Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 14:14   #901
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Angi74
Prolaktyna to hormon,jeden z wielu produkawanych przez przysadkę.Poproś lekarza o badanie na prolaktynę.Jeśli wykaze ono wysoki poziom (ponad normę) konieczne jest bardziej wnikliwe badanie-test prolaktynowy.
Wysoka prolaktyna jest równiez odpowiedzialna za powstawanie wyprysków i trądzik u dorosłych (czyli powyzej 18 roku zycia)
Jak znajdę ulotkę o Fol Care to napiszę więcej.
Ja nigdy nie farbowałam Palette.
Mam do ciebie pytanie, czy skierowanie do endokrynologa dostałas od lekarza pierwszego kontaktu i jak ta osoba sie nazywa. Praktycznie ja pracuje na przeciw tego szpitala ale nigdy nie miałam czasu tam wejść. OD roku lecze sie u wrocławskiego dermatologa na bardzo specyficzna chorobe z grupy autoagresji i ona niestety powoduje u mnie łysienie androgenowe. Teraz mam sporo preparatów na głowę nanoszonych i po przeczytaniu wszystkich opinni dotyczacych loxonu 5% struchlałam. Moja lekarka powiedziała, ze nie powinny wypadac ale nie chciałabym na wakacje moich długich wlosów ścinac na kompletne 0. Moze podasz nazwisko tego lekarza endokrynologa i on cos zaradzi. Moje wyniki badan są w normie ale kto wie czy się równo nie posypałam. Czekam na odpowiedź. dziekuję
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:19   #902
WhyChuck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
GG do WhyChuck
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hej!! jestem jedna z tych forumowiczek które mają najwiekszy problem z wypadaniem włosów...nie moge sobie z tym poradzic od sierpnia ;/ wiec jak widzicie trochę to juz trwa.Mam z natury cienkie włosy i do tego jeszcze okropnie dużo ich wypada przy kazdym myciu, czesaniu i w ciagu dnia To juz naprawde powazny problem, bo czasem nie wiem czy rano wyjsc z domu;/ DRAMAT SPĘDZAJĄCY SEN Z OCZU. Dermatolog przepisuje mi leki robione w aptece (mieszanki ziolowe). Jedna mi pomogla jesienią (zdecydowanie mniej wlosow mi uciekało).Problem wrocil w zimie...uzywałam piloxidil na lysienie androgenowe ale po tym jeszcze wiecej wlosow wypada , do tego wszystkiego doszedł łupież...Nie polecam też skrzypovity bo nie pomaga! Ostatnio dostałam znów mieszanke ziołową (chyba mocniejszą bo zauważyłam lekką poprawę wyglądu włosów) i oprocz niej wcieram w głowke lek o nazwie Diprosalic (lek na zmiany skórne, nie tylko głowy) dzieki czemu łupiez ustapił.Zażywam jeszcze Capivit A+E i Zincuprin (cynk i miedź-b.wazne dla włosow). 3 dni temu kupiłam sobie szampon i mgiełkę wzmacniającą Radical i je testuję i mam wrażenie,że ta firma może pomóc moim włoskom. Są zdecydowanie gęstsze po myciu, puszyste, i mniej wypadło ! mgiełka je fajnie podnosi u nasady, wiec nie musze sie juz tak nimi martwić
__________________
Niby bezpiecznie... ale wcale nie jest dobrze w moim śnie ....
WhyChuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 17:10   #903
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Tygrysek333
Mam do ciebie pytanie, czy skierowanie do endokrynologa dostałas od lekarza pierwszego kontaktu i jak ta osoba sie nazywa. Praktycznie ja pracuje na przeciw tego szpitala ale nigdy nie miałam czasu tam wejść. OD roku lecze sie u wrocławskiego dermatologa na bardzo specyficzna chorobe z grupy autoagresji i ona niestety powoduje u mnie łysienie androgenowe. Teraz mam sporo preparatów na głowę nanoszonych i po przeczytaniu wszystkich opinni dotyczacych loxonu 5% struchlałam. Moja lekarka powiedziała, ze nie powinny wypadac ale nie chciałabym na wakacje moich długich wlosów ścinac na kompletne 0. Moze podasz nazwisko tego lekarza endokrynologa i on cos zaradzi. Moje wyniki badan są w normie ale kto wie czy się równo nie posypałam. Czekam na odpowiedź. dziekuję
Tak,skierowanie dostałam do lekarza pierwszego kontaktu.Doktor Cieśla,ginekolog-endokrynolog.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 18:25   #904
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny czytam tylko o odżywkach szamponach, ale żadna z was nie wspomniała o zmianie diety, trybu życia. Przecież dostarczanie organizmowi niezbędnych składników wspomaga procesy wzrostu nie tylko włosów. Sięgnijmy do produktów naturalnych.
Nie od razu Rzym zbudowano.
Polecam herbatkę z pokrzywy do picia codziennie rano jeszce przed śniadaniem, zaiwera dużo potrzebnych nam składników.
borman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 19:12   #905
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja tez zakupilam i stosuje serie całą z Radical i jestem zadowolona,TFU TFU (wypluć) jest deczko lepiej z moimi włosami.Wcieram ampułki,rekonstruktor raz w tygodniu,czekam na rezultaty.Uzbroiłam sie w cierpliwość.Zobaczymy///
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 19:30   #906
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jeszcze raz ja,a moze znacie jakiś dobry sposób na zniszczone końcówki ?
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 19:33   #907
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez borman
Dziewczyny czytam tylko o odżywkach szamponach, ale żadna z was nie wspomniała o zmianie diety, trybu życia. Przecież dostarczanie organizmowi niezbędnych składników wspomaga procesy wzrostu nie tylko włosów. Sięgnijmy do produktów naturalnych.
Nie od razu Rzym zbudowano.
Polecam herbatkę z pokrzywy do picia codziennie rano jeszce przed śniadaniem, zaiwera dużo potrzebnych nam składników.
Hmm..gdyby to było takie oczywiste..Ja odzywiałam się doskonale,kiełki,sałaty warzywa ,owoce...miałam świetne wyniki badń krwi..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 19:34   #908
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
jeszcze raz ja,a moze znacie jakiś dobry sposób na zniszczone końcówki ?
Doskonałe jest serum Frizz Easy,polecam.Końcowki mam juz w idealnym stanie właśnie dzięki temu specyfikowi.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 08:27   #909
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziekuję
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 08:40   #910
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Zgadzam się z Toba w zupełności. ja od kilku lat mam problem z włosami a łysienie pojawiło sie u mnie 3 lata temu. Zaszłam wtedy w ciąże i dopiero po kilku miesiacach włosy odrosły. Ale nie wolnbo mi było brac leków wiec łukałam tylko elevit dla kobietek w ciązy oraz piłam pokrzywę i płukałam nia głowę. poza tym hormony ciążowe w moim przypadku pomogły na odrost i ten stan bujnej fryzury utrzymał sie do sierpnia tego roku. Teraz stosuje leki od dermatologa, jem sporo warzyw i owoców i nie stresuje sie. Wiec dziewczyny głowa do góry. pytania kierujcie do mnie w razie wątpliwości.
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 16:15   #911
majja
Przyczajenie
 
Avatar majja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja od kilku miesięcy mam też straszny problem z włosami. Wypadają ale poza tym bardzo się przetłuszczają, mam na skórze głowy krostki które są normalnie jak pryszcze i jeszcze pojawił się łupież. Byłam u 2 dermatologów zapisywali mi Alpicort, Seboradin, Neril, cos tam jeszcze na S.. biorę też vitapil. Nie wiem co jeszcze robic. To raczej nie jest chyba od hormonow, bo wtedy by tylko wypadały. wypadaniem to sie najmniej martwie akurat bo caly czas mnie głowa swędzi i sa tr krotski. może któraśz was miała coś takiego i się z tym uporała. Pomóżcie
majja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 17:19   #912
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

To jest łojotokowe zapalenie skóry głowy czyli łuszczyca głowy. Na poczatek kup sobie szampon dziegdziowy np firmy Oceanic Cosmetics i myj często głowę, aby jej nie przetłuszczać. Nie rozdrapuj strupków!!! Bo bedzie stan zapalny. To częsta przypadłość wiec wiele osób moze ci powiedieć jak sobie z tym radzić. Ale zgłos sie do innego dermatologa i pokaż te strupki. A poki co myj tym szamponem głowę. Zapachem sie nie przejmuj bo sie ulatnia. I zmien lekarza. Pozdrawiam.
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 19:55   #913
WhyChuck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
GG do WhyChuck
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez majja
Ja od kilku miesięcy mam też straszny problem z włosami. Wypadają ale poza tym bardzo się przetłuszczają, mam na skórze głowy krostki które są normalnie jak pryszcze i jeszcze pojawił się łupież. Byłam u 2 dermatologów zapisywali mi Alpicort, Seboradin, Neril, cos tam jeszcze na S.. biorę też vitapil. Nie wiem co jeszcze robic. To raczej nie jest chyba od hormonow, bo wtedy by tylko wypadały. wypadaniem to sie najmniej martwie akurat bo caly czas mnie głowa swędzi i sa tr krotski. może któraśz was miała coś takiego i się z tym uporała. Pomóżcie

Zapytaj dermatologa o Diprosalic. Skóra na mojej głowie była czasem przesuszona, czasem zbyt tłusta, miałam tez łupież. Zniknęło jak ręką odjął żeby jeszzce tak włoski odrastały .....
__________________
Niby bezpiecznie... ale wcale nie jest dobrze w moim śnie ....
WhyChuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 19:58   #914
WhyChuck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
GG do WhyChuck
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mam pytanko jeszcze: czy któras z was dziewczyny zrobiła sobie całą kurację Radicalem?? chodzi mi o ampułki do wcierania ... czy to prawda,że są takie efekty ich działania ??
__________________
Niby bezpiecznie... ale wcale nie jest dobrze w moim śnie ....
WhyChuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 20:17   #915
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja wcieram ampułki, z początku włosy mi sporo wychodziły przy samym wcieraniu,po 2 tygodniach widze ze tak nie wychodzą.Odstawiłam wszystkie inne szampony narazie na bok i mam nadzieje ze Radical mi pomoże.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 20:18   #916
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

zapomniałam napisac! mnie Radical poleciła Czeko,jej pomogło,mam nadzieje ze mi równiez pomoze bo jak nie to sie ogole ! (hmm...ciekawe czy bym to zrobiła,pewnie z desperacji tak)
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 22:12   #917
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Angi74
Doskonałe jest serum Frizz Easy,polecam.Końcowki mam juz w idealnym stanie właśnie dzięki temu specyfikowi.
O, miło słyszeć, że istnieje coś, dzięki czemu można mieć końcówki w idealnym stanie A możesz mi napisać jakiej firmy jest to serum? bo to Frizz Easy to chyba nazwa, tak? i gdzie można dostać ten specyfik - w drogerii czy jakimś specjalnym sklepie fryzjerskim? Z góry dzięki za odp.
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 22:18   #918
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Pomyliłam nazwę,to Zero Frizz.Ja widziałam w Galerii Centrum,z tej serii jest jeszcze szampon i odzywka,ale serum moim zdaniem jest niezastąpione. www.zerofrizz.com
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 00:08   #919
WhyChuck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
GG do WhyChuck
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no to trzymam kciuki Karmen i sama chyba sie skuszę na te ampułki, bo coraz wiecej dobrych opinii o nich słyszę
__________________
Niby bezpiecznie... ale wcale nie jest dobrze w moim śnie ....
WhyChuck jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 20:57   #920
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Jeszcze raz dziękuję Angi. Następnym razem, jak będę w Galerii to poszukam tego serum i zobaczymy, czy na mnie także będzie tak rewelacyjnie działać. Pozdrawiam
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:05   #921
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez majja
Ja od kilku miesięcy mam też straszny problem z włosami. Wypadają ale poza tym bardzo się przetłuszczają, mam na skórze głowy krostki które są normalnie jak pryszcze i jeszcze pojawił się łupież. Byłam u 2 dermatologów zapisywali mi Alpicort, Seboradin, Neril, cos tam jeszcze na S.. biorę też vitapil. Nie wiem co jeszcze robic. To raczej nie jest chyba od hormonow, bo wtedy by tylko wypadały. wypadaniem to sie najmniej martwie akurat bo caly czas mnie głowa swędzi i sa tr krotski. może któraśz was miała coś takiego i się z tym uporała. Pomóżcie
Dodaj do zwykłego szmponu ( ja biorę serie R polleny aroma) 5 kropli olejku bergamotowego i 5 paczulowego. Zrób sobie odżywkę do włosów w następujący sposób:
Olej z nasion winogron 50ml.
olej AVOCADO 50ml.
olej jojoba 10 ml
Olejek z drzrewa herbacianego 15 kropli
olejek manuka 15 kropli
olejek paczulowy 6kropli
olejek lawendowy 6 kropli
olejek eukaliptusowy 6 kropli
Szamponem umyj dwa razy włosy i nanies tę odżywkę lekko wmasowując w skórę głowy to przykryj ręcznikiem na min. 15 min. możesz trzymać 30-45min. po tym czasie umyj głowę jeszcze dwa razy.

Ogranicz tłuszcze pochodzenia zwierzęcego . Uzupełnij dietę w olej lniany(siemie lniane). Dieta bogata w selen-ten pierwiastek zapobiega powstawaniu łupieżu oraz w jego leczeniu. Źródła: owoce morza, nerki, wątroba, tuńczyk, cebula, pomidory, brokuły.
Pamiętaj olejki muszą być naturalne, czyste nie syntetyki. Olej tłoczony na zimno. Ja stosuję olej roślinny jako odżywkę raz w miesiącu i chwalę tę kurację sobie.
borman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 07:32   #922
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez borman
Dodaj do zwykłego szmponu ( ja biorę serie R polleny aroma) 5 kropli olejku bergamotowego i 5 paczulowego. Zrób sobie odżywkę do włosów w następujący sposób:
Olej z nasion winogron 50ml.
olej AVOCADO 50ml.
olej jojoba 10 ml
Olejek z drzrewa herbacianego 15 kropli
olejek manuka 15 kropli
olejek paczulowy 6kropli
olejek lawendowy 6 kropli
olejek eukaliptusowy 6 kropli
Szamponem umyj dwa razy włosy i nanies tę odżywkę lekko wmasowując w skórę głowy to przykryj ręcznikiem na min. 15 min. możesz trzymać 30-45min. po tym czasie umyj głowę jeszcze dwa razy.

Ogranicz tłuszcze pochodzenia zwierzęcego . Uzupełnij dietę w olej lniany(siemie lniane). Dieta bogata w selen-ten pierwiastek zapobiega powstawaniu łupieżu oraz w jego leczeniu. Źródła: owoce morza, nerki, wątroba, tuńczyk, cebula, pomidory, brokuły.
Pamiętaj olejki muszą być naturalne, czyste nie syntetyki. Olej tłoczony na zimno. Ja stosuję olej roślinny jako odżywkę raz w miesiącu i chwalę tę kurację sobie.
A te wszytskie olejki dostanę w zielarskim ?? To chyba dość drogo wychodzi...tyle olejków...
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 14:56   #923
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Nie wiem skąd jesteś, ale można zobaczyć tutaj http://www.aromo.pl/Olejki_eteryczne.html

Najdroższy z tego będzie olejek manuka, ale do aromaterapi przydadzą się wszystkie. Tylko muszą być naturalne i czyste, nie tam żadne syntetyki- to jest podstawa.
borman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 22:16   #924
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Karmen 22
Tak, to ja na tym zdjęciuDzięki, kolor fajny, ale żeby tak jeszcze nie wypadały
Troche mnie nie było, ale przynajmniej zauważyłam jakąś poprawę przez ten czas. Rosną mi malutkie włoski, wyraźnie czuć je pod palcami, nawet ostatnio moja fryzjerka sama na to zwróciła uwagę Co do wypadania to hmmmmm, jakby jest ich troche na grzebieniu i podczas mycia mniej ale co z tego jak dalej nie trzymają się tak jak powinny. Mam nadzieje, że moja cierpliwość zostanie w końcu nagrodzona...Narazie tylko czekam, czekam, czekam...
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 21:31   #925
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet
Karmen 22
Tak, to ja na tym zdjęciuDzięki, kolor fajny, ale żeby tak jeszcze nie wypadały
Troche mnie nie było, ale przynajmniej zauważyłam jakąś poprawę przez ten czas. Rosną mi malutkie włoski, wyraźnie czuć je pod palcami, nawet ostatnio moja fryzjerka sama na to zwróciła uwagę Co do wypadania to hmmmmm, jakby jest ich troche na grzebieniu i podczas mycia mniej ale co z tego jak dalej nie trzymają się tak jak powinny. Mam nadzieje, że moja cierpliwość zostanie w końcu nagrodzona...Narazie tylko czekam, czekam, czekam...
akurat rozumiem Ciebie doskonale.U mnie tez niby poprawa jest ale wychodzą dalej.Akurat teraz siedze z odżywką z czarnej rzepy na głowie,i tak przez godzinke,i dwa razy w tygodniu,zobaczymy.No ale dalej stosuje serie Radical,zobaczymy.Czasami mam juz dosc,przyczepiło sie,no nie wiem co,dalej skutko po Loxonie,ehh szkoda gadac,pozdrawiam ))
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 10:38   #926
netly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Exclamation POMOCY!!! strasznie wypadają mi włosy... co zrobić????

Miesiąc temu farbowałam włosy jakąś zmywalną farbą. Od tamtej pory strasznie mi wypadają. Kupiłam szampon Radical odżywke subrina i wosk Wax ale dalej nic to nie pomaga.

Prosze o pomoc, bo już naprawdę nei wiem co z tym zrobić.
netly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 12:27   #927
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: POMOCY!!! strasznie wypadają mi włosy... co zrobić????

humavit-mi pomógł(tabletki)łykałam gdzieś z 2 tyg i wystarczyło a włosy wychodziły mi garściami
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 14:40   #928
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: POMOCY!!! strasznie wypadają mi włosy... co zrobić????

Na wypadajace wlosy proponuje cos "od srodka". Wyciag ze skrzypu oraz witaminy... dla kobiet w ciazy! To na prawde dziala. Osobiscie polecam Feminatal.
Znam tez 2 osoby, ktorym pomoglo smarowanie nafta z apteki.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 13:43   #929
mroofka82
Raczkowanie
 
Avatar mroofka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 63
Dot.: POMOCY!!! strasznie wypadają mi włosy... co zrobić????

Kup sobie Falvit i skrzypovite. efekt murowany
mroofka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 16:47   #930
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: POMOCY!!! strasznie wypadają mi włosy... co zrobić????

Szampon Garnier Neril ( apteka 16 zł) -przeczytaj opinie na KwC , zapobiega wypadaniu rewelacyjnie,nie raz wybawił mnie z kłopotów ( ewentualnie Dermena ok 23 zł) + tonik Garnier Neril + Humavit.Do tego Wax co jakis czas ( trzeb trochę poczekac na efekty i regularnie stosować).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.