Jak pozbyć się przebarwień na skórze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 19:49   #1
julia_akmet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3

Jak pozbyć się przebarwień na skórze


Chciałam poprosić Was o poradę. Od jakiegoś czasu na mojej twarzy pojawia się coraz więcej przebarwień. Głównie mają one jasno brązowy kolor. Mam wrażenie, że po ciąży ten proces się nasilił. Zaczęło mi to przeszkadzać od momentu gdy zauważyłam, że nie jestem w stanie zatuszować tych „plam” nawet starannym makijażem.
Możecie polecić jakieś zabiegi kosmetyczne albo z zakresu medycyny estetycznej, które pomogą przywrócić mojej skórze jednolity kolor?

Z góry dziękuję.
julia_akmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 09:18   #2
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Zrób cosmelan jest nawet wątek osobny o nim. Jedyny sposób żeby się pozbyć przebarwień. Ale i tak nie na stałe.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:10   #3
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Ja robie od czasu do czasu serie mikrodermabrazji, troche kwasy, ale najwiecej mi pomógł krem z wysokim filtrem. Z czasem jest ich mniej, sa mniejsze, w tej chwili prawie ich juz nie widac, a miałam strasznie ciemne i widoczne i tez nie mogłam zakryc makijazem. Usuwam juz z 2 lata, po troche. Wyprobuj j.w. moze bdzie szybciej.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:08   #4
maryjka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Moja kuzynka miała ten sam problem,polecono jej doktor Kwarecką i po kilku zabiegach w gabinecie (do stosowania w domu dostała oddzielny krem)przebarwienia zniknęły.Ale trzeba pamiętać o stosowaniu kremów z filtrem przed wyjściem na słońce i to już na zawsze
maryjka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:14   #5
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Cytat:
Napisane przez maryjka10 Pokaż wiadomość
Moja kuzynka miała ten sam problem,polecono jej doktor Kwarecką i po kilku zabiegach w gabinecie (do stosowania w domu dostała oddzielny krem)przebarwienia zniknęły.Ale trzeba pamiętać o stosowaniu kremów z filtrem przed wyjściem na słońce i to już na zawsze
Taaak reklama jak się patrzy... a krem do domu to właśnie cosmelan2 który można zrobić samemu w domu za znacznie mniejszą kasę niż w gabinecie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 12:06   #6
maryjka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

A możesz podać przepis na krem,który można zrobić w domu?Bardzo proszę.
maryjka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:34   #7
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Cytat:
Napisane przez maryjka10 Pokaż wiadomość
A możesz podać przepis na krem,który można zrobić w domu?Bardzo proszę.
Oj nie zrozumialysmy sie...przepisu ci nie podam..pisząc "zrobić krem możesz w domu" mialam na mysli kupić krem np na allegro albo w zaufanym sklepie internetowym o którym możesz poczytać na wątku o cosmelanie. Sama sobie go aplikować na twarz tak jak to robi mnóstwo dziewczyn z wyżej wymienionego wątku, zamiast płacić srogą kasę pani lekarz tylko za to ze ci taki sam krem położy na twarz.
Zainteresuj się cosmelanem bo to jedyny sprawdzony sposób na usunięcie przebarwień bez użycia lasera.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 14:27   #8
bozena_laszczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Ja przebarwienia na twarzy usuwałam laserem frakcyjnym. Zabieg nie jest całkowicie bezbolesny, odczuwałam lekkie pieczenie. Jednak bardzo się cieszę, że się na to zdecydowałam, bo efekty są świetne. Zabieg polega na usunięciu starego naskórka. W jego miejsce pojawia się nowy, dzięki czemu skóra promienieje, jest zdrowa i świeża.
bozena_laszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 17:35   #9
Nicole_Kot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Cytat:
Napisane przez bozena_laszczak Pokaż wiadomość
Ja przebarwienia na twarzy usuwałam laserem frakcyjnym. Zabieg nie jest całkowicie bezbolesny, odczuwałam lekkie pieczenie. Jednak bardzo się cieszę, że się na to zdecydowałam, bo efekty są świetne. Zabieg polega na usunięciu starego naskórka. W jego miejsce pojawia się nowy, dzięki czemu skóra promienieje, jest zdrowa i świeża.
Robiłam podobny zabieg, z efektów jestem zadowolona. Moja twarz wygląda dużo lepiej niż przed zabiegiem. Jest jaśniejsza i bardziej napięta.
Nie powiedziałabym jednak, że efekty są szybkie. Dla mnie te kilka dni po zabiegu były dość trudne do zniesienia: skóra była zaczerwieniona i bardzo sucha, potem etap złuszczania się naskórka.
Nicole_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 12:12   #10
julia_akmet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

Bozena, Nicole – widzę, że obie jesteście z Małopolski. Możecie polecić gabinet/lekarza gdzie robiłyście zabieg? Tutaj albo na priv. Będę wdzięczna.
julia_akmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:16   #11
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Jak pozbyć się przebarwień na skórze

A ja zaczelam od obagi nu-derm. Robie tez serie peelingow obagi blue radiance teraz. Kupilam rowniez ZO medical - brightenex. Jesli to nie pomoze to siegne po comelan. Sa rozniez dobre produkty ph formul a z serii MELA. Mysle, ze na rynku jest z czego wybierac....ale nalezy najpierw skorzystac z produktow podstawowych a pozniej przejsc do mocniejszych....tak mi sie wydaje.

Czy ktos moze sie podzielic jakas "historia sukcesu" poszczegolnych produktow? Co okazalo sie skuteczne?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 21:16:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.