:

- florystka : Decorado, Justyna Tudruj chyba się dziewczyna nazywa. Ma stronę internetową i profil na FB gdzie są zdjęcia dekoracji. Generalnie dość konkurencyjna cenowo, a ja byłam z efektu zadowolona
- fryzjerka - Natalia Karwat. Byłam mega zadowolona, fryzura była przepiękna, wszyscy chwalili.
- makijażystka Karolina Pytka - ja byłam zadowolona ale miałam bardzo delikatny makijaż bo taki chciałam gdyż na co dzień się w zasadzie prawie nie maluję.. więc w sumie to nie wiem czy będzie Ci odpowiadała
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:41   #1551
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Kobietki! Potrzebuje sprawdzonej kosmetyczki - powiem szczerze na co dzień maluje się mocno i każdy mnie chwali hehe więc jestem dość wymagająca w tej kwestii. Dodatkowo szukam fryzjerki, dobrej i niedrogiej florystki i...szkoły tańca :P Mój chłop się uparł bo twierdzi, że może wyjść i przestawiać nogi ale na swoim to kicha
Akademia Promocji Tańca na Czechowie
Chodziłam tam rok na zajęcia z tańca dla początkujących i naprawdę polecam
Nie ma dla nich beznadziejnych przypadków i każdego nauczą. Jeśli chciałabyś jeszcze o cos zapytać to napisz tutaj lub na PW
Fryzjerka - pani Małgorzata Wojciechowska, nie ma strony internetowej, a jej salon "Pasja" jest przy ul. Kryształowej 8 to jest na Nowej Porębie, na PW mogę podać nr telefonu.
Naprawdę bierze niedrogo jak na inne salony o tym standardzie, a jeszcze nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona, a przerabiałyśmy czesania, wielokrotne farbowanie i strzyżenia.
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 00:22   #1552
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Dziewczyny mam pytanie, ile miesięcy wcześniej powinno poprosić się osoby o świadkowanie? jak to jest u Was?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 06:21   #1553
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Od strony technicznej to u nas tak naprawdę podawaliśmy dane świadków dopiero dzień przed ślubem podczas spisywania dokumentów w katedrze. Ale to jedynie od tej strony technicznej, jeśli chodzi o proszenie to nie podpowiem bo u Nas świadkowało rodzeństwo, więc wiedzieli praktycznie od początku przygotowań.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 07:32   #1554
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, ile miesięcy wcześniej powinno poprosić się osoby o świadkowanie? jak to jest u Was?
Ja zrobiłam to od razu Napisałam przyjaciółce wiadomość na fb, że chyba się domyśla, że będzie świadkować bez zbędnych podchodów
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 13:11   #1555
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

odrazu czyli po podpisaniu umowy na sale i zaklepaniu terminu slubu?

a jest to Ok jesli nie poprosi sie o swiadkowanie osobiscie? mieszkam za granica i nie bardzo jak mam narazie poprosic osobiscie o to
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 12:24   #1556
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Ja świadkową poprosiłam osobiście wyszło na ok rok przed ślubem Narzeczony też mniej więcej w tym samym terminie prosił na świadka.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 13:11   #1557
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

My mamy 10miesięcy do ślubu i jeszcze nikogo nie prosiliśmy.
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 14:41   #1558
Optymistka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 38
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Kobietki! Potrzebuje sprawdzonej kosmetyczki - powiem szczerze na co dzień maluje się mocno i każdy mnie chwali hehe więc jestem dość wymagająca w tej kwestii. Dodatkowo szukam fryzjerki, dobrej i niedrogiej florystki i...szkoły tańca :P Mój chłop się uparł bo twierdzi, że może wyjść i przestawiać nogi ale na swoim to kicha
1. Wizażystka- Aneta Błaszczak lub Ola Szymanek
2. Fryzjer- Magda Szalak
3. Florystka- Grasz w zielone Narutowicza
4. Szkoła Tańca- APT
Optymistka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 18:30   #1559
karolisiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Ratujcie ! Gdzie w Lublinie lub okolicy mogłabym urządzić obiad dla ok 40 osób po ślubie cywilnym. Zależy mi na przystępnej cenie, pysznym jedzeniu, ładnym wnętrzu i ogródku. W grę wchodzą restauracje, zajazdy lub domy weselne , ale tylko takie gdzie robi się więcej niż jedno wesele, bo chodzi mi o lato, a nikt w sezonie sali na 200 osób nie przeznaczy na obiad :P

Edytowane przez karolisiek90
Czas edycji: 2016-11-04 o 18:44
karolisiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 20:35   #1560
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Karolisiek Dworek Jabłonna- mają 3 sale różnej wielkości. najmniejsza myślę że na obiad akurat
a jedzenie - baaaardzo pyszne- drugi raz też bym tam wesele zrobiła

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2016-11-04 o 20:37
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-13 13:35:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.