Bukiety ślubne - cz. II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 07:28   #2431
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Bardzo sie cieszę że podobała Ci się wiązanka którą miałam przyjemność wykonać.
Zamieszczam jeszcze kilka zdjęć na ich podstawie można dokonać pewnych modyfikacji.
PIEKNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgdradzisz czym sa te takie kryształki na "druciku" ? Kupuje sie to gotowe?
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 07:30   #2432
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Bukiet może być poczochrany mieć zwisające pędy. Jakoś nie widzę wydłużonego on nie doda Ci wzrostu, a przy tak drobnej sylwetce może być zbyt okazałym elementem.



Pasuje praktycznie wszystko - ja nie zrobiła bym do tej sukni wachlarz bo to nie ten styl i nie dała bym prostego bukietu z cantadeski bo to będzie szalenie ascetyczne i zbyt proste.



To piękna i szlachetnie wyglądająca suknia - ja wybrała bym mieszankę z różnych kwiatów szlachetnych i polnych.



Ja widzę okrągłą.
Ewaleno Droga, powiedz mi proszę jakie są że tak powiem przeciwskazania "cielesne" do okrągłych wiązanek - takie jak w poście 2419. Jestem szczodrze obdarzona przez Boga w kobiece atrybuty - te wyższe partie (wiadomo o co chodzi) i obawiam się, że przez taki kształt wiązanki może mi jeszcze powiększyć co nieco.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:14   #2433
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Ewaleno Droga, powiedz mi proszę jakie są że tak powiem przeciwskazania "cielesne" do okrągłych wiązanek - takie jak w poście 2419. Jestem szczodrze obdarzona przez Boga w kobiece atrybuty - te wyższe partie (wiadomo o co chodzi) i obawiam się, że przez taki kształt wiązanki może mi jeszcze powiększyć co nieco.

Jak mantrę powtarzam że kształt jest może mniej ważny niż PROPORCJE. Jeśli te są zachowane to bukiet zawsze wygląda dobrze, no w szczególnych przypadkach poprawnie.
Ja zawsze odradzam bukiet okrągły swoim PM jeśli ramionka lub główka są okrągłe lub ramionka są lekko "budyniowate" bo w tym przypadku powielamy bardzo wyraźny kształt.
Jeśli masz spore piersi to w sukni będą one wyglądały nieco inaczej niż pod sweterkiem. Będą podniesione, aby wyeksponować talię.
To tyle. Ja moje klientki oglądam w salonach, gdzie przymierzają swoje suknie - pozwala to na właściwy wybór bukietu, który może znakomicie podnieść walory sukni i sylwetki jak również popsuć całkowicie efekt.
A jak piszę na swojej stronie internetowej :".....wyglad Panny Młodej ma olśnić gości i pozostać na zawsze w pamięci Pana Młodego..."

Cytat:
Napisane przez magdalenka_ Pokaż wiadomość
PIEKNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgdradzisz czym sa te takie kryształki na "druciku" ? Kupuje sie to gotowe?

Kryształki sa na żyłce i kupuje się je gotowe.

Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, może któraś wie, jak nazywa się ten storczyk? Chodzi mi o fachową nazwę i o to czy jest dostępny w czerwcu?

Będę bardzo wdzięczna!
Dzięki i pozdrawiam!
Duże kwiaty.
Cymbidium Seledin kwitnie od grudnia ma po ok.15 kwiatów na gałęzi.
lub
Cymbidium Strong Green kwitnie od lutego i ma po ok.15 kwitów na gałęzi.
Małe kwiaty.
Cymbidium Julia
" Green Emi
" Pistacja

Jest jeszcze Cymbidium MINT - cudne jasno zieloniutkie (rozbielone) z białym środkiem.

Polecam stronę producenta http://www.m-krolikowski.pl

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-02-07 o 11:20 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:49   #2434
mango669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dzięki!!! Jesteś wielka Ewaleno! a może znasz (a raczej na pewno) fachową nazwę dla tulipanów w kolorze kremowym lub złamanej bieli, ale nie takich typowo białych...?

Edytowane przez mango669
Czas edycji: 2009-02-06 o 10:07
mango669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 11:37   #2435
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Kobitki ponawiam moją prośbę o poradę z postu 2422 )) plissss
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:08   #2436
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ja również bardzo Was proszę o pomysły dot. bukietu.

Ślub bedzie na początku maja - cywilny, po nim przyjęcie na 20 osob (bez tańców) w eleganckim hotelu.
Sukienka bedzie w kolorze champagne. Bolerko w tym samym kolorze - tylko do ślubu, jeśli pogoda bedzie tego wymagala. Welonu nie bedzie.
TŻ - garnitur w kolorze czekoladowym, dodatki pod kolor sukienki.

Ja - jestem szatynką, wlosy dlugie, zielone oczy, cera jasna-beżowa. 168 cm, 75 kg, sylwetka klepsydry, duzy biust.

Chciałabym zeby bukiet byl niezbyt duzy i w jakichs zdecydowanych kolorach, moze pomaranczowy?
Ale jakie kwiaty, jaki ksztalt, itd ???? Myslalam o zywym kwiatku we wlosach - wiec musialby byc ten sam co w bukiecie.

Piszcie jesli macie jakies rady, bardzo licze na Wasze opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maggie+sottero+-+amy.jpg (17,8 KB, 114 załadowań)
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:08   #2437
kawonka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Bardzo sie cieszę że podobała Ci się wiązanka którą miałam przyjemność wykonać.
Zamieszczam jeszcze kilka zdjęć na ich podstawie można dokonać pewnych modyfikacji.
Ewaleno , rozumiem że Ty wykonujesz wiaznki w Warszawie, a czy możesz mi powiedzieć kto wykona takie cudo w Bydgoszczy?
kawonka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 11:17   #2438
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witajcie dawno mnie tu nie było, ale ostatnio szukam koleżance pomysłów na ślubny image.

Ewaleno, Jolu, mam prośbę...co zaproponowałybyście czerwcowej PM w takiej sukni jak w załączniku, blondynce z długimi pięknymi lokami , okrągła twarz, na oko 168, rozmiar L?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vanessa em2.jpg (41,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa em3.jpg (40,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa em1.jpg (39,9 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez monai
Czas edycji: 2009-02-07 o 12:15
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:24   #2439
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Czy któraś z Wizażanek ma gazetę "Kwiaty do ślubu", widziałam tam przepiękne pastelowe bukiety w odcieniach różu i bieli...A jeśli ma, to czy mogłaby pstryknąć fotkę i wstawić zdjęcia tutaj na forum

Monai
Specjalistką nie jestem ale Twoją sukienkę cechuję piękna klasyka i prosty styl i bukiet powinien nawiązywać do tego stylu, może więc pęk kalii lub klasyczna kulka z Twoich ulubionych kwiatów, kolory raczej pastelowe (idealne dla blondynki letnią porą )
Możesz pokusić się o bardziej zwariowany bukiet, ale nie wiem czy nie będzie się "gryzł' ze szlachetnym stylem sukienki.
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:22   #2440
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Dzięki!!! Jesteś wielka Ewaleno! a może znasz (a raczej na pewno) fachową nazwę dla tulipanów w kolorze kremowym lub złamanej bieli, ale nie takich typowo białych...?
Tulipan - dubbel - Casablanka - odcień szampana z zilelonym
Tulipan "Apricot Parrot"

Proponuję nie sugerować sie nazwami - kolor trzeba zobaczyć - teoretycznie powinien byc u wszystkich hodowców jednakowy, ale ale, to zależy od odzywek, podłoża, nasłonecznienia.
W kwiaciarni określ kolor - dobre kwiaciarnie maja tabele barw choć niechętnie to pokazują bo to szalenie zobowiązuje .

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Witajcie dawno mnie tu nie było, ale ostatnio szukam koleżance pomysłów na ślubny image.

Ewaleno, Jolu, mam prośbę...co zaproponowałybyście czerwcowej PM w takiej sukni jak w załączniku, blondynce z długimi pięknymi lokami , okrągła twarz, na oko 168, rozmiar L?

Ja mam jakieś skojarzenia z antykiem i widzę tylko stylizowane berło (w antyku nie było bereł ,ale coś co przypominało laskę która symbolizowała władzę - często przedmiot ten miał kształt węża). Poszukam - moze cos znajdę na poazach mistrzów florystyki.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-10 o 10:34 Powód: tradycyjnie post pod postem i olewka moderatorów!
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:46   #2441
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

EWELANO - czy ja rowniez moge liczyc na Twoja porade? Bylabym bardzo wdzieczna...
Moj post troszke wyzej, nr 2436.
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 22:42   #2442
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
EWELANO - czy ja rowniez moge liczyc na Twoja porade? Bylabym bardzo wdzieczna...
Moj post troszke wyzej, nr 2436.
Prosta elegancka suknia wymaga prostego bukietu - proponuje pomarańczowo-ceglate cantadeskie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2539534884_b2460069f5.jpg (32,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bouquet-125-lg.jpg (58,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet15ux8.jpg (32,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 177.jpg (76,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 158.jpg (69,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125.jpg (65,9 KB, 37 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 23:29   #2443
angemol
Raczkowanie
 
Avatar angemol
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Hej! Znalazlam cos ciekawego-piekne bukiety http://www.hibiskus.net.pl/.
Znalazlam tu bukiet dla swiadkowej z bialych frezji
__________________
rosnę
angemol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:04   #2444
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

no i ście mnie olały(( ide płakać
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:48   #2445
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

anika222

a może coś takiego jak w załączniku? Myślę, że ten bukiet by ciekawie wyglądał na tle twojej sukni, która jest gładka i stanowiłaby doskonałe tło dla niego...
Kolorystyka fioletowa, tylko nie wiem czy lubisz wiszące bukiety i storczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiecik.jpg (38,2 KB, 78 załadowań)
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:53   #2446
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
witam was bukietowe specjalistki i od razu poprosze o pomoc znalazłam dwa piekne bukiety nad ktorymi sie zastanawiam. Ślub mam 19.09.09 czy bedzie realne robienie ktoregos z wklejonych bukietów, z czego one są wykonane zeby dokładnie wytłumaczyc mojej kwiaciarce o co mi dokładnie chodzi . Wklejam tez zdjecia wybranej przeze mnei sukni. od razu mówie że jestem drobną kobitką mam 155 cm wzrostu i waże ok 50 kg. bede dzieczna za jakiekolwiek porady a może możecie zaproponowac jakies inne bukiety myslę że taka kolorystyka( taka jesienna) bedzie w porządku, ewentualnie myslę o fioletach. Pozdrawiam
Oj tam odrazu "olały" - umknęło i tyle.
Pierwszy bukiet cantadeskia, alstromeria i chyba amarylis moim zdaniem zbyt wielka i ciężka w wygladzie dla takiej"pstynki" jak Ty.
Druga cantadeskia i storczyk cymbidium - wielkość OK
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:02   #2447
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Oj tam odrazu "olały" - umknęło i tyle.
Pierwszy bukiet cantadeskia, alstromeria i chyba amarylis moim zdaniem zbyt wielka i ciężka w wygladzie dla takiej"pstynki" jak Ty.
Druga cantadeskia i storczyk cymbidium - wielkość OK
ewalena, jak zwykle nieoceniona w pomocy
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 07:34   #2448
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ślicznie dziękuję, a możeby go tak pomniejszyc) znaczy krótszy zrobic, i mnie sie wydaje tam specjalistką nie jestem żadną że w tym pierwszym bukiecie to są malutkie czerwono-coś tam tulipany szczegolnie to widac przy znaku wodnym (napis kopiowanie) czyli sama końcówka bukietu.
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:44   #2449
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuję, a możeby go tak pomniejszyc) znaczy krótszy zrobic, i mnie sie wydaje tam specjalistką nie jestem żadną że w tym pierwszym bukiecie to są malutkie czerwono-coś tam tulipany szczegolnie to widac przy znaku wodnym (napis kopiowanie) czyli sama końcówka bukietu.

Tulipany oczywiście są.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 15:34   #2450
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam

Mam prośbę Ewaleno, czy możesz napisać mi:
1. Czy ten bukiet pasuje do mojego typu urody i do sukienki? Jestem wysoką, szczupłą brunetką, cera raczej oliwkowa, oczy niebieskoszare. Pan młody - szatyn, dobrze zbudowany, brązowe oczy, garnitur szary, stalowo szary- coś w tych odcieniach.
2. Czy kwiaty występujące w tym bukiecie są dostępne 30 maja?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64077427.jpg (69,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (40,8 KB, 84 załadowań)
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:48   #2451
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Witam

Mam prośbę Ewaleno, czy możesz napisać mi:
1. Czy ten bukiet pasuje do mojego typu urody i do sukienki? Jestem wysoką, szczupłą brunetką, cera raczej oliwkowa, oczy niebieskoszare. Pan młody - szatyn, dobrze zbudowany, brązowe oczy, garnitur szary, stalowo szary- coś w tych odcieniach.
2. Czy kwiaty występujące w tym bukiecie są dostępne 30 maja?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki
Na sukni sporo się dziej - bukiet bedzie znakomicie współgrał z szarością garnituru.
Wszystkie kwiaty dostępne w maju
storczyk cymbidium, trachelium i frezja.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:56   #2452
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Na sukni sporo się dziej - bukiet bedzie znakomicie współgrał z szarością garnituru.
Wszystkie kwiaty dostępne w maju
storczyk cymbidium, trachelium i frezja.
Też tak myślę, że moja suknia należy do tych niespokojnych dlatego miałam nielada problem z bukietem, bo nie chciałabym zrobić efektu przeładowania. Przeglądnęłam wiele bukietów, aż w końcu ten "przemówił" do mnie Oczywiście duża w tym zasługa wizażu i tego forum, na którym dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o zasadach doboru bukietu. Dziękuję,że jesteście

Wracając do bukietu:
1. Czy ten różowy storczyk ma jakąś nazwę handlową? Z tego co wiem to konkretne kolory cymbidium mają...
2. Jak się nazywają te ciemnozielone liście otaczające bukiet?
3. Czy ten bukiet jest z typu wykonanych w mikrofonie czy w typie bukietu, gdzie łodygi kwiatów trzyma się w ręce? ( mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi)

To już moje ostatnie pytania dotyczące tego bukietu, mam nadzieję
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:20   #2453
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Też tak myślę, że moja suknia należy do tych niespokojnych dlatego miałam nielada problem z bukietem, bo nie chciałabym zrobić efektu przeładowania. Przeglądnęłam wiele bukietów, aż w końcu ten "przemówił" do mnie Oczywiście duża w tym zasługa wizażu i tego forum, na którym dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o zasadach doboru bukietu. Dziękuję,że jesteście

Wracając do bukietu:
1. Czy ten różowy storczyk ma jakąś nazwę handlową? Z tego co wiem to konkretne kolory cymbidium mają...
2. Jak się nazywają te ciemnozielone liście otaczające bukiet?
3. Czy ten bukiet jest z typu wykonanych w mikrofonie czy w typie bukietu, gdzie łodygi kwiatów trzyma się w ręce? ( mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi)

To już moje ostatnie pytania dotyczące tego bukietu, mam nadzieję
Taki bukiet można zrobić tradycyjnie na tzw. "drutach" i w mikrofonie. Ja opowiadam się za mikrofonem kwiaty wyglądają dłużej świeżo, a łodygi nie brudzą rąk ani sukni.
Liście moim zdaniem apiddistra ale praktycznie każdy liść o podłużnym kształcie się nadaje.
Jeszcze raz wkleję stronę producenta cymbidium i tam wybierzesz sobie odmianę która Ci pasuje.
http://www.m-krolikowski.pl/oferta.html
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:26   #2454
samotronka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

http://www.speedyshare.com/162872113.html oto link mojej sukni prosze jaki bukiet byście wybrali.... ???? dzięki za pomoc i pozdrawiam...
samotronka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:30   #2455
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Też tak myślę, że moja suknia należy do tych niespokojnych dlatego miałam nielada problem z bukietem, bo nie chciałabym zrobić efektu przeładowania. Przeglądnęłam wiele bukietów, aż w końcu ten "przemówił" do mnie Oczywiście duża w tym zasługa wizażu i tego forum, na którym dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o zasadach doboru bukietu. Dziękuję,że jesteście

Wracając do bukietu:
1. Czy ten różowy storczyk ma jakąś nazwę handlową? Z tego co wiem to konkretne kolory cymbidium mają...
2. Jak się nazywają te ciemnozielone liście otaczające bukiet?
3. Czy ten bukiet jest z typu wykonanych w mikrofonie czy w typie bukietu, gdzie łodygi kwiatów trzyma się w ręce? ( mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi)

To już moje ostatnie pytania dotyczące tego bukietu, mam nadzieję
Taki bukiet można zrobić tradycyjnie na tzw. "drutach" i w mikrofonie. Ja opowiadam się za mikrofonem - kwiaty wyglądają dłużej świeżo, bo dostają tyle wody ile potrzeba a łodygi nie brudzą rąk ani sukni.
Liście moim zdaniem apiddistra, ale praktycznie każdy liść o podłużnym kształcie się nadaje.
Jeszcze raz wkleję stronę producenta cymbidium i tam wybierzesz sobie odmianę która Ci pasuje.
http://www.m-krolikowski.pl/oferta.html

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:33
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 16:09   #2456
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

dziewczyny czy wiecie jak nazywaja sie te kwiaty? to jakas odmiana roz czy co?
i czy sa takie w ciemnym brudnym rozu zeby je z kaliami polaczyc? bo chcialam zrobic taki bukiet, ciasno wiazany z tych kwiatkow i kalii w takim samym kolorze, widzialam taki w filmie i nie mam niestety zdjecia
Dzieki kochane za odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bouquet-106-lg.jpg (50,5 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-10 o 16:11
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 16:14   #2457
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez samotronka87 Pokaż wiadomość
http://www.speedyshare.com/162872113.html oto link mojej sukni prosze jaki bukiet byście wybrali.... ???? dzięki za pomoc i pozdrawiam...
WOW suknia piekna!!! poniewaz suknia jest juz moim zdaniem bardzo bogata, ja bym wziela takie lekko ecri roze, bedzie pieknie
pozdrawiam

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-10 o 16:19
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:04   #2458
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewalenko, śledzę wątek, Twoja pomoc jest nieoceniona!
Mam pytanie o bukiet do tej sukni (kolor ecru, tafta lekko złotawa, suknia inna ciut niż na zdjęciu,bo bez szelki i koralików), do tego koronkowe bolerko. Mam 166 cm wzrostu, rozmiar 38, proporcjonalna budowa ciała, brunetka. Garnitur TŻ na razie ma 2 wersje – 1. czarny z bordową kamizelką. 2. czarny z kamizelką pod kolor sukni.


Dodam, że preferuję róże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5875sweetheart.jpg (25,1 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez maria28
Czas edycji: 2009-02-10 o 18:09 Powód: zapomnialam dodać fotke
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:29   #2459
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie jak nazywaja sie te kwiaty? to jakas odmiana roz czy co?
i czy sa takie w ciemnym brudnym rozu zeby je z kaliami polaczyc? bo chcialam zrobic taki bukiet, ciasno wiazany z tych kwiatkow i kalii w takim samym kolorze, widzialam taki w filmie i nie mam niestety zdjecia
Dzieki kochane za odpowiedz
Ten kwiat to to"zwykła" niezwykła peonia zwana w niektórych regionach piwonią piękna i pięknie pachnie. Występuje w kolorach od bieli do bardzo ciemnego bordo. Niestety jest kwiatem sezonowym (maj, czerwiec no może kawałek lipca) i uprawianym głównie przez działkowców.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Ewalenko, śledzę wątek, Twoja pomoc jest nieoceniona!
Mam pytanie o bukiet do tej sukni (kolor ecru, tafta lekko złotawa, suknia inna ciut niż na zdjęciu,bo bez szelki i koralików), do tego koronkowe bolerko. Mam 166 cm wzrostu, rozmiar 38, proporcjonalna budowa ciała, brunetka. Garnitur TŻ na razie ma 2 wersje – 1. czarny z bordową kamizelką. 2. czarny z kamizelką pod kolor sukni.


Dodam, że preferuję róże.

Mimo że nie przepadam za zestawieniem bordo z ecru to tym razem miałam tylko takie skojarzenie. Będziecie oboje stonowani - każde z jednym mocnym akcentem kolorystycznym.
W takich przypadkach polecam bukiet bez dodatku zieleniny okrągły -doskonały przez kształt kuli, a zarazem bardzo elegancki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f17.jpg (29,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone (93).jpg (18,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone (134).jpg (8,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone (167).jpg (9,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone (178).jpg (23,5 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:28 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:57   #2460
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dzięki ogromne Ewalena!! Utwierdziłaś mnie w moich przypuszczeniach co będzie pasować
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.