Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 14:16   #3781
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To i ja się pokażę, odkopałam zdjęcia ze starego komputera i strach patrzeć co miałam na głowie

1,2,3 to szampon + suszarka, były pocieniowane na całej długości, czasami chodziłam spać z mokrymi = susz i puch
Potem było radykalne cięcie do ramion, włosy odrastały, używałam już na szczęście odżywki i maski (silikonowe), nadal suszarka
4 koniec 2010, początek 2011, rosły i rosły, ale były przesuszone, czasami olejowałam, nadal silikonowa pielęgnacja
5, 6 początek tego roku (intensywne olejowanie, nawilżanie, cięcie prawie co miesiąc, pielęgnacja bezsilikonowa, brak suszarki)
7 po szamponetce Venity
8 zdjęcie sprzed kilku tygodni
woow co za metamorfoza, łaaaał!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 14:28   #3782
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kasia225 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie poszukiwania Glorii, ale chyba bede musiala zamowic ja na allegro ;< W osiedlowych drogeriach jej brakuje a z wiekszych sklepow, ktore sa w mojej miejscowosci (tesco, biedronka) nigdy jej nie bylo..
Glorię można kupić w Auchanie
Ale jak ja ją kupowałam w tamtym tygodniu to były już tylko 3 opakowania. Teraz żałuję, że nie kupiłam przynajmniej dwóch...
No i jest nowe opakowanie Glorii (ja mam jeszcze stare). Widziałam na jakimś blogu.

Były jeszcze Lorysy - jak zobaczyłam te wielkie słoje po 1000 ml to się aż przeraziłam
Alterra zawsze czaeka w Rossmannie,
Kallosa, Bingo, Waxa jeszcze na oczy nie widziałam...
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 14:35   #3783
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Bingo można kupić w tesco
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 14:54   #3784
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

a wiecie czy dostane hydrator joico stacjonarnie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 15:35   #3785
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Bingo można kupić w tesco
a jest bogata oferta? bo właśnie weszłam na KWC i zobaczyłam ile jest różnych rodzajów tych masek... chciałabym przetestować wszystkie
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 15:38   #3786
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To i ja się pokażę, odkopałam zdjęcia ze starego komputera i strach patrzeć co miałam na głowie

1,2,3 to szampon + suszarka, były pocieniowane na całej długości, czasami chodziłam spać z mokrymi = susz i puch
Potem było radykalne cięcie do ramion, włosy odrastały, używałam już na szczęście odżywki i maski (silikonowe), nadal suszarka
4 koniec 2010, początek 2011, rosły i rosły, ale były przesuszone, czasami olejowałam, nadal silikonowa pielęgnacja
5, 6 początek tego roku (intensywne olejowanie, nawilżanie, cięcie prawie co miesiąc, pielęgnacja bezsilikonowa, brak suszarki)
7 po szamponetce Venity
8 zdjęcie sprzed kilku tygodni
Jigoku, pamiętam Cię z wątku olejowego ) jaka zmiana, cudowne włosy

a ja przyszłam się pochwalić, bo 21 czerwca zaczęłam maksymalnie dbać o włosy: wróciłam do drożdży, biorę CP, Vitapil, stosuję codziennie wcierki i oleje, 1-2 razy w tygodniu maski, oczywiście odżywka po każdym myciu i mam pełno nowych baby hair, włosy są duużo bardziej błyszczące, miękkie i co najważniejsze: urosły aż 3 cm! nie chciało mi się wierzyć, bo to przecież niecałe 3 tygodnie intensywnego dbania, ale sprawdziłam 3 razy i za każdym razem wychodziło tak samo
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 15:38   #3787
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
a jest bogata oferta? bo właśnie weszłam na KWC i zobaczyłam ile jest różnych rodzajów tych masek... chciałabym przetestować wszystkie
W tesco dostępne są chyba tylko dwie wersje Z masłem shea i jakaś jeszcze.


Od kilku dni miałam straszne włosy, jakieś takie suche i spuszone Może to wina facelle?? Dzisiaj umyłam włosy isaną i teraz przesadziły w drugą stronę, są strasznie gładkie, nawilżone i przyklapniętę
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 16:01   #3788
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Ja to robię po swojemu, jak mi najbardziej pasuje.

Na mokre włosy na końce nakładam Isanę (tak wysoko jak umiem chwycić wszystkie włosy jedną ręką ).
Potem myję skalp moją ukochaną Akuną (wystarczy kilka kropli i się pieni jak szalona).
Po jakichś 5-ciu minutach odkręcam kran żeby woda ledwo, ledwo leciała i tak polewam od skalpu i piana spływa aż po końce spłukując Isanę. Staram się to robić letnią wodą i jak najdłużej. Jak widzę, że już wszystko spłukane odkręcam mocno kran i spłukuję tym razem porządnie.
No i potem maska (ostatnio Gloria )

Najbardziej to mnie ciekawi, że już po zmyciu wszystkiego czuję tylko zapach szamponu
Gdzie kupujesz szampony Akuna?

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To i ja się pokażę, odkopałam zdjęcia ze starego komputera i strach patrzeć co miałam na głowie

1,2,3 to szampon + suszarka, były pocieniowane na całej długości, czasami chodziłam spać z mokrymi = susz i puch
Potem było radykalne cięcie do ramion, włosy odrastały, używałam już na szczęście odżywki i maski (silikonowe), nadal suszarka
4 koniec 2010, początek 2011, rosły i rosły, ale były przesuszone, czasami olejowałam, nadal silikonowa pielęgnacja
5, 6 początek tego roku (intensywne olejowanie, nawilżanie, cięcie prawie co miesiąc, pielęgnacja bezsilikonowa, brak suszarki)
7 po szamponetce Venity
8 zdjęcie sprzed kilku tygodni
Świetna przemiana
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:10   #3789
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
a jest bogata oferta? bo właśnie weszłam na KWC i zobaczyłam ile jest różnych rodzajów tych masek... chciałabym przetestować wszystkie
U mnie jest ta: http://www.bingosklep.com/maska-wlos...ospa-p-73.html i ta: http://www.bingosklep.com/maska-wlos...ospa-p-44.html kosztują 7,49
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:36   #3790
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Słońce podrażniło mi skalp - jest mocno czerwony, ale tylko w miejscu przedziałka, pod włosami wszystko w normie. Jak to "leczyć"? Ze spraw aloesowych to posiadam w domu normalnie tą roślinkę, kilkuletnią w doniczce. Jak powinnam ją 'przyrządzić', by nadawała się do nałożenia na skalp?
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:37   #3791
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz szampony Akuna?
Można je kupić tylko przez internet:
http://www.produktyakuny.pl/produkty-akuna/
(to ten na samym dole)

Ja zdobyłam je w prostszy sposób: moja mama dostała je od ciotki, a że jej nie podeszły (zwolenniczka silikonów) pozwoliła mi je przygarnąć

To co mnie najbardziej zastanawia to to, że jedna kropla Akuny = 10x tyle szamponu Joanna Naturia, żeby się pieniło (Akuna nadaje się idealnie jako M w OMO, a Joanna wcale). Nie wiem czy jest taki gęsty czy co, ale wydajność to ma mega.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 16:57   #3792
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

coś zaniedbałam wizaż, ale wakacje są, więc prawie mnie tu nie ma
a o włosy dbam tak jak zawsze, chociaż ostatnio są suche... pewnie przez tą pogodę, muszę kupić jakąś dobrą ochronę


a no i wstawiam fotkę, warkocz mojej siostry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03687.jpg (108,6 KB, 60 załadowań)
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 17:07   #3793
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Jaka jestem szczęśliwa Wreszcie udało mi się zafarbować henną moje włosy na kolor jaki chciałam Już miałam rezygnować z henny, ale dałam jej ostatnią szansę. Nie mam już mega odrostów. Mam nadzieję, że nie zmyje się zbyt szybko do rudości
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 17:57   #3794
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Glorię można kupić w Auchanie
Ale jak ja ją kupowałam w tamtym tygodniu to były już tylko 3 opakowania. Teraz żałuję, że nie kupiłam przynajmniej dwóch...
No i jest nowe opakowanie Glorii (ja mam jeszcze stare). Widziałam na jakimś blogu.

Były jeszcze Lorysy - jak zobaczyłam te wielkie słoje po 1000 ml to się aż przeraziłam
Alterra zawsze czaeka w Rossmannie,
Kallosa, Bingo, Waxa jeszcze na oczy nie widziałam...

A jesli chodzi o Alterre to ktora dokladnie? Czy te produkty nie zawieraja alkoholu?

W pielegnacji zniszczonych wlosow wystraczy raz na tydzien maska z jajka i rycyny, plukanka octowa oraz uzywanie odzywek po kazdym myciu?

Czy powinnam wglebic sie w temat i olejowac, pic suplementy/ziola i stosowac chocby metode OMO?
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 18:07   #3795
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kasia225 Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o Alterre to ktora dokladnie? Czy te produkty nie zawieraja alkoholu?

W pielegnacji zniszczonych wlosow wystraczy raz na tydzien maska z jajka i rycyny, plukanka octowa oraz uzywanie odzywek po kazdym myciu?

Czy powinnam wglebic sie w temat i olejowac, pic suplementy/ziola i stosowac chocby metode OMO?
Maska Alterra jest tylko jedna (z granatem). Niestety zawiera alkohol dlatego stosuję ją maksymalnie raz na tydzień.

Przede wszystkim musisz wypróbować co twoim włosom odpowiada, a co nie.
Moim wystarczają drogeryjne kosmetyki, a stosowanie produktów spożywczych (miód) kończy się puchem.

Metodą prób i błędów dojdziesz w końcu co twoje włosy lubią najbardziej

Ja póki co nie olejuję i nic nie 'piję', a efekty i tak są.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 18:11   #3796
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Jesli chodzi o lorysy to czy ktoras z was stosowala tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...w-suchych.html

lub tą:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ami-mleka.html


czy sa one dostepne tylko w Auchan? Do tego sklepu mam daleko...
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 18:48   #3797
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi też wybitnie nie służyły, ale mam koleżanki, które używają pantene i sobie bardzo chwalą A włosy mają niczego sobie
Mnie to zawsze uderza, że takie osoby najczęściej pytamy o to co robią z włosami, a one często o pielęgnacji nie mają pojęcia, nie? Często się spotykam z tym, że jak ktoś dostał od mamci natury jakąś cechę, to taaakie bzdury o tym gada, że hej. (oczywiście nie wszystkich to się tyczy, wiadomo).

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To i ja się pokażę, odkopałam zdjęcia ze starego komputera i strach patrzeć co miałam na głowie

1,2,3 to szampon + suszarka, były pocieniowane na całej długości, czasami chodziłam spać z mokrymi = susz i puch
Potem było radykalne cięcie do ramion, włosy odrastały, używałam już na szczęście odżywki i maski (silikonowe), nadal suszarka
4 koniec 2010, początek 2011, rosły i rosły, ale były przesuszone, czasami olejowałam, nadal silikonowa pielęgnacja
5, 6 początek tego roku (intensywne olejowanie, nawilżanie, cięcie prawie co miesiąc, pielęgnacja bezsilikonowa, brak suszarki)
7 po szamponetce Venity
8 zdjęcie sprzed kilku tygodni
łaaał, ale motywator!

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Jigoku, pamiętam Cię z wątku olejowego ) jaka zmiana, cudowne włosy

a ja przyszłam się pochwalić, bo 21 czerwca zaczęłam maksymalnie dbać o włosy: wróciłam do drożdży, biorę CP, Vitapil, stosuję codziennie wcierki i oleje, 1-2 razy w tygodniu maski, oczywiście odżywka po każdym myciu i mam pełno nowych baby hair, włosy są duużo bardziej błyszczące, miękkie i co najważniejsze: urosły aż 3 cm! nie chciało mi się wierzyć, bo to przecież niecałe 3 tygodnie intensywnego dbania, ale sprawdziłam 3 razy i za każdym razem wychodziło tak samo
Kurczę, zazdroszczę, ja się nakręciłam na jak najdłuższe (aktualnie mają 46 cm i są najdłuższe, jakie w życiu miałam) i każdy cm mi się wydaje taaaki na wagę złota. Jeszcze jakieś 10 cm, potem lekko podrównać, żeby dało radę ściąć zniszczone końcówki i będę szczęśliwa.

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
coś zaniedbałam wizaż, ale wakacje są, więc prawie mnie tu nie ma
a o włosy dbam tak jak zawsze, chociaż ostatnio są suche... pewnie przez tą pogodę, muszę kupić jakąś dobrą ochronę
Prawda, pogoda się daje we znaki włosom, ja tu zapukałam przerażona, że je tak poniszczyłam rozjaśniaczem, ale sama widzę, że jak jeden dzień było chłodniej to włosy w zupełnie innej kondycji, jednak sam zabieg nie zniszczył ich tak potwornie jak mi się wydawało.
A co do ochrony, to ja używam czerwonego elseve w sprayu, ale chyba ostatnio jakoś nie daje rady, choć zawsze się sprawdzał...

Cytat:
Napisane przez NeverGoAlone Pokaż wiadomość
Jaka jestem szczęśliwa Wreszcie udało mi się zafarbować henną moje włosy na kolor jaki chciałam Już miałam rezygnować z henny, ale dałam jej ostatnią szansę. Nie mam już mega odrostów. Mam nadzieję, że nie zmyje się zbyt szybko do rudości
Ja kawał czasu marzyłam o rudych/czerwonych, ale chyba mi przeszło i zamierzam właśnie sobie kupić ciemny brąz niedługo. Tym bardziej, że zawsze szybko mi rosły po hennie.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 19:38   #3798
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

puch mogę okiełznać gliceryną, tak? to np po myciu
a przed myciem? co mogę dodać? zawsze nakładam olej (to emolient, prawda?) więc hmm myślałam o zrobieniu jakiegoś psikadła pod olej z humektantami (kw. hial lub aloes). dobry pomysł?

kurczę, tak Was podczytuję, podczytuję i mam coraz większy mętlik w głowie a ostatnio zaniedbałam pielęgnację i mam zamiar zaopatrzyć się (pierwszy raz!) w półprodukty
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:12   #3799
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Ja dzisiaj w słońcu obejrzałam swoje końcówki i załamałam się. Jedno wielkie rozdwojenie i połamanie.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 20:13   #3800
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Mi na puch najbardziej pomaga nieczesanie włosów
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:19   #3801
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Mi na puch najbardziej pomaga nieczesanie włosów
ja mam proste wlosy ktorych nie idzie nakrecic, ale po rozplataniu warkocza po calym dniu moje wlosy to wielki puszek. ale to chyba normalne?
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:24   #3802
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Wrzucam zdjecie wlosow. Jak widac sa zniszczone na calej dlugosci i mam rozdowjone koncowki... ;< ratunkuuuu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30 czerwca 2012.jpg (137,6 KB, 63 załadowań)
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:33   #3803
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a wiecie czy dostane hydrator joico stacjonarnie?
widziałam go prawie rok temu przy długiej w sklepie fryzjerskim Tylko nie pamiętam czy było to skrzyżowanie długiej ze szlakiem czy ze Słowiańską

też w słońcu zobaczyłam moje poniszczone końcówki i się przeraziłam... zwłaszcza, że podcinałam je w kwietniu, a posowałoby znów podciąc 2-3 cm... I wrócę do tej samej długości, bo rosną mi 1-1.5 cm na miesiąc... W życiu nie zapuszczę tych włosów...
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:34   #3804
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Ja niestety nic nie pomogę przy prostych włosach...

Moje włosy już od trzech myć nie są wcale napuszone, ale mają ogromną objętość. Czeszę je tylko rano, a później kiedy tylko jestem w domu zaplatam warkocz. Po rozplątaniu mam piękne błyszczące fale z idealną objętością - aż je sobie dziś rozpuściłam z wrażenia
Z prostymi włosami jest pewnie zupełnie inaczej...


xxxJuanaxxx
Ja nie podcinałam końcówek u fryzjera prawie 3 lata (podpis).
A jak wyglądają mam w
Jak mi się jakiś nie spodoba to nożyczki do ręki i po nim.
Jakby jakiś fryzjer zobaczył moje włosy to by dostał zawału. I chyba dostanie, bo w wakacje jeszcze muszę iść się obciąć...
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-07-08 o 20:41
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:39   #3805
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Ja niestety nic nie pomogę przy prostych włosach...

Moje włosy już od trzech myć nie są wcale napuszone, ale mają ogromną objętość. Czeszę je tylko rano, a później kiedy tylko jestem w domu zaplatam warkocz. Po rozplątaniu mam piękne błyszczące fale z idealną objętością - aż je sobie dziś rozpuściłam z wrażenia
Z prostymi włosami jest pewnie zupełnie inaczej...
Zazdroszczę Ja mam fale i jak nie rozczeszę co kilka godzin to mam strąki A puch mam zawsze i wszędzie, raz mniejszy raz większy.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:47   #3806
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

A co do lorysów, dobre są? Byłam w auchanie i każdy, który widziałam, na początku składu miał parafinę.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:52   #3807
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja mam fale i jak nie rozczeszę co kilka godzin to mam strąki A puch mam zawsze i wszędzie, raz mniejszy raz większy.
Na początku kiedy 'odstawiłam szczotkę' też miałam strąki.
na dodatek były posklejane bo wsmarowałam w nie olejek aż kapało i go nie spłukałam. Potem nie umiałam ich rozczesać

Dopiero od trzeciego mycia po 'nieczesaniu' wyglądają normalnie! (tzn. dziś)
Kurczę... wyglądają dokładnie tak jak w moim Avatarze (niestety kolor jeszcze nie ten...)

___
A wszystko się zaczęło jak na blogu kascysko wyczytałam, że ona od trzech lat nie czesze włosów.
Zacytuję jak to już ktoś tutaj pisał:
kascysko jesteś bogiem!
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-07-08 o 21:17
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:34   #3808
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
puch mogę okiełznać gliceryną, tak? to np po myciu
a przed myciem? co mogę dodać? zawsze nakładam olej (to emolient, prawda?) więc hmm myślałam o zrobieniu jakiegoś psikadła pod olej z humektantami (kw. hial lub aloes). dobry pomysł?


kurczę, tak Was podczytuję, podczytuję i mam coraz większy mętlik w głowie a ostatnio zaniedbałam pielęgnację i mam zamiar zaopatrzyć się (pierwszy raz!) w półprodukty
Gliceryna to raczej właśnie spuszyć Cię może, bo jest humektantem, i na pewno nie do stosowania po myciu - ewentualnie jako dodatek do maski/odżywki.
Psikadło - good idea, a od siebie poradzę olejowanie na odżywkę klik!
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja mam fale i jak nie rozczeszę co kilka godzin to mam strąki A puch mam zawsze i wszędzie, raz mniejszy raz większy.
Coś nie gra w pielęgnacji, czegoś musi nie lubią. Tylko cholercia czego
Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Na początku kiedy 'odstawiłam szczotkę' też miałam strąki.
na dodatek były posklejane bo wsmarowałam w nie olejek aż kapało i go nie spłukałam. Potem nie umiałam ich rozczesać

Dopiero od trzeciego mycia po 'nieczesaniu' wyglądają normalnie! (tzn. dziś)
Kurczę... wyglądają dokładnie tak jak w moim Avatarze (niestety kolor jeszcze nie ten...)

___
A wszystko się zaczęło jak na blogu kascysko wyczytałam, że ona od trzech lat nie czesze włosów.
Zacytuję jak to już ktoś tutaj pisał:
kascysko jesteś bogiem!
Gdybym była bogiem, to bym szturchnęła wiszącą po spadku wagi skórę na brzuchu i by się w mig wstąpiła

Ale dziękuję I tak, jam Ci dziwoląg bez ani jednej szczotki/grzebienia/TT
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:34   #3809
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

to jednak BD jest taki zły? ech, może przez niego lecą mi tak włosy. A ten różowy dla mam? jakie ma pH? nie wyrządzi żadnych szkód?
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:39   #3810
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
to jednak BD jest taki zły? ech, może przez niego lecą mi tak włosy. A ten różowy dla mam? jakie ma pH? nie wyrządzi żadnych szkód?
Nie wiem, czy dla kogoś innego jest zły, ale dla mnie to szatan w butelce
Ale cóż, co straciłam to odrośnie.

Nie sprawdzałam balsamu, gdyż z całą pewnością moich niskoporów nie domyje, więc nawet nie kupuję.

Jadę Facelle Sensitive, i ten pH ma git
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.