Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 18:11   #781
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

[QUOTE=Dobrenka;35505853]klora - Wiesz co CE wydawało mi się że robiłam poprawnie, przykładałam sie serio i nie wiedziałam skąd u Was pot czy jakieś bóle
U mnie forma spadła baaardzooo.. więc się zgadza a zresztą Klora jak się u mnie nie zgadza to właśnie sie zgadza bo musze mieć zawsze inaczej.. co czasem łatwe nie jest..
Rozumię prace nad sobą i brak posłuchu głowy i ciała.. mam tak samo.. wiem ale i tak reaguję ale pracuj wmawiaj sobie i to pomoże.. Ja idę na urlop od poniedziałku nie planuję wyjazdu więc raczej niczego nie naładuję raczej "polepsze" swój stan..
Nie rozumię.. znaczy się że nie powinnam być głodna i coś robie nie tak? Właśnie jestem na etapie szukania mieszkania i mocnych analiz może to ma wpływ na to że "palę" jedzenie no sama nie wiem.. myślałam że Jillian jest ok.. chociaż tak jak mówisz przez ostatnie dni od piątku codziennie wracam do domu o 1:00 w nocy.. czasem wpadałam na ćwiczenia prysznic i wychodziłam.. Wczoraj nie zdążyłam na ćwiczenia a dziś głód Na prawdę nie wiem gdzie może być przyczyna.. może wszędzie.. Zmartwiłaś mnie..
Ten program z linka wygląda na prawde fajnie ale nie widze tam cieżarków
Co wiesz o hitach a my nie wiemy? Może sobie dzisiaj zrobie też zamiast cardio to jest myśl
Ale kuisz tym Pxo09 ale to kiedyś przy czasie
/QUOTE]

Kochana malo snu, kiepska dietka, stres, cwiczonka i mamy wzmozony apetyt, hormony jakie wydzielaja sie podczas stresu (a dieta i cwiczenia to tez stres) wplywaja na regulacje apetytu . Dlatego jak mamy wkacje mniej jemy :P I mowa tu nie o stresie chwilowym, tylko o takim przewleklym.

Mieszkanko jejku jejku
ekscytujace, jak idzie, opowiadaj wszystko

Tez nie wyjezdzam nigdzie, bo wiadomo, ze po retmoncie nie ma za co, ale chociaz do pracy nie trzeba bedzie chodzic, zawsze to lepiej niz nic


A hiity po prostu nie robilam tak naprawde na maxa maxa...tak zeby stracic zupelnie oddech hehe





---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, można dołączyć?

Przeczytałam kilka ostatnich stron i widzę, że większość z was CE ma już za sobą. No, ale może jeszcze ktoś początkujący tutaj trafi.

Kojarzą Dobrenkę z wątku o Insanity. Powiedz mi moja droga, skończyłaś cały program? Jak efekty? Ja musiałam rzucić Insanity w połowie, w planach na 2 tygodnie, a wyszło tak, że już nie wróciłam. Najpierw przeszkadzał brak czasu, a teraz wymówką jest to, że Insanity wymaga za dużej dyscypliny jedzeniowej jak dla mnie (trzeba mieć pusty żołądek żeby skakać).

W poniedziałek pierwszy raz ćwiczyłam CE i spodobało mi się. Głównie dlatego, że program wydał się taki lekki, nie musiałam się przebierać (przy Insanity stanik sportowy to must have), mogłam zacząć ćwiczyć 30min po kolacji, no i całość zajęła jedyne 37min. A i mimo, że ćwiczyłam tylko z jednymi, lekkimi ciężarkami 1,2kg, to wczoraj i dzisiaj czuję zakwasy.

Wczoraj zamówiłam już ciężarki 2x10kg, ale dopóki nie przyjdą, to będę ćwiczyć z lekkimi.

Mam dwa pytania:
- Czy podnosząc ciężary trzeba mocno napinać mięśnie? CE to mój debiut siłowy
- Czy ekspander i guma są niezbędne przy CE czy da radę się obejść?

Co do oczekiwań od CE:
- chciałabym wzmocnić mięśnie, być silniejsza
- nie dopuścić do sflaczenia ciała - już widzę, że moje ciężko wypracowane mięśnie brzucha stają się coraz mniej widoczne
- nie chcę przytyć - ostatnio za bardzo się objadam i mam nadzieję, że ćwiczenia mnie trochę przytemperują
Jeśli chodzi o moją aktywność, to przez ostatnie miesiące właściwie tylko biegam, jakieś 3 razy w tyg. Również ze względu na bieganie zrezygnowałam z kontynuowania Insanity - wykonując tamten program nie miałam za siły biegać. Mam nadzieję, że przy CE tego problemu już nie będzie, po poniedziałkowych ćwiczeniach biegało mi się bosko.
Xzora 1,2 kg przy CHE to nie jest ok....mozesz wiecej, to jest tak mala ilosc powtorzen, ze min 3kg na start i z pewnoscia dasz rade. Kobiety czesto nei zdaja sobie sprawy jak silne sa.
Ja podnosze wiecej, ale to nie ma znaczenia, kiedys tez zaczynalam i z pewnoscia nie mialam sily biegac po zadnym silowym :P Chyba ze uzylam za lekkich obciazen. Generalnie powinnas dyszec i sapac, i pot sie powinien lac....nie bez powodu te silowe maja efekt cardio
Bol i dyskomfort to byla mnie normalnosc na CHE. Nie rozrosniesz sie, bez obaw. Mi zajelo 3 lata ostrych treningow nim cos zaczelo byc widac (w sensie dla osob z zewnatrz)

Miesnie napinasz, skupienie i dokladne powolne ruchy Musisz poczuc co robisz. Guma zbedna. Dieta przy silowych za to wymagana. Raczej bym sie nastawila na wzrost apetytu niz jego brak. Niestety silowe u wielu osob powoduja, ze glod jest ogromny. Oczywiscie nie jest to jednoznaczne, bo wynika z calosci diety i innych czynnikow, jak juz pisalam dobrence, ale sam trening silowy, zwlaszcza z duzym obciazeniem czesto podkreca apetyt.
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 19:11   #782
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Xzora 1,2 kg przy CHE to nie jest ok....mozesz wiecej
tak tak, tylko że jedyne ciężarki jakie miałam w poniedziałek to 1,2kg

ale już dzisiaj ćwiczyłam z większym obciążeniem - 3,5kg i muszę przyznać, że dzisiaj już poczułam oznaki zmęczenia. No a jutro (chociaż chyba mi się nie uda, więc pojutrze) obciążenie będzie jeszcze większe

rozrostu mięśni się nie boję, bo ja lubię jak mi widać mięśnie, zwłaszcza te na brzuchu
tak w ogóle do CE zmotywował mnie ten film - moim zdaniem ta dziewczyna ma idealną figurę i też chcę taką: http://www.youtube.com/watch?v=yNYrS6l78U0
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 20:35   #783
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Zostałam przywołana więc jestem!!!
Witajcie dziewczynki!!! nie ćwiczę..... nie mam ani czasu ani ochoty mam straznie duzo pracy i popristu nie wyrabiam ale ale troche was poczytałam i moze sie zmobilizuje do tej jillian, cos krotkiego bo nie mam czasu!! Ja nie mam czasu dacie wiare? kiedys wstawałam o świcie zeby cwiczyc a teraz ? Dajcie mi kopa w d..e zebym sie wziela za siebie ajjjj
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 07:32   #784
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
tak tak, tylko że jedyne ciężarki jakie miałam w poniedziałek to 1,2kg

ale już dzisiaj ćwiczyłam z większym obciążeniem - 3,5kg i muszę przyznać, że dzisiaj już poczułam oznaki zmęczenia. No a jutro (chociaż chyba mi się nie uda, więc pojutrze) obciążenie będzie jeszcze większe

rozrostu mięśni się nie boję, bo ja lubię jak mi widać mięśnie, zwłaszcza te na brzuchu
tak w ogóle do CE zmotywował mnie ten film - moim zdaniem ta dziewczyna ma idealną figurę i też chcę taką: http://www.youtube.com/watch?v=yNYrS6l78U0
mnie nie przekonala jej figura...
Wlasnie w CHE to bardzo wazne aby dobrze dobrac ciezary. Ja cwicze silowo od dawna i dziwi mnie jak czytam, ze ktos nic nie czuje albo nie ma meczy sie. Ja przy CHE mialam smugi potu i zadyszke I nie raz nie dalam rady juz zrobic tych koncowych 3 powtorzen.
W druga strone nie mizna tez pzresadzic, bo wtedy robi sie niedokladnie. Ja tak robilam jedno cw na ramiona, 5kg i jakos tam machalam, a przy drugim podejsciu do CHE wzielam 3kg i zrobilam porzadnie - myslalam, ze umre hehe

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Zostałam przywołana więc jestem!!!
Witajcie dziewczynki!!! nie ćwiczę..... nie mam ani czasu ani ochoty mam straznie duzo pracy i popristu nie wyrabiam ale ale troche was poczytałam i moze sie zmobilizuje do tej jillian, cos krotkiego bo nie mam czasu!! Ja nie mam czasu dacie wiare? kiedys wstawałam o świcie zeby cwiczyc a teraz ? Dajcie mi kopa w d..e zebym sie wziela za siebie ajjjj
Czasem tak jest, ja w takich okres wiecej staram sie chodzi, ewentualnie czasem biegam...jillian trwa do 40 min tak naprawde i dla mnie to wcale nie tak krotko musze Ci megi chyba podeslac rewolucje w fitnesie - 12 min intensywnych i podobno dziala lepiej niz wszystkie naszego programy
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 07:36   #785
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
z cm ci nieźle zjechało, a powiedz, jak się prezentuje twoja sylwetka? chodzi mi o to, czy widać gołym okiem, że jesteś osobą wytrenowaną?
wiesz co jak się napnę to na pewno ale ogólnie to nie wiem.. moja siostra mówi że widać, że kształty i skóra inna.. skóra na pewno.. ostatnio w przymierzalni oglądałam sobie tyłek w stringach i już nie krzyczałam.. widocznie dobre światło mieli
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam na tej aukcji http://allegro.pl/markowe-hantle-ts-...497213347.html za 79,90 z wysyłką i przed chwilą je odebrałam od kuriera
Wszystko zgodnie z opisem, tylko jakieś tłuste przyszły, jakby pokryte oliwą?
strasznie fajne te ciężarki i cena świetna sama bym je kupiła gdyby nie kryzys Ja zamawiałam kiedyś miecz dla wężowego i też był taki opaćkany.. tłustym i czarnym mułem.. jakaś konserwacja pewnie..

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
to jakiś hardcore jest w 3 miesiącu?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 22:28   #786
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
neitka spoko możemy pisać na Jillian.. tylko czy tam teraz jest więcej dziewczyn? ćwiczących tą "naszą" wersję? Bo jak ja byłam to była chyba jedna.. troche mnie to wkurza bo pisały o efektach i często nie było wiadomo kto o czym
Wkładam w to serce to fakt.. bardziej się odnajduję.. i czuję następnego dnia po CE czasem nic nie czułam tylko ręcę a tu uda pośladki, łydki i drżące ręce..
Właśnie czasowo to bosko wygląda.. na rano jak znalazł..
Też musze pomyśleć na Suzanną..
Teraz tak sobie myślę że jak Jillian mi służy to może kiedyś będę ją robić naprzemiennie z Suzanną?
Faceci zawsze mają super efekty i szybko.. mój też.. przeciez to nienormalne żeby po paru dniach diety spaść 5 kilo albo po kilku dniach ćwiczeń zrobić sobie muły na rękach..
Hahahaha a kto lubi jak sie w niego wgapia.. chyba jakiś narcyz.. ja jak sie na mnie ktos patrzy to zawsze w coś włażę..
Czarna plama na wardzę? Strasznie uzależniają Też uwielbiam słoneczniki
Dołożyłam sobie ciężarków i bardziej czuję teraz te ćwiczenia. Już wiem, co mnie w nich denerwuje i czemu je uważam za słabe - po 5 minutach od końca mam uczucie, że mogłabym zacząć jeszcze raz, za to cardio mnie nawet nawet męczy Ale sama Jilian mówi, że potem zacznie się więcej ćwiczeń na dolną i górną partię ciała na raz i przez to będzie ciężej, więc poczekam, na pewno się jeszcze zmęczę A jak nie, to zawsze sobie ZWOW mogę machnąć. Właśnie po tym 25 chodziłam i cierpiałam, zakwasy wszędzie, przy każdym ruchu. Postanowiłam poprawić robiąc wczoraj ZWOW 26 i przeszły jak ręką odjął.
A co do pisania, to jednak na tamtem wątek jakieśtam sprawozdanie wrzucę jeszcze, ale to i tak nie będzie miarodajne, skoto te ZWOWy robię...
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
hej kochane
Nie wiem jakim cudem ale zagladalam do watku co jakis czas i nic nowego, dzis w prayc patrze a tam tona wpisow
Widze, ze wszyscy jillian Ja robilam troche wczesniej niz dobrenka i srednio mi sie widzialo Co prawda 5 tygodni przeszlo, ale nie robilam jej cardio tylko same HIIT i silowe mocno modyfikowalam
Proponowane przez nia ciezarki to troche za malo, wiec wzielam 5-6 kg i bylo juz lepiej. Dalej robie silowe 4 razy w tyg i hiity.
Troche sie rozroslam jak to przy silowych, dlatego teraz staram sie odpuscic lekko, bo duzo pracy, duzo stresu i czuje, ze nawet krotkie hiity mnie wykanczaja
A kiedys moglam 1,5h intensywnie ciwczyc :P
A wisz co? Ja odwrotnie - też mam dużo stresu w pracy ostatnio i mam taką potrzebę się 'dociorać' zmęczyć ciało, żeby mi się głowa dotleniła, aż się nie poznaję z tą energią
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Dobrenka co z ta Twoja dieta? Czytalam pare postow wyzej i sie zalamalam :P Musisz zdrowo jesc, ja w ogole sie zastanawiam jak to jest, ze macie tyle sily na treningi i neitka jeszcze dobija sie? Ja po modyfikacji jillian lezalam i kwiczalam z bolu 2 dni A dobrenka jeszcze sie dokramia czym popadnie....o i neitka widze czasem tez
Ja ostatnio nawet trochę lepiej, bo choć śmiecie nadal jem, to przynajmniej pilnuje tych 450 gr warzyw dziennie (wcinam jedną mrożonkę dziennie, bo niestety, surowych nie mogę, więc choć sezon w pełni, to ja mrożonki gotuję). A siłę mam z czekolady ! A tak serio, to planuję z jedzeniem też sobie zrobić program, wiesz, teraz mrożonki i żelatyna, za miesiąc pierś z kurczaka dziennie i myślę, że takimi zrywami jakoś sobie pomogę...
A taki off top - jadłam sushi pierwszy raz w życiu ostatnio i choć nienawidzę ryb, to ze zdziwieniem stwierdzam, że to się nadaj do przełknięcia!
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
U jillian pracuje duzo roznych miesni, dlatego czujesz to bardziej...ale ja nie widze tego efektu metabolicznego, moze na wyszczuplenie lekkie i rzezbe cos to da, ale jestem pewna, ze jakby moim celem byla utrata chocby kilku kg to byloby rozczarowanie.
Ja liczę na to, że bardziej chwilowa odmiana od techniki ćwiczeń w CE może coś zmienić. Jednak Jilian ma inne metody, jakoś inaczej te ćwiczenia ze sobą przeplata. Ja tam liczę na kilka kg, a jak się nie uda, to coś bardziej hardkorowego zacznę robić, ale nie przy tych temperaturach [znowu off top - u mnie w pracy cztery pokoje nie mają klimy, temperatury dochodzą do 37 stopni, robiliśmy 'bunt', bo to niesprawiedliwe, że całe ogromne biuro ma klimę, a my nie. Jedna dziewczyna już zemdlała, było pogotowie i inne sprawy, myśleliśmy, że to coś zmieni, ale niestety nie...]
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, można dołączyć?

Przeczytałam kilka ostatnich stron i widzę, że większość z was CE ma już za sobą. No, ale może jeszcze ktoś początkujący tutaj trafi.

Kojarzą Dobrenkę z wątku o Insanity. Powiedz mi moja droga, skończyłaś cały program? Jak efekty? Ja musiałam rzucić Insanity w połowie, w planach na 2 tygodnie, a wyszło tak, że już nie wróciłam. Najpierw przeszkadzał brak czasu, a teraz wymówką jest to, że Insanity wymaga za dużej dyscypliny jedzeniowej jak dla mnie (trzeba mieć pusty żołądek żeby skakać).

W poniedziałek pierwszy raz ćwiczyłam CE i spodobało mi się. Głównie dlatego, że program wydał się taki lekki, nie musiałam się przebierać (przy Insanity stanik sportowy to must have), mogłam zacząć ćwiczyć 30min po kolacji, no i całość zajęła jedyne 37min. A i mimo, że ćwiczyłam tylko z jednymi, lekkimi ciężarkami 1,2kg, to wczoraj i dzisiaj czuję zakwasy.

Wczoraj zamówiłam już ciężarki 2x10kg, ale dopóki nie przyjdą, to będę ćwiczyć z lekkimi.

Mam dwa pytania:
- Czy podnosząc ciężary trzeba mocno napinać mięśnie? CE to mój debiut siłowy
- Czy ekspander i guma są niezbędne przy CE czy da radę się obejść?

Co do oczekiwań od CE:
- chciałabym wzmocnić mięśnie, być silniejsza
- nie dopuścić do sflaczenia ciała - już widzę, że moje ciężko wypracowane mięśnie brzucha stają się coraz mniej widoczne
- nie chcę przytyć - ostatnio za bardzo się objadam i mam nadzieję, że ćwiczenia mnie trochę przytemperują
Jeśli chodzi o moją aktywność, to przez ostatnie miesiące właściwie tylko biegam, jakieś 3 razy w tyg. Również ze względu na bieganie zrezygnowałam z kontynuowania Insanity - wykonując tamten program nie miałam za siły biegać. Mam nadzieję, że przy CE tego problemu już nie będzie, po poniedziałkowych ćwiczeniach biegało mi się bosko.
Odpowiem na Twoje pytania na pewno mniej fachowo niż klora, ale na podstawie moich odczuć.
- tak, podnosząc ciężary trzeba mocno napinać mięśnie. Zwłaszcza jak ma się ciężarki za lekkie, Ja od początku do końca CE na nogi używałam 8 kg i potem nauczyłam się tak mocno napinać nogi, że mimo, że mogłabym wziąć więcej, to 8 kg nadal odczuwałam jako ciężkie. Poza tym Chalean cały czas przypomina o tym, żeby nawet opuszczając ciężarek robić to napiętą ręką i nie pozwalać ręce opaść, tylko sprowadzać ją na dół, więc to musi mieć znaczenie.
- ekspandera nie ma w CE a ta guma na kostki - ja mam i mnie się przydała rzeczywiście, na allegro takie rzeczy chodzą za małe pieniądze i można sobie sprawić. Naprawdę czuć zewnętrzną część uda i myślę że samym ruchem bez gumy można się bardzo zmęczyć, ale tego uczucia się raczej nie da odtworzyć.

Moje efekty to znaczne zwiększenie siły, bardzo wyraźne (w porównaniu z tym co było) podkreślenie mięśni na całym ciele, duuuże ujędrnienie całego ciała, spalenie tkanki tłuszczowej w widocznym zakresie, jeśli chodzi o wymiary /wagę to biorąc pod uwagę moje straszne odżywianie to pozostały raczej takie same. Ale ciało bardzo się zmieniło na plus i myślę, że chociaż odrobina diety i ładnie bym schudła....
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Zostałam przywołana więc jestem!!!
Witajcie dziewczynki!!! nie ćwiczę..... nie mam ani czasu ani ochoty mam straznie duzo pracy i popristu nie wyrabiam ale ale troche was poczytałam i moze sie zmobilizuje do tej jillian, cos krotkiego bo nie mam czasu!! Ja nie mam czasu dacie wiare? kiedys wstawałam o świcie zeby cwiczyc a teraz ? Dajcie mi kopa w d..e zebym sie wziela za siebie ajjjj
Dajemy kopa!!! Rozumiem, że czasoprzestrzeni się nagiąć nie da, ale może wyciśniesz te pół godziny z Twojego dnia? To takie wiesz, żeby nie zaprzepaścić efektów....
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
z cm ci nieźle zjechało, a powiedz, jak się prezentuje twoja sylwetka? chodzi mi o to, czy widać gołym okiem, że jesteś osobą wytrenowaną?


wczoraj kupiłam na tej aukcji http://allegro.pl/markowe-hantle-ts-...497213347.html za 79,90 z wysyłką i przed chwilą je odebrałam od kuriera
Wszystko zgodnie z opisem, tylko jakieś tłuste przyszły, jakby pokryte oliwą?
zamówiłam je do pracy i będę musiała nosić je do domu w ratach, bo wszystkiego naraz nie udźwignę


to jakiś hardcore jest w 3 miesiącu?
Nie do mnie pytanie, ale z dumą powiem, że widać, a przynajmniej parę osób mi zwróciło uwagę, że widać, że mam fajną, umięśnioną sylwetkę.
W trzecim miesiącu zaczyna się w poszczególnych ćwiczeniach łączyć górne partie ciała z dolnymi, żeby zmusić do pracy brzuch i plecy. Większość z nas cofnęła się wtedy z ciężarkami - ja chyba najbardziej, bo za pierwszym razem przy trzecim miechu (robiłam CE dwa razy) wróciłam w niektórych ćwiczeniach do 1,5 kg!!! Większość z nas odnotowała wtedy szybkie zmiany w wyglądzie ciała na plus.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
[SIZE="2"]
wiesz co jak się napnę to na pewno ale ogólnie to nie wiem.. moja siostra mówi że widać, że kształty i skóra inna.. skóra na pewno.. ostatnio w przymierzalni oglądałam sobie tyłek w stringach i już nie krzyczałam.. widocznie dobre światło mieli
Nie słuchaj Dobrenki, ona świetnie wygląda, tylko sama tego nie widzi. Sama zobacz, tyłek, że gryźć tylko, a ona pisze, że 'dobre światło mieli'. Tak, tak, bo to światło, a nie te hektolitry potu i ciężka praca, że Twoja pupa wygląda jak wygląda.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 07:55   #787
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Neitka sushi jest pycha
Mnie cwiczenienia dawlay nergie tylko pierwszye hmm moze 2 lata, pozniej juz zauwazylam, ze za duzo obciaza zwlaszcza jak byl inny stres lub brak snu lub kiepska dieta.
Jak w ogole Wasze psotepy? Wrzucalyscie cos do galerii? Ja to raczej nic nie chudne juz, wiec nie widze po sobie efektow, wiadomo ze miesnie rosna duzo wolniej i czlowiek na co dzien nie zauwaza
Ale po jillian znow mam brzuch mocno zarysowany i nawet mi sie podoba, mimo ze sama od dawna celowo brzuchow nie robie, bo i tak sie cwicza jak ja cwicze
Ja wczesniej robilam wszystkie jej programy, byc moze dlatego mnie nie rusza BR, tzn nie ze nie dziala, tyllo wiekszosc tych cwiczen juz mi sie przewinela. I jakos sama jillian do mnie nie przemawia, jej styl...rano ostatnio stwierdzilam ze zrobie hiit z TF ale musze sie bardziej rozgrzac, wiec wlaczylam cardio2 zeby choc jedna runde na rogrzewke zrobic, po tej rundzie wlaczylam hitta i niebo a ziemia chalean i jej podejscie od 1 minuty daly mi tyle energii, ze az mi sie zachcialo dac z siebie wiecej, jillian mnie jakos dobija. Ale to moje osobiste odczucia, bo ja chalean i jej podejscie uwielbiam, i ogladalam sporo czatow z nia, ciagle nwoe nagrywaja, takie z pytaniami i odpowiedziami ludzi i dla mnie ona ma niesamowity charakter
A neitka czemu nie mozesz surowych warzyw?
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 08:22   #788
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
musze Ci megi chyba podeslac rewolucje w fitnesie - 12 min intensywnych i podobno dziala lepiej niz wszystkie naszego programy
klora a co to za rewolucja??
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 09:11   #789
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Neitka sushi jest pycha
Ale ma rybę... a ja niestety ryb nienawidzę. Ale to zrobił kolega sam na nasz 'konkurs' w pracy i stwierdziłam, że spróbuję, Już dawno chciałam spróbować Ale w zasadzie ryba wcale nie dominuje w smaku sushi, a że się to pakuje całe do buzi to i zapach mi tak nie przeszkadza... Także dla mnie zupełnie do przyjęcia, mimo, że już chyba wszystkie ryby mi rodzina próbowała wcisnąć, "bo ryby nie czuć wale", to sushi dla mnie ok
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Mnie cwiczenienia dawlay nergie tylko pierwszye hmm moze 2 lata, pozniej juz zauwazylam, ze za duzo obciaza zwlaszcza jak byl inny stres lub brak snu lub kiepska dieta.
Jak w ogole Wasze psotepy? Wrzucalyscie cos do galerii? Ja to raczej nic nie chudne juz, wiec nie widze po sobie efektow, wiadomo ze miesnie rosna duzo wolniej i czlowiek na co dzien nie zauwaza
Ale po jillian znow mam brzuch mocno zarysowany i nawet mi sie podoba, mimo ze sama od dawna celowo brzuchow nie robie, bo i tak sie cwicza jak ja cwicze
Ja wczesniej robilam wszystkie jej programy, byc moze dlatego mnie nie rusza BR, tzn nie ze nie dziala, tyllo wiekszosc tych cwiczen juz mi sie przewinela. I jakos sama jillian do mnie nie przemawia, jej styl...rano ostatnio stwierdzilam ze zrobie hiit z TF ale musze sie bardziej rozgrzac, wiec wlaczylam cardio2 zeby choc jedna runde na rogrzewke zrobic, po tej rundzie wlaczylam hitta i niebo a ziemia chalean i jej podejscie od 1 minuty daly mi tyle energii, ze az mi sie zachcialo dac z siebie wiecej, jillian mnie jakos dobija. Ale to moje osobiste odczucia, bo ja chalean i jej podejscie uwielbiam, i ogladalam sporo czatow z nia, ciagle nwoe nagrywaja, takie z pytaniami i odpowiedziami ludzi i dla mnie ona ma niesamowity charakter
Ja zrobiłam zdjęcia i w końcu nie wrzuciłam. Poproszę Tż, żeby mnie obcykał jeszcze raz. Różnice malutkie, ale ważne, że jakikolwiek progres jest. Wiesz, u mnie dopiero w czerwcu minął rok regularnych ćwiczeń, no i ja zwyczajnie nie mam jeszcze tyle siły, żeby tak sobie dokopać, żeby znacząco przeciążyć organizm. Co do Jilian, to mnie też ona jakoś hmm... drażni? Odbieram jej programy jako bardziej wyreżyserowane, no i za dużo łazi po sali, ja rozumiem, że prowadzący ma w dużej mierze mówić i pokazywać także na innych, ale ona czasem to już w ogóle nic nie robi, a potem - och jaka zmęczona, Chalean się chociaż śmiała, że ma 'fresh leg'. Ale jak mówię, program Jillian jest dla mnie jakoś inaczej ułożony i dam mu szansę. A potem - kto wie? Może wrócę do Chalean, zrobię hybrydę TF i CE? To by pewnie było skuteczne.
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
A neitka czemu nie mozesz surowych warzyw?
Mam chory żołądek i surowizna najgorzej na niego działa, mrożonki czy w ogóle warzywa lub owoce też ogólnie nienajlepiej, ale staram się małymi kroczkami go przyzwyczaić, bo niedługo będę tylko na jakichś kanapkach jechać. Bo rzeczy typu wafle ryżowe czy coś takiego są dla mnie ogólnie bezbolesne, więc takie to bym mogła na tony jeść.
Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
klora a co to za rewolucja??
właśnie, właśnie?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:07   #790
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ale ma rybę... a ja niestety ryb nienawidzę. Ale to zrobił kolega sam na nasz 'konkurs' w pracy i stwierdziłam, że spróbuję, Już dawno chciałam spróbować Ale w zasadzie ryba wcale nie dominuje w smaku sushi, a że się to pakuje całe do buzi to i zapach mi tak nie przeszkadza... Także dla mnie zupełnie do przyjęcia, mimo, że już chyba wszystkie ryby mi rodzina próbowała wcisnąć, "bo ryby nie czuć wale", to sushi dla mnie ok
Kiedys bym nie uwierzyla, ale ostatnio tez za ybami nie przepadam, jedyne co to tluste jak makrela czy sardynki mi podchodza

Cytat:
Ja zrobiłam zdjęcia i w końcu nie wrzuciłam. Poproszę Tż, żeby mnie obcykał jeszcze raz. Różnice malutkie, ale ważne, że jakikolwiek progres jest. Wiesz, u mnie dopiero w czerwcu minął rok regularnych ćwiczeń, no i ja zwyczajnie nie mam jeszcze tyle siły, żeby tak sobie dokopać, żeby znacząco przeciążyć organizm. Co do Jilian, to mnie też ona jakoś hmm... drażni? Odbieram jej programy jako bardziej wyreżyserowane, no i za dużo łazi po sali, ja rozumiem, że prowadzący ma w dużej mierze mówić i pokazywać także na innych, ale ona czasem to już w ogóle nic nie robi, a potem - och jaka zmęczona, Chalean się chociaż śmiała, że ma 'fresh leg'. Ale jak mówię, program Jillian jest dla mnie jakoś inaczej ułożony i dam mu szansę. A potem - kto wie? Może wrócę do Chalean, zrobię hybrydę TF i CE? To by pewnie było skuteczne.
No wrzucaj koniecznie, ja tez sie porobie moze, bo inaczej wiem, ze nie widze efektow.
A wiesz, ze ja dlugo robilam hybryde che i tf i bylam mega zadowolona Bo byly silowe, ktore uwielbiam i cardio przyjemne i dajace energie.
I czesto sie grafik zmienial, wiec zero nudy. Korzystalam z gotowej rozpiski

Cytat:
Mam chory żołądek i surowizna najgorzej na niego działa, mrożonki czy w ogóle warzywa lub owoce też ogólnie nienajlepiej, ale staram się małymi kroczkami go przyzwyczaić, bo niedługo będę tylko na jakichś kanapkach jechać. Bo rzeczy typu wafle ryżowe czy coś takiego są dla mnie ogólnie bezbolesne, więc takie to bym mogła na tony jeść.
właśnie, właśnie?
ano, sporobuj enzymow do posilku, niektorzy nigdy nie beda dobrze trawic surowizny...warzywa wbre pozorom sa bardzo ciezkostrawne, zwlaszcza surowe
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 09:10   #791
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ano, sporobuj enzymow do posilku, niektorzy nigdy nie beda dobrze trawic surowizny...warzywa wbre pozorom sa bardzo ciezkostrawne, zwlaszcza surowe
O? jakie enzymy? Ja niestety nie wiem o co chodzi. Powiesz, coś więcej?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 09:10   #792
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
O? jakie enzymy? Ja niestety nie wiem o co chodzi. Powiesz, coś więcej?
No aby rozlozyc dany pokarm trzeba enzymow, jak organizm ich nie wytwarza w odpowiedniej ilosci to moga sie pojawic problemy. Byc moze tez zle tolerujesz weglowodany o srednich i krotkich lancuchach, Owoce mozesz jesc?
A boli Cie zoladek czy jelita, bo to roznica?
Przykaldy enyzmow np tu http://testosterone.pl/specjalne/enzymy-trawienne
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 11:06   #793
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
No aby rozlozyc dany pokarm trzeba enzymow, jak organizm ich nie wytwarza w odpowiedniej ilosci to moga sie pojawic problemy. Byc moze tez zle tolerujesz weglowodany o srednich i krotkich lancuchach, Owoce mozesz jesc?
A boli Cie zoladek czy jelita, bo to roznica?
Przykaldy enyzmow np tu http://testosterone.pl/specjalne/enzymy-trawienne
Po surowiźnie boli mnie żołądek - jelita mnie bolą po innych rzeczach
Ala czy to możliwe, że mając coś na kształt refluksu mam za mało enzymów?
Chętnie się doedukuję, bo już mnie to wkurza potwornie. Ludzie wcinają kanapki z pomidorkiem, malinki, a ja tylko patrzę...

Jeszcze jedno - ja to w ogóle lekko zła na lekarzy jestem. Miałam zrobioną gastroskopię, jak się okazało - źle i bez sensu. Dla mnie to koszmar nie do przeżycia jeszcze raz, więc gastrolog leczył mnie troszkę na ślepo i fakt, wyprowadził mnie nawet nieźle, z jelitami to w miarę mnie nauczył jak sobie mam radzić, po jakie leki mam sięgać, jakie suplementy od czasu do czasu brać i jakoś sobie radzę. Ale z żołądkiem - na okrągło IPP 40 i tak do usranej śmierci, nie żadna dieta, nic. Sama odstawiłam leki kilka miesięcy temu, zawsze jak kilka dni nie brałam był koszmar, teraz jest ok, ale muszę bardziej uważać na to co jem. Myślę, że gdyby mi ktoś dokładnie podpowiedział, co byłoby w stanie podreperować mój żołądek, to byłabym w stanie się dostosować, a nie tak w ciemno koniec off topu
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2012-07-29 o 11:13
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 14:45   #794
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

[QUOTE=neitka;35571283]Po surowiźnie boli mnie żołądek - jelita mnie bolą po innych rzeczach
Ala czy to możliwe, że mając coś na kształt refluksu mam za mało enzymów?
Chętnie się doedukuję, bo już mnie to wkurza potwornie. Ludzie wcinają kanapki z pomidorkiem, malinki, a ja tylko patrzę...

/QUOTE]

Raczej za malo kwasu solnego...pisalam o tym na blogu niedawn. Lekarze tylko umieja kamuflowac objawy, nigdy do przyczyny. Moge po ang podeslac Ci troche materialow, ale to powazna sprawa, nie mozna tego bagatelizowa. Zaburzenia flory jelitowej sa przyczyna wielu powaznych schorzen.
Jelsi masz odbijania, wzdecia, zaparacia, biegunki itd to znak, ze organizm nie trawi prawidlowo...i stosowanie lekow doraznych nic nie da. Niestety przyczyn moze byc wiele, dieta eliminacyjna jest jedna z metod leczenia, niestety to dluga droga. Jelita regenruja sie nawet 2 lata, zoladek nieco szybciej.
Masz jakies nietoleracje pokarmowe? W ogole temat rzeka, jeden z moich ulubionych, bo sama nagle zaczelam miec problemy z jelitami Lekarze...hmm nie chce nawet komentowacv co mi zrobili, przeciez wyladowalam na stole operacyjnym bezsensownie i nie mam dzis woreczka, a przyczyna zostala Tzn teraz juz jest ok, ale co przeszlam to moje.
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:42   #795
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Wiesz co? Biorę się zza Twojego bloga, po prostu, muszę więcej wiedzieć, żeby wiedzieć o co pytać.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 07:24   #796
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Klora napomknij coś proszę o tej rewolucji w fitness co 12 minut trwa, może być na priv jeśli tak wolisz.
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 07:38   #797
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
Klora napomknij coś proszę o tej rewolucji w fitness co 12 minut trwa, może być na priv jeśli tak wolisz.
Aaaa zapomnialam...tu jest strona http://www.bodybyscience.net/home.html/, konieczne jest przeczytanie ksiazki
tu mozna posluchac i poogladac co autor mowi http://www.youtube.com/watch?v=v0L_5EUlci8
podstawowy wywiad http://conditioningresearch.blogspot...ug-mcguff.html

Od razu mowie, ze nie czytalam ksiazki, przejrzalam tylko I zabieram sie tez do tematu, ale czasu brak, moze chociaz to video ogladne
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:37   #798
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Heya!! Ruszyłam z Jillian dzisiaj i powiem wam, że już zapomniałam jakie to wspaniałe uczucie gdy ćwiczysz i czujesz, że coś robisz dla siebie
Może nie ejst to p90x czy insanity ale jak na rozruszanie na poczatek moze byc, odczułam spory spadek formy max obciazenie przy pierwszym filmiku u mnie to 4kg!!!! I pompki meskei tez szły topornie, coż 2 miesiace nie ćwiczenia wychodzi teraz, ale czuje, ze szybko wróce do mojeje starej formy bo na nowo załapalam bakcyla dzieki wam!! dziękuje
Pisze na biegu bo uciekam do pracki, od etraz bede wstawała o świcie i cwiczya przed praca bo po już nie daje rady.... trzymajcie się!!
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 08:21   #799
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Chyba tez się zabiorę za ta Jilian może lepiej podziała na mój kręgosłup niż CE
Przeglądałam ta rewolucje ale to się raczej tyczy pracy na siłowni i ze powinno się powoli pracować z ciężarami a nie szybko czyli to co jest w CE
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 15:02   #800
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
Chyba tez się zabiorę za ta Jilian może lepiej podziała na mój kręgosłup niż CE
Przeglądałam ta rewolucje ale to się raczej tyczy pracy na siłowni i ze powinno się powoli pracować z ciężarami a nie szybko czyli to co jest w CE
czytałam o twoim dysku - współczuję

Ja jestem na drugim tygodniu CE i póki co podoba mi się bardzo, chociaż spodziewałam się czegoś innego. Myślałam, że to będą spokojne i krótkie ćwiczenia siłowe, a tu czasami miałam z Chalean powtórkę Insanity Zamówiłam gumę, ale jeszcze jej nie testowałam. W pierwszym tygodniu (nie wiem na ile przez program, a na ile przez upał i @) - strasznie spuchłam, na wadze pojawiło się +3kg.
W środę ćwiczyłam po raz drugi pierwszy program (Burn Circuit 1) i widziałam już po sobie wzmocnienie mięśni, pompki dużo lepiej mi wychodziły.

A i mój TŻ mi pozazdrościł i też zaczął ćwiczyć CE
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 14:06   #801
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hey!! Melduje że ciągle cwiczę i sie nie obijam jestem na 2tyg BR na zestawach 3 i 4 i te zestawy mi sie bardzo bodobają bo workout 1 i 2 były juz zbyt łatwe.. (pominełam ostatnie 2dni bo wcale sie juz nie meczyłam za to 3 i 4 sa na odpowiednim poziomie). Nie moge cwiczyc cardio bo sasiedzi zaczeli sie skarżyc, że nie dość ze spac nie mogą (cwicze pomiedzy 6,30 a 7,30) to jeszcze cale mieszkanie sie trzesie - mowili ze wczesniej tez tak bylo (pewnie jak cwiczylam I. i P90X) wiec postanowiłam zpewnic im i sobie spokoj i zamiast cardio z cwiczen jezdze na rowerze stacjonarnym.... dobre i to a to oznacza ze juz nie bede cwiczyc wiecej insana albo podobnego "skocznego" programu chyba ze sie wyprowadze
Pozostaje mi JM a potem to chyba tylko cwiczenia na ławeczce mojej domowej z ciezarkami + rower...
A co u was??? Która cwiczy a która sie obija
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 07:17   #802
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hey!! Melduje że ciągle cwiczę i sie nie obijam jestem na 2tyg BR na zestawach 3 i 4 i te zestawy mi sie bardzo bodobają bo workout 1 i 2 były juz zbyt łatwe.. (pominełam ostatnie 2dni bo wcale sie juz nie meczyłam za to 3 i 4 sa na odpowiednim poziomie). Nie moge cwiczyc cardio bo sasiedzi zaczeli sie skarżyc, że nie dość ze spac nie mogą (cwicze pomiedzy 6,30 a 7,30) to jeszcze cale mieszkanie sie trzesie - mowili ze wczesniej tez tak bylo (pewnie jak cwiczylam I. i P90X) wiec postanowiłam zpewnic im i sobie spokoj i zamiast cardio z cwiczen jezdze na rowerze stacjonarnym.... dobre i to a to oznacza ze juz nie bede cwiczyc wiecej insana albo podobnego "skocznego" programu chyba ze sie wyprowadze
Pozostaje mi JM a potem to chyba tylko cwiczenia na ławeczce mojej domowej z ciezarkami + rower...
A co u was??? Która cwiczy a która sie obija
Megi ja mam to samo z sasiadami..ale ja od 6 sie nie przejmuje, kupilam mate wyciszajaca. Niewiele daje....ale coz. Pewnie beda sie skarzyc so spoldzielni.
A maja ci Twoi jakies dziec male?
Ja troche cwicze, troche sie obijam, mam tera zmase pracy i moj maz uszkodzil raczke, wiec caly dom na mojej glowie Nie mam sie czym chwalic hehe
Wiesz co megi, poszukam Ci dvd z cardio z low impact, bez skokow i szalenstw i powinas dac rade nie chalasowac
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 09:18   #803
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Megi ja mam to samo z sasiadami..ale ja od 6 sie nie przejmuje, kupilam mate wyciszajaca. Niewiele daje....ale coz. Pewnie beda sie skarzyc so spoldzielni.
A maja ci Twoi jakies dziec male?
Ja troche cwicze, troche sie obijam, mam tera zmase pracy i moj maz uszkodzil raczke, wiec caly dom na mojej glowie Nie mam sie czym chwalic hehe
Wiesz co megi, poszukam Ci dvd z cardio z low impact, bez skokow i szalenstw i powinas dac rade nie chalasowac
Ja też sie nie przejmowałam do tej pory ale teraz zaczełam.... nagle wszystkim wszytsko zaczeło przeszkadzac, ze pies szczeka, że cwicze i sie sufit trzesie...w sumie to ich rozumie, nie sadzilam, że to az tak słychac. Mieszkamy w kamienicy juz leciwej wiec konstrukcje nie sa najlepsze... umowe mamy do konca wrzesnia... wiec musze sie wstrzymac bo jak sie dalej beda tak skarzyc to am moga umowy nie przedłuzyc...Nie dzieci małych nie mają, w ogole nie maja dzieci, dzieci lataja na gorze i jakos nic im nie mowie a tez najciszej sie nie zachowuja...ahhh uroki zycia w zbiorowości
Tez mam mase rzeczy na glowie nei ze wszytskim sie wyrabiam, czasami odpuszczam jak juz naprawde nie mam jak cwiczyc ale najwazniejsze ze cos robie i powiem wam ze 2 tygodnie cwiczen i diety (tak ograniczyłam tez jedzenie oczywisice zdrowo w sposob przemyslany nie zadne glodowki)i wyniki juz sa zeszla woda, cialo zaczyna wygladac jak trzeba
Klora bede wdzieczna za to dvd!!! Trzymajcie się !!!
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:09   #804
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hey!! Melduje że ciągle cwiczę i sie nie obijam jestem na 2tyg BR na zestawach 3 i 4 i te zestawy mi sie bardzo bodobają bo workout 1 i 2 były juz zbyt łatwe.. (pominełam ostatnie 2dni bo wcale sie juz nie meczyłam za to 3 i 4 sa na odpowiednim poziomie). Nie moge cwiczyc cardio bo sasiedzi zaczeli sie skarżyc, że nie dość ze spac nie mogą (cwicze pomiedzy 6,30 a 7,30) to jeszcze cale mieszkanie sie trzesie - mowili ze wczesniej tez tak bylo (pewnie jak cwiczylam I. i P90X) wiec postanowiłam zpewnic im i sobie spokoj i zamiast cardio z cwiczen jezdze na rowerze stacjonarnym.... dobre i to a to oznacza ze juz nie bede cwiczyc wiecej insana albo podobnego "skocznego" programu chyba ze sie wyprowadze
Pozostaje mi JM a potem to chyba tylko cwiczenia na ławeczce mojej domowej z ciezarkami + rower...
A co u was??? Która cwiczy a która sie obija
oświećcie mnie, co to jest BR?

Kiepska sprawa z sąsiadami, z jednej strony to pewnie tylko 50min skakania kilka razy w tygodniu i to poza ciszą nocną, a z drugiej jeśli oni wstają po 8.00 do pracy, to może denerwować.

Ja jestem na trzecim tygodniu CE i niezmiennie jestem zachwycona programem. Jeszcze jakby brzuch mi spadł, to byłoby już całkiem super.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 16:58   #805
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
oświećcie mnie, co to jest BR?

Kiepska sprawa z sąsiadami, z jednej strony to pewnie tylko 50min skakania kilka razy w tygodniu i to poza ciszą nocną, a z drugiej jeśli oni wstają po 8.00 do pracy, to może denerwować.

Ja jestem na trzecim tygodniu CE i niezmiennie jestem zachwycona programem. Jeszcze jakby brzuch mi spadł, to byłoby już całkiem super.
Body Rewolution z Jillian Michaels - dośc przyjemne cwiczonka po ok 30-40minut. Przyjemne acz dotkliwe zwłaszcza dla kogos kto miał 2miesiace przerwy pierwszy tydzien byl ciezeki bo pojawiły sie zakwasy w roznych dziwnych miesicjach teraz juz jest ok, a cwiczenia nei zabieraja zbyt duzo czasu i enegrii (potrezbnej w pracy).
No cóż skakałam im cały rok to juz teraz maja dosyc .... nic na to nie poradze skakac cicho sie nie da

Spadnie ci brzuszek mi wyładniał fajnie po CE poczekaj na 2 miesia beda tam ciezsze wersje cwiczen na brzuszek wtedy zacznie naprawde pracowac
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:29   #806
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Body Rewolution z Jillian Michaels - dośc przyjemne cwiczonka po ok 30-40minut.
aaaaaaaaaa, oglądałam jej programy jak szukałam ćwiczeń dla siebie

a co do brzucha, zauważyłam, że zarówno w Insanity jak i u Chalean przed programem na brzuch są intensywne interwały, wiecie może dlaczego?

wczoraj czasowo nie wyrobiłam się, żeby zrobić Ab Burner po Burn Intervals i muszę przełożyć program na dzisiaj i tak się zastanawiam, czy przez to, będą mniejsze efekty
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 08:22   #807
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Super, jestem zachwycona CE (robie juz drugi mc) na wadze mam tyle co mialam, ale wszyscy twierdza ze schudlam, napewno stracilam troche brzucha
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 15:20   #808
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej
Przepraszam za nie udzielanie się.. znowu mało ćwiczę.. ale chyba się ruszam mimo to.. do Jillian wracam od jutra znów waga wzrosła cm nie w brzuszku czuję większe obwody ale mi to lata za to co mi w cycki poszło to masaka normalnie nie wierzę

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Dołożyłam sobie ciężarków i bardziej czuję teraz te ćwiczenia. Już wiem, co mnie w nich denerwuje i czemu je uważam za słabe - po 5 minutach od końca mam uczucie, że mogłabym zacząć jeszcze raz, za to cardio mnie nawet nawet męczy
ja je czuję cały czas.. nie zasapuje się bo to nie o to chodzi, choć bardziej zmachana jestem niz po CE i czuję że robiłam ale racja mogłabym więcej ale nie mam czasu jeśli chodzi o Cardio to robię HIT 15 i co lepsze za kazdym razem mam zakwasy

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A co do pisania, to jednak na tamtem wątek jakieśtam sprawozdanie wrzucę jeszcze, ale to i tak nie będzie miarodajne, skoto te ZWOWy robię...
no właśnie ja sie nie przełamałam do udzielania tam.. tu mam spokój, miłe towarzystwo które znam i które mnie rozumie i rozumie je ja a po drugie nie pracuję już nad sobą tak od deski do deski, modyfikuje nie jem przykładnie nie będę dawać złego przykładu..

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nawet trochę lepiej, bo choć śmiecie nadal jem, to przynajmniej pilnuje tych 450 gr warzyw dziennie (wcinam jedną mrożonkę dziennie, bo niestety, surowych nie mogę, więc choć sezon w pełni, to ja mrożonki gotuję). A siłę mam z czekolady ! A tak serio, to planuję z jedzeniem też sobie zrobić program, wiesz, teraz mrożonki i żelatyna, za miesiąc pierś z kurczaka dziennie i myślę, że takimi zrywami jakoś sobie pomogę...
te przez dwa tygodnie wydaję mi się że tylko jadłam.. czy jadłam mało czy nie po wszystkim źle się czułam i byłam przejedzona dzisiaj czuję się na "pracowym" jedzeniu o niebo lepiej.. zapomniałam o tej żelatynie.. jesz ją? i jak?
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A taki off top - jadłam sushi pierwszy raz w życiu ostatnio i choć nienawidzę ryb, to ze zdziwieniem stwierdzam, że to się nadaj do przełknięcia!
ja jeszcze nie jadłam i własnie boję się że stanie mi w gardle ale skoro Ty nie lubisz ryb i ci nie stanęło to a nóż
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja liczę na to, że bardziej chwilowa odmiana od techniki ćwiczeń w CE może coś zmienić. Jednak Jilian ma inne metody, jakoś inaczej te ćwiczenia ze sobą przeplata. Ja tam liczę na kilka kg, a jak się nie uda, to coś bardziej hardkorowego zacznę robić, ale nie przy tych temperaturach
Ja w sumie nie myślę o zmianach (marzę cicho) chce po prostu żeby zostało to co jest i fakt Jillian jest inna, taka zmiana jest dobra dla nas..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Moje efekty to znaczne zwiększenie siły
oj tak po Ce w końcu zrobiłam sama pompke bez zarycia zębami w dywan
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale z dumą powiem, że widać, a przynajmniej parę osób mi zwróciło uwagę, że widać, że mam fajną, umięśnioną sylwetkę.
o ja takie coś potrafi zachęcić do dalszej pracy i działania

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Nie słuchaj Dobrenki, ona świetnie wygląda, tylko sama tego nie widzi. Sama zobacz, tyłek, że gryźć tylko, a ona pisze, że 'dobre światło mieli'. Tak, tak, bo to światło, a nie te hektolitry potu i ciężka praca, że Twoja pupa wygląda jak wygląda.
Dzięki dziewczyny.. pozostawiam jednak wiele do życzenia serio ale chyba jest lepiej, musi być troche już naginam tylko taka "oblepiona" przez to jedzenie się czuję trochę momentami.. ale musze z tym narazie żyć i już.. Jeszcze raz dzięki lachonie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:16   #809
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Co tam u was?
Ja czasem cwicze, czasem nie....generalnie roznie idzie, testowalam mc 3 BR i hmm...megi bedzie niezadowolona, a raczej jej sasiedzi skakania bardzo duzo non stop...ja tez niezadowolona, nie lubie skakanek :/
A poza tym zatrulam sie ostatnio i myslalam, ze umre, na szczescie jeden dzien to trwalo i od razu po, przez kolejne 4 dni juz mam taki apetyt ze jem i jem i jem....po 3 tys kalorii dziennie i nie moge przestac. I cos mi sie wydaje, ze tez waga skoczyla. Ostatnio, nawet pzred tym zatruciem, ciagle mialam lekko powiekszony apetyt ale teraz to juz jest przerazajace....

Jakies plany na weekend? Dobrenka jak z czasem dajesz rade?
Neitka jak tam dietka? Mialas sie odezwac no!
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 08:57   #810
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej hej tu ja niewierna dalej nie ćwiczę.. ale będę obiecuję puki co cieszę się cyckami
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Mnie cwiczenienia dawlay nergie tylko pierwszye hmm moze 2 lata, pozniej juz zauwazylam, ze za duzo obciaza zwlaszcza jak byl inny stres lub brak snu lub kiepska dieta.
u mnie to jest tak że jak mam stresy w pracy to takie Insanity czy TF mi strasznie pomagało na rozładowanie ale jak byłam sponiewierana bo ciśnienie było niskie czy byłam zmęczona to ćwiczenia były na odpiernicz i nic po nich nie czułam..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Jak w ogole Wasze psotepy? Wrzucalyscie cos do galerii? Ja to raczej nic nie chudne juz
Moje postępy są takie że nie wstydzę się już chodzić na golasa koło wężowego a on się gapi jak głupi (czego wcześniej nie robił więc coś jest na rzeczy), niestety nie chce mi zrobić zdjęcia bo wie że chce Wam wrzucić.. zresztą nie wiem czy na zdjęciu będzie coś widać.. wysmukliło mnie to na pewno.. mięśniowo raczej chyba nie widać za wiele.. Nie wiem czy ja "potrafię" jeszcze schudnąć.. może.. jedno jest pewne teraz czuję się lepiej ważąc 61,5 niż 59 po Insanity (chyba że objem się na noc - bo ostatnio w ogóle nie chciało mi się wieczorem jeść to nie jadłam a wczoraj zjadłam dosłownie chochelkę zupki i 5 knedelków i tak źle się czułam)
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ostatnio stwierdzilam ze zrobie hiit z TF ale musze sie bardziej rozgrzac, wiec wlaczylam cardio2 zeby choc jedna runde na rogrzewke zrobic, po tej rundzie wlaczylam hitta i niebo a ziemia
hity są cudne.. szybko zwięźle i na temat.. jak chcesz to wyślij mi meila ja w domu powinnam mieć program ułożony przez instruktora jednej dziewczyny z TF z hitami to Ci wyślę..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
chalean i jej podejscie od 1 minuty daly mi tyle energii, ze az mi sie zachcialo dac z siebie wiecej, jillian mnie jakos dobija.
To fakt Halina jest jedyna w swoim rodzaju jeśli chodzi o podejście.. Jillian jest zupełnie inna bardziej ospała mimo krzyków, ale lubię jej ćwiczenia poprostu

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ale w zasadzie ryba wcale nie dominuje w smaku sushi, a że się to pakuje całe do buzi to i zapach mi tak nie przeszkadza...
Przeszkadza Ci zapach.. Neitka weź spróbuj jeszcze taki spobób na rybę.. Dziń wcześniej zrób sobie taka marynatkę.. np. sos sojowy ciemny, albo ketchu, czy musztarda + zioła typu bazylia, tymianek, zioła prowansalskie.. a czasem wszystko po trochu + oczywiście pieprz, sól, papryka, chili.. co kto lubi + jajko rozbełtane.. i w to wszystko wsadź rybę na całą noc na drugi dzień obsmaż na patelni albo wybełtaj w płatkach owsianych czy w czym lubisz.. ja ryby nie czuję wtedy

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Różnice malutkie, ale ważne, że jakikolwiek progres jest. Wiesz, u mnie dopiero w czerwcu minął rok regularnych ćwiczeń, no i ja zwyczajnie nie mam jeszcze tyle siły, żeby tak sobie dokopać, żeby znacząco przeciążyć organizm. Co do Jilian, to mnie też ona jakoś hmm... drażni? Odbieram jej programy jako bardziej wyreżyserowane, no i za dużo łazi po sali, Chalean się chociaż śmiała, że ma 'fresh leg'. Ale jak mówię, program Jillian jest dla mnie jakoś inaczej ułożony i dam mu szansę. A potem - kto wie? Może wrócę do Chalean, zrobię hybrydę TF i CE? To by pewnie było skuteczne.
Na pewno CE pięknie ciało wyrzeźbiłaś Dlaczego Ty chcesz przeciążać organizm? Jillian jest dziwna to nie ulega wątpliwości, dla mnie też za dużo łazi.. Halina szalała ze wszystkimi i to jakoś tak sprawiedliwie było Też kiedyś musze przekąbinować TF z CE

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Tzn teraz juz jest ok, ale co przeszlam to moje.
strasznie współczuję.. ja czasem mam problemy po jedzeniu mojej mamy po swoim nigdy.. dziwne nie? Bardzo dużo masz wiedzę Klora
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 14:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.