Domowe sposoby na rozne dolegliwosci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-30, 20:04   #31
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

W moich notatkach znalazlam, ze kiedy na wardze wyskoczy "zimno" nalezy przylozyc na pecherzyk zaparzona torebke ekspresowa ziela dziurawca. Mozna tez dla zlagodzenia swedzenia przykladac kostke lodu owinieta w sciereczke.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 20:49   #32
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Nadrabiam zalegosci i dzis wpisuje znow kilka sposobow na rozne dolegliwosci (jutro mam wolne wiec i czasu duzo ).

Popekane usta

Na ranki przykladamy plasterki banana nasaczone oliwa z oliwek lub kompres z rozdrobnionych lisci swiezej kapusty wymieszanych z odrobina oliwy. Kompres trzymamy przez 3 godziny, powtarzajac zabieg 2 razy dziennie. Pomaga takze posmarowanie ust miodem.

Skaleczenia

Zadrapania, rozciecia albo zadrasniecia goja sie lepiej i szybciej, gdy przylozymy rozdrobnione liscie kapusty, nazywanej czesto naturylnym antybiotykiem. Kompres zmieniamy co 4 godziny. Takie samo dzialanie ma rowniez cebula. Zmiazdzone swieze warzywo przykladamy na chore miejsce, zmieniajac oklad trzy razy dziennie. Mozemy takze zastosowac oklady z cebuli pieczonej lub gotowanej, jesli swieza wywoluje pieczenie rany i powstawanie pecherzy na skorze. Cebule pieczemy w piekarniku lub gotujemy do miekkosci, usuwamy zewnetrzne luski i rozsmarowujemy miazge na gazie opatrunkowej.

Zastrzal

Zanurzamy kilkakrotnie chory palec w bardzo goracej wodzie z dodatkiem mydla (lyzeczka mydla w plynie na szklanke wody)

Afty

Nalezy przygotowac plyn do plukania gardla, do litra wrzacej wody wrzucamy garsc natki swiezej marchewki i gotujemy pod przykryciem przez 10 minut. Innym sposobem jest picie letniej wody z dodatkiem soku z cytryny (1-2 lyzeczki na szklanke), ktora dziala bakteriobojczo.

Czkawka

Zlagodzimy ja zujac liscie miety lub ziarenek anyzu. Jesli czkawka nie ustepuje, wrzucamy kilka ziaren anyzu do szklanki wrzacej wody i studzimy. Pijemy 20 lykow starajac sie wstrzymywac przy tym oddech.

Kurzajki

Gdy jest ich duzo, zlikwidujemy je stosujac codziennie kapiele z cieplej wody, w ktorej rozpuszczamy sol morska (20 dag na litr wody). Mozemy rowniez przez kilka dni pocierac brodawki pokrojonym glabem kalafiora (jego soczysta czescia) lub sokiem z jaskolczego ziela.

Nadmierna potliwosc nog

Te nieprzyjemna dolegliwosc likwiduja kapiele stop w cieplej wodzie z dodatkiem maki kartoflanej (lyzka na 3 litry) lub w mocnym naparze z herbaty.
Mozemy takze pocierac pocace sie miejsca alunem, ktory sklada sie z siarki, aluminium i potasu. Hamuje on nadmierna prace gruczolow potowych.

Bol ucha

Ulge przynosi rozgrzanie okolicy przyusznej. Do ucha wkladamy wacik nasaczony olejkiem kamforowym (niezbyt gleboko, aby pozniej nie bylo problemow z jego wyjeciem). Mozna takze skore wokol posmarowac mascia kamforowa.
Jezeli do malzowiny wpadl owad, trzeba zalac ja olejem parafinowym albo zwyklym jadalnym, gdy tylko taki mamy pod reka. Owad ginie i wraz z olejem wyplywa na zewnatrz.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 07:52   #33
sava86
Raczkowanie
 
Avatar sava86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 135
GG do sava86
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Cytat:
Napisane przez BeataWi Pokaż wiadomość
Zastrzal
Zanurzamy kilkakrotnie chory palec w bardzo goracej wodzie z dodatkiem mydla (lyzeczka mydla w plynie na szklanke wody)
Ja nie 30+, jednak co do zastrzału. Gdy się u mnie zaczęło mama poleciła mi ten sposób, jednak gdy odwiedziłam lekarza powiedział, że to bajka i że jeśli już to zimny okład robić. Sama nie wiem, czy pomogło, bo musiałam usunąć paznokieć tak czy tak.

Edytowane przez sava86
Czas edycji: 2011-12-16 o 10:10
sava86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 17:07   #34
uleule
Raczkowanie
 
Avatar uleule
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Napisze kilka skutecznych sposobow na problemy, z jakimi sama sie czesto zmierzam.
GRYPA-na noc biore 2tabletki paracetamolu i witamine C, w ciagu dnia pije sok z cytryny, gdyz witamina C zakwasza bakterie (sposob anglikow z mojej pracy)
WYSOKA GORACZKA-na zbicie wysokiej goraczki(gdy dochodzi do 39,5C) najlepszy jest prysznic ze stopniowym zmniejszaniem temperatury wody
PRZEZIEBIONY PECHERZ, ZAPALENIE PECHERZA, WYZIEBIONE NERKI-ja biore Furaginium(jest tylko na recepte), jednoczesnie goraca kapiel aby wygrzac cialo, termofor z goraca woda przykladam na nerki. Zapobiegawczo, aby nie dopuscic do zapalenia pecherza nosze grube skarpetki, pije tylko przegotowana wode(UWAGA! woda mineralna w butelce zawiera duzo kamienia, a on osadza sie na nerkach), nosze koszulki aby moje nerki sie nie wyziebily
OPRYSZCZKA,ZIMNO-zarazam sie poprzez urzywanie pomadki kolerzanki, badz jedzac w restauracji poprzez sztucce badz szklanki ktore nie zostaly wyparzone w goracej wodzie, brudne owoce, pocalunki.
Gdy pojawia sie pecherzyki opryszczki, biore wacik i OCET spozywczy, przykladam az skorka zrobi sie biala i zejdzie, wtedy plyn surowiczy wycieknie i pozostanie malutki strupek. Ale trzeba zrobic to odrazu po pojawieniu sie pecherzykow i tak aby ten plyn po zerwaniu skorki usunac chusteczka. Troszke szczypie, ale wole pocierpiec 5minut, niz potem chodzic tydzien z wielka boloca bulwa na ustach i miec blizny.
POPAZENIA TERMICZNE-najlepiej jest kupic pianke na oparzania-jest niezastapiona, kosztuje 11zl a naprawde super dziala i co najwazniejsze na skorze nie ma potem blizn
Przestrzegam przed stara metoda przemywania zimna woda---skora dostaje szoku termicznego co powoduje skorczenie i zniszczenie jej komorek, potem powstaje deformacja skory i blizny(tak jak nie powinno sie wlkadac odmrozonych stop w goraca wode, tylko w zimna), wiec lepiej popazone cialo przylozyc do naszego ciala i trzymac az dojdzie do temperatury naszego ciala, a potem owinac delikatnym recznikiem aby bylo cieple i nawilzamy kremem aby odzywic skore---szczypie ale blizny nie pozostaja, tylko przez kilka dni lekko skora czerwona no i naskorek lekko sie zluszczy

uleule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:29   #35
Dadu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 144
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Witam Was serdecznie,
ja jeszcze nie +30 ale się zbliżam!
Mam sprawdzony przez siebie sposób na katar!I kosztuje całe 1 zł. Zastosowałam wczoraj (bo właśnie się z nim męczę) 2 razy i dziś raz, powiem Wam że mi przeszedł!
Polecam inhalację, tak jak pisała założycielka postu, ale z MAJERANKU.Taki zwykły spożywczy rozkruszony majeranek dodajemy do gotującej się wody i na wolnym ogniu gotujemy z 10 min, następnie pochylamy się nad mieszanką, nakrywamy ręcznikiem i wdychamy bardzo głęboko.
Sposób rewelacyjny, nie mam już kataru a dodam że ciekło mi z nosa jak z kranu!
Pozdrawiam

Ps.Na opryszczkę przykładam po wysuszeniu jej octem papkę z 2 aspiryn i ciepłej wody.
A jeszcze mi się przypomniało, na sińce po nieprzespanej nocy pomaga położony pod oczy plasterek ziemniaka, cienko pokrojony.Też sprawdzony

Edytowane przez Dadu
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:56 Powód: coś dodać, coś uciąć
Dadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 13:00   #36
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

na miejsce oparzenia szybko nałożyć na grubo pastę do zębów, działa rewelacyjnie, ale trzeba się powstrzymać przed automatycznym pchaniem palucha (czy też innej części ciała) do wody
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 17:05   #37
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

na kamienie w nerkach: conajmnej 2 L wody (najlepiej zywiec lub o podobnym skladzie), grzane piwo i sok ze swiezych ugotowanych jablek

ps. w zwiazku z postem uleule... woda mineralna nie zawiera kamienia a wapien, ktory to ma tendencje do tworzenia osadu w nerkach (jako jeden z wielu czynnikow zreszta)

oparzenia: dobrze dziala miod posmarowany na oparzone miejsce no i rewelacyjny jest kefir lub twarozek szczegolnie na letnie poparzenia sloneczne

A pozatym miod dziala bakteriobojczo.

na zaparcia najlepsza jest wypita na czczo szklanka cieplej wody

na bole miesni lub stawow dobra jest Arnika... moze byc w formie mascie lub kropli
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 15:10   #38
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Cytat:
Napisane przez uleule Pokaż wiadomość
Napisze kilka skutecznych sposobow na problemy, z jakimi sama sie czesto zmierzam.
GRYPA-na noc biore 2tabletki paracetamolu i witamine C, w ciagu dnia pije sok z cytryny, gdyz witamina C zakwasza bakterie (sposob anglikow z mojej pracy)
WYSOKA GORACZKA-na zbicie wysokiej goraczki(gdy dochodzi do 39,5C) najlepszy jest prysznic ze stopniowym zmniejszaniem temperatury wody
PRZEZIEBIONY PECHERZ, ZAPALENIE PECHERZA, WYZIEBIONE NERKI-ja biore Furaginium(jest tylko na recepte), jednoczesnie goraca kapiel aby wygrzac cialo, termofor z goraca woda przykladam na nerki. Zapobiegawczo, aby nie dopuscic do zapalenia pecherza nosze grube skarpetki, pije tylko przegotowana wode(UWAGA! woda mineralna w butelce zawiera duzo kamienia, a on osadza sie na nerkach), nosze koszulki aby moje nerki sie nie wyziebily
OPRYSZCZKA,ZIMNO-zarazam sie poprzez urzywanie pomadki kolerzanki, badz jedzac w restauracji poprzez sztucce badz szklanki ktore nie zostaly wyparzone w goracej wodzie, brudne owoce, pocalunki.
Gdy pojawia sie pecherzyki opryszczki, biore wacik i OCET spozywczy, przykladam az skorka zrobi sie biala i zejdzie, wtedy plyn surowiczy wycieknie i pozostanie malutki strupek. Ale trzeba zrobic to odrazu po pojawieniu sie pecherzykow i tak aby ten plyn po zerwaniu skorki usunac chusteczka. Troszke szczypie, ale wole pocierpiec 5minut, niz potem chodzic tydzien z wielka boloca bulwa na ustach i miec blizny.
POPAZENIA TERMICZNE-najlepiej jest kupic pianke na oparzania-jest niezastapiona, kosztuje 11zl a naprawde super dziala i co najwazniejsze na skorze nie ma potem blizn
Przestrzegam przed stara metoda przemywania zimna woda---skora dostaje szoku termicznego co powoduje skorczenie i zniszczenie jej komorek, potem powstaje deformacja skory i blizny(tak jak nie powinno sie wlkadac odmrozonych stop w goraca wode, tylko w zimna), wiec lepiej popazone cialo przylozyc do naszego ciala i trzymac az dojdzie do temperatury naszego ciala, a potem owinac delikatnym recznikiem aby bylo cieple i nawilzamy kremem aby odzywic skore---szczypie ale blizny nie pozostaja, tylko przez kilka dni lekko skora czerwona no i naskorek lekko sie zluszczy

Niestety nie masz racji jeżeli chodzi o oparzenia termiczne. Pierwszą i podstawową rzeczą jaką należy zrobić to właśnie schłodzić poparzone miejsce najlepiej pod bieżącą chłodną wodą, zmniejsza się wtedy ucieplenie tkanek i i poparzenie nie penetruje zbyt głęboko. Dopiero póżniej po ustąpieniu bólu można nałożyć Pantenol lub Argosulfan na ranę, najlepiej też schłodzone. Natomiast smarowanie zwykłymi kremami ran jest ryzykowne.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 06:24   #39
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

A ja bym chciał zapytać czy istnieją domowe (mogą być publiczne, zakładowe, firmowe - byle skuteczne) sposoby na PMS?

Pytanie całkiem poważne, bo choć sam nie miewam to cierpie co miesiąc z tego powodu bardziej niż przy rozliczaniu PITu.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:08   #40
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
A ja bym chciał zapytać czy istnieją domowe (mogą być publiczne, zakładowe, firmowe - byle skuteczne) sposoby na PMS?

Pytanie całkiem poważne, bo choć sam nie miewam to cierpie co miesiąc z tego powodu bardziej niż przy rozliczaniu PITu.
Mogę mówić tylko za siebie, to powiem, że w moim przypadku Zespółu Napięcia Przedmiesiączkowego (PMS), działa czułość, przytulenie i ciepłe słowa od partnera.... także kwiaty bez okazji i kolacja przy świecach... Powodzenia

__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:45   #41
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Rozumiem, że to mają być sposoby domowe, ale nie muszą być w 100% naturalne?

Zaparcia
Ja mam już chyba mistrzostwo świata w walce z ciężkimi zaparciami... W sytuacjach gdy trwa to ponad tydzień i nie działają już środki typu Xenna czy Laktuloza, Laxantes albo inne leki przeczyszczające natychmiast należy przestać je zażywać (to akurat zalecenie od lekarza) najlepiej jest urządzić powrót do natury - kompot z suszonych śliwek (gotowany bez cukru). Śliwki wyjadamy łyżką, a kompot wypijamy (conajmniej litr). Nie daje to efekt natychmiastowego, trzeba zaczekać parę godzin, ale na pewno zadziała. Dla wspomagania i ułatwienia można czopki gilcerynowe zastosować. Zazwyczaj osoby cierpiące na zaparcia powinny też stosować dietę, jednak ułatwieniem zamiast niej jest regularne zażywanie pastylek z błonnikiem albo preparatów typu colon c (są też inne, ale ich nie znam, ten akurat sama piję). Zaprać trzeba pilnować, prowadzą do wielu niebezpiecznych schorzeń.

Popękane albo wysuszone usta
Ja smaruję kremem Nivea tym za 3 zł (najtańszym, zwykłym) i zawsze po ok. jednym wieczorze smarowania rano problem znika. Ten krem dobry jest też na podrażnioną skórę pod nosem w przypadku gdy mamy katar i ciągle dmuchamy nos.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 20:06   #42
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Mogę mówić tylko za siebie, to powiem, że w moim przypadku Zespółu Napięcia Przedmiesiączkowego (PMS), działa czułość, przytulenie i ciepłe słowa od partnera.... także kwiaty bez okazji i kolacja przy świecach... Powodzenia
Tak, tak. To znam. Czasem łagodzi skutki, choć niestety nie zawsze. Miałem nikłą nadzieję, że może jest jakaś cudowna metoda, jakieś wypicie cytryny czy przyłożenie octu lub na odwrót. Ale pewnie, nie
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 01:10   #43
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Sto domowych sposobów na opryszczkę

- Wymieszaj ze sobą 10 dag wazeliny i 2 łyżeczki suszonego ziela melisy. Podgrzewaj na małym ogniu przez dwie godziny. Ostudź, a następnie smaruj co jakiś czas swędzące miejsca.

- Rozgnieć witaminę B2, zmieszaj z kroplą wody i przyłóż w narażone miejsce.

- Smaruj swędzące miejsce kremem Nivea.

- Stosuj okłady z rumianku i septosanu.

- Rób sobie okłady z dziurawca.

- Smaruj miejsca pastą do zębów (odradzane przez wielu).

- Wacik + spirytus, to też sposób.

- Przyłóż do chorego miejsca zmoczoną we wrzątku i ostudzoną torebkę herbaty lub posmaruj wacikiem nasączonym kawą.

- Kostka lodu może pomóc, przyłóż ją do ust.

- Przyłóż do ust pokrojoną cebulę.

Kilka rad na zakończenie

Można także udać się do dermatologa, na laserowy zabieg zapobiegający pojawianiu się opryszczki na kilka lat. Najlepszym zapobieganiem objawów jest jednak stosowanie witamin z grupy B oraz witaminy C.

ze strony - http://www.mmlodz.pl/2132/2008/10/9/...ry=interwencje
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 18:27   #44
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Na opryszczke ( bo mi cholerstwo czesto wychodzi ) mam swoj sposob. Smaruje olejkiem z drzewa herbacianego. Najlepsze efekty widze gdy posmaruje jak poczuje charakterystyczne swedzenie - wtedy duza szansa ze sie zupelnie cofnie. A nawet jak wyskoczy to olejek ladnie wysusza i dezynfekuje. Wg mnie to daje lepsze rezultaty niz masc z apteki .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 09:13   #45
Nea_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Dobrym sposobem na PMS (zarówno na stan fizyczny, jak i duchowy) są ćwiczenia fizyczne. 15-20 minut gimnastyki, oczywiście bez zbyt ciężkich ćwiczeń,pozwala na rozładowanie negatywnych emocji oraz rozgrzanie i rozluźnienie mięsni. Na mnie to działa pozdrawiam
Nea_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:26   #46
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

opryszczka - pasta cynkowa

pms - olej z wiesiołka
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:10   #47
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Dziewczyny ja potrzebuję sposoby na to by rana na twarzy szybko się zagoiła i nie została blizna, czy są na to jakieś sposoby, może trzeba łykać jakieś wit., by przyspieszyć proces gojenia?
Poradźcie coś proszę.
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 08:19   #48
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Ja potrzebuje sposobu na wzdecia a raczej mega wzecia po wszystkim co zjem i wypije bo zadne espumisany na nic sie zdaja
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:15   #49
magdamlynek
Raczkowanie
 
Avatar magdamlynek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

A ja szukam dobrego i niedrogiego sposobu na pobudzenie i poranną adrenalinę gdy wstaje rano, to zazwyczaj trwa to aż 3 drzemki w telefonie;((
magdamlynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 11:58   #50
Niania Ogg
Przyczajenie
 
Avatar Niania Ogg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Ja potrzebuje sposobu na wzdecia a raczej mega wzecia po wszystkim co zjem i wypije bo zadne espumisany na nic sie zdaja
Na wzdęcia polecam kiść bananów, albo i dwie wystarczy przez dwa tygodnie jeść codziennie przynajmniej jednego, a po kilku dniach już widać, a raczej czuć rezultaty, ponieważ organizm oczyszcza się z nadmiaru gazów. Najlepsze są twarde, jeszcze nawet lekko zielone banany. No i pomaga wprowadzenie do diety wielu zielonych warzyw
Mi zdecydowanie pomogło
Niania Ogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:17   #51
kibur
Przyczajenie
 
Avatar kibur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

A mnie właśnie chirurg, który przecinał mi palec i umieszczał sączek, to on właśnie powiedział:
"następnym razem gdy poczujesz,że zakaziłaś i jest zastrzał...a nawet profilaktycznie, gdy masz wątpliwości, nalej wrzątku do filiżanki i staraj się "klupnąć" palec około 30 razy w tym wrzątku, da się zrobić, ze skakaniem,potrząsaniem ręką, aja jaj-na cały głos, ale da się. Wiem, bo od ponad 20 lat nie miałam zastrzału, za to szans na zakażenie mnóstwo
Moja kumpela nawet z palcem u stopy, po złym pedikiurze, robiła to "klupanie". Pomogło
A, i ja to robiłam w czystej wodzie. W wodzie z mydłem się namacza....ale wtedy nie może
być to wrzątek, logiczne.
kibur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 00:59   #52
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Przez 2 miesiące nie miałam PMS zaczęłam się zastanawiać co zmieniłam
i przypomniałam siebie że od miesiąca biorę tabletki cynku i co kilka dni piję rozpuszczony pyłek pszczeli, naprawdę jest super, ani razu się nie zdenerwowałam a zawsze aż się gotuje we nie gdy w tym czasie coś nie jest po mojej myśli
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 10:01   #53
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

witam ja na pms moge zaproponować suplemet diety pms z serii ProLady kapsułki zawieraja wyciąg z szyszek chmielu, wyciąg z melisy, żelazo, witamina c, witamina B6 iB12. Jak widać same naturalne składniki wiec nie ma problemu że faszerujemy sie niewiadomo czym.
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:52   #54
zebra111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Na wzdecia 2 tabletki wegla aktywnego (z apteki). Mi pomaga.
zebra111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:37   #55
1maG2
Raczkowanie
 
Avatar 1maG2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

A na chrypkę? Potrzebuję jakiejś szybkiej kuracji, na środę muszę być już zdrowa!
__________________
www .t a k e a g i f t. pl/polecam:65949
Odpowiadaj na pytania i wygrywaj!
Polecam


Ludzie są dziwni. Szczególnie ja.
1maG2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:44   #56
Cellia
Raczkowanie
 
Avatar Cellia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
GG do Cellia
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

A znacie coś na kaca ?
Cellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 20:24   #57
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Domowe sposoby na rozne dolegliwosci

Spróbować warto kawa z plasterkiem cytryny.
borman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 20:01   #58
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jaka emotka wyraża Twój obecny nastrój? cz. 7

ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.