POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 19:42   #1
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8

POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?


Witajcie, nie wiem czy umiem dokładnie opisać moją sytuację, ale postaram się krótko i na temat

Chodzę do 2 klasy technikum, a on-chłopak który mi się podoba, do 3. Bardzo wyróżnia się na tle kolegów i wyglądem i swoim sposobem zachowania- jest cichy, wydaje się mega skromny, a nawet wstydliwy, ale jak wiadomo mogę się mylić, bo w ogóle go nie znam.. po cichutku marzę sobie, żeby go poznać, ale nie za bardzo wiem jak.. Jestem BARDZO nieśmiała, więc zadnego odważnego kroku (typu zagadanie) nie jestem w stanie zrobić :/

Widzę, że w jakiś sposób się mną zainteresował: zawsze patrzał się ukradkiem (wiem od koleżanek), ale od niedawna patrzy się nawet gdy wie, że to widzę. 2 razy wyszedł przed szkołę za mną jak byłam z koleżankami i się przyglądał.
Niedługo ma maturę i wyjdzie ze szkoły, a wtedy będzie już trochę za późno na jakiekolwiek działanie..

Piszę oczekując od Was porady co mam zrobić w moim przypadku? Jak go poznać lub co zrobić by to on chciał poznać mnie (jak pisałam, raczej jest nieśmiały) Nie mam żadnych znajomych w jego klasie, a jedyny sposób jaki wymyśliłam to powiedzenie o tym, że mi się podoba koleżance z mojej klasy. Ona przyjaźni się z 2 chłopakami z jego klasy i pewnie wiadomość, że pan D mi się podoba, by do niego doszła.

Czy to jest dobry pomysł? Jak jest zainteresowany to powinien coś zrobić. Jak nic nie zrobi to przynajmniej wiem na czym stoję.. Nie chcę też aby pomyślał coś w stylu "już jej się podobam, mogę ją mieć w każdej chwili"

Może macie jakieś własne pomysły? Będę się starać odpisywać na bierząco i w razie co jeszcze coś o sobie czy o nim pisać


BARDZO PROSZĘ O POMOC, mam mało czasu...
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:16   #2
vergiss
Raczkowanie
 
Avatar vergiss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 215
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Większość młodych ludzi korzysta teraz z portali społecznościowych. Jeżeli nie masz odwagi zagadać wprost - napisz na FB. I tak za miesiąc ma maturę, więc nawet jeśli błędnie odczytałaś jego sygnały to sytuacja w mig się rozwieje, bo jego już tam nie będzie. Uważam, że to lepszy pomysł, niż kombinowanie z koleżankami. Nawet jeśli to tylko Fb - zawsze to jakiś kontakt bezpośrednio, a nie przez znajomych znajomej.
vergiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:30   #3
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez vergiss Pokaż wiadomość
Większość młodych ludzi korzysta teraz z portali społecznościowych. Jeżeli nie masz odwagi zagadać wprost - napisz na FB. I tak za miesiąc ma maturę, więc nawet jeśli błędnie odczytałaś jego sygnały to sytuacja w mig się rozwieje, bo jego już tam nie będzie. Uważam, że to lepszy pomysł, niż kombinowanie z koleżankami. Nawet jeśli to tylko Fb - zawsze to jakiś kontakt bezpośrednio, a nie przez znajomych znajomej.
A masz może jakiś pomysł co mogłabym napisać? Najlepiej jakbym o coś zapytała tak żaby nie domyślał, się, że chodzi mi po głowie :p ale to raczej trudne..

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

przepraszam za te interpunkcje, pisałam dosyć szybko i nie przyuważyłam
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:39   #4
vergiss
Raczkowanie
 
Avatar vergiss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 215
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Najlepiej prosto z mostu, że Ci się podoba. Jakoś to tam ubierz ładnie w słowa - jeśli sama nie umiesz, to poproś koleżankę o pomoc. Po prostu uważam, że nie powinnaś się zbytnio czaić, bo czas Ci ucieka, a jeśli napiszesz wprost jak jest to nic nie tracisz - i tak on niedługo kończy szkołę.
vergiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:48   #5
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

A może zapytaj wprost albo przez fb czy chciałby Ci ksiązki odpsrzedać do 3 klasy po maturze?
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:53   #6
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
A może zapytaj wprost albo przez fb czy chciałby Ci ksiązki odpsrzedać do 3 klasy po maturze?

ŚWIETNE! tyle, że akurat jego książki sobie wymarzyłam spośród 300 innych uczniów? kurde..
ale pomysł bardzo fajny

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez vergiss Pokaż wiadomość
Najlepiej prosto z mostu, że Ci się podoba. Jakoś to tam ubierz ładnie w słowa - jeśli sama nie umiesz, to poproś koleżankę o pomoc. Po prostu uważam, że nie powinnaś się zbytnio czaić, bo czas Ci ucieka, a jeśli napiszesz wprost jak jest to nic nie tracisz - i tak on niedługo kończy szkołę.

Fakt, nic nie strace, ale mogę też dużo zyskać i właśnie od sposobu w jaki napisze to wszystko będzie zależne.. dlatego jak już miałabym pisać to muszę mieć super pretekst
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:01   #7
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez vergiss Pokaż wiadomość
Najlepiej prosto z mostu, że Ci się podoba. Jakoś to tam ubierz ładnie w słowa - jeśli sama nie umiesz, to poproś koleżankę o pomoc. Po prostu uważam, że nie powinnaś się zbytnio czaić, bo czas Ci ucieka, a jeśli napiszesz wprost jak jest to nic nie tracisz - i tak on niedługo kończy szkołę.
Nigdy nie wyskakuj od razu ze swoimi intecjami. Chłopak wówczas wie, że "ma Cię na tacy", zna w pełni Twoje intencje i zaakceptuje to tylko wtedy, jeżeli naprawdę mu się podobasz. Możesz osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego i zostać odebrana jako nachalna/natrętna.

Zresztą - postaw się w odwrotnej sytuacji. Nagle odzywa się do Ciebie jakiś gość, którego tam kojarzysz z widzenia i od razu wyskakuje z tekstem "cześć, podobasz mi się, chciałbym Cię poznać" - nie byłoby to dla Ciebie trochę...przytłaczające?

Popatrz lepiej czym się interesuje, zapytaj o coś związanego z filmem, muzyką, a może elementem ubioru skoro tym się wyróżnia. Od razu będzie ciekawsza rozmowa. Może się rozwinie i wówczas łatwiej będzie nawiązać kontakt gdy już się poznacie i będziecie dobrze dogadywali. Odezwanie się w ten sposób na fb to niezły pomysł, choć na żywo zawsze jest lepiej. Wiem jednak, że jest Ci pewnie ciężko - sam w końcu jeszcze parę lat temu byłem w liceum i pamiętam ten paraliżujący strach, otworzenie drzwi dziewczynie to było max na co mnie było stać :P
Kurde, ile to człowiek musi się nauczyć.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 21:09   #8
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Zaczep go na fb i wcale nie zartuje. Jak zaczepi to w szkole powiedz mu "czesc"
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:11   #9
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Wyjmij karty, gdy akurat będzie w pobliżu, wciągnij koleżanki i zaproś go z kolegami do gry. Od razu łatwiej będzie zagadać o te książki (które nawiasem mówiąc są świetnym pomysłem).
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:16   #10
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 802
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Technikum ma 4 lata z tego co wiem, a piszesz, że on teraz kończy szkołę w 3

Ten pomysł moim zdaniem nie jest zbyt dobry bo chyba głupio żeby osoby trzecie wtrącały się w Wasze życie. Poza tym czasami z takimi wiadomościami tak jest, że oprócz niego dowie się np. Jeszcze pół szkoły i dopowie do całej sytuacji różne wymyślone rzeczy.

Tak jak inni już pisali - napisz do niego na fb.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:26   #11
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Technikum ma 4 lata z tego co wiem, a piszesz, że on teraz kończy szkołę w 3

Ten pomysł moim zdaniem nie jest zbyt dobry bo chyba głupio żeby osoby trzecie wtrącały się w Wasze życie. Poza tym czasami z takimi wiadomościami tak jest, że oprócz niego dowie się np. Jeszcze pół szkoły i dopowie do całej sytuacji różne wymyślone rzeczy.

Tak jak inni już pisali - napisz do niego na fb.
On jest w liceum. W mojej szkole jest liceum i technikum, a ja faktycznie tego nie napisałam jasno, mój błąd :p Znaczy akurat jeśli chodzi o to kto się o tym dowie to jestem prawie pewna, że żaden z nich tego nie rozgada. Dowie się tylko Pan D i ew. jego klasa czyli tylko 7 chłopaków (klasa sportowa, szkoła prywatna).

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Zaczep go na fb i wcale nie zartuje. Jak zaczepi to w szkole powiedz mu "czesc"

Myślałam nad zwykłą zaczepką, ale to raczej dziecinne i takie hm.. wydaje mi się, że może nawet się zrazić, myśląc,że tylko na to mnie stać, że nie jestem poważna, a tylko tak sobie 'próbuje'.
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 21:46   #12
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

A może po prostu wyślij mu zaproszenie na fb? A dopiero potem, jak zaakceptuje zagadaj? A może w między czasie sam do Ciebie napisze
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 22:20   #13
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Ciekawa jestem jak się sytuacja rozwinie

Najlepiej, gdybyś podeszła do niego i pogadała o czymś. Możesz go też zaczepić, zaprosić na FB. Możesz zagadać o książki...o cokolwiek.
Jak nie wypali, to nic się nie stanie. Do tego pewnie go już nie zobaczysz.
I też nie jestem za tym, żeby go informować o tym, że Ci się podoba.
Powodzenia!
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 11:26   #14
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

No jak..no cos musisz jak Ci zalezy a malo mozliwosci?
Fejs, Telefony, przez kogos..
Wystarczy trochę być kreatywnym.

Poza tym nie patrzał- a patrzył...
Kurczę,kolejny wątek i błędy..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 11:58   #15
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez milsi Pokaż wiadomość
Witajcie, nie wiem czy umiem dokładnie opisać moją sytuację, ale postaram się krótko i na temat

Chodzę do 2 klasy technikum, a on-chłopak który mi się podoba, do 3. Bardzo wyróżnia się na tle kolegów i wyglądem i swoim sposobem zachowania- jest cichy, wydaje się mega skromny, a nawet wstydliwy, ale jak wiadomo mogę się mylić, bo w ogóle go nie znam.. po cichutku marzę sobie, żeby go poznać, ale nie za bardzo wiem jak.. Jestem BARDZO nieśmiała, więc zadnego odważnego kroku (typu zagadanie) nie jestem w stanie zrobić :/

Widzę, że w jakiś sposób się mną zainteresował: zawsze patrzał się ukradkiem (wiem od koleżanek), ale od niedawna patrzy się nawet gdy wie, że to widzę. 2 razy wyszedł przed szkołę za mną jak byłam z koleżankami i się przyglądał.
Niedługo ma maturę i wyjdzie ze szkoły, a wtedy będzie już trochę za późno na jakiekolwiek działanie..

Piszę oczekując od Was porady co mam zrobić w moim przypadku? Jak go poznać lub co zrobić by to on chciał poznać mnie (jak pisałam, raczej jest nieśmiały) Nie mam żadnych znajomych w jego klasie, a jedyny sposób jaki wymyśliłam to powiedzenie o tym, że mi się podoba koleżance z mojej klasy. Ona przyjaźni się z 2 chłopakami z jego klasy i pewnie wiadomość, że pan D mi się podoba, by do niego doszła.

Czy to jest dobry pomysł? Jak jest zainteresowany to powinien coś zrobić. Jak nic nie zrobi to przynajmniej wiem na czym stoję.. Nie chcę też aby pomyślał coś w stylu "już jej się podobam, mogę ją mieć w każdej chwili"

Może macie jakieś własne pomysły? Będę się starać odpisywać na bierząco i w razie co jeszcze coś o sobie czy o nim pisać


BARDZO PROSZĘ O POMOC, mam mało czasu...
Jeśli on jest w 3 technikum to matura dopiero za rok

Ale do rzeczy. Byłam w identycznej sytuacji i też byłam wtedy w 2 technikum. Chłopak zachowywał się identycznie. Napisałam do niego ale był jakiś dziwny (a myślałam, że to taki cukiereczek). Koniec końców dowiedziałam się, że chce iść na księdza i dałam sobie spokój.
To, ze facet na Ciebie patrzy nie znaczy, że mu się podobasz
Jak będzie sam na przerwie to podejdź i zagadaj czy ma jakąś tam książkę na sprzedaż czy coś.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 20:42   #16
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez kingur Pokaż wiadomość
A może po prostu wyślij mu zaproszenie na fb? A dopiero potem, jak zaakceptuje zagadaj? A może w między czasie sam do Ciebie napisze
Oj gdyby tylko do mnie napisał..

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
No jak..no cos musisz jak Ci zalezy a malo mozliwosci?
Fejs, Telefony, przez kogos..
Wystarczy trochę być kreatywnym.

Poza tym nie patrzał- a patrzył...
Kurczę,kolejny wątek i błędy..
Dla osoby nieśmiełej nie jest to takie łatwe..
belieberka?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Jeśli on jest w 3 technikum to matura dopiero za rok

Ale do rzeczy. Byłam w identycznej sytuacji i też byłam wtedy w 2 technikum. Chłopak zachowywał się identycznie. Napisałam do niego ale był jakiś dziwny (a myślałam, że to taki cukiereczek). Koniec końców dowiedziałam się, że chce iść na księdza i dałam sobie spokój.
To, ze facet na Ciebie patrzy nie znaczy, że mu się podobasz
Jak będzie sam na przerwie to podejdź i zagadaj czy ma jakąś tam książkę na sprzedaż czy coś.
On jest w liceum, a ja w technikum.
Oby u mnie nic podobnego się nie okazało :p
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 20:44   #17
carlorossi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

A jak on się na Ciebie patrzy to Ty też się na niego patrzysz czy unikasz wzroku? Bo wiesz zawsze możesz spróbować sprowokować go do działania tym, że jak on się patrzy i patrzy to Ty też się postaraj prosto w oczy i nie odpuszczaj, może akurat wtedy podejdzie i coś powie na ten albo inny temat i już będzie z górki.
A jak nie to właśnie fejs, a może masz jego gadu o ile używasz i on też, albo skype?
__________________

carlorossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 22:41   #18
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez carlorossi Pokaż wiadomość
A jak on się na Ciebie patrzy to Ty też się na niego patrzysz czy unikasz wzroku? Bo wiesz zawsze możesz spróbować sprowokować go do działania tym, że jak on się patrzy i patrzy to Ty też się postaraj prosto w oczy i nie odpuszczaj, może akurat wtedy podejdzie i coś powie na ten albo inny temat i już będzie z górki.
A jak nie to właśnie fejs, a może masz jego gadu o ile używasz i on też, albo skype?

Właśnie główny problem w tym, że unikam wzroku... staram się spojrzeć ale nie moge. Naprawdę bardzo się wstydzę. Od kilku dni chcę to zmienić, ale jakoś jak na złość nie ma odpowiednich 'warunków', bo albo siedzi na korytarzu jakoś tak, że idąc jestem do niego tyłem, albo nie ma go w szkole (jak na przykład dziś).. zawsze coś.
Jego gadu zdobyłam, ale on już chyba z niego nie korzysta.

Jak tylko będzie możliwość to będę się na niego patrzeć
To lepiej coś do niego napisać, zaczepić go na fb czy zaprosić? Stawiam się trochę w jego sytuacji, co bym pomyślała jakby to on mnie zaprosił/zaczepił.. zdziwiłabym się- to na pewno, ucieszyła, ale trochę by mnie to odrzuciło chyba, leciutko ale jednak, bo wiedziałabym, że faktycznie mu się podobam i.. no rozumiecie :p

Edytowane przez milsi
Czas edycji: 2014-03-18 o 22:42
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 21:45   #19
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Akurat dziś na przerwie został poruszony temat chłopaków, dlatego postanowiłam, że powiem to co planowałam. Ciekawe czy to do niego dojdzie i czy będzie jakoś inaczej na mnie reagował. Boję się jutra
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 21:57   #20
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Ale co powiedziałaś?
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 23:18   #21
milsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Ale co powiedziałaś?

Powiedziałam koleżance (która ma znajomości w klasie pana D) kto mi się podoba. Oczywiście mówiłam jej, żeby nikomu nie mówiła, dobrze wiedząc, że i tak powie swojemu przyjacielowi-koledze D, a on przekaże to jemu
Niech wie.. najwyżej będę się chować po kątach do końca roku..
milsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 08:14   #22
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: POMOCY : Mało czasu. Jak się z nim poznać?

Skoro jesteście w technikum to on maturę ma za rok.
Myślę, że możesz napisać do niego na fb albo powiedziec jakiś komplement , że ma ładną bluzę albo coś .
Ja mimo, ze mam ponad 20 lat to pisze z takim niesmiałym facetem. Bardzo trudno cokolwiek napisać bo on nie wie kompletnie jak postepować z dziewczynami:d I czasem taką glupote palnie, że nie jedna pewnie by się obraziła.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 09:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.