Oszuści - jedwab biosilk - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 17:56   #31
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Doris dziekuje za informacje...
A patrzcie co jeszcze znalazłam:
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/3274
Lotion nabłyszczający 17ml za 3,65

Doris ponawiam pytanie o koszty przesyłki w tym sklepie..Nigdzie nie mogę znaleźć infomacji o tym...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 18:35   #32
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

pozwolę sobie odpowiedzieć za Doris1981
koszty przesyłki obliczają Ci samoczynnie, jak składasz zamówienie to obok masz wypisaną wagę Twojego zamówienia i jakie będą jego koszty przesyłki, czyli tak jak na poczcie
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 18:44   #33
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
pozwolę sobie odpowiedzieć za Doris1981
koszty przesyłki obliczają Ci samoczynnie, jak składasz zamówienie to obok masz wypisaną wagę Twojego zamówienia i jakie będą jego koszty przesyłki, czyli tak jak na poczcie
Koszty przesyłki w tym sklepie to 20 zł kurierem za prawie 8 kg - taką opcję wybrałam. Pocztą bym zapłaciła 16 zł, więc wolałam dopłacić 4 zł. Rzeczywiście dowiesz się tego dopiero przy składaniu zamówienia, bo nigdzie nie dali tabeli z tymi obliczeniami (poproś sklep o przesłanie Ci jej). Nie wiem, czy to ich niedopatrzenie, czy informują o tym na specjalną prośbę. Trochę głupio, że nie dali tabeli z cennikiem i kilogramami.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:22   #34
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

no pozostaje mi mieć nadzieje ze nie zarabiają na przesyłkach dodatkowo.
Acha! Mam jeszcze pytanie co to jest: Jedwab schock therapy bad azz ?? Czym sie to rozni od biosilk'a ???
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:26   #35
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ja polecam sklep **********.pl i sprzedawcę fryzpol... ale w sumie z tym jedwabiem to mam styki... bo u mnie w sklepie na osiedlu jest... i kiedys tam kupiłam i wydawało mi sie ze nie pachniał tak intensywnie i był bardziej olejkowaty ten jedwab.. potem widzialam, że były tam buteleczki z białą zakrętką... ale stwierdziłam że to tylko moje schizy.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:34   #36
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja dlatego kupiłam w sklepie internetowym, bo liczyłam na uczciwość. Na allegro też sprzedaje ten sam sprzedawca i nie ma negatywów za rozcieńczanie, i w sumie nie dziwię się, gdybym miała pierwszy raz w ręce taki kosmetyk też bym nie pomyślała że jest podróbką, a pewnie takie osoby im się trafiały. Osobiście na allegro kupuję tylko książki, jak jest mi jakaś potrzebna i zależy mi na cenie, tak poza tym nie ufam, szczególnie ze względu na to oszustwo.. Do tego wielka bezczelność osoby z którą się kontaktowałam, po poinformowaniu, że dostałam otwarty i rozcieńczony jedwab stwierdził że nie może mieć pewności czy ja go nie otworzyłam i nie kłamię a potem gdy już omawialiśmy warunki zwrotu pytając jaką mam pewność że jak odeślę czy nie stracę i jedwabiu i pieniędzy stwierdził że nic mi nie może zagwarantować. Wielka porażka.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:41   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez nasty_1986 Pokaż wiadomość
Ja dlatego kupiłam w sklepie internetowym, bo liczyłam na uczciwość. Na allegro też sprzedaje ten sam sprzedawca i nie ma negatywów za rozcieńczanie, i w sumie nie dziwię się, gdybym miała pierwszy raz w ręce taki kosmetyk też bym nie pomyślała że jest podróbką, a pewnie takie osoby im się trafiały. Osobiście na allegro kupuję tylko książki, jak jest mi jakaś potrzebna i zależy mi na cenie, tak poza tym nie ufam, szczególnie ze względu na to oszustwo.. Do tego wielka bezczelność osoby z którą się kontaktowałam, po poinformowaniu, że dostałam otwarty i rozcieńczony jedwab stwierdził że nie może mieć pewności czy ja go nie otworzyłam i nie kłamię a potem gdy już omawialiśmy warunki zwrotu pytając jaką mam pewność że jak odeślę czy nie stracę i jedwabiu i pieniędzy stwierdził że nic mi nie może zagwarantować. Wielka porażka.
WOW, że tacy ludzie się nie wstydzą. Dzięki za cynk - po samej jego stronie bym się nigdy nie domyśliła, że może być coś nie tak.

O tego chodzi? http://www.allegro.pl/show_user.php?...e=fb_recvd_neg
bo w sumie ma tylko 4 negatywy...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 21:43   #38
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja kupowałam na Allegro od kachul_2, kupiłam 3 buteleczki i są ok. Mogę polecić
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 07:15   #39
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam na Allegro od kachul_2, kupiłam 3 buteleczki i są ok. Mogę polecić
Ta dziewczyna rzeczywiście ma dobre komentarze...

Dzieczyny ponawiam swoje pytanie co to jest to Bad Azz Farouka?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:46   #40
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

To mnie zaskoczyłyscie tym podróbkami Biosilka, kiedys go uzywalam ale juz nie moze dlatego nie wiedzialam o tym.Ale,ze robia juz podróby nawet kosmetyków do włosów to ja zawsze kupuje kosmetyki do włosów na allegro zawsze u LOREAL-PL a jak coś z welli to u ron-ron lub ExtraKosmetyki i jeszcze nie natknełam sie na jakis rozcieńczony i podrobiony produkt. Co do biosilka to teraz mysle ze bez sensu jest kupowanie go na allegro bo sa te 15ml małe buteleczki w drogeriach natura po 8 czy 10zł.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:29   #41
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

tylko te małe buteleczki się nie opłacają..

ma 4 komentarze negatywne, tylko żadnego o rozcieńczaniu.. a ze strony to od razu kasują negatywne wypowiedzi więc wiesz..
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 10:37   #42
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez nasty_1986 Pokaż wiadomość
tylko te małe buteleczki się nie opłacają..

ma 4 komentarze negatywne, tylko żadnego o rozcieńczaniu.. a ze strony to od razu kasują negatywne wypowiedzi więc wiesz..
Nasty wystaw jego sklepowi negatywną opinię na którejś ze stron, gdzie ocenia się właśnie sklepy!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 11:07   #43
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nasty wystaw jego sklepowi negatywną opinię na którejś ze stron, gdzie ocenia się właśnie sklepy!
Popieram! Trzeba im ukrócić tą pseudo działalność
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:23   #44
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

a macie takie stronki? bo ja w sumie tylkona forach na których jestem jak jest mowa o biosilku to przestrzegam tylko.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:34   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez nasty_1986 Pokaż wiadomość
a macie takie stronki? bo ja w sumie tylkona forach na których jestem jak jest mowa o biosilku to przestrzegam tylko.
Tutaj jest strona, na której można oceniać, a co najważniejsze - jeśli nie mają jeszcze tego sklepu zgłoszonego - można też wcześniej zrobić zgłoszenie i ocenić (bo chyba jeszcze nie mają jego sklepu zgłoszonego):
http://www.dedo.pl/dodaj.html

Ze znanych mi jest jeszcze taka:
http://www.pinia.pl/ (też można samemu dodać sklep, jeśli go jeszcze nie mają na liście)

Bo inne strony tego typu same dodają sklepy, które z nimi współpracują, więc bez sensu trochę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:20   #46
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja kupiłam jedwab w sklepie internetowym www.mojekosmetyki.pl i też konsystencja jest inna niż kupiony u fryzjera.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 17:13   #47
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Dziewczyny czy Wy używacie tez jedwabiu Biosilka na suche włosy? Bo ja stosuje tylko na mokre i zastanawiam sie czy stosowanie na suche też coś daje...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 18:08   #48
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam jedwab w sklepie internetowym www.mojekosmetyki.pl i też konsystencja jest inna niż kupiony u fryzjera.
Właśnie, a jaka powinna być konsystencja i zapach (tzn. intensywny, słodki, kwaśny, gorzki, sztuczny?).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 18:26   #49
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ładny, troszkę sztuczny, ale mi się naprawdę podoba, poza tym w ogóle nie czuję alkoholu. A konsystencja.. bardzo, bardzo gęsta, w końcu to olejek
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 18:35   #50
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja tego nie rozumiem. Facet ma tyle negatywów, a ludzie dalej kupują ;/
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 07:21   #51
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ja tego nie rozumiem. Facet ma tyle negatywów, a ludzie dalej kupują ;/
Hmm...jezeli chodzi o Allegro to jeszcze nie zdziwiłabym się gdy by wśród kupujących u takich sprzedawców byly same osoby początkujące, dopiero zaczynajace "przygodę" z Allegro...A tu na liście kupujących są ludzie ktorzy mają po kilkaset komentarzy... No cóż...moj mózg tego nie pojmuje...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:01   #52
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Dzisiaj dostałam przesyłkę ze sklepu uradka.pl i jestem zadowolona - nie tylko ekspresowo to wszystko poszło, ale towar dobrze zapakowany, zabezpieczony. Tylko ten jedwab. Pisałyście, że powinien być mega gęsty, a jest hmm taki średni. Ale nie czuć alkoholu, więc chyba OK. Tylko te "metki" od producenta (takie z opisem, składem, nakładane na buteleczki z jedwabiem) dostałam luzem, nie na buteleczkach. Trochę to źle wyglądało i wzbudziło moje małe wątpliwości. Ale zapach intensywny, wygląda na to, że wszystko OK. A LEO ACTIV super . Jestem zadowolona ale jedwabiu nie polecam.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2007-05-28 o 14:35
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:10   #53
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Up up

Edytowane przez matii
Czas edycji: 2007-05-28 o 11:25
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 11:52   #54
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

wiedziałam, że coś z tymi cenami musi być nie tak skoro są takie wahania... miałam jedwab kiedyś kiedyś i niedawno używałam u teściówki i był on jakiś dziwnie rzadki bo przechyliłam bytelke gwałtownie i on się pp prostu wylał, natomiast na oryginał trzeba czekać aż łaskawie się pokaże. wtedy faktycznie dawkowanie w postaci kropelki bo na tę kropelkę sporo się czeka dla dziewczyn niedoświadczonych bądź miejących wątpliwości niech będzie to wskazówką... natomiast pierwszy raz będę miała kontakt z chi...
btw właśnie wybieram jedwab... chyba zdecyduję się na radka...
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:59   #55
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez nasty_1986 Pokaż wiadomość
Większość z nas natknęła się na podrabiany, rozcieńczany itd jedwab firmy farouk, aby przestrzec inne osoby piszmy kto sprzedaje podróby (nicki na allegro, strony internetowe, sklepy)


http://www.studio-urody.pl/

nick na allegro goldwell-prof

- jedwab rozcieńczony z alkoholem, konsystencja wody.
O kurcze! A ja kupuje u Niego i zawsze wszystko było świetnie. Na pewno nie miałam podrobek ani rozcieńczanych kosmetyków, bo bardzo dobrze znam oryginały i od razu bym odróżniła...
Właśnie czekam na kolejna przesyłkę od niego, więc po powyższym tekście ciutkę sie zdenerwowałam, co przyjdzie...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:32   #56
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

To i ja cos napisze Ostatnio zamowilam maski w sklepie u Radka, maski byly ok, niestety wzielam tez chroniacy przed goracem fluid Vitality's, moja fryzjerka go uzywa, gdy prostuje mi wlosy, zapach znam bardzo dobrze, konsystencje tez - taka podobna, gesta jak jedwab. Okazalo sie, ze ten fluid byl rozcienczony, bardzo bylo go czuc alkoholem i konstystencja lejaca, zawiodlam sie na tym sklepie, a szkoda, bo kupowalam do tej pory maski kallosa wlasnie u tego pana, a teraz to sama nie wiem, gdzie sie zaopatrywac skoro nawet tam juz w niektorych rzeczach oszukuja
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:31   #57
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
wiedziałam, że coś z tymi cenami musi być nie tak skoro są takie wahania... miałam jedwab kiedyś kiedyś i niedawno używałam u teściówki i był on jakiś dziwnie rzadki bo przechyliłam bytelke gwałtownie i on się pp prostu wylał, natomiast na oryginał trzeba czekać aż łaskawie się pokaże. wtedy faktycznie dawkowanie w postaci kropelki bo na tę kropelkę sporo się czeka dla dziewczyn niedoświadczonych bądź miejących wątpliwości niech będzie to wskazówką... natomiast pierwszy raz będę miała kontakt z chi...
btw właśnie wybieram jedwab... chyba zdecyduję się na radka...
No to mi właśnie potwierdziłaś, że jedwab, który dostałam ze sklepu uradka.pl jest podrabiany (nie oskarżam, że to tam jest podrabiany, bo może sklep taki po prostu kupił u hurtownika i sami o tym nie wiedzą). Ten jedwab, który mam wylewa się na rękę błyskawicznie (nie jest to konsystencja wody, ale prawie; coś jak nafta kosmetyczna) i dawkowanie "dużej kropli" jest niemożliwe. Nawet się zastanawiałam skąd taki opis z tym dawkowaniem, bo przy tej konsystencji to niewykonalne. Już wiem skąd - po prostu po wyjściu z produkcji jedwab ma całkiem inną konsystencję, niż po dotarciu do klienta. Zamówiłam w tym sklepie jedwab Biosilk Silk Therapy w 14 ml opakowaniu i Chi Silk Infusion też w 14 ml opakowaniu. Obydwa mają taką samą rzadką konsystencję. Ale alkoholu nie czuję. I z przykrością zauważyłam, że pomiędzy opakowaniami (bo od razu wzięłam po kilka sztuk z obydwu rodzajów) są spore różnice w pojemności - widać to świetnie pod światło (niektóre może więc mają 14 ml, ale inne mogą mieć i 12 ml albo mniej). Jednak jedwab podrabiany . Ale z reszty produktów jestem zadowolona.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:41   #58
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

osz holewka... to gdzie ja mam teraz zamówić?

wiecie co, coś mi się wydaje, że to jakiś wałek grubymi nićmi szyty.... może to rozcieńczają już u producenta??? chociaż różnice w pojemnościach już na pewno nie są powodowane przez producenta...

dawajcie znać, gdzie jest dobry jedwab
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:13   #59
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
osz holewka... to gdzie ja mam teraz zamówić?

wiecie co, coś mi się wydaje, że to jakiś wałek grubymi nićmi szyty.... może to rozcieńczają już u producenta??? chociaż różnice w pojemnościach już na pewno nie są powodowane przez producenta...

dawajcie znać, gdzie jest dobry jedwab
Wątpię, czy producent podrabiałby własny produkt - bez sensu. Poza tym skąd inne osoby brałyby w takim razie dobry jedwab? Niestety widać jest podrabiany "gdzieś po drodze" - przez pośrednika, hurtownika, sprzedawcę... Brzmi jak handel narkotykami a nie kosmetykami do włosów. Nie zmienia to faktu, że jedwab o wodnistej konsystencji kupiłam w sklepie uradka.pl. I prawdę mówiąc nie za bardzo wierzę, że nic tam o tym nie wiedzą na ten temat.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:24   #60
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja jedwab kupuję na allegro u slimcity. Zawsze kupuję duże butelki, które są zalakowane fabrycznie, więc mam pewność, że nie jest rozcieńczany Cena dużo bardziej korzystna niż u fryzjerki
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.