Teoysal redensity II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 13:50   #1
elemis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5

Teoysal redensity II


Witajcie,

mam problem z sincami (workami) pod oczami, ktore powstały od czestej pracy przy komputerze. Czytalam, ze na since dobry jest zabieg TrII. Podobno to wielka rewolucja, ale na roznych forach internetowych brak jest opini osób, które poddały sie temu zabiegowi. Fakt, ze wprowadzono go w Polsce dopiero pod koniec ubieglego roku, ale dziwi mnie, ze nia ma jeszcze relacji Polek. Czy to naprawde dziala czy to wielka sciema ? Moze ktos z Was mial zabieg TrII ?? Warto? Lekarz, któr y wykonuje ten zabieg opowiadał, ze nie ma powikłań, jest bezpieczny, bedą efekty itd, ale boje sie, ze moze byc gorzej np. zrobią mi sie wieksze since itp.

Jestem z Lublina.
elemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 19:28   #2
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez elemis Pokaż wiadomość
Witajcie,

mam problem z sincami (workami) pod oczami, ktore powstały od czestej pracy przy komputerze. Czytalam, ze na since dobry jest zabieg TrII. Podobno to wielka rewolucja, ale na roznych forach internetowych brak jest opini osób, które poddały sie temu zabiegowi. Fakt, ze wprowadzono go w Polsce dopiero pod koniec ubieglego roku, ale dziwi mnie, ze nia ma jeszcze relacji Polek. Czy to naprawde dziala czy to wielka sciema ? Moze ktos z Was mial zabieg TrII ?? Warto? Lekarz, któr y wykonuje ten zabieg opowiadał, ze nie ma powikłań, jest bezpieczny, bedą efekty itd, ale boje sie, ze moze byc gorzej np. zrobią mi sie wieksze since itp.

Jestem z Lublina.
worki raczej powstaja z wiekiem na skutek zwiotczenia skory a takze poniewaz skora staje sie ciensza bo cialo nie produkuje wystarczajacej ilosci kolagenu, elastyny itp.

wypelnienia kwasem hialuronowym pomagaja na tzw. doline lez czyli tam gdzie moga tworzyc sie takie wglebienia 'worki'

a na since to nie wiem co mozna polecic. sa rozne typy sincow. np. z uwagii na to ze skora jest bardziej cienka to tez widoczne sa takie zasinienia....

sama chce zrobic sobie zabieg Teosyal Redensity II ale nie wiem czy nie poczekac bo kwas trzeba uzupelniac co 6 miesiecy....wiec moze zaczne takie zabiegi za rok lub dwa....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 06:08   #3
elemis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Teoysal redensity II

Czyli to na since nie pomoze ? W necie jest napisane, ze zabieg redukuje cienie pod oczami.
elemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 19:13   #4
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Teoysal redensity II

sama nie robilam wiec nie powiem z wlasnego doswidczenia, ale na logike to mysle ze mozna zredukowac since poprzez ich ukrycie.
jesli wstrzykujesz kwas hialuronowy pod skore to jest szansa ze since beda przykryte tzn jesli wystepuja w glebszej warstwie skory......

ale nie jestem specjalista/ dermatologiem i nie wiem doklanie w ktorej warstwie skory robia sie since i w ktore warstwy skory wtrzykuje sie teosyal rednsity II
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:37   #5
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez elemis Pokaż wiadomość
Czyli to na since nie pomoze ? W necie jest napisane, ze zabieg redukuje cienie pod oczami.
Efekty zabiegu zależą od wielu czynników ale przede wszystkim od przyczyn sińców. Na forum jest już kilka takich wątków. Tak naprawde kierunki terapii sa dwa: wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym np. tr II lub mezoterapia. Ja mialam robioną serie mezoterapii w Krakowie i u mnie efekty były super - trwaja do dzisiaj ale jak mowiła pani dr Joanna przyczyna nie była w zapadniętych dolinach ale w samej skórze. Koniecznie skonsultuj to z lekarzem - forum nie pomoze ci wybrac kierunku ale jezeli pytasz o produkt to wydaje sie ze jest dedykowany skorze pod oczami.
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 23:40   #6
Dunisse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Teoysal redensity II

Mialam ten zabieg. Since mam nadal, ale zniknelo zapadniecie i to bardzo poprawilo moj wyglad i... Samopoczucie. Lekarz uprzedzil mnie, ze since nie zostana zniwelowane, ale poprawi sie na pewno. I tak sie stalo. Teraz uzywam wlasciwie tylko rozswietlacza, czasami korektora - zalezy od makijazu. Jestem zadowolona, a wczesniej nie moglam juz zniesc swojego widoku i wydalam duzo kasy na korektory z gornej polki cenowej. Teraz leza. Na pewno powtorze ten zabieg. Mam 41 lat i od conajmńiej 20 lat borykalam sie z problemem sincow pod oczami.
Dunisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:05   #7
elemis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez Dunisse Pokaż wiadomość
Mialam ten zabieg. Since mam nadal, ale zniknelo zapadniecie i to bardzo poprawilo moj wyglad i... Samopoczucie. Lekarz uprzedzil mnie, ze since nie zostana zniwelowane, ale poprawi sie na pewno. I tak sie stalo. Teraz uzywam wlasciwie tylko rozswietlacza, czasami korektora - zalezy od makijazu. Jestem zadowolona, a wczesniej nie moglam juz zniesc swojego widoku i wydalam duzo kasy na korektory z gornej polki cenowej. Teraz leza. Na pewno powtorze ten zabieg. Mam 41 lat i od conajmńiej 20 lat borykalam sie z problemem sincow pod oczami.

A więc to lipa z tym, ze niweluje since, cienie pod oczami. Bylam u dwóch lekarzy medycyny estetycznej i kazdy zapewnial, ze ten zabieg rozjasni cienie. Ja nie mam zapadnietej skóry pod oczami, tylko same since. Jeden lekarz powiedzial, ze u niego zabieg robi w 10 minut i trzeba zaplacic 1200 zł, z kolei Pani doktor z Wawy wspomniala o pół godzinnym zabiegu (tez teosyalem) za 750 zł, ale należy go powtórzyc jeszcze raz lub dwa za miesiąc, wiec troche kasy wyjdzie. Juz nie wiem któremu lekarzowi zaufac i czy oni mowia prawde zapewniając mnie o redukcji sinców ?
Dunisse, a jak wygladalas po zabiegu? Mialas opuchniete oczy ? jak to wygląda ? Da sie wyjsc do pracy 2 dni po zabiegu nie wstydząc sie ? Jakiego rozswietlacza uzywasz ?
elemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 21:04   #8
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez elemis Pokaż wiadomość
A więc to lipa z tym, ze niweluje since, cienie pod oczami. Bylam u dwóch lekarzy medycyny estetycznej i kazdy zapewnial, ze ten zabieg rozjasni cienie. Ja nie mam zapadnietej skóry pod oczami, tylko same since. Jeden lekarz powiedzial, ze u niego zabieg robi w 10 minut i trzeba zaplacic 1200 zł, z kolei Pani doktor z Wawy wspomniala o pół godzinnym zabiegu (tez teosyalem) za 750 zł, ale należy go powtórzyc jeszcze raz lub dwa za miesiąc, wiec troche kasy wyjdzie. Juz nie wiem któremu lekarzowi zaufac i czy oni mowia prawde zapewniając mnie o redukcji sinców ?
Dunisse, a jak wygladalas po zabiegu? Mialas opuchniete oczy ? jak to wygląda ? Da sie wyjsc do pracy 2 dni po zabiegu nie wstydząc sie ? Jakiego rozswietlacza uzywasz ?
a nie probowalas dobrych kremow dpod oczy ktore niweluja cienie? prawie w kazdym opisie kremow z gornej polki jest mowa o redukcji cini pod oczami .....

mozesz tez rozwazyc dobry korektor pod oczy ktory zasloni cienie.

jesli tylko cienie Ci przeszkadzaja to chyba nie warto wstrzykiwac sobie kwas co 6 miesiecy do konca zycia ???
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 17:28   #9
elemis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
a nie probowalas dobrych kremow dpod oczy ktore niweluja cienie?

Poleć konkretny.


Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
mozesz tez rozwazyc dobry korektor pod oczy ktory zasloni cienie.

Nie uzywam podkładu, chcialabym jakis rozswietlacz, korektor lub inny kosmetyk tylko taki przy którym nie trzeba nakladac podkladu na twarz. Pomocy!
elemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 19:19   #10
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Teoysal redensity II

prawie kazdy krem dobrej marki. mozesz wybrac sie do sephory lub douglasa i porozmawiac z kobiekami od sprzedazy o wlasciwych kremach dla Ciebie a przy okazji wyprobowac rozne korektory.

ja aktulanie uzywam korektor Collistara i jest to moj ulubiony korektor pod oczy....chyba go nie bedzie widac nawet bez podkladu.

sa korektory ktore maja tez drobinki odbijajace swiatlo np. marki ysl lub helena rubinstein...czyli dzialaja troche jak rozwietlacze.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 06:51   #11
elemis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Teoysal redensity II

Znalazlam takie produkty, czy to to ? :


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-sztyfcie.html


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-blask.html
elemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 12:42   #12
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez elemis Pokaż wiadomość

ja mam inny, wszystkie moje produkty opisuje na blogu, ale ten korektor collistara ktory aktualnie uzywam nie ma drobinek odbijajacych swiatlo.
http://www.bluehorizonstar.blogspot....e%20Cancealler

korektor od HR Magic Cancealler mial odobijajce swiatlo mini drobinki....ale jest napawde sporo takich produktow i wiele marek i cen do wyboru. proponuje wybarc sie do sephory i tam zobaczysz ktory produkt bylby najlepszy dla Ciebie.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 08:50   #13
Dunisse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Teoysal redensity II

Moj zabieg wykonal dr Rogala w Goldclinic (WArszawa). Nie czarowal, ze since kompletnie sie zniweluja, uprzedzil, ze konieczna bylaby interwencja chirurgiczna, ale odradzal. Moze to kwestia sincow - mam cienka skore, chodze niewyspana (mam male dzieci). Taka 'balkanska' uroda. Ale wygladam o niebo lepiej. Zapadniecie potegowalo since. Uzywam dobrych kremow. Raczej Shiseido, La Prairie. Nie znam sie na specjalistycznych kremach.
Dunisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 19:02   #14
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez Dunisse Pokaż wiadomość
Moj zabieg wykonal dr Rogala w Goldclinic (WArszawa). Nie czarowal, ze since kompletnie sie zniweluja, uprzedzil, ze konieczna bylaby interwencja chirurgiczna, ale odradzal. Moze to kwestia sincow - mam cienka skore, chodze niewyspana (mam male dzieci). Taka 'balkanska' uroda. Ale wygladam o niebo lepiej. Zapadniecie potegowalo since. Uzywam dobrych kremow. Raczej Shiseido, La Prairie. Nie znam sie na specjalistycznych kremach.
a ile kosztowal zabieg w tej klinice Teosyalem Redensity II?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 12:36   #15
agnesgabi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Teoysal redensity II

A ktoś wykonywał ten zabieg Redensity II w klinice beautymed u Dr mirackiego ,podobno daje bardzo duże efekty i jest profesjonalnie wykonany ?
agnesgabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:21   #16
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez agnesgabi Pokaż wiadomość
A ktoś wykonywał ten zabieg Redensity II w klinice beautymed u Dr mirackiego ,podobno daje bardzo duże efekty i jest profesjonalnie wykonany ?
za reklame na tym forum trzeba zaplacic.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:47   #17
Doradca Teosyal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Teoysal redensity II

Cienie pod oczami, jeśli nie są odziedziczone, mogą pojawić się na skutek przemęczenia organizmu, słabej mikrocyrkulacji, a także niezdrowego stylu życia. Ponadto zasinienie, podobnie jak pojawienie się tzw. doliny łez jest nieodłącznym etapem procesu starzenia się skóry. Z wiekiem staje się ona cieńsza i traci swą elastyczność. Zabieg z wykorzystaniem Teosyal PureSense Redensity II polega na wstrzyknięciu kompleksu zawierającego usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy. Preparat zawiera także kompleks odnawiający skórę, który zapoczątkowuje proces regeneracji, przywracając prawidłową gęstość i elastyczność skóry. Po kilku tygodniach znikają również zmarszczki i mało estetyczne bruzdy. W efekcie skóra wygląda młodziej. Preparat utrzymuje się w skórze od 9 do 12 miesięcy.

Edytowane przez Doradca Teosyal
Czas edycji: 2014-01-20 o 10:57 Powód: zmiana czcionki
Doradca Teosyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:38   #18
ilcia 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Teoysal redensity II

Witam-odradzam ,odradzam i jeszcze raz odradzam ostrzykiwanie doliny łez-preparatem Redensity 2 .- SIŃCE MAM DWA RAZY WIEKSZE!! To jest jakis koszmar,od września z tym walcze.Byłam na zabiegu w Łodzi u Pani dr Pańkowskiej-Pryt.Oczywiscie miało byc pieknie,cudownie itd-a w rezultacie wydałam ok 2000 na zabieg ,pózniej jego naprawianie-nacierpialam sie,wylałam chyba wiadro łez .Kazdy poranek-gdy patrzyłam w lustro napawał mnie złością i wstydem za swój wygląd!!(WYGLĄDAŁAM JAK POBITA)natomiast o wstydzie za swój wygląd i spojrzenia innych ludzi-nie wspomnę. Po pierszym zabiegu były nierównosci i krwiak(Pani doktor zapomniała,ze nalezy użyc lampy powiekszającej),umówiłam sie za dwa tyg ,po tej wizyce zaczął sie koszmar-trwa do dzis.P doktor Pańkowska-Pryt-i jej znajome (p,która szkoli m .innymi) twierdziła,ze da się to rozpuscic silnym preparatem ,ale kosztem mojego wygladu-poniewaz doly zrobią sie wieksze niz przed zabiegiem.Musialam jezdzic więc 60 km na rozpuszcznie powolne u znajomej kosmetyczki P DR PAŃKOWSKIEJ -PRYT. W moim miescie było jej zbyt drogo,więc wydawalam co dwa tyg 100 na paliwo-po 3 zabiegach efekt jest marny-nadal mam sińce 2-3 krotnie większe i ciemniejsze-nie róbcie tym preparatem ,rok temu robiłam w Warszwie innym preparatem,chyba vivcy i bylo super! nie wiem co mnie podkusiło-naiwnośc, nowosc i obietnice-
ilcia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 14:03   #19
szczerbah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Teoysal redensity II

HANNA SZCZERBA
Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!!
Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt...
Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 2000zł i końca nie widać.
Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom.
Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Do tego Dystrybutor TRII umywa ręce.
ODRADZAM
szczerbah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 16:42   #20
szczerbah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Teoysal redensity II

NA STRONIE REALSELF JEST BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINII NA TEMAT TRII

http://www.realself.com/search/resul...20BAD%20EFFECT

KOBIETY PUCHNĄ NAWT PO 3 MIESIĄCACH...
RADZĘ DOBRZE SIĘ ZASTANOWIĆ TYM BARDZIEJ, ŻE TEN WYPEŁNIACZ NIE JEST ZATWIERDZONY PRZEZ FDA!!!!!

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

WYSTARCZY POCZYTAĆ ILE JEST POWIKLAŃ...

http://www.realself.com/search/resul...20BAD%20EFFECT
szczerbah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:16   #21
jestemmagdas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Teoysal redensity II

Nie polecam! Robiłam ten zabieg i zdecydowanie odradzam. Nie wiem czy problem leży w samym wypełniaczu czy w braku umiejętności lekarza, który go wykonywał. Nie chcę podawać nazwiska lekarza, ponieważ wykonywałam u niego również inne zabiegi z których byłam zadowolona. Jeśli chodzi o Teoysal redensity II, to kompletna porażka. W zależności od dnia, czasami wyglądałam ok, a czasami miałam odstające guzy pod oczami. Za każdym razem jak się uśmiecham pod oczami tworzą się wypukłe kulki. Coś okropnego. Właśnie umówiłam się z lekarzem na usunięcie tego świństwa. Zdecydowanie wolę sińce pod oczami niż odstające guzy
Polecam natomiast zabieg Light Eyes Ultra. Jest to zabieg mezoterapii z użyciem koktajlu z kwasu hialuronowego i innych składników, które poprawiają mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, ale należy wykonać 3 zabiegi. Finansowo jest to wciąż bardziej opłacalne. Za Teoysal redensity II zapłaciłam 1100 zł, natomiast LEU kosztuje od 250 do 350 zł za jeden zabieg. Moja koleżanka wykonywała LEU w Pink Studio w Lublinie i zapłaciła tylko 200 zł, a efekt jest naprawdę zadowalający. https://www.facebook.com/pinkstudio33

Edytowane przez jestemmagdas
Czas edycji: 2015-04-04 o 20:20
jestemmagdas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 19:53   #22
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Teoysal redensity II

Widze, ze wiecej tu reklam niz informacji. Sama mam since pod oczami i gleboka doline lez. Dwa lata temu bylam na konsultacji u dr Tarkiewicza i zaproponowal mi TR II. Przestraszylam sie wtedy i ucielam Bardzo boje sie igiel, zastrzykow i wszelkich procedur. Cykor ze mnie straszny.
Po dwoch latach niestety problem sie poglebil. Dlatego zdecydowalam sie na kolejna konsultacje. Tym razem w Esthe u dr Piekarskiej. Po krotkiej rozmowie przekonala mnie do zabiegu i nie zwialam Balam bolu, krwiakow, opuchlizny. Przed zabiegiem dostalam znieczulenie miejscowe. Prawie nic nie czulam. Efekt nie wydawal mi sie powalajacy, ale jak porownalam zdjecia przed i po to jednak widze roznice.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 13:43   #23
dakonu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widze, ze wiecej tu reklam niz informacji. Sama mam since pod oczami i gleboka doline lez. Dwa lata temu bylam na konsultacji u dr Tarkiewicza i zaproponowal mi TR II. Przestraszylam sie wtedy i ucielam Bardzo boje sie igiel, zastrzykow i wszelkich procedur. Cykor ze mnie straszny.
Po dwoch latach niestety problem sie poglebil. Dlatego zdecydowalam sie na kolejna konsultacje. Tym razem w Esthe u dr Piekarskiej. Po krotkiej rozmowie przekonala mnie do zabiegu i nie zwialam Balam bolu, krwiakow, opuchlizny. Przed zabiegiem dostalam znieczulenie miejscowe. Prawie nic nie czulam. Efekt nie wydawal mi sie powalajacy, ale jak porownalam zdjecia przed i po to jednak widze roznice.
super, że się zlitowałaś i wstawiłaś opinię na temat zabiegu. może jak za jakiś czas sobie do strzykniesz, będziesz widziała różnicę znaczną
dakonu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 13:35   #24
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Teoysal redensity II

Dziewczyny, zrobiłam taki zabieg, ale za szybko jeszcze, żeby mówić o całościowym efekcie. Byłam u dr Radziejewskiej w Warszawie. Na pewno zabieg bezbolesny, nie ma siniaków, jest leciuteńka opuchlizna i maleńkie ślady po igle. Nie ma się czego bać, makijaż przykryłby to w 100%. Koszt 850zł.
Pierwszy efekt to znaczna redukcja doliny łez , ale niestety cienie nadal widoczne. Pani Doktor podzieliła Redensity II na dwie wizyty, więc po drugiej napiszę co i jak.
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:58   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widze, ze wiecej tu reklam niz informacji. Sama mam since pod oczami i gleboka doline lez. Dwa lata temu bylam na konsultacji u dr Tarkiewicza i zaproponowal mi TR II. Przestraszylam sie wtedy i ucielam Bardzo boje sie igiel, zastrzykow i wszelkich procedur. Cykor ze mnie straszny.
Po dwoch latach niestety problem sie poglebil. Dlatego zdecydowalam sie na kolejna konsultacje. Tym razem w Esthe u dr Piekarskiej. Po krotkiej rozmowie przekonala mnie do zabiegu i nie zwialam Balam bolu, krwiakow, opuchlizny. Przed zabiegiem dostalam znieczulenie miejscowe. Prawie nic nie czulam. Efekt nie wydawal mi sie powalajacy, ale jak porownalam zdjecia przed i po to jednak widze roznice.
Kusum wrzucilabys zdjecie oczka przed/po?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 09:05   #26
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Kusum wrzucilabys zdjecie oczka przed/po?

Sprawdzę wieczorem czy jeszcze je mam. Zastanawiasz się nad zabiegiem?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 11:08   #27
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Sprawdzę wieczorem czy jeszcze je mam. Zastanawiasz się nad zabiegiem?
wlasciwie to juz jestem zdecydowana cale zycie doly jak row marianski a z wiekiem jeszcze gorzej:/

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

jeszcze zobaczylam light eyes ultra i zastanawiam sie czy na pierwszy raz nie lepiej ten zabieg?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 11:10   #28
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wlasciwie to juz jestem zdecydowana cale zycie doly jak row marianski a z wiekiem jeszcze gorzej:/

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

jeszcze zobaczylam light eyes ultra i zastanawiam sie czy na pierwszy raz nie lepiej ten zabieg?

Jeżeli chodzi o dolinę łez i wypełnienie tego dołka to TR II jest super. Z samymi sińcami średnio sobie radzi. Ja planuję jeszcze zrobić karboksy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 11:27   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Teoysal redensity II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o dolinę łez i wypełnienie tego dołka to TR II jest super. Z samymi sińcami średnio sobie radzi. Ja planuję jeszcze zrobić karboksy.
to mam rozkmine do czasu wyplaty
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:41   #30
Aguska05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Teoysal redensity II

Hejka, ja tez zastanawiam sie nad tym zabiegiem.
Kusum mozesz pokazac jakies foty przed i po.
Ile płaciłas?

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

W sumie po głowie chodzi mi tez mezoterapia igłowa, miałyscie taki zabieg? warto?
Aguska05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-13 16:26:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.