Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 12:20   #751
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej
Dzisiaj zaczynam Jillian 90 chyba a Wy? Troche mi sie cienka wydaję
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 09:06   #752
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Hej
Dzisiaj zaczynam Jillian 90 chyba a Wy? Troche mi sie cienka wydaję
ja zaczelam w niedziele...hmm no jest cienka, to cardio to jest smiech a nie cardio, nawet rozgrzewka bym tego nie nazwala
silowe sa lepsze ale tez malo jak dla mnie, chociaz z wiekszym obciazeniem mozna spokojnie poczuc....
mam mieszane odczucia, obciazenia sa duzo mniejsze niz w che bo liczba powtorek mniejsza, nie mecze sie za bardzo, w che czulam jednak ze serce mocno bije, a cardio nie ma...i nie byloby zle gdyby nie to, ze ja osobiscie na takich programach tyje mozna by diete trzymac bardziej, no ale nie po to cwicze nie? wiec jak dla mnie jillian na razie to same silowe i po tym wszystkim co robilam obawiam sie, ze bedzie za malo...dam jej 4 tyg i zobacze
a w ramach ciekawostki jillian ma w programie cwiczenia ktore maja spalac tluszcz niby , ktore miechelle dozis z mojego peak miala w rozciaganiu
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:42   #753
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

klora zaczęłaś? A ja nie .. wracam o 23 codziennie.. ale zacznę.. może w przyszłym tygodniu już..
Kurcze ja teraz miałam przerwę zobaczymy czy poczuję.. czy ciało na nastepny dzień poczuje..
Zwiększ sobie obciążenia.. ja mam zamiar robić na największych jakich mam..
Spróbujmy lepiej robić te 30 minutek niż nic
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 08:06   #754
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
klora zaczęłaś? A ja nie .. wracam o 23 codziennie.. ale zacznę.. może w przyszłym tygodniu już..
Kurcze ja teraz miałam przerwę zobaczymy czy poczuję.. czy ciało na nastepny dzień poczuje..
Zwiększ sobie obciążenia.. ja mam zamiar robić na największych jakich mam..
Spróbujmy lepiej robić te 30 minutek niż nic
dobrenka kochana zaczelam tydzien temu
silowe robie z duzym obcizeniem, kardio z rekawiczkami 0,5kg...generalnie smieszny ten program moze dla poczatkujacych bedzie ok, mi sie nie podoba
rozgrzewka w insanity to serio jest cos w porownaniu do jej cardio...a silowe sa na razie lekkie, bez obciazenia najczesciej, wykorzystujace jedna grupe miesni i generalnie szalu nie ma...jak dodaje ciezary to mam taka lzejsza wersje che, chociaz u chaleane bylo chociaz to cardio lepsze wiec jakbym miala to opisac to taka lajtowa wersja che...szalu nie ma
wolalabym te 30 min poswiecic hiitom jak juz...wiec nie wiem czy dotrwam do konca, planuje zrobic jeszcze 2 tyg max i ocenic, chociaz juz patrzylam co dalej jest w nast dvd i nie zapowiada sie zadna rewolucja

najgorsze to, ze ja za duzo jem zeby tak malo cwiczyc eh, i chyba tez wole sie bardziej zmeczyc, bo moje cialo nie reaguje na tak lekki wysilek...

a szukalam czegos nowego i nie znalazlam na razie
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:53   #755
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

klora ja postanowiłam poczekac na @ i zacząć po.. powinien już być
Mówisz że nie za fajnie.. jednak zrobię go.. na lato krótki.. jeszcze Body Rock mnie troche zastanawia.. zobaczy się..
Ja u Jillian widziałam wiele motywów z Insanity i to mi się spodobało
Może hity.. jejj.. już sama nie wiem..
Ja spróbuję tej Jillian teraz miałam pare dni przerwy zobaczymy czy na następny dzień coś gdzieś poczuję
Własnie jedzenie.. strasznie ostatnio niezdrowo jem moim zdaniem.. Wczoraj np. zjadłam ciemną bułkę z pasztetem (ten pasztet) + gorący kubek potem pół zupki Knorra + 3 BIT (@ idzie), koło południa loda czekoladowego i jabłko.. oczywiście bolał mnie brzuch z głodu potem więc polazłam po ciastko w czekoladzie.. na koniec dnia zjadłam murzyna kawałek + czekoladkę i nogę z kury.. Noi sobote i niedzielę miałam grilla.. Dzisiaj zaczełam dzień od 1/3 zupki Knorr i jabłka.. teraz jem kanapkę z żółtym serem i pomidorem.. i w planach już potem mam jogurty.. obiad nie wiem jaki.. czuję się z tym źle..
Napisz mi co jesz.. jadłaś dziś wczoraj>?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 18:27   #756
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

heya dziewczyny!!
Nie pisałam już dawno, ale nawet teraz nie mam o czym,
od jakiegos czasu nie cwicze w ogóle, wracam z pracy wieczorem - spacer z psem + robienie obiadu i juz koło 20 sie robi i naprawde nie mam juz siły by zrobic cokolwiek .... ale z drugiej strony drastycznie spadła ilosc kalorii przeze mnie spozywana (w tygodniu a w weekend troche wzrasta ) wiec jakby nie było zle nie jest mało tego wydaje mi sie sie lekko schudłam bo w pracy mam urwanie głowy a sniadanie w pracy jem koło 15-16 jak dobrze pojdzie potem w domu koło 20 lekka kolacja i tyle. Ehh troche mi szkoda cwiczen ale coz poczac ....
Dobrenko wg mnie kalorycznie nie jest zła moze jej byc nawet spokojnie wiecej ale JAKOSC!!! kto to widział zaczynac dzien od zupki w proszku i w ogole chyba te zupki lubisz a gdzie jakies białko, wartosci odzywcze .... buziaki kochane moje niezłomne fitnesski
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 08:01   #757
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

megi hej ściągnęłam Cię myślami normalnie bo wczoraj sobie o Tobie myślałam Ja też kochanie nie ćwiczę.. na początku chciałam sobie zrobić wolne potem strasznie późno wracałam a teraz powinnam mieć @ więc czekam ale już źle sie czuje
Niestety u mnie ilośc kalorii raczej nie spadła.. licze na to że to przez @
Waga Ci się utrzymuje?
No właśnie jakościowo jem strasznie.. jak zimno nie mogę się oprzeć żeby nie zjeść "chinki".. noi tania jest nie ukrywam że to też do mnie przemawia.. Ostatnio wzięłam sobie nektarynki i jak zobaczyłam jaka mi cena wyskoczyła za (5 szt ponad 6 zł) to podziękowałam dla mnie to za dużo..
A może Jillian co?


---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Moje wyniki
Przed ćwiczeniami - Po TF - Po 1,5 miesięcznej przerwie - Po I miesiącu CE - Po II CE Po III CE - 2 tyg. Insanity - 6 tyg. I - 8 tyg I.- 9 tyg. i już

udo góra-60- 58 (-2) - 59 (+1) - 59 (0) - 59 (0) - 61 (+2) - 59 (-2) - 58 (-1) - 57 (-1) - 57 (0)

udo śr - 55 - 51 (-4) - 52 (+1) - 52 (0) - 51 (-1) - 52 (+1) - 51 (-1) - 51 (0) - 50 (-1) - 49(-1)

udo dół - 45 - 41 (-4) - 42 (+1) - 43 (+1) - 42 (-1) - 43 (+1) - 42 (-1) - 41 (-1) - 40 (-1) - 40(0)

łydka - 38 - 35,5 (-2,5) - 35 ( -0,5) - 35,5 (+0,5) - 34 (-1) - 36 (+2) - 36 (0) - 36 (0) - 35 (-1) - 35 (0)

biodra - 100 - 99 (-1) - 99 (0) - 99 (0) - 99 (0) - 100 (+1) - 99(-1) - 99 (0) 97,5 (-1,5) - 97 (0,5)

ręka - 26 - 27 (+1) - 27 (0) - 28 (+1) - 28 (0) - 27,5 (-0,5) - 27 (-0,5) - 27 (0) - 27(0)

waga - 62 - 59 (-3) - 60,5 (+1,5) - 62 (+1,5) - 63,3 (+1,5) - 63,3 (0) - 61,5 (-1,8) - 61 (-0,5) - 60 (-1)- 59 (-1)
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2012-06-27 o 07:48
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 08:23   #758
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dobrenko Twoja dieta smutna bardzo, postaraj sie jesc bardziej zdrowo, na dietetyce sa tony przykladow i jedz wiecej przede wszytskim, ja na Twojej diecie bylabym doslownie chora, bez energii i wiecznie glodna...bo jem jak prosika w prownaniu do Ciebie, a cwicze tez malo ostatnio bo ta jillian to jest zart insanity jest jakies 1000 razy bardziej intensywne i wymagajace....che tez taki program jest dobry dla kogos kto nigdy nie cwiczyl, albo trzeba modyfikowac kazde cwiczenie....
co do mojej diety to prosze (wczoraj, mialam mega gloda):
salatka z kurczakiem (150g), awokado, papryka, rzodkiweka, pomidor, ogorek, salata, kielki, oliwa z oliwek
normalnie po takiej porcji nie jestem glodna przez 3-4h a wczoraj po godzinie zjadlam: kielbase swojska, pol kalafiora, pol baklazana smazone na oleju kokosowym....po pracy byl omlet z 3 jaj na oleju kokosowym, do tego smazony szpinak z pieczarkami, pol kilo pomidorow, garsc orzechow i wieczorem bylam tak glodna, ze dojadlam reszte kurczaka sama
dzis podobnie jem, z tym ze dalam wiecej tluszczu i do salatki i do obiadu, zeby dluzej byc syta i na kolacje jem polowe duzego brokula z makrela chyba, u mnie jakies 1000 kcal idzie z samego tluszczu...
rano juz wypilam pol puszki mleka kokosowego (350 kcal) i nieswiadomie zupelnie, po prostu bylam glodna a nie mialam czasu na sniadanie przed praca
A ceny sa kosmiczne, u mnie papryka za 16zl/kg...owocow malo kupuje to nie wiem nawet, ale warzywa potanialy sporo wiec sie ciesze no i sporo mam z dzialki od rodziny, wiec powiedzmy ze udaje mi sie oszczedzic....gorzej z miesem czy ryba

Megi tylko uwzaj, zebys masy miesniowej nie stracila na skutek tego obciecia kalorii szkoda by bylo, bo jednak tyle pracy....
__________________



Edytowane przez klora
Czas edycji: 2012-06-27 o 08:24
klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 08:54   #759
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

klora postaram się.. muszę jeść lepiej.. ale teraz wszystko zdrowe takie drogie.. dzisiaj wsunęłam pół zupki znowu.. na potem mam kanapki i jogurt.. Lepiej?
No właśnie ja nie potrzebuję nie wiadomo ile.. po tym wczorajszym czułam się zapchana..

Insanity oczywiście intensywniejsze nie ma co porównywać.. Po CE za bardzo rosłam.. nie wróce do tego..

Ale Twój jadłospis jest piękny.. tylko kiełbasę bym wyrzuciła ale ogólnie jest wzorcowy moim zdaniem Tylko jak Ty to w pracy zjadłaś?
Pokombinuję z tymi warzywami..

Głupio mi.. nie ćwiczę.. nie jem za dobrze.. mam nadzieję że tego wszystkiego z Megi nie zaprzepaścimy

__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:44   #760
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
klora postaram się.. muszę jeść lepiej.. ale teraz wszystko zdrowe takie drogie.. dzisiaj wsunęłam pół zupki znowu.. na potem mam kanapki i jogurt.. Lepiej?
No właśnie ja nie potrzebuję nie wiadomo ile.. po tym wczorajszym czułam się zapchana..

Insanity oczywiście intensywniejsze nie ma co porównywać.. Po CE za bardzo rosłam.. nie wróce do tego..

Ale Twój jadłospis jest piękny.. tylko kiełbasę bym wyrzuciła ale ogólnie jest wzorcowy moim zdaniem Tylko jak Ty to w pracy zjadłaś?
Pokombinuję z tymi warzywami..

Głupio mi.. nie ćwiczę.. nie jem za dobrze.. mam nadzieję że tego wszystkiego z Megi nie zaprzepaścimy

kielbaska naturalna, tlusta i zdrowa normalnie w pracy, do pojemniczka, widelec i juz nie lubie cieplych dan wiec jadlam takie w temp pokojowej, zima podgrzewam
dobrenka dzis wcale nie lepiej musisz jesc wiecej, z czasem cialo sie przywyczai, kiedys jadlam jogurt i jablko dziennie i nie moglam nic wiecej, pol kromki chleba i mialam dosc...a teraz jem jak prosie, zoladek sie przyzwyczail po prostu
jillian podobna do CE...mniejsze obciazenia tylko i wiecej powtorzen, no ale silowe jak nic...jak masz sklonnosc do tycia bez cardio to moze Ci sie tez nie spodobac, turbo jam jest przyjemny, krotki i sensowny...nie obciaza, nie przetrenowuje...ja go robilam 2 razy i zawsze duzo radosci mialam
mozesz tez sprobowac mojego peak10 lezejsze niz inenity, ale interwalowe i mocno na nim zeszczuplalam, nie zmieniajac diety
zdrowe jedzonko bardzo drogie, niktorzy mysla ze jakim cudem warzywa czy owoce sa drozsze...ale sa, mam prownanie ile wydaje na swoje jedzenie i ile na meza, ktory nie lubi az tak zdrowo jesc, to jest naprawde kolosalna roznica
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 14:47   #761
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Skonczylam BR z Jillian a teraz o tygodnia cwicze CEi musze powiedziec ze mi sie podoba ale poki co chyba po tym BR jakas ta pierwsza faza lekka, no moze za male obciązenia mam (maks 5kg), ale i tak w tym upale jestem mokra jak szczur
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 15:14   #762
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Witam ja dzis zaczynam cwiczenia z Halinka

Powiedzcie mi tylko jak zmieniacie obciazenia?? zatrzymujecie filmik i dokladacie talerze??

Obciazenia na jakich cwiczycie podajecie na jedna reke czy w sumie?

.....

Pocwiczylam, ale chyba za male obciazenia bralam. Niestety mam opcje 1, 2, 4, 6, 8, 10 no i wiekszosc robilam na 4 i 8. Wszystko robilam do konca choc nie powiem w jednym to mi lapy sie trzesly

Edytowane przez markoto
Czas edycji: 2012-07-05 o 18:53
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:35   #763
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
Witam ja dzis zaczynam cwiczenia z Halinka

Powiedzcie mi tylko jak zmieniacie obciazenia?? zatrzymujecie filmik i dokladacie talerze??

Obciazenia na jakich cwiczycie podajecie na jedna reke czy w sumie?

.....

Pocwiczylam, ale chyba za male obciazenia bralam. Niestety mam opcje 1, 2, 4, 6, 8, 10 no i wiekszosc robilam na 4 i 8. Wszystko robilam do konca choc nie powiem w jednym to mi lapy sie trzesly
Ja robie tak mam ciezarki 1,5, 3 i 5 (na jedna reke) klade przed soba i biore w zaleznosci od cwiczenia wiec nie musze pauzowac filmu
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:03   #764
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

no ja niestety mam tylko te dokrecane i musze krecic co cwiczenie, fajowe ma Halinka ale u nas je widzialam za 1500zl to troche przesada

Czy jest jakis program ktory by polaczym CE z insanity??? bo dla mnie troche za malo wyciskania potu a polaczenie obu czyli 1.5h dziennie to troche za duzo czasu

Edytowane przez markoto
Czas edycji: 2012-07-10 o 11:47
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 15:38   #765
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej, przepraszam za nieobecność nie mogłam się zebrać.. Zaczęłam wreszcie Jillian.. 3 dzień za mną.. I super.. II super.. Cardio.. troche dupa.. ale robiłam to 100 razy szybciej więc i tak się umachałam i jestem zadowolona.. Zakwasy miałam ale długo nie ćwiczyłam.. uda chciały umrzeć więc Jillian na pewno tam działa.. reszta była okey

klora
hej a jak Tobie idzie?
Wracając do mojego jedzenie to wściekłam się i przeszłam na dietę.. ale potem miałam dużo pracy i nie miałam kiedyś jeść.. teraz jem lepiej ale też więcej czego się standardowo boję.. zobaczymy..

Porównując Jillian do Ce.. to wybacz puki co wolę Jillian.. nie wiem czy to uwarunkowania pogodowe czy jak (Ce robiłam zimą) ale pocę się przy niej jak świnia i sapię i mam zakwasy po CE tego nie pamiętam.. Noi znowu się potwierdza moja przewrotowość..

Peak 10 na pewno spróbuję al
e nie teraz.. musze się wyprowadzić.. ja nie daje rady w tych warunkach..

sagitarius
witaj.. o widzisz.. mokrzysz się przy CE.. czyli to jednak pora roku taka na robienie jest.. Ja przy Jillian się mokrze a przy Ce nie.. 5 kg to małe obciążenie.. ja zwiększyłam.. zresztą zalezy jak kto ma siły.. zwiększ i zobacz

markoto ja zatrzymywałam filmik i zmieniałam..
Fajne masz opcję zmieniania

Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
Czy jest jakis program ktory by polaczym CE z insanity???
było jakieś łączenie kiedyś TF z CE.. ale musiałabyś popytać.. np. na forum TF
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2012-07-20 o 15:32
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 10:35   #766
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

No ja zakończyłam współpracę z CE. Prawdopodobnie zbyt wysokie obciążenie na kręgosłup spowodowało, ze wypadł mi dysk. Własnie wstałam z łózka po tygodniowym leżeniu plackiem i serii zastrzyków przeciwbólowych i przeciwzapalnych Rtg ujawniło dodatkowe rzeczy wiec na razie muszę zawiesić jakakolwiek formę aktywności fizycznej puki się nie skonsultuje z dobrym ortopedą i rehabilitantem

Ale trzymam za was kciuki
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 10:59   #767
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Ja skończyłam dwie rundy CE, dziś zaczynam Jillian BR razem z moim Tż. Jestem bardzo ciekawa czy będę miała takie odczucia jak klora, że to takie lekkie, możliwe, że tak, ale w takim razie myślę, że to na lato idealne, nie ma co się ciskać, przy tych masakrycznych upałach. Po BR myślę o trzech rzeczach - albo Insanity, albo hybryda CE i TF albo właśnie Peak 10. Ale nie ma co tak wybiegać do przodu.

CE dało mi świetny kształt ciała - oczywiście pracy jeszcze dużo, ale widać zmiany na lepsze, ponadto podkreśliło moje mięśnie, teraz mam uczucie, że tylko odrobinkę tłuszczyku zgubić i będzie ok. Tzn CE również ładnie tępiło tłuszczyk, widać po mnie, że coś robię, że ćwiczę, nie straciłam tylko praktycznie nic z wymiarów, ale uwidocznienie mięśni było dla mnie na tyle satysfakcjonujące, że nie porzuciłam programu. Naprawdę polecam gorąco zwłaszcza jako przygotowanie do innych programów.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 08:38   #768
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

markoto no straszliwie Ci współczuję.. Kochanie zapytaj rehabilitanta o callanetics bardzo fajna rzecz.. może pomoże na to co teraz boli i w ogóle wysmukla pięknie
neitka witaj.. jak fajnie cię "widzieć".. Podziwiam Cię za te 2 rundy Ja mam do Jillian cudowne odczucia.. chodziłam okrakiem na początku.. teraz lepiej oczywiście.. Jillian jest na lato świetna moim zdaniem.. ale leję mi sie z tyłka po niej zdrowo.. i dużo frajdy mi przynosi.. mam nadzieję że Tobie też będzie
Ja tak myślałam żeby zrobić Peak 10 na rozgrzanie po Klora mówiła że w miarę jest potem marzy mi się albo P90X albo Insanity Asylum się zobaczy jakie warunki będę miała
Fajnie że widać że działasz.. Fakt jako przygotowanie do innych programów to jest świetne


Kurcze a ja przy ten Jillian znowu szaleję.. jak podnosze jakieś "ciężary" od razu wzmaga się we mnie straszny głód.. Ostatnio przez 3 dni w pracy musiałam jeść mięso.. jedyna opcja była kebab.. a gość jeszcze jakby wiedział co mi trzeba robił takie za☠☠☠iaszcze że masakra.. jednego dnia miałam taką akcję że wyjadłam chyba pół gara ziemniaków z cebulką masłem i ogromem kefiru, wczoraj na grillu zjadłam 2 kiełbasy, 2 kiszki, i dwie kromki z masłem i czosnkiem.. a raczej pajdy chelba.. musze się opamiętać.. noi słodkie.. cały czas mi się chce..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:23   #769
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
neitka witaj.. jak fajnie cię "widzieć".. Podziwiam Cię za te 2 rundy Ja mam do Jillian cudowne odczucia.. chodziłam okrakiem na początku.. teraz lepiej oczywiście.. Jillian jest na lato świetna moim zdaniem.. ale leję mi sie z tyłka po niej zdrowo.. i dużo frajdy mi przynosi.. mam nadzieję że Tobie też będzie
Ja tak myślałam żeby zrobić Peak 10 na rozgrzanie po Klora mówiła że w miarę jest potem marzy mi się albo P90X albo Insanity Asylum się zobaczy jakie warunki będę miała
Fajnie że widać że działasz.. Fakt jako przygotowanie do innych programów to jest świetne


Kurcze a ja przy ten Jillian znowu szaleję.. jak podnosze jakieś "ciężary" od razu wzmaga się we mnie straszny głód.. Ostatnio przez 3 dni w pracy musiałam jeść mięso.. jedyna opcja była kebab.. a gość jeszcze jakby wiedział co mi trzeba robił takie za☠☠☠iaszcze że masakra.. jednego dnia miałam taką akcję że wyjadłam chyba pół gara ziemniaków z cebulką masłem i ogromem kefiru, wczoraj na grillu zjadłam 2 kiełbasy, 2 kiszki, i dwie kromki z masłem i czosnkiem.. a raczej pajdy chelba.. musze się opamiętać.. noi słodkie.. cały czas mi się chce..
Hejj, no ja Cię podziwiam za miłość do Indanity!!!
A przy BR chyba ominę drugi tydzien bo mi się wydaje za lajtowy, ale jescze zobaczę, najpierw powtórzę całość z ciężarkami na maxa.
Tż miał ćwiczyć ze mną, ale dziś rano wymiękł, muszę go popołudniu pogonić :pała: No i jutro robię pierwsze cardio, więc nie jestem tak znowu daleko za Tobą znowu będziemy prawie równo zasuwać. Piszesz na wątku Jillianowym? Fajnie, że lubisz BR, ja lubię z Tobą 'ćwiczyć', podbija mi to entuzjazm do ćwiczeń

Z tym jedzeniem to Cię rozumiem, u mnie w sobotę znowu impreza, znowu będzie pizza... w sobotę był mak. Ale staram się jeść więcej warzyw i na dziś mam barszczyk

Zaczynam już myśleć, że mam dość tego 'dążęnia' do celu. Skoro chciałabym zrzucić trzy kg to powinnam to zrobić jak najszybciej (ja wiem, że to głupie, ale tak się sama zapytuję, - no kiedy zamierzasz wyglądać tak, jak sobie marzysz, no?). Ale na szczęście to myślenie mnie do niczego głupiego nie popycha
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2012-07-23 o 11:25
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 07:28   #770
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

neitka pokochalam Insanity to fakt.. zwlaszcza że mile mnie zaskoczylo bo nie sadziłam że na nim coś zgubię myślałam o rzeźbie już tylko
Lubię Jillian ćwiczenia, ona sama.. hmm.. podoba mi się jej sylwetka.. jest piękna.. Drugi tydzień taki jak pierwszy jest.. ja będe kombinować.. w sensie że będę robić te ćwiczenia w wersji bardziej zaawansowanej tak jak ona pokazuję na niektórych ćwiczeniach
Fajnie masz z Tż tem mój coś ciężarki zaczoł podnosić ale już widze że tego nie robi..
Cardio jest lekkie chociaż ja naginałam jak na insanity więc poczułam pot na plecach więc da się
Postanowiłam nie ćwiczyć jak nie będę mogła więc pewnie jeszcze mnie nawet przegonisz
Nie piszę na wątku Jillianowym bo sie tam jakoś "nie czuję" może dlatego że moje posty czasem pozostają bez odzewu, ale na meila mi przychodzi dużo wiadomości więc chyba sie tam dzieję.. może zaglądnę znowu A Ty piszesz?
Lubisz ze mną ćwiczyć? Moja Ty kochana dziękuję.. ja tez uwielbiam z Tobą ćwiczyć.. z Wami wszystkimi.. jak to możliwe że na jednym forum są takie fajne osoby


---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Z tym jedzeniem to Cię rozumiem, u mnie w sobotę znowu impreza, znowu będzie pizza... w sobotę był mak. Ale staram się jeść więcej warzyw i na dziś mam barszczyk
kurcze wczoraj rano zjadłam jabłko i zapiłam kawą (dużo miałam pracy z rana) i batonik, potem wsunęłam bułkę z serkiem topionym (pomidor poszedł w kosz bo już był niejadalny), za chwilę dojadłam bananem i to wszystko do 14 bo potem musiałam wyjść więc na mieście wsunęłam drożdżówkę i w domu zjadłam pół klopsa (bo był wielki) w sosie pieczarkowym, mizerie, i ziemniaki (a ja nie jem ziemniaków jednak byłam taka głodna po całym dniu), potem poszłam ćwiczyć (przy siłowych mogę iść chwilkę po ćwiczeniach i nie mam dyskomfortu).. potem siostra nas zaprosiła do siebie więc pojechaliśmy koło 21 i tak wpierdzieliłam pół paczki draży kokosowych, cheeseburgera (półtora ) i wypiłam niecały litr coli (juz drugi dzień ją pochłaniam)
Toż to jedzenie woła o pomstę do nieba.. jak mam czas to zjadam do 14:00 jakieś 3 razy tyle co napisałam..


Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Zaczynam już myśleć, że mam dość tego 'dążęnia' do celu. Skoro chciałabym zrzucić trzy kg to powinnam to zrobić jak najszybciej (ja wiem, że to głupie, ale tak się sama zapytuję, - no kiedy zamierzasz wyglądać tak, jak sobie marzysz, no?). Ale na szczęście to myślenie mnie do niczego głupiego nie popycha
ja też już tak myślałam już byłam zmęczona tym.. dlatego zaczęłam Insanity żeby się tylko "poprawić" i może wreszcie odpuścić.. ale nie umie.. dalej uważam że mam wielkie uda i nie podobam sie sobie w spodniach..
Mnie też juz na szczęście to myślenie do niczego głupiego nie popycha zreszta tak szczerze powiedziawszy to wiem że jak się wyprowadzę i sama zacznę sobie gotować to będzie lepiej.. Może cardio jakieś zacznij po Jillian może Insanity? wiesz tak sobie tłumacze że po takich siłowych ćwiczonkach mięśnie będą lepiej teraz pracować na siebie na cardio
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:58   #771
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
neitka pokochalam Insanity to fakt.. zwlaszcza że mile mnie zaskoczylo bo nie sadziłam że na nim coś zgubię myślałam o rzeźbie już tylko
Lubię Jillian ćwiczenia, ona sama.. hmm.. podoba mi się jej sylwetka.. jest piękna.. Drugi tydzień taki jak pierwszy jest.. ja będe kombinować.. w sensie że będę robić te ćwiczenia w wersji bardziej zaawansowanej tak jak ona pokazuję na niektórych ćwiczeniach
Fajnie masz z Tż tem mój coś ciężarki zaczoł podnosić ale już widze że tego nie robi..
Cardio jest lekkie chociaż ja naginałam jak na insanity więc poczułam pot na plecach więc da się
Postanowiłam nie ćwiczyć jak nie będę mogła więc pewnie jeszcze mnie nawet przegonisz
Nie piszę na wątku Jillianowym bo sie tam jakoś "nie czuję" może dlatego że moje posty czasem pozostają bez odzewu, ale na meila mi przychodzi dużo wiadomości więc chyba sie tam dzieję.. może zaglądnę znowu A Ty piszesz?
Lubisz ze mną ćwiczyć? Moja Ty kochana dziękuję.. ja tez uwielbiam z Tobą ćwiczyć.. z Wami wszystkimi.. jak to możliwe że na jednym forum są takie fajne osoby
Piszę, ale właśnie tam jakoś drętwo. Myślę, że za dużo workałtów w jednym miejscu i dziewczyny się gubią. I dlatego tak, Dla mnie siłowe lekkie, cardio lekkie, zobaczymy co będzie dalej. Na pewno skończę już ten program. A jak mam potrzebę, to wieczorami dobijam się programami Suzanny Spears, ma teraz swój kanał na Youtube, Zuzka Light. Zrobiłam wczoraj ZWOW #25 w 12 minut A potem myślałam, że umrę przez 1,5 h. Tż robi popołudniami, bo rano nie może się zmobilizować więc tak właściwie to nie robimy razem. No i widać po nim, że w wielu ćwiczeniach forma nie jest mu znana, więc często go poprawiam - po prostu ja się tym już jakiś czas interesuję.
No i z dziewczyną to tak fajniej... No, a tym bardziej z taką, z którą się już trochę przeszło, dużo lepiej się porównuje odczucia A gdzie megi przepadła? I klora?

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
kurcze wczoraj rano zjadłam jabłko i zapiłam kawą (dużo miałam pracy z rana) i batonik, potem wsunęłam bułkę z serkiem topionym (pomidor poszedł w kosz bo już był niejadalny), za chwilę dojadłam bananem i to wszystko do 14 bo potem musiałam wyjść więc na mieście wsunęłam drożdżówkę i w domu zjadłam pół klopsa (bo był wielki) w sosie pieczarkowym, mizerie, i ziemniaki (a ja nie jem ziemniaków jednak byłam taka głodna po całym dniu), potem poszłam ćwiczyć (przy siłowych mogę iść chwilkę po ćwiczeniach i nie mam dyskomfortu).. potem siostra nas zaprosiła do siebie więc pojechaliśmy koło 21 i tak wpierdzieliłam pół paczki draży kokosowych, cheeseburgera (półtora ) i wypiłam niecały litr coli (juz drugi dzień ją pochłaniam)
Toż to jedzenie woła o pomstę do nieba.. jak mam czas to zjadam do 14:00 jakieś 3 razy tyle co napisałam..
Ja Cię rozumiem, mnie tylko rtatują spore śniadania, bo to co się dzieje wieczorami... Wczoraj ? Elegancko popołudniu obtrąbiłam DWA wielkie sloneczniki - dziś palce bolą, ale potem? batonik i paczka lila starsów....

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ja też już tak myślałam już byłam zmęczona tym.. dlatego zaczęłam Insanity żeby się tylko "poprawić" i może wreszcie odpuścić.. ale nie umie.. dalej uważam że mam wielkie uda i nie podobam sie sobie w spodniach..
Mnie też juz na szczęście to myślenie do niczego głupiego nie popycha zreszta tak szczerze powiedziawszy to wiem że jak się wyprowadzę i sama zacznę sobie gotować to będzie lepiej.. Może cardio jakieś zacznij po Jillian może Insanity? wiesz tak sobie tłumacze że po takich siłowych ćwiczonkach mięśnie będą lepiej teraz pracować na siebie na cardio
Haha, ja tak samo! I chociaż dziś ogólnie cała się czuję 'gruba' to najczęściej czepiam się nóg i tyłka. Chociaż to się zmienia. Ciekawa jestem, gdzie mnie po Jilian zawieje, ale to jeszcze trochę. JA cały czas za mało białk ajem i za dużo fastfoodów...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:08   #772
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

neitka może rozruszamy forum Jillianowskie
Dla mnie siłowe fajowe.. mówię Ci czuję że robię i się ze mnie leje.. ja to jednak dziwak jestem.. na CE nic mi się nie robiło
Cardio mogło by być lepsze.. własnie dzisiaj mam to akurat 25 minut po pracy wyskacze
Suzan.. o jak ja ją lubię.. jedyny mankament jest taki że ona ma tyle że ja sama nie wiem od której strony to ugryźć.. Ty wiesz? Masz plan? Fajne do ZWOW #25
W ogóle fajnie że ćwiczycie razem nawet jeśli nie w tym samym momencie... Nie wkurza się jak go poprawiasz?
Nie wiem gdzie Megi, Klora raz na jakiś czas zagląda.. Megi na staż poszła.. i weekendy u tż-ta chyba siedzi w pracy..
Ja nie wiem dużych śniadań bo w domu nie daję rady czasowo a w pracy jakos tak wpadam w wir wszystkiego i mam nie po drodze.. Wpadnie Klora to nas zjedzie
Słoneczniki to chyba nie tragedia a paznokcie potem jak? ja mam czarne
Tak ja też mam symptom "udotyłkowy" Też jem za mało białka.. masakra..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:13   #773
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
neitka może rozruszamy forum Jillianowskie
Dla mnie siłowe fajowe.. mówię Ci czuję że robię i się ze mnie leje.. ja to jednak dziwak jestem.. na CE nic mi się nie robiło
Cardio mogło by być lepsze.. własnie dzisiaj mam to akurat 25 minut po pracy wyskacze
Suzan.. o jak ja ją lubię.. jedyny mankament jest taki że ona ma tyle że ja sama nie wiem od której strony to ugryźć.. Ty wiesz? Masz plan? Fajne do ZWOW #25
W ogóle fajnie że ćwiczycie razem nawet jeśli nie w tym samym momencie... Nie wkurza się jak go poprawiasz?
Nie wiem gdzie Megi, Klora raz na jakiś czas zagląda.. Megi na staż poszła.. i weekendy u tż-ta chyba siedzi w pracy..
Ja nie wiem dużych śniadań bo w domu nie daję rady czasowo a w pracy jakos tak wpadam w wir wszystkiego i mam nie po drodze.. Wpadnie Klora to nas zjedzie
Słoneczniki to chyba nie tragedia a paznokcie potem jak? ja mam czarne
Tak ja też mam symptom "udotyłkowy" Też jem za mało białka.. masakra..
Może rzeczywiście wybierzmy się tam? Ktoś będzie szukał efektów np po BR a one będą w wątku o CE - to trochę nie bardzo. Najwyżej będziemy we dwie pisać, a może to kogoś zachęci?
No Ty Dziwaku, po takich hardkorach to dziwne, że się z CIebie leje, albo umiesz w to włożyć serce.
Za to czasowo BR wypada rewelacyjnie, dla mnie na rano w sam raz i jeszcze tyyyle czasu.
No, ale Suzana mi zajęła wczoraj 12 minut. Wybrałam sobie ten 25, bo mi się bardzo podobał, ale genralnie ponieważ ona dorzuca raz w tygodniu, to zamierzam sobie tak dodatkowo raz w tygodniu zrobić te od niej, chociaż ona sama zalecała kiedyś swój trening co drugi dzień, a w pozostałe dni po prostu zachowanie jakiejś aktywności, spacerowania i innych takich, ale dla mnie to jest nie do zrobienia, nie jestem aktywna, muszę mieć program

Nie wiem, czy Tż wytrwa, ale na razie fajnie, że razem robimy, chociaż najczęściej mnie wkurza, że on ma szybko super efekty.... A z poprawkami, to sam o nie prosi. Nie zawszu kuma co ma czuć i gdzie, a jest wysoki więc wiadomo, że musi bardzo dbać o stawy - zwłaszcza kolanowe, więc nawet lubi jak go poprawiam, nie lubi jak się wgapiam jakoś super intensywnie tylko. Ale już się nauczyłam i tego nie robię

Rozumiem z tymi śniadaniami. Ja się przyłączam do akcji włosomaniaczej do jedzenia żelatyny http://anwena.blogspot.com/2012/07/a...-zelatyne.html. Wiedziałaś, że to białko???? Ja nie. Ja nie wiem, gdzie ja mam mózg


Pazury po słonecznikach czarne, aż się wstydzę, do tego czarna plama na wardze i bąbel na języku, ale niestety mnie to nie powstrzymuje..... i żrę je dalej i dziś też będę, i jem nawet jak miu od nich niedobrze. Podobno mam to po babci, któej spać nie dały i zawsze zjadała w całości czasem po 4/5 dużych dziennie. i ja też tak mam - jem dopóki są....
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 07:51   #774
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

neitka spoko możemy pisać na Jillian.. tylko czy tam teraz jest więcej dziewczyn? ćwiczących tą "naszą" wersję? Bo jak ja byłam to była chyba jedna.. troche mnie to wkurza bo pisały o efektach i często nie było wiadomo kto o czym
Wkładam w to serce to fakt.. bardziej się odnajduję.. i czuję następnego dnia po CE czasem nic nie czułam tylko ręcę a tu uda pośladki, łydki i drżące ręce..
Właśnie czasowo to bosko wygląda.. na rano jak znalazł..
Też musze pomyśleć na Suzanną..
Teraz tak sobie myślę że jak Jillian mi służy to może kiedyś będę ją robić naprzemiennie z Suzanną?
Faceci zawsze mają super efekty i szybko.. mój też.. przeciez to nienormalne żeby po paru dniach diety spaść 5 kilo albo po kilku dniach ćwiczeń zrobić sobie muły na rękach..
Hahahaha a kto lubi jak sie w niego wgapia.. chyba jakiś narcyz.. ja jak sie na mnie ktos patrzy to zawsze w coś włażę..
Czarna plama na wardzę? Strasznie uzależniają Też uwielbiam słoneczniki
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 08:10   #775
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

hej kochane
Nie wiem jakim cudem ale zagladalam do watku co jakis czas i nic nowego, dzis w prayc patrze a tam tona wpisow
Widze, ze wszyscy jillian Ja robilam troche wczesniej niz dobrenka i srednio mi sie widzialo Co prawda 5 tygodni przeszlo, ale nie robilam jej cardio tylko same HIIT i silowe mocno modyfikowalam
Proponowane przez nia ciezarki to troche za malo, wiec wzielam 5-6 kg i bylo juz lepiej. Dalej robie silowe 4 razy w tyg i hiity.
Troche sie rozroslam jak to przy silowych, dlatego teraz staram sie odpuscic lekko, bo duzo pracy, duzo stresu i czuje, ze nawet krotkie hiity mnie wykanczaja
A kiedys moglam 1,5h intensywnie ciwczyc :P

Dobrenka co z ta Twoja dieta? Czytalam pare postow wyzej i sie zalamalam :P Musisz zdrowo jesc, ja w ogole sie zastanawiam jak to jest, ze macie tyle sily na treningi i neitka jeszcze dobija sie? Ja po modyfikacji jillian lezalam i kwiczalam z bolu 2 dni A dobrenka jeszcze sie dokramia czym popadnie....o i neitka widze czasem tez
Chociaz z cola sie lacze w bolu, nie moge sie nigdy napic nawet lyka bo sie konczy na 2l i to jest tak mega uzalezniajace

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
neitka spoko możemy pisać na Jillian.. tylko czy tam teraz jest więcej dziewczyn? ćwiczących tą "naszą" wersję? Bo jak ja byłam to była chyba jedna.. troche mnie to wkurza bo pisały o efektach i często nie było wiadomo kto o czym
Wkładam w to serce to fakt.. bardziej się odnajduję.. i czuję następnego dnia po CE czasem nic nie czułam tylko ręcę a tu uda pośladki, łydki i drżące ręce..
Właśnie czasowo to bosko wygląda.. na rano jak znalazł..
Też musze pomyśleć na Suzanną..
Teraz tak sobie myślę że jak Jillian mi służy to może kiedyś będę ją robić naprzemiennie z Suzanną?
Faceci zawsze mają super efekty i szybko.. mój też.. przeciez to nienormalne żeby po paru dniach diety spaść 5 kilo albo po kilku dniach ćwiczeń zrobić sobie muły na rękach..
Hahahaha a kto lubi jak sie w niego wgapia.. chyba jakiś narcyz.. ja jak sie na mnie ktos patrzy to zawsze w coś włażę..
Czarna plama na wardzę? Strasznie uzależniają Też uwielbiam słoneczniki
A dobrenka moze za male obciazenia mialas przy chalean? Bo generalnie jej plan lepszy jesli chodzi o naukowe podejscie, malo poowtorzen i max obciazenie. To powoduje lepszy efekt metaboliczny, i to w perpsktywie dlugoterminowej.

U jillian pracuje duzo roznych miesni, dlatego czujesz to bardziej...ale ja nie widze tego efektu metabolicznego, moze na wyszczuplenie lekkie i rzezbe cos to da, ale jestem pewna, ze jakby moim celem byla utrata chocby kilku kg to byloby rozczarowanie.

Jak czytalam po forach to wszyscy kochaja BR bo jets krotkie, ale pod koniec nie widzialam jakis genialnych efektow, po CHE wydaje mi sie, ze ludzie mieli lepsze, pod warunkiem ze ciezary byly dobrze dobrane. A najlepsze wg rankingow i mojej subiektywnej oceny to jednak po P90X i Insanity.
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 08:54   #776
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Rozumiem z tymi śniadaniami. Ja się przyłączam do akcji włosomaniaczej do jedzenia żelatyny http://anwena.blogspot.com/2012/07/a...-zelatyne.html. Wiedziałaś, że to białko???? Ja nie. Ja nie wiem, gdzie ja mam mózg
coś Ty nie wiedziałam.. zastanawiam się czy kisiel taki robiony z wody, mały też się liczy? Mózg masz na samej górze


---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

klora ściągnęłyśmy Cię myślami.. napisałam do Megi na "facezboku" żeby się odezwała
Jillian krótka i w sumie fajna w sam raz na lato i brak czasu
Cardio miałam miec wczoraj drugi raz ale wróciłam przed 24 do domu i nawet mi do głowy nie przyszło żeby jeszcze coś zrobić
Ja mam dziewczyny strasznie słabe łapki dalej mimo wszystko.. mi 2,5 na rękę wystarcza żeby się zmachać choć od następnego tygodnia mam zamiar dołożyć 0,75 na CE było mi mało po 8 na rękę a teraz 2,5 max.. ale czasy nastały tylko tyle że robie je bardzo intensywnie skupiam się na nacisku, jakoś tak bardziej świadoma jestem..
Właśnie ja sie strasznie boję rozrostu tak jak po Ce.. ale te ćwiczenia wydają mi się zupełnie inne i licze na inny wydźwięk
Skąd ten stres?
Moja dieta.. hmm.. dzisiaj kromeczka z jajkiem i brzoskwinia.. w planach jeszcze jedna kromka z wędliną pomidorem i ogórasem i znów brzoskwinia.. potem nie wiem.. mam w szufladzie puszkę coli, grejfruta, jabłko, 2 brzoskwienie, jogurt, zupke chińską i kisiel.. na obiadokolację planuję leczo z mięskiem
Mi to wystarcza ja czuję się zapchana poprostu i mam wyrzuty że tyle wyjadłam a Ty pytasz czy mam siłę
Marzy mi się mieszkanie samej takie fajne jedzonka się robiło.. noi rano śniadanie w domu nie trzeba było kombinować 3 a czasem 4 posiłków w pracy..
Ja w sumie nigdy nie miałam takich ciągątek do Coli przy każdych ćwiczeniach gdzie mam cięzarki mam cholerne smaki na gazowane słodkie napoje i czekoladę..
Własnie CE jest lepsze pod każdym względem jeżeli chodzi o naukowe podejście.. a ja jestem totalnym przewrotowcem przecież.. to co innym pomaga mi szkodzi i na odwrót.. Po CE rosłam i źle się czułam (może przez to że rosłam)
Ja po Jillian nie spodziewam się spektakularnych efektów chce utrzymac to co mam, chce robić tak na prawdę cokolwiek żeby się nie zastać i nie przytyć bo dalej mi ciężko z dojazdami i czasem..
Insanity P90X musze spróbować ale na pewno nie codziennie boję się opuchlizny
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:34   #777
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

klora ściągnęłyśmy Cię myślami.. napisałam do Megi na "facezboku" żeby się odezwała
ciesz sie bardzo, tesknilam za Wami

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ja mam dziewczyny strasznie słabe łapki dalej mimo wszystko.. mi 2,5 na rękę wystarcza żeby się zmachać choć od następnego tygodnia mam zamiar dołożyć 0,75 na CE było mi mało po 8 na rękę a teraz 2,5 max.. ale czasy nastały tylko tyle że robie je bardzo intensywnie skupiam się na nacisku, jakoś tak bardziej świadoma jestem..
Właśnie ja sie strasznie boję rozrostu tak jak po Ce.. ale te ćwiczenia wydają mi się zupełnie inne i licze na inny wydźwięk
No wlasnie....cos mi sie wydaje, ze CHE nie robilas poprawnie, stad te wyniki. Ja biore 4-6 kg teraz w BR, w CHE max 8 na reke....i CHE czulam mocno, teraz tez czuje BR, ale forma mi spadla ostatnio...wiec cos dobrenka mi sie u Ciebie nie zgadza Ale jak czujesz co robisz t9o robisz to dobrze i mysle, ze bedzie z tego pwoodu chociazby lepiej niz CHE

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Skąd ten stres?
Moja dieta.. hmm.. dzisiaj kromeczka z jajkiem i brzoskwinia.. w planach jeszcze jedna kromka z wędliną pomidorem i ogórasem i znów brzoskwinia.. potem nie wiem.. mam w szufladzie puszkę coli, grejfruta, jabłko, 2 brzoskwienie, jogurt, zupke chińską i kisiel.. na obiadokolację planuję leczo z mięskiem
Mi to wystarcza ja czuję się zapchana poprostu i mam wyrzuty że tyle wyjadłam a Ty pytasz czy mam siłę
Z pracy...juz jestem tak zestresowana, ze byle mysl zla i mam objawy nerwicy jetsem tego swiadoma i probuje pracowac nad tym, ale moj organizm znosi to po swojemu dlatego byle cwiczenia mnie mocno oslabiaja teraz, ale ide na urlop w sierpniu wiec mam zamiar naladowac baterie

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Marzy mi się mieszkanie samej takie fajne jedzonka się robiło.. noi rano śniadanie w domu nie trzeba było kombinować 3 a czasem 4 posiłków w pracy..
Ja w sumie nigdy nie miałam takich ciągątek do Coli przy każdych ćwiczeniach gdzie mam cięzarki mam cholerne smaki na gazowane słodkie napoje i czekoladę..
Znam ten bol, ja teraz wszystkie posilki jem poza domem w tygodniu. Dobrenka ale jak masz uczucie glodu po silowych to oznacza, ze za duzo robisz...cwiczenia nie powinny tak naprawde wywolywac glodu, powinny dawac energie, a nie zmieniac nasz apetyt. Ja wiem, ze jak sie przetrenowuje, to rosna hormony - tak samo jak po niepzrespanej nocy- i taki stres wlasnie pwooduje zwiekszony glod.

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ja po Jillian nie spodziewam się spektakularnych efektów chce utrzymac to co mam, chce robić tak na prawdę cokolwiek żeby się nie zastać i nie przytyć bo dalej mi ciężko z dojazdami i czasem..
Insanity P90X musze spróbować ale na pewno nie codziennie boję się opuchlizny
a wiesz dobrenka, ze widzialam juz opiniie tego programu co kiedys Ci podeslalam, bb harcore cos tam...jakos tak i sa mega pozytywne, i trwaja jak jillian krotko...zaraz poszukam...mam http://www.bbxinc.com/shop/bbx-hardcore-90-day-program

Ja z kolei zauwazylam, ze hiity na mnie cudownie dzialaja. I uwaga, bo robilam Turbofire chyba z 3 razy i nigdy ani nie lubilam hiitow, ani nie widzialam po nich efektow. Ostatnio poczytalam troche i zaczelam robic jej poprawnie i duza roznica I sa tak cudownie krotkie.
P90x jest dluzsze niz jillian, ale ja osobiscie wolalam z dwoch powodow: robi sie po kolei kazda czesc ciala, nie jak u jillian jednoczesnie czasami...co moze powoduje mniejszy efekt cardio, ale bardziej dokladniejszy nacisk na miesnie. I przez to tez ta godzina leci bardzo szybko. Ja osobiscie jesli chodzi o rzezbe to po P90x widzialam najlepsze efekty, ale musze dodac, ze mam problemy z koordynacja, wiec prawdopodobnie jak robie i nogi i rece to cos robie slabiej
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:07   #778
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

hej dziewczyny, można dołączyć?

Przeczytałam kilka ostatnich stron i widzę, że większość z was CE ma już za sobą. No, ale może jeszcze ktoś początkujący tutaj trafi.

Kojarzą Dobrenkę z wątku o Insanity. Powiedz mi moja droga, skończyłaś cały program? Jak efekty? Ja musiałam rzucić Insanity w połowie, w planach na 2 tygodnie, a wyszło tak, że już nie wróciłam. Najpierw przeszkadzał brak czasu, a teraz wymówką jest to, że Insanity wymaga za dużej dyscypliny jedzeniowej jak dla mnie (trzeba mieć pusty żołądek żeby skakać).

W poniedziałek pierwszy raz ćwiczyłam CE i spodobało mi się. Głównie dlatego, że program wydał się taki lekki, nie musiałam się przebierać (przy Insanity stanik sportowy to must have), mogłam zacząć ćwiczyć 30min po kolacji, no i całość zajęła jedyne 37min. A i mimo, że ćwiczyłam tylko z jednymi, lekkimi ciężarkami 1,2kg, to wczoraj i dzisiaj czuję zakwasy.

Wczoraj zamówiłam już ciężarki 2x10kg, ale dopóki nie przyjdą, to będę ćwiczyć z lekkimi.

Mam dwa pytania:
- Czy podnosząc ciężary trzeba mocno napinać mięśnie? CE to mój debiut siłowy
- Czy ekspander i guma są niezbędne przy CE czy da radę się obejść?

Co do oczekiwań od CE:
- chciałabym wzmocnić mięśnie, być silniejsza
- nie dopuścić do sflaczenia ciała - już widzę, że moje ciężko wypracowane mięśnie brzucha stają się coraz mniej widoczne
- nie chcę przytyć - ostatnio za bardzo się objadam i mam nadzieję, że ćwiczenia mnie trochę przytemperują
Jeśli chodzi o moją aktywność, to przez ostatnie miesiące właściwie tylko biegam, jakieś 3 razy w tyg. Również ze względu na bieganie zrezygnowałam z kontynuowania Insanity - wykonując tamten program nie miałam za siły biegać. Mam nadzieję, że przy CE tego problemu już nie będzie, po poniedziałkowych ćwiczeniach biegało mi się bosko.

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-07-25 o 12:17
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 14:48   #779
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

klora - Wiesz co CE wydawało mi się że robiłam poprawnie, przykładałam sie serio i nie wiedziałam skąd u Was pot czy jakieś bóle
U mnie forma spadła baaardzooo.. więc się zgadza a zresztą Klora jak się u mnie nie zgadza to właśnie sie zgadza bo musze mieć zawsze inaczej.. co czasem łatwe nie jest..
Rozumię prace nad sobą i brak posłuchu głowy i ciała.. mam tak samo.. wiem ale i tak reaguję ale pracuj wmawiaj sobie i to pomoże.. Ja idę na urlop od poniedziałku nie planuję wyjazdu więc raczej niczego nie naładuję raczej "polepsze" swój stan..
Nie rozumię.. znaczy się że nie powinnam być głodna i coś robie nie tak? Właśnie jestem na etapie szukania mieszkania i mocnych analiz może to ma wpływ na to że "palę" jedzenie no sama nie wiem.. myślałam że Jillian jest ok.. chociaż tak jak mówisz przez ostatnie dni od piątku codziennie wracam do domu o 1:00 w nocy.. czasem wpadałam na ćwiczenia prysznic i wychodziłam.. Wczoraj nie zdążyłam na ćwiczenia a dziś głód Na prawdę nie wiem gdzie może być przyczyna.. może wszędzie.. Zmartwiłaś mnie..
Ten program z linka wygląda na prawde fajnie ale nie widze tam cieżarków
Co wiesz o hitach a my nie wiemy? Może sobie dzisiaj zrobie też zamiast cardio to jest myśl
Ale kuisz tym Pxo09 ale to kiedyś przy czasie


---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

xzora hej dołączaj
Insanity skończyłam całe.. z efektów jestem strasznie zadowolona.. Centymetrowe masz na stronie wyżej a fit test na Insanity ale chyba cm wazniejsze
Ce to specyficzne ćwiczenia, "normalni" reagują identycznie jak Ty
Ciężarki 2x10 super... za ile?

Na pytanie niech odpowiadają osoby które są rozkochane w CE oddaję Wam głos
Oj mięśnie wzmocnisz na pewno ja po niczym nie byłam taka silna jak po CE napnię się skóra to pewne.. waga mi wzrosła ale mięśnie swoje ważą..
Myśle że spokojnie możesz łączyć CE z bieganiem do 3 miesiąca
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:03   #780
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

xzora hej dołączaj
Insanity skończyłam całe.. z efektów jestem strasznie zadowolona.. Centymetrowe masz na stronie wyżej a fit test na Insanity ale chyba cm wazniejsze
z cm ci nieźle zjechało, a powiedz, jak się prezentuje twoja sylwetka? chodzi mi o to, czy widać gołym okiem, że jesteś osobą wytrenowaną?

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ciężarki 2x10 super... za ile?
wczoraj kupiłam na tej aukcji http://allegro.pl/markowe-hantle-ts-...497213347.html za 79,90 z wysyłką i przed chwilą je odebrałam od kuriera
Wszystko zgodnie z opisem, tylko jakieś tłuste przyszły, jakby pokryte oliwą?
zamówiłam je do pracy i będę musiała nosić je do domu w ratach, bo wszystkiego naraz nie udźwignę

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Myśle że spokojnie możesz łączyć CE z bieganiem do 3 miesiąca
to jakiś hardcore jest w 3 miesiącu?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 14:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.