gdzie śpicie po weselu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 20:24   #1
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Talking

gdzie śpicie po weselu?


Jak w tytule chciałam się zapytać zarówno przyszłych jak i już obecnych mężatek gdzie macie zamiar spać, lub gdzie spałyście po weselu? My zastanawiamy się nad hotelem, po ślubie zamieszkamy w domu mojego TŻ i niby nie ma, aż tak dużo rodziny przyjezdnej na wesele, ale my chętni jesteśmy by ustąpić im miejsca
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:22   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

a my niemal wydarliśmy z gardła od obsługi lokalu pokój gratis, ale nie spalismy tylko leżelismy ze 3 godziny, bo sprzatali pod oknami, szurali stołami, potem wstalismy i ze znajomymi (im zapłacilismy za pokój) zjedlismy sniadanko, gratis od lokalu i po piwku
Spać połozyłam się w niedzielę ok 23-24
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:25   #3
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Spaliśmy w naszym obecnym mieszkaniu. Ale gdybym mogła cofnąć czas - wybrałabym hotel. Było by tak inaczej jakoś, nietypowo.
Kuzynce, która ślubuje latem też doradziłam taka opcję.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:17   #4
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Restauracja, w której mamy wesele, ma zaraz obok budynek, gdzie wynajmowane są pokoje dla gości. W koszt wesela wliczony jest pokój dla Państwa Młodych gratis, więc pewnie tam będziemy spali.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 06:33   #5
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

No właśnie troszkę zazdroszczę osobą, które mają pokój w cenie wesela, u mnie tak niestety nie ma, dlatego zastanwiamy sie nad hotelem, tym bardziej, że przemawiają za tym same rozsądne argumnety: ustąpimy miejsce do spania w naszych domkach gościom przyjezdnym, na codzień nie sypiamy w hotelach więc tak jak napisała ewa.nea było by jakoś nietypowo, inaczej, po za tym moglibyśmy spokojnie podzielić się naszymi wspólnymi wrażeniami z wesela no i w spokoju "skonsumować" swoje małżeństwo
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 06:49   #6
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Urządzamy wesele w Hotelu-Restauracji. Para młoda dostaje apartament z dużym łożem małżeńskim Ale pewnie nic nie pospimy planujemy bawić się z goścmi do konca czyli gdzieś do 5 rano (albo i dłużej hehe). Po nocy pelnej wrażen napewno nie bedziemy mogli zasnąć
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 07:11   #7
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Urządzamy wesele w Hotelu-Restauracji. Para młoda dostaje apartament z dużym łożem małżeńskim Ale pewnie nic nie pospimy planujemy bawić się z goścmi do konca czyli gdzieś do 5 rano (albo i dłużej hehe). Po nocy pelnej wrażen napewno nie bedziemy mogli zasnąć
U nas dokładnie tak samo. Hotel daje nam apartament małżeński z wielkim łożem
ale pewnie też z niego nie skorzystamy
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 07:31   #8
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

My mamy restaurację, która prowadzi hotelik na górze Więc apartament mamy w cenie przyjęcia. A jest piękny, małżeński właśnie z myślą o weselach, bardzo przytulny i elegancki, a przy tym świeżo po remoncie, już go widzieliśmy
I z chęcią sobie odpoczniemy.
Zastanawiam się tylko, czy po dniu pełnym stresów i wrażeń, całonocnej zabawie będziemy mieć jeszcze ochotę na 'noc poslubną', czy tylko padniemy od razu wyczerpani.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:13   #9
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

A my planujemy apartament dla nowożeńców w jakimś hotelu A co! Wesela nie będzie, tylko obiado-kolacja dla rodzinki, więc zaoszczędzimy. A po 22:00 uciekamy na noc poślubną Już się nie mogę doczekać
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:25   #10
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Akane fajnie ci - od razu jedziecie w podróż poślubną
My jak wogóle pojedziemy to pozniej i chyba tylko na tydzień, bo mój TZ nie dostanie wiecej urlopu.
A tak bardzo chciałabym gdzies wyjechać na dłużej (przynajmniej 2 tygodznie), bo w zeszłym roku wogóle nie miałam wakcji
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:37   #11
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Yoolia: na noc poślubną uciekamy, nie w podróż, niestety W podróż dopiero w sierpniu, zaklepaliśmy już sobie miejsce we Władysławowie
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 12:17   #12
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Ups. Chyba mi sie juz mieni w oczach, wydawało mi sie ze przeczytałam o podróży poślubnej
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:57   #13
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

My też zamierzami bawić się z gośćmi do samego końca i dopiero potem jechać gdzieś do hotelu, nie urządzamy poprawin tylko jakiś poczęstunek dla najbliższych ale to w domku więc pewnie zorganizujemy to na późno popołudniowe godziny więc myślę, że zdążymy troszkę odopocząć. A o podróży poślubnej niestety nawet nie myślimy chcielibyśmy kupić mieszkanko i wolimy kasę odłożyć by jak najmniejszy wziąść na nie kredyt
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:44   #14
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

eh.. tooć to problem... my mamy do wyboru, pokój w pensjonacie, nad jeziorem (takm gdzie były zaręczyny), mała kawalerka mojego TŻ, czy fatygować sie i wynająć pokój w hotelu? co wybrać ?? ?? ?? ?? ?? :conf used:
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:09   #15
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

No i raczej nici z hotelu mój TŻ nie jest przekonany do tego pomysłu, więc naszą noc poślubną spędzimy u TŻ czyli tam gdzie będziemy później mieszkać
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:38   #16
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

U nas podobnie jak u Akane mamy tylko obiado-kolację w restauracji i po cihu mamy nadzieję że do 22 się skończy... Żeby tylko się nie okazały płonne te nasze nadzieje... ;-) Kombinujemy hotel. Tzn dokładnie mój TŻ kombinuje. Mamy swoje mieszkanie (mieszkamy już razem prawie rok) ale będzie tutaj spała jego rodzinka a my chcielibyśmy być sami oczywiście ;-) więc ulokujemy rodzinkę spać ;-) a sami do hotelu. Chociaż chyba wolałabym spędzić tę noc we własnym domu (ale oczywiście bez rodzinki) może dlatego że jestem jeszcze świeżo upieczoną panią domu i jestem z tym mieszkaniem bardzo emocjonalnie związana :-D
falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:51   #17
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

My też zdecydowaliśmy się na pokój w hotelu. Robimy małe przyjęcie po ślubie tak do północy a potem do hoteliku.
Chcemy żeby było wyjątkowo dlatego nie chcemy wracać do domku. Hotel jest zaraz nad restauracją, w samym centrum miasta. Pewnie będzie głośno, ale na sen się nie nastawiamy
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:57   #18
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

A my śpimy w....domciu Tym bardziej, ze będą nas czekały poprawiny- a w domciu przekimamy się troszke, póżniej na spoojnie ubierzemy sie- co najważniejsze- będę w domu, więc wszystko jest pod ręką Hotel?? Racja inaczej...ale myslę, ze będzie nam miło wrócić do naszego domu już jako Państwo .........
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:35   #19
pluszowa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 31
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

my podobnie jak nunia spimy w domu jak wsztkiego sa plusy i minusy : minusy to to ze obok bedzie spala siostra z mezem i ich malenkie dziecko a na dole (wdomu) goscie weselni ci zdaleka a plusy to ze bede miecwsztko pod reka i wogole w domu to w domu. Zreszta wrocimy pewnie o 5 rano a potem do kosciola i popoludniu poprawiny!
pluszowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 16:01   #20
Atenka18
Raczkowanie
 
Avatar Atenka18
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
GG do Atenka18
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Laski no co wy?? Przeciez noc poslubna ma pekny niepowtazalny charakter i mimo, ze wesele do białgo rana...to poźniej musi byc...ten teges...

gdzie te czasy...kiedy wianek nosilo sie do slubu, a po weselu magiczna noc poslubna i ten pierwszy raz?? wszystkie mowicie tak jakby to byla noc jak kazda inna, ale nawet jak skonsumowaliscie juz wasz zwiazek to warto zrobic to jeszcze raz w ta jedna w zyciu noc...a wtedy hotel jak najbardziej wskazany!!!
Atenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:12   #21
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Atenka18 ! Ja się zgadzam jak najbardziej tylko właśnie się zaczynam zastanawiać skąd na to siły brać u nas niby tylko familijna uroczystość na 35 osób w restauracji ale... albo z tych nerwów padnę po prostu i mnie wołami nie podniosą albo wręcz przeciwnie oka nie zmrużę ale na noc poślubną się szykuję a jakże!!!
falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:46   #22
MONA.LIZA
Raczkowanie
 
Avatar MONA.LIZA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 65
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Hej! W planach mamy pierwszą noc przespać się w nowym mieszkanku. Jednak wszystko zależy od tego czy zdążymy się uporać do ślubu z remontem
MONA.LIZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 23:11   #23
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

ja akurat nie wierzę w noc poslubną-nie sądze ze po tych wszystkich przygotowaniach porannych, stresie, emocjach ( za duzo przeżyć jak na jeden dzien hehe) balandze do rana( bo nie wyobrazam sobie zmyc sie bo to nie wypada) poprostu padasz na twarz.
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 17:17   #24
gosiaczekdm
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekdm
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: s-c
Wiadomości: 166
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

my nasz slub organizujemy w pensjonacie z noclegami dla wszystkich, wiec i dla nas. i to wlasnie w pokoju pensjonatu spedzimy nasza noc poslubna. jesli chodzi o ta jedyna noc to mam nadzieje ze nie bedziemy za bardzo wyczerpani po calym dniu i jednak cos z tego bedzie
gosiaczekdm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 07:24   #25
oregano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 21
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

Nasz ślub zorganizowaliśmy w hotelu, z noclegami dla wszystkich gości. Miało to takie plusy, że każdy mógł wyjść w trakcie wesela, aby się odświeżyć. My mieliśmy apartament dla nowożeńców
oregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 07:56   #26
zazula
Raczkowanie
 
Avatar zazula
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 224
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

my już mamy zarezerwowany pokój na noc poślubną w hotliku, który leży tuż przy resetauracji, w której odbędzie się wesele. Niestety nie jest on w cenie, choć jest to jeden kompleks budynków i restauracja przynależy do hotelu (bądź odwrotnie)
Hotelik jest malutki i śliczny a my wybraliśmy sobie pokoik na samej górze, bardzo ładnie oświetlony i już nie mogę sie doczekać...
__________________
"...aby mieć ładne usta, wypowiadaj miłe słowa, aby posiadać piękne oczy, poszukuj dobra w ludziach, aby mieć szczupłą figurę, podziel się swoim jedzeniem z głodnymi, aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami raz dziennie..."

Audrey Hepburn
zazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 22:32   #27
IZZII
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie śpicie po weselu?

U mnie podobnie jak u w większości z Was, restauracja, w której będzie welsele oferyje pokój dla nowozeńców. Tyle tylko, że w naszym przypadku sami musimy za niego zapłacić - stówkę.
Mimo to jednak chcemy, że by nawet w tej sprawie było jakoś wyjątkowo i inaczej niż na codzień, dlatego spać będziemy właśnie tam, poza tym będzie to bardziej wygodnie, bez zastanawiania się, czy u moich rodziców, czy Jego. No i gości,, którzy bąda korzystać z gościnnych pokoi nie pozostawimy samych sobie.
IZZII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.