Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 11:27   #1
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114

Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?


Witam!
Mój kolega poprosił mnie o założenie wątku dotyczącego cofniętej brody. Nie chce jej zoperować czy używać jakiś wypełniaczy aby buzia wyglądała lepiej, chce się tylko dowiedzieć czy osoba z cofniętą brodą musi mieć “pyzowatą” twarz? Mój kolega ma 180cm wzrostu 74kg wagi więc nie można powiedzieć, że ma “pyzowatą” ponieważ jest gruby, w dodatku kolega od miesiąca ćwiczy po 40min ( brzuszki, pompeczki itp. itd). Czy dzięki ćwiczeniom, może pozbyć się "pyzowatej twarzy"? Gdzieś przeczytał o jakiś "kremach modelujących i wyszczuplających twarz" czy to daje efekty?


Serdecznie Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 07:14   #2
krufka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 39
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

witaj
niech kolega spróbuje lipolizy, polega na wstrzyknięciu substancji która spala miejscowo tkanke tłuszczową-koszt ok 300zl obrzek kilka dni opuchlizna ok 2 tyg, efekt widoczny po ok 6 tyg. Czy trwały ? pod warunkiem ze nie przytyje pozniej wszytsko wraca do stanu poprzedniego tak zaobserwowalam u siebie.
Jesli chodzi o jakies wyszczuplajace kremy to szkoda kasy.
krufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:51   #3
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

dziękuje za odpowiedź )
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:16   #4
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

a mogę prosić abyś mi wysłała zdjęcia przed i po?


i jakiś aparat kolega znalazł i go licytuje:
https://ssl.allegro.pl/item758576395...podbrodek.html

Edytowane przez kle
Czas edycji: 2009-10-14 o 15:47
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 09:36   #5
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

A mam takie jeszcze jedno pytanie, czy ta opuchliza jest duża? Czy np. golfik czy jakieś inne ubranie zasłaniające szyję może to ukryć? Czy nie bo to będzie wielka opuchlizna? I czy ta opuchlizna jest tylko na miejscu gdzie ci tłuszcz zabierają i nigdzie indziej np twarz ci nie spuchnie?

Z góry dziękuje za odpowiedź
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 08:42   #6
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

lipoliza w okolicach twarzy i podbrodka daje super efekty, a koszt nie jest wygorowany w porównaniu z efektami. opuchlizna u kazdego moze byc inna, ale im wieksza tym przynosi lepsze efekty, bo wtedy następuje spalanie tłuszczu i chyba warto sie przemeczyc te 2 tyg. zeby pozbyc sie niechcianego tluszczyku zgadzam sie z poprzedniczką, że nie warto wyrzucac pieniędzy na jakies kremy, bo nigdy sie nie doczekasz spodziewanych rezultatow
a te ćwiczenia twarzy tez chyba są dobre, nawet mozna je robic bez zadnego przyrzadu ale chyba zbyt szybko nie otrzymasz spekularnych efektów....
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 14:03   #7
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

wiesz Jagussia ja kiedyś miałem operację, nie będe mówił jaką ale ból miałem przeokropny ale wytrzymałem Dlatego ból nie gra dla mnie roli wytrzymam ale chodzi mi o efekt, czy będą efekty jak lipolize zrobie na podbródek? bo mam cofniętą brodę i to trochę szpeci a aparacik dopiero w maju-czerwcu będę miał ponieważ nie mam teraz czasu chodzic do ortodony po aparat itp, wiesz matura
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 14:23   #8
krufka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 39
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

kle :
nie ma zdjęć niestety, było to ponad rok temu w zasadzie zaczęłam robić lipolizę 2 lata temu tak jak pisałam wyżej miałam kilka zabiegów, ból nie jest straszny trwa ok godzinę od zabiegu, opuchlizna taka spora że trudno ja zatuszować wygląda się jak świnka morska ale można zawsze powiedzieć kolegom ze masz np. zapalenie ślinianek podobnie się wygląda, tyle ze efekt był u mnie dostrzegalny ale dość krótko przy cofniętej brodzie nigdy nie będzie 100% efektu bo sam widzisz swoje rysy twarzy i jest to niemożliwe do osiągnięcia ja przytyłam jakieś 4-5kg w ciągu ostatniego roku i efekt lipolizy jest niewidoczny wyglądam tak jak przed zabiegami czyli nie jest to na pewno trwały zabieg zresztą nikt nie daje 100% pewności żaden lekarz, wiec kasa w sumie wydana w błoto, teraz chce zrobić zabieg wypełniaczem koszt 1 amp ok 1 000 zl efekt utrzymuje się ok roku.
Pozdrawiam
krufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:15   #9
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

wiesz krufko ale ja mam lekko cofniętą brodę a będe potrzebował z 3-4ml :/ czyli 3-4tys. złotych więc lipa Ale teraz przeczytałem na temat stałych wypełniaczy a chodzi mi o: gore tex

gore tex: wypełniacz stały, mało inwazyjny, wrazie problemów bardzo i to bardzo łatwo usunąć Jest wyczuwalny pod skurą, ale to nie przeszkadza ponieważ wypełniacz będzie wstrzyknięty koło brody w skórę więc przy "macanku" ktoś pomyśli, że to broda
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 07:48   #10
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

kle ja zrobilam jakies pol roku temu lipolize zuchwy i podbrodka tak troche z glupoty, bo mam zaprzyjaznioną doktor, ktora zajmuje się medycyną estetyczną. moj podbrodek widzialam chyba tylko ja, ale wkurzal mnie przy np. schylaniu glowy, wtedy byl bardziej widoczny moja doktorka powiedziala ze mi odwalilo no ale zrobila mi kilka zastrzykow w podbrodek i żuchwę, a resztę mieszanki wstrzyknęła mi nad kolanami. Więc było tego sporo, nie wiem ile ml. ale bylam cała pokłuta w okolicach które opisałam, a zapłaciłam tylko 200 zl. uznałam ze to niewiele wiec pomyślalam, ze nawet jak nie zadziala to tragedii nie będzie. i nawet jakos nie wierzylam w efekty, ale rzeczywiscie żuchwa jest teraz ładniej podkreslona i podbródek tez zniknął ale dopiero po ok. 1,5 mies. juz sie balam ze mi tak zostanie, bo żuchwa wklęsła dosc szybko, a podbródek był dosć długo opuchnięty więc troche śmiesznie się czułam. Podkreślam, że zużyłam na to naprawdę niewiele preparatu, bo znacznie więcej poszło w kolana. Pozdrawiam
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 14:00   #11
krufka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 39
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

kle: ja tez mam lekko cofnięty podbródek i wystarczy jedna strzykawka = 1 ml 900 zl

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

kle: wypełniaczy stałych absolutnie nie polecam ! nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć w 100% efektu, rysy twarzy z wiekiem się zmieniają, preparat możne się przemieścić, można osunąć go tylko chirurgicznie - odradzam !

jagussia: ja tez dostrzegałam efekt przez dobrych kilka miesięcy, ale wystarczy ze przytyłam nieznacznie i wszystko wróciło do stano pierwotnego :/ wyrzucona kasa w błoto do tego czas w którym wygląda się jak świnka morska zbyt długotrwały, niekomfortowy!
teraz są już lepsze mniej uciążliwe sposoby np. lipoliza bezigłowa lub laserowa, tyle tylko ze skoro efekt nie jest stały to po co?
krufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 16:07   #12
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

Ja myślę nad Voluma( 2mln) służy do modelowania twarzy własnie, efekt od roku do 2 lat ( najczęściej ok, 1,5 roku się utrzymuje ale jak nie palisz itp itd to dłużej). Bo jak ja patrzyłem to mam cofnięty od 3 do 4 mm brodę więc mało ( mam tyłozgryz czy coś) ale jak piszesz, że gdzieś 1 ml starczy to super A ty o ile mm masz cofniętą jak mogę zapytać?
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:30   #13
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

przeciez 3-4 mm to prawie nic. czy to w ogole jest zauwzalne??
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:10   #14
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

Pewnie, że widać Osoby z garbem na nosie wypełniają sobie ilością od 0,5ml i ładnie zakrywają garb A garb jest DUUUŻY weź strzykawkę musztardy i zrób test Weź 1ml na nosek i sama zobaczysz
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 08:00   #15
krufka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 39
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

kle: ja mam ok 0,4 mm i wypełnię sobie Restylane SubQ 1 ml koszt 900 zł - utrzymuje się średnio 1,5 roku nawet do 2 lat.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

0,4 cm czyli 4 mm
krufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:27   #16
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

Ale czy już byłaś na konsultacji już? Czy tak z siebie wnioskujesz, że 1ml wystarczy? Bo ja jak się pytałem przez email pewnej Pani to powiedziała, że minimum 3ml na to pójdzie, ale nie mówiłem, że tylko o 3-4mm mam cofniętą To może dlatego napisała mi tak
A i czy moge wiedzieć, gdzie planujesz to sobie zrobić?

Edytowane przez kle
Czas edycji: 2009-10-27 o 11:30
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 14:58   #17
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

ale nosek to nosek a bródka to bródka a skąd jesteś kle? ja znam bardzo fajną doktor medyc.estet. która jest bardzo dobra i co ważne ma przystępne ceny, ale ona jest z Katowic, nie wiem czy miałbyś do niej daleko czy blisko ale zauważ że ja latam do niej z Rzymu a i tak mi się opłaca
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:22   #18
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

z Płocka 120km od Warszawy a do katowic do jeszcze dalej Ja mam dopiero 18 lat klasa maturalna i nie mam zabardzo czasu na daleki wyjazd :P a autka nie mam, busem to cały dzień bym jechał Więc najlepiej Wawa lub Łódź Kurcze to już nie wiem ile ml wystarczy :/ niby ja mam 3-4mm cofniętą wiec mało Krufka pisze, że 1ml spokojnie wystarczy ale ona chyba to sama myśli bo nie była u lekarza :P chyba. Kurcze tyle osób już czyta ten temat a tylko pare osób się udziela ;p
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 19:13   #19
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

kle z Plocka do Katowic troche daleko znajdz u siebie w poblizu jakies centrum estetyczne i spróbuj najpierw 1 amp., zobaczysz sobie jak sie z tym poczujesz, przyzwyczaisz sie, a potem zawsze mozesz dostrzyknąć
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 07:08   #20
krufka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 39
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

kle: byłam na konsultacji jestem omówiona na zabieg na początku listopada tak jak pisze jagussia Pani dr powiedziała ze 1 amp wystarczy ale jeśli będę chciała więcej bo stwierdzę ze efekt nie jest wystarczający zawsze można do strzyknąć, zresztą nie mam więcej kasy, wiec musi wystarczyć !.

jagussia ja jestem ze śląska ? kogo możesz polecić z okolic Katowic ?
krufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 08:15   #21
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

krufka: aha no to elegancko A i jak mogę prosić to byś wstawiła zdjęcia przed i po A jak nie chcesz tutaj wstawiać, to przynajmniej mi wyślesz na pocztę Bo kurcze ostro mi zależy można powiedzieć 2 miechy i studniówka
życzę powodzenia Krufko
Jagussia: chyba tak zrobię Najpierw 1ml, może 1,5 i zobaczę jak to będzie Efekt całkowity chyba nie jest od razu, tylko po paru dniach Poczekam z tydzień max. dwa i jak coś zadzwonię do nich i wstrzyknę sobie jeszcze 1ml.
Pozdrawiam

Edytowane przez kle
Czas edycji: 2009-10-28 o 08:19
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 14:14   #22
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

Krufka moja dr nazywa sie Katarzyna Jańska. ja zawsze umawiam sie z nią poprzez centrum estetyczne gdzie dojezdza z Katowic, ale lepiej umowic sie bezpośrednio z nią, bo ma tez swój gabinet. W internecie powinnas znalezc jej nr, ale jakbys nie mogla jej znalezc to daj znac. polecam ją bo zanim na nią trafilam bylam w innym gabinecie, zaplacilam 2x tyle co u niej, a nie widzialam zadnych efektow.
Kle efekt przy wypelniaczach jest widoczny od razu, wręcz zazwyczaj na początku pojawia sie lekka opuchlizna
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:15   #23
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

jeszcze zastanawiam się jaki wypełniacz :P juvederm, restylane czy teosyal :P


Kurcze szkoda, że nie ma tu osoby co już to robiła w Wawie lub w Łodzi :/
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:32   #24
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

Kurfko jak zrobisz sobie ten zabieg to odrazu daj znać, czy jesteś zadowolona A dokładnie to kiedy masz ten zabieg?
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:07   #25
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

up
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:35   #26
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy osoba z cofniętą brodą musi mieć "pyzowatą" twarz?

a zabieg Radiesse też jest wypełniaczem i można wypełnić nim cofniętą brodę, jest ktoś kto miał wstrzyknięty ten prepatar?
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.