Brak odpowiedzi na zaproszenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 23:43   #1
201802121129
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83

Brak odpowiedzi na zaproszenie


Co zrobiłybyście, jeśli Wasi bliscy przyjaciele nie odpowiedzieliby na zaproszenie na Wasze urodziny? Chodzi mi o wydarzenie na fejsbuku. Chyba można uznać, że brak odpowiedzi znaczy "nie"? Dodam, że niedawno ogarniałam po kolei ich imprezy - ludzi, lokal, prezent. To bardzo przykre, a w dodatku niegrzeczne. Nie wiem, czy pytać osobiście, czy będą, czy nie. Nie chcę się dopraszać o uwagę i domagać zwyczajnej kultury, czegoś, co powinno być oczywiste. Czuję się olana i jeśli faktycznie nie przyjdą, to raczej będzie koniec przyjaźni.
201802121129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:57   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez heather18 Pokaż wiadomość
Co zrobiłybyście, jeśli Wasi bliscy przyjaciele nie odpowiedzieliby na zaproszenie na Wasze urodziny? Chodzi mi o wydarzenie na fejsbuku. Chyba można uznać, że brak odpowiedzi znaczy "nie"? Dodam, że niedawno ogarniałam po kolei ich imprezy - ludzi, lokal, prezent. To bardzo przykre, a w dodatku niegrzeczne. Nie wiem, czy pytać osobiście, czy będą, czy nie. Nie chcę się dopraszać o uwagę i domagać zwyczajnej kultury, czegoś, co powinno być oczywiste. Czuję się olana i jeśli faktycznie nie przyjdą, to raczej będzie koniec przyjaźni.
Na rany boskie. Zaproszeń na wydarzenia ludzie mogą dostawać na fejsbuku i po kilka dziennie - ja wszystkie już totalnie olewam i nawet nie czytam o co chodzi, bo zdecydowaną większością nie jestem zainteresowana. Skoro to Twoi przyjaciele, to jaki masz problem, żeby zaprosić ich osobiście? Jesli nie potrafisz otworzyć buzi, to chociaż już przez durnego smsa albo wiadomość na fejsbuku? Jacy to Twoi bliscy, skoro nie rozmawiacie, tylko chcesz się z nimi porozumiewać przez wydarzenie w portalu społecznościowym i obrażać się, gdy je pominą Jezu, dziewczyno.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:02   #3
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Ten temat to chyba jakiś żart..
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:06   #4
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Chwila, organizujesz urodziny i bliskich przyjaciół zapraszasz na nie za pomocą wydarzenia na fejsbuku? Czemu nie zadzwonisz albo nie napiszesz smsa, albo nawet tej wiadomości na fb, skoro to są bliscy znajomi? To już bardziej ci przyjaciele powinni się poczuć olani, bo nie potrafisz ich zaprosić osobiście.

Często dostając jakieś zaproszenie nie klikam, że wezmę udział, mimo że wezmę. Po co wszyscy mają wiedzieć, gdzie, o której i z kim przebywam?
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:19   #5
201802121129
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Na rany boskie. Zaproszeń na wydarzenia ludzie mogą dostawać na fejsbuku i po kilka dziennie - ja wszystkie już totalnie olewam i nawet nie czytam o co chodzi, bo zdecydowaną większością nie jestem zainteresowana. Skoro to Twoi przyjaciele, to jaki masz problem, żeby zaprosić ich osobiście? Jesli nie potrafisz otworzyć buzi, to chociaż już przez durnego smsa albo wiadomość na fejsbuku? Jacy to Twoi bliscy, skoro nie rozmawiacie, tylko chcesz się z nimi porozumiewać przez wydarzenie w portalu społecznościowym i obrażać się, gdy je pominą Jezu, dziewczyno.
Mówiłam im jakiś czas temu osobiście, że zamierzam robić wtedy a wtedy - a teraz już zaprosiłam oficjalnie, wraz z resztą osób. Myślę, że jak mignie Ci wydarzenie "Urodziny X", to chyba jednak przeczytasz. Zresztą w tych czasach jest to całkiem przyjęta forma zaproszeń.
201802121129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:23   #6
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Czy przyjaciele często używają facebooka? Moi znajomi mają facebooka, ale czasami nie zauważą powiadomienia (nie zawsze się wyświetla tak jak wiadomości co mnie strasznie irytuje szczególnie na telefonie). Są też tacy, którzy mają facebooka, ale wchodza na niego raz na ruski rok . Najlepiej jak po prostu do nich zadzownisz. Nie ma co się obrażać serio - to tylko głupi portal a szkoda przyjaźni .
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:24   #7
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

To ja chyba jestem staroświecka, bo takiego zaproszenia nie traktowałabym poważnie.
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 05:31   #8
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cóż, zależy od podejścia. Ja na pewno bym na takie wydarzenie weszła, ale mi Facebook działa 24 h na dobę w tle w smartfonie i to podstawowa forma komunikacji :p Aczkolwiek tez nie rozumiem dlaczego wysłanie zaproszenia miałoby wykluczać osobiste zadzwonienie do tych ludzi?
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 05:38   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Brak odpowiedzi na zaproszenie

Nie wierzę. Serio ktos tak traktuje ten spam zwany zaproszeniem na wydarzenie?

Albo to ja wiaruję albo świat


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 06:12   #10
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Ja chyba się starzeję... Tak wiem co to jest wydarzenie na fb, ba nawet ostatnio sama takowe utworzyłam, ale... To było wydarzenie dotyczące organizacji wieczoru panieńskiego naszej przyjaciółki i dzieki temu wydarzeniu mogłyśmy większą grupką się porozumiewać.
Ale zapraszanie przyjaciół na fb na urodziny? Słabe...
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 06:29   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Zapraszanie PRZYJACIÓŁ za pomocą wydarzenia na Facebooku? Serio?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 07:13   #12
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez heather18 Pokaż wiadomość
Mówiłam im jakiś czas temu osobiście, że zamierzam robić wtedy a wtedy - a teraz już zaprosiłam oficjalnie, wraz z resztą osób. Myślę, że jak mignie Ci wydarzenie "Urodziny X", to chyba jednak przeczytasz. Zresztą w tych czasach jest to całkiem przyjęta forma zaproszeń.
To wszystko nie zmienia faktu, że zwyczajnie wypadałoby zaprosić bliskich ludzi osobiście. Poza tym nie wiem co to za przyjaciele, skoro nie wiesz czy przyjdą na Twoje urodziny czy nie, bo poza wydarzeniem na facebooku chyba w ogóle do momentu imprezy nie zamierzasz z nimi rozmawiać. Ja z bliskimi rozmawiam codziennie albo na tyle często, żeby zdążyć 15 razy zapytać bezpośrednio, czy przyjdą na spotkanie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 07:17   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

kultura nakazuje zaprosić osobiście na taką imprezę. wysyłanie zaproszeń na fb zalatuje mi mentalną gimbazą, żeby nie powiedzieć, że gimnazjaliści potrafią być bardziej ogarnięci w tym temacie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 07:51   #14
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Ja w ten sposób zaprosiłam znajomych i się sprawdziło, przyszły nawet osoby, których się nie spodziewałam, ale jednocześnie spytałam wszystkich osobiście. Możesz to traktować tylko jako dodatkową informację, bo tak jak poprzedniczki napisały nie każdy wchodzi na fejsa, nie każdy potwierdza swój udział, także musisz jeszcze do nich zadzwonić albo napisać.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 08:02   #15
Envidiaa
Raczkowanie
 
Avatar Envidiaa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 90
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Ja też zrobiłam to w taki sposób, że najpierw każdemu z osobna powiedziałam: " No hej, to ja będę robić te urodziny wtedy i wtedy tu i tu. No ale to jeszcze cię zaproszę na wydarzeniu na fejsbuku, wszystko tam będzie " a potem utworzyłam to wydarzenie.
__________________
Siała baba mak, nie wiedziała jak
Envidiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 08:09   #16
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Wydarzenie na fb traktuje tylko informacyjnie, ot, jakbym zapomniała adresu, to tam sprawdzę. Nie potwierdzam swojej obecności, ani nic. Nie traktuje też zaproszenia na wydarzenie, jako oficjalnego zaproszenia na imprezę. Gdyby mnie ktoś nie zaprosił - osobiście, przez telefon, nawet smsem w ostateczności, tylko dopisał do wydarzenia, to uznałabym, że dodał mnie na odczepnego.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 08:09   #17
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby to goście byli lekko niepozytywnie zdziwieni, że ich bliska przyjaciółka zaprasza ich na imprezę przez wydarzenie na fb... Kindersztuba wymaga, że jednak należy zaprosić chociaż telefonicznie Chyba, że oni tak Cię również zapraszali - wtedy napisałabym jeszcze, czy przyjdą, bo się nie określili. Sporo osób nie ma zwyczaju się określać na wydarzeniach na fb, a na imprezę się wybierają jak najbardziej, tylko nie mają ochoty, by się to wyświetlało wszystkim ich znajomym na fejsie.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 08:14   #18
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Nie wiem, bo dla mnie wydarzenia fejsbukowe mają bardzo niezobowiązujący charakter. Co innego umówienie się z kimś choćby przez sms.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 08:23   #19
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

To teraz na urodziny zaprasza się najbliższych przyjaciół przez facebooka
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 09:05   #20
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

W tej sytuacji to Twoi przyjaciele mają prawo poczuć się urażeni, a nie Ty. Sama czasem dołączam do jakichś wydarzeń na fb, ale są to koncerty, mecze, jakieś akcje, a nie urodziny moich przyjaciół... Nie lepiej utworzyć grupę na czacie na fb? O wiele lepiej już by to wyglądało.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 10:17   #21
Akamai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

raczej normalnie ich zapros, chyba ze zawsze sie tylko przez facebook porozumiewacie, bo to jacys znajomi, ktorych znasz tylko z facebooka...
Akamai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 11:00   #22
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
To teraz na urodziny zaprasza się najbliższych przyjaciół przez facebooka
Ja się chyba starzeję...
Fb jest fajną formą komunikacji między ludźmi, zwłaszcza jeśli mieszkamy od kogoś dalej i nie widujemy się z nim często. Ale żeby go wykorzystywać jako metodę wysyłania zaproszeń na urodziny dla BLISKICH PRZYJACIÓŁ to dla mnie jakaś porażka. I to dopiero jest niegrzeczne. Nie wszyscy korzystają z fb 24h, niektórzy tylko sporadycznie (niektórzy w ogóle, ale rozumiem, że wśród Twoich przyjaciół nie ma takich osób). Już lepiej wysłać SMS-a. Naprawdę, jakieś to bardziej eleganckie. No i masz pewność, że ktoś to zaproszenie odczyta/zobaczy. Choć ja i tak uważam, że najlepiej jest to zrobić osobiście, oczywiście jeśli jest taka możliwość. Tak trudno odezwać się do bliskiej przyjaciółki/przyjaciela? Rany, co za pokolenie
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 12:49   #23
natka07
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 315
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Ja spotkałam się z sytuacją, że ktoś utworzył wydarzenie pt. "Mój ślub" i tam pododawał znajomych, także nic mnie nie zdziwi. Mam tylko nadzieję, że jednak para wręczyła także zaproszenia osobiście

Autorko, po co utworzyłaś to wydarzenie? Zapisałaś tam jakieś szczegóły imprezy, których nijak nie mogłabyś przekazać przyjaciołom osobiście?

Oczywiście, że powinnaś każdego z nich spytać, czy się wybiera, takie grupowe zapraszanie jest trochę olewcze w stosunku do bliskich, ja przynajmniej bym się tak poczuła, gdybym nie dostała bardziej oficjalnego zaproszenia.
__________________
"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać?
Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?"
natka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 12:49   #24
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

autorka ma braki z wiedzy o savoir-vivre
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 13:00   #25
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
autorka ma braki z wiedzy o savoir-vivre
Ale od innych kultury wymaga.
Przykre to.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 13:53   #26
magdam_90
Raczkowanie
 
Avatar magdam_90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Nie ma nic złego w zaproszeniu znajomych za pomocą FB, ale po wcześniejszym zaproszeniu osobistym, tym bardziej jeśli to przyjaciele.
Takie wydarzenie to nie jest koncert czy inna impreza masowa. To Twoje urodziny, coś wyjątkowego! Jeśli zależy Ci by przyszli to skontaktuj się z nimi telefonicznie, osobiście, wyślij chociażby SMSa. Daj im poczucie, że są dla Ciebie ważni.

A to, że nie odpowiedzieli Ci na wydarzeniu na FB, uważam za zupełnie normalne. Nie każdy żyje non stop on-line i nie każdy zwraca uwagę na tego typu zaproszenia. Sama ich nie zauważam, bo dostaję ich mnóstwo. Mogli zwyczajnie przeoczyć... albo po prostu czekają, aż zapytasz o potwierdzenie osobiście.
magdam_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 15:49   #27
fshelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 282
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Rany... czuję się conajmniej dziwnie. Moja przyjaciółka zaprosiła mnie na swoją imprezę urodzinową na facebooku! Dodała do wydarzenia max 15 osób. Każdy przeczytał, każdy odpowiedział - tak lub nie. Nie widzę w tym nic chamskiego, nic nie kulturalnego, nic dziwnego. Nie poczułam się w żaden sposób zlekceważona, tak było łatwiej. Dlatego moja odpowiedź brzmi - tak poczułabym się dziwnie, ale jeśli nie zrobił tego NIKT to odezwałabym się telefonicznie i zapytała czy widział/a, że wysłałam zaproszenie na fb, jeśli nie to wytłumacz o co chodzi i zaproś raz jeszcze
fshelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 15:55   #28
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez heather18 Pokaż wiadomość
Mówiłam im jakiś czas temu osobiście, że zamierzam robić wtedy a wtedy - a teraz już zaprosiłam oficjalnie, wraz z resztą osób. Myślę, że jak mignie Ci wydarzenie "Urodziny X", to chyba jednak przeczytasz. Zresztą w tych czasach jest to całkiem przyjęta forma zaproszeń.
może i tak, ale ja mam np znajomą, która jest netowo upośledzona. Nie każdy ma czas zauważyć zaproszenia, nie każdy spędza na fejsiku 24h na dobę, nie każdy pamięta, że ma kliknąć "przyjdę". Ja bym zwyczajnie się zapytała, nawet nie o to, czy będą, ale np o której dokładnie planują się zjawić.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 15:56   #29
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

hahaha co za pomysł
zaproszę tak gości na swój ślub a co!
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:33   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Brak odpowiedzi na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
może i tak, ale ja mam np znajomą, która jest netowo upośledzona. Nie każdy ma czas zauważyć zaproszenia, nie każdy spędza na fejsiku 24h na dobę, nie każdy pamięta, że ma kliknąć "przyjdę". Ja bym zwyczajnie się zapytała, nawet nie o to, czy będą, ale np o której dokładnie planują się zjawić.
Lol, poczułam się "netowo upośledzona", bo zaproszeń na fb nawet nie zauważam Nie mówiąc już o odpowiadaniu na nie... Gdyby ktoś mnie tak zaprosił na urodziny, to pewnie bym nie przyszła, bo bym w ogóle nie znalazła tego zaproszenia.

Autorko, oczekujesz kultury, więc sama też się nią wykaż i zaproś znajomych normalnie, telefonicznie czy chociaż przez wiadomość, jak chcesz wiedzieć kto dokładnie będzie, to możesz w tym zaproszeniu poprosić o informację.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 22:13:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.