Studentki się odchudzają - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 12:10   #481
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Studentki się odchudzają

Cytat:
Napisane przez SailorMoon Pokaż wiadomość
musisz odczakac pewien czas, moze sprawa wydaje sie byc beznadziejna teraz, a jak wszystko sie uspokoi okaze sie, ze niepotrzebnie sie przejmowalas.. Tylko nie zajadaj problemow, idz sobie pocwiczyc albo porozmawiac z kolezanka, rob cos by o tym teraz nie myslec..
Naprawde chcialabym,zeby to sie wszystko dobrze skonczylo ale zaczelam juz tracic nadzieje...Teraz to nie chce mi sie jesc z tych nerwow rozstanie z bliska nam osoba to straszne przezycie.straszne.
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:14   #482
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Studentki się odchudzają

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
Naprawde chcialabym,zeby to sie wszystko dobrze skonczylo ale zaczelam juz tracic nadzieje...Teraz to nie chce mi sie jesc z tych nerwow rozstanie z bliska nam osoba to straszne przezycie.straszne.
Licja rozstania zawsze są trudne, czasami nawet wtedy gdy osoba tak naprawde wcale nie jest nam już nawet bliska, to i tak jest ciężko, z wielu powodów, ale gdy nie ma wyjścia, to po prostu trzeba byc silnym isię z tym pogodzić
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:00   #483
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Studentki się odchudzają

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Licja rozstania zawsze są trudne, czasami nawet wtedy gdy osoba tak naprawde wcale nie jest nam już nawet bliska, to i tak jest ciężko, z wielu powodów, ale gdy nie ma wyjścia, to po prostu trzeba byc silnym isię z tym pogodzić
hihi,niestety mi pozostaje tylko sie z tym pogodzic. Ja nie moge nic zrobic. Jezeli on sie nie odezwie to oznacza definitywny koniec. Tylko,ze ja juz sama niewiem czy ja tego chce...zwiazek na odleglosc to straszna męka. To jest swieza sprawa,jeszcze to chyba do konca do mnie nie dotarlo. Potrzebuje czasu zeby uporzadkowac mysli. Jest mi cholernie ciezko,ale jakos musze sobie z tym poradzic.
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:54   #484
madamoiselle
Raczkowanie
 
Avatar madamoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Studentki się odchudzają

Siemanko Dziewczyny dawno nie pisałam tutaj.. zastanawiam się jak Wam idzie mam nadzieję że waga w dół u mnie też może być powoli jakoś wprowadziłam w swoje życie dietę i powoli do przodu moja siostra wychodzi za mąż za rok i druhną będę więc trzeba jakoś wyglądać, co nie?

pozdrawiam Was wszystkie ;*
__________________
...nic nie zabierze magii, niech John Lenon zaśpiewa Nam Imagine..



56.

madamoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:22   #485
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Studentki się odchudzają

Cytat:
Napisane przez madamoiselle Pokaż wiadomość
Siemanko Dziewczyny dawno nie pisałam tutaj.. zastanawiam się jak Wam idzie mam nadzieję że waga w dół u mnie też może być powoli jakoś wprowadziłam w swoje życie dietę i powoli do przodu moja siostra wychodzi za mąż za rok i druhną będę więc trzeba jakoś wyglądać, co nie?

pozdrawiam Was wszystkie ;*
witaj
teraz przenioslysmy sie tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post15418254
zapraszam !
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.